22006198 021

قدرت ذهن و 7 قانون جذب جیست؟

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(3 رای)
قدرت ذهن و 7 قانون جذب جیست؟

این یک هدیه شگفت انگیز است که خواسته های خود را با استفاده از قدرت ذهن خود نشان دهید. این یک موهبت ذاتی در هر انسانی است؛ خواه از آن آگاه باشد یا نه؛ از آن استفاده کند یا نه. قانون جهانی جذب به شما کمک میکند تا از این قدرت به نفع خود استفاده کنید. این قانون به ما میگوید که باورها، افکار و احساسات ما تأثیر زیادی بر آنچه در زندگی خود جذب میکنیم، دارد. با برگرداندن آن، میتوانیم آنچه را که میخواهیم، با تأثیرگذاری بر افکار و سیستم اعتقادی خود جذب کنیم. قانون جذب شامل 7 قانون فرعی است که به جنبه های مختلف وضعیت روانی ما می پردازد. داشتن درک خوب از این قوانین، به تسریع روند تجلی و موفقیت آن کمک میکند. بیایید ۷ قانون جذب را با جزئیات بررسی کنیم.

1. قانون تجلی

آشناترین قانون جذب! این قانون بیان میکند که موضوع تمرکز دائمی ما، صرف نظر از مثبت بودن یا نبودن آن، در زندگی ما ظاهر میشود. تمام افکار و احساسات ما در دنیای اطراف ما منعکس میشود و ذهن ما را به ابزاری فوق العاده قدرتمند تبدیل میکند. هر چه بتوانیم مثبت اندیشی بیشتری را در ذهن خود القا کنیم، بیشتر وارد زندگی خود میشویم. جنبه منفی این قانون این است که ما باید مراقب منفی هایی باشیم که گهگاه در ذهن ما رخنه میکند. طبق قانون، این عنصر منفی، منجر به بروز موارد منفی میشود که قطعاً نامطلوب است. اینکه مثبت اندیشی را راه زندگی خود قرار دهید، میتواند هر یک از خواسته های شما را به واقعیت تبدیل کند.

قانون جذب و قدرت ذهن

2. قانون مغناطیس

این قانون به ما کمک میکند تا بفهمیم چه اتفاقی در زندگی ما افتاده است و چه امکاناتی در آینده وجود دارد. این قانون میگوید که همه چیز در زندگی ما از جمله افراد، اشیاء و شرایط، نتیجه مستقیم ارتعاشات انرژی ما است. بطور خلاصه آنچه را که هستیم جذب میکنیم. یعنی ما افراد، چیزها و رویدادهایی را به زندگی خود جذب میکنیم که همان انرژی ارتعاشی ما را دارند. ما مانند آهنربا عمل میکنیم.

ما میتوانیم از این قانون برای بدست آوردن آنچه در زندگی خود میخواهیم، استفاده کنیم. با بالا بردن ارتعاشات انرژی خود، میتوانیم با سطح انرژی خواسته های خود مطابقت داشته باشیم و در نتیجه به تجلی آنها منجر شویم. این یک فرآیند به اندازه کافی ساده در تئوری است، اما عملی کردن آن چندان آسان نیست. با اعتقاد راسخ و اشتیاق سوزان، میتوان نحوه عملکرد ذهن خود را تغییر داد تا خواسته هایمان را آشکار کنیم.

پیشنهاد میکنیم انجام دهید: تست آنلاین سلامت روان

3. قانون میل تزلزل ناپذیر

این قانون توضیح میدهد که چرا برخی از خواسته های ما برآورده نمیشوند. میل تسلیم ناپذیر شرط اساسی یک تجلی موفق است. ممکن است فکر کنیم چیزی را دوست داریم و آنرا میخواهیم، ​​اما ممکن است آنقدر قوی و پایدار نباشد که در برابر سختی های فرآیند تجلی مقاومت کند. خلوص نیت و رهایی از ترس، تردید و یأس، کلید میل تزلزل ناپذیر است. ما در مراحل مختلف زندگی آرزوی چیزهای زیادی را داریم. اما وقتی واقعاً به آن فکر میکنیم، متوجه میشویم که بیشتر آنها برای خودمان یا دیگران مهم، بی اهمیت یا به نحوی مضر نیستند. قبل از اینکه سفر تجلی را آغاز کنیم، باید خوب فکر کنیم که آیا آرزویی که امیدواریم آشکار شود، چیزی است که واقعاً میخواهیم. زیرا تنها خواسته هایی که قوی، استوار و تزلزل ناپذیر هستند، شانس موفقیت دارند.

