22006198 021

جملات انگیزشی جدید؛ نگرشی تازه به دنیا

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(3 رای)
جملات انگیزشی جدید؛ نگرشی تازه به دنیا

همه ما آدم ها از زمانی که صبح از خواب بیدار می شویم علاوه بر نیرو و توان جسمی به انرژی روحی و انگیزه نیاز داریم تا بهترین اوقات را بگذرانیم. حتی اگر فردی باشد که نیروهای انگیزشی بیرونی را نادیده بگیرد در جایی از زندگی خود مستاصل می شود و به سراغ خانواده و دوستانش می رود تا آنها با جملات انگیزشی حال روحی اش را دگرگون کنند.

جملات انگیزشی کوتاه

اولین موضوعی که در زمینه انگیزه برای ادامه زندگی و رسیدن به اهداف مطرح می شود این است که در تمام مراحل زندگی مسئولیت اتفاقات زندگی را بر عهده بگیرید. این باعث می شود کمتر دنبال بهانه ها بروید و با قدرت بیشتری برای ساختن زندگی مورد علاقه تان قدم بردارید. هنگامی که تصور می کنید مقصر اشتباهات و انحرافات زندگی کسی از اطرافیان، خانواده یا همسر شماست تاثیر اراده و اختیارتان را در طراحی سرنوشتتان نادیده می گیرید.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید بهانه جویی هایتان برای رفع تکلیف از اشتباهاتی که در زندگی انجام می دهید ریشه ای ذاتی و ارثی دارد. شما بر اساس چیزهایی که به مرور زمان از خانواده و اطرافیان آموخته اید تصور می کنید که در پیگیری و انجام کارهایی در زندگی ناتوان هستید. دائم با خود می گویید من از پس انجام این کار بر نمی آیم چون در گذشته موفق نشده ام امور کاری ام را با موفقیت بگذرانم یا من به تنهایی قادر نیستم تصمیم های مهم زندگیم را مدیریت کنم.

اینها تنها تصورات اشتباهی هستند که نسل به نسل از گذشتگان به شما منتقل شده است و تنها کافی است خودتان بخواهید تا از شر آنها خلاص شوید. باید تلاش کنید تا بهانه جویی های ذهنیتان را برای رقم زدن سرنوشت واقعیتان کنار بگذارید. اینها تنها جملات منفی و دست و پا گیری هستند که شما را از رسیدن به اهداف عالی باز می دارند و هیچکدام حقیقت ندارند.

در هر موقعیتی از زندگی که باشید به طور پیوسته به اهرم هایی برای تقویت نیروی های درونیتان در جهت رسیدن به خواسته های مثبت نیاز دارید. همه ما نیاز داریم تا مدت زمانی در طول روز را به خود اختصاص دهیم و با تمرین هایی مانند مدیتیشن و جملات انگیزشی قوای دورنیمان را بهبود بخشیم. این تقویت روحیه و شخصیت می تواند در هر زمینه و در هر دوره ای از زندگی اتفاق بیافتد. مهم این است که در طول زندگی با کمک گرفتن از جملات انگیزشی و انرژی های مثبت بهترین عملکرد را داشته باشیم و از امکانات در دسترسمان بهینه استفاده کنیم.

جملات انگیزشی

اگر جملات انگیزشی به کار نبریم چه می شود؟

اگر جملات انگیزشی به کار نبرید و پیوسته به فکر این نباشید که تغییر کنید زندگیتان را به باد می دهید. شما باید تفکر تازه و نگرش و تعهدی جدید به زندگی داشته باشید. کاری که در 5 سال گذشته باعث موفقیت شما شد شاید حالا دیگر جواب ندهد. خدا نرم افزار جدید را بارگزاری می کند که فرصت های جدیدی را در اختیارمان می گذارد.

اگر همچنان با تفکر و نگرش قدیمی به زندگی ادامه دهیم مانند این است که به سنگی ضربه می زنیم. روش های قبلی تنها در گذشته و با همان شرایط و آدم های قدیم جواب می دهد. ما در گذشته شاهد این بوده ایم که لطف خدا شامل حال ما شده پس باز هم این روند ادامه خواهد داشت. حالا فصل تازه ای از زندگی تان آغاز شده و شما قرار است از نو ساخته شوید.

