22006198 021

دکتر روانشناس و مرکز مشاوره در میرداماد

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران و دارای پروانه از سازمان نظام روانشناسی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا.

مهسا بشار
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(9 رای)
دکتر روانشناس و مرکز مشاوره در میرداماد

همه ما در طول زندگیمان نیاز به تجربه های افراد دیگر داریم؛ اما گاهی اوقات شرایط زندگی اجازه نمی دهد که برای امور سخت زندگی خود با دیگران مشورت کنیم و یا تمایلی به مشورت با افراد آشنا نداریم. همین موضوع، اهمیت وجود یک مرکز مشاوره عالی را برای ما پررنگ تر می کند. مرکز مشاوره در میرداماد می تواند به عنوان یکی از بهترین مراکز مشاوره در کل کشور شناخته شود و با داشتن کادری مجرب، در زمینه های مختلفی به شما مردم عزیز مشاوره دهد.

در سال های اخیر، فرهنگ مردم کشور ایران به سمت و سویی رفته است که بسیاری از مردم از اهمیت استفاده از مشاوره های روانشناسی و روانپزشکی مطلع هستند و می دانند که این مشاوره ها تا چه اندازه می توانند برای بهبود کیفیت زندگی آن ها موثر باشند. ولی نکته ای که شاید این روزها به دست فراموشی سپرده شده است این است که همانقدر که مراجعه نکردن به یک مرکز مشاوره می تواند برای افراد مضر باشد، مراجعه کردن به یک مرکز مشاوره نامعتبر نیز برای افراد زیان بار است. بنابراین لازم است که تمامی مردم با خصوصیات بهترین مرکز مشاوره در میرداماد مطلع باشند و مطابق با این خصوصیات، با اطمینان کامل به یک مرکز مشاوره مراجعه کنند.

خصوصیات یک مرکز مشاوره خوب

  • وجود یک فضای آرامش بخش در مرکز مشاوره: یکی از نکاتی که برای ورود به یک مرکز مشاوره خوب باید در نظر داشته باشید این است که مرکز مشاوره باید برای عموم مردم، حتی سالم ترین مردم هم آرامش بخش باشد. حال اگر کودکان دارای اختلالات روانشناختی و حتی بزرگسالان دارای این اختلالات بخواهند به مرکز مشاوره مراجعه کنند، اهمیت وجود یک فضای آرامش بخش برای کاهش استرس در این افراد بسیار احساس می شود.
  • احساس امنیت در مرکز مشاوره: بسیاری از افرادی که به یک مرکز مشاوره مراجعه می کنند دارای اختلالات رفتاری و ذهنی هستند و همین موضوع باعث می شود که این افراد در هنگام قرار گرفتن در مراکز مختلف و شلوغ، دچار استرس و اضطراب شدید شوند؛ اما یک مرکز مشاوره خوب باید احساس امنیت را در افراد القا کند تا افراد بتوانند با امنیت بیشتری در آن مرکز حضور داشته باشند، خدمات دریافت کنند و احساس راحتی داشته باشند.
  • داشتن روانشناسان و مشاوران خبره: سومین خصوصیتی که می توان برای یک مرکز مشاوره خوب در نظر گرفت، داشتن روانشناسان و مشاوران خبره در حوزه های مختلف در مرکز مشاوره می باشد. با توجه به اینکه در حال حاضر، بسیاری از اختلالات و مشکلات تخصصی شده اند، لازم است که یک مرکز مشاوره خوب از کادر پزشکی خوبی هم تشکیل شده باشد تا بتواند تخصصی ترین خدمات روانشناسی و پزشکی را به مراجعان خود ارائه کند.
  • استفاده از تست های روانشناسی و روانشناختی: در بسیاری از مشاوره ها، مانند مشاوره های درسی و تحصیلی، مشاوره های ازدواج، مشاوره های فردی و زوجیننیاز به بررسی وضعیت رفتاری و عملکرد ذهنی افراد می باشد که برای بررسی این وضعیت می توان از تست های روانشناسی و روانشناختی استفاده نمود.

