22006198 021

روانشناس در دبی (Dubai)

دکتر لیلا رضایی - دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه تهران

لیلا رضایی
تهران

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناس ورزشی و درمان تخصصی اعتیاد به قمار

بهزاد متین
تهران

ساراناز مقیمی - روانشناس، روان درمانگر تحلیلی یونی برای درمانی مشکلات فردی، خانواده و زوجی و همچنین آموزش مهارت های زندگی WHO

ساراناز مقیمی
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران

مهسا بشار
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(3 رای)
روانشناس در دبی (Dubai)

با توجه به تفاوت های فرهنگی دوبی شارژه و در کل امارات حتی با وجود نزدیکی به ایران مهاجرت به این کشور میتواند چالش های خاص خودش را داشته باشد. افرادی که به هر دلیل به امارات میروند بعد از مدتی ممکن است دچار احساسات منفی شوند مانند انواع افسردگی، احساس تنهایی، احساس پوچی و مشکلات کاری. با توجه به سبک سرمایه داری کشور امارات استرس شغلی در این کشور بسیار بالا است پس هر کسی توانمندی زندگی در آنجا را ندارد. با توجه به مراجعین زیادی که از کشور امارات با مرکز مشاوره اینجا مکث تماس میگیرند این موارد به نوعی نشان دهنده تجربه افرادی است که به این کشور مهاجرت کرده اند. کلینیک تخصصی اینجا مکث موارد ذکر شده و انواع خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین یا مشاوره تلفنی را از طریق واتساپ، اسکایپ و زوم به شما ارائه میدهد.

روانشناس ایرانی در دبی

  • بر روی آیکون واتساپ سایت کلیک کنید و به راحتی با ما ارتباط برقرار کنید.
  • در صورتی که موفق به دادن پیام نشدید که احتمال آن بسیار کم است موارد زیر را انجام دهید.
  • ابتدا شماره واتساپ 09054433753را سیو کنید
  • سپس به این شماره در واتساپ پیام دهید
  • موضوع مشاوره خود را اعلام کنید
  • نکته؛ مشاوره روانشناسی یا روانپزشکی، به دلخواه شما از طریق واتساپ، به شکل تلفنی یا تصویری صورت میگیرد.
  • جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02122004925 تماس حاصل کنید.

انواع خدمات روانشناس در دبی و ابوظبی یا شارجه امارات (Dubai)

پیشنهاد می کنیم بخوانید: اختلال خواب و روش های درمانی آن

و مشکلاتی دیگر مانند استرس شغلی، فرسودگی کاری، مشکل در ارتباط و ازدواج، اختلال در روابط بین فردی، غم مهاجرت، تنهایی، عشق، خیانت، نفرت، اعتماد به نفس و خیانت با ما از طریق تصویری و تلفنی در ارتباط باشید.

آسیب های خیانت از منظر روانشناسی چیست؟

خیانت می تواند بسیار آسیب زا باشد و باعث ناراحتی قابل توجهی شود. از آثار خیانت می توان به شوک، از دست دادن اعتماد به نفس و اندوه، اشتغال پیشگی بیمارگونه، آسیب به عزت نفس، شک به خود و خشم اشاره کرد.

علت اصلی خیانت چیست؟

ترومای خیانت معمولاً از موارد زیر رخ می دهد: کودک آزاری - از جمله آزار جسمی، جنسی و آزار عاطفی (مثلاً دستکاری فیزیکی بچه، آزار کلامی و غیره) خیانت به شریک زندگی در مورد چیزی مهم در رابطه شما است که می تواند. شاممل مواردی همچون (پول، اعتیاد جنسی ) باشد.

خیانت با مغز چه می کند؟

وقتی خیانت رخ می دهد، مغز شما به روش دیگری شروع به کار می کند. مرکز ترس آمیگدال روشن می شود و روشن می ماند و هوشیاری بیش از حد، بی قراری، اضطراب و حس نگهبانی دائمی را ایجاد می کند.

چرا بهتر است با اینجا مکث به مشاوره بپردازید؟

هزینه

با توجه به تغییرات ارزی طی سالهای گذشته هموطنان ما در دوبی، اروپا، آمریکا، کانادا، استرالیا میتوانند با پرداخت کمترین هزینه نسبت به مشاورین حاضر در کشور خودشان از خدمات روانشناسی با بهترین روانشناسان کشور به صورت تلفنی یا تصویری ارتباط برقرار کنند.

