22006198 021

روانشناس ایرانی در برلین

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران و دارای پروانه از سازمان نظام روانشناسی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا.

مهسا بشار
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(2 رای)
روانشناس ایرانی در برلین

بررسیها در حال حاضر نشان میدهد که ایرانیها برای یافتن روانشناس ایرانی در برلین توافق زیادی دارند. حمایت جمعیت فارسی زبانهای ساکن برلین از روانشناس ایرانی قابل توجه است. با این حال این نگرش حائز اهمیت میباشد. چنین تحولی مزیت زیادی برای ساکنین ایرانی کشور آلمان و همچنین انسجام روحی در پی خواهد داشت. از منظر روانشناسان اجتماعی روانشناختی آلمانی نیز، برخی از فارسی زبانان به لحاظ استرس و فشار روحی در مرز هشداردهنده هستند. یا این سوال والدین است که چرا با وجود امکانات رفاهی - آموزشی برابر، بچه های ایرانی خیلی بیشتر از بچه های آلمانی مضطرب هستند؟ چطور؟

چرا از روانشناس آلمانی چیزی یاد نگرفته ایم؟ کشوری که همه جهان، آلمان را مرکز دنیا میدانند. وقتی سربازانش از آلمان نازی با استرس پس از سانحه بازگشتند، تنها کسانی که مایل به گوش دادن داستان های جنگی آنها بودند، روانشناسان آلمانی بود. درد سرباز را طوری در ذهن نگه داشتند که انگار درد من است. آلمان همیشه سخت تلاش کرده تا یکپارچه شود. مسئولیت یک گذشته آسیب زا را بپذیرد. آثار فرهنگی خود، دیوارها و خیابان های سنگفرش خود را بازسازی و ترمیم کرده است. پایتخت آن، برلین، یک الگو در مورد نوسازی است. شهری با انرژی جوان، هنر، جشن و دگرگونی. زیبایی آن در تاریکی تاریخش غوطه ور است و مانند بسیاری از فرهنگ ها، نسل به نسل راهی برای ظهور پیدا کرده است.

پیشنهاد میکنیم انجام دهید: تست آنلاین سلامت روان

اظهارات فوق ناظر به مشکلات جاری است. اما - با اراده متخصصین مربوطه – این مسئله قابل اجتناب هست. بنابراین، ما خود را ناگزیر می دانیم که از منظر علمی درباره این موضوع اظهار نظر کنیم. با وجود اینکه روانشناس های آلمانی متخصص در انواع درمان های روانشناختی متنوع هستند و از مشهورترین روانشناسان آلمانی درقید حیات می توان به یوتا فریت اشاره کرد. از مشهورترین روانشناسان متوفی نیز می توان به ویلهلم وونت، اریش فروم و اریک اریکسون اشاره کرد.

حمایت و درک افراد در جلسات مشاوره به شدت به احساسات بستگی دارد. همدلی (یعنی درک موقعیت دیگران و همدلی با وضعیت روانی آنها) باعث رفتار نوع دوستانه می شود که این پدیده با متخصص هم زبان اثر بخشی چندین برابر دارد ودر مقابل، اضطراب، تعارض و همچنین میزان خشم فرد کم می شود. وضعیت روحی مهاجران در آلمان نامشخص است. اخبار مربوط به برخی از افراد فارسی زبان که در آلمان ساکن هستند، ناراحت کننده است. بسیاری از این افراد مطمئن نیستند که چگونه وضعیت روحی شان را ارزیابی کنند. آنها بعضی اطلاعات را فقط از دوستان، شبکه های اجتماعی و رسانه ها دریافت می کنند. روانشناسان اینجا مکث بر آن شدند تا برای حل این مسئله پاسخ های روشن و فرآیندهای راه حل محور ارائه دهند تا باعث کاهش عدم اطمینان، اضطراب و عصبانیت در مهاجرین ایرانی شود.

روانشناس ایرانی

فواید مراجعه به روانشناس ایرانی در برلین

بدست آوردن سلامت روان یک پیروزی برای همه افراد درگیر اختلالات روحی است. واقعیتی که در جامعه تقریباً به اندازه کافی مورد توجه و تأکید قرار نگرفته است. روانشناسان اینجا مکث برآنند که رویکردی جمعی، همبستگی و انسان دوستانه برای به اصطلاح بحران سلامت روان افراد ساکن در آلمان پیدا کند و به اقدامات میان مدت و بلند مدت در این زمینه توجه کنند. اما فواید مراجعه به روانشناس ایرانی شامل موارد زیر نیز می باشد:

  • با غلبه بر کمبود و ضعف های روحی به بسیاری از مراجعان کمک می کند مهارت های زندگی را بیاموزند.
  • حمایت عاطفی و دوستی را از روانشناسی مانند ملیت خود دریافت می کنید!
  • به حفظ سلامت روان ایرانی ها در کشورهای دیگر کمک می کند که در غیر این صورت باید در یک جامعه ناآشنا، با عدم سلامت روان یا رو به کاهش پیش بروند. به ویژه اینکه انسان ها از ناشناخته ها میترسند.
  • کمک به حفظ هویت شهروندان ساکن آلمان می کند و تمایل آنها را برای حمایت از سلامت روان و پیشگیری از آسیب به حداکثر می رساند.

