22006198 021

روانشناسی جذب دختر مورد علاقه و رازهای آن

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(7 رای)
روانشناسی جذب دختر مورد علاقه و رازهای آن

اگر دختر و پسر مجذوب یکدیگر نمیشدند، مطمئناً هیچکدام از ما در کنار هم نبودیم. برای هر پسری این موضوع اهمیت دارد که بتواند پارتنر یا شریک عاطفی مناسبی برای خود جذب کند. هر دختری جذب پسری میشود که او را دوست دارد و دیدگاه، ارزشها و اهداف زندگی اش را به اشتراک میگذارد. چند روز قبل مقاله ای در مورد روانشناسی جذب پسر نوشتم. در آن مقاله توضیح دادم که منظور از جذب پسر چیست، چرا این اتفاق میافتد و چگونه یک دختر میتواند جنس مخالف را به خود جذب کند. بعد از آن مقاله، سوالات و درخواستهای زیادی برای چگونگی جذب دختر دریافت کردم. بنابراین تصمیم گرفتم مقاله ای در مورد روانشناسی جذب دختر نیز بنویسم.

شخصیت و جذابیت

جوانی، سلامتی کامل و آراستگی ظاهری جزو معیارهای جهانی جذابیت هستند. علم روانشناسی دریافته است که سوگیری مثبتی نسبت به افراد خوش تیپ وجود دارد. ما آنها را بهترین انسانها و همین طور قابل اعتماد میدانیم. هر چند ممکن است این سبک نگاه بی جا باشد. زیرا علم روانشناسی بیان میکند که جذابیت فقط به ظاهر نیست. شخصیت انسانها نیز میتواند جذاب یا غیرجذاب باشد. موقعیت اجتماعی بالاتر بطور کلی جذاب تر از موقعیتهای پایینتر است. ما بطور کلی بیشتر جذب افرادی میشویم که در مجاورت خودمان زندگی میکنند و با ما آشنا میشوند. دختران هم طبیعتا بیشتر جذب پسرهایی میشوند که حس کنند آنها را دوست دارند. میتوان بطور کلی گفت جذب پسری میشوند که شبیه خودشان است.

اما خبر خوب اینست که میتوانید کمبودهای بخش ظاهری را با بهبود شخصیت خود، افزایش موقعیت اجتماعی و آشنایی با دختری که میخواهید دوستش داشته باشید و همچنین با نشان دادن علاقه خود به فرد مقابل جبران کنید.

پیشنهاد میکنیم انجام دهید: تست آنلاین و رایگان پیش از ازدواج

دختران برای روابط معمولی تر، پسری را ترجیح میدهند که صمیمی تر، سرزنده تر و با اعتماد به نفس باشد. خودشیفته هایی که در ابتدا تأثیرات خوبی بر جای میگذارند اما هر چه بیشتر با آنها آشنا شوید، جذابیت کمتری دارند، اغلب در این بخش برنده میشوند. اما برای روابط طولانی مدت و جدی، یک دختر کسی را میخواهد که صمیمی، دلسوز، قابل اعتماد و فداکار باشد. اگر پسری خوش چهره نباشد، ممکن است در جذب کردن یک دختر چندان عملکرد خوبی نداشته نباشد. اما اگر پسری شخصیت گرم، دلسوز، قابل اعتماد و فداکار در خود پرورش دهد و علاوه بر آن هوش و شوخ طبعی نیز داشته باشد، بر جذابیتِ شخصیتی خود برای جذب دختران در روابط کوتاه مدت یا بلندمدت می افزاید.

روانشناسی جذب دختر

جذابیت و حرفه

موفقیت حرفه ای برای هر دختر و پسری جذاب است. تحصیلات یک پسر و همچنین هر چه پول بیشتری بدست آورد، میتواند او را برای دختران جذاب تر کند. یک پسر سخت کوش، جاه طلب و وظیفه شناس جذاب تر از یک پسر تنبل و بی ملاحظه خواهد بود. بخصوص که در یک رابطه طولانی مدت، دختران جذب پسرهایی میشوند که میتوانند با آنها و فرزندان آینده شان زندگی خوبی داشته باشند. به نظر میرسد که مردان ناموفق برای زنان جذاب نیستند. محققان میگویند این مسئله تا به حال یک دلیل مکرر برای طلاق زنان از چنین مردانی بوده است.