شاید الان که نمی توانیم کل پازل زندگیمان را ببینیم اتفاقات بد برایمان غیر قابل درک باشد اما خدا می داند چه کاری انجام می دهد، او می خواهد شما را با آن موقعیت ها به سمت اهدافتان سوق دهد. در زمانهای سختی باید به خدا اعتماد کنید و بدانید که او به گام هایی که بر می دارید قدرت و نظم می دهد. ما اینجا نیستیم تا از سیستم جهان فرار کنیم بلکه اینجا هستیم تا تاثیری روی آن بگذاریم.

اگر شما هدفی نداشته باشید و جسورانه در این دنیا قدم برندارید هیچ اتفاقی برایتان نخواهد افتاد. خدا می خواهد شما را به موقعیت ها و مقام های عالی، استراتژیک، تاثیر گذار و رهبرمابانه و مقتدرانه نزدیک کند. مانند افرادی که در مقام های دولتی فعالیت می کنند، دانشگاهها را مدیریت می کنند. پس تا زمانی که به خدا اعتماد کنید یک انسان شجاع و قوی هستید.

جملات انگیزشی کنکور

شما در یکی از سالهای طلایی زندگی قرار گرفته اید که می توانید مسیر آینده زندگیتان را به دلخواه انتخاب کنید. حالا می توانید با تمام قدرت درس بخوانید و مسیر بهتری برای خود انتخاب کنید. این را به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به هر هدفی باید بمب انرژی باشید و مدت ها تلاش کنید.

باور داشتن اولین گام برای رسیدن به خواسته ها است. باورهای ما به قدری قدرتمند هستند که می توانند دید ما به زندگی را تغییر دهند. شما به اندازه بزرگی آرزوهایتان باید تلاش کنید. برای رسیدن به هدف های فضایی و جذاب باید برای درس خواندن برنامه دقیق داشته باشید و با تجهیزات مناسب خودتان را آماده سازی کنید.

پس همین حالا ابزارهایی که برای بهترین شدن در کنکور نیاز دارید فراهم کنید. نمی توانید آرزوی قبولی در بهترین رشته ها را داشته باشید اما تلاشتان به همان اندازه جدی نباشد. اگر کنکور را به اندازه کافی جدی نگیرید این رویاهایتان در حد همان آرزو باقی خواهد ماند. برای اینکه انگیزه هایتان روز به روز بیشتر شود دفترچه یادداشتی بردارید و هر روز جملات انگیزشی جدید را در آن ثبت کنید.

با ادامه این کار به طور روزانه تبدیل به عادتی خوشایند می شود که روی رفتار و عملکرد شما تاثیر می گذارد. به تدریج می آموزید که هر روز بهتر از روز گذشته عمل کنید. خواسته هایتان را به باور تبدیل کنید و برای رسیدن به آن از تمام نیروی انگیزه و امیدواریتان استفاده کنید. مسلماً اگر انرژی و افکار مثبت را جایگزین افکار پریشان و منفی کنید راه دستیابی به اهدافتان ناخودآگاه باز می شود.

جملات انگیزشی ورزشی

همه ما افرادی را می شناسیم که دائماً از ظاهر خود ناراضی هستند و همیشه تصمیم دارند از روزی ورزش کردن را شروع کنند. روزی که احتمالاً به این زودی ها نمی رسد! شاید خودتان هم جز این گروه افراد باشید.

برای موفق شدن در هر کاری از جمله فعالیت های ورزشی لازم نیست که حتماً آدم فوق العاده ای باشید بلکه همین که قدم در مسیر دلخواهتان بگذارید و تصمیم بگیرید کاری انجام دهید کافی است. مسیر به مرور برایتان باز می شود.

تنها لازم است در مواقعی که می خواهی تنبلی را آغاز کنی و هیچ اقدامی انجام ندهی سعی کنی به هیچ عنوان متوقفش نکنی. برنده کسی نیست که شکست نمی خورد بلکه کسی است که هرگز از خواسته هایش دست نمی کشد. همیشه این جمله انگیزشی را با خود تکرار کنید که ورزش نه تنها یک تفریح بلکه بخشی از سلامت جسم و روح من است و به هیچ قیمتی آن را کنار نمی گذارم.