تخصیص روانشناس هم زبان در آلمان باید تا حد زیادی از ایالتها، مناطق و محله ها را پوشش دهد که تاکنون بخش کمتری از ساکنین ایرانی مراجعه داشته اند. در غیر این صورت این افراد می بینند که در خطر مسائل بین فرهنگی قرار دارند. ولی با مراجعه به روانشناس می توانند مشکلات روحی خود را بهبود بخشند.

برلین

مهارت روانشناس ایرانی در برلین

بهار امسال در آلمان بودم، جایی که این افتخار را داشتم که در کنفرانس سالانه موسسه آلمانی تئاتر درمانی شرکت کنم و همچنین وقت گذاشتم از کمپ ایرانیان ساکن برلین بازدید کنم. آنچه بیش از همه برای من قابل توجه بود، مشکلات روحی مشترک بود، که میزبانان من گفتند که برای همه ایرانیان در سراسر آلمان این مسئله رایج است. در این سفر و در سفرهای قبلی ام به آلمان و سوئیس آلمانی زبان، متوجه شدم که به لحاظ مسائل فرهنگی و مواجه با قوانین جدید درک و ذهن افراد با جامعه میزبان بسیار متفاوت است.

افرادی که در محیط جدید قرار می گیرند و دائماً قوانین متفاوت در مورد سبک زندگی روزمره می شنوند، گاهی اوقات حتی بدون اینکه بدانند چرا مضطرب هستند، ممکن است بیشتر مضطرب شوند. با این وجود، هموطنان ساکن برلین در جلسات مشاوره متخصصین اینجا مکث چه چیزهایی یاد می گیرند؟ چه چیزی باید یاد بگیرند؟ به نظر من جلسه مشاوره لازم است باز هم چیزی فراتر از جلسه با متخصص آلمانی باشد تا که افراد بتوانند انعطاف پذیری و اتکا به خود را در کشوری صنعتی و پیشرفته مانند آلمان توسعه دهند.

لذا، به عنوان یک روانشناس ایرانی، دیده ام که برخی افراد وقتی به خارج از کشور مهاجرت می کنند چقدر راحت آسیب می بینند. اما اگر آسیبی روحی یا استرس به شما امان ندهد، پایان دنیا نیست. اکثریت این آسیب های روحی به راحتی درمان می شوند و البته که شما قوی تر از این تجربه ها هستید. آنچه مرا نکشد، قوی ترم می کند. تقریباً تا 10 سال پیش، اکثر افرادی که مهاجرت می کردند اگر شرایط غیر قابل پیش بینی اتفاق می افتاد، مشکلی با آن نداشتند. اما امروزه به دلیل افزایش محرک هایی که باعث استرس می شود، اگر فردی دچار آسیب روحی جزئی نیز شود، خود را در معرض فشار روحی بیشتری حس می کند.

ما به این مراجعان می گوییم: اگر شما زندگی در آلمان را بدون هیچ مشکل و استرسی پشت سر بگذارنید، در این صورت تجربه های شما به شدت ناقص است. بیشتر آسیب های جزئی دقیقاً نوعی استرس خوب است که شما برای ایجاد اعتماد به نفس واقعی به آن نیاز دارید، منظورم اعتماد به نفس مبتنی بر خطرات واقعی است، نه بر اساس نوعی باورها که نتیجه سالها گفتن والدین و جامعه است: تو خاص هستی!

لذا، یکی از کارکردهای ضروری مشاوره با روانشناس ایرانی کمک به افراد ساکن در اروپا برای رشد اعتماد به نفس است. این روشی طبیعی است که به افراد اجازه می دهد بفهمند چه کاری می توانند انجام دهند و چه کاری نمی توانند انجام دهند، چگونه محدودیت های خود را در کشور پیشرفته آلمان پشت سر بگذارند و قوی شوند. افراد ساکن کشورهای پیشرفته بهتر استبین ریسک و فایده تعادل ایجاد کنند. این آونگ بیش از حد به سمت ایمنی، بیش از هر چیز دیگری حرکت نکند و شما را تقریباً از هر گونه قرار گرفتن در معرض خطرات دنیای واقعی محروم نکند.

نقل قول یکی از ساکنین شهر برلین: اسم من میترا است. اگر در شهر برلین آلمان زندگی می کنید ومی خواهید فرصتی برای بالا رفتن و رشد داشته باشد، چه کاری می توانید انجام دهید؟ با مراجعه به روانشناس ایرانی، جامعه فعلی خود را کاوش کنید. برای یافتن چنین روانشناسی با یکی از متخصصین مرکز مشاوره اینجا مکث به صورت آنلاین مشورت کنید. (من هیچ وابستگی به این مرکز مشاوره یا وب سایتی که این مرکز را تبلیغ می کند ندارم، صرفا تجربه جلسه مشاوره ام را بیان می کنم).

