22004925 021

بهترین مرکز نوروفیدبک در شمال تهران

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(23 رای)
بهترین مرکز نوروفیدبک در شمال تهران

جهت تعیین وقت با بهترین مرکز نوروفیدبک در شمال تهران و بهترین نوروتراپیست در مرکز مشاوره مکث با ما تماس حاصل کنید. می توان گفت، در واقع هر مرکز مشاوره ایی که با روشهای جدید در مشاوره های نورواساینس و علمی مشغول به فعالیت است از نوروفیدبک استفاده می کند. لازم به ذکر است تاکنون هیچ عوارض خاص مستقیمی از نوروفیدبک دیده نشده است. نوروفیدبک مکملی بسیار خوب به جای دارو درمانی برای درمانگر روانشناس بالینی میباشد.

نوروفیدبک

نوروفیدبک تقریباً پدیده نوظهوری در علم روانشناسی و نوروساینس در ایران است. مجموعه های زیادی از آن بهره نبرده اند و دلایل آنها میتواند ناتوانی در شناخت نوروفیدبک و کاربرد آن در محیط درمان باشد. نوروفیدبک بر روی اواج مغز تمرکز دارد.نوروفیدبک در شمال تهران

نوروفیدبک وسیله ای است که در کنار مشاوره های روانشناسی و یا به همراه مشاوره بر روی نورون های عصبی مغز اثر میگذارد. همچنین باعث ایجاد تغییر بر روی امواج مغز بدون هیچ مداخله ای می شود. در واقع کاری که قرص های روانپزشکی با هورمن های مغزی میکنند، نوروفیدبک با امواج مغز انجام میدهد. مجموعه نوروفیدبک در شمال تهران که کلینیک مکث است را به شما معرفی کردیم تا با بیشترین سرعت مشکل خود را حل کنید.

نوروفیدبک بر چه اختلالهایی اثر گذار است؟

بیش فعالی و عدم توجه و تمرکز، رفتارهای وسواسی، انواع اضطراب، عادت هایی که ترک کردنشان برایمان زمان بر است مثل سیگار کشیدن. همچنین هر تغییری که بر اساس تشخیص نوروتراپیست میتواند به وسیله دستگاه نوروفیدبک بر روی ذهن ما عمل کند. بی خطر بودن این وسیله، در بیشتر مقاله های علمی ثابت شده است.

بهترین مرکز نوروفیدبک در شمال تهران

از آنجایی که قرصها بر روی ناقل های عصبی مغز اثر میگذارند. تا میزانی از افسردگی و یا عادت وسواسی از بین برود ولی نوروفیدبک، با گرفتن امواجی از روی پوست سر و بدون هیچ خطری میتواند بر روی امواج مغزی عادت ایجاد کند. اینگونه است که استفاده از چنین وسایلی در علم روانشناسی نوین میتواند بر پایه های علم اثر بگذارد و برخی از مسیرهای طولانی در ایجاد و یا تغییر یک رفتار را در مدت کوتاهی برایمان به همراه بیاورد.

نوروفیدبک و کارایی آن در دنیا

نوروفیدبک در جهان صنعتی امروزه که نیاز به سرعت در عملکرد برایش بسیار مهم استنقشی اساسی دارد. مثلاً اگر قرار باشد فردی با ۱۰ جلسه یک ساعته که هفته ایی یک بار انجام میشود، تغییر رفتاری را در خود ایجاد کند. یا اگر می خواهد از افسردگی رها شود، تا جلسات درمانی را به همراه استفاده از دستگاه نوروفیدبک داشته باشد. هم تغییر واضح تری خواهد داشت و هم به دلیل بهبود سریع تر میتواند از میزان جلسات مشاوره اش کم کند. در برخی از موارد استفاده از نوروفیدبک، میتواند بدون جلسات مشاوره نیز انجام شود که البته آن هم به توصیه نوروتراپیست مرکز مشاوره مکث نیز انجام شود.

اگر به دنبال نوروفیدبک در شمال تهران می گردید، مرکز مشاوره مکث با داشتن اتاق مخصوص نوروفیدبک و داشتن متخصص های توانمند مانند دکتر نوروتراپیست می تواند در کنار شما باشد. نوروفیدبک در شمال تهران به مشکلات شما را تعدیل می کند. همچنین برای ارتقا شما در زمینه های توجه، تمرکز و یا بهبود حافظه و خواب بسیار کارآمد است. مرکز مشاوره مکث از جدیدترین و بهترین پروتوکولهای نوروفیدبک به صورت اختصاصی برای شما در جهت بهبود و ارتقا استفاده می کند.

سوالات متداول

1. آیا نوروفیدبک عوارضی دارد؟
تاکنون هیچ عوارضی در مورد نوروفیدبک پیدا نشده است.

2. نوروفیدبک برای درمان چه مشکلاتی مناسب است؟
نوروفیدبک برای درمان (بیش فعالی، اضطراب، اعتیاد و مشکلات خواب) بسیار مناسب است.

3. آیا درمان مستقل با نوروفیدبک مناسب است؟
معمولا نوروفیدبک به همراه رواندرمانی یا مشاوره اثر بسیار بیشتری را می گذارد.

4. تعداد جلسات نوروفیدبک چند جلسه است؟
معمولا جلسات نوروفیدبک بیش از 20 جلسه می باشد. در صورتی که نوروتراپیست فردی زبده و با تجربه باشد و پروتوکل درستی را در جهت درمان برنامه ریز کند، اثرات بسیار خوبی را بر روی کراجع کننده خواهد گذاست.

افزودن نظر:
captcha