از پیشرفت آرام نگران نشوید بلکه از اینکه در سکون و بی حرکتی باقی بمانید بترسید. به یاد داشته باشید که بدن انسان برای بی تحرکی طراحی نشده است. بدن ما امانتی است و ماموریت ما حفظ سلامت و قدرت همیشگی آن، بنابراین باید به طور مداوم به دنبال راهکارهایی برای پویایی و تمرینات ورزشی باشید.

یادت باشد که بدنت از هر آنچه که ذهنت می گوید باور می سازد پس باید ذهنت را مثبت و زیبا کنی و تنها به افکار سازنده پناه بدهی. اگر باور داشته باشی که با ورزش و سلامتی به هر جایگاهی که بخواهی می رسی مسلماً می توانی. بدن ما نتیجه تاثیر باورهایمان است اگر با خودت تلقین کنی که باید همیشه و همه جا به ورزش اهمیت بدهی، ذهن و مغزت همیشه به دنبال این خواهند بود که دستورت را اجرا کنند.

جملات انگیزشی عاشقانه

شاید شما از آن دسته آدم هایی باشید که آنچنان به عشق معتقد نیستید و تاثیر آن را در زندگی نادیده می گیرید. به این جملات انگیزشی عاشقانه گوش فرا دهید و بدانید که عشق چقدر با ارزش است و تنها این احساس ناب و واقعی است که می تواند زندگی شما را دگرگون کند. در اختیار داشتن یک عشق سوزان و همیشگی مانند قهوه صبحانه است که با اینکه هر روز می توانید آن را داشته باشید اما همیشه از آن لذت می برید.

به عشق باور داشته باشید چرا که عشق به تمام لحظات زندگیتان معنا می دهد. با وجود آن بزرگترین کوه ها و موانع زندگیت را کنار می زنی و با شدیدترین طوفانها مبارزه میکنی تنها برای اینکه در کنار کسی باشی که مطلوب توست. عشق مانند روحی است که دوباره در وجودت ساکن شده و هیچ علاجی برای رهایی از آن نداری جز اینکه بیشتر عشق بورزی. عاشق شدن کار آدم های جسور است ترسوها از مسیرهای سخت فرار می کنند و نمی خواهند بهای لذت یک عمر آرامش عمیق را بپردازند پس نمی جنگند و با جدایی از آن می گریزند.

عشق هیچ حصاری را نمی پذیرد، از مانع ها گذر می کند، از نرده ها می پرد و در دیوارها نفوذ می کند تا امید را پیدا کند و به مقصد نهایی خود برسد. زندگی در سرزمینی که عشق در آن وجود دارد همیشه در جریان است.

این جملات انگیزشی به ما می آموزد که عشق زمانی به سراغت می آید که کسی را در آغوش گرفته ای و گمان می کنی که دنیا در آغوش توست.

عشق و احترام دو واژه در هم تنیده اند که هر کدام بدون آن یکی خشک و بی روح است. اگر به عشق باور داشته باشی آنگاه است که می توانی همه چیز را رها کنی به خاطر آن و برای داشتن عشق در زندگی هر ریسکی را می پذیری و این بزرگترین تراژدی زندگی است. هر انسانی در زندگی اشتباهاتی می کند زندگی در واقع همین است اما عاشق بودن هیچ وقت اشتباه نخواهد بود.

این جملات انگیزشی را به گوش بگیر. این تو نیستی که عشق را پیدا می کنی بلکه عشق می جوید و تو را پیدا می کند. اگر برای پیوند قلبت آزاد باشی، آزاد و رها زندگی کنی آنگاه شادی از راه خواهد رسید و چیزی بالاتر از آن نمی یابی. عشقی را بیاب که تو را به آزادی و ارزش های نهایی ات رهنمون شود در این حالت است که عشق ارزش پیدا می کند و عین برکت است.

