22006198 021

زنان متولد اسفند ماه و مقایسه با کهن الگوی یونگ

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)
زنان متولد اسفند ماه و مقایسه با کهن الگوی یونگ

اگر به دنبال یک زن کامل با تمام خصوصیات زنانه که بتواند در کنار همسر خود بهترین احساس را تجربه کند هستید، حتماً طالع زنان متولد اسفند ماه را بخوانید. زن متولد اسفند ماه زنی با تمام خصوصیات بارز زنانه است، همسری مهربان، پر شور و حساس و مادر دلسوز، قاطع و بزرگوار است. یک زن متولد اسفند ماه بدون هیچ تلاشی میتواند ازدواج کند و در ازدواج خود سالهای سال خوشبخت و با نشاط به نظر بیاید. یک زن متولد اسفند ماه خانه ایی زیبا دارد و کودکانی تمیز، مرتب و با ادب را تربیت میکند. از آنجایی که زن متولد اسفند ماه شخصیتاً همسری وفادار، دلسوز و مهربان است میتواند در زندگی مشترک خود، احساس خوشبختی را تزریق کند.

خصوصیات مثبت زن متولد اسفند ماه

قطعاً از نگاه هر مردی، یک زن کامل که تمام نیازهای همسر و فرزندان خود را تامین کند زنی کامل است و دیگر نیاز بیشتری را دنبال نمیکند. زن متولد اسفند ماه پر از خصوصیات زنانه است که هر فردی میتواند این خصوصیات را به صورت جزیی در دیگران جستجو کند. زن متولد اسفند ماه میتواند تمام نیازهای یک مرد را که مایل است همسری کامل داشته باشد را فراهم کند.

زنان متولد اسفند ماه

خصوصیات منفی زن متولد اسفند ماه

زمانی که صحبت از زن متولد اسفند ماه میشود و اینکه این زنان میتوانند همسرانی کامل باشند باید به این نکته اشاره کنیم که یکی از بارزترین خصوصیات یک زن کامل که همسری کامل نیز میباشد احساس حسادت است که این گروه از زنان در درون خود دارند. زنان متولد اسفند ماه در عین کامل بودن و مهربان بودن می توانند به طرز شدیدی به هر کسی و هر جایی حسادت کنند. دلیل اصلی این حسادت به همسرانشان باز میگردد، اگر زنی این جرأت را پیدا کند که به همسر زن متولد اسفند ماه نگاه کند قطعاً باید عواقب این نگاه خود را نیز در نظر بگیرد.

دلیل کلافه شدن همسران زنان اسفند ماهی در چیست؟

بنابراین لازم به یادآوری است که زن متولد اسفند ماه در عین جذابیت، مهربانی، زیبایی و همسری دلربا بودن میتواند به صورت مداوم شوهرانشان را در معرض حسادت خود قرار دهند و آنها را نیز کلافه کنند. بنابراین این توصیه لازم است که اگر دلباخته زن متولد اسفند ماه شدید به عواقب دلباختگیتان فکر کنید. زیرا ممکن است مدام در حال توضیح این مسئله باشید که قصد و نیتی نداشتید و یا به دنبال دلایل موجه و کاملی برای رفتار خود و دیگران بگردید.

زن متولد اسفند

زنان متولد اسفند ماه در ازدواج

در توضیحات پیش از این توضیح دادیم که زن متولد اسفند ماه از آنجایی که ریخته وجودی اش بر اساس ازدواج پایه ریزی شده است بنابراین احساس اصلی او و رشد ذهنی او در ازدواج کردن پایه ریزی میشود. این گروه از زنان به دلیل اخلاق های زنانه، محبت آمیز و احساسات دوست داشتنی خود نیازی به هیچ تلاشی برای ازدواج ندارند و میتوانند هر فردی را که مایل به زندگی با او هستند را مجاب به ازدواج با خود کنند.

زن متولد اسفند ماه بسیار مهربان و دوست داشتنی است اما نکته مهم در ازدواج با زنان متولد اسفند ماه در این است که به دلیل حساسیت های او باید بسیار مراقب و با احتیاط با او رفتار کنید. هر رفتاری از یک مرد میتواند به آسانی دل یک زن متولد اسفند ماه را بشکند و یا او را تحت تاثیر قرار بدهد. در اینصورت باید مدام در حال پیگری و دلجویی باشید تا اینکه بخواهید روزهای شاد خود را سپری کنید.

مقایسه کهن الگوی زنانه با کهن الگوی یونگی در زنان اسفند ماه

اگر به کهن الگوهای یونگی شناختی تقریبی داشته باشید میتوانید به راحتی حدس بزنید که یک زن متولد اسفند ماه با تشابهات بسیار زیادی به کهن الگوی هرا بسیار نزدیک است. زنی با کهن الگوی هرا در حسادت نسبت به همسر خود غرق است و تمام تلاش خود را برای بهتر به نظر رسیدن زندگیشان انجام میدهند.

