22006198 021

زنان متولد اسفند ماه و مقایسه با کهن الگوی یونگ

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(19 رای)
زنان متولد اسفند ماه و مقایسه با کهن الگوی یونگ

اگر به دنبال یک زن کامل با تمام خصوصیات زنانه که بتواند در کنار همسر خود بهترین احساس را تجربه کند هستید، حتماً طالع زنان متولد اسفند ماه را بخوانید. زن متولد اسفند ماه زنی با تمام خصوصیات بارز زنانه است، همسری مهربان، پر شور و حساس و مادر دلسوز، قاطع و بزرگوار است. یک زن متولد اسفند ماه بدون هیچ تلاشی میتواند ازدواج کند و در ازدواج خود سالهای سال خوشبخت و با نشاط به نظر بیاید. یک زن متولد اسفند ماه خانه ایی زیبا دارد و کودکانی تمیز، مرتب و با ادب را تربیت میکند. از آنجایی که زن متولد اسفند ماه شخصیتاً همسری وفادار، دلسوز و مهربان است میتواند در زندگی مشترک خود، احساس خوشبختی را تزریق کند.

خصوصیات مثبت زن متولد اسفند ماه

قطعاً از نگاه هر مردی، یک زن کامل که تمام نیازهای همسر و فرزندان خود را تامین کند زنی کامل است و دیگر نیاز بیشتری را دنبال نمیکند. زن متولد اسفند ماه پر از خصوصیات زنانه است که هر فردی میتواند این خصوصیات را به صورت جزیی در دیگران جستجو کند. زن متولد اسفند ماه میتواند تمام نیازهای یک مرد را که مایل است همسری کامل داشته باشد را فراهم کند.

زنان متولد اسفند ماه

خصوصیات منفی زن متولد اسفند ماه

زمانی که صحبت از زن متولد اسفند ماه میشود و اینکه این زنان میتوانند همسرانی کامل باشند باید به این نکته اشاره کنیم که یکی از بارزترین خصوصیات یک زن کامل که همسری کامل نیز میباشد احساس حسادت است که این گروه از زنان در درون خود دارند. زنان متولد اسفند ماه در عین کامل بودن و مهربان بودن می توانند به طرز شدیدی به هر کسی و هر جایی حسادت کنند. دلیل اصلی این حسادت به همسرانشان باز میگردد، اگر زنی این جرأت را پیدا کند که به همسر زن متولد اسفند ماه نگاه کند قطعاً باید عواقب این نگاه خود را نیز در نظر بگیرد.

دلیل کلافه شدن همسران زنان اسفند ماهی در چیست؟

بنابراین لازم به یادآوری است که زن متولد اسفند ماه در عین جذابیت، مهربانی، زیبایی و همسری دلربا بودن میتواند به صورت مداوم شوهرانشان را در معرض حسادت خود قرار دهند و آنها را نیز کلافه کنند. بنابراین این توصیه لازم است که اگر دلباخته زن متولد اسفند ماه شدید به عواقب دلباختگیتان فکر کنید. زیرا ممکن است مدام در حال توضیح این مسئله باشید که قصد و نیتی نداشتید و یا به دنبال دلایل موجه و کاملی برای رفتار خود و دیگران بگردید.

زن متولد اسفند

زنان متولد اسفند ماه در ازدواج

در توضیحات پیش از این توضیح دادیم که زن متولد اسفند ماه از آنجایی که ریخته وجودی اش بر اساس ازدواج پایه ریزی شده است بنابراین احساس اصلی او و رشد ذهنی او در ازدواج کردن پایه ریزی میشود. این گروه از زنان به دلیل اخلاق های زنانه، محبت آمیز و احساسات دوست داشتنی خود نیازی به هیچ تلاشی برای ازدواج ندارند و میتوانند هر فردی را که مایل به زندگی با او هستند را مجاب به ازدواج با خود کنند.

زن متولد اسفند ماه بسیار مهربان و دوست داشتنی است اما نکته مهم در ازدواج با زنان متولد اسفند ماه در این است که به دلیل حساسیت های او باید بسیار مراقب و با احتیاط با او رفتار کنید. هر رفتاری از یک مرد میتواند به آسانی دل یک زن متولد اسفند ماه را بشکند و یا او را تحت تاثیر قرار بدهد. در اینصورت باید مدام در حال پیگری و دلجویی باشید تا اینکه بخواهید روزهای شاد خود را سپری کنید.