انواع خدمات کلینیک روانشناس ایرانی در برلین آلمان

به مرکز مشاوره اینجا مکث، یک محیط آنلاین برای حمایت از سلامت عاطفی و روانی ساکنینِ ایرانی شهر برلین خوش آمدید! ما مکانی امن و بدون قضاوت و پشتیبانی آنلاین برای به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات شما، خدمات حمایت و مشاوره، به اشتراک گذاشتن موفقیت و داستان های زندگی خودتان، فراهم کرده ایم. این مرکز مشاوره تحت نظارت یک تیم دلسوز از روانشناسان مجرب برای ایرانیان سراسر جهان و از جمله ساکن شهر برلین اداره می شود تا یک خانه امن و حمایتی برای افرادی که به دنبال کمک برای مشکلات زندگی یا سلامت روان هستند، فراهم کند. با یک کلیک در سایت injamax به موضوعات و مقاله ها، ارتباط خصوصی با متخصصین، آپلود محتوا و دسترسی به بسیاری از خدمات خاص دیگر خواهید داشت.

اما چه خدمات مشاوره ای در کلینیک روانشناسی اینجا مکث ارائه می شود؟

  • ارزیابی های روان شناختی کامل برای کمک به مراجعان و خانواده هایشان در درک عملکرد شناختی یا فکری، نیازهای آموزشی و عوامل شخصیتی و عاطفی
  • ارزیابی ها بینشی در مورد نیازهای فردی در جامعه اروپایی ارائه می دهیم که شامل توصیه هایی برای کمک به رسیدگی به مشکلات یا نیازها می باشد.
  • درمان های کوتاه مدت برای مشکلات موقعیتی و هم درمان طولانی تر برای رفع نگرانی های طولانی مدت مانند افسردگی، اضطراب، تروما
  • اختلال کمبود توجه بیش فعالی، مدیریت استرس پریشانی موقعیتی، مشکلات اجتماعی
  • افرادی که فقط احساس می کنند به کمک یا شخصی نیاز دارند تا در مورد نگرانی ها با آنها صحبت کنند.

روانشناس ایرانی در برلین

هزینه مقرون به صرفه

گروه روانشناسی اینجا مکث خدمات خود را با هزینه ای ارائه میدهد که معمولاً با توجه به توانایی پرداخت شما تنظیم می شود. مقیاس متفاوتی ارائه شده است، به این معنی که ما توانایی پرداخت شما را هنگام تعیین هزینه در نظر می گیریم. مثال: برای دانشجویان هزینه ای مقرون به صرفه برای ارزیابی و درمان تعلق می گیرد. برای اطلاع از هزینه خدمات، لطفاً با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

قرار ملاقات ها

اینجا مکث در ساعات مختلف روز و عصر نوبت دهی می دهد. برای بحث در مورد فرصت های درمانی یا ارزیابی وقت های موجود، یا تعیین قرار ملاقات، با کلینیک با شماره داخل سایت تماس بگیرید. لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دسترسی به این خدمات با ما تماس بگیرید.

در آخر

موفقیت یا شکست برای بدست آوردن سلامت روان، چهره آینده زندگی شما را در آلمان و اروپا را شکل خواهد داد. اگر در حال حاضر وضعیت کنونی سلامت روان خود را در برلین آلمان و دیگر جوامع محلی این کشور نادیده گرفته اید، از منظر علم روانشناسی، بهبود در این زمینه ها امری ضروری است. اکثریت افرادی که امروز به عنوان مراجع کننده نزد ما می آیند برای همیشه مراجع اینجا مکث خواهند ماند و برای افزایش کیفیت زندگی، مراجعه به روانشناس جزو سبک زندگی آنها می شود. کشور آلمان زمانی مقصد شما بوده و اکنون نیز مقصدتان است. مطمئناً یکی از وظایف اصلی ما به عنوان متخصص این است که سلامت روان هموطنان خود را ایمن نگه داریم. چرا که همین امر کمک می کند تا جهان به صلح ابدی برسد. لذا، همه به همدیگر اجازه صعود خواهیم داد.

منابع: psychologytoday.com و pantheon.world

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران و دارای پروانه از سازمان نظام روانشناسی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا.

مهسا بشار
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
نظرات کاربران:
نیلوفر
پاسخ به این نظر
1402/11/17

من به برلین مهاجرت کردم برای تحصیل ولی مدتی که گذشت دچار افسردگی شدم از طریق گوگل با اینجا مکث اشنا شدم ومشاوره گرفتم ممنونم از کلینیک خوبتون و ا کمکهای اقی دکتر متین

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