جملات انگیزشی جدید

جملات انگیزشی شجاعت

زندگی پر از لحظات سخت و پر از فراز و نشیب و اتفاقات غیر منتظره است که نمیتوان آنها را پیش بینی کرد پس باید همیشه برای مواجه شدن با این لحظات خود را شجاع و قدرتمند سازید تا از پس مشکلات کوچک و بزرگ با سربلندی بیرون بیایید. برای اینکه شجاع و نترس باشی باید روی شخصیت باصلابت خود کار کنی یافتن آرمانهای بزرگ و تلاش برای رسیدن به آنها باعث می شود مشکلات ساده را برای خودت غول نسازی و از کنارشان بگذری.

از اینکه ممکن است دیگران چه نظری در مورد تو و خواسته هایت داشته باشند نترس بلکه از این بترس که سالها از عمرت بگذرد و بخواهی بر اساس میل و خواسته دیگران رفتار کنی و به آرمانهایت توجه نکنی. تنها راهکار مقابله با ترس مواجه شدن با آن است. هر روز که از خواب بیدار می شوی به خاطر تمام داشته هایت و هر آنچه که به واسطه نیروی اراده و تلاشت در زندگی بدست آورده ای از خدا سپاس گذار باش.

شکرگزاری در مورد نعمت هایی که خدا بی چشم داشت به تو بخشیده را فراموش نکن به طور پیوسته از جملات انگیزشی استفاده کن و با تقویت روحیه و شخصیت اجتماعی اعتماد به نفست را بالا ببر تا شجاعت و جسارت هم چاشنی آن شود.

جملات انگیزشی در مورد کرونا

آیا تابحال فکر کرده اید در شرایطی که جامعه با معضل اپیدمی بیماری ویروسی مواجه شده است و همه افراد جامعه در غم و اندوه مواجهه با موقعیتی عجیب و خاص فرو رفته اند، واقعاً چه راهکاری میتوان در پیش گرفت؟ می شود شما هم مانند همه اطرافیان زانوی غم در بغل بگیرید و روزهای زندگی را یکی پس از دیگری اتلاف کنید یا اینکه نگرش خوش بینانه دیگری در پیش بگیرید.

در این شرایط بیشترین موردی که می تواند به روحیه شما کمک کند این است که جملات انگیزشی را ملکه ذهنتان کنید. اجازه ندهید افکار منفی و پریشان در مورد اوضاع به وجود آمده تعادل ذهنی شما را از بین ببرد. جملات انگیزشی مانند اینها را در خلوت با خود تکرار کنید:

  • «در بدن من پادزهری وجود دارد که اجازه ورود هیچ ویروسی را به بدنم نمی دهد»
  • «من آنقدر قوی و با روحیه هستم که هیچ شرایط پیش بینی نشده ای من را از پا در نمی آورد»
  • «من خدایی را دارم که همیشه او را شاکرم چرا که برای هر بیماری به ویژه ویروس کرونا راه حل و درمانی در این جهان قرار داده است»
  • «من نیروی خارق العاده در برابر هر نوع آسیبی در دنیای اطرافم دارم»
  • «هر چقدر که این ویروس عجیب باشد بدن من مقاومت شگفت انگیزی دارد و نسبت به ورود آن به بدنم مقاومت می کند»
  • «اگر خداوند دردی آفریده قطعاً درمانی هم برای آن وجود دارد»
  • «من برای زندگیم ایده ها و آرزوهای های بسیار بزرگ دارم و فرصت ندارم به اتفاقات پیش پا افتاده توجه کنم»

همه ما به طور ناخواسته ای با شرایط بد مواجه شده ایم همه چیز به هم ریخته است و تکلیف هیچ چیز مشخص نیست. هیچ وقت با ویروس کرونا مواجه نشده بودیم. همه می پرسند کی شرایط عادی می شود؟ کی قرار است بچه ها مدرسه بروند؟ امور مالی مان چه می شود؟ چطور قرار است اوضاع درست شود؟ هیچ چیز مثبتی نمی بینیم. اما در همین دوران خدا می خواهد ما را تغییر دهد شاید به نظر می رسد که یک عقب نشینی باشد اما در واقع خدا می خواهد ما را آماده کند. قرار است به فرصت های جدیدی دست پیدا کنید. او می خواهد لطف و رحمتش را شامل حال شما کند.

