22006198 021

همه چیز در مورد شخصیت آرکتایپ هرا

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(2 رای)
همه چیز در مورد شخصیت آرکتایپ هرا

تیپ شخصیت هرا یا آرکتایپ هرا را بانوی ازدواج، همسر و تعهد داری می گویند. برای شخصیت هرا در زندگی ازدواج و همسرداری مهمترین موضوع است. آرکتایپ هرا بهترین چیزها را برای همسرش می خواهد او همه چیز را با همسرش و دو نفره می خواهد و با وجود تمام سختی ها در کنار همسرش می ماند. این تیپ شخصیتی تمایل زیادی به ازدواج و همسرداری دارند و هدف زندگیشان و کامل شدن را در ازدواج می بینند. آن ها همیشه در این فکر هستند که ازدواجشان دیر شده و اگر ازدواج نکند افسرده شده و همچنین زندگی خود را بی معنی می دانند.

آن ها به راحتی از دیگران می خواهند که برای ازدواج افراد مناسبی را به آن ها معرفی کنند و همچنین در مکان هایی مثل دانشگاه و یا محل کار به موقعیت های مناسب برای ازدواج حواسشان را می دهند. آرکتایپ هرا همیشه سعی می کند که به بقیه نشان دهد رابطه او با همسرش بسیار خوب است. این تیپ اگر دخترانی داشته باشد از زمان نوجوانیشان به فکر ازدواج آن ها می باشد و با رسیدنشان به سن ازدواج آن ها را با خود به جاهای مختلف می برند تا دیگران آن ها را ببینند. همچنین ممکن است که ظاهر خانه و وسایل منزلشان را عوض و نو کرده و یا مکان زندگیشان را تغییر دهند.

برای زنان آرکتایپ هرا علم آموزی به تنهایی اهمیت ندارد بلکه عاملی برای کسب مقام و موقعیت اجتماعی بالا است و به ازدواج او کمک می کند. آن ها به رسم و رسومات بسیار اهمیت می دهند. رسوماتی مانند خرید و بردن جهیزیه و خرید سیسمونی نوزاد و همچنین علاقه دارند که مراسم عروسی را مفصل و با جزئیات برگزار کنند.

به خرید وسایل منزل بسیار علاقه دارند و زندگی خود را با دیگران مقایسه می کنند و می خواهند زندگی خودشان از بقیه بهتر باشد. با کنجکاوی که دارند از تمام اتفاقاتی که در اطرافشان می افتد با خبر هستند و در فامیل و اطرافیان حواسشان به بقیه است و در زندگی دیگران کنجکاوی می کنند.

آرکتایپ هرا

ازدواج با هرا

زنان آرکتایپ هرا به ازدواج و همسرداری علاقه زیادی دارند و می توان گفت همه هدف زندگیشان و تعالی خود را در ازدواج و همسرداری می دانند. زن هرا معتقد است که مرد باید او را از لحاظ مالی ساپورت کند و در مقدار پولی که مرد برای او هزینه می کند حساس است. دنبال مردهایی هستند که اهل خانواده و زندگی مشترک است. جذب مردهای موفق می شوند. شوهرشان دوست صمیمیشان است و در رابطه با دوستانشان طوری هستند که به رابطه زناشویی شان آسیبی وارد نشود. زنان هرا بعد از ازدواج زنانی که خیلی زیبا هستند و یا زنانی که از همسرشان جدا شده اند را با همسر خود روبرو نمی کنند.

اگر شوهر او فرزندانی از زنی دیگر داشته باشد رابطه خوبی با آن ها ندارد و آن ها را عاملی می بیند که توجه همسرش نسبت به او را کم می کند. زن هرا دوست دارد که همه از خانه داری اش تعریف کنند. آن ها سیاست زنانه قوی دارند و اغلب هم فرزند می آورند زیرا که آن را از وظایف همسرداری خود می دانند. زنان هرا حواسشان به همسرشان است و او را کنترل می کنند و ترس از خیانت دارند. معمولاً دوستی به شکل صمیمانه با خانم ها ندارند و علاقه ای به برقراری ارتباط با زنان مطلقه ندارند. زنان هرا سیاست های زنانه خود را خوب اجرا می کنند و می تواند به خوبی با مرد مورد علاقه خودش رفتار مناسب داشته باشد.

