ورود / عضویت
021-22004925
تعیین وقت مشاوره
مرکز مشاوره مکث
تعیین وقت مشاوره

مرکز مشاوره در رودهن

مرکز مشاوره در رودهن

مردم ساکن رودهن چگونه میتوانند بهترین مرکز مشاوره را پیدا کنند و چگونه میتوانند به دنبال بهترین خدمات از مراکز مشاوره در شهر خود باشند.

از آنجایی که پیدا کردن بهترین مراکز مشاوره و دسترسی به آنها یکی از مهمترین دغدغه های مردم هر شهر (در اینجا مردم رودهن) بوده است، بنابراین مردم رودهن همیشه به دنبال شرایطی بوده اند که بتوانند با بهترین مشاوران روانشناس و روانکاو ارتباط برقرار کنند، مجموعه مکث این امکان را برای مردم رودهن فراهم کرده است که بتوانند با بهترین مشاوران و روانکاوان در ارتباط باشند.

مجموعه های روانشناسی در رودهن

گروهی از مجموعه های روانشناسی در رودهن که در حال ارائه خدمات به مراجعین خود هستند عبارتند از:

مجموعه روانشناسی مهستان رودهن

آدرس: رودهن - خیابان لاله صحرا - خیابان پاسداران- بوستان هفتم

مرکز مشاوره رازی رودهن

این مرکز مشاوره وابسته به آموزش و پرورش رودهن می باشد

تلفن تماس: 02176506626

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد رودهن

شعبه شماره 1: رودهن ، بلوار آیت اله خامنه ای – مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن

تلفن تماس : 76509326

شعبه شماره 2: (داخل شهر رودهن)، بلوار امام خمینی – کوچه دانشگاه – مجتمع دانشگاهی امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن

تلفن تماس: 76508877

مرکز مشاوره نور مهر رودهن

این مراکز مشاوره در شهر رودهن امکان برقراری ارتباط با مراجعین خود در شهر رودهن را دارند که مجموعه مکث میتواند با تماس تلفنی مراجعین این امکان را برای مراجعین در شهر رودهن برقرار کند و ارتباط بین مراجعین و مشاوران را در شهر رودهن برقرار کند.

مرکز مشاوره رودهن

چگونه این ارتباط برقرار میشود

مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین دو نوع از راهکارهایی بوده است که در چند سال اخیر بواسطه برقراری روابط اینترنتی و مجازی، پرکاربرد شده است. از اینرو مرکز مشاوره مکث رودهن میتواند این امکان را برای مردم رودهن فراهم کند که بتوانند با بهترین مشاوران روانشناس در رودهن و شمال تهران به صورت تلفنی و یا آنلاین ارتباط برقرار کنند و مراجعین را به مشاوران مجرب در رودهن و سراسر ایران و همچنین تهران و حومه تهران ارجاع دهند.

مزایای مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین

1. دوری از مرکز مشاوره و هزینه های جانبی

از آنجایی که دوری راه و هزینه های جانبی یکی از دغدغه های مهم مردم رودهن برای دستیابی به یک مرکز مشاوره خوب با درمانگرانی مجرب بوده است؛ از اینرو مرکز مشاوره مکث با برقراری مشاوره های تلفنی و آنلاین، میزانی از هزینه های جانبی مشاوره را میکاهد و همچنین میتواند این ارتباط را در هر فرصتی که برای مراجع بهتر است، برقرار کند.

به این منوال که در مراجعه های حضوری، مراجع باید زمان و وقت را از درمانگر دریافت کند و خود را با شرایط کلینیک منطبق کند اما در مشاوره های تلفنی و یا آنلاین، درمانگر ساعت هایی را که امکان برقراری ارتباط با مشاور روانشناس خود دارد را بیان میکند و هر ساعتی از شبانه روز که احساس نیاز به مشاوره گرفتن داشته باشد، میتواند با یک تماس تلفنی به مجموعه روانشناسی هدایت شود.

2. دوری راه قطعاً میتواند مانعی برای درمان باشد

در درمان های روانشناسی همیشه یک مقاومت در ناخودآگاه هر فردی که میخواهد به درمان بپردازد، وجود دارد که دوری راه میتواند دلیل خوبی برای مقاومت در درمان باشد. اما مشاوره های تلفنی به میزان قابل توجه ایی باعث میشوند مقاومت در درمان کاسته شود و هر زمانی که مراجع احساس نیاز به مشاوره گرفتن، صحبت کردن و نیز راهنمایی گرفتن داشته باشد، بتواند با درمانگر خود به مشاوره بپردازد.