در نظر داشته باشید که پس از انتخاب زمان مشاوره تا 24 ساعت می توانید مبلغ واریزی را به حساب اعلام شده انتقال دهید.

روانشناس در اتاوا کانادا

لازم به ذکر است با توجه به گوناگونی مشکلات و تخصص هر روانشناس در قسمتهای مختلف ابتدا شما با ارزیابگر مرکز مشاوره اینجا مکث صحبت کرده و پس از آن به مشاور مورد نظر ارجاع داده خواهید شد. از دیگر مزایای ارتباط با ما این است که با توجه به اختلاف قیمت در بازار ارز ارتباط شما با درمانگران ایرانی که هم از لحاظ فرهنگی و هم از لحاظ دانشی بسیار کارآمد تر از روانشناسان هم رده خود در کشورهای دیگر هستند، موقعیت بهتری را برای شما فراهم میکند تا از خدمات مشاوره استفاده کنید.

ویژگی مثبت درمانگران ایرانی

روانشناس هایی که در ایران زندگی میکنند و یا دوره تخصصشان را در خارج از کشور گذرانده اند، در برخی موارد امتیازاتی متفاوت تری نسبت به روانشناسانی که در خارج مشغول فعالیت هستند دارند.

پیشنهاد می کنیم بخوانید: رزومه روانشناسی بالینی بهزاد متین

یکی از مهمترین این امتیازات نگرش دو سویه و جهان بینی متفاوت آنها به روانشناسانی است که فقط در خارج مشغول به فعالیت بوده اند است. از آنجایی که روانشناسی یک علم است اما علمی است که به روان و روحیه نفس هر انسانی مربوط است، از لحاظی میتوانیم بگوییم چون مسئله صرفاً انسان است، فرقی ندارد جهان بینی درمانگر چگونه باشد، اما از جهاتی نیز کاملاً برعکس میتوانیم به همین موضوع بپردازیم که چون مسئله انسان و روان انسان است و روان انسان مدام در حال تغییر و تحول است. از این رو این تغییر و تحول به واسطه قرار گرفتن در محیط های مختلف اثر بیشتری نیز دارد، به همین دلیل هر چقدر که روانشناسی تجربه بیشتری داشته باشد می تواند نگرش و بینش متفاوت تری نیز نسبت به مراجعان مختلف داشته باشد. فرض کنید شما علم روانشناسی را با یک مسیر مشخص زندگی می آویزید، دستاورد شما آیا شبیه به دستاورد کسی است که در زندگی خود مدام چالش های مختلف داشته، مسیرهای مختلف را طی کرده و با آدمهای مختلف وقت گذرانده و او نیز علم روانشناسی را آموخته است.

روانپزشک در دبی

روانپزشک در دوبی میتواند شرایط حاد را زودتر بهبود ببخشید که این امکان را کلینیک روانشناسی اینجا مکث برای شما انجام می دهد که این کار از طریق تجویز دارو توسط روانپزشک در دوبی انجام میشود. اما علم روانشناختی و نه روانپزشکی به خصوص رویکرد اگزیستانسیال در راستای بطن علم روانشناسی و روانشناس بودن وجود دارد به نوعی دنیا دیدگی، تفسیر و معنی کردن زندگی و راههای متفاوت زندگی و درک بهتر از امور زندگی است. زیرا انسان یک ماشین و وسیله ایی مشخص نیست که یک علم بر روی او همان تأثیر درمانی را داشته باشد که بر روی دیگری نیز دارد. به همین خاطر چون انسان دارای روحیه متغییر و روان قابل تغییر و احوالاتی مختلف است به همان میزان روانشناسی دنیا دیده تر و کسی که درک متفاوتی از زندگی داشته باشد با تلفیق علم و مهارت خود میتواند دستاورد بزرگی در زندگی و راه درمانی برای یک مراجع داشته باشد.

روانشناس در امارات

روانشناسانی هستند که در سرتاسر دنیا به واسطه تغییرهای سیاسی و همچنین آموزش های حرفه ایی در مقاطع دکتری مشغول آموزش علم روانشناسی شده اند. در تهران برلین، ونکوور و تورنتو از دسته شهرهایی هستند که همانطور که در صنعت پیشرفت قابل ملاحظه ایی داشته، در علم های روانشناختی نیز مانند نوروساینس پیشرفت بسزایی داشته اند.

