22004925 021

4 خصوصیت خطرناک مردانی که نباید با آنها ازدواج کرد

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)
4 خصوصیت خطرناک مردانی که نباید با آنها ازدواج کرد

شاید برای شما هم پیش آمده باشد تا از خود بپرسید «با چه مردانی نباید ازدواج کرد؟» در این مقاله قصد داریم به شناخت 4 خصوصیت خطرناک مردانی که نباید با آنها ازدواج کرد بپردازیم. در ادامه به این موضوعات نیز می پردازیم. (ازدواج با مرد احساساتی چه مزایا و معایبی دارد؟ و اینکه ازدواج با مرد خود شیفته چگونه است؟).

4 خصوصیت خطرناک مردانی که نباید با آنها ازدواج کرد

1. افرادی که همیشه شکست می خورند

بله مردانی که همیشه شکست می خورند حتما مشکلی در مهارت ها یا شخصیتشان وجود دارد. پس ازدواج با مردانی خطرناک است که همیشه شکست می خورند. این چنین است که شما باید از خود بپرسید که چرا او همیشه شکست می خورد. آیا او از کارش متنفر است؟ آیا او تمام پول خود را صرف چیزهای ناخوشایند می کند؟ آیا او قمارباز است؟ شاید فردی باشد که ریسکهای بزرگی می کند. در هر صورت، شما احتمالاً نمی خواهید با شخصی ازدواج کنید که نمی تواند پول خود را نگه دارد و باعث پیشرفت زندگی شود. ازدواج با شخصی که از نظر اقتصادی پایدار است و فردی باهوش است به نفع زندگی و آینده شماست. البته اشتباه نکنید این بدان معنا نیست که شما فقط باید با «پولدارها» ازدواج کنید.

مردانی که همیشه شکست می خورند

اگر مرد مورد نظر شما اکنون نتواند مشکلات خود را حل کند پس در آینده هم نمیتواند و پس از ازدواج هم قادر به انجام کارهای زیادی نخواهد بود. در مشاوره پیش از ازدواج شما متوجه می شوید که قبل از اینکه تصمیم بگیرید و در مورد کسی جدی شوید، بسیار مهم است که نگاه کنید چگونه آن مرد در حال حاضر با پول خود میتواند خودش را اداره کند.

2. پسر وابسته به مادر

یکی دیگر از خصوصیت خطرناک مردانی که نباید با آنها ازدواج کرد، درست نیست که شما با یک پسر وابسته به مادر یا پدر ازدواج کنید. زیرا همیشه و در طول زندگی در حال رقابت با مادر او یا وابسته به نظرات شغلی پدر او خواهید بود. او همیشه شما را با مادرش مقایسه میکند، که از نظر او هیچ اشتباهی نمیتواند انجام دهد. از شما انتظار می رود که لباس هایش را جمع کنید و دقیقاً مانند مادرش این کار را انجام دهید. یک پسر وابسته به مادر عادت دارد که از او مراقبت کنید و انتظار آن را نه تنها از مادرش بلکه از نامزد یا همسرش نیز دارد.

او احتمالاً در زندگی خود هرگز کارهای زیادی نکرده است. نمیداند زندگی چگونه است و قصد ندارد در آینده کارهای خاصی را انجام دهد. هرگز با مردی ازدواج نکنید که نمیداند چگونه خانه اش را تمیز کند. پسر وابسته به مادر پس از مشاجره با شما در مورد مشکل از بحث و گفتگو با مادرش دریغ نمیکند که همین موضوع دخالت مادر را در زندگی شما ایجاد میکند.

/// شماره های تماس ///

3. مرد همیشه افسرده

بعضی افراد همیشه ناراضی و افسرده هستند. مهم نیست که چه اتفاقی میافتد، آنها همیشه چیزی را برای شکایت پیدا میکنند. اگر فردی که با او ملاقات می کنید همیشه افسرده است، اگر می خواهید یک ازدواج سعادتمندانه داشته باشید، تصور هوشمندانه ای نیست که با او ازدواج کنید. یک پسر افسرده ممکن است اکنون و در آینده از همه چیز ناراضی باشد، اما بیشتر اوقات، شما مجبور به گوش دادن به اعتقادات مداوم او از شکایت و سرزنش مداوم او از دیگران هستید. او به احتمال زیاد اقدام زیادی برای تغییر آنچه دوست ندارد انجام نخواهد داد. کسی که دوست دارد شکایت کند، تغییراتی در خودش در جهت رشد ایجاد نخواهد کرد، پس این فرد به هیچ وجه شوهر ایده آلی نیست.

