22006198 021

بهترین دکتر سکس تراپ در تهران

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(62 رای)
بهترین دکتر سکس تراپ در تهران

کار سکس تراپیست چیست؟ دکتر سکس تراپ در تهران در حوزه مسائل جنسی به درمان اختلالات جنسی و انحرافات جنسی مشغول است. از اختلالات جنسی می توان به زود انزالی، دیر انزالی و واژینیسموس اشاره کرد. همچنین از انحرافات می توان به سادیسم جنسی، مازوخیسم جنسی، برده خواهی و عورت نمایی، بچه بازی و غیره اشاره کرد.

DSM-5 اختلالات جنسی را به 3 دسته تقسیم کرده است:

  1. اختلالات کنش جنسی (کژ کاری جنسی)
  2. اختلالات ملال جنسیتی (دیسفوریای جنسیتی)
  3. اختلالات نابهنجار جنسیتی (پارافیلیا)

تعملات جنسی هر فرد از نظر DSM-5 به 4 عامل بستگی دارد:

  1. رفتار جنسی (sexual behavior)
  2. جهت گیری جنسی (sexual orientaional)
  3. جنسیت فرد (sexual idenitity)
  4. هویت جنسیتی (gender identity)
پیشنهاد می کنیم انجام دهید: تست آنلاین شخصیت جنسی

ارتباط سالم و ناسالم در رابطه جنسی

ارتباط نا سالم به ارتباطی گفته میشود که در آن طرفین یکی از آنها احساس رضایت نکند. یا ارتباط جنسی آنها به گونه باشد که دچار آسیب با بیماری های جنسی شوند. یک دکتر سکس تراپ در تهران برای رفع این مشکل فرد با تکنیکهای درمانی و یا روان درمانی مشکلات فرد را حل می کند. اگر هر دو فرد در ارتباط موثر، جرأت مندی، نه گفتن و ارتباط صمیمانه، مهارت لازم را کسب نماید، دچار ارتباط جنسی نا سالم نمیشوند. در ارتباط ناسلم پارافیلیا میتواند بین زن و شوهر، افراد خانواده، دوستان و همکاران دیده شود و باعث ایجاد استرس و وسواس فکری در افراد دیگر شود. در ارتباط جنسی سالم هر دو فرد از ارتباط جنسی لذت میبرند، موارد بهداشتی را رعایت می کنند و به خود، همسر یا دیگگران آسیب روحی و یا جسیمی وارد نمی کنند.

تاثیر رابطه جنسی بر مغز

تاثیر رابطه جنسی بر مغز ممکن است تا به حال ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده باشد. قطعا رابطه جنسی بر مغز و سایر اندام ها و سیستم های بدن تاثیراتی دارد. رابطه جنسی می تواند بر خورد و خوراک، سوزاندن کالری و عملکرد قلب تاثیر مثبتی داشته باشد. مطالعات نشان می دهند که زنانی که رابطه جنسی رضایت بخشی را تجربه می کنند در برابر فشار خون آسیب پذیری کمتری نشان می دهند.

رابطه جنسی خوب بر بهبود سیستم ایمنی، کاهش فشار خون و بالارفتن سلامتت روان تاثیرات خوبی دارد. تمام تاثیرات مثبتی که گفته شد زمانی اتفاق می افتاد که رابطه جنسی خوب و با آرامش در یک زندگی زناشویی باکیفیت اتفاق بیفتد؛ در غیر این صورت رابطه جنسی حتی می تواند تاثیرات مخرب بر سلامت روان داشته باشد. بهترین راه برای برطرف کردن مشکلات جنسی در زندگی زناشویی مراجعه به سکس تراپ است.

