22006198 021

خود ارضایی در نوجوانان، ریشه ها، عوارض و درمان آن

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(136 رای)
خود ارضایی در نوجوانان، ریشه ها، عوارض و درمان آن

خود ارضایی در نوجوانان امری اشتباه و خطرناک است که معمولا در دوران نوجوانی اوج میگیرد. ولی با آموزشهای لازم یک سکس تراپیست می توان خود ارضایی در نوجوانان را مدیریت یا درمان کرد. افزایش خود ارضایی با عواملی مانند دیدن فیلم پورن و سکس چت ارتباط مستقیم دارد. اعتیاد به فیلم های پورن همراه با خود ارضایی یکی از عوامل مهم ایجاد انحرافات جنسی (Parafilic Disorde) در بزرگسالی است. ارضای جنسی در زمانیکه دخترها و پسرها به بلوغ می رسند بیشتر میشود، ولی تکنیکهای زیادی برای جلوگیری و کاهش خود ارضایی در نوجوانان وجود دارد که والدین می توانند در این زمینه از روانشناس بالینی یا کلینیک سکس تراپی کمک بگیرند. در غیر این صورت اگر رابطه مؤثر و مفید جنسی یعنی همان ازدواج کردن صورت نگیرد، خود ارضایی می تواند افزایش پیدا می کند. دوره نوجوانی که همراه با بلوغ و رشد جنسی است، مقطعی است که بدن به هر چیزی که شکل و نقش جنسی داشته باشد، سریعاً واکنش نشان میدهد. همچنین رشد و فعالیت بسیار زیاد هورمون های جنسی باعث افزایش تحریک خود ارضایی در نوجوانان میشود.

روشهای درمانی خود ارضایی در نوجوانان با کلینیک مکث:

  1. ارزیابی و تشخیص
  2. تست های بالینی و شخصیتی
  3. آموزش تکنیک های کنترلی
  4. یادگیری مدیریت میل جنسی
  5. مدیریت خود ارضایی با توجه به شرایط بالینی نوجوان
  6. شروع درمان

عوارض جانبی خود ارضایی در نوجوانان

نوجوانی دوره ای است که همراه با واکنشهای سریع و یا عدم کنترل تکانه های مختلفی همراه است. مواجه شدن با صحنه های تحریک کننده ساعت ها ذهن نوجوان را درگیر می کند، خیال بافی و تصویر سازی های ذهنی می تواند باعث افت تحصیلی شود. این انرژی بسیار قوی جنسی در بعضی از نوجوانان به سمت درس خواندن و ورزش های افراطی می رود. اما آن دسته از نوجوانانی که در جلوگیری از خود ارضایی ناکام ماندند و در فضایی گیج و پر تنشی قرار گرفتند دچار (پرخاشگری، احساس طرد شدگی و افسردگی) می شوند.

نتایج سرکوبی اشتباه خود ارضایی در نوجوانان:

عوارض خود ارضایی در نوجوانان

سه عارضه مهم وجود دارد که باعث میشود به صورت تأکیدی بیان کنیم. انجام خود ارضایی در نوجوانان در این سه حالت و با مواجه شدن با این سه مقوله زیان آور است. خود ارضایی ماهیتا به دلیل اینکه سطحی از اضطراب را تخلیه میکند، میل شدیدی به تداوم در این عمل را در نوجوان مضطرب بر می انگیزد. بنابراین انجام این عمل نه تنها صرفا به دلیل ارضا شدن بلکه به دلیل پایین آوردن سطح زیادی از استرس اضطراب است همچنین باعث خوشحالی و آرامش لحظه ای در فرد میشود.

1. بازماندن از رشد در زمینه های دیگر

نوجوان به دلایلی که پیش از آن توضیح دادیم (تغییر شکل بدن، ترشح هورمن های جنسی در بالاترین حد خود و اضطراب دوره بلوغ) در این سن نه تنها به آرامش جنسی نرسیده بلکه با هجمه ایی از حالات و روحیات جنسی مواجه شده که ارتباط بسیار زیادی با تهاجم فرهنگ غربی و فاصله گرفتن از آموزه های اسلامی دارد.

اما اگر نوجوان بیش از دو بار در هفته زمان و ذهن خود را معطوف به این امر کند از رشد در زمینه های دیگر در سن خود و خلاقیت و شکوفایی باز می ماند و تنها ایده آل او دسترسی به موقعیتی برای ارضای نیاز خود میشود.

بنابراین خانواده ها باید متوجه باشند زمینه های رشدی نوجوان را از طریق کمک گرفتن از روانشناس ایجاد شرایط جدید ورزشی که هم میتوانند به تخلیه انرژی به بهترین شکل باشد و هم ظاهری مناسب برای نوجوان ایجاد کند. در این حالت نوجوان احساس رشد، بالندگی و قدرت را تجربه می کند. اما عکس آن نوجوان؛ واپس خورده، بی عزت نفس و اخساس بی کفایتی می کند. بنابراین حمایت و توجه خانواده به نوجوان در این سن بسیار مهم است.

2. ایجاد وسواس

اگر انجام این عمل به صورت وسواسی باشد، برای تمام گروه سنی ایجاد مشکل می کند. در واقع رفتارهای وسواسی که ریشه در اضطراب شدید دارند، تداوم، مراسم و آیین مشخص خود را شکل می دهند. مثلا فردی که وسواس شست و شو دارد دست هایش را ۲۰ بار می شوید تا به صورت موقت آرام شود. همین حالت در خود ارضایی وسواسی نیز شکل می گیرد.

3. ترجیح خود ارضایی به رابطه سالم

اگر نوجوان یا بزرگسال خود ارضایی را به ایجاد رابطه جنسی با همسر خود ترجیح دهد. دچار مشکلات بسیار زیادی در مینه زناشویی می شود. این فرد چه مرد و چه زن نیاز فوری به درمان اعتیاد خود ارضایی خود دارد.

همچنین برای افزایش کیفیت رابطه جنسی با همسرتان؛ شما نیاز به شناخت خود، شخص فرد مقابل، تایید او و احساس خوشایند از رابطه را، در زندگی زناشویی بیان و ابراز کنید. در هر صورت معاشقه و رابطه جنسی نقش بسیار پر رنگی در شادابی یک زندگی زناشویی دارد.

خود ارضایی در نوجوانان

6 راهکار درمان خود ارضایی

1. دوری کردن از فیلمهای پورن

قرار گرفتن در معرض فیلمهای پورن میل به خود ارضایی را زیاد می کند و نوجوان را به سمت خود ارضایی سوق دهد. افرادی که می خواهند در جهت درمان خود ارضایی حرکت کنند، باید از دیدن فیلم ها، تصاویر و وب سایت های مستهجن خودداری کنند. اگر فرد بتواند مانعی بین خود و فیلم های مستهجن قرار دهد، می تواند به شکستن عادت خود کمک کند.

متاسفانه امروزه دسترسی به فیلمهای مستهجن بسیار آسان شده است. با این حال، مردم می توانند با استفاده از فیلترهای دستگاههای الکترونیکی که انواع خاصی از محتوا مانند مواد مستهجن را مسدود می کنند، دسترسی خود را به مستهجن محدود کنند. اگرچه فرد می تواند چنین وب سایت هایی را مسدود کند، اما داشتن وقت کافی برای انجام این کار می تواند به آنها فرصت دهد تا دوباره کنترل تکانه های خود را از دست بدهد و اجازه عبور را برای خود صادر کند.

2. اکتیو شدن یا اکتیو ماندن

یکی از راهکارهای درمان خود ارضایی در نوجوانان می تواند (اکتیو شدن باشد) برای نوجوان می تواند بسیار مفید باشد که میتواند راه هایی را برای مشغول کردن وقت خود پیدا کند. این امر باعث ایجاد از بین رفتن میل به خود ارضایی در نوجوانان می شود. یافتن محل های پر انرژی می تواند جایگزین زمان صرف شده برای خود ارضایی شود. افراد می توانند با در نظر گرفتن یک سرگرمی جدید یا یادگیری مهارت جدید مانند یادگیری یک ساز موسیقی یا تلاش برای ورزش جدید ذهن خود را برای عدم انجام خود ارضایی تمرین دهند.

توسعه اهداف جدید می تواند به فرد کمک کند تا انرژی خود را مجدداً متمرکز کند و در چیزهای دیگر هیجان و انگیزه پیدا کند. همچنین می تواند با پیدا کردن اهداف و آرزوهای خود مسیرهای جذاب تری را نسبت و خود ارضایی پیدا کند.

3. به دنبال کمک گرفتن حرفه ای از یک روانشناس یا سکس تراپیست باشید

زمانی که خود ارضایی آسیبهای جدی به زمان و کار شما می رساند شما حتماً نیاز به گرفتن کمک از یک روانشناس را دارید. ممکن است خود ارضایی شما تبدیل به یک نوع وسواس شده باشد که نیاز به کمک دارویی و روان درمانی بسیار پر ضرروی است. در بسیار از موارد و در درمان خود ارضایی درمانگران متوجه می شوند که فرد روحیه و عزت نفس خود را از دست داده است و به صورت نا خودآگاه به سمت افسردگی می رود.

4. وقت گذاشتن با سایر افراد

برخی از افراد ممکن است خود ارضایی کنند زیرا احساس تنهایی می کنند و یا چیز دیگری برای پر کردن وقت خود ندارند. صرف داشتن وقت کمتر به تنهایی فرصت های خود ارضایی را کاهش می دهد. گذراندن وقت با دیگران نه تنها شخص را مشغول خواهد کرد بلکه می تواند تمرکز او را نیز از خود ارضایی تغییر مسیر دهد. روش های مختلفی برای کاهش تنهایی وجود دارد، مثلاً افراد می توانند با دوستان یا خانواده خود ملاقات کنند، کلاس بگذرانند یا به یک سالن ورزشی بپیوندند تا از لحاظ اجتماعی با دیگرانارتباط بیشتری داشته باشند.

5. ورزش کردن

ورزش راهی مؤثر برای کاهش تنش و تمرکز مثبت انرژی است. فعالیت هایی مانند دویدن، شنا و وزنه برداری می تواند بدن را تقویت کرده و اندورفین هایی را آزاد کند که احساس بهزیستی را تقویت می کند. احساس خوشبختی و آرامش بیشتر ممکن است اشتیاق به خود ارضایی را هرچه بیشتر کاهش دهد.

6. پیدا کردن گروهای مشاوره ای یا همان گروه درمانی

امکان شرکت در گروه درمانی های خود شناسی و مدیریت خود و سایر حوزه ها می تواند بسیار زیاد در بهبود شرایط برای افراد کمک کننده باشد.

واکنش والدین به خود ارضایی نوجوان

قطعا هر والدی با مواجه شدن با چنین رفتاری در نوجوان خود شرمگین میشود و به همان میزان نوجوان میتواند از اینکه والد او با چنین رفتاری مواجه شود احساس گناه، خشم و شرم کند. بنابراین والدین باید آگاه باشند که خود ارضایی در نوجوان یک امر اشتباه است و مواجه شدن با آن بدون کمک روانشناس میتواند احساسات منزجر کننده ایی را در هر دو طرف به وجود آورد. اما والدین میتوانند با ایجاد فضایی دوستانه و راهنمایی نوجوان خود به مسیری بهتر، او را در راه رفتارهای مناسب تر قرار دهند.

اگر نوجوانی در بیشتر ساعات شبانه روز در خانه تنها بماند و یا دسترسی او به اینترنت و ماهواره بدون آگاهی والدین باشد، قطعا رفتارهای اشتباه او از یک رفتار غریزی به رفتاری وسواس گونه و بیمارگونه تبدیل خواهد شد.

تاثیر ورزش برای جلوگیری از خود ارضایی

نوجوانی که میتواند زمان های بیشتری را در ورزش و تفریحات گروهی سالم بگذراند، به طور قطع فرصت کمتری برای پرداختن به رفتارهای جنسی پیدا میکند. همچنین نوع معاشران و دوستان نوجوان بسیار مهم است. والدین باید تاکیدا بدانند فرزندشان در چه مکانی و با چه افرادی معاشرت میکند و میزان صمیمت او با دوستان و همکلاسی ها چگونه است.

جدای از تمام این موارد، آگاهی دادن به نوجوان در مورد رفتارهای جنسی و خود ارضایی میتواند قدم مهمی در صمیمت بین والدین و فرزندان باشد. در اینصورت خود ارضایی در نوجوان منجر به رفتارهای غلط جنسی که میتواند آسیب بیشتری به او برساند، نمیشود.

القای احساس گناه ممنوع

دلیل عمده اینکه در ذهن ما خود ارضایی گناهی بزرگ محسوب میشود، اجبار به این رفتار بصورت وسواس گونه و همچنین عادت به چنین رفتاری است. نوجوان با انجام این رفتار، با إحساس شرم و گناه خود نیز درگیر میشود و مدام مضطرب تر میشود. اما اگر والدین این آگاهی را به نوجوان دهند که چنین رفتاری میتواند عادت غلطی شود و در آینده میل به رابطه جنسی سالم را از دست دهد، قطعا نوجوان میتواند در انجام رفتار خود تجدید نظر کند. در صورت ناتوانی فرد در جلوگیری از این عمل نامناسب بایستی حتما فرد به روانشناس یا سکس تراپیست مراجعه کند.

سوالات متداول

1. آیا خود ارضایی کودکان و نوجوانان نیاز به ارزیابی دارد؟
ممکن است این رفتار به دلیل داشتن اضطراب زیاد تبدیل به وسواس شده باشد. پس ارزیابی یک روانشناس لازم است.

2. آیا خود ارضایی کودکان و نوجوانان قابل درمان است؟
معمولا توسط دکتر روانشناس کودک یا سکس تراپیست با جایگزینی رفتاری قابل درمان می باشد.

3. درمان خود ارضایی بزرگسالان چگونه است؟
خود ارضایی بزرگسالان به دلیل خودآگاهی و تبدیل شدن به عادت درمان سخت تری دارد. معمولا نیاز به درمان شناختی و رفتاری همراه با دارو می تواند کمک کننده باشد.

4. آیا خود ارضایی برای بدن ضرر دارد؟
خود ارضایی می تواند مشکلاا روحی و جسمی زیادی را برای فرد داشته باشد. افراد متاهل که خودارضایی دارند معمولا سمت سوی زندگیشان به سمت طلاق می رود.

نظرات کاربران:
مینا
پاسخ به این نظر
20:31 - 6 فروردین 99

سلام خسته نباشین من به تازگی فهمیدم که پسرم خود ارضایی داره خیلی هم زیاده چه جوری برای مشاوره میتونم وقت بگیرم

70 45
جواد
20:14 - 27 اردیبهشت 00

پسر12ساله ای دارم متوجه شدم درحمام خودارضایی دارد

62 44
مهدی حتمی
16:22 - 11 خرداد 00

سلام من مهدی ام ۱۴ ساله ام .... آیا من با چه کارهایی میتوانم جلوی این کارمو بگیرم، الان که مطالب را میخوندم با ورزش ، فعالیت ، مشغول به یه چیزی میتوان را دیگه نکرد ، ولی منظورم از خوردن کدوم تغذیه مقوی که ارزان باشد میتوان جلوش را گرفت

35 26
بی نام
17:39 - 4 مرداد 00

سلام من شش سال این عمل رو انجام میدم الان ۱۹ سالمه توی سک هم خیلی زود منی میاد چیکار کنم واقعی ترکش کنم دیگه خسته شدم ریزش مو هم دارم کمرم قوس پیدا کرده زیر چشمام سیاهه پوستمم کدر شده و البته پر جوش هر وقت خاستم ترکش کنم بازم نتونستم اما دیگه خسته شدم چیکار کنم

44 25
ی دوست
00:23 - 15 شهریور 00

مجلس ابی عبدالله ع به هر به هر بهونه ای راهکاری که روی کسی جواب داد که در روز ٥ تا حتی ٧ بار هم خود ارضایی میکرده

11 9
کامران
13:03 - 27 فروردین 01

سلام کتاب راز کنترل شهوت رو از گوگل دانلود کنین رایگان هست و خیلیا موفق به ترک شدن

4 3
محمد رضا قلام امام رضا
02:53 - 3 اردیبهشت 01

سلام دوستان گلم خود ارضایی عمل بدی است من خودم هم در گیر این کار شده بودم مثلاً روزی ۲ بار انجام میدادم و ۳ سال بود که انجام میدادم اولین راه برای ترک خود ارضایی اینکه ۱ با دوست های بد نگردید ۲ تنها نباشید الان شما میگید خوب مامان بابام کار دارند تو خونه تنها میشم وقتی تنها هستید فیلم های ترسناک ببینید یا درس بخونید یا برید بیرون ۳ وقتی میرید حمام زود حمام کنید و بیاید برون یا با یه کسی برید حمام مثل داداش کوچیک اگه دارید یا هر کس ۴ وقتی خیلی بهتون فشار میاد برید ۱۰ دقیقه ورزش کنید یا دوش آب سرد بگیرید یا خودتونو سرگرم کنید و نزارید اون کارو بکنید ۵ عاشق بشید. یا همون کراش بزنید رو یه کسی این جوری بخواتر عشق نمی زنید ۶ راستی اینا تجربه های خودم هست ۷ اعتماد به نفس خود را زیاد کنید مثلاً بگید من میتونم من زیبا هستم ۸ برای خودتون هدیه در نظر. بگیرد مثلاً بگید اگه ۱۰ روز نزنم دو تا چیپس میخرم چیزای کوچیک که خودتون دوست دارید ۹ به پدر و مادرتون بگید پدر مادر شما سلاح شما را میخواهید و اگر از دست ✋ شما ناراحت شوند بازم شما را دوست دارند و به شما کمک میکند و پدر مادر همیشه سعی میکنند که. اشتباه های شما را یادشون بره ۹ جوک بخونید با دوستان خوب بگردید برید بیرون شما اگر ۹۰ روز یعنی ۳ ماه نزنید دیگه معتادش نمی شوید نکید زیاد الان دیدید عید چقدر زود گذشت برید حال کنید همتونو دوست دارم خدافظ برام دعا کنید دوستان

5 2
omer
پاسخ به این نظر
10:24 - 9 فروردین 99

سلام من متسفانه این کار را نجام میدم میخوایم ترکش کونم اما بهد ار ترکش عوارضش اربین میره در سن ۱۶ ساله ایا خودارضایی باعت بچه دارنشدن میشه

46 58
Mo3tafa
17:50 - 17 بهمن 99

با سلام گ عرض ادب ببینید به امید این نباشید با قرانو خدا بتونید اینو ترک کنید منم دچار ایم بیماری شدم گام اصلی ومهم از طرف خوده شماست که در مقابل این عمل چه عکس العملی نشون میدی شما باید از خودتون شروع کنید اول به دنبال بازی های یارانه ایی باشید یه مدت کوتاهای تا از یادتان برود بازی ترسناک بیشتر یا عاشق بشید یا با دوستانتان تماس تصویری برقرار کنید نگا فیلم پورن هیچ وج نگا نکنید فیلم های صحنه دار اصلا از تست های خودش شناسیه گوگل هم استفاده کنید کمک زیادی میکند

14 7
تسلو پابجی
22:12 - 10 فروردین 01

سلام بچه ها من 16 سالمه فهمیدم هم اعتیاد به خود ارضایی دارم و هم اعتیاد به بازی آنلاین هر دو تای اینها با هم شده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2 7
مری
پاسخ به این نظر
12:32 - 6 مهر 99

سلام من به تازگی فهمیدم که پسرم 16 ساله هستش وخود ارضایی داره خیلی هم زیاده است ...چه جوری می تونم کمکش کنم که ترک کنه لطفا راهنمایی بفرمایید

