ورود / عضویت
021-22004925
تعیین وقت مشاوره
مرکز مشاوره مکث
تعیین وقت مشاوره

نوروفیدبک در شمال تهران

نوروفیدبک در شمال تهران

در مرکز مشاوره روانشناسی که خدمات روانشناسی ارائه میدهند معمولاً نوروفیدبک وجود دارد. در واقع هر مرکز مشاوره ایی که با روشهای جدید در مشاوره های روانشناسی و وسایلی کمک کننده در درمان آشنایی داشته باشد ار نوروفیدبک میتواند در مرکز خود استفاده کند. 

نوروفیدبک

نوروفیدبک تقریباً پدیده نوظهوری در علم روانشناسی در ایران است که مجموعه های زیادی از آن بهره نبرده اند و دلایل آنها میتواند ناتوانی در شناخت نوروفیدبک و کاربردی عمل کردن آن در رشد فعالیت های ذهنی و باور گذاری آن در ایجاد و بهبود مسائل روحی و روانی است.

نوروفیدبک در شمال تهران

نوروفیدبک وسیله ای است که در کنار مشاوره های روانشناسی و یا به همراه مشاوره بر روی نورون های عصبی مغز اثر میگذارد و باعث ایجاد تغییر بر روی نورون ها و ترشح هورمن ها میشود. در واقع کاری که قرص های شیمیایی با هورمن های مغزی میکنند، نوروفیدبک با نورون های عصبی مغز انجام میدهد و میتواند باعث تغییر و بهبود در رفتار شود.

نوروفیدبک بر چه اختلالهایی اثر گذار است؟

رفتارهای وسواسی، اضطراب های سطحی، عادت هایی که ترک کردنشان برایمان زمان بر است مثل سیگار کشیدن و یا هر تغییری که بر اساس تشخیص مشاور روانشناسمان است، میتواند به وسیله دستگاه نوروفیدبک بر روی ذهن ما عمل کند. بی خطر بودن این وسیله، در حدی که یک جلسه مشاوره روانشناسی داشته ایم، است.

بی خطر بودن نوروفیدبک

از آنجایی که قرصها بر روی بیوشیمی مغز اثر میگذارند تا میزانی از افسردگی و یا عادت وسواسی از بین برود ولی نوروفیدبک، با گرفتن امواجی از روی پوست سر و بدون هیچ خطری میتواند بر روی عصبهای مغزی اثر بگذارد. اینگونه است که استفاده از چنین وسایلی در علم روانشناسی نوین میتواند بر پایه های علم اثر بگذارد و برخی از مسیرهای طولانی در ایجاد و یا تغییر یک رفتار را در مدت کوتاهی برایمان به همراه بیاورد. 

نوروفیدبک و کارایی آن در دنیا

نوروفیدبک در جهان صنعتی امروزه که نیاز به سرعت در عملکرد بسیار مهم است و نقشی اساسی دارد را بسیار راحت مرتفع میکند. مثلاً اگر قرار باشد فردی با ۱۰ جلسه یک ساعته که هفته ایی یک بار انجام میشود، تغییر رفتاری را در خود ایجاد کند و یا از افسردگی رها شود، اگر جلسات درمانی اش به همراه استفاده از دستگاه نوروفیدبک باشد، هم تغییر واضح تری خواهد داشت و هم به دلیل بهبود سریع تر میتواند از میزان جلسات مشاوره اش کم شود که همه به تشخیص مشاور روانشناس خود انجام میشود. در برخی از موارد استفاده از نوروفیدبک، میتواند بدون جلسات مشاوره نیز انجام شود که البته آن هم به توصیه روانشناس مرکز مشاوره نیز میباشد.

اگر به دنبال نوروفیدبک در شمال تهران می گردید، مرکز مشاوره مکث با داشتن اتاق مخصوص نوروفیدبک و داشتن متخصص های توانمند مانند دکتر سهیلا عیسایی می تواند در کنار روان درمانی به مشکلات شما رسیدگی کند و یا برای ارتقا شما در زمینه های توجه، تمرکز و یا بهبود حافظه و خواب از جدیدترین و بهترین پروتوکول های نوروفیدبک به صورت اختصاصی برای شما استفاده کند.

نویسنده: مرکز مشاوره مکث

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
(8 رای)
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

امتیاز دهی به مطلب: نوروفیدبک در شمال تهران

خیلی بدبدمتوسطخوبعالی