22004925 021

تاثیر ویژگی های ظاهری در ازدواج چیست؟

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(18 رای)
تاثیر ویژگی های ظاهری در ازدواج چیست؟

به نظر شما تاثیر ویژگی های ظاهری در ازدواج چیست؟ در این مقاله پاسخ خود را خواهید گرفت. در گام اول، در نظر داشته باشید ظاهر جذاب از نظر شما ممکن است عادی شود ولی ظاهر غیر جذاب از نگاه شما هیچ وقت عادی نمی شود. در گام دوم، تصور کنید با پسر یا دختر رویاهایتان ملاقات کرده اید. این شخص خنده دار و باهوش است. همان چیزهایی را که شما دوست دارید را در او می بینید و بسیار دوست داشتنی است. اما در نوع ظاهر او کمبودهایی زیادی وجود دارد. آیا این کمبود ها به شما اجازه می دهد با توجه به عدم جذابیت ظاهری، رابطه شما خراب شود. یا برای شما مهم نیست؟

این بحث هماین است که عقاید مختلفی در آن حکمفرما است. در این مقاله نظرات و عقاید مختلف درباره ویژگی های ظاهری در ازدواج را به شما خواهیم گفت. ویژگی های ظاهری در ازدواج از نگاه بعضی ها آنچنان اهمیتی در یک زندگی پردوام ندارد. از طرفی دوام زندگی برای بعضیها فقط زیبایی های ظاهری را شامل می شود.

آیا ویژگی های ظاهری در ازدواج مهم است؟

آیا جذابیت جسمی بخش عظیمی از رابطه است یا فقط سطحی است؟

می توانید در تنهایی خود به این موضوع فکر کنید. چه مواردی در ازدواج شما دارای اهمیت است. در این مقاله سوالاتی از افرادی شده است که پاسخ های آنها کاملا قابل تامل است و از دیدگاه روانشناسی و یادگیری نیز اهمیت آن زیاد است.

اهمیت ویژگی های ظاهری در ازدواج

پاسخ به اهمیت ویژگی های ظاهری در ازدواج

ویژگی های ظاهری در ازدواج مهم است و من با این بند که اهمیت دارد، موافقم. اما وقتی اولین بار با پسری روبرو شدم که از او خوشم آمد، لزوماً از نظر جسمی نبود. من معتقدم که دختران، از جمله من در زمان اکنون، از استانداردهای بالاتر نسبت به دخترانی که در گذشته زندگی می کرده اند برخوردار هستند. به دلیل این که رسانه ها، زیبایی را به نمایش می گذارند. هرچه بیشتر با آن پسر آشنا می شدم، از نظر جسمی جذاب تر به چشم من می رسید. حتی کمی بعد از شروع تا به امروز، من او را سکسی و خوش تیپ می دانم و جذابیت او حتی تا به امروز افزایش یافته است.

بنابراین من معتقدم حتی اگر شما به لحاظ جسمی به یک پسر جذب نمی شوید، شرط می بندم اگر وقت آن را بدهید، در واقع ممکن است جذابیت بیشتری برایتان ایجاد شود. به نظر من شخصیت یک فرد باعث می شود بهتر به نظر برسد. نگاه ها به زیبایی می تواند کوتاه باشد اما شخصیت یک عمر طول می کشد تا بهترین باقی بماند.

/// شماره های تماس ///

تاثیر ویژگی های ظاهری در ازدواج چیست؟

پس ما چه فکری می کنیم؟ واقعیت این است که مهم نیست که چقدر کم عمق به نظر برسد. جذابیت بدنی در یک رابطه مهم است. این بدان معنا نیست که شما به دنبال یک فرد عالی از نظر جسمی باشید. اما شناختی که شما از فرد پیدا می کنید به مرور باعث می شود دیدگاه شما نسبت به زیبایی تغییر یابد. شاید اهمیت ویژگی های ظاهری در این حد است که شما باید کمی مورد توجه شخص قرار بگیرید تا بتوانید رابطه درستی برای شناخت شخصیتی فرد کشف کنید.

اگر یک مرد از دیدگاه شما خوشتیپ نباشد، باید برای ازدواج با او از خود بپرسید از زندگی خود چه می خواهید. اگر شخصیت او شگفت انگیز باشد، مهم این است که شما به سمت او جذب می شوید. نه اینکه تنها ویژگی های ظاهری در ازدواج را ملاک خود قرار دهید.

تاثیر ویژگی های ظاهری در زندگی مشترک

ویژگی های ظاهری در ازدواج و زیبایی

زنانی که به دنبال یک همسر مادام العمر هستند، می توانند انتخاب خوبی برای ازدواج با توجه به شخصیت فرد داشته باشند. تحقیقات جدید نشان می دهد زوج هایی که در آن همسر بهتر از شوهرش به نظر می رسد، نسبت به سایرین دارای زندگی بهتری هستند. بنابراین ویژگی های ظاهری در ازدواج اهمیت کمی دارد اما نمیتوان این مورد را به کلی نادیده گرفت.

محققان گمان می کنند که دلیل این امر آنست که مردان ارزش زیبایی را به درستی و عشق می بخشند. این در حالی است که زنان علاقه بیشتری به داشتن یک همسر حامی دارند. محققان تأیید می کنند که به نظر می رسد زیبایی اثر خاصی در خوشبخت شدن و داشتن ازدواج بهتر ندارد. اما مطالعات نشان می دهد که برخی از معیارهای جهانی از جمله چشم های بزرگ، ویژگی های «بیبی فیس»، صورت های متقارن، چهره های به اصطلاح متوسط و اندازه کمر برای بسیاری از افراد اهمیت دارد.

تحقیقات گذشته درباره ویژگی های ظاهری در ازدواج نشان داده است که افراد با ظاهر خیره کننده ای، به یکدیگر جذب می شوند و به محض اتصال، رضایت از روابط بیشتر را گزارش می دهند. جیمز مک نونلی، محقق اصلی دانشگاه تنسی میگوید این مطالعات عمدتا مبتنی بر زوج های جدید است و نشان می دهد که زیبایی مطلق در مراحل اولیه زن و شوهر مهم است. اما نقش جذابیت جسمی در مشارکتهای تثبیت شده مانند ازدواج، تا حدودی مثل یک راز است که تضمین کننده ای برای ادامه زندگی نیست.

افزودن نظر:
captcha