34 27
مرکز مشاوره مکث
16:47 - 13 مهر 99

سلام، متاسفانه خود ارضایی در این سن خیلی شایع هست و اگر درمان نشه ممکنه تا سالهای زیادی حتی پس از ازدواج هم ادامه پیدا کنه. لطفا سریعتر به یک مشاور مسائل جنسی مراجعه بفرمایید. تلفن 22004925

18 7
اغا
00:01 - 22 دی 00

اخه پسرت ۱۶ سالشه میخایی نکنه ناموسها

8 7
دنیا
پاسخ به این نظر
17:56 - 27 مهر 99

سلام من متسفانه خود ارضایی میکنم و میخوام که ترکش کنم میترسم که پرده بکارت من پاره شده باشه من چیکار کنم

27 30
حسین
04:58 - 6 بهمن 99

سلام برای مشاوره رایگان و موثر تماس بگیرید

9 10
...
01:39 - 26 فروردین 00

نبابا امکان نداره مگه که از دیلد.ی استفاده کرده باشی

17 2
John
13:36 - 9 اردیبهشت 00

سلام خانم اگه شما به وسایل یا با مرد دیگری همجنس گرایی میکردین و از واژنت خون بیاد بعدش پرده پاره میشه اینجوری پاره نمیشه

14 5
A
16:29 - 4 مهر 00

:)

1 0
علی
21:29 - 10 مهر 00

سلام من ۱۵ سالمه تقریبا ۱ساله خود ارضایی میکنم چیکار کنم ترکش کنم آیا امکان داره بچه دار نشم

7 6
yahya
11:31 - 3 بهمن 00

خب فیلمای پورن کم ببینید تا خود ارضایی نکنید یه چیزی بهتون بگم بخدا مگه کسی مشکل جسمی داشته باشه وگرنه وجود نداره بشری که خود ارضایی نکرده باشه حتی روانشناسان، ولی دیگه اصراف تو هر چیزی بده دیگه

2 1
همایون شایانی
پاسخ به این نظر
19:55 - 1 آذر 99

سلام بچه من ۱۱سالشه ونشانه جوش تو صورتش اضطرابی که داره احساس میکنم این کار روانجام میده خواهش میکنم راهنمایی کنید

12 7
مرکز مشاوره مکث
13:02 - 2 آذر 99

سلام، خب این نشانه هایی که فرمودید دلیلی بر خودارضایی نیست ولی توصیه میکنیم حتما کودکتون رو تشویق به ورزش و فعالیت بدنی کنید و بر ارتباطاتش با دوستان نظارت کافی داشته باشید. در صورت مشکل حادتر میتوانیم حضوری در خدمتتون باشیم. موفق باشید

8 2
کوروش محمودیه
پاسخ به این نظر
10:05 - 18 آذر 99

باسلام من متاسفانه خودارضایی میکردم اما اکنون سعی در ترک ان دارم و تا حدودی موفق هستم من در این مدت ریزش مو پیدا کردم علاوه بر ان رژیم غذایی هم دارم چه مدت طول میکشد تا عوارض خودارضایی از جمله ریزش مو برطرف شود؟ با تشکر از سایت خوب شما

10 4
..........
00:48 - 29 مرداد 00

سلام من 3 بار داشتم ترک میکردم اما بعد دباره انجام دادام من پسر هستم وه 14 سالم به خانواده نگفتم چون خجالت میکشم میشه بگین چه جوری بگم چون دیگه دارم از خودم بیزار میشم میترسم

9 3
محمد طاها
پاسخ به این نظر
10:10 - 19 آذر 99

آیا سکس در نوجوانی می‌تونه جایگزین خوبی برای ترک خود ارضایی باشه؟

11 27
مرکز مشاوره مکث
14:20 - 19 آذر 99

خیر به هیچ وجه در چنین سنی توصیه نمیشود و عوارض و مشکلات خطرناک روحی و جسمی فراوانی میتواند به دنبال داشته باشد.

11 7
Amir
پاسخ به این نظر
17:35 - 19 آذر 99

من‌15سالمه‌وبا‌این‌موضوع‌درگیر‌هستم‌غلظت‌‌ اب‌منی‌من‌کم‌شده‌و‌شل‌است‌‌باید‌چه‌کار‌کنم

15 9
محمد حسنی
22:22 - 20 تیر 00

سلام ۱۵سالمه خود ارزایی دارم ولی کم در هفته نهایت ۳ بار ۲ار چه کنم ترک کنم

4 2
ارشیا شاملو فرد 11 سالھ
18:58 - 22 شهریور 00

من منی ندارم کمک کنید فقط مذی دارم بعضی ھا میگن از 13 سالگی یا 12 سالگی میگن 15 سالگی 16 سالگی یا 18 سالگی منی میاد نمیدونم کدوم درستھ تورخدا کمکم کنید من دوست دارم منی بخورم

4 8
امیرحسین
23:39 - 30 مرداد 01

سلام دوست عزیز ببین داداش هر چه سریع نسبت به ترک آن اقدام کنین خود ارضایی بد ترین عملی است ک هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روحی بدترین ضربه رو به شخص وارد میکنه این موضوع رو من خودم تجربه کردم.یعنی اگه بتونین با میل شهوت ک یکی از قوی ترین قوای بدن است مقابله کنین مطمئن باشین بزرگترین موفقیت هارو بدست میارین تو دنیا هیچ چیزی به اندازه زندگی بدون خود ارضایی لذت بخش نیست من هر چقدر بگم شاید احساس نکنین باید این عمل رو خودتون تجربه کنین تا اون لذت واقعی زندگی کردن رو احساس کنین.والسلام امیدوارم ک بتونین موفق باشین دوست عزیز

0 0
و
پاسخ به این نظر
13:11 - 20 آذر 99

سلام من14سالمه و متاسفانه سه سال است این عمل زشت رو ۳ساله انجام میدم ترک کردم ولی چند وقت هست دوباره میلم زیاد شد و بعد وقتی چهارده سالم شد بعد از دوهفته احساس کردم مو در بدنم رشد کرده و پس از خودارضایی مایع بی رنگی بیرون اومد و من دچار ریزش مو شدم آیا نباید این ماده سفید باشد

8 7
ترجیح میدم نگم (:
21:12 - 26 آذر 99

یا خدا /= . جوونای مملکت اینقدر درگیر جنگ نرم شدنT_T

17 15
یه بنده خدا
18:48 - 28 دی 99

برا منم

3 5
hesam
18:37 - 22 اسفند 99

چقد شرایط مشابهی داریم

2 4
ناشناس
01:39 - 12 شهریور 00

سلام من 15سالمه وقتی که حموم میرم حشری میشم و خود ارضایی میکنم لطفا اکع میشه بگین چیکار کنیم ممنون

9 4
..
14:54 - 1 آبان 00

مایه ای که ازت بیرن میاد یه چیز ادیه

1 1
...
پاسخ به این نظر
16:34 - 4 دی 99

سلام... من با این مشکل برخوردم و ۱ ساله که این کار و انجام میدم و جند بار هم مطالب زیادی راجب ترکش خوندم و حداثل یک هفته ترکش کردم و فکر میکنم هر یه هفته یه بار این کار رو انجام میدم و هی ترک مسکنم و بعد ۱ هفته یا چند روز دوباره شروع میشه...من یه دختر ۱۳ ساله ام...لطفا جوابم رو بدید :( نمیخوام به مشاور یا چیزی بگم پس لطفا خودتون یه راه کار بدید...میدونم مشکلم از کجا...خیلی استرسی نیستم ولی تو یکی از این مطالب خوندم که دلیل اصلیش تنهایی و منم احساس تنهایی میکنم و البته با افکار مثبت کمتر بهش فکر میکنم...سعی میکنم.

16 9
amir
15:45 - 11 دی 99

اوه شت از 13 سالگی:|

16 13
Hamid
01:24 - 14 فروردین 00

منم به همین دلیل تنهایی دچارم. لطفا کمک کنید.

10 1
Mohammad
01:07 - 16 مرداد 00

سلام اگه مطالب رو کامل خونده باشین راهکار های مناسبی رو گذاشته بهترین گزینه از نظر من ورزش وعاشق شدنه

2 6
ایدا
15:24 - 6 بهمن 00

من هم دقیقا همین طور میشدم

0 0
آریا
00:28 - 11 بهمن 00

سلام من همیشه با فکر کردن به اطرافیانم که دختر هستند تحریک میشوم و حتما باید به فیلم‌های پورن پناه ببرم تا خودارضایی خوبی داشته باشم خداییش یک راهکاری بهم بدید تا از دست این فاجعه نجات داده بشم در ضمن با سکس با اطرافیانم این فاجعه می‌تواند بر طرف شود

3 4
ی نفر
19:54 - 27 خرداد 01

منم همینم منتاها تازه شروع شده میخوام سریع جلوشو بگیرم از خودم دیگه خوشم نمیاد حس میکنم کثیف شدم دیگه تحملشو ندارم و روم نمیشه به کسی بگم

0 0
amir
پاسخ به این نظر
15:41 - 11 دی 99

سلام من 16 سالم هست و از 14 سالگی شروع کردم به خود ارضایی الان احساسای خیلی بدی دارم که فکر میکنم تو آینده بچه دار نمیشم و خانواده ندارم و گهگاهی هم به خودکشی فکر میکنم لطفا راهنمایی کنین این عمل بد رو بزارم کنار :)thanks

12 9
♡Diva
08:48 - 23 دی 99

تو گوه میخوری به خودکشی فکر میکنی! دیوث تو کلا یه بار فرست زندگی داری همینم میخوای از خودت بگیری!؟

48 7
Sultan
12:32 - 15 بهمن 99

آخه تو رو چه به خودکشی برادر خواهر رفتی اون دنیا ازت میپرسن : چرا خودکشی کردی بعد تو میگی : خود ارضا میکردم :/ مطمعن باش خود فرشته ها یه دربست میگیرن میفرستنت جهنم

22 3
Qgh
09:47 - 18 بهمن 99

اسکل تمام جهان دارن کاری مبکنن زنده بمونن تو میخوا یخودتو بگشی خاک تو سرت

12 2
لزوم نداره
14:40 - 6 فروردین 00

خودکشی که راه حل نیست

17 1
آنتونی میراژ
04:30 - 3 اردیبهشت 00

واقعا برای خیلی ها متاسفم که نسبت به خود ارضایی یه نوجوان،اینقدر بد واکنش نشون میدن... ببینید، خود ارضایی از نظر بنده و حتی طبق تحقیقات ویکی پدیا(دانش نامه آزاد) از نظر جسمی کوچکترین آسیبی رو به بدن شما وارد نمیکنه! اون افرادی هم که میان میگن رنگ آب اسپرم(منی) ما این شکل یا اون شکل شده بود، بخاطر نوع غذا و نوع تغذیه ای هست که دارن! از نظر روحی هم متاسفانه و باز هم متاسفانه، توی دین اس.لام با این قضیه خوب برخورد نشده و این عمل رو به بدترین شکل نهی کرده اند. تنها خواهشی که ازتون دارم اینه که حتما درباره خود ارضایی برید بیشتر تحقیق کنید و از سایت های بهتری، مطلب جمع کنید. * در سخن پایانی باید از سایت مکث تقاضا کنم که لطفا کامنت(نظر) من را منتشر کنند که شاید برخی از نوجوان ها به سوی باور های اشتباه و غلط در مورد خود ارضایی نروند. با تشکر

12 10
Amirhossein
14:11 - 14 دی 00

@آنتونی میراژ فقط یک نادان میتونه فکر کنه که خودارضایی کاری مفید و برای سلامت بدن مفید هستش... با خودارضایی تمامی مواد مغذی که بدن تولید میکنه برای ساخت سلول های مردانه مقدار زیادی (بیش از یک میلیون اسپرم!) از بین میره، غده هیپوتالاموس آسیب میبینه کلی اختلالات بوجود میاره، با انجام خودارضایی، یه عااااااالمه کلسیم از بدن خارج میشه، کلسیمی که میتونست برای تقویت استخوان ها و رشد نوجوون بکار بره، ولی بخواطر خودارضایی ازبیرون بدن میره... کلی ویتامین از بدن خارج میشه کلا نوجوان را نااااابود میکنه در ضمن سایت ویکی پدیا و تحقیقاتی که انجام میده و راحت میشه ویرایشش کرد هییییییچگاه منبع خوبی برای مطالعه درباره خودارضایی نبوده و نیست! خوااااهش میکنم از ادمین این سایت که زحمت کشیدن مطالب ارائه کردن، کامنت منو منتشر کنه تا @آنتونی میراژ و بقیه کسایی که میگن خودارضایی خوبه، موجب نابودی نوجوانان این مرز و بوم که مورد هدف جنگ نرم هستن نشه

5 1
حمید
19:51 - 6 اردیبهشت 01

عزیزم. این عمل هیچ ربطی به بچه دار شدن و نشدن نداره. خارجی ها خیلی راحت این کار رو می کنن. بچه دار هم می شن. تو رو خدا یه کم فکر کنید. اگه ازدواج کنید آلتتون مالیده می شه به اونجای خانومتون و ارضا می شید. خودارضایی تفاوتش فقط اینه که آلتتون به دستتون مالیده می شه. حتی می تونید آلتتون رو تو دست خانومتون ارضا کنید و اسلام پای این گناهی در نظر نمی گیره. چطور تو دست خانوم باشه، تو بچه آوردن و عقیم شدن تاثیری نداره. بعد اونوقت دست خودت باشه عقیم می شی؟ این حرفا الکی و من درآوردی هست و مضرات خودارضایی بیشتر روحی هست و همش حسرت به دل می مونی و به صورت کامل لذت نمی بری. وگرنه عارضه ی جسمی نداره اگه کم باشه. وگرنه الان همه ی ملت باید کور و کچل و عقیم می بودن.

0 1
مرکز مشاوره مکث
16:47 - 7 اردیبهشت 01

سلام و درود. بله بیشتر عوارض خود ارضایی روحی هست ولی دلیل اصلی عوارض جسمی این عمل، زیاده روی هست که تاثیرات مخرب بسیار زیادی داره.

0 1
ممد
پاسخ به این نظر
00:31 - 20 دی 99

سلام اگر این عمل ۱تا۲ بار در هفته انجام بشه مشکلی نیست و درباره این عمل در دین چه حکمی دارد

10 15
ایوب
پاسخ به این نظر
01:10 - 22 دی 99

سلام من یه پسر ۱۳ ساله هستم و خود ارضایی میکنم و میخواهم ترک کنم و یه راهکار ساده میخوام من ۱ ماه هست که خود ارضایی میکنم

8 5
امیر
12:00 - 30 دی 99

سلام داداش تا یه ناه هست زود تر یه فکری برای خودت بکن من یه ساله که این کارو میکنم دیگه نمیشه نکرد

6 7
یه پسر سرگردون
20:42 - 30 شهریور 00

داش من از 11ساله گی خودارضایی داشتم تا الان که 14سالمه زودتر یه فکری بکن تا دیر نشده

1 2
..
14:59 - 1 آبان 00

لطفا سری اقدام کن چون اگر بهس والسته بشی سخت میتونی فراموشش کنی

0 1
Mohsen
22:42 - 6 اردیبهشت 01

پسر خوب من از 11سالگی دارم خودارضایی میکنم و الان 20سالم هستش خیلی تلاش کردم که ترکش کنم ولی نتونستم. تمام فرصت های شغلی و پیشرفت خودم رو از دست دادم. یه بیست روزی بود که خودارضایی نکرده بودم ولی متاسفانه امروز خودارضایی کردم خیلی هم ناراحت و پشیمونم از این کار لطفا از همین الان بزار کنار و برو سراغ پیشرفتت

0 0
میلاد
پاسخ به این نظر
01:24 - 26 دی 99

من 13 سالمه و اصا نمیدونستم خودارضایی چیه تا اینکه یه برنامه ورزش ریختم روی گوشی و حرکاتی انجام میدادم که باعث تحریک میشد.من توی حموم هی اینکار رو انجام میدادم ولی اصا نمیدونستم خودارضایی چیه.حالا هم هردفعه میرم هحموم این عمل رو انجام میدم.میخوام خیلی زود ترکش کنم تا دچار مشکل نشم لطفا راهنمایی کنید

10 3
یه بنده خدا
18:55 - 29 دی 99

اسم برنامه چی هست؟

9 7
Qgh
09:48 - 18 بهمن 99

خب حموم نرو

18 6
علی
16:30 - 14 اردیبهشت 00

سلام آره منم اینظوریم یه برنامه ورزشی ریختم انجام دادم توی حموم هم انجام میدم

3 2
امید
پاسخ به این نظر
18:40 - 3 بهمن 99

من ۱۶سالمه و از۱۳سالگی خود ارضایی میکنم سعی در ترک ان دارم ولی نمیتونم چیکار کنم بسیارم پ خشر و افسرده شدم

6 4
امیر
پاسخ به این نظر
15:32 - 6 بهمن 99

ایا خودارضایی در ضعیف شدن بدن اثر داره ررا نوجوان بدنساز خوب هست یا نه؟

5 6
مهسا
16:50 - 6 بهمن 99

سلام به نظر من خیلی تاثیر داره

8 4
AMIR
12:26 - 3 تیر 01

من خودم خیلی بدنم ضعیف شده با اینکه تا چند وقت پیش خوب بودم

0 0
کسی که خواست و توانست
پاسخ به این نظر
01:37 - 11 بهمن 99

دوستانی که میخواهند ترک کنند بدونن که با امروز یا فردا و با دیگه آخریشه هیچ پوخی نمیشن البته ببخشید از این لحن استفاده میکنم ولی بهتره یه نگاه به خودتون بندازید . هیچ راهی برای ترک وجود نداره تا وقتی خودتون نخواهید تا خودت نخای نمیشه و خودت رو با امروز و فردا گول نزن

7 4
یه اسکول به تمام معنا
17:33 - 20 بهمن 99

یعنی سراحت کاملت تو حلقم

8 4
Mdh002
16:56 - 24 بهمن 99

دوست عزیز سراحت کلام رو یاد بگیر بعد این چیز ها رو بگو

4 2
hesam
18:41 - 22 اسفند 99

دمت 20 زدی تو خال من بیشترین وقتی ک تو ترک بودم 3 هفته هم نشد دوباره رفتم ب تنظیمات کارخانه

6 1
بی نام
12:51 - 2 خرداد 01

مگه دست خودمون یک حس خیلی بدی

0 0
آسا
پاسخ به این نظر
15:45 - 11 بهمن 99

سلام من ۱۸سالمه یادمه حدودا چهار سالم که بود خودارضایی رو داشتم و مدام پدرم مراقب بود که انجام ندم و نمیدونستم که چه اشکالی داره، از بعد ۸سالگی سعی در ترک داشتم و حدوا پنج سال هم به ندرت پیش می‌اومد که انجام بدم ولی از اون مدت تا الان اصلا نمیتونم کنترلش کنم تا جایی که گلهی توی خواب بدون اینکه خودم متوجه باشم انجام میدم و یکدفعه از خواب میپرم بالا، نمیدونم چیکار کنم واقعا عذاب وجدان راحتم نمیذاره...

