22004925 021

چگونه همسرم را به ارگاسم برسانم؟

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(2 رای)
چگونه همسرم را به ارگاسم برسانم؟

پرسش (چگونه همسرم را به ارگاسم برسانم) از جمله سوال های متداولی است که بیش از 90 درصد آقایان با آن مواجه بوده و سعی می کنند پاسخ این سوال (چگونه همسرم را به ارگاسم برسانم) خود را از راه های گوناگون همچون مشاوره، اینترنتبیابند. علاوه بر این اغلب آقایان در حین انجام رابطه جنسی با همسرشان و یا بعد از آن نمی دانند که آیا همسرشان به ارگاسم رسیده و ارضا شده است یا خیر! به همین دلیل به دنبال منبعی می گردند که در آن نشانه های ارضا شدن زنان وجود داشته باشد. اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که با پرسش (چگونه همسرم را به ارگاسم برسانم) سر و کار داشته و هنوز به جواب نرسیده اید می توانید با مطالعه این مقاله به جواب پرسش خود دست یابید.

چگونه همسرم را به ارگاسم برسانم؟

تمامی نکات گفته شده در زیر می توانند پاسخ این پرسش چگونه همسرم را به ارگاسم برسانم؟ باشند در نتیجه شما نیز اگر این موارد را به خوبی مطالعه کرده و در نهایت به آنها عمل کنید هیچوقت پرسشی که داشتید را (چگونه همسرم را به ارگاسم برسانم) نپرسیده و در اینگونه مسائل به فردی حرفه ای تبدیل می شوید.

1. داشتن تمرکز شهوانی در حین انجام رابطه جنسی

منظور از این عبارت این است که مرد ذهنش را وارد حیطه جنسی و شهوانی کرده تا از این طریق بتواند قدرت تحریک پذیری جسمیش را بیشتر کند. برای اینکه بتوانید تمرکز شهوانی خود را افزایش دهید باید روی کارهایی که همسرتان انجام می دهد دقت بسیاری داشته و به آنها اهمیت دهید. بهترین و موثرترین روش برای این کار نگاه کردن شهوانی به چشم های همسرتان می باشد.

2. پیش بینی رابطه جنسی

اغلب خانم ها هنگامی که شروع به خیال بافی در مورد رابطه جنسی خود با همسرشان می کنند می توانند برای تحریک شدنشان هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ روحی از قدرت و تمرکز ذهن خود (خیال پردازی) کمک بگیرند. این کار علاوه بر اینکه سبب تحریک خانم ها می شود بلکه می تواند به آنها کمک کند تا متوجه شوند که چه عواملی (آهنگ های عاشقانه، داستان های رمانتیک، فیلم های عاشقانه) در محیط آنها سبب تحریک آنها می شوند تا قبل از شروع رابطه جنسی از آنها استفاده کنند.

چگونه همسرم را به ارگاسم برسانم؟

3. نگران بدن خود و نقص های آن نباشید

یکی از اصلی ترین و مهمترین نکاتی که در رابطه جنسی هم زن و هم مرد باید آن را مد نظر قرار دهند پذیرفتن هیکل خود و تحسین بدنشان می باشد. با این کار می توانید به بهتر ارضا شدن یکدیگر کمک کنید که در ادامه به نشانه های ارضا شدن زنان نیز می پردازیم. اگر فردی بیش از اندازه دغدغه و نگرانی برای نقص های بدن خود داشته باشد واکنش جسمی خود را از بین برده و نمی تواند به راحتی به ارگاسم برسد. به گونه ای که با تمرکز و افکار منفی بر روی نقص های بدن خود جلوی واکنش های جنسی خود را می گیرید. برای اغلب مردان وجود بدنی کامل و بی نقص از اهمیت چندانی برخوردار نمی باشد بلکه وجود اعتماد و به نفس و همسری علاقه مند است که سبب تحریک پذیریشان می شود.

4. عصبانیتتان را از بین ببرید

بیش از 70 درصد بانوان هنگامی که از دست همسرشان عصبانی و یا ناراحت هستند حسی که به آنها دست می دهد به گونه ای است که حس می کنند با یک جوجه تیغی در حال برقراری رابطه جنسی هستند در نتیجه این موضوع سبب دور شدن افراد از یکدیگر می شود. برای داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش با همسر خود لازم است ابتدا شعله عصبانیت آنها را خاموش کرده و از بین ببرید تا بتوانید رابطه ای صمیمانه با آنها برقرار نمایید. اغلب خانم ها برای اینکه بتوانند رابطه جنسی با شما برقرار کنند ابتدا باید از طریق قلبی و دلی با شما ارتباط داشته و آرامش بگیرند.

5. ریلکس باشید

برای اینکه بتوانید همسرتان را به راحتی به ارگاسم برسانید باید کاملاً ریلکس باشید چرا که اغلب خانم ها برای اینکه به لذت جنسی دست یابند به وقفه نیاز دارند. دلیل این نیاز خانم ها این است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد. بسیاری از آقایان به اشتباه تصور می کنند که بدون داشتن آرامش همسرشان را ارضا کرده اند در حالی که به هیچ وجه اینگونه نمی باشد بنابراین بهتر است نشانه های ارضا شدن زنان را حتماً مطالعه کنید تا دچار این اشتباه نشوید. داشتن آرامش و ریلکس بودن به ارضا شدن همسر کمک شایانی می کند در نتیجه بهتر است آقایان پیش از اقدام به رابطه جنسی هر کاری که سبب آرامششان می شود را انجام دهند (همچون دوش آب گرم، موسیقی)

6. دور کردن عواملی که سبب پرت شدن حواستان می شود

بسیاری از افراد در حین انجام رابطه جنسی مدام فکرشان به امور روزانه همچون کار، نور داخل اتاق، کودکان، حیوانات داخل منزل پرت می شود که موجب ارضا نشدن طرفین شده و سردی را به همراه می آورند. در نتیجه بهتر است عواملی که سبب پرت شدن حواس خود یا همسرتان می شوند را از بین برده و بتوانید از این طریق رابطه جنسی خوبی برقرار کنید تا در نهایت به آرامش روحی و جسمی نیز برسید.

