22006198 021

زمان مناسب برای نزدیکی بعد از عمل ابدومینوپلاستی

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(2 رای)
زمان مناسب برای نزدیکی بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یک روش جراحی است که معمولا تحت بیهوشی انجام میشود و طی آن چربی و پوست اضافی ناحیه شکم را برداشته و ماهیچه های شکم را سفت میکنند. با دگرگونیهای خیره کننده ای که میتوان با عمل جراحی شکم بدست آورد، بسیاری از بیماران مشتاق هستند که هر چه زودتر از تغییرات جدید خود لذت ببرند. برای برخی از مردان و زنان، از سرگیری فعالیت جنسی اولویت بالایی دارد. در حالی که بازگشت به روال عادی رابطه جنسی میتواند وسوسه انگیز باشد، مهم است که بفهمید چرا بعد از ابدومینوپلاستی ممکن است نیاز به صبر بیشتری برای نزدیکی یا همان رابطه جنسی داشته باشید. زیرا رابطه جنسی زود هنگام میتواند به بدن و روح شما به دلایل مختلف آسیب بزند.

چه زمانی می توانم بعد از ابدومینوپلاستی دوباره رابطه جنسی داشته باشم؟

بطور متوسط بیماران تشویق می شوند که حداقل 3 تا 4 هفته پس از عمل جراحی شکم صبر کنند تا فعالیت جنسی خود را از سر بگیرند. این مدت زمان می تواند از یک بیمار به بیمار دیگر بر اساس جزئیات جراحی، پیشرفت بهبودی و سایر عوامل متفاوت باشد. از سرگیری فعالیت های بدنی (از جمله رابطه جنسی) خیلی زود پس از عمل جراحی شکم می تواند به بافت های در حال بهبود آسیب برساند، بخیه ها را بیرون بکشد و روند کلی بهبودی را به تاخیر بیندازد. به طور کلی، اکثر بیماران می توانند فعالیت های جنسی را 4تا6 هفته پس از جراحی ابدومینوپلاستی از سر بگیرند.

با این حال مهم است که صبر کنید تا جراح به شما چراغ سبز بدهد و به بدنتان زمان دهید. اگر در حین فعالیت جنسی احساس ناراحتی یا درد کردید، قبل از تلاش مجدد، کمی دیگر صبر کنید. در طول روند درمان، پزشک یا جراح شما به دقت پیشرفت بهبودی شما را زیر نظر خواهد گرفت و به شما اطلاع می دهد که چه زمانی ایمن و مناسب است که به سبک زندگی عادی خود بازگردید.

نکاتی برای رابطه جنسی بعد از عمل ابدومینوپلاستی

اگر قصد دارید بعد از جراحی شکم، رابطه جنسی داشته باشید، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید تا این تجربه راحت تر و لذت بخش تر شود:

1. صبر کنید تا آماده شوید

تا زمانی که به طور کامل بهبود یافته و آماده نشده اید، در فعالیت های جنسی عجله نکنید. مهم است که به بدن خود گوش دهید و کارها را آهسته انجام دهید.

زمان مناسب برای نزدیکی و سکس بعد از عمل ابدومینوپلاستی

2. با شریک زندگی خود صحبت کنید

به شریک زندگی خود در مورد نگرانی های خود و هر گونه ناراحتی که ممکن است تجربه کنید، اطلاع دهید. ارتباط باز و صادقانه می تواند به کاهش هر گونه ناراحتی یا اضطراب کمک کند.

پیشنهاد میکنیم انجام دهید: تست آنلاین شخصیت جنسی

3. پوزیشن های مختلف را آزمایش کنید

برخی از پوزیشن های جنسی ممکن است پس از جراحی شکم راحت تر از سایرین باشند. پوزیشن های مختلف را آزمایش کنید تا مناسب ترین را پیدا کنید.

4. از روغن استاندارد استفاده کنید

محل برش خورده ممکن است حساس باشد، بنابراین استفاده از روان کننده های مبتنی بر دستور پزشک بسیا مهم است. همچنین بعضی از روغن های استانداد فعالیت های جنسی می تواند به راحت تر شدن فعالیت های جنسی شما کمک کند.

5. از فشار بیش از حد در مراحل اولیه بهبودی خودداری کنید

از هرگونه فشار بیش از حد بر روی عضلات شکم خودداری کنید. این شامل هر فعالیتی است که نیاز به خم شدن، بلند کردن یا چرخیدن دارد. انجام این کار می تواند باعث ناراحتی یا تاخیر در روند بهبودی شود.

6. صبر کلید اصلی است

با خود و بدنت صبور باش. جراحی ابدومینوپلاستی یک عمل بزرگ است و بهبودی کامل بدن به زمان نیاز دارد. تا زمانی که به طور کامل بهبود یافته و آماده نشده اید، در فعالیت های جنسی عجله نکنید.

نزدیکی جنسی بعد از ابدومینوپلاستی شکم موضوعی است که شایسته توجه و درک است. در حالی که این جراحی می تواند مزایای بسیاری از جمله بهبود تصویر از خود و اعتماد به نفس به همراه داشته باشد، مهم است که تأثیر بالقوه آن بر زندگی جنسی تان را درک کنید. به یاد داشته باشید که قبل از سرگیری فعالیت های جنسی صبر کنید تا کاملاً درمان شده و آماده شوید، با شریک زندگی خود به طور آشکار ارتباط برقرار کنید و با خود و بدن خود صبور باشید. یکی از مواردی که مسیار مهم است محتوای فکر همسر شما است. زیرا بعضی افراد که حساس هستند شاید نتوانند درک درستی از جراحی شما داشته باشند و دیدن تصویر اولیه شکم بر روی کاهش میل جنسی آنها نسبت به شما بسیار تاثیر گزار باشد.

برای بعضی افراد دیدن تصویر شکم تازه جراحی شده حس خوبی را به همراه ندارد و آن وقت فرد برای برقراری ارتباط جنسی شاید به سختی بتواند این کار را انجام دهد و همین موضوع می تواند بر روی ارتباط جنسی با همسر شما طی چندین ماه یا چندین سال تاثیر بگذارد. پس مشورت گرفتن از یک سکس تراپیست می تواند بهترین کار ممکن قبل از برقراری ارتباط جنسی باشد.

منبع: seductioncosmetic.com

نظرات کاربران:
مبینا
پاسخ به این نظر
1402/10/14

سلام روزبخیر من مدتیه که تمایل به انجام این عمل دارم اما هرچقدربا همسرم صحبت میکنم راضی نمیشه به این موضوع و بیشتر به خاطرنقاهت و مسایل جنسی نمیدونم دقیقا باید چه جوری قانعش کنم میشه لطفا من و راهنمایی کنید که من هم بتونم ایشونو مجاب کنم تشکر

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