ورود / عضویت
021-22623587
تعیین وقت مشاوره

مرکز مشاوره مکث

تعیین وقت مشاوره
عنوان مطلب: رفع مشکلات جنسی توسط روانشناس سکس تراپ

رفع مشکلات جنسی توسط روانشناس سکس تراپ

رفع مشکلات جنسی امروزه مانند زمان های گذشته آنقدرها دغدغه سنگی نیست و توسط روانشناس سکس تراپ حل می شود. پیشرفت در علوم پزشکی و همچنین آناتومی باعث شده مشکلات جنسی یکی از مسائل قابل حل باشد و حتی افرادی که اختلالات جنسی داشته باشند هم بتوانند پس از گذراندن دوره های مشاوره روانشناسی، مشکلات خود را حل کنند و در مسائل جنسی خود با شریک جنسیشان بهتر عمل کنند.

رفع مشکلات جنسی

رفع مشکلات جنسی ابتدا با مشاوره گرفتن از یک روانشناس سکس تراپ بررسی میشود و پس از آن راهکارهایی برای رفع این مشکلات به هر فردی (زن و مرد) داده میشود. از آنجایی که اکثریت افراد فکر میکنند مشکلات جنسی فقط مربوط به آقایان است، باید بدانیم زنها نیز دارای مسائل و مشکلات جنسی مخصوص خودشان هستند و بنابراین اختلالات جنسی در زنها نیز ظهور و بروز پیدا میکند و میتواند برایشان مشکل ساز و مسئله آفرین باشد.

رفع مشکلات جنسی توسط روانشناس سکس تراپ

بنابراین اگر یک رابطه جنسی و زناشویی به مشکل برخورد و هیچگاه درست پیشرفت نکرد، باید هر دو نفر به بررسی خودشان و مسئله شان در کنار روانشناس سکس تراپ بپردازند.

وجود داشتن مشکلات جنسی در هر طبقه اجتماعی

در واقع اختلالات جنسی و مسائل جنسی مربوط به یک گروه خاص، یک طبقه اجتماعی خاص و یا افراد محروم جامعه و یا ثروتمند جامعه نیست، مشکلات جنسی و اختلالات جنسی میتواند در هر فردی از هر طبقه و جامعه ایی باشد و ریشه در کودکی، ترس و اضطراب هر فردی دارد و از آنجایی که کودکی و ترس و اضطراب هر فردی با یک فرد دیگر متفاوت است، انتظار وجود مشکلات جنسی در هر طبقه اجتماعی وجود دارد.

مشاوره با روانشناس سکس تراپ

البته در مورد اختلالات جنسی باید با مشاوره های منسجم و پیگیری مدام به شناخت اختلالات و پس از آن به رفع اختلالات بپردازیم. از آنجایی که هیچ مسئله ایی با یک یا دو جلسه درمان پذیر نمیباشد رفع اختلالات جنسی هم نیاز به زمان طولانی تری دارد.

اما در مورد مسائل جنسی که غیر از اختلالات جنسی هستند بسته به هر موضوعی که از طرف مراجعین مطرح میشود دو تا چند جلسه برای راهنمایی افراد در جلسات مشاوره کافی است و میتواند به بررسی مسئله شان بپردازند و بهبود در رابطه شان را شاهد باشند.

احساس خجالت در مورد مسائل جنسی

احساس خجالت و گناه از بیان مسائلی اینچنینی در ابتدایی ترین مسائلی است که افراد زیادی با آن درگیر هستند. در واقع افرادی که از بیان مشکلات جنسیشان در کنار یک سکس تراپ احساس خجالت میکنند، خجالتی بی پایه و شرمی را بی دلیل به دوش میکشند که رابطه شان را تحت الشعاع قرار میدهد به صورتی که ممکن است منجر به خشم، عصبانیت، دلخوری و قطع رابطه دو نفره و زناشوییشان بشود.

بنابراین نداشتن احساس خجالت، بیان مسائل به یک مشاور جنسی با مهارت و زبده و تلاش برای بهبود رابطه دو نفره جنسی باعث استحکام روابط عاطفی و پایه های یک زندگی زناشویی میشود.

مرکز مشاوره مکث با داشتن کادری قوی در زمینه درمان اختلالات جنسی می تواند کمک شایانی در زمینه حل مشکلات این چنینی برای مراجعان خود کند.

نویسنده: مرکز مشاوره مکث

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
(8 رای)
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

امتیاز دهی به مطلب: رفع مشکلات جنسی توسط روانشناس سکس تراپ

خیلی بدبدمتوسطخوبعالی
×

تعیین وقت مشاوره حضوری

CAPTCHA