مقایسه کهن الگوی زنانه با کهن الگوی یونگی در زنان اسفند ماه

اگر به کهن الگوهای یونگی شناختی تقریبی داشته باشید میتوانید به راحتی حدس بزنید که یک زن متولد اسفند ماه با تشابهات بسیار زیادی به کهن الگوی هرا بسیار نزدیک است. زنی با کهن الگوی هرا در حسادت نسبت به همسر خود غرق است و تمام تلاش خود را برای بهتر به نظر رسیدن زندگیشان انجام میدهند.

حسادت به زنان با کهن الگوی هرا

اگر هر فردی در هر زمانی زن متولد هرا را ببیند، سریعاً این احساس به او منتقل میشود که زندگی آنها چقدر زیبا و جذاب است. در صورتی که ممکن است زندگی زناشویی زن هرا رو به پایان باشد. زنی با کهن الگوی هرا نیازمند این است که از تمام رفتارها و اتفاقاتی که به همسر خود مربوط است با خبر شود.

زن هرا میخواهد همسر خود را در هر شرایطی چک کند و بداند در هر لحظه مشغول به انجام چه رفتاری است. زنان متولد اسفند ماه با کهن الگوی هرا در عین اینکه همسرانی با احساس و دوست داشتنی هستند میتوانند زندگی را با رفتارهای کنترل گر خود به کام همسرانشان زهر کنند. از این رو زن اسفند ماه با کهن الگوی هرا باید بر روی دیگر کهن الگوهای خود با تلاش برای رشد فعالیت داشته باشد.

کهن الگو یونگ و زن متولد اسفند

شغل و حرفه در زنان متولد اسفند با کهن الگوی هرا

زنان متولد اسفند با کهن الگوی هرا شغل و حرفه و کسب درآمد را در دومین و یا سومین مرحله از زندگیشان میگذارند. پیدا کردن شغل و دریافتی حقوق برای زنان اسفند ماه با کهن الگوی هرا اصلا مهم نیست. به همان میزان که مایل به ازدواج هستند نیز به همان میزان کسب درآمد و داشتن شغل برایشان کم اهمیت است.

نقش مادری در زنان متولد اسفند با کهن الگوی هرا

گفته میشود زن متولد اسفند ماه همراه با کهن الگوی هرا نمیتواند مادر بسیار دقیق و مهربانی باشد مگر اینکه بداند داشتن فرزند باعث میشود همسر او هر چه بیشتر به او وابسته شود. در واقع فرزند زایی میتواند برای زن متولد اسفند ماه یک زنجیر بسیار عاطفی مهم برای نگه داشتن همسرشان در زندگی باشد. اگر فرزندانشان بتوانند باعث شوند همسرانشان به ازدواج خود متعهد تر شوند نقش مادری در این زنان بسیار پر رنگ تر و واضح تر شوند.

نکته مهم

اگر زنان متولد اسفند ماه مایل باشند در رفتار و شخصیت خود رشد را احساس کنند میتوانند بر روی کهن الگو های دیگر خود کار کنند. به طور مثال رشد کهن الگوی دیمیتر به دلیل رشد نقش مادری در این گروه از زنان بسیار مؤثر و مهم است. زن اسفند ماه میتواند نقش مادری را بدون دریغ برای کودک خود ایفا کند و برای مادر بهتر بودن به دنبال دلیلی مانند زنجیر عاطفی برای همسر خود نباشد.

چرا نقش کهن الگوی آرتمیس برای زنان هرا بسیار مهم است؟

از آنجایی که کهن الگوی آرتمیس بسیار مستقل است و میتواند تمام خواسته ای خود را فراهم کند،باید بدانیم رشد این کهن الگو برای یک زن با کهن الگوی هرا که تمام زندگی اش را وابسته به همسر میداند بسیار مهم است و میتواند حجم بسیار بالایی از این وابستگی را در زن هرا کم کند تا بتواند به توانایی ها و انگیزه های خود بپردازد.

نقش کهن الگوی آتنا در زنان اسفند ماه

زنان متولد اسفند ماه با کهن الگوی هرا میتوانند بر روی کهن الگوی آتنای خود نیز کار کنند تا بتوانند از لحاظ مالی خود را مستقل تر و کامل تر کنند. وابستگی اقتصادی نیز یکی از دلایل مهم زنان هرا به همسرانشان است که زن متولد اسفند میتواند با رشد این کهن الگو احساس بهتری را در خود رشد دهد.