روانشناسی در ملبورن

از این رو مجموعه روانشناسی اینجا مکث، به واسطه رشد بیشتر و تمایل مراجعان به برقراری رابطه درمانی با روانشناسان شهرای ونکوور و تورنتو این قابلیت را دارد که مراجعان بتوانند با برقراری رابطه آنلاین از طریق مرکز روانشناسی اینجا مکث، با مشاوران روانشناس در این شهرها به درمان آنلاین میپردازند.

مشاورین در شهرهای دبی با برقراری این امکان میتوانند تمام دستاوردهای اولیه درمانی خود را که در کشورهای پیشرفته از لحاظ علمی و بینش انسانی خود به دستاوردهایی با تسریع در عملکرد درمانی (که به واسطه مجموعه روانشناسی اینجا مکث) ایجاد شده، درمان های روز را در اختیار مراجعین قرار بدهند.

مزیتهای مشاوره آنلاین در امارات

1. برقراری ارتباط با روانشناس حتی با فاصله هزاران کیلومتر

ایجاد برقراری حتی با فاصله هزاران کیلومتر با روانشناس دلخواهمان که اگر این امکان به وسیله تماس های تلفنی پیش از این و با شماره هایی که از تلویزیون های ماهواره ایی پخش میشده بسیار سخت تر و پر هزینه تر از این بوده که اکنون مشاور روانشناس به واسطه یک مرکز درمانی معتبر (مجموعه روانشناسی مکث) میتوانند ارتباط آنلاین با مراجعه برقرار کنند و به درمان مراجعین بپردازند.

2. منظم و دقیق بودن ساعت و زمان ارتباط

هر چند که در این درمان ها راه بسیار دور است اما به دلیل ارتباط اینترنتی میتوان با محاسبه تغییر زمان در هر دو کشور، زمان مشخصی را برای ارتباط با روانشناس و مراجعه کننده در نظر گرفت و دقیقاً در زمان مشخص درمان را آغاز کرد.

3. مقاومت در درمان به واسطه مشاوره آنلاین بسیار کمتر از مشاوره حضوری میباشد

مراجع نمیتواند بهانه ناخوداگاه دوری راه، شلوغ بودن مسیر، مسافرت بودن و نرسیدن را که همه و همه دلیل مقاومت در درمان هستند را بیاورد. از این رو مراجع هر جایی که باشد با برقراری ارتباط اینترنتی که امروزه در همه جای جهان امکان پذیر است میتواند درمان را شروع کند و در زمان مشخص به پایان برساند.

4. مشاوره آنلاین به واسطه دوری در درمان و برقرار نشدن ارتباط مستقیم با درمانگر در برخی موارد نمیتواند کاربردی عمل کند

در بیشتر موارد از آنجایی که مراجع مستقیم و رو در رو با درمانگر در یک اتاق درمانی قرار ندارد میتواند خودافشایی بیشتر و کارآمد تری نسبت به زمانی داشته باشد که مستقیماً تحت فشار درمانگر در اتاق درمان است. مراجع هر جایی که احساس آرامش میکند میتواند رابطه درمانی را با درمانگر خود آغاز کند و در آن فضا به واسطه درمان آنلاین ارتباط راحت تر وصمیمی تری با درمانگر خود آغاز کند.

5. مشاوران آنلاین دقیقاً شبیه به مشاوران در مطب عمل میکنند

تنها و صرفاً مکان مشاوره برای درمانجو متفاوت است که خود از مزیت های مشاوره محسوب میشود، از این رو خود مشاور راهکارهای درمانی خود را که همان راهکارهای درمانی دیگر مشاوران است به کار میبندد. این روزها به قدری مردم با فضای مجازی آشنا و صمیمی هستند که در اکثر موارد مشاوره های آنلاین میتواند احساس بهتری را نیز در درمانجو ایجاد کند. زیرا در فضای همیشگی (اینترنت) قرار دارد و به صحبت در این مکان آشنا است و هدف گذاری ها و بیان مسائل نیز برای او کاملاً آشنا نیز میباشد.

6. اعتبار مراکز مشاوره ایی که این امکان را فراهم میکنند بسیار مهم است

بررسی در این مورد که چه مرکز مشاوره ایی امکان مشاوره آنلاین را برای شما برقرار میکند و شما به واسطه کدام مرکز مشاوره میخواهید به درمان خود به وسیله درمانگری در ایران باشید بسیار مهم است. شما میتوانید این اعتبار را با ورود به خود مرکز مشاوره، آشنایی با آن مرکز و یا فعالیت های مرکز مشاوره در اینترنت و سایت های معتبر این مرکز به دست بیاورید. بنابراین با این شناخت هم میتوانیم مرکز معتبری را در شهر تهران بشناسیم و هم با دیگر فعالیت های این مجموعه آشنا بشویم و هم به ایجاد و برقراری ارتباط با مشاوران در دیگر کشور ها پرداخته باشیم.