مسائل منفی جنسی چیست؟

مسائل منفی جنسی به رفتارهای جنسی زوجینی گفته میشود که یا خود فرد و یا شریک جنسی او از این رفتار ها رضایت خاطر ندارد. یا مسائلی که همیشه در ذهنشان سوال برانگیز بوده و احساس میکنند کسی باید جواب آن را بدانند. مثلا زوجی را در نظر بگیرید که یکی از آنها در رابطه جنسی هیچگاه به ارگاسم نمیرسد. یا یکی از رفتارهای جنسی شریکش برای او بسیار ناراحت کننده و یا غیر معقول است.در بعضی موارد همسر فرد توانمندی این را دارد که چندین با به ارگاسم برسد و حس بدی برای هر دو فرد ایجاد می شود.

بنابراین به این دلیل که رابطه جنسی یکی از مهمترین پایه های رابطه سالم زناشویی است. باید به بهترین شکل خود طوری ارتباط برقرار شود که هر دو طرف در این رابطه احساس رضایت کنند.

دکتر سکس تراپ

وقتی یکی از شریک ها احساس ناخوشایندی داشته باشد، در رفتار روزانه او تاثیر میگذارد. و به مرور کل رابطه زندگیشان دچار مشکل میشود. اما وقتی این موارد مطرح شود و یک سکس تراپ زبده در تهران بتواند مسائل را برایشان توضیح دهد. و شکلی از رابطه صحیح که هیچ کسی در آن احساس ناخوشایند نداشته باشد را به آنها بیاموزد، ادامه روابط زناشویی شان پایدار و بدون دشواری خواهد بود. به نوعی با این کار از عواملی مانند خیانت یا طلاق عاطفی جلوگیری میشود. یک سکس تراپ میتواند اختلال های جنسی را تشخیص دهد و به درمان آن نیز بپردازد.

علت شناسی اختلالات جنسی

اختلالهای جنسی معمولا ریشه در مشکلات فیزیولوژیک دارند. مثلا در دوران جنسینی اگر کروموزوم دختر باشد و در معرض آندروژن قرار بگیرد می تواند به دیسفوریای جنسی (ملال جنسیتی) مبتلا گردد. بر عکس آن هم اگر کروموزوم پسر در معرض آندروژن قرار نگیرد دچار دیسفوریای جنسی (ملال جنسیتی) مبتلا می شود. اما باید توجه داشت که ملال جنسی بیشتر بعد از تولد ایجاد می شود و نقش هورمونی پیش از تولد در ایجاد آن کمتر است. پس اگر خود مراجع از احساس ناخوشایندی برخوردار باشد و به دکتر سکس تراپ مراجعه کند، میتواند با بررسی دقیق و تشخیص اختلال جنسی به درمان آن بپردازد. همانطور که توضیح دادیم معمولا خود فردی که اختلال جنسی دارد و یا شریکش را در رابطه نمیتواند راضی نگه دارد، هیچ گاه متوجه مشکل خود نشود.

در این موارد تنها دکتر سکس تراپ در چند جلسه می تواند مشکل شما را کنترل یا مدیریت کند. دقت داشته باشید که بیشتر مشکلات جنسی با دارو درمانی و رفتار درمانی قابل مدیریت یا درمان است. پس نگران وضعیت موجود در روابط خود نباشید و تنها به مشاوره دکتر سکس تراپ در تهران گوش کنید.

کاری که یک سکس تراپیست میتواند به بهترین شکل برای مراجعین خود انجام دهد، راهنمایی در موارد جنسی، آشنایی به مسائل جنسی و سعی در بهبود روابط شرکای جنسی و در نهایت درمان است.

در مواردی که مراجعین حتی آشنایی جزیی با این مسائل ندارند و ممکن است به اشکالاتی در این زمینه برخورند نیز دکتر سکس تراپ میتواند با مشاوره دو نفره و توضیح مسائل جنسی به هر دو شریک و راهنمایی هایی بدهد.

بنابراین باید بدانیم که مسائل جنسی نیاز به یک راهنمای متخصص دارد تا از آسیب و ضرر و زیان جسمی و روحی دور بمانیم و بتوانیم بدون هیچ شرم و خجالتی از این مسائل با متخصص مربوطه (سکس تراپ) صحبت کنیم. شرم داشتن در مورد مسائلی که یکی از دایه های اصلی روابط زناشویی است، نه تنها این رابطه را قوی نمیکند بلکه به تخریب رابطه نیز منجر میشود. فقط با صحبت با کسی که علم به این موضوع دارد، میتوانیم موانع و مشکلات را از سر راه برداریم و احساس بهتری در زندگی شخصی و زناشویی داشته باشیم.

