22006198 021

بهترین دکتر سکس تراپ در تهران

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(40 رای)
بهترین دکتر سکس تراپ در تهران

جهت تعیین وقت با بهترین دکتر سکس تراپ در تهران با مرکز مشاوره مکث تماس حاصل نمایید. کار سکس تراپیست چیست؟ دکتر سکس تراپ در تهران در حوزه مسائل جنسی به درمان اختلالات جنسی و انحرافات جنسی مشغول است. از اختلالات جنسی می توان به زود انزالی، دیر انزالی و واژینیسموس اشاره کرد. همچنین از انحرافات می توان به سادیسم جنسی، مازوخیسم جنسی، برده خواهی و عورت نمایی، بچه بازی و غیره اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم انجام دهید: تست آنلاین شخصیت جنسی

ارتباط سالم و ناسالم در رابطه جنسی

ارتباط سالم به ارتباطی گفته میشود که در آن طرفین یکی از آنها احساس رضایت نکند. این ارتباط میتواند بین زن و شوهر، افراد خانواده، دوستان و همکاران باشد و باعث ایجاد استرس و وسواس فکری در فرد شود. از نظر دکتر سکس تراپ در تهران برای رفع این مشکل فرد باید، در ارتباط موثر، جرأت مندی، نه گفتن و ارتباط صمیمانه، مهارت لازم را کسب نماید. معمولا به دلیل همین مشکلات است که فرد قدرت و میل جنسی خود را در زندگی زناشویی از دست می دهد.

تاثیر رابطه جنسی بر مغز

تاثیر رابطه جنسی بر مغز ممکن است تا به حال ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده باشد. قطعا رابطه جنسی بر مغز و سایر اندام ها و سیستم های بدن تاثیراتی دارد. رابطه جنسی می تواند بر خورد و خوراک، سوزاندن کالری و عملکرد قلب تاثیر مثبتی داشته باشد. مطالعات نشان می دهند که زنانی که رابطه جنسی رضایت بخشی را تجربه می کنند در برابر فشار خون آسیب پذیری کمتری نشان می دهند.

رابطه جنسی خوب بر بهبود سیستم ایمنی، کاهش فشار خون و بالارفتن سلامتت روان تاثیرات خوبی دارد. تمام تاثیرات مثبتی که گفته شد زمانی اتفاق می افتاد که رابطه جنسی خوب و با آرامش در یک زندگی زناشویی باکیفیت اتفاق بیفتد؛ در غیر این صورت رابطه جنسی حتی می تواند تاثیرات مخرب بر سلامت روان داشته باشد. بهترین راه برای برطرف کردن مشکلات جنسی در زندگی زناشویی مراجعه به سکس تراپ است.

مسائل منفی جنسی چیست؟

مسائل منفی جنسی به رفتارهای جنسی زوجینی گفته میشود که یا خود فرد و یا شریک جنسی او از این رفتار ها رضایت خاطر ندارد. یا مسائلی که همیشه در ذهنشان سوال برانگیز بوده و احساس میکنند کسی باید جواب آن را بدانند. مثلا زوجی را در نظر بگیرید که یکی از آنها در رابطه جنسی هیچگاه به ارگاسم نمیرسد. یا یکی از رفتارهای جنسی شریکش برای او بسیار ناراحت کننده و یا غیر معقول است.

بنابراین به این دلیل که رابطه جنسی یکی از مهمترین پایه های رابطه سالم زناشویی است. باید به بهترین شکل خود طوری برقرار شود که هر دو طرف در این رابطه احساس رضایت کنند.

دکتر سکس تراپ

وقتی یکی از شریک ها احساس ناخوشایندی داشته باشد، در رفتار روزانه او تاثیر میگذارد. و به مرور کل رابطه زندگیشان دچار مشکل میشود. اما وقتی این موارد مطرح شود و یک سکس تراپ زبده در تهران بتواند مسائل را برایشان توضیح دهد. و شکلی از رابطه صحیح که هیچ کسی در آن احساس ناخوشایند نداشته باشد را به آنها بیاموزد، ادامه روابط زناشویی شان پایدار و بدون دشواری خواهد بود. یک سکس تراپ میتواند اختلال های جنسی را تشخیص دهد و به درمان آن نیز بپردازد. لازم به ذکر است مرکز مشاوره مکث در شمال تهران است.

اختلالات جنسی

اختلالهای جنسی معمولا ریشه در مشکلات فیزیولوژیک دارند. اگر خود مراجع از احساس ناخوشایندی برخوردار باشد و به دکتر سکس تراپ مراجعه کند، میتواند با بررسی دقیق و تشخیص اختلال جنسی به درمان آن بپردازد. همانطور که توضیح دادیم معمولا خود فردی که اختلال جنسی دارد و یا شریکش را در رابطه نمیتواند راضی نگه دارد، هیچ گاه متوجه مشکل خود نشود.