4. قانون تعادل ظریف

عملکرد کل کیهان بر اساس تعادل خوب عناصر مختلف آن است. همین امر در مورد اصول جذب نیز صدق میکند. وقتی عناصر در ما در تعادل هستند، ما در یک حالت روحی شاد، آرام و بامحتوا هستیم. فقط در این مرحله میتوانیم ارتعاشات انرژی خود را بالا ببریم تا با خواسته هایمان مطابقت داشته باشد و آنها را در زندگی خود آشکار کنیم. قدردانی و تشکر عناصر ضروری برای رسیدن به این تعادل هستند. وقتی احساس وسواس و ناامیدی وارد ذهن ما میشود، تعادل را از بین می برد، سطح انرژی را پایین می آورد و ما را از خواسته هایمان دورتر میکند.

5. قانون هارمونی

هارمونی موضوع اصلی این جهان است؛ بنابراین بخش مهمی از قانون جذب میباشد. همه چیز در جهان از طریق منابع انرژی به هم مرتبط است. ما باید خود را با انرژی در گردش در جهان، هماهنگ کنیم تا حداکثر سود را بدست آوریم. بهره برداری از انرژی جهانی به همه چیزهای مثبتی که کیهان ارائه میدهد، دسترسی مستقیم میدهد. این به ما قدرت آفرینش، فراوانی بیشتر و فرصتی برای تحقق رویاهایمان میدهد.

7 قانون جذب

6. قانون عمل درست

اعمال و گفتار ما تأثیر پروانه ای بر دنیای اطراف ما دارد و در پایان به ما باز میگردند. این بدان معناست که نحوه رفتار ما با دیگران، مستقیماً بر زندگی ما تأثیر میگذارد. با انتخاب راه درست، کمک به نیازمندان یا صرفاً با انسان خوب بودن، میتوانید مثبتها و چیزهای خوب بیشتری را وارد زندگی خود کنید. رفتار و اعمال شما حتی در سخت ترین شرایط به خوبی تحت کنترل شماست. انتخاب آگاهانه برای خوب، باوقار و شرافتمند بودن، زمانی که بطور طبیعی تمایل به عصبانیت و مخرب بودن دارید، سطح انرژی شما را در کمترین زمان افزایش میدهد.

7. قانون نفوذ جهانی

ما بخشی جدایی ناپذیر از کیهان هستیم. این بدان معنی است که هر یک از اعمال و کلمات ما بر دنیای اطراف ما تأثیر میگذارد. ارتعاشات انرژی فردی، جزئی از ارتعاشات کیهان میشود. این قانون به ما میگوید که از پیامدهای افکار، احساسات و همچنین اعمال و گفتار خود آگاه باشیم. از آنجایی که همه چیز در این جهان به هم مرتبط است، هر کاری که انجام میدهید نه تنها بر خانواده و دوستان نزدیک شما، بلکه بر غریبه ها نیز تأثیر میگذارد. بنابراین، شما باید به شدت مراقب آنچه فکر میکنید، انجام میدهید یا میگویید باشید.

نتیجه گیری قانون جذب

بسیاری از افراد در تمرکز روی خود مشکل دارند. ما توسط مادی گرایی، تبلیغات و انواع دیگر حواس پرتی ها احاطه شده ایم که ما را از واقعیتی که در درون ماست دور میکند. این یک احساس رایج است که احساس کنید مشکلی در زندگی شما وجود دارد، اما نمیدانید چه چیزی میتواند باشد. روال صبحگاهی قانون جذب به شما کمک میکند روز خود را با نگرش مثبت و اعتماد به نفس شروع کنید. این بر اساس اصل «هر چیزی شبیه به خود را جذب میکند» است. بنابراین شما با ایجاد روز مناسب، شرایط عالی برای موفقیت را فراهم میکنید. 7 قانون جذب، پله هایی هستند که به تجلی شما کمک میکنند تا به موفقیت برسید. این قوانین پایه و اساس تغییر در نگرش ذهنی مورد نیاز برای جذب تمایلاتی است که میخواهید بروز دهید. آگاهی از قوانین به انتخاب های آگاهانه کمک میکند.

منبع: abundancenolimits.com

افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