22004925 021

4 خصوصیت خطرناک زنانی که نباید با آنها ازدواج کرد

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)
4 خصوصیت خطرناک زنانی که نباید با آنها ازدواج کرد

شاید برای شما هم پیش آمده باشد تا از خود بپرسید «با چه زنانی نباید ازدواج کرد؟» در این مقاله قصد داریم به 4 خصوصیت خطرناک زنانی که نباید با آنها ازدواج کرد بپردازیم. توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد نقاب نامزد شما ممکن است باعث عدم تشخیص شما در مورد موارد زیر شود. پس بهتر است دقت خود را بیشتر کنید، از منطق خود استفاده کنید و صبور باشید تا همه چیز مشخص شود.

با چه زنانی نباید ازدواج کرد؟ 4 خصوصیت خطرناک

1. زنان پریشان حال

یکی از مهمترین خطرات ازدواج، ازدواج با زنان پریشان حال است. پیش از آن سوالاتی که شما در ابتدا باید از خود بپرسین به این شکل است. آیا من می خواهیم با یک ابر قهرمان ازدواج کنم؟ آیا نجات دادن زنان مشکل دار برای من جذاب است. پس بعد از این سوالها باید از خود بپرسید، چرا او همیشه مشکل دارد؟ چرا همیشه اتفاق بدی برای او رخ میدهد؟ آیا ممکن است او به یک همسر وحشتناک برای من تبدیل شود؟ آیا من نسبت به او احساس ترحم می کنیم و این ترحمباعث ازدواج کردن من می شود؟

زنان پریشان

او نتوانسته است زندگی را با استفاده از مهارتهای خود رشد دهد. پس فقط به خاطر بسپارید اگر یک زن را از پریشانی نجات دهید، خود را دچار چالش خطرناکی کرده اید. از خود بپرسید که اگر لازم بود روی او حساب کنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ پس این بار باید خود را نجات دهید زیرا او کمک کردن را بلد نیست. پس یک بار دیگر باید شخصی را نجات دهید ولی این بار آن شخص خودتان هستید. پس درجواب این سوال که با چه زنانی نباید ازدواج کرد، یکیش همین مورد است. پس در نتیجه یکی از خصوصیات خطرناک زنانی که نباید با آنها ازدواج کرد همین است.

2. زنان اغواگر

معمولا زنان Supermodel زرق و برق دار هم هستند. آنها شما را جذب خود می کند و شما حتی ممکن است هر کاری بکنید که فقط یکبار با آنها قدم بزنید. شما پس از مدتی به راحتی از زیبایی او کور می شوید. معمولاً آنها طغیان گر هستند، حالات غیر قابل پیش بینی دارند، یک روز آغوش میخواهند و روز دیگر سر شما را به دیوار می کوبند. آنها ممکن است یک اختلال شخصیت واقعی مثل (مرزی یا خودشیفته) داشته باشند. آنها حتی ممکن است که اختلال پیش از قاعدگی دیوانه کننده ای داشته باشند. اما این بهانه را گوش ندهید! شما باید خانم دیوانه و اغواگر را رها کنید و حتی برای فرار از او شماره خود را تغییر دهید. با این کار برد کرده اید، برای چند جلسه وارد فضای مشاوره پیش از ازدواج شوید تا راهنمایی بگیرید.

/// شماره های تماس ///

3. زن کنترل گر

زنان کنترل گر و رئیس می توانند شما را نابود کنند. آنها تمام تصمیمات را می گیرد و وقتی سعی میکنید خود را وارد ماجرا کنید، شما را بیرون میکنند. زنان کنترل گر تصمیم میگیرند که کجا می روید و با چه کسی می روید. او ممکن است شما را از دوستان صمیمی خود جدا کند. شما در بلند مدت مثل ربات او خواهید شد پس یک ویژگی بسیار خطرناک زنانی که نباید با آنها ازدواج کرد همین است. شما حتی ممکن است تا حدی شروع به تغییر کنید که بعد از مدتی از خود بپرسید که آیا در رابطه اصلاً جایگاهی دارید. زیرا هیچ تصمیم گیری در زندگی با شما نیست. دوستان شما به طور قطع متوجه احساس بد شما نسبت به زندگی می شوند. آنها احترام شما را از دست می دهند و شما را بی حوصله می بینند. پس وقت آن است که احترام خود را پس بگیرید و این زن را رها کنید یا درمان شوید.

4. زن وابسته

زنانی چسبناک و وابسته باید مرتباً از عشق خود اطمینان داشته باشند و همه چیز در رابطه جلوی چشمشان باشد. آنها می خواهند از همه چیز حتی تماس های کاری شما تمام اطلاعات را داشته باشند. اگر با شما تماس بگیرند یا به شما پیامک بزنند و شما فوراً جواب ندهید، او دچار اضطراب می شود. هر شب میتواند گریه کند و نگران این باشد که شما او را رها کنید. هیچ راهی برای شما وجود ندارد که بتوانید به این شخص احساس امنیت بدهید و ممکن است در تلاش برای این مسیر خسته شوید.

زنان وابسته

نکته

اگر با هر یک از این نوع زنان روبرو هستید، بسیار مهم است که تأثیر این شخص بر زندگی خود را در نظر بگیرید. این زنان می توانند برای رفاه و خوشبختی شما فاجعه بار باشند.

آیا می خواهید این زن، مادر فرزندان شما باشد؟ پس فهمیدیم که با چه زنانی نباید ازدواج کرد.

منبع: liveabout.com

افزودن نظر:
captcha