بهترین دکتر سکس تراپ در تهران

بهترین دکتر سکس تراپ در تهران مسائل جنسی و هر آنچه که مربوط به برقراری ارتباط بین زوج ها است را بیان میکند و راهنمایی های او در تمام زمینه های جنسی نیز میباشد.

سکس تراپیست

بدست آوردن اطلاعات جنسی و راهنمایی گرفتن از یک دکترسکس تراپ میتواند روابط بین زوج ها را شفاف تر، واضح تر و سالم تر کند.

چگونگی برقراری ارتباط سالم بین زوج ها

بی اطلاعی راجع به هر موضوعی میتواند هر فردی را به اشتباه بیندازد. از آنجایی که مسائل جنسی همیشه به صورت تابو بوده است، بنابراین هر فردی مجبور است اطلاعات غلط، اشتباه و ناقص خود را به کار بگیرد تا بتواند یک رابطه جنسی سالم را داشته باشد. بنابراین افراد همیشه در این تعارض و احساس گناه باقی می مانند که آیا رابطه ایی که با همسر خود برقرار کرده اند درست است یا نه.

احساس گناه در رابطه جنسی بین زوجین

احساس گناه به دلیل ناآگاهی از انجام کاری که به وقوع پیوسته است به وجود می آید. اگر زوجی از پارتنر خود در رابطه جنسیشان فعالیتی را مطالبه کند که بر اساس میل قلبی او و حتی مسائل ذهنی او نیست ممکن است دچار احساس گناه شود. چه چیزی بدتر از احساس گناه در یک رابطه صمیمی که اساس آن را لذت و صمیمیت تشکیل میدهد. از این رو رابطه انسانیمحبت بین زوج ها به مرور از بین میرود و قطعاً هیچ یک دلیل اصلی آن را پیدا نخواهند کرد.

راهنمایی های دکتر سکس تراپ

دکتر سکس تراپ میتواند با میزان بالایی از آگاهی که به زوج ها میدهد، احساس گناه، شرم و ندانم کاری را از رابطه جنسی زوج ها از بین ببرد. بطور مثال ممکن است خواسته فردی در یک رابطه کاملاً معمولی و قابل درک باشد، اما پارتنر او خواسته اش را یک نوع اختلال جنسی فرض کند. بنابراین فقط یک دکتر سکس تراپ است که میتواند با راهنمایی و مشاوره خود به هر دو طرف آنها را آگاه کند چه رفتارهایی میتواند اختلال جنسی باشد که قطعاً قابل درمان نیز میباشد و چه رفتار هایی میتواند کاملاً طبیعی و نرمال باشد.

آیا هر مسئله ایی را میتوانیم با دکتر سکس تراپ مطرح کنیم؟

از آنجایی که دکتر سکس تراپ فقط در زمینه جنسی فعالیت دارد البته با داشتن مدرک روانپزشکی یا روانشناسی قطعاً مانند هر دکتر دیگری که برای هر بیماری یا دردی به او مراجعه میکنیم و ما را راهنمایی میکند، دکتر سکس تراپ نیز میتواند در مورد مسائل جنسی به هر فردی کمک کند.

احساس شرم و ترس

احساس شرم، ترس و احساس گناه از آن دسته احساساتی هستند که باید در کنار دکتر سکس تراپ کنار گذاشته شوند و به طور واضح از آنها در مورد کمبود ها، اشکالات و یا سوالات ذهنیمان بپرسیم.

روابط جنسی و آمار طلاق

بر طبق آمارها ۷۸ درصد طلاق ها در کشورهای دنیا به دلیل مسائل مربوط به مسائل جنسی است. نا آگاهی، کم کاری های جنسی و همچنین کمبود های جنسی و کاربردی عمل نکردن در حوزه مسائل جنسی بین زوج ها باعث طلاق میشود.

