زنان متولد فروردین یا زن آرتمیس چه خصوصیاتی دارند؟


injamax.com

تاریخ بروزرسانی: 24 اسفند 1400

خصوصیات زنان متولد فروردین آنها را به جذاب ترین زنان بین تمام ماها بدل کرده است. پس می توان گفت مردان خصوصیات متولد فروردین و خصوصیات زنان متولد فروردین در جایگاه نخست بین ماهها قرار می گیرد. زنان متولد فروردین خصوصیات جالبی دارند که اگر در ذهن خود تصویری از زنانی باشکوه که سرشار از اقتدار و توانایی هستند ساخته اید، باید بدانید زن متولد فروردین سرشار از این شکوه و اقتدار است. در این مقاله همچنین در مورد علایق زنان فروردینی و اینکه چگونه یک زن فروردینی را جذب کنیم نیز صحبت خواهیم کرد. پس برای شناخت کامل زن فروردینی تا انتها با ما باشید. ماریا شاراپوا و اما واتسون نیز از زنان معروف فروردینی هستند.

هیجانی بودن زنان فروردینی

نکته مهم در خصوصیات زنان متولد فروردین احساسات و سوار بودن تمام رفتارهای آنها بر پایه هیجان است. زنانی که آزادی و اقتدار خود را در اجرای هیجانات خود میدانند، قطعاً این بینش را دارند که چگونه از هیجانات خود در برآورده کردن خواسته هایشان استفاده کنند.

شباهت مردان با خصوصویات زنان متولد فروردین

به همان میزان که مردان متولد فروردین هیجانی و احساساتی هستند، قطعاً خصوصیات زنان متولد فروردین نیز به همین شکل است.خود را آزاد و رها از هر وابستگی دست و پا گیری می دانند. نیمی از زنان فروردینی همانند مردان فروردینی تنها به دنبال کسب قدرتند.

آزادی خواهی زنان فروردینی

نکته ایی که در آزادی خواهی در زنان فروردینی وجود دارد، میل به یکی شدن با فردی است که بتواند همراه و همقدم او باشد. زنان متولد فروردین به هیچ وجه تحت سلطه مردی قرار نمیگیرند، خود را توانمند میدانند و در جهت آن تلاش میکنند.

مهربان بودن زنان فروردینی

مهربانی و حامی بودن خصوصویت اصلی زنان متولد فروردین است. در سختی ها تلاش میکنند خود و اطرافیان خود را به سمت راهی امن بکشانند. نیروی هیجانی زنان فروردین مملو از عشق و صلح است. اگر در راه پیدا کردن صلح در خود و اطرافیانشان موفق شوند، باید حتما با آنها همقدم شد نه اینکه سد راهشان باشید.

مهربان بودن زنان فروردینی

رویارویی با مشکلات در زنان فروردینی

زنان متولد فروردین با تمام توانایی های ذاتی خود در بی همتا بودن، توانا بودن و برآمدن از پس مشکلاتشان، میل قلبی به داشتن مردی دارند که به او متعهد و وفادار باشند. متعهد بودن از خصلت های ذاتی زنان فروردین است، گر چه همیشه در فضایی به سر میبرند که باید برای آن بجنگند و خود را اثبات کنند. از این رو همیشه شعله هایی از عشق در درون زنان متولد فروردین در حال زبانه کشیدن است که مرد رویاهای خود که متعهد، مهربان و بزرگوار است را پیدا کنند.

کم بودن مردان لایق زنان فروردینی

حقیقتاً زنان متولد فروردین به حدی از خود توانایی نشان میدهند که گویا هیچ مردی شایسته آنها نیست و یا باید در آخر حامی یک مرد باشند. زنان متولد فروردین ساده تر از آنچه که در تصور میگنجد از پس مشکلاتشان بر می آیند و نمیتوانند یک جا بنشینند و از دیگران کمک بخواهند. این زنان تصور های عاشقانه و خیال پردازانه خود را رها نمیکنند. امکان تحقق تمام این تصورات را به عهده خودشان میگذارند و مدام در حال تلاش برای دستیابی به خانه و خانواده ای امن، دوستانی واقعی و همسری وفادار هستند.

زنان فروردینی همیشه در کنار شما خواهند بود

اگر شما زنی که متولد فروردین است را در کنار خود داشته باشید میتوانید از این بایت که در تمام سختی ها، نداری ها و کمبودها در کنارتان همراه و همقدم است، تا حدی مطمئن بمانید. البته زنان فروردینی تنها در کنار شما باقی نمیمانند که نظاره گر شما باشند، بلکه مدام در تلاش و کوشش هستند تا خواسته های شما و اطرافیانشان را برای بهبود شرایط فراهم کنند.

قدرت مندی، ظهور هیجانات و احساسات شفاف و یکدست از خصلت های زنان متولد فروردین است.

