لوگوی مکث

خدمات مشاوره روانشناسی

امروزه بدلیل تنوع هر جامعه و رابطه آن با دیگر جوامع، افراد بر پایه فرهنگ خویش نیازمند روانشناسی و مشاوره هستند. البته بخش اعظمی از اشخاص با بی توجهی بدین نیاز اصلی، سعی دارند مسائل خود را به تنهایی حل نمایند. در حالیکه معمولا این بی توجهی صدمات جبران ناپذیری به بار خواهد داشت. روانشناسان وظیفه دارند افراد را به نحو احسن در مسائل و مشکلات روحی و روانی راهنمایی نمایند تا بدین ترتیب بتوانید یک مسیر صحیح و مثبت را تجربه نمابند.

مشاوره کودک و نوجوان

انواع خدمات مشاوره روانشناسی

درمان افسردگی

درمان افسردگی

درمان وسواس

درمان وسواس

درمان اضطراب

درمان اضطراب

درمان روانپزشکی

درمان روانپزشکی

درمان دو قطبی

درمان دو قطبی

درمان اختلالات خواب

درمان اختلالات خواب

درمان اختلال شخصیت

درمان اختلال شخصیت

درمان سوگ

درمان سوگ

درمان فوبیا

درمان فوبیا

چرا مرکز مشاوره مکث؟

با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و مجرب و از بهترین مشاوران تهران می باشند، لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کودکان در حال بازی

برای تعیین شخصیت خود اینجا کلیک نمایید:

تست شخصیت MBTI

روند انجام مشاوره روانشناسی در کلینیک مکث

ارزیابی و تشخیص

ارزیابی و تشخیص

ارزیابی اولیه توسط روانشناس متخصص

1
اجرای تستهای تکمیلی

اجرای تستهای تکمیلی

تفسیر تستها توسط روانسنج، بررسی نتایج توسط گروه روانشناسی و سپس اعلام تعداد جلسات مورد نیاز مراجع کننده

2
شروع درمان

شروع درمان

شروع درمان یا مشاوره توسط روانشناس متخصص در حوزه مورد نظر

3

طرف های قرارداد با مرکز مشاوره مکث

Sepah Bank
Tejarat Bank
Saderat Bank
Industry and Mine Bank
Keshavarzi Bank
Central Bank
Jooko kindergarten
Puzzle kindergarten

سوالات متداول در مورد مشاوره کودک

آیا مشاوره کودک ضروری است؟

خیر، مشاوره کودک در همه شرایط ضروری نیست. در بیشتر موارد رفتار مناسب و آرامش والدین سبب ایجاد محیطی خالی از استرس و نگرانی برای کودک می شود. با این حال به دلیل مشغله های فراوان پدر و مادر و سبک زندگی شهری، همواره عوامل تاثیرگذار و مخرب بسیاری از جمله اینترنت و تلویزیون میتواند موجب ایجاد مشکلات روانی و ایجاد اضطراب در کودک شود. با توجه به پیشرفت علم روانشناسی و با کمک متخصصین کودک، در صورتی که به موقع به یک مرکز مشاوره خوب مراجعه نمود، میتوان در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و رفع مشکلات اقدام نمود.

هزینه مشاوره کودک چقدر است؟

هزینه مشاوره کودک با توجه به نوع درمان مورد نیاز، سوابق کاری و تخصص مشاور کودک، لوازم و تست های مورد نیاز برای درمان و تعداد جلسات لازم می تواند متفاوت باشد. با این حال تمام سعی مرکز مشاوره مکث این است که با بکارگیری متخصصین دلسوز و توانمند، روند درمان و مشاوره را در کوتاهترین زمان و کمترین تعداد جلسات ممکن انجام دهد. همچنین جهت رفاه حال مراجعین عزیز، مرکز مشاوره مکث اقدام به بستن قرارداد با بانکها و بیمه های مختلف نموده است تا هیچ فشار و دغدغه خاطری از نظر مالی جهت اقدام به مشاوره وجود نداشته باشد.

آیا امکان انجام مشاوره کودک به صورت آنلاین یا تلفنی می باشد؟

به خاطر اینکه آشنایی و دیدار حضوری درمانگر با کودک و والدین جهت درمان مؤثر، اهمیت زیادی دارد، توصیه میشود که جلسات ابتدایی درمان بصورت حضوری انجام گردد تا خدمات به صورت بهتر ارائه شود. با این حال به دلیل مشکلات دوری مسیر، ترافیک شهر تهران و همچنین مشکلات ناشی از پاندمی و بیماری، امکان ادامه جلسات درمان به صورت تلفنی یا آنلاین فراهم می باشد.

در چه مواردی باید به مشاور کودک مراجعه کنیم؟

به دلیل سبک زندگی مدرن شهری و مشکلات اجتماعی فراوانی که افراد را تحت تاثیر قرار می دهد و وقت کمتری که والدین با فرزندان خود سپری میکنند، اختلالات رفتاری در کودکان در دهه های گذشته افزایش چشمگیری داشته است. با این وجود به دلیل افزایش فرهنگ عمومی و توجه والدین به موضوع روان کودک و از سوی دیگر پیشرفت علوم مرتبط با مشاوره کودک، در حال حاضر برای طیف بسیار وسیعی از مشکلات از جمله استرس و اضطراب کودک، خودارضایی کودک، بیش فعالی و ضعف توجه کودک و ... می توان از کمک مشاورین متخصص استفاده نمود.

مرکز مشاوره مکث

مرکز مشاوره روانشناسی مکث

مرکز مشاوره روانشناسی مکث در خیابان شریعتی تهران با هدف ایجاد سهولت در خدمات رسانی به شهروندان و با کسب مجوز رسمی از سازمان بهزیستی استان تهران و داشتن قرارداد با سازمان ها و ارگان های دولتی و غیردولتی، با مدیریت خانم دکتر سهیلا عیسایی تاسیس شده است. کلینیک مشاوره مکث بدلیل دارا بودن کادر درمانی مجرب، استفاده از آخرین تکنولوژی های روز و محیط بسیار مناسب و آرام، در خدمت شما عزیزان می باشد.

تماس با مرکز مشاوره مکث

برای دریافت خدمات مشاوره روانشناسی با ما تماس بگیرید...