حسادت به زنان با کهن الگوی هرا

اگر هر فردی در هر زمانی زن متولد هرا را ببیند، سریعاً این احساس به او منتقل میشود که زندگی آنها چقدر زیبا و جذاب است. در صورتی که ممکن است زندگی زناشویی زن هرا رو به پایان باشد. زنی با کهن الگوی هرا نیازمند این است که از تمام رفتارها و اتفاقاتی که به همسر خود مربوط است با خبر شود.

زن هرا میخواهد همسر خود را در هر شرایطی چک کند و بداند در هر لحظه مشغول به انجام چه رفتاری است. زنان متولد اسفند ماه با کهن الگوی هرا در عین اینکه همسرانی با احساس و دوست داشتنی هستند میتوانند زندگی را با رفتارهای کنترل گر خود به کام همسرانشان زهر کنند. از این رو زن اسفند ماه با کهن الگوی هرا باید بر روی دیگر کهن الگوهای خود با تلاش برای رشد فعالیت داشته باشد.

کهن الگو یونگ و زن متولد اسفند

شغل و حرفه در زنان متولد اسفند با کهن الگوی هرا

زنان متولد اسفند با کهن الگوی هرا شغل و حرفه و کسب درآمد را در دومین و یا سومین مرحله از زندگیشان میگذارند. پیدا کردن شغل و دریافتی حقوق برای زنان اسفند ماه با کهن الگوی هرا اصلا مهم نیست. به همان میزان که مایل به ازدواج هستند نیز به همان میزان کسب درآمد و داشتن شغل برایشان کم اهمیت است.

نقش مادری در زنان متولد اسفند با کهن الگوی هرا

گفته میشود زن متولد اسفند ماه همراه با کهن الگوی هرا نمیتواند مادر بسیار دقیق و مهربانی باشد مگر اینکه بداند داشتن فرزند باعث میشود همسر او هر چه بیشتر به او وابسته شود. در واقع فرزند زایی میتواند برای زن متولد اسفند ماه یک زنجیر بسیار عاطفی مهم برای نگه داشتن همسرشان در زندگی باشد. اگر فرزندانشان بتوانند باعث شوند همسرانشان به ازدواج خود متعهد تر شوند نقش مادری در این زنان بسیار پر رنگ تر و واضح تر شوند.

نکته مهم

اگر زنان متولد اسفند ماه مایل باشند در رفتار و شخصیت خود رشد را احساس کنند میتوانند بر روی کهن الگو های دیگر خود کار کنند. به طور مثال رشد کهن الگوی دیمیتر به دلیل رشد نقش مادری در این گروه از زنان بسیار مؤثر و مهم است. زن اسفند ماه میتواند نقش مادری را بدون دریغ برای کودک خود ایفا کند و برای مادر بهتر بودن به دنبال دلیلی مانند زنجیر عاطفی برای همسر خود نباشد.

چرا نقش کهن الگوی آرتمیس برای زنان هرا بسیار مهم است؟

از آنجایی که کهن الگوی آرتمیس بسیار مستقل است و میتواند تمام خواسته ای خود را فراهم کند،باید بدانیم رشد این کهن الگو برای یک زن با کهن الگوی هرا که تمام زندگی اش را وابسته به همسر میداند بسیار مهم است و میتواند حجم بسیار بالایی از این وابستگی را در زن هرا کم کند تا بتواند به توانایی ها و انگیزه های خود بپردازد.

نقش کهن الگوی آتنا در زنان اسفند ماه

زنان متولد اسفند ماه با کهن الگوی هرا میتوانند بر روی کهن الگوی آتنای خود نیز کار کنند تا بتوانند از لحاظ مالی خود را مستقل تر و کامل تر کنند. وابستگی اقتصادی نیز یکی از دلایل مهم زنان هرا به همسرانشان است که زن متولد اسفند میتواند با رشد این کهن الگو احساس بهتری را در خود رشد دهد.

زن اسفند ماه با شخصیت ISFJ در تست MBTI

زن متولد اسفند ماه زنی متعهد و سخت کوش و قابل اعتماد است. زن اسفند ماه بر اساس شخصیت شناسی MBTI میتواند در گروه دلسوز ترین و متعهد ترین زنان قرار بگیرد این گروه از زنان توانایی رسیدگی به امور هر فردی که در اطراف او هستند را دارا میباشند و میتوانند با صمیمیت تمام و با دلسوزی کامل به دیگران رسیدگی کنند. این گروه از زنان مایل هستند به دور از چشم آمدن و پشت صحنه فعالیت کنند و مایل به دیده شدن نیستند و از دیگران نمیخواهند کاری برایشان انجام دهد زیرا از ایجاد مزاحمت برای دیگران ناراحت میشوند.