در این موارد تنها دکتر سکس تراپ در چند جلسه می تواند مشکل شما را مدیریت کند. دقت داشته باشید که بیشتر مشکلات جنسی با دارو درمانی و رفتار درمانی قابل مدیریت یا درمان است. پس نگران وضعیت موجود در روابط خود نباشید و تنها به مشاوره دکتر سکس تراپ در تهران گوش کنید.

کاری که یک سکس تراپیست میتواند به بهترین شکل برای مراجعین خود انجام دهد، راهنمایی در موارد جنسی، آشنایی به مسائل جنسی و سعی در بهبود روابط شرکای جنسی و در نهایت درمان است.

در مواردی که مراجعین حتی آشنایی جزیی با این مسائل ندارند و ممکن است به اشکالاتی در این زمینه برخورند نیز دکتر سکس تراپ میتواند با مشاوره دو نفره و توضیح مسائل جنسی به هر دو شریک و راهنمایی هایی بدهد.

بنابراین باید بدانیم که مسائل جنسی نیاز به یک راهنمای متخصص دارد تا از آسیب و ضرر و زیان جسمی و روحی دور بمانیم و بتوانیم بدون هیچ شرم و خجالتی از این مسائل با متخصص مربوطه (سکس تراپ) صحبت کنیم. شرم داشتن در مورد مسائلی که یکی از دایه های اصلی روابط زناشویی است، نه تنها این رابطه را قوی نمیکند بلکه به تخریب رابطه نیز منجر میشود. فقط با صحبت با کسی که علم به این موضوع دارد، میتوانیم موانع و مشکلات را از سر راه برداریم و احساس بهتری در زندگی شخصی و زناشویی داشته باشیم.

بهترین دکتر سکس تراپ در تهران

بهترین دکتر سکس تراپ در تهران مسائل جنسی و هر آنچه که مربوط به برقراری ارتباط بین زوج ها است را بیان میکند و راهنمایی های او در تمام زمینه های جنسی نیز میباشد.

سکس تراپیست

بدست آوردن اطلاعات جنسی و راهنمایی گرفتن از یک دکترسکس تراپ میتواند روابط بین زوج ها را شفاف تر، واضح تر و سالم تر کند.

چگونگی برقراری ارتباط سالم بین زوج ها

بی اطلاعی راجع به هر موضوعی میتواند هر فردی را به اشتباه بیندازد. از آنجایی که مسائل جنسی همیشه به صورت تابو بوده است، بنابراین هر فردی مجبور است اطلاعات غلط، اشتباه و ناقص خود را به کار بگیرد تا بتواند یک رابطه جنسی سالم را داشته باشد. بنابراین افراد همیشه در این تعارض و احساس گناه باقی می مانند که آیا رابطه ایی که با همسر خود برقرار کرده اند درست است یا نه.

احساس گناه در رابطه جنسی بین زوجین

احساس گناه به دلیل ناآگاهی از انجام کاری که به وقوع پیوسته است به وجود می آید. اگر زوجی از پارتنر خود در رابطه جنسیشان فعالیتی را مطالبه کند که بر اساس میل قلبی او و حتی مسائل ذهنی او نیست ممکن است دچار احساس گناه شود. چه چیزی بدتر از احساس گناه در یک رابطه صمیمی که اساس آن را لذت و صمیمیت تشکیل میدهد. از این رو رابطه انسانیمحبت بین زوج ها به مرور از بین میرود و قطعاً هیچ یک دلیل اصلی آن را پیدا نخواهند کرد.

راهنمایی های دکتر سکس تراپ

دکتر سکس تراپ میتواند با میزان بالایی از آگاهی که به زوج ها میدهد، احساس گناه، شرم و ندانم کاری را از رابطه جنسی زوج ها از بین ببرد. بطور مثال ممکن است خواسته فردی در یک رابطه کاملاً معمولی و قابل درک باشد، اما پارتنر او خواسته اش را یک نوع اختلال جنسی فرض کند. بنابراین فقط یک دکتر سکس تراپ است که میتواند با راهنمایی و مشاوره خود به هر دو طرف آنها را آگاه کند چه رفتارهایی میتواند اختلال جنسی باشد که قطعاً قابل درمان نیز میباشد و چه رفتار هایی میتواند کاملاً طبیعی و نرمال باشد.

آیا هر مسئله ایی را میتوانیم با دکتر سکس تراپ مطرح کنیم؟

از آنجایی که دکتر سکس تراپ فقط در زمینه جنسی فعالیت دارد البته با داشتن مدرک روانپزشکی یا روانشناسی قطعاً مانند هر دکتر دیگری که برای هر بیماری یا دردی به او مراجعه میکنیم و ما را راهنمایی میکند، دکتر سکس تراپ نیز میتواند در مورد مسائل جنسی به هر فردی کمک کند.