او نگران خانواده است و به همین دلیل کنترل زیادی روی خانواده دارد. هرا در رابطه اش برای ازدواج دوست دارد که رابطه اش سریع رسمی شود. وضعیت مالی و موقعیت اجتماعی مرد برای او بسیار اهمیت دارد و آن را وسیله ای برای نشان دادن خود در مقابل سایر زنان می داند. اگر همسرش وضعیت مالی و اجتماعی خوب و مناسبی داشته باشد در حفظ همسرش بسیار می کوشد و کاملاً طبق خواسته او رفتار می کند. رابطه شما با هرا مهم است زیرا او به دنبال رابطه بیهوده نیست و قصد او ازدواج است. بهتر است که او را از روابط خود آگاه کنید و به او نشان دهید که اولویت زندگیتان است.

ویژگی های منفی شخصیت آرکتایپ هرا

یک زن هرا نمی داند که به هرکس به چه اندازه ای بها بدهد. او ممکن است با مردی احساساتی اما بسیار نابالغ ازدواج کند زیرا برای ازدواج کردن عجله دارد و ارزش واقعی افراد را در نظر نمی گیرد. زن هرا ممکن است بعد از ازدواج متوجه خیانت همسر خود شود و بعد از خیانت دیدن به شدت عصبانی می شود و از بحث کردن درباره این مشکل اجتناب می کند؛ اکنون که زندگی زناشویی او با ایده آل هایش فاصله گرفته است تلاش می کند تا با فعالیت های اجتماعی جایگزین ضعف های زندگی خود را بپوشاند. او به ندرت به طلاق فکر می کند و تلاش می کند تا تحت هر شرایطی زندگی مشترک خود را حفظ کند.

قدرت آرکتایپ هرا

تیپ شخصیتی آرکتایپ هرا سیاست های زنانه را می داند به ویژگی ها و رفتارهای زنانه توجه دارد و آن ها را می داند. سلیقه آن ها در خانه داری و خرید وسایل منزل خوب است. از ویژگی های این تیپ شخصیتی می توان به وفاداری، سیاست مداری و همچنین حسادت آن ها اشاره کرد. آن ها همیشه طوری رفتار می کنند که نشان دهند رابطه من و همسرم خوب است. او زنی وفادار و تمام عیار است. این زن ها بسیار خوش پوش هستند و همیشه طوری رفتار می کنند که بسیار محترم و مانند یک ملکه هستند و همچنین زنانی متعهد هستند.

زنان هرا به مرد احساس همدلی و همراهی می دهند و نظر مرد را به خود جلب می کنند. آن ها خوب می دانند که چگونه از توانایی های خود و طرف مقابل تعریف کنند تا نظر او را به خود جلب کنند. او می داند که چگونه با طرف مقابل برخورد کند و زندگی خود را مدیریت کند. آنان دوست دارند که از تمام مسائل همسرشان آگاه باشند.

کهن الگوی هرا

هرا خدابانوی ازدواج و تعهد است. او به عنوان خدابانوی ازدواج هم مقدس است و هم تحقیر می شود. این مدل از شخصیت را می توان در زنانی دید که سال های سال در کنار مرد خود زندگی کرده اند و به او وفادار مانده اند. ازدواج برای آن ها اتفاقی مقدس است. اگر همسری نداشته باشند که به آن ها احساس تعلق داشته باشند احساس کمبود می کنند. کهن الگوی هرا نشان دهنده وفاداری است و همچنین امر ازدواج را امری مقدس می داند. در این کهن الگو زن از نظر عاطفی به مرد وابسته است.

شخصیت آرکتایپ هرا

پیشنهاداتی به هرا

ازدواج تمام زندگی نیست و مسائل دیگری نیز وجود دارد که می توانید روی آن ها سرمایه گذاری کنید. خانه خود را برای خوشحالی و خودتان مرتب کنید. با زنانی دیگر که شخصیت های متفاوتی دارند ارتباط برقرار کنید تا آن ها را نیز بشناسید. احساس امنیت را در خود تقویت کنید. سعی کنید که کنترل زندگی خود را در دست بگیرید. بدون در نظر گرفتن مجرد و یا متاهل بودن افراد با آن ها رفتار کنید و برای آن ها ارزش قائل شوید.

نظرات کاربران:
تینا
پاسخ به این نظر
1402/11/25

من جزو این دسته هستم و متاسفانه همیشه مورد سواستفاده قرارگرفتم چون به فکرزندگی بودم و زیادی اهمیت میدادم به همه چیز

0 0
گرشاسب
پاسخ به این نظر
1402/11/21

من فکرمیکنم جزو این دسته افرادباشم ولی میترسم بااین همه اصراری که به تشکیل زندگی زناشویی دارم عجولانه تصمیم بگیرم و ازدواج موفقی نداشته باشم میشه بفرمایید برای جلوگیری از این مشکل چطور باید پیش برم؟

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