4. مرد فریبکار

و آخرین خصوصیت خطرناک مردانی که نباید با آنها ازدواج کرد و بسیار معم است. مردی که از فریب دادن برای آنچه که میخواهد بدست آورد استفاده میکند، مرد مناسبی برای ازدواج نیست. حتی اگر او این کار را در رابطه با کار و دوستانش انجام دهد. این واقعیت که او مهارت های فریبکاری دارد و مایل است در هنگام نیاز از آنها استفاده کند نشانه بسیار بدی است. مشکلی که در مورد فریبکاری وجود دارد این است که شما دقیقاً همان چیزی را که می خواهید به آنها می دهید یا مطمئناً خشم آنها را متحمل می شوید. شما در آخر مسیر ازدواج مجبور هستید آگاهانه گول بخورید تا او را خوشحال کنید تا زندگی خود را حفظ کنید. این مورد اصلاً راهی برای زندگی سالم نیست. اگر از قبل به یک مشاوره پیش از ازدواج مراجعه کنید، می توانید این موضوع را بهتر درک کنید.

مرد فریبکار

نکته

اگر با هر یک از این نوع مردان آشنا شدید، مهم است که تأثیر این شخص را در زندگیتان در نظر بگیرید. این خصوصیات شخصیتی می تواند برای سعادت شما فاجعه بار باشد. پس احساسات خود را مدیریت کنید. همیشه این سوالها را از خود بپرسید، آیا اگر با او ازدواج کنید، زندگی شما بهتر خواهد شد؟ اگر نه، صبر کنید زیرا هنوز زمان وجود دارد! زیرا با این مردان نباید ازدواج کرد.

منبع: liveabout.com

سوالات متداول

1. آیا برای شناخت فرد خواستگاری کننده راهی وجود دارد؟
مشاوره پیش ازازدواج بهترین راه برای شناخت یژگی های فرد مقابل است.

2. آیا سلامت روان فرد مقابل قابل تشخیص است؟
با تست های روانشناختی می توان تشخیص داد که وضعیت سلامت روان فرد در چه میزانی است.

نظرات کاربران:
مونا
پاسخ به این نظر
15:14 - 8 فروردین 99

سلام خسته نباشین یه سوال داشتم من با یه اقای 1 ساله دوستم و قرار ازدواج کنیم. اوایل خیلی غیرتی بود و من دوست داشتم ولی الان جوری شده که حس میکنم بیشتر شکاک شده با این که من کاری نکردم. خیلی بدبین شده به همه و حاضر نیست با من جایی بیاد. خواستم بدونم چرا اینجوری شده و ایا بعد از ازدواج بهتر میشه؟!

5 5
فتانه
پاسخ به این نظر
00:11 - 22 مهر 99

پیام امشب من به مردی که از سال ۹۱ پیوسته برای نگه داشتن من تا حتی امشب که ۹۹/۷/۲۱ است به ساعت۲۳:۳۹ تلاش کرده. پس از خواندن مقاله شما: با چه مردانی نباید ازدواج کرد! ۴_مردی که فریب میدهد: باهم بخوانیم: "با وجود اینکه سنت بالا رفته، اما هنوز مثل بچه ۵ ساله، به بازی قایم موشک، و دروغ بافیهای کودکانه علاقمندی! بزرگ شو محمد غض..ری! بزرگ شو!" متاسفم که غم سنگین دلم را با شما تقسیم کردم! خواستم بگم به این بازی کثیفش خاتمه خواهم داد، و شاید در پیام بعدی شما رو در خوشحالیم شریک کنم! سپاس از آگاهی سازی شما!!!

2 2
یاشا
پاسخ به این نظر
16:24 - 12 فروردین 00

من فکر نمی کنم این خصوصیات نامناسب بودن مردی رو نشون بده . دامادمون با اینکه خیلی به مادش وابسته هست اما جونشو برای خواهرم میده

2 0
افزودن نظر:
captcha