22004925 021

همه چیز در مورد شخصیت آرکتایپ هرا

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(1 رای)
همه چیز در مورد شخصیت آرکتایپ هرا

تیپ شخصیت هرا یا آرکتایپ هرا را بانوی ازدواج، همسر و تعهد داری می گویند. برای شخصیت هرا در زندگی ازدواج و همسرداری مهمترین موضوع است. آرکتایپ هرا بهترین چیزها را برای همسرش می خواهد او همه چیز را با همسرش و دو نفره می خواهد و با وجود تمام سختی ها در کنار همسرش می ماند. این تیپ شخصیتی تمایل زیادی به ازدواج و همسرداری دارند و هدف زندگیشان و کامل شدن را در ازدواج می بینند. آنها همیشه در این فکر هستند که ازدواجشان دیر شده و اگر ازدواج نکند افسرده شده و همچنین زندگی خود را بی معنی می دانند.

آنها به راحتی از دیگران می خواهند که برای ازدواج افراد مناسبی را به آنها معرفی کنند و همچنین در مکان هایی مثل دانشگاه و یا محل کاربه موقعیت های مناسب برای ازدواج حواسشان را می دهند. آرکتایپ هرا همیشه سعی میکند که به بقیه نشان دهد رابطه او با همسرش بسیار خوب است. این تیپ اگر دخترانی داشته باشد از زمان نوجوانیشان به فکر ازدواج آنها می باشد و با رسیدنشان به سن ازدواج آنها را با خود به جاهای مختلف میبرند تا دیگران آنها را ببینند. همچنین ممکن است که ظاهر خانه و وسایل منزلشان را عوض و نو کرده و یا مکان زندگیشان را تغییر دهند.

برای زنان آرکتایپ هرا علم آموزی به تنهایی اهمیت ندارد بلکه عاملی برای کسب مقام و موقعیت اجتماعی بالا است و به ازدواج او کمک می کند. آنها به رسم و رسومات بسیار اهمیت می دهند. رسوماتی مانند خرید و بردن جهیزیه و خرید سیسمونی نوزاد و همچنین علاقه دارند که مراسم عروسی را مفصل و با جزئیات برگزار کنند.

به خرید وسایل منزل بسیار علاقه دارند و زندگی خود را با دیگران مقایسه می کنند و می خواهند زندگی خودشان از بقیه بهتر باشد. با کنجکاوی که دارند از تمام اتفاقاتی که در اطرافشان می افتد با خبر هستند و در فامیل و اطرافیان حواسشان به بقیه است و در زندگی دیگران کنجکاوی می کنند.

آرکتایپ هرا

ازدواج با هرا

زنان آرکتایپ هرا به ازدواج و همسرداری علاقه زیادی دارند و میتوان گفت همه هدف زندگیشان و تعالی خود را در ازدواج و همسرداری می دانند. زن هرا معتقد است که مرد باید او را از لحاظ مالی ساپورت کند و در مقدار پولی که مرد برای او هزینه می کند حساس است. دنبال مردهایی هستند که اهل خانواده و زندگی مشترک است. جذب مردهای موفق می شوند. شوهرشان دوست صمیمیشان است و در رابطه با دوستانشان طوری هستند که به رابطه زناشویی شان آسیبی وارد نشود. زنان هرا بعد از ازدواج زنانی که خیلی زیبا هستند و یا زنانی که از همسرشان جدا شده اند را با همسر خود روبرو نمی کنند.

اگر شوهر او فرزندانی از زنی دیگر داشته باشد رابطه خوبی با آنها ندارد و آنها را عاملی می بیند که توجه همسرش نسبت به او را کم می کند. زن هرا دوست دارد که همه از خانه داری اش تعریف کنند. آنها سیاست زنانه قوی دارند و اغلب هم فرزند می آورند زیرا که آن را از وظایف همسرداری خود می دانند. زنان هرا حواسشان به همسرشان است و او را کنترل می کنند و ترس از خیانت دارند. معمولاً دوستی به شکل صمیمانه با خانم ها ندارند و علاقه ای به برقراری ارتباط با زنان مطلقه ندارند. زنان هرا سیاست های زنانه خود را خوب اجرا می کنند و می تواند به خوبی با مرد مورد علاقه خودش رفتار مناسب داشته باشد.

او نگران خانواده است و به همین دلیل کنترل زیادی روی خانواده دارد. هرا در رابطه اش برای ازدواج دوست دارد که رابطه اش سریع رسمی شود. وضعیت مالی و موقعیت اجتماعی مرد برای او بسیار اهمیت دارد و آن را وسیله ای برای نشان دادن خود در مقابل سایر زنان می داند. اگر همسرش وضعیت مالی و اجتماعی خوب و مناسبی داشته باشد در حفظ همسرش بسیار می کوشد و کاملاً طبق خواسته او رفتار می کند. رابطه شما با هرا مهم است زیرا او به دنبال رابطه بیهوده نیست و قصد او ازدواج است. بهتر است که او را از روابط خود آگاه کنید و به او نشان دهید که اولویت زندگیتان است.

/// شماره های تماس ///

قدرت آرکتایپ هرا

تیپ شخصیتی آرکتایپ هرا سیاست های زنانه را می داند به ویژگی ها و رفتارهای زنانه توجه دارد و آنها را می داند. سلیقه آنها در خانه داری و خرید وسایل منزل خوب است. از ویژگی های این تیپ شخصیتی میتوان به وفاداری، سیاست مداری و همچنین حسادت آنها اشاره کرد. آنها همیشه طوری رفتار می کنند که نشان دهند رابطه من و همسرم خوب است. او زنی وفادار و تمام عیار است. این زن ها بسیار خوش پوش هستند و همیشه طوری رفتار می کنند که بسیار محترم و مانند یک ملکه هستند. زنانی متعهد هستند.

زنان هرا به مرد احساس همدلی و همراهی می دهند و نظر مرد را به خود جلب می کنند. آنها خوب می دانند که چگونه از توانایی های خود و طرف مقابل تعریف کنند تا نظر او را به خود جلب کنند. او می داند که چگونه با طرف مقابل برخورد کند و زندگی خود را مدیریت کند. آنان دوست دارند که از تمام مسائل همسرشان آگاه باشند.

کهن الگوی هرا

هرا خدابانوی ازدواج است. او به عنوان خدابانوی ازدواج هم مقدس است و هم تحقیر می شود. این مدل از شخصیت را میتوان در زنانی دید که سال های سال در کنار مرد خود زندگی کرده اند و به او وفادار مانده اند. ازدواج برای آنها اتفاقی مقدس است. اگر همسری نداشته باشند که به آنها احساس تعلق داشته باشند احساس کمبود می کنند. کهن الگوی هرا نشان دهنده وفاداری است و همچنین امر ازدواج را امری مقدس می داند. در این کهن الگو زن از نظر عاطفی به مرد وابسته است.

شخصیت آرکتایپ هرا

پیشنهاداتی به هرا

ازدواج تمام زندگی نیست و مسائل دیگری نیز وجود دارد که می توانید روی آنها سرمایه گذاری کنید. خانه خود را برای خوشحالی و خودتان مرتب کنید. با زنانی دیگر که شخصیت های متفاوتی دارند ارتباط برقرار کنید تا آنها را نیز بشناسید. احساس امنیت را در خود تقویت کنید. سعی کنید که کنترل زندگی خود را در دست بگیرید. بدون در نظر گرفتن مجرد و یا متاهل بودن افراد با آنها رفتار کنید و برای آنها ارزش قائل شوید.

افزودن نظر:
captcha