رابطه جنسی و طلاق

زمانی که زوجی با یک تابوی عظیم از مسئله جنسی در کنار یکدیگر قرار میگیرند احساس شرم، گناه و ندانم کاری در آنها باعث میشود روابط جنسیشان به دور از محبت، لذت و احساس رشد باشد. بنابراین روابط سطحی و غلط و سکوت در برابر هر احساسی از این دست باعث میشود زوجی که میتوانستند سال ها در کنار یکدیگر زندگی کنند طلاق را به بودن در کنار یکدیگر ترجیح بدهند.

هر زوجی و یا هر دختر و پسری که ازدواج هم نکرده باشد میتواند با مشاوره گرفتن از یک دکتر سکس تراپ در مورد مسائل جنسی که مدام ذهن او را مشغول کرده است سوالات خود را مطرح کند و به این آگاهی دست پیدا کند که دانستن در مورد مسائل جنسی حق او است و قطعاً هر فردی را میتواند از آسیب های احتمالی دور نگه دارد.

نظرات کاربران:
فرهادمرادی
پاسخ به این نظر
1402/2/5

سلام من ۳۸ساله وبمدت۱۳سلاله ازدواج کردم وزندگی م واقعا دوست دارم دوتابچه۶و۱۱سال دارم پسر و از بچگی حس مفعولی داشتم ودوسه بار قبل وبعدازازدواج مفعول بودم و بمدت۴ساله بشدت بیغیرتی رو خانومم شوم دحتی دوسال پیش بهش گفتم۔ودعوا کرد وتهدید به طلاق و ۔منم گفتم خوب شدم وتوبه و ولی واقعا عذاب میکشم بارها سره نمازخودن اومده سراغم دوس دارم خانومم تنگ و سکسی بپوشه جلودوستام دیدش بزنن ودوست پسربگیره برن عشق وحال ولی خانومم اهل نمازوخدا وغیرتی۔وگفت باید غیرتی وتنها مرد من باشی کلا داغوت شدم حتی میگم خودکشی کنم هیج راه چاره ی ندارم

1 0
حسین زاده
پاسخ به این نظر
1398/6/31

سلام وخسته نباشید من یک مرد ۴۱ ساله هستم و متاهل دارای یک فرزند که از نظر میل جنسی دچار افت شدیدی شدم و اصلا هیچ علاقه ای برای نزدیکی با همسرم رو ندارم و دوستم ندارم زندگیم دچار مشکل بشه و کار به جاهای باریک بکشه .....از شما خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمایید.با تشکر

2 1
مرکز مشاوره مکث
1399/7/13

سلام جناب حسین زاده وقت بخیر، متاسفانه بدلیل مشکلات اجتماعی و اضطراب این مشکل حتی در سنین خیلی پایین تر از شما هم بسیار شایع شده و علاوه بر کاهش میل جنسی باعث مشکلات قلبی و عصبی هم میشه. پیشنهاد میکنیم حتما بطور منظم ورزش کنید، از دمنوش های آرامش بخش استفاده کنید و هر کار یا خبری که باعث استرس و ناراحتی تون میشه رو از خودتون دور بفرمایید. اگر سوالی بود در خدمتتون هستیم.

2 0
ساناز
پاسخ به این نظر
1398/5/23

خیلی جالب بود ممنون از مقاله خوبتون. من مرکز مشاوره مکث اومده بودم پارسال و خیای کمکم کردن ممنون

2 1
مرکز مشاوره مکث
پاسخ به این نظر
1398/1/21

سلام آقای کوشا چنتا تکنیک داره که شما می توانید از سکس ترایست ما کمک بگیرید

2 0
کوشا
پاسخ به این نظر
1398/1/7

سلام برای زود انزالی باید چی کار کرد؟

1 2
مینا
پاسخ به این نظر
1398/1/6

سلام ممنون واقعا از مرکز مکث که تونست مشکل 5 ساله من رو حل کنه

3 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