6 5
Qgh
09:50 - 18 بهمن 99

یا علی مولا ۴ سال شتتتت

12 3
Mdh002
16:57 - 24 بهمن 99

امیدت به خدا باشه انشالله

7 5
یکی
16:36 - 4 فروردین 00

شما که خود ارضایی داشتی در دوران بلوغ ، بلوغ ماهیانه شدی؟ لطفا جواب بده

3 3
.._
08:34 - 6 اردیبهشت 00

سلام منم دقیقا از چهار پنج سالگی شروع کردم و وقتی والدینم فهمیدن دعوام کردن اما دلیلشو بهم نگفتن . من ۱۴ سالمه. تا دو هفته پیش اصلا نمیدونستم که چی هست و چرا اینجوریه. و دقیقااا مث چیزی که گفتی ، برای منم بخش زیادیش توی خواب اتفاق میفته

4 3
عمو جانی
08:16 - 21 خرداد 00

تو خواب که باشه کاملا راحت باش مشکلی نداره

1 1
.
19:29 - 26 مرداد 00

دلیل اصلیت این که می خوای خود ارضایی رو ترک کنی چیه منم دخترم و ۱۴سال دارم مثل تو از ۳یا۴سالگی این کارو شروع کردم ولی من بدون لمس اعضای حساس بدن اینکار می کنم و اینکه چرا می خوای ترکش کنی اول از همه فکر کن چرا میخوای ترکش کنی مثلا من کاری با عوارضش و به خاطر گناه می خوام ترک کنم اول از همه دلیل اصلیت رو پیدا کن

2 0
محمد
پاسخ به این نظر
01:02 - 13 بهمن 99

من ۱۵ سالمه و از ۱۲ سالگی شروع کردم به خودارضایی الان یک سال هست که میخوام کنترلش کنم ولی نمیتونم مطالب زیادی هم خوندم و به همه شون هم عمل میکنم ولی بعد از چند وقت یادم میره و دوباره این عمل زشت رو انجام میدم بعضی اوقات هم خودکشی میزنه به فکرم ولی به خودم میگم من همچین چیزی دارم که فلانی ندارم و از این حرف ها تا نظر خودم رو عوض کنم خدارو شکر دیگه میدونم چحوری این وسوسه که خودکشی کنم رو از بین ببرم ولی هنوز نمیدونم چه جوری خودارضایی رو ترک کنم میشه کمکم کنید

6 6
محمد
01:38 - 26 اسفند 99

ببین به خودت بگو که مبادا فردا با انگشت منو نشون بدن و بگن اون ایاشه.با رفیقای بد که باعث این کار بشن در نه افت فیلم های سکسی نبین و هنگامی که میخوای اینکارو بکنی دستشویی تو نگه ندار و اب سرد بخور و سرت رو با یه چیز دیگه گرم کن.

4 2
یک انسان
22:49 - 30 اسفند 99

خودارضایی چیز طبیعی هست برا چی میخوای خود کشی کنی :-). این سایتا هم همش الکی مینویسن کور میشین کچل میشین و... من هرچی مقاله خارجی درباره این موضوع بوده رو خوندم. اگر واقعا فکر میکنی نمیتونی خودت رو کنترل کنی سعی کن یک رابطه دوستانه با جنس مخالفت داشته باشی. تکرار میکنم دوستانه مثل دوتا دوست صمیمی نه به منظور... وقتی دوست شدی بعد چند وقت به خودت میای میبنی دیگه انجام نمیدی یا تعداد دفعاتت بسیار کم شده :-). من به هرکی پیشنهاد کردم نتیجه گرفته امیدوارم مشکلت سریع تر حل بشه

3 6
در پاسخ به آقای یک انسان
00:47 - 11 فروردین 00

عزیزم با فیس ت*خمی ای که من دارم و بدن چسخلیزه ای که دارم شتر با من دوست نمیشه همیشه هم تنهام دارم درسام رو میخونم و خود ارضایی هم نمیکنم ولی حواستون باشه اگر به مدل طولانی بعد از بلوغ خود ارضایی نکنید و دخول نداشته باشید احتمال ابتلا به سرطان پروستات فوق العاده بالا میره

2 5
یه هورنی
پاسخ به این نظر
19:48 - 13 بهمن 99

سلام من هر وفت بیکار یا تنها میشم خودارضایی میکنم، از ۹ سالگی شروع‌کردم به خودارضایی! هر وقت سعی میکنم بهش فکر نکنم و میرم خودمو سرگرم کنم همش صحنه های اونجوری میاد تو ذهنم و بازم هورنی میشم، روزی حداقل ۵ بار خودارضایی میکنم، چیکار کنم؟

7 6
مهدی
21:06 - 16 بهمن 99

سلام من 15سال دارم و از9سالگی شروع به این کار کردم. هفته ای یک الی دو بار این کار رو انجام میدم. هرموقع که میرم حموم این اتفاق برای من میافته. خیلی دوست دارم ترک کنم اما نمیتونم و این اتفاق تنها در حموم واسم میافته. چی کار باید بکنم. لطفا در این مورد کمکم کنید.

5 4
بابات
16:13 - 19 بهمن 99

داداش از اون کمرت یک دونه برای منم بفرست بی زحمت

17 5
بهتره نگم:)
13:55 - 17 اسفند 99

حاجی 5 باررررررر در روز عااا

10 7
محمد
16:17 - 2 شهریور 01

سلام من ۱۵ سالمه از ۷ سالگی فیلم پورن می‌دیدم و ۱۲ سالگی بدنم تحریک به خودارضایی شد الانم دو روز یا سه روز یه بار میزنم واقعا از خودم خجالت میکشم و هر وقت یاد سکس میوفتم میرم خودارضایی کنم واقعا خسته شدم نمیتونم سکس نکنم هر موقع یه دختر میبینم تحریک میشم چیکار کنم؟

0 0
علی
پاسخ به این نظر
06:30 - 17 بهمن 99

سلام ، من از کودکی ( قبل از رفتن به کلاس اول دبستان ) تا حالا که 18 سالم خودارضایی میکنم ، بیشتر وقت ها علتش هجوم افکار مستهجن و تحریک شدن نیست بلکه افکار منفی و تنهایی ؛ واقعا دیگه دارم دیوونه میشم روزی حداقل 3 بار تا 9 بار باید خودارضایی کنم

4 9
امیرحسین
23:58 - 14 اردیبهشت 00

سلام من ۱۴سالمه و از ۸سالگی شروع به این کار کردم و العان بعضی موقع ها تو خواب هم برام اتفاق میوفته لطفا در این باره کمک بکنید

5 1
هیشکی
پاسخ به این نظر
21:01 - 17 بهمن 99

سلام من 15سالمه واین کار زشتو ترک کردم و امید وارم دیگه دچارش نشم اونی که میگه نمیتونم اگه بخواد میتونه من خواستم و تونستم

8 5
نیما
پاسخ به این نظر
11:33 - 19 بهمن 99

من هر کاری کردم خود ارضاییم درمان نشده یکی بهم گفت دستات رو باید گچ بگیری آیا درسته این کار

5 6
یه اسکول به تمام معنا
17:32 - 20 بهمن 99

من نمی دونم واقعا چیکار کنم 15 سالمه از 13 سالگی خود... میکردم و الان تازه فهمیدم چه عوارضی داره . نمی دونم چیکار کنم اییی برادران .خواهران .پدر من .مادر من یک کمک کند به منم شهوتی

5 5
HESAM
پاسخ به این نظر
13:44 - 19 بهمن 99

برین کمپ

8 5
غریبه منفی
07:41 - 20 مرداد 00

سر جدت چرت نگو بابا....

1 1
ناشناس
00:00 - 3 آبان 00

یکی بگه لطفا من از ۸سالگی دار خود .... انجام میدم چجوری ترکش می‌کنند

0 0
محمد
10:29 - 8 دی 00

داداشی های گل من هیفده سالمه و فقط با یه روش تونستم خود ارضایی هفت ساله رو ترک کنم شاید خنده دار باشه ولی صد در صد جواب گو هستش زمانی که حس میکنین دارین به سمت خود ارضایی میرین اندام جنسی تونو یه جای سرد مثل یخچال یا فریزر بزارین بعدش یکم آب بخورینو برید تلویزیون نگاه کنید البته هیبنوتیرم هم بهترین راه برای ترک خود ارضایی هست

0 0
یه بدبخت
پاسخ به این نظر
21:43 - 28 بهمن 99

سلام من یه پسر 16ساله هسم که یه دوسه سالیه به خود ارضایی خیلی شدید وابسته شدم یعنی در هفته 10بار خود ارضایی میکنم تاحالا شده در یک روز دوبار خود ارضایی کنم نمیتونم این عمل رو از خودم بکنم نمیدونم چیکار کنم داشتم نوشته های مشاوره ها میخودندم که نوشته بودن ورزش کردن خوبه اما من تصادف کردم وکمرم شکسته نمیتونم برم وزنه برداری یا باشگاه بنظرتون چیکار کنم ؟! خانواده ام نمیدونن باید بگم که منو به روان پزشک ببرن گفتن این حرف برام سخته نمیتونم برم براشون بیان کنم کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟ازمشاور ها هر چقدر هم پول خواست بهش میدم ؟؟

6 1
Hàdì
پاسخ به این نظر
13:29 - 6 اسفند 99

سلام من تقریبا ۱۰ ماه هس که خودارضایی را ترک کردم و لی تو یک ماه ۱ رابطه پسر با پسر دارم آیا رابطه پسر با پسر عوارضی به قد و بدنم دارد؟؟

6 2
یکی ک از خودش بدش میاد/:
پاسخ به این نظر
21:57 - 8 اسفند 99

من الان ۱۲ سالمه و فک کنم ۷ ماهه ک خود... میکنم و وقتی میکنم ار خودم بدم میاد و گریه میکنم من نمیدونم چجوری حل کنم ک این کوفتی تموم شه و ب هیچ کس هم نمیتونم بگم:( تورو خدا کمک کنین من حالم خیلی بده در حد خود کشی:{

2 5
لعنت به زنگی مصخره
00:54 - 11 اسفند 99

من تو یک خانواده مذهبی بودم که یک روز رفتم خونع دوستم ماهواره داشتن. من فقط نه سالم بود نمیدونم چی شد ولی از چند روز بعد شروع کردم به جق زدن خیلی خوشکل بودم الان 5 ساله که دارم میزنم و نمیتونم ترک کنم خیلی تلاش کردم ولی نشد حیف من خیلی خوشکل بودم بعد از دوسال زدن قیافم به گاه رفت دلم برا قبل از جق زدن تنگه ای خدا کمکم کن

4 2
....
15:31 - 6 بهمن 00

منم دقیقاااا

2 0
پاسخ به این نظر
00:57 - 9 اسفند 99

سلام من یه پسر ۱۴ سالم تقریبا از ۱۱ سالگی خود ارضایی میکنم تا حالا چند بار خود ارضایی رو ترک کردم ولی خب حتی دو هفته هم نتونستم دووم بیارم و سکس هم داشتم لطفا راهنمایی کنید

4 5
jack
23:57 - 1 فروردین 00

سکس داشتی پشماممم خوش به حالت

15 1
کسی ک ....
پاسخ به این نظر
11:00 - 9 اسفند 99

سلام من ۱۳سال و نیم سنمه. حدودا ۶ماه هست ک دارم این کارو میکنم واقعا پشیمونم

3 5
یه خود ارضایی
پاسخ به این نظر
13:18 - 11 اسفند 99

سلام من به اومید خوردن منی جق میزنم چیکا کنم

2 9
بدبخت
17:08 - 23 خرداد 00

دایی من بعد هر از گاهی ک میکنم میریزم اونور بدم میاد دس بزنم بهش تو میخوری وژدانن؟!

2 1
واقعا که
پاسخ به این نظر
17:38 - 11 اسفند 99

ببینید دوستان تنها راه سرگرمی و اینکه غلبه بر نفس خویش من خودم 14 سالمه 1سال این کارو کردم بعد توصیه من به شما اینکه غلبه کنید بر خودتان متاسفانهع فیلتر شکن رایگان همه این کار هارا میکند

4 2
نمیگم
پاسخ به این نظر
19:22 - 11 اسفند 99

من در حال ترک کردن هستم سه ماه است که میخوام ترک کنم ولی اصلا نمیشه اصلا من دو بار توبه کردم ولی متاسفانه شکوندمش ولی روی توبه سوم امید دارم به امید ریشه کن شدن خود.........ٔ

7 4
(:
پاسخ به این نظر
16:36 - 13 اسفند 99

سلام من 15سالمه از 10 سالگی جق میزنم ولی تا 13سالگی اصلا نمیدونستم این کار اصلا چییه فقط حس خوبی میداد منم به همین خاطر هی این کارو تکرار میکردم الان که دیگه فهمیدم چیه یک هفته ترک میکنم دوباره میزنم یک هفته ترک میکنم دوباره میزنم تازه خدارو شکر نماز میخونم و سعی میکنم بخاطر نماز نزنم چه غلطی بکنم این سایتا هم همش چیز تکراری میگن مشاور هم نمیتونم برم هرچی جلو خودمو میگیرم نمیش

3 3
عرشیا
پاسخ به این نظر
16:44 - 13 اسفند 99

دوستان توی ترک کردن هیچ کس به جز خودتون نمیتونه بهتون کمک کنه پس همیشه با خودتون تکرار کنید ((میخوام و خواستن توانستن است))

4 3
‌.
پاسخ به این نظر
01:36 - 14 اسفند 99

سلام خسته نباشید من پسرم و ۱۶سالمه و تقریبا ۴سال یا۵ ساله خود ارضایی میکنم خیلی هم تلاش به ترکش گرفتم و نهایتا یک ماه تونستم و دوبارع شروع کردم میشه یه راهی جبو پام بزارید

3 3
ارمان
پاسخ به این نظر
03:40 - 17 اسفند 99

سلام من تقریبا ۳ سالی هست که این کارو انجام میدم من ۱۶ سالمه وقتی این کارو میکنم زود پشیمون میشم راستش هر کاری میکنم نمی تونم از دیدن فیلم های پورن دست بکشم چیکار کنم

1 5
ی بدبخت حشری
03:27 - 21 دی 00

دایی فیلتر شنکو حذف کن ب کسی ک دوسش داری فک کن اگه آدم با وجدانی باشی هی ب خودت بگو با این کارم وجدانم سر افکنده میشه بعد ۱ ماه دیگه دست و دلت ب این لعنتی نمیره من خودم الان تو دوره ترکم هر وقت میخوام این کارو بکنم میگم وجدانم سر افکنده میشه یا سعی کن بدنتو همیشه سرد نگه داری

0 1
Amir
پاسخ به این نظر
14:51 - 17 اسفند 99

سلام من۱۵ سالمه و ۱۲ بار این حرکت رو انجام دادم و باباشون خییلی پشینونم. لطفا راهنماییم کنید که اگه از الان هم این کار رو کنار بزارم کنار مشکلی برام پیش نمیاد؟

3 1
ایلیا
پاسخ به این نظر
16:43 - 17 اسفند 99

سلام من چهارده سالمه و خیلی وقته دارم اینکارو انجام میدم در تلاشم که ترکش کنم .....بگذریم کار دیگه ای دارم اینکه بعضی شب ها خود به خود ارضا میشم و صبح که پا میشم میبینم که ارضا شدم شب هم اصلا به چیزهای سکسی فکر نکردم لطفا بهم بگید چجوری جلوی این اتفاق رو بگیرم

2 1
Saba
03:11 - 19 اسفند 99

سلام من ۱۲ سالمه و از ۹ سالگی دارم خود ارضایی میکنم اولاش نمیدونستم چیه اما وقتی انجام میدادم بیشتر مواقع موقع خواب بود که آرامش بیشتری میگرفتم و راحت تر میتونستم بخوابم اما الان هر کاری میکنم نمیتونم ترکش کنم

1 1
مصطفی
22:22 - 29 آبان 00

این اتفاق در خواب یک اتفاق طبیعیه بهش میگن احتلام که در سن بلوغ اتفاق می افته بعد باید غسل جنابت کنی حتما

1 0
میهمان
پاسخ به این نظر
09:38 - 19 اسفند 99

سلام من یک پسر ۱۴ سالم و از اوایل ۱۳ سالگی خود ارضایی میکردم . در یک مرحله خیلی شدید شد طوری که هر دو روز یک خود ارضایی داشتم ولی الان با تلاش کم کردمش وده روزه که انجام ندادم . امیدوارم که. بتونم ترک کنم

3 1
khaste
10:32 - 13 آذر 00

خودارضایی یک عمر کاملا طبیعی هستش دوستان الکی خودتونو نترسونید ک ریزش مو پیدا میکنم کور میشمو از این جور مزخرفا در هفته یک بار مشکله خاصی نداره ولی اگر ب دو روز نمیکشه ک دوباره تحریک ب این کار میشد با ورزش کردن و نخوردن چیزای گرم ک میل جنسیتونو بالا میبیره میتونید مدیریتش کنید.

1 0
Ami
پاسخ به این نظر
12:21 - 19 اسفند 99

من الان ۱۴ سالم هست و ۲ سال هست خود ارضایی می کنم ولی ۲۹ روز بود که نزدم ولی الان دو روز هست که دوباره شروع کردم ولی میلی بهش ندارم چطوری ترک کنم برام در آینده عوارضی هم داره ؟

1 2
محمد مهدی
پاسخ به این نظر
16:56 - 20 اسفند 99

با سلام . من محمد مهدی، ۱۴ ساله هستم . در طول هفته من نهایتا ۲ بار خود ارضایی انجام میدم . فیلم پورن هم نگاه نمیکنم . تمامی راه کار های ترک خودارضایی هم انجام دادم ولی نمیتونم ترکش کنم . خواستم ببینم چه زیان هایی به همراه داره لطفا توضیح بدین . ممنون

0 0
یک نفر
22:38 - 30 اسفند 99

سلام.خیلی خوبه هفته ای دوبار. سعی کن بکنی هفته ای یک بار بکنی و به مرور کمتر کن دفعات رو. عوارضی نداره تازه معایبی هم داره ولی دلیل نمیشه زیاد این عمل رو انجام بدی

3 1
مرکز مشاوره مکث
پاسخ به این نظر
17:23 - 20 اسفند 99

خود ارضایی در سنین مختلف عوارض بسیار زیادی از نظر جسمی و روحی دارد، پس هر چه سریع تر جهت درمان آن اقدام کنید. با شما هستیم جهت درمان خود ارضایی با سکس تراپیست (خانم یا آقا) به انتخاب شما. آدرس: تهران - خیابان شریعتی- جنب مترو قلهک - کوچه خلیل پور - پلاک 21 - واحد 5 - طبقه 3 مرکز مشاوره مکث تلفن: 021 تلفن: 021 همراه:

2 3
امیر حسینی
پاسخ به این نظر
22:41 - 25 اسفند 99

سلام پسر من ورزش حرفه ای داره ولی حدود یک ماهی میشه که بدنش خیلی خسته است و نمیتونه درست ورزش کنه و میدونم‌که‌ خود ارضایی می‌کنه ممکنه دلیل خسته بودن بدنش خود ارضایی باشه؟؟

3 1
ستاره
پاسخ به این نظر
14:06 - 27 اسفند 99

سلام منم این کار رو انجام میدم سیزده سالمه چیکار کنم چه عوارضی داره خواهش میکنم خیلی نگرانم نمیدونستم عوارض داره

1 1
بنده خدا
17:14 - 23 خرداد 00

سلام دوست عزیز. عوارضش مثل ریزش مو کم شدن بینایی کمر درد بدن درد سردرد جوش صورت و..... هس

3 0
بی نام
پاسخ به این نظر
22:35 - 30 اسفند 99

این سایتا که میگن خودارضایی فلان عوارض داره همش الکیه فقط یه سری روانشناس مینویسن که به این بهانه ترک کنید. این که میگید موهاتون ریخته ممکنه ارثی باشه یا چشم گود میشه ممکنه ارثی باشه. خودارضایی هیچ تاثیری رو قیافتون نداره و هیچکس از رو ظاهر و جسم نمیتونه تشخیص بده،پس نگران این چیزا نباشید. اگر میگید قیافتون قشنگ تره بوده و... اینا همش تصوره و بخاطر اینکه از خودت بدت میاد همچین فکری میکنی. خودارضایی یک عمل طبیعی هست و عمل به انجامش اشکالی نداره ولی بیش از حد نباید بشه اونایی که خودارضایی میکنن پیشنهاد میکنم وارد رابطه دوستانه با جنس مخالفشون بشن صددرصد تاثیر داره حاظرم شرط ببندم باهاتون و نکته دیگه اینکه نصف وقتایی که خودارضایی میکنید به این دلیله که حوصلتون سر رفته. اونی که این پیام رو تا آخر خوندی همین الان به من قول بده که با جنس مخالفت دوست بشی اگر تاثیر داشت یه دعای خیری برامون بکن.