بنابراین، بهترین مرکز مشاوره در میرداماد می بایست برای اهداف درمانی خود، از تست های روانشناسی و روانشناختی مختلفی استفاده کند.

مرکز مشاوره اینجا مکث در میرداماد

چرا باید به یک مرکز مشاوره مراجعه کنیم؟

اگرچه امروزه بسیاری از مردم از اهمیت مراجعه به یک مرکز مشاوره در بازه های سنی خاصی از زندگی خود مطلع هستند اما هنوز هم بعضی از مردم زیر بار مراجعه کردن به روانشناس و روانپزشک نمی روند و علاقه مند هستند که روزانه با مشکلات ذهنی و بیماری های روحی خودشان دست و پنجه نرم کنند. ولی یک مرکز مشاوره خوب می تواند از جنبه های مختلفی کیفیت زندگی افراد را بهبود بخشد. بطور مثال دانش آموزانی که با مشکل افت تحصیلی مواجه شده اند، می توانند با دریافت مشاوره خوب، مشکلات خود را رفع کنند و به یک دانش آموز موفق و با انگیزه تبدیل شوند.

حتی مشاوران و روانشناسان خبره در مرکز مشاوره در میرداماد می توانند با چند جلسه مشاوره، مشکلات زوجین را برطرف کنند و حتی از بسیاری از طلاق ها و جدایی های عاطفی جلوگیری کنند. مراجعه به مرکز مشاوره فقط برای ازدواج، پیشرفت تحصیلینیست. بلکه همه افراد در صورت داشتن مشکلات ذهنی، افکار پریشان، افسردگی، لذت نبردن از زندگیباید به یک مرکز مشاوره خوب مانند مرکز مشاوره اینجا مکث مراجعه کنند و جلسات مشاوره ای دریافت نمایند.

تفاوت میان روانشناس و روانپزشک؛ نکته ای که نباید فراموش کنید!

قبل از اینکه بخواهید به یک مرکز مشاوره مراجعه کنید، باید بدانید که شما به یک روانشناس نیاز دارید یا روانپزشک! آیا تفاوت میان روانشناس و روانپزشک را می دانید؟

به طور کلی روانشناسان می توانند با دادن یک سری مشاوره های کلامی، وضعیت فرد را بهبود بخشند. اما روانپزشکان مجاز به دادن داروهای کمکی مانند داروهای آرامش بخش، ضد افسردگی و خواب آور هم می باشند. حال اینکه شما به روانشناس نیاز دارید یا روانپزشک، یک سوالی است که معمولا در مرکز مشاوره در میرداماد به آن خواهید رسید. در واقع، بسیاری از افراد ابتدا باید به یک روانشناس مراجعه کنند و علائم مربوط به اختلالات ذهنی و روحی خود را چک کنند و سپس، در صورت نیاز و دستور روانشناس به یک روانپزشک مراجعه نمایند.

دکتر روانشناس در میرداماد

بهترین مرکز مشاوره در میرداماد

همه ما می دانیم که مراجعه به مرکز مشاوره خوب و پیدا کردن یک مرکز مشاوره مناسب کار چندان آسانی نیست. نمی توانیم خیلی راحت به یک مرکز مشاوره مراجعه کنیم و انتظار درمان داشته باشیم. شاید چندین بار برای مراجعه به بهترین مراکز مشاوره تحقیق کرده ایم و حتی به آن مراکز مشاوره مراجعه کرده ایم، اما نتیجه لازم را ندیده ایم. بهترین مرکز مشاوره در میرداماد سعی دارد که به منظور ارائه خدمات روانشناسی به مردم عزیز کشور ایران، خدمات خود را در طیف وسیعی از اختلالات روانشناسی و مشاوره های قبل از ازدواج و بعد از ازدواج ارائه کند تا مردم عزیز بتوانند با دسترسی به این مرکز مشاوره، مشکلات خود را تا حد ممکن کاهش دهند.