زن اسفند ماه در معاشرت

زن متولد اسفند ماه بر اساس نوع شخصیت ام بی تی آی خود فردی سازگار و مهربان است در معاشرت با دیگران حتی افرادی که جزو خانواده او نیستند نیز دلسوز است. هر فردی گویا نیازمند آن است یک فرد با این نوع شخصیت در خانواده خود داشته باشد که پرستار و محافظ تمام اعضای خانواده باشد. زن اسفند ماه بیشتر از اینکه معاشر خوبی باشد همسر و مادر است.

زن اسفند ماه در شغل و حرفه

زن اسفند ماه بر اساس شخصیت MBTI میتواند پرستار بسیار کارآمدی باشد و یا در فعالیت هایی که نیاز به سخت کوشی صبر و حوصله فراوان داشته باشد بسیار احساس رضایت میکنند. رفتارهای تکانه ایی و بی حوصلگی در زنان اسفند ماه تعریف خاصی ندارد و مایل به اتمام هر فعالیتی هستند.

نتیجه

زن اسفند ماه میتواند زمان بیشتری را برای خود صرف کند و بهتر است در هر رابطه ایی کمی برای خود وقت بگذارد و از اینکه دیگران در مواردی از او ناراضی شوند هراس نداشته باشد با این تعاریف میتواند احساس بهتری را در خود رشد دهد.

سوالات متداول

1. خصوصیات بارز زن اسفند ماه چیست؟
همسر دوستی و پرداختن به همسر از خصوصیات بارز زن اسفند است. حسادت و کینه ورزی به کسانی که قصد نزدیک شدن به زن اسفند ماه دارند بسیار زیاد است.

2. رگ خواب زن اسفند ماه چیست؟
جلب اعتماد و اطمینان به این نکته که او تنها دوست، یا تنها همسر و یا تنها معشوقه شما است رگ خواب زن اسفند ماه می باشد. به هیچ عنوان نباید نفر دوم در هر جریانی که به همسرش مربوط است قرار بگیرد.

3. چه مردی مناسب زن اسفند می باشد؟
مردانی که عاشق پیشه، تک همسر و بدون حاشیه هستند مرد مناسب زن اسفند ماه می باشند. در غیر این صورت هر مرد دیگری در کنار زن متولد اسفند ماه او و خود را در یک عذاب دائم قرار داده است.

4. تعریف کهن الگوی زن اسفند چیست؟
کهن الگوی هرا یا خدا بانوی ازدواج و همسر، وفادار و متعهد به همسر، عاشق خانه و خانه داری و بودن در کنار همسرانشان هستند. زن زندگی که اتاق خوابشان مثل معبد برایشان مقدس است.

نظرات کاربران:
mary
پاسخ به این نظر
11:35 - 24 شهریور 00

زن های اسفند وافعا حرف ندارن!!!!!

2 4
مهشید
پاسخ به این نظر
15:46 - 28 آبان 00

خانم های اسفندی حسودن فوق الاده زیاد و این و حق مسلم خودشون می دونن که به تمام زندگی اطرافیان اشراف داشته باشن و نظرات اون ها باید قطعا حتما و مسلما اجرا بشه وگرنه اشوب به پا میکنن البته این دخالت و حسادت رو به طور شکلات پیچ و در قالب دلسوزی ارائه میدن که خوب فهمیدنش برای اوایل سخته و خیلی زود اطرافیان متوجه این حالشون میشن و یه نکته مهم این که هر چقدر هم دلت پر غصه بود هیچ وقت پیش خانم های اسفندی درد و دل نکن چون فقط ظاهر زندگی بی روح شونو به رخت میکشن بدون اینکه باهات همدردی کنن و چیزی که نمی تونن تحمل کنند روح آزاد و بی تفاوتی متولدین بهمن هست و درمانش فقط بی تفاوتی هست

2 4
مسافر
15:55 - 4 آذر 00

باسلام. مهشید خانوم، تو قلب خانم های اسفندی هیچوقت حسد و کینه نسبت به آدمها وجود نداره و از ته قلب به همه عشق می وزرند‌ و حتی اگه عشق نورزند بدخواه کسی نیستن! اون حسادت مربوط به حساسیت هاشون نسبت به همسرشون یا شریک عاطفی شون هست که اگه کسی بخواد به حریم اونا تجاوز کنه باید اشهدش رو بخونه. البته علاوه بر ماه تولد خیلی موارد مختلفی وجود داره که شخصیت ادمهارو شکل میده پس لطفا درکتون رو ببرید بالا، همه چیز رو درنظر بگیرید و به همه توهین نکنید!

3 1
من
پاسخ به این نظر
14:43 - 26 بهمن 00

من متولد اسفندم 80 درصدش درست بود با اون بخش شغل خیلی موافق نیستم ولی بقیش واقعاااااااا درست بود

0 0
سیما
پاسخ به این نظر
03:05 - 20 فروردین 01

متولدین اسفند اگه باهوشون رفیق باشید خیلی خوبن سعی کنید باهاشون به جای رقابت رفاقت کنید عالی میشه

0 0
افزودن نظر:
captcha