9 5
ی دخترم....
01:25 - 16 فروردین 00

کسی از قیافه نمیفهمه درست.....ولی قیافه واقعا زشت میشه...پوست.چشم.خلاصه همچی

2 0
در پاسخ به یه دخترم ...._یوسف
15:16 - 18 فروردین 00

قبول دارم حرفت درسته در مورد من هم صدق کرده

1 1
به تو چه
14:26 - 13 اردیبهشت 00

خود ارضایی گناهه؟فقط اره يا نه؟

9 0
کاوه باقری
15:09 - 26 اردیبهشت 00

غلط کردی من خودم دارم عوارضش رو می بینم

3 1
بی نام
15:07 - 10 بهمن 00

بله در اسلام خود ارضایی را عملی زشت نامیده اند

0 0
ادم باتجربه
پاسخ به این نظر
00:19 - 4 فروردین 00

سلام جوانان در مرحله اول عرض کنم که هیچ جوانی پیدا نمیشه که در نوجوانی اینکار را نکرده باشد دوما بهترین راهکار وتوصیه شده دین این است که ازدواج را به تاخیر نیاندازید وهرچه زودتر ازدواج نمایید درست است که با این وضعیت ازدواج خیلی مشگله اما جان را فدای مال وپول نکنید من عملا این کار را انجام داده ام وبهترین راهکار وتجربه بنده هست که یاد گرفتم چندین سال روی این موضوع تحقیق کردم هیچ ربطی به بچه دار شدن نداره فقط بیشترین ضربه این هست که افسردگی میگیرید واز زندگی بعد از ازدواج هیچ لذتی نمیبرید .حتی میتونید به دکتر اعصاب وروان مراجعه بکنید بعضی داروها هست که میل جنسی را خیلی شدید پایین میاره.براتون تجویز بکنه.کلام اخر دوری از چیزهاییکه شما را تحریک میکنه وازدواج زودتر وبه موقع بهترین وبهترین راه و چاره هست .موفق باشید

1 3
شیدا
15:25 - 19 فروردین 01

نه کی میگه من 17 سالم هست و تا به حال خودارضایی نکردم از بچه گیم تا الان هیچ بار خودارضایی نکردم و من کلا از سکس هم بدم میاد و علاقه ای به خوشگذرونی جنسی ندارم و به همین دلیل ازدواج هم نمی تونم بکنم

0 0
ترجیح دادم به هیچ جا نگاه نکنم!
پاسخ به این نظر
17:11 - 5 فروردین 00

عجب

0 0
Iman
پاسخ به این نظر
04:58 - 6 فروردین 00

خب من از ۱۰ سالگی میزنم و الان ۱۵ سالمه و هفته چیه روزی ۲ بار شایدم سه بار دیگه الان حس میکنم مغذم ضعیف شده یعنی نمیدونم چمه ولی هرچیم هس زیاد چیز خوبی نیس حالم بده واقعن بده اقدام به ترکشم کردم ولی نمیتونم ترکش از ترک سیگار بدتره

2 0
حسین
پاسخ به این نظر
01:49 - 7 فروردین 00

سلام ببخشید پسر من 15 سالش هست تازه فهمیدم 12 ماه این کارو میکنه اما هیچ مشکلی نداره خیلی ناراحت هست دلش نمیخواد این کارو کنه چیکار باید بکنم ببرمش پیش روانشناس بهش دارو بده؟

3 0
نازنین
پاسخ به این نظر
23:48 - 7 فروردین 00

خودارضای روی کاهش و افزایش تنفس تاثیر گزاره؟

0 5
Vector
00:32 - 11 فروردین 00

نه عزیزم تاثیر نداره تغییرات هورمونی که در انسان شکل میگیره شامل این مورد شما هم که گفتی میشه اما ممکنه مشکل تیروئید هم باشه

1 0
ی دخترم....
01:23 - 16 فروردین 00

اون کرونائه گلی

3 1
یلدا
پاسخ به این نظر
16:24 - 8 فروردین 00

سلام، دو ساله با آقاپسری عقد کرده بودم اوایل ذوق جنسی زیادی داشت اما بعد از یه مدت میلش به من کم کم شد،ایراد می گرفت چاق شو، چند کیلو اضافه میکردم میگفت شکم داری لاغر شو، خیلی پیگیری کردم که نکنه با کسی رابطه داره، بردم گوشیش را باز کردند دیدم پورن می بینه،یه مدت اتاقش را جستجو کردم دیدم با وجود من خودارضایی میکنه، نمیتونستم هضم کنم می گفتم مگه من خوشگل نیستم و زندگیمون داشت به هم میریخت، اما اون با من مشکل نداشت، خودش معتاد شده بود، حدود ۱۵ سال درگیر این عادت بود، خواستم بگم اگر به این کار ادامه دادید با فرشته هم ازدواج کنید بعد از یه مدت از زنتون خسته میشید، ماه پشت ابر نمیمونه، و خدا این راز را بالاخره افشا میکنه، پس بخاطر خودتون که آینده به دید معتاد نگاهتان نکنن ترک کنید

4 0
یک دوست درک کن
پاسخ به این نظر
16:33 - 9 فروردین 00

دوستان من همه یپیامارو خوندم خودمم به همین مشکل دچار بودمو هستم ولی دارم ترک میکنم یه برنامه هست اسمش فرشته محافطه مطئن باشین راست میگم. نصبش کردم بعد یه رمز بدون اینکه ببینم زدم که دیگه نرم سمتش اگه بخوام پاکش کنم یا غیر فعالش کنم برای دوستم پیام میره.....خیلی خوشحالم برنامشو پیدا کردم اسمشو میزنم کسی خواست بگیره برنامشو خوب بود برای منم دعا کنین اسم برنامش..فرشته نجاته .عکس دوتا بال فرشته ابیو داره

1 0
در شرف ترک
پاسخ به این نظر
10:52 - 14 فروردین 00

من ۱۵سالمه از ۱۳ سالگی با یه اشغال دوست شدم و اون به من خودارضایی رو یاد داد و درگیری شدم دیگه داره حالم از خودم بهم میخوره تمام سهیم رو میکنم که دیگه نکنم اما بیشتر از ۳ هفته این روند دووم نمیاره تو رو خدا کمک کنید ممنون

5 0
بی نام
15:16 - 10 بهمن 00

به نظر من نباید احساس گناه کنید خودتون رو سر گرم کنید گیم بازی کنید کتاب بخونید ورزش کنید زهن تون رو از اون جور چیز ها ازاد کنید اراده قوی داشته باشید

0 0
ناشناس
پاسخ به این نظر
11:09 - 14 فروردین 00

من هم میکنم ولی میخوام ترک کنم . واقعا از ته دل میخوام حاضرم هرکاری کنم . واقعا اراده کردم ولی خب نمیتونم . البته پیشرفت کردم . مثلا من قبلا 1 روز در میان میکردم . ولی الان شده هفته ای 1 بار و دارم همین فرمون رو میرم ولی میخوام ترک کنم برام دعا کنید .

2 1
ی دخترم....
پاسخ به این نظر
01:21 - 16 فروردین 00

سلامم من بیشتر کامنتارو خوندم.....اقا من از ۹سالگی تا ۱۲ سالگی بعله.....‌ی بار عکسای قبل از ۹سالگیمو نگا کردم دیدم اوخداااا من چقدرر خوشمل بود ینی واقن مشکی چشام به قدری زیاد بود پوستم صاف و بینی کوچولو موچولو بعد عکسای۱۲سالگی دیدم اوهههه من خودمو ب گا دادم همین قیافه باعث شد ترکت کنم هی کم و کم تر شد...‌.تعریف نی....ولی از ۹سالگی هم ناز تر شدم کامل ترکت نکردم ماهی ی دفه چی بشه ک اونم دیگه انجام نمیدم.....کسایی ک تو کرونا یا بعد چند وقت دیدنم شگفتا شده بودن......الان۱۳سالمه و ب خاطر قدم بیشتر بهم میخوره با ی قیافه ملوس....خدایا شکرت

2 0
یوسف
15:17 - 18 فروردین 00

میگی چطوری تونستی ترک کنی ؟ منم ۱۳ سالمه(سال و ۶ ماه)

1 3
پویا
03:00 - 18 خرداد 00

بابا به خدا من از ۱۳ سالگی خودارضایی کردم الان هم ۱۴ سالمه خیلی هم خوشتیپ تر شدم

1 4
Setayesh
پاسخ به این نظر
12:25 - 17 فروردین 00

سلام من از ۶ سالگی با ماساژوری که در خانه داشتیم تقریبا خیلی زیاد شبیه ویبراتور جنسی هستش شروع به خود ارضایی کردم و الان ۱۶ سالمه ۱۰ ساله من نتونستم این کار رو ترک کنم و الان واقعا نمیدونم چیکار کنم :(

2 0
بینام
03:26 - 24 فروردین 00

منم اولش با ماساژور شروع کردم

1 1
sex
03:13 - 25 دی 00

رابطه سالم تجربه کن وگرنه فکرت آزاد نمیشه، بیچاره میشی

0 0
علی
پاسخ به این نظر
17:44 - 17 فروردین 00

دوستان من دو ساله که این کار رو انجام میدم الان صورتم زیاد جوش میزنه، تمرکز ندارم، ریزش مو دارم، احساس گناه میکنم، چندین بار فکر خود کشی کردم، و درکل خیلی اوضاع بدی دارم ولی مطمئن باشید که بعد از چند بار پشیمون میشید و دلتون نمیخواد این کارو کنید خواهشا سمت این کار نرید و یا اگر رفتید مهم نیس که چند وقته درگیرشید ولی حداکثر ارادتون رو بزارید که بتونید این کار رو ترک کنید باور کنید بعد از این کار حس خیلی خیلی بهتری نسبت به لذت ارزا شدن پیدا میکنید انشالله هممون ختم به خیر بشیم

3 0
ناشناس
پاسخ به این نظر
19:27 - 20 فروردین 00

سلام من تازه شروع به این کار کردم 15 سالمم هست و در نمیدونم از 14 یا 13 سالگی علاعم بلوغ در من دیده شد ولی نه صدام و قدم تغییر نکرده و خود ارضایی هم میکنم میترسم با این کار رشد بلوغ نکنم ایا ممکن هست ؟

2 0
...
02:10 - 26 دی 00

خود ارضایی نشانه بلوغ و آغاز رشد قد هست و ربطی به رشد نکردن قد ندارد

0 0
..
پاسخ به این نظر
09:42 - 21 فروردین 00

ببخشید من ۱۵سالمه وقتی از خواب بیدار میشم ومی رم دستشویی در آنجا از من یکم منی خارج میشه و من مگس پران چشم هم دارم

2 2
نمیگم
پاسخ به این نظر
20:14 - 23 فروردین 00

سلام من ۱۳ ساله هستم و همش میرم فیلم و عکسای چیزی میبینم و بعد خودارضایی میکنم ، اصلا نمیدونم چرا این کارو میکنم ، آیا برای بعدها مشکلی پیش میاد ؟ برای بلوغ خطر داره یا نداره ؟ لطفا هم برای پسرو بگید و هم برای دختر .

2 2
Mohammad
پاسخ به این نظر
15:01 - 26 فروردین 00

سلام من ۱۴ سالمه و ۹یا۱۰ ماهه که خودارضایی میکنم ، خیلی نگران اینم که نتونم بچه دار بشم . توروخدا در این باره راهنماییم کنید.

2 2
ستنقت
پاسخ به این نظر
02:01 - 28 فروردین 00

با سلام من یه نوجوان ۱۷ ساله هستم من واقعا ماک و معصوم بودم ولی... دیگه متاسفانه استرس باعث شد که گرایش پیدا کنم و واقعا دوس ندارم اما مشکل اینجاس که بابت استرس به شدت زیاد درد در قفسه سینه پیدا کردم و خب دیگه میفهمید منظورمو خستم خواهش میکنم کمکم کنید من این کارو ترک میکنم فقط یه روش به من بدهید که بتوانم با این استرس که فعلا هستم کوتا بیام و دردو مدیریت کنم بدون اینکه مجبور به اینکار بشم که دیگه میفهمید خواهشا کمکم کنید خیلی خستم خیلی اخه من چه گناهی کردم

0 1
زی زی
پاسخ به این نظر
17:39 - 28 فروردین 00

هر چی میکشیم از بی اطلاعیه شیطان هم شدیدا تاثیر میگذاره روی نفس ضعیف زود تسلیم یه میل درونی شدن طبیعیه وقتی خودمونو به نفهمی بزنیم،رسما خودمونو توجیح کنیم،هر کدوممون یه جور،فقط تحریکه و این گناه نیست،فک میکنم این دست همسرمه و ... نیازه یکی بیاد قسم بخوره بگه گناهه،آتیشه،نکن بگه قوی باش،تسلیم نشو،پاشو با درس و کار و هنر و کسب درآمد و نماز و التماس به خدا باشیم تا ازدواج فراهم بشه،تاخیرشم نندازیم به فکر دوستی با خود خدا باشیم،چیزی که براش آفریده شدیم،اما درک درستی ازش نداریم متاسفانه اما راه ها بازه،کافیه همت کنیم

3 0
پصرک تخص
پاسخ به این نظر
01:55 - 31 فروردین 00

سلام من ۱۷سالمه دقیقا فک کنم ۳سالع دارم خود ارضایی میکنم وزنم تقریبا ۴۰تا۵۰کیلوعه ادم لاغری هستم شبیه بچه های ۱۴و۱۵ ساله نمیدونم باید چیکار کنم که این عملو ترک کنم راهنمایی کنین هرشب یبار میزنم دست خودم نی یکی راهنمایی کنه

2 2
بنیامین
پاسخ به این نظر
17:45 - 1 اردیبهشت 00

من الان ۱۶ سالم من نمی خوام انجام بدم ولی خودش توی خواب میاد باید چیکار کنم

3 1
مرکز مشاوره مکث
پاسخ به این نظر
18:05 - 2 اردیبهشت 00

با سلام لطفا جهت درمان قطعی خودارضایی و جلوگیری از عوارض جانبی متعدد آن با مرکز مشاوره مکث تماس بگیرید.

0 2
مستر شِت
پاسخ به این نظر
09:17 - 3 اردیبهشت 00

کافور درمان نمیکنه این کوفتیو؟

2 2
سمیه
پاسخ به این نظر
16:23 - 4 اردیبهشت 00

بله بله همه اینا درست ...خدایی که پل صراط یک سیم رد شی میفتی تو جهنم یه عمر مردم و ترسوندین به کجا رسیدین...مردم الان از فوش اعصاب خورد کن از این جور آدما دوری میکنن شما فقط مردم ار قرآن و خدا دور میکنین...خدایی که از رگ گردن نزدیک تره...راه حل بدین...راه حل کشورای خارجی کلی راه حل علمی دارن...تازه اسلامی که دین علمه...یا داریش یا نداریش ...چشم چرونی که تو ایران هس تو خارجش نیس انقد که مردم و میترسونین فقط ذهنیت بسته بدون علم بدون راه حل...زمانه عوض شده ...پسر نمیتونه با یه دختر مفت خور عروسی کنه هم خودش بدبخت کنه هم دختر بیچاره رو...پسرایی که الان از ترس رفتن سربازی خودشونو به اعصاب روان هزارتا مرض میزنن...هم بچه توی راه رو...همه جا حرف از مردم...بله مردم جرکش شما بودن هسن خواهند بود...لیاقت ندارین...یکم رو دوپامین اندروفین و هورمون های تولید کننده و معتاد کننده شادی یه چیزایی فهمیدم..کارا و غذاهای بازدارندن و جایگزین ش تحقیق کنین...جامعه شده پر منحرف

5 2
علی رضا محمدی
پاسخ به این نظر
12:45 - 5 اردیبهشت 00

سلام من یک پسر 15 ساله هستم ، که متاسفانه به این بیماری دچار شدم ، فکر نکنم پدر و مادرم بدانند ، می خواهم ترک کنم باید چیکار کنم . لطفا به پیام من جواب دهید

3 0
سعید
06:01 - 8 اردیبهشت 00

ترک که نمیشه و نمیتونی فقط باید کمتر بزنی دوست عزیز

1 2
:-(
پاسخ به این نظر
04:50 - 6 اردیبهشت 00

سلام من 12 سالمه و این کار زشت رو انجام میدم و دخترم اولا نمیدونستم چی هستش و فقط میدونستم کار زشتی هستش من اصلا تو عمرم فیلم های مثبت 18 ندیدم و از 9 سالگی میدونستم رابطه جنسی چی هستش و داشتم فیلم های ندا یاسی رو میدیدم که نگفت چه کاری داره انجام میده و منم میخواستم بدونم که چه کاریه و بعدش خیلی ترسیدم قبلا هرشب این کار رو میکردم ولی الان شاید هر 3هفته یکبار و ناخوداگاه این اتفاق میوفته یعنی خودم هم میخوام هم نمیخوام هستش و اصلا نمیدونم چکار کنم هیچکس خبر نداره و از وقتی فهمیدم این کار چی هستش از خودم متنفر شدم و بعد از انجام این کار به شدت پشیمون میشم اما دیگه فایده ای نداره نمیدونم چکار کنم لطفا کمک کنیو

1 0
سعید
پاسخ به این نظر
05:59 - 8 اردیبهشت 00

جق زدن توی این سن یعنی نوجوانی کاملا طبیعی هستش فقط باید کنترل کنید که زیادی نشه

1 1
مبینا
پاسخ به این نظر
20:05 - 8 اردیبهشت 00

سلام من خودارزاعی با اب دارم امروز بعداز خود ارزاعی ا، حموم بیرون امدم و بعد از بیست دقیقه خونریزی کرم برای اولین دا ۱۲سالمه یک سال خود ارزاعی میکنم

1 2
Erfan
21:08 - 6 خرداد 00

سلام خوبین اگه خون ریزی کردین حتما پرده بکارت تون پاره شده

2 4
یه بد بخت
15:33 - 18 خرداد 00

پرده بکارتتون پاره شده دوست عزیز

3 4
حالا
01:38 - 4 فروردین 01

شاید هم پریود شدی ولی یه کنترل برو

0 0
John
پاسخ به این نظر
13:59 - 9 اردیبهشت 00

سلام من ۱۶ سالم هست و پسرم.من همه کامنت هارو خواندم و متوجه شدم افراد زیادی به این مَرَض مبتلا هستند اما متاسفانه خودم۱ساله درگیر همین خودارضایی شدم،دلایلی که باعث میشه این کارو بکنید تنهایی و فکرات و وسواس ها هستند،اما من یه راهی رو امتحان کردم که با جنس مخالف رابطه برقرار کردم به طور طبیعی دلم نخواست خودارضایی کنم یعنی درگیر فکر همون بودم خلاصه نکن بهتره... اما این راهی که امتحان کردم واقعا جواد داد و خلاصه من ولش کردم دیدم دوباره به همین مبتلا میشم خلاصه من بعد از امتحان راه ها و درگیر شدن به این نتیجه رسیدم که در سن بلوغ که برسی همین خودارضایی میکنی و هیچ راهی جز ازدواج کردن برای ترکش نداره و این نیاز هر انسانیت به غیر ازدواج نمی تونی ترک کنی تجربه کردم که میگم الکی نمی گم. التماس دعا

1 2
امییرضا رمرودی
پاسخ به این نظر
18:37 - 10 اردیبهشت 00

سلام خسته نباشید ، من ۱۵ سالمه و دچار مشکل خود ارضایی شدید شدم تا حدی که به روزی ۳ بار هم رسیده نمیتونم هیچ کاری انجام بده همیشه احساس گناه میکنم و اضطراب شدید دارم و دست ها همیشه عرق میکنه هر کاری کردم‌نتونستم ترکش کنم لطفا کمکم کنید ممنون .