در مرکز مشاوره در میرداماد سعی می شود که بهترین روانشناسان و روانپزشکان برای ارائه خدمات روانشناسی به مردم فعالیت کنند تا مردم هم بتوانند با اطمینان کامل، سلامتی خود را به دست بیاورند. مرکز مشاوره اینجا مکث به عنوان یکی از بهترین مراکز مشاوره کشور بر ایران باور است که سلامت مردم، فقط مربوط به سلامت جسمی آن ها نیست. بلکه در کنار سلامت جسمی، سلامت روحی مردم نیز نقش بسیاری در سلامت کلی جامعه بر عهده دارد. بدیهی است که یک جامعه ای که فقط دارای سلامت جسمی باشد و اصلا سلامت روحی نداشته باشد، به هیچ موفقیتی دست پیدا نخواهد کرد و روز به روز سقوط می کند.

روانشناسی کودک و نوجوانان و جزئیات بسیار مهم آن

کودک و نوجوانان از سنین پایین می توانند دارای اختلالات مختلفی باشند که بدون مراجعه به بهترین مرکز مشاوره در میرداماد قابل حل نخواهند بود. از جمله مشکلات کودک و نوجوان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

شب ادراری کودکان

مشکل شب ادراری یکی از مشکلات شایع در میان کودکان می باشد که منشاء آن می تواند جسمی و یا روحی باشد. در صورتی که والدین ابتدا منشاء جسمی شب ادراری کودکان را بررسی کردند و متوجه شدند که شب ادراری کودک آن ها ناشی از بیماری های بیولوژیکی نمی باشد، می توانند برای درمان شب ادراری به نزد یکی از بهترین مشاوران و روانشناسان مرکز مشاوره در میرداماد مراجعه کنند.

بیش فعالی کودکان

بیش فعالی معضلی است که برای بسیاری از والدین وجود دارد. کودکان مبتلا به این اختلال رفتاری، قادر به تحمل کردن فضاهای بسته و کوچک نمی باشند و همواره تمایل دارند که بازی کنند. قدرت تمرکز در کودکان دارای بیش فعالی بسیار افت می کند و این کودکان معمولا با مشکلات درسی و تحصیلی مواجه می شوند. تنها راه برای درمان بیش فعالی کودکان، مراجعه به روانشناس و یا روانپزشک می باشد تا بیش فعالی کودکان تشخیص داده شود و در صورت نیاز به آن ها دارو داده خواهد شد.

افسردگی در نوجوانان

فرقی نمی کند که فرزند شما دختر است یا پسر! افسردگی در دوران نوجوانی بسیار شایع است و متاسفانه اگر به زودی درمان نشود، می تواند مشکلات و عوارض جبران ناپذیری را در سنین بزرگسالی به همراه خود داشته باشد. هیچ کس به غیر از یک روانشناس خوب و خبره در زمینه مشاوره دادن به نوجوانان در مرکز مشاوره در میرداماد نمی تواند به کاهش افسردگی و علائم ناشی از آن در زمان نوجوانی کمک کند.

خود ارضایی در کودکان و نوجوانان

خودارضایی مشکلی است که شاید بسیاری از والدین تمایلی به صحبت در رابطه با آن ندارند؛ اما واقعا خودارضایی در کودکان و نوجوانان می تواند عوارض روحی و جسمی زیادی را برای آن ها در پی داشته باشد. بی حالی، خستگی در طول روز، گود شدن زیر چشم ها، نداشتن تمرکز کافی، استرس و پرخاشگر بودن از جمله عوارضی هستند که در اثر خودارضایی به وجود می آیند. در صورتی که احساس می کنید کودک شما در زمان خواب، خودارضایی انجام می دهد و در عین حال نمی دانید که چه کاری برای درمان این مشکل کنید، بهتر است که از یک مشاور کمک بگیرید.