7. ایجاد جلسات ضروری در مشاوره های آنلاین

ایجاد جلسات ضروری در مشاوره های آنلاین یکی از مهمترین و ویژه ترین خدمات مشاوره آنلاین است. زیرا در مشاوره های حضوری صرفاً هفته ایی یک جلسه مراجع میتواند با مشاور خود و نهایتاً دو جلسه ایجاد ارتباط درمانی داشته باشد. اما در مشاوره های آنلاین به دلیل راحت تر بودن فضای مشاوره، در صورت ضرورت مراجع با هماهنگی مختصری میتواند با مشاور خود ارتباط برقرار کند و از او راهنمایی بگیرد.

8. نکته پایانی در باب تغییر

مشاوره های آنلاین به دلیل کسر شدن هزینه مسافت و طی کردن مسیر ممکن بسیار کم هزینه تر از مشاوره های حضوری است. مراجع فقط باید هزینه درمان را بپردازد و به دلیل مشاوره آنلاین هزینه های جانبی از او کسر میشود و درمان او با هزینه کمتری امکان پذیر میشود. اما توجه داشته باشید که تغییر کردن تدریجی است و نیاز به کمی صبوری دارد.

روانشناسی عصب شناسی چیست؟

روانشناسی عصب شناسی یک رویکرد یکپارچه برای درک تأثیر مغز بر پاسخ های روانشناختی و بهزیستی کلی است. یادگیری تشخیص ارتباط پاسخ های فیزیکی به مسائل احتمالی عاطفی یا روانی می تواند گامی در یادگیری درمان مسائل مربوط به سلامت روان و سلامتی باشد.

چگونه عصب شناسی با روانشناسی مرتبط است؟

عصب شناسی و روان شناسی عصبی ارتباط تنگاتنگی با هم دارند و همپوشانی زیادی بین این دو وجود دارد. بنابراین، اختلالات عصبی منجر به مشکلات روانی می شود و مشکلات روانی نیز ممکن است به طور غیر مستقیم مسئول اختلالات عصبی باشد.

روش های عصب شناسی در روانشناسی چیست؟

علوم اعصاب شناختی در دانشنامه های مختلف روش های مورد استفاده در علوم اعصاب شناختی شامل روش های تجربی از روان شناسی و روان شناسی شناختی، تصویربرداری عصبی عملکردی، الکتروفیزیولوژی، ژنومیک شناختی، ژنتیک رفتاری، نوروفیدبک، TDS و QEEG است.

دکتر لیلا رضایی - دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه تهران

لیلا رضایی
تهران

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناس ورزشی و درمان تخصصی اعتیاد به قمار

بهزاد متین
تهران

ساراناز مقیمی - روانشناس، روان درمانگر تحلیلی یونی برای درمانی مشکلات فردی، خانواده و زوجی و همچنین آموزش مهارت های زندگی WHO

ساراناز مقیمی
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران

مهسا بشار
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
نظرات کاربران:
طناز
پاسخ به این نظر
1402/11/24

من 4 ساله جدا شدم و همراه کودک 6 سالم به دبی مهاجرت کردم مشکلات زیادی رو سپری کردم ولی امسال از نظرروحی شرایط خوبی نداشتم از طریق سایت با مرکز مشاوره اینجا مکث ودکتر متین صحبت کردم و هرهفته باایشون جلسه دارم الان حالم خیلی بهتره و شرایط روحیم خیلی خوب شده ممنونم از اقای دکتر که اینقدردلسوزانه وقت میذارن و بهم کمک میکنن

0 0
محمدرضا
پاسخ به این نظر
1402/11/18

من وبرادرم یکساله دردبی شرکت تاسیس کردیم و مشغول به کار شدیم و من از همون ابتدا از طریق گوگل کلینیک اینجا مکث رو پیدا کردم و با اقای دکتر متین در ارتباط هستم و از راهنمایی های ایشون نهایت استفاده رو در کارم بردم ممنونم از کلینیک خوبتون و جناب اقای دکتر که من رو در این مسیر راهنمایی کردن موفقیت الان رو تا حد زیادی به ایشون مدیونم

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