3 0
گوش کنید و انجام بدین
پاسخ به این نظر
14:19 - 14 اردیبهشت 00

خیلی خب من کلا یه بار و کلا در حد یک دقیقه این کارو انجام دادم و مثل سسسسسسگ پشیمون شدم چون در حد نیم قطره منی اومد و البته با شدت هم نه خیلیی کم بعد از اون همش میلم بهش بیشتر شده بود ولی تا سه هفته اینکارو نکردم و بعدش یهو یه حالتی بم دست داد خواستم برم که به خودم گفتم چرا اینده خودمو خراب کنم چرا وقتی میتونم تو کوچه بازی کنم و با پابجی بازی کنم سمت این کار برم واقعا چرا درسته بله درسته هیچ گونه عوارض جسمی نداره ولی روحی بسیار خیلی زیاااااد..ولی حرفم بهتون اینه هر چند وقت دارید این کارو انجام مهم نیست مهم اینه به فکر این باشین ایندتون مهمه و این کارو نکنید هر موقع سمتش رفتین بزنین رو دست خودتون درسته خود زنیه ولی من بعد همون یدفعه که متأسفانه بخاطر دوستان بد به سمتش رفتم الان ۲ سال میشه نرفتم و خوشحالم واقعا امیدوارم این عادت ترک بشه براتون

2 0
ارزو
پاسخ به این نظر
15:35 - 14 اردیبهشت 00

ایا خود ارضیایی در سن ۱۶ باعث بچه دار نشدن میشود ؟؟

2 3
علی
پاسخ به این نظر
16:36 - 14 اردیبهشت 00

سلام من 13سالمه یکی دوسال پیش یک برنامه ورزشی بدنسازی دانلود کردم حرکات رو انجام میدادم تا اینکه توی حموم هم انجام دادم ،انجام دادم خیلی الان خیلی درد میاد وقتی انجام میدم ولی باز کرم دارم انجام میدم تا اینکه اومدم داخل این سایت تا فهمیدم بهش میگن خود ارضایی . ما تا یک سال پیش ناحیه تناسلیم داشت رشت میکرد ولی وقتی خود ارضایی کردم یک مایع بی رنگ از اومد بیرون و دیگه رشد نکرد همین الان هم هر چند وقتی اون مایع میاد بیرون لطفاً کمکم کنید

0 1
....
پاسخ به این نظر
21:19 - 21 اردیبهشت 00

سلام تورو به جون مادرتون کمک کنید من تو ۱۵ سالگی فقط و فقط یک بار تو عمرم این کارو انجام دادم و منیش هم اومد و الان خیلی پشیمون ایا این بده؟

0 1
بی نام
15:31 - 10 بهمن 00

اگر ادامه ندید خیر

0 0
یه کسی
پاسخ به این نظر
01:49 - 22 اردیبهشت 00

سلام من یک ساله این کار رو میکنم و هفته ای ۵ بار هم ای کار رو میکردم ممکنه بچه دار نشم؟؟

0 0
یه پسر ناشناس
پاسخ به این نظر
17:12 - 22 اردیبهشت 00

من همتون رو درک میکنم من یه پسر ۱۳ ساله هستم با خیلیا رفیق شدم با خیلیا دوست شدم با کسی دوست شدم که به من گفت چه طوریه این کار و حالا از ۹ سالگی دارم انجام میدم من هر شب با خدا درد و دل میکنم دلم میخواست یه خواهر داشتم تمام درد هامو بهش مگفتم ول کسی رو ندارم پرخاشگر شدم عصبی. بد اخلاق افسرده شدم به هر کسی که این کامنت رو میخونه بگم که من خودم هنوز اقدامی نکردم برای ترک ولی شما باید به خودتون بگید اگر اینده و اخلاق خوب رو میخوای باید این کاررو بزاری کنار من خودم یکی هستم مثل خودتون ولی از وقتی که این کار هارو یاد گرفتم فک میکنم عقلم از سنم بیشتره ولی حس کاذبی هست ازتون خواهش میکنم ترک کنید مثل یه برادر برای شما اگر دختر هستی فرض کن داداشت داره میگه اگر پسری هم به همین شکل من با خورارضایی در دختران زیاد اشنا نستم ولی میدونم خوب نیست.چون پرده بکارت رو اگر حواستون نباشه پاره میکنید پس لطفا خود ارضایی نکنید

2 1
ناشناس
16:27 - 5 خرداد 00

منم هم ۱۳ سالمه پسرم از۸سالگی شروع به خود ارضایی کردم و الان هم شدید تر شده یعنی توی یک روز سه الی چهار بار خود ارضایی میکنم نمی‌دونم چطور ترک کنم و افسرده شدم حال ندارم توان ندارم پدر مادرم هم حوصله ام رو ندارن اونا هم افسردن و مشکلات تو زندیگیشونه و من در ۹سالکی از طرف یک پسر فامیل بهم تجاوز شد و الان هم نمیتونم چطوری خود ارضایی رو ترک کنم لطفاً راهنمایی کنین

2 0
بی نام
پاسخ به این نظر
17:22 - 23 اردیبهشت 00

سلام یکی از دلایل اصلی خود ارضایی دوست بده سعی کنید این دوستاتون رو از خودتون دور کنید تا بتونید دوباره خودتون رو کنترل کنید و ضمنا اگه خودتون بخوایین می تونین من شروع کردم بار اول سه روز تونستم تحمل کنم باردوم پنج روز الانم بار سومه که ان شا الله تا آخر عمرم این کار رو نکنم شهوت هم قابل کنترله سعی کنید ذکر بکید تا بتونید از صحنه های اونجوری و شهوت دوری کنید می تونید از خداوند و امامان هم کمک بگیرید یا از شب ها و ماه های عزیز مثلا من خودم اول ماه رمضان تصمیم گرفتم ترک کنم الانم خیلی پیشرفت کردم و دیگه آخرشه

1 0
ملينا
پاسخ به این نظر
21:20 - 24 اردیبهشت 00

سلام من از هشت سالمي خود ارضايي ميكردم حتا به روزي چند بار هم ميرسيد و الان 14 ساله هنوز دارم ادامه ميدم و هيچ جوره نكيتونم ترك كنم چون كيل جنسي بالايي دارم ورزش خيلي انجام ميدم و حتازياد خودك سرگرم ميكنم ولي هر وقت وقت خالى گير ميارم متاسفانه انجام ميدم

2 0
میهمان
پاسخ به این نظر
09:28 - 26 اردیبهشت 00

با سلام، من پسری 14 ساله هستم و به مدت 3 ماه گرفتار عمل خودارضایی بودم، الان دو ماه هست که ترکش کردم. تقریبا همه عوارضش از بدنم خارج شده فقط سه تا عوارض روم ایجاد و هنوز درمان نشده: زودانزالی_اختلال نعوظ_تحریک نشدن از اندام خانم ها. این سه عارضه چگونه درمان می شود؟ دوستان پاسخ دهید و مرسی

1 0
Heydar.pc
پاسخ به این نظر
17:33 - 26 اردیبهشت 00

سلام من یک جوان ۱۵ ساله هستم که از ۱۳ سالگی خود ارضایی دارم و می‌خواهم کنم ولی نمیدونم چرا نمیشه تنها هم نیستم و ورزش هم میکنم نمیدونم چرا نمیتونم ترکش کنم

0 1
...........
پاسخ به این نظر
10:32 - 29 اردیبهشت 00

سلام.من 13 سالمه از 6 الی 7 سال پیش این کار رو میکنم ولی 3الی4 سال این کار رو نکردم الان دوباره شروع شده من تو بچگیم پیش روانشناس رفتم 3الی4 سال این کار رو نکردم ولی بعد از بلوغم شروع و شدید تر شده من تمام این کار ها برای ترک رو کردم ولی نمیشه.من نمیخوام دیگه برم پیش روانشناس لطفا همینجا یک راه حل بگید. و اینکه ممکنه این عمل باعث بشه در اینده بچه دار نشم من دختر هستم.لطفا جواب بدید

0 2
سانیا
پاسخ به این نظر
18:10 - 30 اردیبهشت 00

سلام من ۱۲ سالمه و دختر هستم من از سن چهار سالگی همیشه میرفتم دستشویی و به جای خصوصیم اب میرختم و یه احساس خیلی خوبی میداد من همیشه همینجوری ادامه میداد که فهمیدم سکس چیه و خودارضایی چیه من وقتی که میزم دستشویی عکس های پورن مییبینم و تصور میکنم و عین همیشه به جای خصوصیم اب میزنم و بعد از چند دقیقه یه احساس خوب بهم میده شاید تو دستشویی سه بار خود ارضایی کنم و تو هفته سی بار خود ارضایی کنم و خیلی هم احساس تنهایی میکنم میشه کمکم کنید

2 1
Erfan
20:57 - 6 خرداد 00

سلام خوبی به نظر من خودارضایی تو بزار کنار سعی کن اصلا وارد گوگل و..فیلتر نشی من خودم هم چند وقت پیش اینا کارو میکردم واقعا ضرر داره بیش از اندازه خودمو الان سعی میکنم مشغول کار های دیگه بکنم تا ووو

0 0
ناشناس
15:17 - 22 اردیبهشت 01

سلام میری دستشویی گوشی نبر فکر تو کنترل کن فکر حلق اومد تو ذهنت فکر کن میخوای بیرون و انجامش بده و فکر کن میری بازی می‌کنی و ورزش و انجامش بده میری دستشویی زیاد آب رو باز نزار که به اونجا بزنی

0 0
٪
پاسخ به این نظر
20:13 - 30 اردیبهشت 00

ترک کردم تامام

2 0
٪
پاسخ به این نظر
20:17 - 30 اردیبهشت 00

من یه مدت موهام شروع ب ریزش کرد ولی الان دیگه ن دلیلش میتونه خودارضایی باشه؟

1 0
ناشناس
پاسخ به این نظر
16:54 - 5 خرداد 00

سلام من ۱۳سالمه پسرم از ۸سالگی خود ارضایی کردم والان هم خیلی زیاد. شده از طرف مرد و چند تا نوجوان بهم تجاوز شده نمیدونم چیکار کنم پدر مادرم باهم بدن یه روز عاشقن یه روز شمرن باهم بعد بخواتر ورشکست شدنمون بدتر شدن پدرم به مادرم خیانت میکنه با این بی پولی حاضره پول قرض بکنه بده برای عشق حال مادرم بیماری اختلال دو قطبی نوع دو داره و افسردگی کیلو کیلو قرص میخوره اصلا اعصاب نداره منم پرخاشگر کردن یک روز بدون داد دعوا نمیگذرونیم مادرم توان نداره حقوق میگیرین همه رو میدن بدهکاری اعصاب هم رو نداریم عادی نمیتونیم حرف بزنیم باهم اما پدر مادرین برام همه کار میکنن اما چند ماهه دستمون تنگه من خیلی نیاز ها دارم فقط میگن امروز فردا توان بلند شدن فعالیت کردن رو ندارم فقط یک راه حالمو خوب می‌کنه به دور از همه ای اینها خونه مادربزرگم رفتن دلم میخواد اونجا زندگی کنم اونجا آرامش هست تنش نیست اما مادرم چون اونجا معذبه زیاد نمیزاره اونجا بمونم بخواتر یه دلایلی اگر میشه جواب بدید راه حلش و بهم بگید

1 0
امیر
10:12 - 20 اسفند 00

داداش اشکال نداره همش میگذره اشکالی ندارد ناراحت نباش

0 0
گمنام
پاسخ به این نظر
14:28 - 8 خرداد 00

سلام من پسر ۱۷ سالم واز ۱۲سالگی دچار این عمل شدم ناگوار شدم لطفا راه حل بدین چون واقعا اذیت می شم و انگار ذهنم کار نمی کنه و سردرد و بدن درد و سستی دارم لطفا کمکم کنید

2 0
دانیال
پاسخ به این نظر
16:56 - 8 خرداد 00

من خیلی وقته خود ارضایی میکنم و هر کاری میکنم جلو گیری ازش کنم واقعا نمی تونم کمک ام کنید نجات ام بدید به خدا خسته شده تا میکنم زودی میرم غسل میکنم ولی حس گناه دارم

1 0
Mohammad
پاسخ به این نظر
03:15 - 9 خرداد 00

سلام من قبلا خودارضایی خیلی زیاد میکردم الان تقریبا درحال ترک کردنم میخواستم بفهمم ترک خود ارضایی به اعصاب هم تاثیر منفی داره

0 1
ش
پاسخ به این نظر
21:22 - 9 خرداد 00

سلام من یه دختر ۱۳ ساله هستم که چند ماهی درگیر خودارضاییم و زمانی که عوارضش را فهمیدم تصویم به ترک آن گرفتم من دو تا سوال داشتم یکیش اینکه ایا زمانی که فیلم های پورن میبینیم اگر مایعی که از واژن ترشح می شود خودارضایی محسوب می شود؟ و سوال بعدی اینه که خودارضایی از طریق مالش کلیتوریس ، بر روی رشد قد تاثیر می گذارذ؟ لطفا جوتبمو بدید

0 1
یه نفری که هنوز حس میکنه بچس اما بدنش مخالفه
پاسخ به این نظر
12:50 - 13 خرداد 00

سلام من پسرم ۱۲ سالمه و دیروز سومین بار بود که ... قبلیش هدود ۳ هفته پیش بود و اولیش هدود ۲ ماه پیش من واقعا نمیخوام به این مرض دچار شم هدودا هر چند وقت یه بار باید بزنم میشه بهم بگید من چشمام از قبل خیلی وقت پیش استیکماته و ضعیفه و این ارسیه میترسم بخاطر این ... چشمام خیلی ضعیف تر شه یک سوال دیگه هم داشتم ایا فکر کردن با مساعل... باعث کوتاه شدن قد میشه؟ یا اینکه قدم بلند نشه ؟ فکر نکنم به بلوغ رسیده باشم خودم نمدونم سعی کردم با خوانواده در میون بزارم ولی نتونستم راستش ترسیدم پدر و مادرم هم هرکار کردم به صورت غیر مستقیم بهم توضیحی ندادن تی این ۳ بار هر سه بار اون روز رو کلا خسته بودم و زانو هام هم احساس سستی داشتم از طرفی دیگه وقتی دستم رو میزارم رو زانوم و پام رو تکون میدم زانوم قیژ قیژ میکخه

0 0
یه بنده خدا
پاسخ به این نظر
17:42 - 16 خرداد 00

سلام من تقریبا ۱۵ سالمه و پسرم تا الان نزدیک ۲۰ یا ۲۵ بار این کار رو کردم کمتر از یک ساله دارم از عذاب وجدان میمیرم دلم برا خودم تنگ شده.... هر بار که این کار مزخرف رو کردم توبه کردم ولی ... کمکم کنید خواهش میکنم

0 0
معصومه
پاسخ به این نظر
20:52 - 18 خرداد 00

سلام من چند ماهی که خود ارضایی میکنم خب الان ۱۴ سالمه و تقریبا از ۱۳ سالگی اینکارو میکنم البته تو ۱۰ سالگی یه بار تجربه خودکشی هم داشتم پیش روانشناس هم رفتم ولی خب میترسم به کسی بگم من این مشکل رو دارم درسته زیاد این کار در انجام نمیدم ولی خب میترسم در آینده برام ضرر داشته باشه من الان باید چیکار کنم

0 0
arsalan
پاسخ به این نظر
11:56 - 19 خرداد 00

سلام من اسمم ارسلان ۱۴ سالمه الان مشکل خور ارضایی پیدا کردم این مشکل رو از ۱۰ سالگی داشتم تقریبا الانم که مدارس غیر حضوری هستش و کرنا بیرون نمیرم زیاد همش تو خونه ام صبح پدرومادر میرن سرکار منم تنها میمون دست خودم نیست انگار مغزم مال خودم نیست نا خواسته این کار میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

1 0
کسی ک از خودش انزجار داره
16:28 - 15 تیر 00

سلام من دختری 13 ساله هستم و حدودا یک ساله خودارضایی میکنم بعد از انجام اینکار عذاب وجدان عجیبی میگیرم و احساس گناه میکنم ولی دست خودم نیست و هروقت ک تنها بشم یا حموم و دستشویی و ... برم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم بخصوص از وقتی ک مدارس آنلاین شده و الان هم ک تابستونه و تقریبا نصف روز در خونه تنها هستم مدام اینکارو انجام میدم چند وقته دارم سعی میکنم ترک کنم حس میکنم آدم کثیفی ام و خدا دیگه دوستم نداره و منو بنده خودش نمیدونه و چند روزه افسردگی گرفتم و دلم میخواد گذشته ام رو پاک کنم و به دوران قبل خودارضایی برگردم و اینکارو دیگه هیچوقت نکنم خیلی زیاد درباره ترک اش مطالعه کردم ولی هر کاری انجام میدم باز هم بعد چند روز نمیتونم خودمو کنترل کنم و دست ب این عمل زشت می‌زنم اوایل اصلا نمی‌دونستم چی هست و گناه داره و ... و در حمام و دستشویی وقتی آب رو باز میکردم تحریک میشدم و چون احساس خوبی بهم دست میداد اینکارو تا جایی که ارضا بشم ادامه میدادم بدون اینکه چیزی درباره اش بدونم تا کم کم بهش معتاد شدم تا جایی ک روزی دو سه بار انجام میدم لطفاً کمکم کنید ک چطور میتونم جلوی احساس نیاز جنسی و هیجانات ام رو بگیرم و خودمو کنترل کنم ؟

2 0
خر خود ارضا
پاسخ به این نظر
18:27 - 19 خرداد 00

سلام من دخترم و ۱۳ سالمه یه ۲ ماهه که خودارضایی میکنم البته از رو شلوار با پتو ولی خیلی نگرانم قدمم زیاد بلند نیست شنیدم دیگه رشد نمیکنم من خیلی میترسم چجوری بفهمم سالمم خونواده مذهبی دارم

2 0
...
03:06 - 10 خرداد 01

سلام منم 13سالمه یه یک ماهی شده خود ارضایی میکنم دو بار هم .....داشتم اونم با دخترچطور ترک کنم

0 0
بدبخت
پاسخ به این نظر
17:38 - 23 خرداد 00

سلام من ۱۵ سالمه فک میکنم از ۱۳ سالگی ب بلوغ رسیدم ی سالع این کارو میکنم از وقتی ک خود ارضایی میکنم فک‌میکنم کلا خیلی بزرگ شدم.و احتمالا درستم فک میکنم. الان صدام واقعا از بابام کلفت تره. ریش سیبیلمم کامل در اومده. خیلی هم با مامان بابام صحبت کردم با ی بدبختی ک اقا من بزرگ شدم زن میخام :) ولی میگن بذا ۱۸ سالت بشه.رسما دارم عذاب میکشم.خیلی احساس گناه میکنم وقتی ارضا میشم هفته ای دو بار میکنم خیلی احساس گناه میکنم هر کاری میکنم نمیتونم بذارم کنار لطفا ی راهنمایی کنین. ادم‌ مذهبی هسم ب خدا قران پیامبر همشون اعتقاد دارم خونوادمم مذهبی ان ولی هر کار میکنم نمیتونم بذارم کنار

0 0
فایتر
پاسخ به این نظر
17:45 - 23 خرداد 00

بچه ها من یا دارم بازی آنلاین میکنم یا کار بد فکر می کنم اعتیاد پیدا کردم و باید دارو بخورم چون انقدر بی جون شدم که تا سر کوچه نمیتونم برم نون بگیرم.