پرخاشگری کودکان

در دوران شیوع کرونا و در خانه ماندن کودکان، بسیاری از کودکان با مشکل پرخاشگری مواجه شده اند و متاسفانه بسیاری از والدین نیز به این مشکل توجهی ندارند و حتی با تنبیه کردن و یا دعوا کردن کودکان، سعی دارند که این مشکل را برطرف کنند. پرخاشگری کودکان می تواند در بزرگسالی باعث بروز مشکلات رفتاری در افراد شود و همین موضوع ایجاد می کند که اگر کودک شما پرخاشگر است، آن را به نزد یک روانشناس در مرکز مشاوره در میرداماد ببرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، پرخاشگری کودک شما درمان شود.

مرکز مشاوره خوب در میرداماد

پیشگیری از طلاق؛ قبل از ازدواج

«قبل از ازدواج، از طلاق پیشگیری کنید!». این کاری است که حتما باید قبل از ازدواج انجام شود و هیچ کس به غیر از یک مشاور ازدواج خبره نمی تواند به خانم ها و آقایان جوان برای داشتن یک ازدواج موفق کمک کند. در بهترین مرکز مشاوره در میرداماد، بهترین و با تجربه ترین مشاورهای ازدواج جمع شده اند که خدمات مشاوره ای خود را به صورت کاملا تخصصی و بر اساس نیاز جامعه به زوجین جوان ارائه کنند.

در صورتی که قصد ازدواج دارید، کمی تحمل کنید و قبل از خواندن خطبه عقد و وابسته شدن، به نزد یک روانشناس و مشاور خبره بروید. در مرکز مشاوره در میرداماد، تست های روانشناسی مختلفی برای بررسی وضعیت زوجین گرفته می شود که نتایج این تست ها تا حدود زیادی می توانند از بروز طلاق بعد از ازدواج پیشگیری کنند. این موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید که علاقه شدید در روزهای اول ازدواج است و پس از گذشت مدت زمانی، این علاقه شدید جای خود را به یک منطق و علاقه منطقی می دهد. پس حتما برای بررسی شرایط زندگی خود و فرد مقابلتان به نزدیک یک مشاور خوب بروید تا در صورتی که از لحاظ رفتاری، عقیدتی، شرایط زندگیبا طرف مقابل خود، همسان و هماهنگ بودید، اقدام به ازدواج کنید.

مشاوره های فردی را جدی بگیرید!

اگرچه این روزها مشاوره های قبل از ازدواج بسیار داغ شده اند و همه به دنبال این هستند که با دریافت مشاوره قبل از ازدواج، بهترین ازدواج و زندگی بعد از ازدواج را داشته باشند؛ اما در کنار این نوع مشاوره، باید به مشاوره های فردی هم توجه داشت. بسیاری از افراد با اختلالات روحی و روانی مختلفی مواجه هستند و به دلیل مشغله های زندگی خود تمایلی به انجام یک اقدام جهت درمان این اختلالات ندارند و همین کار باعث می شود که روز به روز این اختلال شدید و شدیدتر شود تا جایی که دیگر کاری از دست روانشناس و روانپزشک بر نمی آید.

در صورتی که با مشکلات فردی مانند اختلالات خواب، افسردگی و بی انگیزگی، بیماری های مختلف مانند فوبیا، اسکیزوفرنیرنج می برید، حتما به یک مرکز مشاوره در میرداماد مانند مرکز مشاوره اینجا مکث مراجعه کنید تا بتوانید با دریافت مشاوره های فردی، مشکلات روحی و اختلالات روانی خود را درمان کنید. اگرچه عموما اختلالات فردی با چند جلسه مشاوره درمان می شوند؛ اما به هر حال نباید آن ها را نادیده گرفت و باید توجه بسیار زیادی برای درمان این اختلالات و کاهش عوارض ناشی از آن کرد تا افراد خیلی زود به زندگی روزمره و عادی خودشان برگردند.

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران و دارای پروانه از سازمان نظام روانشناسی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا.

مهسا بشار
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