22006198 021

بهترین مرکز نوروفیدبک در شمال تهران

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(24 رای)
بهترین مرکز نوروفیدبک در شمال تهران

جهت تعیین وقت با بهترین مرکز نوروفیدبک در شمال تهران و بهترین نوروتراپیست در مرکز مشاوره اینجا مکث با ما تماس حاصل کنید. می توان گفت، در واقع هر مرکز مشاوره ای که با روش های جدید در مشاوره های نوروساینس و علمی مشغول به فعالیت است از نوروفیدبک استفاده می کند. لازم به ذکر است تاکنون هیچ عوارض خاص مستقیمی از نوروفیدبک دیده نشده است. نوروفیدبک مکملی بسیار خوب به جای دارو درمانی برای درمانگر روانشناس بالینی می باشد.

نوروفیدبک

نوروفیدبک تقریباً پدیده نوظهوری در علم روانشناسی و نوروساینس در ایران است. مجموعه های زیادی از آن بهره نبرده اند و دلایل آن ها می تواند ناتوانی در شناخت نوروفیدبک و کاربرد آن در محیط درمان باشد. نوروفیدبک بر روی اواج مغز تمرکز دارد.نوروفیدبک در شمال تهران

نوروفیدبک وسیله ای است که در کنار مشاوره های روانشناسی و یا به همراه مشاوره بر روی نورون های عصبی مغز اثر می گذارد. همچنین باعث ایجاد تغییر بر روی امواج مغز بدون هیچ مداخله ای می شود. در واقع کاری که قرص های روانپزشکی با هورمون های مغزی می کنند، نوروفیدبک با امواج مغز انجام می دهد. مجموعه نوروفیدبک در شمال تهران که کلینیک مکث است را به شما معرفی کردیم تا با بیشترین سرعت مشکل خود را حل کنید.

تعادل در کسب و کار به چه معناست؟

یافتن تعادل به معنای داشتن حس قوی از خوشبختی کلی است که اگر بخواهید به موفقیت شغلی و نیز شخصی دست پیدا کنید بسیار حیاتی است. پرورش اعتماد به نفس و خودآگاهی تعادل درونی را در کسب و کار و زندگی مطلوب شما فراهم می کند.

چهار سطح اصلی خودآگاهی شامل بدن، احساسات، روحیه و طرز فکر وجود دارد. هنگامی که تعادل را در همه این زمینه ها پیدا کنید، قادر خواهید بود احساس توانمندی لازم برای مواجهه با چالش های شغلی و شخصی را حفظ کنید. موفقیت در کسب و کار زمانی حاصل می شود که شما راه هایی را درک کنید که از طریق آن می توانید از سود بهره مند شوید. وقتی تجارت و تعادل به هم برسند، نتایج قدرتمندتر از چیزی می شود که بتوانید تصور کنید.

نکاتی درباره نوروفیدبک

  • نوروفیدبک نوعی بیوفیدبک است که در آن فعالیت عصبی اندازه گیری می شود و از طریق یک یا چند کانال حسی به شرکت کننده در زمان واقعی ارائه می شود تا خودتنظیمی بسترهای عصبی فرضی را که زیربنای یک رفتار یا آسیب شناسی خاص است، تسهیل کند. بهترین مرکز نوروفیدبک در شمال تهران از این درمان برای مراجعان استفاده می کند.
  • خودتنظیمی مغز حیوان و انسان با استفاده از روش های تهاجمی و غیرتهاجمی و با ویژگی های مختلف سیگنال های مختلف مغز، مانند طیف های فرکانس، اتصال عملکردی یا الگوهای فضایی-زمانی مغز نشان داده شده است.

بهترین مرکز نوروفیدبک در شمال تهران در صورت نیاز مراجعان نوروفیدبک درمانی را با مطمئن ترین روش انجام می دهد.

نوروفیدبک بر چه اختلال هایی اثر گذار است؟

بیش فعالی و عدم توجه و تمرکز، رفتارهای وسواسی، انواع اضطراب، عادت هایی که ترک کردنشان برایمان زمان بر است مثل سیگار کشیدن. همچنین هر تغییری که بر اساس تشخیص نوروتراپیست می تواند به وسیله دستگاه نوروفیدبک بر روی ذهن ما عمل کند. بی خطر بودن این وسیله، در بیشتر مقاله های علمی ثابت شده است.

بهترین مرکز نوروفیدبک در شمال تهران

از آنجایی که قرص ها بر روی ناقل های عصبی مغز اثر می گذارند. تا میزانی از افسردگی و یا عادت وسواسی از بین برود ولی نوروفیدبک، با گرفتن امواجی از روی پوست سر و بدون هیچ خطری می تواند بر روی امواج مغزی عادت ایجاد کند. اینگونه است که استفاده از چنین وسایلی در علم روانشناسی نوین می تواند بر پایه های علم اثر بگذارد و برخی از مسیرهای طولانی در ایجاد و یا تغییر یک رفتار را در مدت کوتاهی برایمان به همراه بیاورد.

نوروفیدبک و کارایی آن در دنیا

نوروفیدبک در جهان صنعتی امروزه که نیاز به سرعت در عملکرد برایش بسیار مهم استنقشی اساسی دارد. مثلاً اگر قرار باشد فردی با ۱۰ جلسه یک ساعته که هفته ای یک بار انجام میشود، تغییر رفتاری را در خود ایجاد کند. یا اگر می خواهد از افسردگی رها شود، تا جلسات درمانی را به همراه استفاده از دستگاه نوروفیدبک داشته باشد. هم تغییر واضح تری خواهد داشت و هم به دلیل بهبود سریع تر میتواند از میزان جلسات مشاوره اش کم کند. در برخی از موارد استفاده از نوروفیدبک، می تواند بدون جلسات مشاوره نیز انجام شود که البته آن هم به توصیه نوروتراپیست مرکز مشاوره اینجا مکث نیز انجام شود.

اگر به دنبال نوروفیدبک در شمال تهران می گردید، مرکز مشاوره اینجا مکث با داشتن اتاق مخصوص نوروفیدبک و داشتن متخصص های توانمند مانند دکتر نوروتراپیست می تواند در کنار شما باشد. نوروفیدبک در شمال تهران به مشکلات شما را تعدیل می کند. همچنین برای ارتقا شما در زمینه های توجه، تمرکز و یا بهبود حافظه و خواب بسیار کارآمد است. مرکز مشاوره اینجا مکث از جدیدترین و بهترین پروتکول های نوروفیدبک به صورت اختصاصی برای شما در جهت بهبود و ارتقا استفاده می کند.

افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