زن اسفند ماه با شخصیت ISFJ در تست MBTI

زن متولد اسفند ماه زنی متعهد و سخت کوش و قابل اعتماد است. زن اسفند ماه بر اساس شخصیت شناسی MBTI میتواند در گروه دلسوز ترین و متعهد ترین زنان قرار بگیرد این گروه از زنان توانایی رسیدگی به امور هر فردی که در اطراف او هستند را دارا میباشند و میتوانند با صمیمیت تمام و با دلسوزی کامل به دیگران رسیدگی کنند. این گروه از زنان مایل هستند به دور از چشم آمدن و پشت صحنه فعالیت کنند و مایل به دیده شدن نیستند و از دیگران نمیخواهند کاری برایشان انجام دهد زیرا از ایجاد مزاحمت برای دیگران ناراحت میشوند.

زن اسفند ماه در معاشرت

زن متولد اسفند ماه بر اساس نوع شخصیت ام بی تی آی خود فردی سازگار و مهربان است در معاشرت با دیگران حتی افرادی که جزو خانواده او نیستند نیز دلسوز است. هر فردی گویا نیازمند آن است یک فرد با این نوع شخصیت در خانواده خود داشته باشد که پرستار و محافظ تمام اعضای خانواده باشد. زن اسفند ماه بیشتر از اینکه معاشر خوبی باشد همسر و مادر است.

زن اسفند ماه در شغل و حرفه

زن اسفند ماه بر اساس شخصیت MBTI میتواند پرستار بسیار کارآمدی باشد و یا در فعالیت هایی که نیاز به سخت کوشی صبر و حوصله فراوان داشته باشد بسیار احساس رضایت میکنند. رفتارهای تکانه ایی و بی حوصلگی در زنان اسفند ماه تعریف خاصی ندارد و مایل به اتمام هر فعالیتی هستند.

نتیجه

زن اسفند ماه میتواند زمان بیشتری را برای خود صرف کند و بهتر است در هر رابطه ایی کمی برای خود وقت بگذارد و از اینکه دیگران در مواردی از او ناراضی شوند هراس نداشته باشد با این تعاریف میتواند احساس بهتری را در خود رشد دهد.

سوالات متداول

1. خصوصیات بارز زن اسفند ماه چیست؟
همسر دوستی و پرداختن به همسر از خصوصیات بارز زن اسفند است. حسادت و کینه ورزی به کسانی که قصد نزدیک شدن به زن اسفند ماه دارند بسیار زیاد است.

2. رگ خواب زن اسفند ماه چیست؟
جلب اعتماد و اطمینان به این نکته که او تنها دوست، یا تنها همسر و یا تنها معشوقه شما است رگ خواب زن اسفند ماه می باشد. به هیچ عنوان نباید نفر دوم در هر جریانی که به همسرش مربوط است قرار بگیرد.

3. چه مردی مناسب زن اسفند می باشد؟
مردانی که عاشق پیشه، تک همسر و بدون حاشیه هستند مرد مناسب زن اسفند ماه می باشند. در غیر این صورت هر مرد دیگری در کنار زن متولد اسفند ماه او و خود را در یک عذاب دائم قرار داده است.

4. تعریف کهن الگوی زن اسفند چیست؟
کهن الگوی هرا یا خدا بانوی ازدواج و همسر، وفادار و متعهد به همسر، عاشق خانه و خانه داری و بودن در کنار همسرانشان هستند. زن زندگی که اتاق خوابشان مثل معبد برایشان مقدس است.

نظرات کاربران:
اتوسا
پاسخ به این نظر
1401/11/11

زنای اسفندی خیلی درک بالایی دارن متاسفاته کسی نیست ک قدر این همه درک و متانت اونا رو بدونه اونا به شدت فقط تو زندگیشون دنبال عشق و حمایت یه مرد هستن نه مادیات

10 0
فاطمه
پاسخ به این نظر
1401/10/21

خداوند تمام خصوصیات یه زن کامل و مهربون و احساساتی رو تو وجود یه زن اسفند ماهی قرار داد ،زن اسفند ماه زاده ی آخرین ماه سال ،تمام هصوصیات عالی ماه عای دیگه رو درون خودش داره یه زن کامل و پخته،زن اسفند ماهی اصلا حسود نیست ولی اینکه کسی بخواد به همسرش نزدیک بشه یا صمیمی بشه بله به شدت حسود میشن که این نشونه ی ایمه به شدت همسر دوست هستن ،البته نه هر زنی ،ولی زنی رو که سالم نباشه نزدیک همسرسون ببینن فاتحه شون اون زن و همسرشون خوندس،در کنار همه اینا هر مردی در کنار یه اسفند ماهی احساس خوشبختی میکنه،چون مفید تک پره