/// شماره های تماس ///

7. وقت گذاشتن برای بازی و شیطنت

متاسفانه اغلب زوج ها برای انجام رابطه جنسی وقت مشخصی تعیین نکرده و همیشه زمان رابطه خود را به دیر وقت می اندازند که در آن زمان ها بدن نیاز به استراحت و خواب داشته و کششی ندارد. در بحث نشانه های ارضا شدن زنان نیز که در پایین به آن اشاره کردیم به این موضوع می پردازیم. پیش از شروع رابطه جنسی بهتر است وقتی را برای بازی و شیطنت بگذارید چرا که از این طریق رابطه بهتری خواهید داشت. این موضوع در خانم ها از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که اگر بدنشان پر از انرژی باشد رسیدن به ارگاسم برایشان بسیار راحت تر از زمانی است خسته هستند.

نشانه های ارضا شدن زنان چیست؟

تاکنون به بررسی روش هایی برای به ارگاسم رساندن خانم ها بررسی کردیم اما موارد زیر از جمله نشانه های ارضا شدن بانوان می باشند که هر مردی باید این موارد را مطالعه نماید تا بفهمند همسرش ارضا شده است یا خیر!

1. زدن لبخند رضایت

داشتن لبخند رضایت بر روی لب های زن از اولین نشانه های ارضا شدن زنان می باشد. وقتی زن به خوبی ارضا می شود لبخند زده و این لبخند را نمی تواند از صورتش بزداید. پس از اتمام رابطه جنسی همسرتان را بوسیده و به او ابراز احساسات کرده و بیان کنید که تا چه اندازه وی را عاشقانه دوست دارید چرا که به قول برتراند راسل نویسنده بزرگ انگلیسی: رابطه جنسی که در آن عشق و علاقه ای وجود نداشته باشد هرچند می تواند هر دو طرف را ارضا کند اما از ارزش زیادی برخوردار نمی باشد.

نشانه های ارضا شدن زنان بسیار متنوع هستند اما مهمترین آنها همین ایجاد لبخند رضایت می باشد. بسیاری از اوقات آقایان باید خانم هایشان را درک کرده و با ملایمت و صبوری با آنها رفتار کنند چرا که زن ها عاشق همسر و زندگی خود بوده و گاهی اوقات به دلیل خستگی بیش از حد، عادت ماهانهممکن است کمی بدخلقی کنند که مرد باید آرامش خود را در این مواقع حفظ کند.

2. نوک سینه هایشان سفت می شود

سفت شدن نوک سینه ها یکی دیگر از نشانه های ارضا شدن زنان می باشد. با اینکه ممکن است گاهی اوقات زن عصبی و یا سرد باشد اما سفت شدن نوک سینه ها و همچنین چندین نشانه دیگر همچون به هیجان آمدن، تند تند نفس کشیدن و یا اینکه گفتن حرف هایی خاص (محبت آمیز، عاشقانه و یا حتی بد و بیراه گفتن و فش دادن) نشانه های ارضا شدن زنان بوده و حاکی از لذت بردن آنها می باشد.

3. به خواب رفتن

بخواب رفتن نیز از جمله نشانه های ارضا شدن زنان می باشد درحالی که اکثر افراد این خصلت را به مردان نسبت می دهند اما اینگونه نبوده و زنان نیز پس از ارضای جنسی در کنار همسر خود به خواب می روند. در نتیجه اگر همسرتان پس از رابطه جنسی به شما پشت کرد و خوابید از این کار وی ناراحت نشده و آن را بی احترامی به خودتان تلقی نکنید، بهترین کاری که در این حین می توانید انجام دهید بوسیدن گونه، گردن و سینه های او می باشد چرا که از این طریق سبب آرامش همسر خود می شوید. در نهایت وی را در آغوش کشیده و شما نیز مثل همسرتان بخوابید.

ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن زنان

4. احساساتی شدن

یکی از نشانه های ارضا شدن زنان گریه کردن می باشد که مرد باید از این موضوع حتماً اطلاع داشته باشد. هنگامی که همسر وی گریه کرد مرد نباید ناراحت شود و بداند که یکی از نشانه های ارضا شدن زنان را بروز داده است. اکثر خانم ها پس از ارضای جنسی دچار ضعف شده و همچون یک دختر بچه شروع به گریه کردن می کند که همین موضوع همانطور که گفته شد یکی از نشانه های ارضا شدن زنان است در نتیجه آقایان از این موضوع نباید نگران باشند چرا که این گریه به این دلیل است که زن حس خیلی خوبی داشته و بسیار لذت برده است.

5. ناتوانی در راه رفتن

از جمله نشانه های ارضا شدن زنان ناتوانی در راه رفتنشان می باشد. اگر همسر شما پاهایش لرزیده و نتواند به آسانی راه برود نشان دهنده ارضای جنسی وی بوده و شما می توانید از این بابت خوشحال شوید که کارتان را به خوبی انجام داده اید. شما با مطالعه نشانه های ارضا شدن زنان می توانید بسیاری از ترس ها و مشکلاتتان را از بین برده و آگاهانه اقدام به انجام رابطه جنسی نمایید.

افزودن نظر:
captcha