درهایی که برای شما باز نبود قرار است برای شما باز شود. خواسته هایی دارید که قبلاً هیچ وقت نداشتید. برای دریافت ارتقای شغلی، برای خرید خانه، جایی که قبلاً جواب نه شنیدید حالا به خاطر شرایط قرار است جواب بله بشنوید.

استعدادی را در خود کشف می کنید که تا به حال اصلاً به آن توجه نداشتید یا از آن بی خبر بودید.

جملات انگیزشی برای سخنرانی

«قبل از اینکه تسلیم شوی به این فکر کن سال دیگر این موقع در چه موقعیتی قرار داری؛ اگر اکنون جا نزنی»جملات انگیزشی سخنرانی سالهاست که میلیونها آدم را ترغیب می کند تا با قدرتی چند برابر به زندگی خود ادامه دهند و از مشکلات کوچک و بزرگ زندگی با تغییر نگرش گذر کنند.

از شما نمی خواهم بی نقص باشید بلکه می خواهم که خودِ واقعیتان باشید. هنگامی که تنش ها به سراغتان می آید از آنها نترسید تنش ها باعث تغییر نگرش شما به زندگی می شود. در دوران زندگی خدا همیشه آرامش و برکتی که به آن نیاز داریم را به ما عطا می کند «در اعماق وجودتان مطمئن باشید که خدا همیشه بر زندگی شما نظاره گر است و آن را کنترل می کند» سختی ها قرار است ما را تغییر بدهد نه اینکه تنها آزارمان دهد پس یاد بگیرم به دنبال درسی باشیم که در پس آن رنج نهفته است.

«خدا خواسته های قلبی شما را برایتان فراهم می کند چرا که در واقع خودش آن خواسته ها را در وجودتان قرار می دهد»

تنش ها زندگی انسانها را تغییر می دهد.

تشنه رسیدن به خواسته ات باش

آیا واقعاً تشنه رسیدن به خواسته هایتان هستید یا فقط همین گونه سطحی چیزی را درخواست کرده اید؟ آیا مشتاق رسیدن به نیمه گمشده تان هستید؟ آیا تشنه دستیابی به رویاهایتان هستید؟ آیا واقعاً اجازه می دهید دیگران در مورد خواسته های قلبیتان شما را منصرف کنند؟

اگر تشنه رسیدن به موفقیت سلامتی موقعیت اجتماعینباشید به آن نخواهید رسید.

جملات انگیزشی سخنرانی

جملات انگیزشی برای کپشن اینستاگرام

شما می توانید دعا کنید جملات انگیزشی به کار ببرید که خدایا کمکم کن احساس بهتری داشته باشم اما همیشه خسته ام و انرژی ندارم. اما آیا شما خواب کافی دارید؟ ورزش می کنید؟ آیا غذای خوب و سالم می خورید؟ آیا برای رسیدن به سلامتی مشتاق هستید؟

شما نمی توانید قوانین طبیعت را نادیده بگیرید و انتظار داشته باشید زندگی پر از شادی و سلامتی برایتان فراهم باشد. خداوند چیزی را به شما نمی بخشد مگر اینکه سهم خود را به خوبی انجام دهید. وقتی می بیند تمام تلاشتان را می کنید شما را به خواسته هایتان نزدیک می کند. اگر شما سنگ هایتان را تکان دهید آنگاه خدا چیزهایی را که می خواهید به شما می دهد. اگر حاضر نباشید کارهای معمولی را برای رسیدن به هدفتان و بهبود زندگی انجام دهید خدا هم حاضر نمی شود کارهای خارق العاده انجام دهد.

سرنوشت شما مهمتر از آن است که وقت خود را با کسانی بگذرانید که کمکی به بهتر شدن شما نمی کند. شما بذرهای بزرگی در دورن خود دارید. شما مقدر شده اید تا ردپای خوبی از خود به جا بگذارید. شما به چه کسی اجازه می دهید که روی شما تاثیر بگذارد؟ آیا شخصی است که شما را به چالش بکشد یا الهام بخش شما باشد یا باعث رشد شما شود؟ در انتخاب هایتان دقت کنید شاید دیگران بخواهند در مشکلات زندگی کنند اما اجازه ندهید شما را از نگرش مثبت و تلاش برای بهبود زندگی منصرف کنند.

افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