ورود / عضویت
021-22004925
تعیین وقت مشاوره
مرکز مشاوره مکث
تعیین وقت مشاوره

با چه زنانی نباید ازدواج کرد؟

با چه زنانی نباید ازدواج کرد؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد تا از خود بپرسید «با چه زنانی نباید ازدواج کرد؟» در این مقاله قصد داریم به شناخت خصوصیات این زنان بپردازیم.

خصوصیات زنانی که نباید با آنها ازدواج کرد

1. زن پریشان

یکی از مهمترین دسته ها همین مورد اول است که با سوال شما شروع به شناخت این زنان میکنیم. آیا شما می خواهید یک ابر قهرمان باشید؟ نجات آن زن سخت به نوعی برای شما جذاب است. پس باید از خود بپرسید، چرا او همیشه مشکل دارد؟ چرا همیشه اتفاق بدی برای او رخ میدهد؟ او یک همسر سابق وحشتناک، شغل کم درآمد دارد و ماشینش برای پنجمین بار خراب شده است؟ آیا شما نسبت به او احساس ترحم می کنید و این ترحم در قلب شما قرار دارد؟

زنان پریشان

او نتوانسته است زندگی را با استفاده از مهارتهای خود رشد دهد. پس فقط به خاطر بسپارید اگر یک زن را از پریشانی نجات دهید، خود را دچار چالش خطرناکی کرده اید. از خود بپرسید که اگر لازم بود روی او حساب کنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ پس این بار باید خود را نجات دهید زیرا او کمک کردن را بلد نیست پس یک بار دیگر باید شخصی را نجات دهید ولی این بار آن شخص خودتان هستید.

2. زنان اغواگر

گاهی اوقات Supermodel زرق و برق دار است و شما را جذب خود می کند که او با شما قدم می زند! شما به راحتی از زیبایی او کور می شوید. معمولاً آنها طغیان گر هستند، حالات غیر پیش بینی دارند، یک روز آغوش می خواهند و روز دیگر سر شما را به دیوار می زنند. آنها ممکن است یک اختلال شخصیت واقعی (مرزی یا خودشیفته) داشته باشند. آنها حتی ممکن است بگویند که اختلال پیش از قاعدگی دیوانه کننده ای دارند، اما این بهانه را گوش ندهید! شما باید خانم دیوانه و اغواگر را رها کنید و حتی برای فرار از او شماره خود را تغییر دهید. با این کار برد کرده اید، برای چند ماه وارد فضای مشاوره پیش از ازدواج شوید تا راهنمایی بگیرید.

/// شماره های تماس ///

3. زن کنترل گر

او زنی سلطه گر و رئیس است. او تمام تصمیمات را می گیرد و وقتی سعی می کنید خود را وارد ماجرا کنید، شما را بیرون میکند. او تصمیم میگیرد که کجا می روید و با چه کسی می روید. او ممکن است شما را از دوستان صمیمی خود جدا کند. شما شروع به تبدیل شدن ربات او می شوید. شما حتی ممکن است تا حدی شروع به تغییر کنید که بعد از مدتی از خود بپرسید که آیا در رابطه اصلاً جایگاهی دارید، زیرا هیچ کلامی در زندگی ندارید. دوستان شما به طور قطع متوجه می شوند. آنها احترام شما را از دست می دهند و شما را بی روج می بینند. وقت آن است که احترام خود را پس بگیرید و این زن را رها کنید!

4. زن وابسته

زنانی چسبناک و وابسته باید مرتباً از عشق خود اطمینان داشته باشند و همه چیز در رابطه مشخص باشد. آنها می خواهند از همه چیز حتی تماس های کاری شما تمام اطلاعات را داشته باشند. اگر با شما تماس بگیرند یا به شما پیامک بزنند و شما فوراً جواب ندهید، او در هراس می ماند. هر شب میتواند گریه کند و نگران این باشد که شما او را رها کنید. هیچ راهی برای شما وجود ندارد که بتوانید به این شخص احساس امنیت بدهید و ممکن است در تلاش برای این مسیر خسته شوید.

زنان وابسته

نکته

اگر با هر یک از این نوع زنان روبرو هستید، بسیار مهم است که تأثیر این شخص بر زندگی خود را در نظر بگیرید. این زنان می توانند برای رفاه و خوشبختی شما فاجعه بار باشند.

آیا می خواهید این زن، مادر فرزندان شما باشد؟ پس فهمیدیم که با چه زنانی نباید ازدواج کرد.

منبع: liveabout.com

نویسنده: مرکز مشاوره مکث

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها:
(1 رای)
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

امتیاز دهی به مطلب: با چه زنانی نباید ازدواج کرد؟

خیلی بدبدمتوسطخوبعالی