لوگوی اینجامکث

خدمات مشاوره روانشناسی

امروزه بدلیل تنوع هر جامعه و رابطه آن با دیگر جوامع، افراد بر پایه فرهنگ خویش نیازمند روانشناسی و مشاوره هستند. البته بخش اعظمی از اشخاص با بی توجهی بدین نیاز اصلی، سعی دارند مسائل خود را به تنهایی حل نمایند. در حالیکه معمولا این بی توجهی صدمات جبران ناپذیری به بار خواهد داشت. روانشناسان وظیفه دارند افراد را به نحو احسن در مسائل و مشکلات روحی و روانی راهنمایی نمایند تا بدین ترتیب بتوانید یک مسیر صحیح و مثبت را تجربه نمابند.

مشاوره روانشناسی

انواع خدمات مشاوره روانشناسی

درمان افسردگی

درمان افسردگی

درمان وسواس

درمان وسواس

درمان اضطراب

درمان اضطراب

درمان روانپزشکی

درمان روانپزشکی

درمان دو قطبی

درمان دو قطبی

درمان اختلالات خواب

درمان اختلالات خواب

درمان اختلال شخصیت

درمان اختلال شخصیت

درمان سوگ

درمان سوگ

درمان فوبیا

درمان فوبیا

چرا اینجا مکث؟

با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و مجرب و از بهترین مشاوران تهران می باشند، لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

برای تعیین شخصیت خود اینجا کلیک نمایید:

تست شخصیت MBTI

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
در کمتر از 3 دقیقه وقت مشاوره خود را بصورت آنلاین تعیین نمایید...
شنبه
25 فروردین
یکشنبه
26 فروردین
دوشنبه
27 فروردین
سه شنبه
28 فروردین
چهارشنبه
29 فروردین
پنج شنبه
30 فروردین
مرکز مشاوره مکث

مشاوره روانشناسی اینجا مکث

مرکز اینجا مکث از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز روانشناسی در شمال تهران بوده و با وجود کادر مدیریتی مجرب و درمانگران متخصص در همه زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره کودک و نوجوان آماده خدمات رسانی می باشد. با توجه به حساسیت موضوع مشاوره کودک و نوجوان و لزوم استفاده از درمانگران با تجربه و محیط امن و مناسب، مرکز مشاوره مکث سعی نموده است تا بهترین ها را برای رفع نیاز شما والدین گرامی فراهم آورد و مشکلات کودک دلبندتان را به مناسب ترین روش ممکن در اسرع وقت درمان نماید.

روند انجام مشاوره روانشناسی در اینجا مکث

ارزیابی و تشخیص

ارزیابی و تشخیص

ارزیابی اولیه توسط روانشناس متخصص

1
اجرای تستهای تکمیلی

اجرای تستهای تکمیلی

تفسیر تستها توسط روانسنج، بررسی نتایج توسط گروه روانشناسی و سپس اعلام تعداد جلسات مورد نیاز مراجع کننده

2
شروع درمان

شروع درمان

شروع درمان یا مشاوره توسط روانشناس متخصص در حوزه مورد نظر

3

طرف های قرارداد با اینجا مکث

Sepah Bank
Tejarat Bank
Saderat Bank
Industry and Mine Bank
Keshavarzi Bank
Central Bank
Jooko kindergarten
Puzzle kindergarten

سوالات متداول در مورد مشاوره کودک

آیا مشاوره فردی ضروری است؟

بله، در واقع همیشه انسان چه در جهت توسعه فردی و چه در مسیر حل مشکلات فردی خود می تواند از یک روانشناس یا مشاور کمک بگیرد. امروزه در تمام دنیا افراد به دنبال توسعه فردی هستند و چه بهتر که این توسعه فردی در کنار یک روانشناس انجام گیرد. توسعه فردی در کنار طرحواره درمانی می تواند تغییر بنیادینی را در افراد ایجاد کند و به نوعی که به صورت عینی در نحوه بازخورد اطرافیان به شما مشخص می باشد.

خدمات روانپزشکی و روان درمانی چگونه است؟

در مرکز مشاوره مکث ابتدا مراجعه کننده ارزیابی می شود و پس از تستهای تکمیلی و در صورت نیاز مثل مشکلات حاد افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلالات سخصیت و انواع مشکلات خلقی و روحی مراجعه کننده به روانپزشک مجموعه ارجاع داده می شود. در بسیاری از موارد هم بدون نیاز به دارو و تنها با رواندرمانی با رویکرد مناسب مشکلات فرد حل می شود.

آیا امکان انجام خدمات روانشناسی به صورت آنلاین یا تلفنی می مقدور باشد؟

بله، چه عزیزان داخل ایران و چه خارج از ایران امکان مشاوره به صورت ویدئو کال با واتساپ یا اسکایپ را دارند. همچنین این نوع از مشاوره آنلاین برای افرادی که رفت آمد برایشان سخت است می تواند گزینه خوبی باشد. هر چند که پیشنهاد ما مشاوره تصویری به جای تلفنی می باشد که می تواند تاثیر گزاری بیشتری داشته باشد.

در چه مواردی باید به روانشناس مراجعه کنیم؟

در بسیاری از موارد از جمله وقتی به هر دلیلی دچار اختلال در عملکرد روزانه شده اید و یا زمانی که احساس می کنید نسبت به چند روز قبل تغییرات خلقی آزار دهنده در شما ایجاد شده است. در قبل یا زمان فعلی دچار احساس افسردگی، اضطراب یا وسواس فکری و عملی شده اید که بر طرف نشده است یا نیاز به درمان دارد. در مواقعی که دچار غم یا خشم زیاد و به هر نوع از هیجانات منفی هستید. به صورت کلی هر موضوعی که به ذهن بر می گردد که برای شما در هر زمینه ای اختلال ایجاد کرده باشد شما می توانید به روانشناس مراجعه کنید.

تماس با اینجا مکث

برای دریافت خدمات مشاوره روانشناسی با ما تماس بگیرید...