1 0
سارینا
00:50 - 14 دی 00

سلام من ۱۱۲ سالمه و ار ۱۱ سالگی شروع کردم سیع داشتم ترکش کنم ولی نمی تونم مادرم نمیدونه نمیدونه تمام سیعی رو کردم ترک کنم نشد یه جدول کشیدم بدای دو تا سه هفته و هر روز که انجام نمیدادمش تیک میزدم و اگه میدادم زبدر میزدم تا یه مدت گذشت که کلا به مدت یه ماه انجام ندادم و بعد اون کلا ترک کردم

0 0
Afar
پاسخ به این نظر
17:24 - 24 خرداد 00

سلام خسته نباشد ببخشید من ۱ ساله دارم خودارضایی میکنم و هر چقدر که سنم میره بالاتر میلم کمتر میشه میخواستم ببینم چگونه میتوانم دیگه کلا خودارضایی رو ترک کنم لطفا کمک کنید ممنون و اینکه از طرف من به همه ی دوستانی که این کار را انجام میدن اینکه لطفا این‌کارو نکنید اگه تصميم داشته باشید میتونید ترک کنید من دارم سعیم رو میکنم تقریبا خیلی بهتر شدم

1 0
مهدی
پاسخ به این نظر
18:28 - 24 خرداد 00

سلام، مهدی هستم ۱۴ سالمه من تقریبا دو هفته پیش دو بار خود ارضایی کردم . از اونموقع تا الان میلم خیلی زیاد شده ولی عی جلوی خودم رو میگیرم که انجام ندم. ممکنه که با دوبار خود ارضایی ضررات زیادی به بدن برسه؟؟؟

0 0
علی رضایی
پاسخ به این نظر
18:45 - 24 خرداد 00

سلام پسر من ۱۴ سالشه و از اونحایی که با من و مادرش رابطه ی خوبی داره بهمون گفت که سه هفته پیش دوبار تو دو روز خودارضایی کرده. الان خیلی نگران آینده ی خودش هست و نگران اینه که مشکلات جدی براش پیش بیاد. حالا یه سوال داشتم ممکنه خودارضایی روی ویژگی هایی مثل قد و هیکل تاثیر بذاره؟ ممنون میشم اگر توضیح بدید.

2 2
علی
پاسخ به این نظر
12:58 - 26 خرداد 00

ایا خود ارضای در بلوغ تو صبر تاثیر داره؟

0 0
علی‌ام
پاسخ به این نظر
01:43 - 29 خرداد 00

سلاݦ خدمت شما دوستان و مشاوران عزیز من ۱۴ سالمه از ۸ سالگی و کلاس دوم خود ارضایی میکنم و وقتی فیلمهای پورنو گرافی رو میبینم آب منی من کاملا شباهت داره با افراد بالغ و اندازه ش هم ممکنه حتی بیشتر هم باشه و اینکه همه میگن سن عقلی تو خیلی زیاده حدودا به اندازه یه فرد ۲۵-۳۰ ساله و موی ناحیه الت تناسلی و زیر بغل من هم رشد زیادی داره من هر روز و گاها روزی دو باز خود ارضایی میکنم تا الان هم مشکل روحی پیش نیومده ولی میشه بگین در آینده میتونه مشکلی به وجود بیاره؟

1 0
علی
پاسخ به این نظر
11:36 - 2 تیر 00

سلام من علی هستم و حدود دو سال میشه اینکارو انجام میدم و ۱۷ سالمه من خودم لالایی بلدم ولی خوابم نمیبره خب میخوام یه حرف های طلایی بزنم که انرژی برای ترکش بگیرید ببینید بهترین کار برای ترکش خب درشته میگن خودتونو سرگرم کنید و برید بیرون ایناهمشون درسته و تاثیر گزار نماز بخونید نماااااز یه نفر میگه در روز چقدر باید نماز خوند سه باز دیگه صبح ظهر شب خب من میگم درس میگه نماز اضافی که نمیشه چیو نمیشه گی این حرف رو زده اخه تو میتونی نماز شکر بخونی برای اینکه خدادیه خوانده ای که تنشون سالم هستش بخونی نماز شکر بخون البته سه بار دوبار برای اینکه خداوند چیزایی بهت داده که به بقیه نداده! یه راه دیگه هم هست قران اقا کتاب باز کن خیلی سخت نیس نمیخواد با صوت و چمیدونم حرفه ای بخونی بخون یه صفحه دو صفحه بخون تا اون فکر بد از زهنت بپره ما میتونیم با پشتکار و تلاش این عادت رو ترک کنیم اگه خودمون بخوایم هیچ کاری برامون درست نمیشه اگه خودمون نخوایم هیچ دری به رومون باز نمیشه کلید این در های بشته خودمونیم دیدین که یه نفر ۵ ساله داره مواد میکشه مسددنستین برای ترکش چه فزاب هایی که نباید بکشه! ما که برای ترک این عادت زشت که دردی نداریم فقط باید هوس و اون فسلم های کوفتی و عکس های زشت رو کنار بزارین برای همیشه فقط امیدت به خدا باشه و تمام یه جمله کلیشه ای میگه البته باید خودت ترک کنی اینو میگم که بدونی خدایی داری میگه که اگه اینده نلشناخته ای داری صبر کن وقتی خدایی شناخته ای داری فقط اروممم باش ریلکس خدا خودش حواسش هست تمام❤

3 0
ALIREZA
پاسخ به این نظر
16:28 - 9 تیر 00

سلام من 16 سالمه جق میزنم، آیا جق زدن باعث ناباروری در آینده می‌شود آیا جق زدن من در این مشکلاتی را برایم به وجود می آورد؟ لطفا پاسخ دهید.

1 0
سینا
پاسخ به این نظر
19:33 - 30 تیر 00

سلام من نسبت به قبلا این کار زشت را زیاد میکردم الان خیلی کم کردم میخوام کاملا ترک کنم چه کنم که دیگه کاملا ترک کنم

0 0
دکتر صیا…
پاسخ به این نظر
14:44 - 1 مرداد 00

سلام دوستان وارد این سایت شدم تا ببینم مطالبش چیه و چندتا نظر خوندم مثل اینکه بعضی ها به تاثیرات خودارضای باور ندارن دوست عزیزی که داری تشویق میکنی به خودارضای و میگی تاثیری نداره کارشما واقا خجالت اور و بنظر من افرادی مثل شما باید از جامعه پاک بشن که کور کورانه دارین رفتار میکنین پس نظرتون برای خودتون نگه دارین جوانای عزیزمان خراب نکنین دوستان که به این عمل مخرب گرفتار هستین اول از هه باید بدونین که این عمل ازنظر تاثیر منفی بیشتراز این حرفا هست که تو سایت گفته شده فقط چون نترسین یگم از عوار گفتن . عوارا دوشیزه ها که بد ترین عارضه این عمل در دختران اسیب دیدگی پرده شرم(بکارات)میباشد و در پسران بدترین عارضه ناتوانی جنسی و زود انزلی و حتی سرطان پروستات در سن پیری . راه درمان این عمل بسیار و همچنین سخت هستش ولی اسان ترین راه ازدواج هستش ولی اگه نمیتونین به گفته های این سایت عل کنین خوندمش راه های درستی گفته شده بود . ولی نکته به تمام والدین اگه میخواین فرزند عزیزتون که جز جوان ها اینده سازان این کشور دچار این عمل خطرناک نشن باید اگاهی رو در فرزندانتون به وجود بیارین در سن بلوغشون دختران در سن که عادتشون شروع میش به همراه اینکه توضویح ماهیانشون این عمل توضیح بدین یا هم بهش اطمینان بدین هر اتفاق افتاد اگه زشت به مادر هاشون بگن و همچنین پسران در سن ۱۳/۱۴سالگی پدرانشون به فرزندانشون به صورت منطقی این عمل به صورت کامل توضیح بدن همونطور که میدونین پیشگیری بهتر درمان است .و به امید خدا در اینده نزدیک امید وارم اموزش پرورش این عمل به دانش اموزان بگن و توضیح بدن که جوان ها دچارش نشن . سوالی بود در خدمتم از مدیرسایت اول تشکر میکنم مطالب خوبی بود و ازتون خواهش مندم این نظر درج کنین . نکته اخر سایت های خارجی چون از صنعت پر در امدشون حمایت کنن میگن این عمل خوبه وگرنه بد ترین حتی کشور های خارجی اتحادیه تشکیل دادن برای مقابله با این عمل موقعی که رفتم کاندا از متخصص های کاندا بودن پرسیدم گفتن تو اون کشورم جوون هاشون به این عمل عادت دارن درست ازادی هست ولی اون چیز فکر شماس با ازدای فرق داره با سپاس از مدیریت سایت

4 0
Mohammad
01:25 - 16 مرداد 00

سلام من العان 15 سالمه وعاشق دختری شدم که میخام باهاش ازدواج کنم اما مشکل اینجاست که میتوان از این سن هم تشکیل خانواده داد یا خیر و لعنت به دوستام که منو از سن 13 سالگی به فیلم های پورن عادت دادن

1 0
یه نفر
14:39 - 26 مرداد 00

سلام لطفا به سوالی که پرسیدیم جواب بدین . ممنون

0 1
علیرضا
پاسخ به این نظر
14:51 - 4 مرداد 00

سلام من ۱۲سالمه و خود ارضایی میکردم آیا در آینده برای من مشکلی پیش میاد یا خیر؟

0 1
amin
پاسخ به این نظر
00:34 - 9 مرداد 00

سلام من 13 خورده ای سالم بود که شروع کردم به خود انزالی تا همین الان خود ارضایی دارم الان 14 سال 3 یا 4 ماهم هست میخوام ترک کنم چیکار کنم

1 0
کمک!!!
پاسخ به این نظر
02:56 - 16 مرداد 00

من از سن ۱۲ یا ۱۳ سالگی این کار رو انجام میدادم تا الان که ۱۴ سالمه اگه ترکش کنم این عوارضی که گفتید برام اتفاق نمی افته!؟؟؟؟؟؟

2 0
بازیساز
پاسخ به این نظر
14:37 - 16 مرداد 00

هی من 13 سالمه و پسرم 1 ساله انجام میدم تازه فهمیدم اسمش خود ارضایی هست. لعنت به تبلتم که این بلا رو سرم آورد چقدر ارزو دارم . . . کاش میشد کاری کنم . . . مردم از بس گریه کردم . از حس گناه . . .

4 0
Mr.alk
14:35 - 26 مرداد 00

میخوای ترک کنی ورزش کن به فکرت سایت های پورن یا فکرتو با چیز های زشت پر نکن، وبعدش حس گناه نکن گریه نکن این یه نیاز جنسیه ، از یه راه حلی باید رفعش کرد

0 0
¿¿¿
پاسخ به این نظر
19:10 - 26 مرداد 00

سلام من ۱۴سال دارم و خود ارضایی که من انجام می دهم خیلی فرق داره یعنی به جوری خود ارضایی می کنم دست در کار نیست و اصلا اندام هامو لمس نمی کنم ولی با یک روش خود ارضایی می کنم من این مشکل رو از وقتی که ۳یا ۴ داشتم شروع شد یعنی از بچگی به نظرتون باید چیکار هیچی نمی تونم به دیگران بگم

0 0
ye
پاسخ به این نظر
23:43 - 29 مرداد 00

سلام من هم مثل یک دوست دیگه ۱۳ سالمه و فکر میکنم خودارضایی دارم چندروزه میرم و والیبال بازی میکنم ولی بازم تحریک میشم و انجام میدم دیگه چه کار میتونم بکنم اصلا دوست ندارم به مشاور یا روانشناس مراجعه کنم خواهشاً کمکم کنید

0 0
..........
پاسخ به این نظر
14:05 - 30 مرداد 00

سلام من دوازده سالمه و یک ساله دارم این کار رو انجام میدم و هفته ای حداقل 5 بار انجام میدم میشه به من کمک کنید؟

0 1
ی دوست
00:27 - 15 شهریور 00

مجلس ابی عبدالله ...... رو منی که این همه اینکار رو انجام میدادم که جواب داد رو منی که کسی تو اینکار حریفم نبود شما در هفته ٥ بار انجام میدادی من در روز امکان داشت بیش ار ٥ بار انجام بدم

0 1
غلامحسن رضوان
05:59 - 7 فروردین 01

اصلا نمیدونم چی چی هست ولی اگه اینقدر خطرناک بوده که من انجام دادم پس مطمئنم یکی هست که منو اون بالا درست کنه دوستان کسانی که اینکار رو کردن هیچ نگران نباشن و اگر اسلام اینقدر تاکیید بد کرده پس مطمئن باشید عوارضی شدید تر از اینا هست که ما عقلمون نمیکشه ولی خوب میوه و اینجور چیزا زیاد بخورید و دعا هم بکنید که این عوارض بر طرف بشه و دیگه تا میتونید نیت کنید و این نیت عمل شما رو درست میکنه و منم ۱۲ سالمه شاید درماه ۱ بار که اونم به دلیل وسوسه های زیاد و بی عزتی نفس باشه ولش دووم میارم و امید وارم شما هم موفق باشید

0 0
علی
پاسخ به این نظر
00:49 - 1 شهریور 00

با سلام عرض ادب یکی مشکل زود انزالی داره و۱۹ سالشه و از این بابت خیلی درگیره و موقع خود ارضایی بیضه هاشونم درد میکنه ممنون میشم راهنمایی کنین ک چه راهکاری براسون دارین

0 0
نمیتونم بگم
پاسخ به این نظر
15:04 - 1 شهریور 00

من یه پسر ۱۳ ساله ام از ۱۲ سالگی خود ارضای میکنم ولی اب کمرمم نمیاد فقط حس دارم خیلی ازاوجدان دارم و هر وقت این کارو میکنم توبه میکنم ولی باز نمیتونم و اون عمل زشتو انجام میدم میترسم دیگه به سن بلوغ نرسم یا دیگه در اینده ابم نیاد میشه کمکم کنید احتمال داره که دیگا تا ابد اب منیم نیاد

0 0
ی دوست
00:32 - 15 شهریور 00

میدونم وحشتناکه منم خیلی عذاب وجدان میگرفتم همش به خودم میگفتم تمومه دیگه فاتحم خوندس اما رفیق تو هر سنی میخوای باش مجلس ابی عبدالله والسلام .......

0 1
Hadi
پاسخ به این نظر
00:59 - 4 شهریور 00

سلام مهمترین سوال من برای اینکه انگیزه پیدا کنم این هستش که اگه الان خودارضایی رو ترک کنم چه مدت طول می‌کشه که فوایدش رو ببینم ۱۶ سالمه از کلاس هفتم این کار رو انجام میدادم،بعد از یکماه انجام ندادن این عمل دوباره دارم به رویه روزی یکبار برمی‌گردم قوس کمر دارم،گودی زیر چشم دارم،مشکلات روانی هم این که فکر میکنم از جامعه عقب هستم رو دارم لطفا راهنمایی کنید

0 1
یک دوست
23:18 - 23 مهر 00

نترس دوست عزیز،تنها نیستی، همه همینجورن، منتها خیلی برات خوشحالم، چون خدا خیلی دوستت داره که تو فکرت انداخته ترک کنی، خدا دوست داره بری اون بالا کنارش بشینی (استعاره است حرفام البته) ببین به قول سعدی هرکی به خدا وصله صورتش همیشه سرخه (در حال لذت بردنه) اما بقیه با سیلی صورتشون رو سرخ نگه میدارن (مصداق همین خود ارضایی) و به قول مولانا که لب سرخ خداوند ما رو همیشه سرخ نگه میداره، یه قولی هست که میگه مرد ها 3 روز در ماه دیوونه میشن، اول تا سوم ماه قمری، حالا مولانا میگه ماه (خدا) تو خونه ی منه به همین خاطر من همیشه دیوونم، بدون که یه دوستی اون بالا چشمش به توئه، اگه به کسی نمی تونی بگی، به خدا بگو، یا به دایه ای خدا برات قرار داده(طبیعت) بگو، مطمئم باش جواب میدن. میدونی من خودم چجوری ترک کردم؟ یه روز به ماه نگاه کردم، نصفه بود، دقیقا یادمه، احساس کردم ماه داره بهم میگه، نکن، نکن تا من براب تو بتابم، سعی کن همچین حسی رو تجربه کنی، کمکت میکنه، الان هر موقع که ماه رو می بینم با خودم میگم چه خوب شد، من ماه رو به دیت اوردم (خدا)

0 1
سلمان
پاسخ به این نظر
07:50 - 28 شهریور 00

سلام من خود به خو ابم میاید چیکار کنم ۱۴ سالمه

0 0
TAG
پاسخ به این نظر
23:52 - 30 شهریور 00

سلام من ۱۵ سالمه، یک ماهه درگیر خودارضایی شدم.چیکار کنم که ترگ کنم؟ میترسم به والدینم بگم،چون بشدت متنفرن. اگر میشه بگین چیکار کنم.