احساس شرم و ترس

احساس شرم، ترس و احساس گناه از آن دسته احساساتی هستند که باید در کنار دکتر سکس تراپ کنار گذاشته شوند و به طور واضح از آنها در مورد کمبود ها، اشکالات و یا سوالات ذهنیمان بپرسیم.

روابط جنسی و آمار طلاق

بر طبق آمارها ۷۸ درصد طلاق ها در کشورهای دنیا به دلیل مسائل مربوط به مسائل جنسی است. نا آگاهی، کم کاری های جنسی و همچنین کمبود های جنسی و کاربردی عمل نکردن در حوزه مسائل جنسی بین زوج ها باعث طلاق میشود.

رابطه جنسی و طلاق

زمانی که زوجی با یک تابوی عظیم از مسئله جنسی در کنار یکدیگر قرار میگیرند احساس شرم، گناه و ندانم کاری در آنها باعث میشود روابط جنسیشان به دور از محبت، لذت و احساس رشد باشد. بنابراین روابط سطحی و غلط و سکوت در برابر هر احساسی از این دست باعث میشود زوجی که میتوانستند سال ها در کنار یکدیگر زندگی کنند طلاق را به بودن در کنار یکدیگر ترجیح بدهند.

هر زوجی و یا هر دختر و پسری که ازدواج هم نکرده باشد میتواند با مشاوره گرفتن از یک دکتر سکس تراپ در مورد مسائل جنسی که مدام ذهن او را مشغول کرده است سوالات خود را مطرح کند و به این آگاهی دست پیدا کند که دانستن در مورد مسائل جنسی حق او است و قطعاً هر فردی را میتواند از آسیب های احتمالی دور نگه دارد.

سوالات متداول

1. تعیین وقت با دکتر سکس تراپ مرکز مشاوره مکث؟
برای تعیین وقت با سکس تراپیست مرکز مشاوره مکث لطفا با شماره های مرکز مشاوره تماس حاصل کنید یا به صورت آنلاین فرم پذیرش را پر کنید.

2. تفاوت انحراف جنسی و اختلال جنسی در چیست؟
انحراف جنسی مشکلانی عمیق و ریشه ای است که می تواند برای خود فرد و دیگران مشکلاتی را به همراه داشته باشد مثل عورت نمایی یا مازوخیسم جنسی. ولی اختلالات جنسی مشکل در عملکرد جنسی فرد می باشد مثل واژینیسمووس یا زود انزالی و دیر انزالی.

3. آیا واژینیسموس یا اختلال نعوظ قابل درمان است؟
درمان واژینیسموس معمولا در چند جلسه انجام می شود.

4. مشاوره زناشویی و سکس تراپیست در چه زمینه های می توانند به ما کمک کنند؟
فراموش نکنید، تمام مشکلات زناشویی که در آن بین زن و مرد اختلاف وجود دارد قابل درمان یا مدیریت می باشد.

نظرات کاربران:
مینا
پاسخ به این نظر
19:15 - 6 فروردین 98

سلام ممنون واقعا از مرکز مکث که تونست مشکل 5 ساله من رو حل کنه

3 0
کوشا
پاسخ به این نظر
21:44 - 7 فروردین 98

سلام برای زود انزالی باید چی کار کرد؟

1 2
مرکز مشاوره مکث
پاسخ به این نظر
01:14 - 21 فروردین 98

سلام آقای کوشا چنتا تکنیک داره که شما می توانید از سکس ترایست ما کمک بگیرید

2 0
ساناز
پاسخ به این نظر
17:15 - 23 مرداد 98

خیلی جالب بود ممنون از مقاله خوبتون. من مرکز مشاوره مکث اومده بودم پارسال و خیای کمکم کردن ممنون

2 1
حسین زاده
پاسخ به این نظر
14:59 - 31 شهریور 98

سلام وخسته نباشید من یک مرد ۴۱ ساله هستم و متاهل دارای یک فرزند که از نظر میل جنسی دچار افت شدیدی شدم و اصلا هیچ علاقه ای برای نزدیکی با همسرم رو ندارم و دوستم ندارم زندگیم دچار مشکل بشه و کار به جاهای باریک بکشه .....از شما خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمایید.با تشکر

2 1
مرکز مشاوره مکث
16:52 - 13 مهر 99

سلام جناب حسین زاده وقت بخیر، متاسفانه بدلیل مشکلات اجتماعی و اضطراب این مشکل حتی در سنین خیلی پایین تر از شما هم بسیار شایع شده و علاوه بر کاهش میل جنسی باعث مشکلات قلبی و عصبی هم میشه. پیشنهاد میکنیم حتما بطور منظم ورزش کنید، از دمنوش های آرامش بخش استفاده کنید و هر کار یا خبری که باعث استرس و ناراحتی تون میشه رو از خودتون دور بفرمایید. اگر سوالی بود در خدمتتون هستیم.

2 0
افزودن نظر:
captcha