3. بهره مند شدن از مشاوره تلفنی در هر حالت روحی

شما در هر حالت روحی که هستید میتوانید از امکانات مشاوره تلفنی بهره مند شوید. اگر پیش از این با درمانگری به مشاوره پرداخته بوده اید، قطعاً با این نکته مواجه شده اید که در فواصل زمانی بین مراجعه اول تا دوم، قطعاً حالت های روحی متفاوتی به هر فرد دست میدهد که در آن لحظه احساس نیاز میکند با مشاور خود صحبت کند.

اما به دلیل آنکه مشاوره های حضوری هفته ایی یک جلسه و با هماهنگی کامل از روزها قبل هستند، مراجع بسیاری از احساسات خود را در طول هفته از یاد میبرد اما در مشاوره های تلفنی، به هیچ عنوان این اتفاق تکرار نمیشود و یکی از مهمترین مزیت های مشاوره تلفنی در این نکته است که مراجع در هر حالت روحی - روانی، اگر اضطراب داشته باشد، اگر شاد باشد و یا اگر غمگین باشد، میتواند ارتباط مستقیم خود را با درمانگر برقرار کند و درمانگر را در جریان دقیق حالات روحی خود قرار دهد.

4. اصل رازداری در مشاوره های تلفنی

زمان هایی است که هر فردی به دلیل مشکلات خود مایل نیست هیچ کسی حتی از نزدیک ترین افراد خانواده او از احوالات روانی، دغدغه و مشکلات او باخبر شوند؛ از این رو مشاوره تلفنی بهترین مزیت را برای مشاوره گرفتن مراجعین در این شرایط دارد.

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین 

هر فردی با این امکان مواجه است که با داشتن یک تلفن، میتواند با حفظ اصول رازداری مطلق بین درمانگر و درمانجو، مشاور خود را مطلع کند، ساعت ها و با روزهای متوالی با مشاور خود در تماس باشد و به درمان و یا بهبود روابط خود پردازد و نیز این اطمینان خاطر را داشته باشد که اصل رازداری میان درمانگر و درمانجو حفظ میشود و راه درمانی به سمت بهبود ا‌دامه پیدا میکند.

امکاناتی که مرکز مشاوره مکث در مشاوره تلفنی در نظر گرفته است

اگر ساکن شهر رودهن هستید، میتوانید با این امتیاز که با برقراری یک تماس تلفنی در هر ساعتی از شبانه روز از مشاوره در شهر تهران و ایجاد برقراری ارتباط با مجرب ترین مشاوران شمال تهران به مشاوره بپردازید.

  • مشاوره فردی در گرایش های روانکاوی
  • رفتاردرمانگری-شناختی
  • نوروفیدبک
  • زوج درمانی
  • مشاوره کودک
  • مشاوره پیش از ازدواج
  • مشاوره خانواده
  • روانسنجی و تست های شخصیت شناسی

مرکز مشاوره مکث میتواند ارتباط مستقیم تلفنی شما را به صِرف کمترین هزینه در زمان، رفت و آمد و مبلغ مالی برایتان مقدور کند.

دیگر خدمات مشاوره مرکز مشاوره مکث

یکی از خدمات مرکز مشاوره مکث، درمان با نوروفیدبک است.

نوروفیدبک از علوم نوینی است که امروزه در خدمات مشاوره ایی بسیار پر کاربرد و پر اهمیت است. از آنجایی که صرف زمان، هزینه و رفت و آمد در درمان برای هر فردی بسیار پر اهمیت است، میتوانیم با علم نوین نوروفیدبک که به نوعی درمان مکمل در درمان های روانشناختی و رفتار درمانگری است اشاره کنیم.

هر فردی میتواند در کنار مشاوره خود به همراه درمانگر خود نوروفیدبک را که اثرگذاری مستقیمی بر نورون های عصبی ذهن و مغز دارد را امتحان کند و از اثرات مثبت آن در تغییر رفتار و یا ایجاد رفتار های مثبت و جاگیزین بهره مند شود.

در کنار نوروفیدبک، کارگاه های آموزشی، خدمات مشاوره های فردی، مشاوره زوج درمانی، خانواده و پیش از ازدواج از مهمترین خدمات مرکز مشاوره مکث محسوب میشود.

نویسنده: مرکز مشاوره مکث

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
(14 رای)
نظرات کاربران:
ماریا
14:02 - 5 اسفند 97
آیا درمانگر خوب در حیطه مشاور فردی میشناسید
مرکز مشاوره مکث
15:45 - 16 فروردین 98
سلام در چه منطقه ای می خواهید
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

امتیاز دهی به مطلب: مرکز مشاوره در رودهن

خیلی بدبدمتوسطخوبعالی