8 1
الهه آب
پاسخ به این نظر
1401/9/25

با سلام و ممنون از سایت خوبتون خودم اسفندی هستم و متولد نیمه اول ..خیلی احساسی رومانتیک رویایی دوستدارم به شوهرم کاملا تکیه کنم و اون حامی من باشه همه جوره کار و…درباره اون حسادت هم باید بگم نسبت به دخترای دیگه نه اصلا حسود نیستم و تا اینجای زندگی دخترا بیشتر بهم حسودی می‌کنن نه من به اونا ولی اگه زنی طرف شوهرم بیاد اره چون شوهرم فقط باید مال من باشه نه کسی دیگه..در کل موافقم خیلی عالی بود

9 0
امیر
پاسخ به این نظر
1401/9/14

من با دختر متولد اسفند دوست هستم. بیشتر از یک ساله. جزء شیرین ترین و دوست داشتنی ترین‌خانم های دنیا هستند. اگر مردی پیام‌من رو میخونه، توصیه میکنم هیچوقت دختر متولد اسفند رو از دست نده. زندگیِ دونفره با تعامل پیش میره و برچسب حسادت زدن و پیش داوری کردن، باعث تخریب رابطه ی آدمها میشه. به خانم متولد اسفند توجه کنید و بهش احترام بگذارید و با خیال آسوده از زندگیتون لذت ببرید

10 0
رزا
پاسخ به این نظر
1401/8/13

به عنوان یه زن اسفندی میگم واقعا درسته همشون فقط این بحث حسادتی که میگین اصن به دختر دیگه ای نیست خیلی مسخرس دختری که خودش اسفندی انقدر کامله بخواد به یکی دیگه حسادت کنه !! این حسادتی که گفته از نظر همسرش هست هرکی بخواد به همشرش زیاد از حد نزدیک بشه حسادت میکنه عشق و علاقه همسرشو برای خودش میخواد برای همین مردای بی حاشیه و تک همسر براشون مناسبه و از طرفی زن اسفندی خیلی آروم و خون گرمه اکثر مردا هم از گفت و گو و کنار زن اسفندی بودن لذت میبرند پس این خودش عامل حسادت بقیه دخترا بهشون میشه

6 1
نیاورانی. شهلا
پاسخ به این نظر
1401/6/7

منم موافقم با 90%از صحبتها ولی در مورد کار نه من خودم یک اسفندیم و واقعا برای همه ازصمیم قلبم دعا میکنم حسادت هم به این شدت نیست در ضمن مردی اگه بخواد کار بکنه میکنه و هیچ ربطی به زنان اسفندی خاص نداره .ممنون

4 1
نسیم
پاسخ به این نظر
1401/5/14

بعنوان یه زن اسفندی از وابستگیه زیادم از حساس و زودرنج بودنم خسته شدم

8 0
سیما
پاسخ به این نظر
1401/1/20

متولدین اسفند اگه باهوشون رفیق باشید خیلی خوبن سعی کنید باهاشون به جای رقابت رفاقت کنید عالی میشه

6 0
من
پاسخ به این نظر
1400/11/26

من متولد اسفندم 80 درصدش درست بود با اون بخش شغل خیلی موافق نیستم ولی بقیش واقعاااااااا درست بود

6 0
مهشید
پاسخ به این نظر
1400/8/28

خانم های اسفندی حسودن فوق الاده زیاد و این و حق مسلم خودشون می دونن که به تمام زندگی اطرافیان اشراف داشته باشن و نظرات اون ها باید قطعا حتما و مسلما اجرا بشه وگرنه اشوب به پا میکنن البته این دخالت و حسادت رو به طور شکلات پیچ و در قالب دلسوزی ارائه میدن که خوب فهمیدنش برای اوایل سخته و خیلی زود اطرافیان متوجه این حالشون میشن و یه نکته مهم این که هر چقدر هم دلت پر غصه بود هیچ وقت پیش خانم های اسفندی درد و دل نکن چون فقط ظاهر زندگی بی روح شونو به رخت میکشن بدون اینکه باهات همدردی کنن و چیزی که نمی تونن تحمل کنند روح آزاد و بی تفاوتی متولدین بهمن هست و درمانش فقط بی تفاوتی هست

6 13
لیلی
1401/9/27

عزیزم.فقط نسبت به خیانت همسر حساس تر هستند ومنظور از حسادت و..‌درمورد همسره.‌که اونم اونقدر مهربان ودلسوز وساده دل هستند که گذشت هم دارند ..

