22004925 021

درباره مرکز مشاوره مکث

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(10 رای)
درباره مرکز مشاوره مکث

مرکز مشاوره روانشناسی مکث در خیابان شریعتی تهران با هدف ایجاد سهولت در خدمات رسانی به شهروندان و با کسب مجوز رسمی از سازمان بهزیستی استان تهران و داشتن قرارداد با سازمان ها و ارگان های دولتی و غیردولتی، با مدیریت خانم دکتر سهیلا عیسایی تاسیس شده است. کلینیک مشاوره مکث بدلیل دارا بودن کادر درمانی مجرب، استفاده از آخرین تکنولوژی های روز و محیط بسیار مناسب و آرام، در خدمت شما عزیزان می باشد.

مرکز مشاوره مکث در زمینه های متنوع روانشناسی از جمله مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره جنسی و سکس تراپی، مشاوره طلاق، زوج درمانی، روانشناسی کودک و نوجوان، مشاوره فردی، روانپزشکی (دارو درمانی)، درمان افسردگی، درمان اضطراب و درمان وسواس فعالیت می کند.

با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و مجرب و از بهترین مشاوران تهران می باشند، لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

مرکز مشاوره مکث

دسترسی راحت به مرکز مشاوره شریعتی

  1. مترو: با توجه به این که مرکز مکث جنب مترو قلهک می باشد مراجعین می توانند از این وسیله با توجه به ترافیک تهران استفاده کنند.
  2. تاکسی: با توجه به بودن وسایل حمل نقل زیاد در محدوده شریعتی شما می توانید با این گونه وسایل به مرکز مکث مراجعه کنید.
  3. پارکینگ: افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مکث را دارند 2 گزینه را دارند استفاده از سینمای فرهنگ و یا پارک کردن در کنار رودخانه قلهک که ورودی آن از کوچه یزدانیان می باشد.
نظرات کاربران:
فرزان
پاسخ به این نظر
08:46 - 22 فروردین 00

مرکزتون عالی بود من مشکل مزمنی داشتم که خداروشکر حل شد

7 2
ساناز
پاسخ به این نظر
15:54 - 20 تیر 00

merci az in hame vaghty ke baray man gozashtin ta moshkelam hal beshe

0 0
افزودن نظر:
captcha