22006198 021

مهارت های دلبری کردن برای همسر

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(3 رای)
مهارت های دلبری کردن برای همسر

شاید عجیب به نظر برسد، اما مهارت دلبری کردن به ما کمک میکند تا در روابط زناشویی خود موفق عمل کنیم. زنان و مردان زیادی پس از مدت کوتاهی ازدواج، احساس میکنند عشق خود را از دست داده اند. در این شرایط زوجین معتقدند دیگر نیازی به جذاب بودن نیست چرا که به هدف نهایی خود رسیده اند. اما برعکس، جذاب نبودن موقعیتی است که میتواند ازدواج را سریعتر به پایان برساند. این چیزیست که باید همانند ازدواجتان برای همیشه باشد. چرا که ازدواج به این معنا نیست که همه چیز حل شده است. زوجین باید بطور منظم تلاش کنند تا ازدواجشان به درستی پیش رود. عشق مهمترین چیز در زندگی زناشویی است تا یک زوج بتوانند در کنار هم خوشبخت بمانند. زوجین همیشه تلاش میکنند تا همسر خود را راضی نگه دارند، اما برای اینکه یک رابطه درست پیش برود، کافی نیست.

اگر شما نیز متوجه شده اید که همسرتان مانند گذشته علاقه ای به شما نشان نمیدهد، باید مراقب باشید و تمام تلاش خود را بکنید تا او دوباره عاشق شما شود. چرا که شما باید مسئولیت موفقیت ازدواج خود را بر عهده بگیرید. البته باید توجه داشته باشید که این بدان معنا نیست که شما و همسرتان دیگر همدیگر را دوست ندارید، تنها شرایط زندگی به نحوی است که موجب شده است تا شما اولویت بیشتری برای مسئولیت های دیگر خود دهید. اما اگر میخواهید عشق قدیمی خود را در رابطه باز گردانید، نیازمند صرف تلاش است. آنگاه میتوانید همسرتان را مجبور کنید دوباره عاشقتان شود. به همین علت در ادامه این مقاله، قصد داریم تا به آموزش راه های دلبری کردن بپردازیم.

دلبری کردن از همسر

دلبری کردن برای شوهر

دلبری کردن برای همسرتان، کار سختی نیست! اگر تمام تلاش خود را به کار بگیرید، کاری خواهد بود که به راحتی میتوانید انجام دهید. در ادامه برخی از اعمالی که میتوانید انجام دهید آماده است:

1) عشق خود را نشان دهید. مردان نمیتوانند ذهن شما را بخوانند. اگر عشق خود را نشان ندهید، ممکن است شوهرتان احساس ناامنی کرده یا فکر کند که نمیتواند شما را خوشحال کند. بنابراین تلاش کنید تا عشق خود را به او نشان دهید. میتوانید این کار را با گفتن اینکه چقدر برایتان فرد مهمی است انجام دهید. همچنین میتوانید کارهای کوچکی که او را خوشحال میکند انجام دهید. به عنوان نمونه میتوانید روی آینه حمام بنویسید «دوستت دارم». این اعمال کوچک عاشقانه، نشان میدهد حتی زمانی که کنارش نیستید، به او فکر میکنید.

2) برایش غذا بپزید. اغلب میگویند راه قلب مرد از شکم او میگذرد؛ شما نیز این توصیه را بپذیرید. برای تحت تاثیر قرار دادن او میتوانید چیزی خاص برای او بپزید. میتوانید غذای مورد علاقه اش را بپزید و ببینید که در حال لذت بردن از آن است. او هر چیزی را که بپزید دوست خواهد داشت، اما تلاش شما برای او اهمیت بیشتری خواهد داشت. کیک مورد علاقه اش را درست کنید تا به او یادآوری کنید که شادی او چقدر برای شما ارزش دارد.

3) درباره علایق او یاد بگیرید. ممکن است اصلا علایق همسرتان را دوست نداشته باشید، اما آگاهی در مورد علایق همسرتان بسیار کمک کننده خواهد بود. ممکن است او از پیاده روی، تماشای فیلم یا سفرهای جاده ای لذت ببرد. هرچه که باشد، از او بخواهید درمورد آنها به شما بگوید. در نهایت خواهید دید اوقات شگفت انگیزی را با یکدیگر سپری خواهید کرد.

پیشنهاد میکنیم انجام دهید: تست آنلاین خانواده دوستی

4) با او معاشقه کنید. آیا پیش از ازدواج زمانهایی را داشته اید که روزها و شبهای شما حول محور تماس تلفنی و معاشقه سپری میشد؟ نظرتان در مورد تجدید آن لحظات چیست؟ معاشقه با همسرتان یک راه کوچک برای بازگرداندن سرزندگی و محبتی است که در گذشته بطور طبیعی داشته اید. میتوانید برای او پیام های عاشقانه بفرستید یا وقتی کسی در اطرافتان نیست، او را ببوسید.