0 0
سعید
پاسخ به این نظر
20:05 - 2 مهر 00

من خود رضایی میکنم احساس گناه ترس لرزش بدن دارم

1 1
شایانی
پاسخ به این نظر
12:17 - 6 مهر 00

اصلا‌ این خود ارضایی دیوانه کرده منو یه کاری باید بکنم‌به درسو زندگی و کنکورم آسیب زده

0 0
پسر بعد
پاسخ به این نظر
12:50 - 17 مهر 00

سلام من یه پسر ۱۴ ساله ام حدود ۱ونیم سال خود ارضایی میکنم آبی سفید و چسبناک بیشتر از ۳ یا ۴ قطره میاد از این کارم متنفرم و میخوام ترک کنم ۳ باز تاحالا امتحان کردم ولی نتونستم ترک کنم مثل اعتیاد میمونه من آلتم هم به طرف چپ کمی کج شده کمتر از ۳۰ درجه است ولی هیچ دردی ندادم آیا از خود ارضایی است؟

0 0
سابقه دار
پاسخ به این نظر
09:42 - 28 مهر 00

سلام دوستان یه کاری رو میگم که خیلی زیاد هزینه نداره اما باور کنید زود از شرش راحت میشید یه روز کلاس کشتی برو و فرداش کلاس بدنسازی اگه سنت کم هست فقط کشی برو ولی هر روز این کار باعث میشه انقدر خسته بشی که حال نداشته باشی که این کار رو انجام بدی بعد از یه مدت کمی هم وقتی هیکل خودت رو تو آیینه میبینی که چطور سیکس پک در آوردی!!! دیگه دوست نداری خود ارضایی کنی برا دختر ها هم عاشق شدن و کلاس های تکدواندو رو تاکید می کنم عاشق شدن برای پسر و دختر خوبه اما برای دختر بهتره چون دختر به خودش میاد اما پسر بعد از شکست عشقی ممکنه دوباره از سر لج ادامه بده و قبل از همه این کارا اول باید بری کافی نت و به مسئول اونجا بگی که سایت های مستهجن رو برا همیشه قفل کن به دوستام هم این رو پیشنهاد دادم اونا الان فکر کنم موفق شدن به ترک این کار خدایی الان هم هیکلشون حرفی نداره

1 0
..
پاسخ به این نظر
14:49 - 1 آبان 00

سلام من ۱۶ سالمه و از سن ۵سالگی خودارزای میکنم. به خوانوادم چیزی نگفتم ونخواهم گفت چون اونا خوارزای را کار گوناه میدونند.دوست دارم خودارزای بزارم کنار ولی من الان ۱۰ ساله که دارم این کارو انجام میدم. بعضی وقط ها هم از این کارم خسته میشم ولی وقتی به ارامش میرسم وحالم بهتر میشه مجبورم.لطفا کمکم کنید

0 1
امیر
04:41 - 3 فروردین 01

داداش چطور میشه از شش سالگی خود ارضایی کرد

0 0
..
پاسخ به این نظر
13:12 - 6 آبان 00

سلام من ۱۳ سالمه بعد توی شن ۱۱ سالگی ایم مسئله رو توی مدرسه فهمیدم بعد خیلی اشتباه فهمیدم بعد از ۱۲ سالگی خود ارضای داشتم جوری که از ناحیه ی بیرون می مالیدم و از روی شلوار خیلی ناراحتم می خوام ترک کنم تا الانم عادت ماهیانه نشدم ممکنه بخاطر خودارضایی باشه؟

0 0
علی
14:05 - 29 آذر 00

نه مشکلی نداره خود ارضایی کن و لذت ببر استاندارد های سلامتی جاانی میگن هفته ای یک بار خودارضایی کنی حتی مفید هم هستش اما بیش از اندازه مضرره ولی تغذیه ات رو زمانی خودارضایی میکنی بالاتر از حالت عادی ببر چیزایی مثل سویا شیر ویتامین و میوه حتما حتما حتما بخور حتی شده سویا خام بخور سبزی خام بخور کربوهیدرات و قند هم به اندازه کافی مصرف کن خوابت اصلا کمتر از ۸ ساعت نشه شبا بیدار نمون ورزش پیاده روی و ورزش های عادی کششی سر صبح که بیدار میشی انجام بده اونم خیلی روی روحیه ات تاثیرگذاره فقط اصلا و ابدا با شلنگ آب دستشویی خودارضایی نکن چون خطر پارگی پرده ۶۰ درصده و خطرناکه اگر حوصله این چیزا رو نداری پس خودارضایی رو فراموش کن اگر اینارو انجام ندی و خودارضایی بکنی گودی چشم جوش روی صورت بد هیکل شدن و خستگی میاد سراغت نمیترسونمت دارم از تجربیات خودم و دوستام میگم

0 1
محمدرضا
پاسخ به این نظر
22:34 - 14 آبان 00

اگر کسی واقعا میخواد خود ارضایی رو ترک کنه نباید به هیچ عنوان داخل خانه تنها باشه تا سعی می‌کنید روزی یه سوره کوچک قرآن رو گوش کنید و هنگامی که فکر خود ارضایی به ذهنتون آمد فورا ذکر و نام خدا رو بگید به یاد داشته باشید که نفس اماره شما باعث این کار می‌شود اکر بتوانید نفس اماره خود را شکست دهید دیگر به این گناه کثیف مبتلا نمی‌شوید

2 0
free Delahoya
پاسخ به این نظر
10:47 - 15 آبان 00

سلام من ساله خود ارضایی دارم نمیتونم ترک کنم راه های درمان را امتحان کردم

0 1
علی حسین زاده
پاسخ به این نظر
23:52 - 15 آبان 00

سلام ببخشید من 15 سالم هست از دیروز خود ارضایی شروع کردم به مدت 5 دقیقه مخوام ترک کنم ولی همش مغزم میره سمت اون کار چیکار کنم تروخدا کمک کنید

3 1
یه دوست
10:40 - 7 دی 00

دوست من تنها راهش اینه که خودت بخوای. یه سوال شما اهل کدوم شهری؟

0 0
به شما چه
پاسخ به این نظر
11:04 - 19 آبان 00

راستش من العا ۱۴ سالمه و از ۷ سالگی این کار دو میکردم والعا خیلی اعضاب میکشم نمیتونم راحت ترکش کنم لطفا کمکم کنید من واقعا نمیدونستم دارم چکار میکنم

0 0
بنده خدا
پاسخ به این نظر
13:41 - 23 آبان 00

سلام من پسر ۱۵ ساله هستم الان نهم هستم از کلاس هفتم ته به الان خیلی خود ارضایی کردم ولی الان داخل ترک هستم هنوز جدارم که ترک کنم میتوم دوباره برگردم ؟

0 1
بنده خدا
پاسخ به این نظر
13:57 - 23 آبان 00

سلام من ۱۵ سالمه ۳ سال هست خود ارضایی میکنم الان تو ترک هست الان چه خطر هایی برام ایجاد شده الان ترک کنم میتونم برگردم به زندگی خودم؟

0 0
علی
پاسخ به این نظر
00:46 - 26 آبان 00

سلام من از کلاس اول تا سوم خود ارضایی داشتم بعد ترک کردم ولی از کلاس ششم باز شروع کردم تا الان که کلاس هشتم هستم روزی یک بار الان چه خطر هایی برام ایجاد شده الان ترک کنم میتونم برگردم به زندگی خودم؟

0 1
K
پاسخ به این نظر
16:55 - 6 آذر 00

سلام.یک سوال داشتم ؟ خود ارضایی در سن 12 سالگی با استفاده از وازلین مضر هست؟ کلا میشه بگید خطر خود ارضایی در ۱۲ سالگی چیه؟

0 0
نمیخوام بگم،
پاسخ به این نظر
12:55 - 9 آذر 00

سلام من الان ۱۶ سالمه از ۱۳ سالگی خودرارضایی رو شروع کردم الانم نمتونم ترک کنم ‌.....

0 0
امیررضا
پاسخ به این نظر
00:28 - 11 آذر 00

سلام من 14سالمه و از ۱۲سالگی خودارضایی رو شروع کردم فک میکنم که از وقتی شروع کردم تا یک ماه بعد صورتم پر جوش شد و الان که ۱۴ سالمه دوتا جوش چرکی تقریبا بزرگ توی صورتم دارم وکلی جوش سر سیاه کنار بینی. من همش منی خودمو خالی میکنم. در هفته اگر خیلی کم باشه ۳ بار با روش های گوناگون که نمیخوام بگم. کمرم خم شده. حس میکنم از کلاس هفتم تا هشتمم اصلا رشتی نکردم. یکم تنگ نفس دارم. خیلی لاغرم. مو های دور آلت من خیلی زود رشت میکنه و حس میکنم بیضه هام تا زیر پوست موهام هم حرکت میکنن تا جایی که فک میکنم بیفتن تو شکمم-__- لطفا لطفا لطفا یکی بهم بگه آیا مشکل خیلی جدی ای دارم یا ن. من میدونم چجوری از خود ارضایی دوریکنم ولی نمیتونم لطفا فقد بگید آیا مشکل جدی در بدنم هست آیا در آینده عقیم نمیشوم آیا آلتم کج نمیشود. آیا اگر از همین فردا کلا ترک کنم اندامم سر جاش برمیگرده و یک فرد سالم میشوم؟

0 0
ناشناس
پاسخ به این نظر
16:33 - 12 آذر 00

سلام آقای دکتر من ۲ساله که خودارضایی می کنم تا که مخام شروع کنم بهداز ۵ ثانیه ابم میاد میشه به من بگید که من چی مشکل دارم

0 0
یک انسان
پاسخ به این نظر
02:09 - 14 آذر 00

من ۱۳ سالمه و در هفته ۶ بار یا بیشتر ارضا میشم و حتی بعضی روز ها ۲ بار ارضا میشم حتما باید این تعداد ارضا شدن کمتر کنم و اگر کمتر نکنم چه خطراتی برای بدنم داره؟

0 0
مهدی ایمانی
پاسخ به این نظر
23:13 - 14 آذر 00

من ۱۴ سالمه و از ۱۰ سالگی این مشکلو داشتم و الان تو تفکر ویژه پسران فهمیدیم علت اصلی ضعیف بودن دور زانوم و دور مچ پام و لاغر بودن و قد کوتاه بودنم و قوز بیش از اندازه سر سفره و خمیدگی ستون فقرات و خلاصه این وضع چلمنگی بدون کمترین سوء تغذیه ای گیر کردم که به والدینم اطلاع بدم یا نه خواهشا جواب بدید چون مسئله ساده ای نیست وضع خیلی خیته اصلا از این اوضاع خوشم نمیاد

0 0
یه بدبخت
13:11 - 29 آذر 00

یعنی چی با عاشق شدنی اون حس از بین میره یعنی عاشق بشیم

0 0
Ali
پاسخ به این نظر
16:16 - 16 آذر 00

سلام من ۱۴ سالمه و حدودا بین یک تا دو ساله خود ارضایی دارم هر چقدر هم زور بزنم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم درمان این چجوریه و الان عوارضی که دارم وسواسی دارم اونم فقط روی گوشیم و اینکه روی بدنم پر از جوش شده مخصوصا قسمت های سینم

0 0
‌‌
پاسخ به این نظر
01:06 - 17 آذر 00

سلام من ۱۳ سالمه و نزدیک به یک ساله که خود ارضایی میکنم و واقعا معتادش شدم و از خودم بیزارم ریزش موی شدید دارم به طوری که مادرم از دستم آسی شده و زیر چشمام گود افتاده و کمرمم گودیش زیاد شده و وقتی خم میشم نمیتونم سریع صاف بشم چون کمرم درد میگیره میخوام این کار رو ترک کنم لطفا کمکم کنید و یه سوال که ممکنه نتونم بچه دار بشم

0 0
.
17:43 - 19 آذر 00

ببین منم ۱ سالی هست ک به خود ارضایی مبتلام اونم شدید زیر چشام سیاه شده ک با انواع ماسک و تغذیه سالم حلش کردم و ورزش هم برا درد کمر و قوسش عالیه امتحان کردم و همچنان با قدرت دارم خود ارضایی میکنم

0 0
سینا
پاسخ به این نظر
00:38 - 20 آذر 00

من14 سالمه و نمیدونم چجوری ترکش کنم نزدیک 6 7 ماهه میزنم و نمیدونم واقعا چیکار کنم ولی خدارو شکر این هفته فقط یه بار خود ارضایی کردم

0 0
ماهان
پاسخ به این نظر
18:02 - 24 آذر 00

من سیزده سالمه و از دوازده سالگی شروع کردم خیلی پشیمونم چکار کنم پیشونیم جوش زده ناراحتم من میخوام ترک کنم

2 1
امیرحسین
پاسخ به این نظر
19:14 - 29 آذر 00

من ۱۴ سالمه ۴ ماهه خود ارضایی دارم روزی ۲ بار چه کنم میخام ترکش کنم نمیشه کمک کنین لطفا

2 0
مهران
پاسخ به این نظر
21:44 - 8 دی 00

من 14سالمه وقتی خودارضایی میکنم حالم بد میشه احه چرااااا نه خودارضایی میشه کرد توی این زندگی بابا تو امریکا از 10سالگی دوست دختر دارن فرانسه هم سکس رو از 14 سالگی آزاد کرده بعد ما منتظریم 30سالمون بشه اخرشم با وضع بد اقتصادی نه زن میگیریم نه خودارضایی میتونیم بکنیم

2 0
علی
پاسخ به این نظر
23:21 - 10 دی 00

سلام من ۱۲ سالمه از بچگی خود ارضایی میکردم و هرچی میخوام ترکش کنم نمیشه اصلا لطفا راهنمایی کنین و این که من ۲۴ ساعته تو خونه هستم و فقط بخاطر مغازه رفتن میرم بیرون و خیلی تک هستم

1 0
م
پاسخ به این نظر
19:28 - 12 دی 00

من 15سالم از 12 سالگی خودارضایی میکردم وقتی میکنم حالم خیلی بد میشه نمیتونم خوب درس بخونم واقعا خیلی بده لطفا کمکم کنید. چند وقتیه تونستم کمترش کنم مثلا هفته ای دوبار ولی خیلی بد میشه حالم

0 0
Amirhossein
پاسخ به این نظر
14:14 - 14 دی 00

بعضی وقتا یه سری نادان میریزن تو این کامنتا میگن که خودارضایی کاری مفید و برای سلامت بدن مفید هستش... قابل توجه همونایی که از سر نادانی یا تحقیقات فیک و نادرست این حرفو میزنن: با خودارضایی تمامی مواد مغذی که بدن تولید میکنه برای ساخت سلول های مردانه مقدار زیادی (بیش از یک میلیون اسپرم!) از بین میره، غده هیپوتالاموس آسیب میبینه کلی اختلالات بوجود میاره، با انجام خودارضایی، یه عااااااالمه کلسیم از بدن خارج میشه، کلسیمی که میتونست برای تقویت استخوان ها و رشد نوجوون بکار بره، ولی بخواطر خودارضایی ازبیرون بدن میره... کلی ویتامین از بدن خارج میشه کلا نوجوان را نااااابود میکنه در ضمن سایت ویکی پدیا و تحقیقاتی که انجام میده و راحت میشه ویرایشش کرد هییییییچگاه منبع خوبی برای مطالعه درباره خودارضایی نبوده و نیست! خوااااهش میکنم از ادمین این سایت که زحمت کشیدن مطالب ارائه کردن، کامنت منو منتشر کنه تا @آنتونی میراژ و بقیه کسایی که میگن خودارضایی خوبه، موجب نابودی نوجوانان این مرز و بوم که مورد هدف جنگ نرم هستن نشه... ارادتمند، التماس دعا....

4 1
مرکز مشاوره مکث
17:52 - 11 فروردین 01

در کتاب خلاصه روان پزشکی بالینی آمریکا (کاپلان و سادوک) بر اساس DSM-5 خود ارضایی جزو گروه انحرافات جنسی یا پارافیلیا است. فروید معتقد بود ضعف اعصاب (نورآستنی) بر اثر خود ارضایی مفرط ایجاد میشود.

1 0
MrjKing
پاسخ به این نظر
10:30 - 15 دی 00

سلام من ۱۳ سالمه و من نزدیک به ۳ سال خود ارضایی میکنم پسر هستم میخواستم ترک کنم و میخواستم بدونم صورتم زشت میشه یا نه خیلی ناراحت هستم

3 1
کاربر
پاسخ به این نظر
15:31 - 15 دی 00

قصد خودکوشی ددارم یک راکار بزارید جلوپام

2 4
ناشناس
23:41 - 17 دی 00

ازت خاهش میکنم اینکارو نکن اینقدر روز های خوبی در اینده خواهی داشت که وقتی به الان فکر می کنی حتی از تفکر در مورد خودکشی ناراحت میشی به فکر عزیزانت باشه اگه خاستی می تونی باهام درد و دل کنی :)

1 0
یه بنده خدا
09:25 - 9 اسفند 00

هموطن عزیز با خودکشی شما چیزی بهتر میشه؟ مرد باش و جوری آیندتو بساز که هر کی میبینه دهنش باز بمونه!

0 0
مهدی
پاسخ به این نظر
14:59 - 17 دی 00

سلام من یک سال خود ارضایی می کنم بایر چی کار کنم

0 1
ناشناس
پاسخ به این نظر
19:46 - 20 دی 00

سلام.خسته نباشید.اینکه فرد از سنی که حتی هنوز هیچ اطلاعی از مسائل مربوط به رابطه ی جنسی نداره تصورات این چنینی داره و به نوعی خودارضایی میکنه چه دلیلی داره؟و اینکه ممکنه این عمل باعث بشه در آینده راجع به بچه‌دارشدن مشکلی پیش بیاد؟

0 0
باتجربه
پاسخ به این نظر
02:48 - 25 دی 00

سلام بر همگی، از خوردن شیرینی ها و مواد قندی جلوگیری کن، چون باعث شل شدن کمر و عضله میشه، از خوردن غذای آبکی و غذایی که تب سرد دارن، دوری کنید، خوردن تخمه، وترشیجات، مهمترین کار اینکه رو زهنتون کار کنید، بدنبال یه رابطه سالم وعاشقانه باشید، در اینصورت ذهنت آزاد میشه، (اگه این کار انجام دادی ونتیجه ای نگرفتی ، باید خودتونو تقویت کنید. موفق باشید.

0 1
آقا سینا
پاسخ به این نظر
00:16 - 30 دی 00

سلام خدمت دوستان و خسته نباشید به افراد جامعه دین اسلام ؛ دین پیامبر / من با خواندن یک کتاب از این رو به اینرو شدم { اسم این کتاب سه دقیقه در قیامت } است پیشنهاد میکنم بخونید خداروصدهزار مرتبه شکر که من در سن ۱۴ سالگی شدیداً این کار رو انجام میدادم ؛ و الان ۱۵ سالمن ؛ خداروشکر از وقتی که توبه کردم تا الان هیچ فکری بهش نمیکنم ؛ و اینکه کار رو در حموم انجام میدادم ولی الان اصلا وقتی میرم حموم ؛ حتی بهش فکر هم نمیکنم بیشتر دعا فرج میخونم میخواستم بگم‌ تا خودت نخواهی نمیشه تمام! (بالاخره امام زمان ظهور می‌کنه و یا بالاخره به مرگ میرسیم ؛ اون موقع میفهمید که با هر خودارضایی چه آتیشی برای خودتون ساختید و علاوه بر این خوبی های در اون روز هم که کردی پاک میشود درباره گناه کبیره تحقیق کن , خداوند عاقبت همه ما اسلامیان که تقریباً میشه گفت از خارجی ها بدتر هستیم( به جز آدم های خوب) بگذرد ؛ ما همگی به مرگ میرسیم ؛ اون موقع به تک تک شما ثابت میشه حالا این خط و این هم نشون با یاعلی و یاد خدا این ذکر بزارید کنار یاعلی

2 1
عمران
پاسخ به این نظر
23:47 - 5 بهمن 00

سلام من از 14ساله گی تا حال که 21سال ام هست انجام میدم و هر کاری میکنم مه میتونم ترک اش کنم گاهی هفته یک بار گاهی دو بار گاهی سه بار ام میشه لطفاً کمک وبهم مشاوره بدین خیلی می ترسم خانواده ام خبر نداره ولی نمخام عمل بد ام خبر بشه مخام ترک اش کنم لاعقل کم اش کنم ام بهتره

0 0
بی نام
پاسخ به این نظر
15:00 - 10 بهمن 00

سلام من ۱۴ سالمه و این عمل زشت رو تقریبا هفته ای ۱ بار انجام میدم پسرم نمیدونم چکار کنم میشه در این مورد بهم کمک کنید

0 0
رادین
پاسخ به این نظر
16:32 - 13 بهمن 00

سلام من یک نوجوان ۱۴ سالم که پورن و خود ارضایی میکنه و از این بابت خسته شدم و به هر دری که میزنم موفق نمیشم و کلا نا امید شدم از مادرم کمک خواستم که جز تحقیر کردن و .... کاری از دستش بر نیومد میخواستم ببینم اینجا کسی میتونه کمکم کنه؟ ممنون

0 0
مهدی خلیلی
پاسخ به این نظر
16:32 - 18 بهمن 00

سلام من ۱۵ سالمه و پارسال خیلی خود ارضای کردم الان ترک کردم ولی بازم هر ۲ هفته یبار خودارضایی میکنم چجوری میتونم ترک و خیلی میترسم قدم کوتاه بمونه باید چیکار کنم

0 1
ساسان
پاسخ به این نظر
14:28 - 19 بهمن 00

سلام من 22 سالمه واز 17 سالگیم به خودارضایی وسواس گونه وبا اظطراب دچار شدم وبه مدت 5 سال ادامه داشت والان بدنم ضعیف شده موهام میزه عزت نفس ندارم وصورتم جوش میزنه آیا من در این پروسه پنج ساله به رشد خودم صدمه وارد کردم؟

2 0
ساسان
پاسخ به این نظر
14:52 - 22 بهمن 00

سلام من از 17 سالگی به خودارضایی دچار شدم و وسواسی فکریی شدید باعث شد من خودارضایی و انجام بدم و به مدت 5 سال ادامه داشت و الان 22 سالمه و به مدت یک سالیه که ترک کردم ولی عوارض روحی وجسمی از بین نرفته ریزش مو شدید پیدا کردم صورتم جوش میزنه نخاع کمرم درد میکنه و لکنت زبان هم پیدا کردم ایا این عوارض از بین میره؟ از زندگی ناامید شدم ومیخوام خودکشی کنم

1 1
ستی
پاسخ به این نظر
18:24 - 29 بهمن 00

سلام من دختر هستم و ۱۳ سالمه من ی ساله ت این کارو انجام میدم و اقعا فک میکنم در اینده نمیتونم بچه دار بشم و خیلی ناراحتم ولی اصلا هر کاری میکنم نمیتونم ترک کنم ایا واقعا این عمل باعث میشع در اینده بچه دار نشم؟

0 1
21:40 - 21 اسفند 00

واقعا فک نمی‌کردم دختراام خودارضایی کنم اونم تو این سن ایشالا ک ترک میکن

1 1
!!
پاسخ به این نظر
18:27 - 29 بهمن 00

من هر روز خود ارضایی میکنم اصلا دست خودم نیس نمیتونم ترک کنم

1 1
محمد ج
پاسخ به این نظر
17:03 - 2 اسفند 00

سلام ، من تقریبا ۱۶ ساله ام هست ،منم مثل شما متاسفانه مشکل این بیماری هستم متاسفانه من از کلاس هفتم بخاطر همکلاسی های خودم با این کار آشنا شدم ،(البته کلاس ششم یادم هست که چند نفر داخل کلاس از این کارا میکردن ،ولی من بچه بودم و نمیدونستم اونا دارن چکار میکنن ولی میدونستم که کار بدی هست ،) نیمه دوم سال هفتم کم کم با این کار آشنا شدم و هدفی از این کار نداشتم و فقط میخواستم که مثل اون همکلاسی های کثیف باشم ، متاسفانه بخاطر این کار ضربه شدیدی خوردم ، خداروشکر الان داخل ترک این کار هستم ،امیدوارم که دیگه به این کار ادامه ندم ،و برای شما هم آرزوی موفقیت دارم ، من معتقدم که تنها عاملی که باعث میشه ابن کار رو کنیم ،خود شخص هست ،و باید از این کار دوری کنه

0 0
خوشبخت
پاسخ به این نظر
01:22 - 4 اسفند 00

سلام بروبچ منم مث خیلی از شما درگیر این مسئلم اما من بخاطر مشکلاتم به عنوان یه مسکن ازش استفاده میکردم از امروز دیگه حتی بهش فکرم نمیکنم چ برسه انجامش بدم من موفق میشم به زودی اسمم همجا میشنوین ولی نمیدونین خواستم درجریان باشین درست میشه .درستش میکنم برام ارزوی موفقیت کنین .