مقایسه زنان فروردین با شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ (زنان آرتمیس)

واضح است که خصوصیات زنان فروردین در شخصیت شناسی کهن الگویی یونگ به زنان آرتمیس بسیار نزدیک است. زنان آرتمیس، زنانی پر قدرت، حامی، توانا و پر از انرژی هستند که در واقع میتوان گفت، بُعد مردانه وجودشان به قدری قدرت یافته و توانا است که باید از پس هر کاری بربیایند و برای تمام خواسته هایشان در تلاش باشند.

توجه به بُعد مردانه در زندگی زنان آرتمیس

از آنجایی که هر فردی در درون خود بُعد مردانه و زنانه دارد، زنان آرتمیس بُعد مردانه وجودشان را بیش از دیگر زنان زندگی میکنند. آموختن مهارت ها، آزادی خواهی، فدرت نمایی و دستیابی به خواسته ها نشان از وجود پر رنگ این بعد در وجود زنان آرتمیس است.

زنان آرتمیس حامی مادران

زنان آرتمیس میتوانند حامی مادران خود باشند، اگر در هر شرایطی مادر خود را ناتوان از به دست آوردن خواسته هایشان ببینند، دست او را میگیرند و به سمت هر آنچه که لازم است او را هدایت میکنند.

وجود زن آرتمیسی در خانواده

خانواده هایی که زنان آرتمیسی در درون خود دارند همیشه در این چالش قرار میگیرند بعد از این باید چگونه تلاش جدیدی را آغاز کنیم و هیچگاه در به دست آوردن یک امر جدید در هیچمشکلی در نمی مانند.

زنان آرتمیس

زنان آرتمیس معطوف به هدف هستند

از آنجایی که تنها رسیدن به هدف برای زنان آرتمیس دستاورد محسوب میشود، روش های جنگجویانه خود را برای رسیدن به هدف انتخاب میکنند، گاهی با آرامشی مصنوعی و گاهی با هیجانی کاملاً شفاف و نیرویی زیاد برای رسیدن به هدف خود تلاش میکنند. طبیعت، جنگل و کوه میتواند انرژی زنان آرتمیس را به بالا ترین سطح ببرد، زیرا درون پر جوش و خروش این زنان به واسطه طبیعت همگام و یکدست میشود.

زنان متولد فروردین چه مردانی را دوست دارد

از آنجایی که خصوصیات زنان متولد فروردین بسیار هیجانی، پر قدرت و رک هستند و مدام در حال به دست آوردن، کسب قدرت بیشتر و اجرایی کردن اهداف خود، قطعاً مردان تنبل در گروه مردانی هستند که سریعاً از انتخاب آنها حذف میشوند. اما نکته مهم در انتخاب زنان فروردینی از مردان مورد علاقه خود مردانی قوی و با پشتکار است که خودخواهی و غرور نداشته باشند. در واقع خودخواهی و غرور مانند ترمز دستی برای ارتباط عاطفی بین زنان متولد فروردین و دیگر مردان است.

هر چند که مردان قوی میتوانند در مواردی خود خواه باشند اما باید پذیرنده و با احساس نیز رفتار کنند که در کنار زنان فروردین دوام بیاورند. زنان فروردین به دلیل حامی بودن و هدفمند بودنشان برای مردان خود میتوانند مادری مهربان نیز باشند، او را کودکی فرض میکنند و برای رشد او تلاش میکنند، اما اگر مرد محبوب زنان متولد فروردین بخواهد همیشه کودک بماند قطعاً از نظر زنان فروردین می افتد و پس زده میشود. مهربانی و تلاش زنان متولد فروردین فقط برای رشد است و میخواهد همه در یک تلاش دسته جمعی به خواسته هایشان برسند.

چه مردانی زنان فروردینی را از خود دور می کنند

مردان بی حال و حوصله قطعاً میتوانند زنان فروردینی را به روزهای آخر خوشحالیشان نزدیک کنند، جنب و جوش و هیجان از صفات اصلی زنان فروردین است، اما باید بدانید زنان فروردین در عین جنب و جوش و هیجان عاقلانه نیز رفتار میکنند، از این رو اگر مرد همراه زنان فروردین در مواردی به زنان خود تکیه کنند او را قوی تر نیز جلوه میدهند. عاشق بودن بیش از حامی بودن برای یک نظر فروردین به چشم میاید، مردان عاشق که بتوانند بُعد زنانه وجود زنان فروردین را آگاه و بیدار کنند قطعاً در بهترین انتخاب های زنان فروردین جای میگیرند.

مردانی که به دنبال زنان فروردینی هستند باید چه کار کنند؟

از این رو مردانی که میخواهند محبوب زنان فروردین باشند، نباید بی عرضه، تنبل و مغرور باشند و زمانی که بتوانند قلب فتح نکرده زنان فروردین را به دست بیاورند تا آخرین لحظه های عمر خود یک همسر مهربان، با اقتدار و از خود گذشته را در کنار خود خواهند داشت که میتوانند از وفاداری و بر آمدن از مشکلات در کنار او مطمئن باشند.