ورود / عضویت
021-22004925
تعیین وقت مشاوره
مرکز مشاوره مکث
تعیین وقت مشاوره

مشاوره آنلاین - بخش دوم

مشاوره آنلاین - بخش دوم

مشاوره آنلاین مشاوره ایی است به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن هایی که میتوان بوسیله آنها با مشاور روانشناس ارتباط برقرار کرد و مراجع میتواند به صورت غیرحضوری با مشاور مورد نظر خود صحبت کند.

مشاوره حضوری

البته مشاوره حضوری و حاضر شدن در مراکز مشاوره بسیار کارآمدتر از هر گونه مشاور دیگری است؛ زیرا ارتباط مستقیم برقرار میکنیم و از حالت بدنی مان و حالات روحیمان میتوانیم مشاورمان را مطلع سازیم.

در واقع در مواردی که مراجع در حالت مقاومت درمانی قرار میگیرد، در مشاوره های غیر حضوری و مشاوره آنلاین بهتر میتواند این مقاومت را اعمال کند تا زمانی که به صورت حضوری در جلسه مشاوره قرار گیرد.

مشاوره آنلاین

ویژگی های جلسه مشاوره

در جلسه مشاوره با حضور درمانگر و نشانه ها و علامت های بدن، نفس های عمیق، لرزش دست ها، عرق کردن و دستشویی رفتن، خود آثاری از مقاومت بدن در برابر درمان را نشان میدهد که درمانگر با مشاهده آنها متوجه میشود چه زمانی درمان را قطع کرده و یا چه زمانی به درمان ادامه دهد.

محاسن مشاوره آنلاین

در هر صورت مشاوره آنلاین نیز محاسن خود را دارد که بدلیل دور بودن راه و در دسترس نبودن مشاور روانشناس مورد تاییدمان و یا مشاور روانشناسی که وقت هایش پر است و تنها زمانی را برای مشاوره آنلاین سفارش داده اند، باعث میشود در این شرایط بتوانیم از مشاوره آنلاین استفبال کنیم.

مشکل مسافت

مشاوره های آنلاین به دلیل از بین بردن مسافت برای مشاوره، به نوبه خود نوعی از مقاومت در درمان را از بین برده است و باعث میشود مراجعی که هفته ایی یک جلسه مشاوره آنلاین دارد، حتما در جلسات مشاوره خود حضور پیدا کند.

از این رو مشاوره های آنلاین بنابه درخواست مراجعه کننده و نوع نگرش او به درمان و تشخیص روانشناس میتواند به نوبه خود مشاوره بسیار کاربردی و مفیدی باشد؛ زیرا یکی از الویت های درمان همکاری مراجع است و بدون حضور قلبی و خواست مراجع و همکاری او در درمان، اگر مشاوره حضوری و یا آنلاین و یا تلفنی باشد به هیچ وجه پیش نخواهد رفت و درمان، یک جا متوقف خواهد شد.

بنابراین باید بدانیم اگر مایل هستیم زمانی را برای روح و روان خود صرف کنیم، باید در آن پشتکار و همت داشته باشیم. درمان های روانشناسی با تحمل رنج همراه است که در آخر به بهبود میرسد و مهم این  است که بدانیم هیچ راهی بدون رنج، دستآوردی نخواهد داشت، مخصوصا راهی که برای درمان روح و روانمان گذاشته میشود.

مرکز مشاوره مکث

  • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صادرات
  • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک سپه
  • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک تجارت
  • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صنعت و معدن

خدمات مرکز مشاوره مکث به پرسنل محترم بانکهای صادرات، تجارت، صنعت و معدن و سپه

  • مشاوره روانپزشکی و یا روان درمانی هر جلسه 45 دقیقه توسط روانپزشک
  • مشاوره روانشناختی و روان درمانی توسط فوق لیسانس روانشناسی به مدت 45 دقیقه
  • مشاوره روانشناختی و روان درمانی توسط دکترای روانشناسی به مدت 45 دقیقه
  • گفتار درمانی هر جلسه به مدت 30 دقیقه
  • نوروفیدبک برای افزایش توجه و تمرکز و درمان بیش فعالی برای افراد زیر 14 سال

نویسنده: مرکز مشاوره مکث

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
(8 رای)
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

امتیاز دهی به مطلب: مشاوره آنلاین - بخش دوم

خیلی بدبدمتوسطخوبعالی