0 0
حضرت جق
پاسخ به این نظر
10:12 - 4 اسفند 00

روزی۵ بار انجام میدادم هی می‌خوام ترک کنم نمیشه عجب فقط به خاطر قدم و دعوا ترک کنم مگر نه دیگه به خاطر چیزی دیگه این کار انجام نمیدم ولی نمیتونم ترک کنم خیلی سخته ۲ ماه نمیزنم ولی بازم حسش دارم هی می‌خوام جق بزنم ولی نمی‌خوام مثل اعتیاد باید بریم کمپ ترک خود ارضایی

0 1
درد . مرض
پاسخ به این نظر
11:06 - 12 اسفند 00

چی شدین بهتر شدین یا هنوز ادامه داره ؟؟؟

0 0
Ser
پاسخ به این نظر
16:15 - 12 اسفند 00

با سلام از نظر من هر چیزی تو دنیا خوب و بد داره مدت هاست این عملو انجام میدم ولی از نظر جسمی مشکلی ندارم قدم ۱۹۵ چندین مقام ورزشی هم دارم از نظر ذهنی پرخاشگر افسرده از نظر درسی توانستم مقام المپیاد بیارم که منو از کنکور باز داشت و تنها مشکلمم بزرگ بودن آلتمه که فقط از این نظر برای من بد بوده و طی این سالها هرگز احساس گناه و اضتراب نداشتم

0 1
ناشناس
پاسخ به این نظر
14:45 - 18 اسفند 00

من 16سالمه 4هفته هست خودارضایی رو ترک کردم اگه دیگه انجامش ندم این زود انزالیم خوب میشه

0 0
عرفان
پاسخ به این نظر
21:26 - 18 اسفند 00

سلام من پسری ۱۴ ساله هستم حدودا یک سال هست که خود ارضایی میکنم اوایل زیاد نبود ولی الان چند وقته میلم خیلی به خود ارضایی زیاد شده روش های زیادی رو امتحان کردم اما نمیشه لطفا یه راه حل خوب بهم معرفی کنید من باید چیکار کنم تا میلم کم سه فیلم های پورن هم نگاه نمیکنم زیاد

0 0
مرتضی
پاسخ به این نظر
00:57 - 24 اسفند 00

من ۱۱ سالمه و از۸سالگی این عادت بد رو دارم اول کم بود ولی کم کم زیاد شدبعدا خانوادم فهمیدن و خواهرم برنامه هایی که میشه باهاش فیلم های پورن دید برنامه های مثبت۱۸ نصب کرد رو قفل کرد الان هم من یواشکی رمز این قفل رو فهمیدم و گوگل رو باز کردم و این پیامو میدم

1 0
پسر
پاسخ به این نظر
16:10 - 24 اسفند 00

بچه ها، خود ارضایی عمل عادی هست و تقریبا 99% پسر ها و 40% دختر ها تو طول عمرشون حداقل 1 بار اینکارو کردن حالا با اینکه ترک کردن بعدش کار ندارم، از نظر اسلام گناهه اگه مذهبی هستید با روش های مختلف مثل ورزش، سرگرمی، تنها نبودن، کار کردن و ... میتونید تمرین کنید و کم کنید اما یک جا ترک نکنید. ضمن اینکه هیچ تاثیری رو پوست و قیافه شما نداره و اون عوارض بلوغه که زشت تر میشید و اگه جوون تر شید درست میشه پوست و صورت و ... گول سایتا که سرچ میزنید رو نخورید، گوگل منبع درستی نیست، سعی کنید برید سایتای پزشکی خارجی و انجمن هارو ببینید. موفق باشید.

4 2
Mohammad
پاسخ به این نظر
00:52 - 26 اسفند 00

سلام من خودارضایی میکردم میخوام بدونم در آینده میتونم بچه دار بشم یا نه؟

0 0
hosein3730
12:58 - 1 فروردین 01

اسپرمت که از بین نمیره میتونی فقط ممکنه زود انزال بشی

0 2
پدر
پاسخ به این نظر
08:59 - 27 اسفند 00

سلام به همه نوجوانان عزیز من یک پدر ۵۰ ساله هستم. فقط خواستم بهتون بگم خود ارضایی اگر افراطی و زیاد نباشه طبیعیه و هیچ عارضه ای نداره. اصلا لازم نیست احساس گناه بکنید. اکثر افراد ازدواج نکرده در نوجوانی و جوانی این کار رو میکنند. برای ترک یا کمتر کردنش به ورزش و موسیقی و مطالعه و... بپردازید. فیلم پورن نگاه نکنید. از چیزایی که تحریکتون میکنه دور کنید خودتونو. بزرگ میشید و اینا یادتون میره.

3 1
امیر
پاسخ به این نظر
04:34 - 3 فروردین 01

سلام من از 16 ساله ام و 9 ماه هست خود ارضایی میکنم اولاش هروز میزدم ولی الان هر هفته یک بار شده و کم کم دارم کمش میکنم فقط میخاستم بدونم هنوزم نیاز به مشاوره هست یا خیر

0 0
Mahdi
پاسخ به این نظر
22:35 - 5 فروردین 01

سلام من ۱۸ سالمه و کلا توی عمرم دو تا سه بار خودارضایی کردم ( تقریبا ۵ ، ۶ سال پیش ) و توی این چندسال اصلا میلی به خودارضایی ندارم حتی با دیدن فیلم پورن* . آیا من مشکل دارم؟

0 2
بی نام
پاسخ به این نظر
17:18 - 6 فروردین 01

سلام من ۱۶ سالمه و تقریبا از ۱۲ . ۱۳ سالی این کار رو انجام میدادم تا همین ۲ . ۳ ماه پیش که ترکش کردم . راه حلش هم فقط اینطور بود که زمانی فرست برای انجام این کار دلشتم خودم رو مشغول به کار های دیگر میکردم مثلا زمانی که خونه تنها میشدم با دوستانم صحبت میکردم و گیم میزدم ، حمام میرفتم فقط خیلی زود پشمام رو میزنمو بدمو میشورم و میام بیرون و به چیز های سکسی فکر نمیکنم و از ۹ سالگی باشگاه میرفتم شاید تاثییر آن هم باشه و از ۵ سالگی بازی های ویدیویی پلی میدادم و خودارضایی هیچ تاثییری به معتاد شدن به گیم و گیم نت نداره . با تشکر لطفا این کامنت رو پخش کنید تا بقیه هم آزاد بشن

0 0
پارسا
پاسخ به این نظر
09:08 - 7 فروردین 01

سلام من ۱۴ سالمه ایا باعث میشه قدم کوتاه بمونه یا رشد نکنه؟

0 1
تارا
03:48 - 8 فروردین 01

سلام اره پسرخاله من قدس کوتاه موند

0 1
SSS
پاسخ به این نظر
03:32 - 11 فروردین 01

سلام من و دوستم۱۳ سالمونه هردومون خودارضایی داریم چطوری میتونیم ترک کنیم؟ لطفا راهنمایی کنید

0 1
امیر
پاسخ به این نظر
20:47 - 15 فروردین 01

سلام۱۴ سالمه خیلی زیاد این کار را میکردم ولی الان هر ۲ هفته ۱ بار یا هر یه هفته ۱ بار انجام میدهم این کارو با این حال باز خیلی اسیب داره لطفا به من بگید؟

0 0
سید رحیم
پاسخ به این نظر
00:40 - 25 فروردین 01

سلام من دوساله که مبتلا به استمناء شدم و بنده به دلیل تشنج صرع خفیف داشتن من نمی توانم به شغل های زیادی بروم و بر اثر صرع اکثر اوقات من تنها و بیکاری هست و در هر ۴روز و یا ۳روز از من خود ارضایی سرمیزنه لطفا برای درمان و ترک راهنمایی کنید.

0 0
اهورا
پاسخ به این نظر
23:34 - 30 فروردین 01

سلام من خود ارضایی میکنم و نمیتونم ترکش کنم چه عوارضی داره؟ و من با اینکه فوتبالیستم ولی خب نمیتونم خود ارضایی نکنم اگه میشه عوارضش رو بگین

0 0
منصور هستم
پاسخ به این نظر
23:52 - 3 اردیبهشت 01

تا نفست هست بزن سر خوش و سر مست بز با چب بزن خسته شدی با راست بزن .بزن..

0 1
ناشناس
پاسخ به این نظر
00:43 - 4 اردیبهشت 01

تا الان فقط دو بار خود ارضایی کردم فکرش از سرم نمیره بیرون فکر خودکشی هم میکنم یک راهکار بدید

0 0
حسین
پاسخ به این نظر
21:57 - 8 اردیبهشت 01

سلام من ۱۴ سالمه و بعضی از شب ها خواب های جنسی می بینم و بعضی موقع ها هم بدون اختیار خودم اسپرمم می ریزه تحریک جنسیم نسبت به قبلا زیاد شده خود تا حالا چندبار خود ارضایی کردم ولی داره بیشتر می شه و کنترل فکرهام و ترس هامو از دست دادمه

0 0
امیرمهدی
15:06 - 14 اردیبهشت 01

با خودت عهد پیمان ببند نزن

0 0
الف .ح
03:03 - 26 اردیبهشت 01

وقتی 12 ساله بودیم از معلم دینی هر چی میپرسیدیم همش میگفت جهنم جهنم.وقتی هم خانواده مجبور میکرد پسرا با خودشون ور نرن شهوت جمع میشد و چکار میشد کرد؟ جوانان دبیرستانی یا بزرگتر به راحتی با این پسرای اول نوجوانی دوست میشدن و تا چهارده پونزده سالگی باهاش رابطه داشتن .در حق بجه ها ظلم کردن .هم خانواده هم مدرسه که مدام میگفتن خودارضای نکن خیلی کار بدیه کور میشی .ولی بچه سیزده ساله ازدواج نمیتونه کنه. تشنه میکنن و رهاش میکنن .بزرگسالها اشتباه میکنن بچه ها هم بیشتر اشتباه میکنن

0 1
حسین
پاسخ به این نظر
02:31 - 12 اردیبهشت 01

سلام الان بیشتر کسایی که وارد سایت شما میشوند نوجوان هایی هستند که در گیر این موضوع اند اما شما روی صحبتتون با والدین است در صورتی که بخش زیادی از کسایی که درگیر هستند پدر و مادرشون از چیزی خبر ندارند لطفاً راهکار های برای نوجوان ها بزارید

1 0
Amir
پاسخ به این نظر
19:50 - 22 اردیبهشت 01

برای درمان زود انزالی چکاری باید انجام داد

0 0
Cry wo
پاسخ به این نظر
22:13 - 23 اردیبهشت 01

سلام من 13 سالمه ولی ه ماهی 2 بار خود ارضایی میکنم آیا مشکل داره در اینده

0 0
Cr7suwo
پاسخ به این نظر
22:14 - 23 اردیبهشت 01

Man 12 salame veli Hanoi

0 0
kiana
پاسخ به این نظر
11:23 - 27 اردیبهشت 01

سلام من ۱۶ سالمه تقریباً تمام روش ها رو امتحان کردم ولی نتونستم خودارضایی رو ترک کنم

0 0
ا
پاسخ به این نظر
14:59 - 2 خرداد 01

آقا من یع سوال دارم یک ساله مثل شتر روزی چهار بار اینکارو میکنم بعدش الن شک افتاد تو دلم اصلا چی هست بده خوبه.... از سیزده سالی تا الان ۱۴ شدم انجام دادم ایا همه اینکارو انجام میدن یا مثل سیگار بعضی افراد دچارش میشن اینو بگین

0 0
پاور
پاسخ به این نظر
19:11 - 3 خرداد 01

بهانمون برای زدن شده فشارهای اقتصادی و خانوادگی

0 0
ی بدبخت
پاسخ به این نظر
21:42 - 15 خرداد 01

خب چطورس بگم من الان ۱۳ سالمه و بخوام بگم از ۹ سالگی نمیدونم فک کنم ۱۱ سالگی شروع کردم واقعا حس بدی دارم خیلی ها میگن قدت دیگه بلند نمیشه این حرفا الان می خوام ترک کنم و خواستم بدونم واقعا به رشد یا بلوغ زودرس ربطی داره یا نه.ممنون

1 0
علی
پاسخ به این نظر
20:30 - 18 خرداد 01

سلام من ۲ یا ۳ سال هست که انجام می‌دهم اگر میشه کار های دیگه مانند تغذیه یا قرصی میتوانید به من معرفی کنید

0 0
امیر علی
پاسخ به این نظر
02:18 - 13 تیر 01

سلام من ۱۳ سالمه الان ۱ ماه دارم انجام میدم خسته شدم از این هی دعا میکنم که ترکش کنم هی میترسیدم مادرم از من باردار بشه اما اگه بهشون بگم منو میزننن یا دعوام می‌کنند من خیلی میترسم خسته شدم یکی کمکم کنه خدایا

0 0
پاسخ به این نظر
17:17 - 31 تیر 01

من ۱۱ سال و نیم بودم که ویکی پدیا بم آشنایی داد، الان ۱۳ سالمه و فقط میخواهم ترک کنم؛ هیچ کاری تأثیر نداره! تنها چیزی که امتحان نکردم قرص و داروئه، کسی چیزی میشناسه؟؟ انصافا جواب بدین…

0 0
………..
09:30 - 29 مرداد 01

اصلا نگران نباش فقط زود شروع به کار کردی

0 1
علی
پاسخ به این نظر
02:16 - 16 مرداد 01

سلام من ۱۵ سالمه و ۶ ماه دیگه هم میرم توی ۱۶ سال و هنوز اب منی ازم خارج نشده اا طبیعیه و ۷۸ کیلو هستم ممنون میشم جواب بدید

0 0
وات؟
16:24 - 2 شهریور 01

داداش باید تحریک شده بدنت تا بتونی خود ارضایی بکنی.

0 0
نگم
پاسخ به این نظر
13:55 - 18 مرداد 01

سلام به همگی من پسری 12 ساله هستم که از 9 سالگی این جیزا رو فهمیدم متاسفانه مدتی هست که درگیر خودارضایی شدم و علت اصلیش شکست خوردن در رابطه بوده که خیلی ضربه روحی بهم وارد کرده و من از اون موقع خود ارضایی میکنم ولی زیاد نه مثلا دوهفته ای 1 یا 2 بار

0 0
مسعود از اصفهان
پاسخ به این نظر
02:47 - 25 شهریور 01

سلام! امیدوارم صحتمند و سر حال باشید میخواستم بدونم اگر شخصی به بلوغ زودرس مبتلا بوده و این موضوع باعث شده شخص تا سن ۲۵ سالگی خود ارضایی کند، آیا روی باروری اسپرم این شخص تاثیرات دارد؟ اگر دارد آیا قابل درمان است؟ من در مورد شخصی حرف میزنم که بیش از شش هفت هزار بار خود ارضایی کرده طی ۱۶ یا ۱۷ سال. ممنونم منتظر پاسخ تون هستم.

0 0
پاک شده
05:31 - 26 شهریور 01

دادا قدرت اسپرمات کم میشن مخزن همون مخزنه فقط شکل سلول های اسپرمت ناقص میشن می‌دونی همش درصدیه انشالله مشکلی نیست اگرم اتفاقی بیفته راه درمانش هست اصلا نگران نباش

0 0
.
پاسخ به این نظر
16:08 - 25 شهریور 01

سلام من 14 سالمه و نمیتونم خود ارضایی رو ترک کنم و متوجه شدم من در 1 دقیقه یا حتا کمتر ارضا میشم این تو این سن عادیه یا زود انزالی حساب میشه

0 0
پاک شده
05:36 - 26 شهریور 01

دادا به اون چیزا فکرنکن که زود انزالی یا نه مغز خیلی قویه شما وقتی تلقین کنی که خودتو برسونی به اوج مغز اون زمان و ثبت می‌کنه و قفل میشه شما اگه رابطه داشته باشی اون کم کم حل میشه بعضی هام زودتر به ارگاسم میرسن و این طبیعیه زندگی همش به سکس نیست شما نصفت حیوانه نصفت فرشته است اون کسی دوست داشته باشه سکس اولیت اخرشه

0 0
سحر
پاسخ به این نظر
14:35 - 28 شهریور 01

سلام ببخشید خود ارضایی از چه سنی گناهه

0 0
ناشناس
پاسخ به این نظر
20:50 - 1 مهر 01

سلام من دخترم و ۱۷سالمه من گاهی روی شکم دراز میکشم و بعدش ترشحاتی ازم خارج میشه میخواستم بدونم این کار خودارضاییه؟درضمن من تاحالا پورن ندیدم وتصوراتی ندارم

0 0
محمد
پاسخ به این نظر
19:17 - 2 مهر 01

سلام وقت بخیر من پسری ۱۶ ساله هستم دو سه سال فک کنم میشه دارم خود ارضایی میکنم میخواستم بدونم آیا خود ارضایی باعث کاهش رشد قدی و بلوغ میشه یا نه ؟ در ضمن آیا از این سن ترک کنم امیدی برای تکامل رشد دارم یا نه ؟

0 0
افزودن نظر:
captcha