رعایت کردن جانب احتیاط در جذب دختر

یک قانون جذب دختر این است که دختری را دوست بدارید که شما را نیز دوست بدارد. این بدان معنا نیست که شما هر شخصی را که ملاقات میکنید با او وارد رابطه شوید یا تملق کنید. یا اگر این موضوع باعث طرد شدنتان شود، از آنجا که آسیب هایی را نیز در پی دارد، بهترست آمادگی روحی را از قبل داشته باشید تا دچار شوک روحی نشوید و ذهنتان پذیرش هر نوع ریسکی را داشته باشد. چیزی که اهمیت دارد این است که مورد پسند دختری قرار بگیرید که در علایق و انتخاب یک پسر حساسیت به خرج میدهد و در عین حال با ذوق و شوق نیز میباشد. شما میخواهید دختری را به خود جذب کنید که قرار نیست هر فردی را بطور خاص دوست داشته باشد. در واقع این قدرت تشخیص را دارد که صرفا شما را به دلایلی که اهمیت دارد، دوست داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم انجام دهید: تست آنلاین و رایگان شخصیت جنسی

در نهایت، این چیزی است که منیت شما را تحسین میکند. بنابراین اگر با دختری ملاقات کردید که واقعاً دوستش دارید، بهتر است احساستان را نشان دهید تا اینکه مجبور شوید بعدها او را سخت تر بدست آورید. همچنین بهتر است فردی به نظر بیایید که اینطور نیست همه را بی رویه دوست داشته باشید. یا اینطور به نظر برسید که برای رابطه های کوتاه مدت با همه دختران چاپلوسی میکنید. بدین ترتیب دختر مورد علاقه تان نیز احساس خاص بودن میکند.

راه های مختلفی برای جذب دختر وجود دارد. بعضی از این راهها می تواند شامل موارد زیر شود:

خودتان جذاب باشید

پسرها میتوانند یاد بگیرند که چگونه از نظر فیزیکی و از نظر روانی جذابتر باشند. با پوشیدن لباسهای زیباتر، بهبود زبان بدن و اندام بهتر و ورزش روی خود کار کنید. همچنین میتوانید یاد بگیرید که چگونه بوسیله مهارتهای اجتماعی مانند اینکه چطور با اعتماد به نفس به دیگران نزدیک شوید، در رابطه تان پیشرفت کنید. همین طور ایجاد مکالمات تحریک کننده میل جنسی همراه با کمی چاشنی خجالت را بیاموزید.

پیدا کردن یک فرد مطابق با شخصیت خودتان

دختران و پسرانی که در نهایت به روابط رضایت بخش میرسند، اغلب در سطوح مختلفی با یکدیگر مطابقت دارند. به عبارت دیگر هر دو از نظر ویژگیهایی مانند جذابیت فیزیکی، تحصیلات یا موقعیت اجتماعی تقریباً برابر هستند. اگرچه استثنائاتی وجود دارد اما دختران تمایل دارند جذب پسرانی که شبیه خودشان هستند شوند.

روانشناسی جذب دختر مورد علاقه

جسور بودن و پرسیدن

دلیل دیگری که باعث میشود در جذب کردن دختر ناموفق باشید این است که بیش از حد ترسو، نامطمئن یا منفعل هستید. در هر صورت اگر تعامل با جنس مخالف را با عدم برقراری ارتباط واضح یا با نگفتن آنچه که میخواهید آغاز کنید، موفق نخواهید بود. اغلب بهتر است آنچه را که تمایل دارید از قبل بیان کنید. بهتر است یک معامله یکنواخت و صادقانه انجام دهید. اگر طرف مقابل مایل نیست یا علاقمند نیست، پس به راحتی کنار بروید و شخص دیگری را پیدا کنید. یادگیری روشهایی برای کاهش کمرویی و غلبه بر ترس از طرد شدن نیز میتواند کمک کننده باشد.

اولین قرار عاشقانه

بله، اولین قرار عاشقانه با یک دختر بسیار اهمیت دارد و بر نحوه برداشتهای بعدی نیز تاثیر میگذارد. لذا مهم است که در اولین ملاقات عاشقانه تان تاثیر خوبی بر روی یک دختر داشته باشید. با این وجود اگر دختر و پسر زمان کافی را در کنار یکدیگر بگذرانند و به اندازه کافی با هم آشنا شوند، میتوانند با یکدیگر رشد کنند. بدین صورت، احساس جذابیت میتواند در طول زمان افزایش یابد.

جمع بندی

گاهی اوقات دخترها به سادگی جذب پسرها نمیشوند. خوشبختانه با کمی تلاش و آگاهی میتوان همه این شرایط را تغییر داد. یعنی تنها چیزی که لازم است اینکه رشد شخصی و آموزش را برای بهتر جذب کردن بدانید. شما ارزشش را دارید و سزاوار داشتن چیزی هستید که میخواهید. کسی را پیدا کنید که به اندازه کافی خوب باشد تا آنچه را که نیاز دارید به شما دهد. شما همیشه میتوانید نسخه جذابتری از خود باشید. تلاش کنید تناسب اندام داشته و سالم بمانید. کاری کنید که گرم، اجتماعی، قابل اعتماد و وظیفه شناس تر بنظر رسید. به دختر مورد علاقه تان زمان دهید تا شما را بشناسد و در عین حال نشان دهید که چقدر او را دوست دارید. هر چقدر هم که احساس میکنید غیرجذاب هستید، کارهای زیادی وجود دارد که میتوانید انجام دهید تا خود را در نگاه دختر مورد علاقه تان جذابتر نشان دهید.

افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