3 1
عسل
1401/6/24

خطاب به کاربر مسافر عزیز: شما میگی فقط وقتی حسادت میکنن که مربوط به شوهرشون باشه .اگر خانم باشید که احتمالا هستید حتما متوجه توضیح من میشید.برای مثال شما یه خانم با زیبایی ذاتی و اعتماد به نفس بالا و تحصیلات خوب و روابط عمومی خوب و اطلاعات در زمینه خوب و آشپزی و خونه داری خوب رو تو نظرتون مجسم کنید که بی توجه به نسان های آبانی و آذر و دی ... داره زندگی شخصی خودشو ادامه میده مهمونی میره مهمون دعوت میکنه دانشگاه میره برای آینده اش برنامه داره و ..خوب اینجاست که لامپ های حس حسادت این خانم شروع به فلاش زدن میکنه چون از نظر این خانم اسفندی این زن موفق داره با اعصابش بازی میکنه.پس شروع به سرکوب و حسادت به زن های موفق اطرافش میکنه در حالیکه کسی کار به کار این اسفندی عزیز نداره اون خانم اسفندی قبضه زندگی بقیه رو تو دست میگره به خیال ....و البته به همه اینو میگه که من فقط دلم برات میسوزه ولی خودش در خفا داره تمام تلاش شو میکنه تا ذره ای از موفقیت های تو رو به دست بیاره.اگه هرکسی از متولد یه ماهی خوشش بیاد یا بدش بیاد حتما بی دلیل نیست مگه دیوانه ایم که صبح از خواب بیدار بشیم بگیم متولد فلان ماه بده یا خوبه حتما ضربه خوردیم و ضربه بدی خوردیم که نتونستیم فراموش کنیم.در ثانی مگه ماه تولد کسی دست خودشه که بخوای دفاع کنی .همه کاملا مختاریم که بهترین باشیم .من از متولد اسفند ضربه های زیادی خوردم و هرچه تلاش کردم نتونستم فراموش کنم .

2 8
پروانه
1401/6/24

روحیه کنترل گر دارن احساس میکنن موظف هستن به بقیه دستور بدن و بقیه باید اجرا کنن در غیر اینصورت خودشونو مظلوم و معصوم و آسیب دیده جلو میدن و بلوا درست میکنن به طور کامل مرموز چند تا اسفندی از نزدیک ترین افراد خانواده دارم و این خصوصیت بارز اون هاس.البته فقط خدا از اعماق دل و نیت هر کس آگاهه شاید شاید به قول خودشون برای دلسوزی باشه.ولی نظر بقیه این نیست.چون تو شرایط مشابه نسخه ای که برای بقیه پیچیدن برای خودشون اجرا نمی کنن.در واقع میگن نمره ۱۰۰ برای من و ۸۰ به پایین برا بقیه و این نشونه لطف و دلسوزی برا بقیه میدونن

2 9
زهرا
1401/4/25

واقعا با خودتون چی‌فکر کردید ک این حرفارو زدید.ایا مدرک روانشناسی دارید یا تحقیقاتی انجام دادید زنان اسفندماهی فوق العاده همسر دوستن..فوق العاده خوش رو و اجتماعی..اصلا اهل حسادت نیستن ک مثلا چرا فلانی اینو داره من ندارم.اصلا کینه ای نیستن و زود اون ناراحتی رو از یادشون فراموش میکنن.فوق العاده وفادارن.ادمای خوبی برای درد و دل هستن.راز نگه دارن.پر انرژی هستن‌و دوست دارن انرژی خوب ب دیگران تحویل بدن.

8 1
مسافر
1400/9/4

باسلام. مهشید خانوم، تو قلب خانم های اسفندی هیچوقت حسد و کینه نسبت به آدمها وجود نداره و از ته قلب به همه عشق می وزرند‌ و حتی اگه عشق نورزند بدخواه کسی نیستن! اون حسادت مربوط به حساسیت هاشون نسبت به همسرشون یا شریک عاطفی شون هست که اگه کسی بخواد به حریم اونا تجاوز کنه باید اشهدش رو بخونه. البته علاوه بر ماه تولد خیلی موارد مختلفی وجود داره که شخصیت ادمهارو شکل میده پس لطفا درکتون رو ببرید بالا، همه چیز رو درنظر بگیرید و به همه توهین نکنید!

12 4
mary
پاسخ به این نظر
1400/6/24

زن های اسفند وافعا حرف ندارن!!!!!

11 5
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