5) با یکدیگر فیلم عاشقانه تماشا کنید. اگر همسرتان روز کاری طولانی را پشت سر گذاشته است، میتوانید به دنبال راهی ساده برای آرامش او باشید. چه راهی بهتر از تماشای یک فیلم! وقتی او به خانه می آید، میتوانید با او شام بخورید و پس از آن، فیلمی که دوست دارید را تماشا کنید.

6) با یکدیگر معاشرت و گفتگو کنید. بهترین راه برای ماندگاری هر رابطه ای، گفتگو و معاشرت است. با همسر خود صحبت کنید و گفتگوی صادقانه داشته باشید. سعی کنید در طول معاشرتتان در مورد احساسات خود صحبت کنید. در مورد این موضوع بحث کنید که چگونه میتوانید برای یکدیگر وقت بگذارید. ممکن است در بسیاری از مواقع چیزهای دیگری وارد رابطتان شود. اما این وظیفه شما است که اجازه ندهید چیزی روی روابطتان تاثیر بگذارد.

7) به تنهایی او احترام بگذارید. همانطور که شما نیز گاهی مواقع نیاز به تنهایی دارید، همسر شما نیز به زمانهایی برای تنهایی نیاز دارد. ممکن است شما اینکار را دوست نداشته باشید، اما همسرتان به آن نیاز دارد. مطمئن باشید پس از آن شما را بیشتر دوست خواهد داشت و از اینکه او را درک میکنید، قدردان خواهد بود.

مهارت دلبری برای شوهر و زن

دلبری کردن برای زن

1) هر روز پیش از خروج از منزل، او را در آغوش بگیرید و ببوسید.پژوهشها نشان میدهد زوجینی که از این قاعده ساده پیروی میکنند، روابط بسیار سالمتری را خواهند داشت. اگر همسرتان خواب است، یادداشتی برای او بگذارید و به آرامی پیشانی او را ببوسید.

2) از رویاهای همسرتان حمایت کنید. از او حمایت کنید تا اهداف و رویاهایش را دنبال کند. این نگرشتان کمک خواهد کرد تا همسرتان عاشق شما شود. اگر واقعا او را درک میکنید و میخواهید موفق باشد، همیشه بهترین تلاشتان را بکار گیرید تا در هر موقعیتی از او حمایت کنید.

3) هنگام رانندگی دست او را برای حتی چند لحظه بگیرید. اجازه دهید انگشتانتان در هم پیچیده شوند.

4) روی یک کاغذ کوچک بنویسید «عزیزم من خیلی دوستت دارم، تو بهترینی!». میتوانید هر جمله عاشقانه دیگری که میخواهید بنوسید.

5) یک روز کامل را بدون انتقاد از او بگذرانید. توجه کنید همسرتان چه کاری انجام میدهد که واقعا قدردان او هستید. به او بگویید که چقدر برایش ارزش قائل هستید.

6) موهایش را شانه کنید و از موها و چشمانش تعریف کنید.

7) فداکاری کنید. اگر همسرتان میخواهد به تماشای یک مسابقه، کنسرت یا تئاتر برود، فداکاری کنید. به جای رفتن با او، بلیط را در کیفش قرار داده و بگویید «لیاقت یک شب استراحت را داری، با دوستت خوش بگذران».

8) با او تماس بگیرید یا بعد از ظهر از او بپرسید که روزش را چطور گذرانده است.

9) با یکدیگر به رختخواب بروید. میتوانید با یکدیگر صحبت کنید، کتاب بخوانید یا حتی سکوت کنید.

10) صبحانه درست کنید. میتوانید جمعه ها صبحانه درست کنید. به همسر خود بگویید سزاوار استراحت است و باید راحت بخوابد.

11) به او کمک کنید هر شب بچه ها را بخواباند.

12) گوشی یا کامپیوتر را خاموش کنید و بگویید «نظرت در مورد پیاده روی چیست؟ میخواهم در مورد روزی که سپری کرده ای بشنوم».

13) پس از هر وعده غذایی از او تشکر کنید. سپس به او کمک کنید تا میز را تمیز کند یا به او پیشنهاد دهید که ظرفها را با او بشویید.

جمع بندی

بخش مهمی از زندگی شما، شریک زندگی تان است. بر خلاف فیلم ها و افسانه ها که در آن زوجین بدون هیچگونه کوششی خوشحال هستند، شادی در روابط نیازمند تلاش است. به عنوان یک همسر، این مسئولیت شما است که همسرتان را خوشحال کنید. حتی از طریق انجام دادن سه یا چهار ایده ای که در بالا گفته شد، رابطتان نشاط و شادابی زیادی را تجربه خواهد کرد.

منبع: floweraura.com

افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