22006198 021

درباره مرکز مشاوره مکث

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(26 رای)
درباره مرکز مشاوره مکث

چرا «مکث کن و انجام بده» شعار ما است؟ زیرا نوع نگاه شما به زندگی در این دنیا با تمام فراز و فرودش میتواند تغییر کند. وقتی در مورد موضوعی مکث میکنیم، یعنی به آن موضوع فکر میکنیم. اما اینجا مغز انسان بین دو تصمیم یکی را انتخاب میکند تسلیم شدن یا انجام دادن. همه انسانها در طول زندگی، دچار چالشها و مشکلات مختلفی در حوزه هایی مانند ارتباط در خانواده، ارتباط بین زوج ها، مشاوره کودک، روابط بین فردی و مشکلات شغلی دجار مشکل میشوند. همه این موارد میتواند شما را دچار اختلالات افسردگی، اضطراب، وسواس، فوبیا، مشکلات جنسی و بسیاری از موارد دیگر کند. حال با توجه به عوامل بسیار مختلف، هر کدام میتواند پیش یا پس از آن، اتفاق افتاده باشد. یعنی گاهی افسردگی فرد باعث مشکلات شغلی وی میشود و یا ارتباط بین فردی او را مضطرب میکند. ذهن انسان بقدری پیچیده است که تمام این نکات باید توسط یک روانشناس، مورد ارزیابی، تشخیص و درمان قرار بگیرد.

کلینیک مکث

مرکز مشاوره روانشناسی مکث در خیابان شریعتی تهران با هدف ایجاد سهولت در خدمات رسانی به شهروندان و با کسب مجوز رسمی از سازمان بهزیستی استان تهران و داشتن قرارداد با سازمان ها و ارگان های دولتی و غیردولتی، با مدیریت خانم دکتر سهیلا عیسایی تاسیس شده است. کلینیک مشاوره مکث بدلیل دارا بودن کادر درمانی مجرب، استفاده از آخرین تکنولوژی های روز و محیط بسیار مناسب و آرام، در خدمت شما عزیزان میباشد.

پذیرش کلینیک مکث

مرکز مشاوره مکث در زمینه های متنوع روانشناسی از جمله مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره جنسی و سکس تراپی، مشاوره طلاق، زوج درمانی، روانشناسی کودک و نوجوان، مشاوره فردی، روانپزشکی (دارو درمانی)، درمان افسردگی، درمان اضطراب و درمان وسواس فعالیت میکند. گاهی ممکن است افراد ندانند که دقیقا به چه روانشناسی باید مراجعه کنند. برای این مورد شما میتوانید ابتدا توسط روانشناس ما مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته و سپس به متخصص مربوطه ارجاع داده شوید. این مورد برای افرادی که تا به حال به مرکز مشاوره مراجعه نکرده اند، میتواند بسیار کمک کننده باشد. حال شما پس از مراجعه به کلینیک و قرار گرفتن در محیطی گرم و آرام بخش، دیگر جزوی از خانواده بزرگ مکث محسوب میشوید که کلینیک مکث پیگیر شرایط، روند بهبود و توسعه فردی با فالوآپ شما قرار میگیرد.

نوروفیدبک در مرکز مشاوره مکث

با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و مجرب و از بهترین مشاوران تهران میباشند، لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم میباشیم.

مرکز مشاوره مکث

دسترسی راحت به مرکز مشاوره شریعتی

  1. مترو: با توجه به این که مرکز مکث جنب مترو قلهک میباشد مراجعین میتوانند از این وسیله با توجه به ترافیک تهران استفاده کنند.
  2. تاکسی: با توجه به بودن وسایل حمل نقل زیاد در محدوده شریعتی شما میتوانید با این گونه وسایل به مرکز مکث مراجعه کنید.
  3. پارکینگ: افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مکث را دارند 2 گزینه را دارند استفاده از سینمای فرهنگ و یا پارک کردن در کنار رودخانه قلهک که ورودی آن از کوچه یزدانیان میباشد.
نظرات کاربران:
پگاه
پاسخ به این نظر
17:17 - 29 شهریور 01

من به همه معرفی میکنم چون هم خودم و هم کسایی ک معرفی کردم خیلی راضی بودن ممنونم

3 1
فرهاد
پاسخ به این نظر
08:27 - 16 خرداد 01

مرسی از تلاش خانم دکتر که باعث جلوگیری طلاق من شد واقعا ممنونم اصلا فکرشم نمیکردl همه چیز برگرده

5 1
محمد
پاسخ به این نظر
23:23 - 28 آذر 00

مرسی از نظم و وقت دهی مناسب شما

5 1
ساناز
پاسخ به این نظر
15:54 - 20 تیر 00

merci az in hame vaghty ke baray man gozashtin ta moshkelam hal beshe

8 1
فرزان
پاسخ به این نظر
08:46 - 22 فروردین 00

مرکزتون عالی بود من مشکل مزمنی داشتم که خداروشکر حل شد

17 5
افزودن نظر:
captcha