ورود / عضویت
021-22004925
تعیین وقت مشاوره
مرکز مشاوره مکث
تعیین وقت مشاوره

زنان متولد تیر یا زنان هرا

زنان متولد تیر یا زنان هرا

اگر به دنبال زنانی با خصلت های زنانه تمام عیار میگردید که در عین جذابیت و مهربانی و گیرایی، مملو از حسادت و ناراحتی و فرار از انتقاد میباشند این مطلب را راجع به زنان تیر ماهی بخوانید.
ریخته وجودی هر زنی در عین لطافت، مهربانی، عنصرهای وفاداری و از خودگذشتگی، مانند هر فرد دیگر، از حسادت و لجاجت نیز بهره برده، اما لازم است بدانید زنان متولد تیر ماه صفات منفی وجود خود را بسیار آشکار تر از دیگران زندگی میکنند و خود را ملزوم به پنهان کردن این صفات نمی دانند که البته همین رفتار حکایت از شفافیت زنان تیر ماه در برابر صفات منفی خود میکند.

/// شماره های تماس ///

انتقاد در زنان تیر ماه

زنان تیر ماه تاب و تحمل شنیدن هیچ گونه انتقادی را ندارند و واضحاً از دیگران میخواهند از آنها انتقاد نکنند اما در عین حال تمام تلاش خود را برای آنچه که در زندگیشان مثبت است به کار میبندند.

انتقاد پذیر نبودن زنان متولد تیر ماه

یکی از خصلت های مهم زنان متولد تیر ماه تلاش برای دستیابی به خواسته های خودشان است که نشان دهنده قبول مسئولیت زنان تیر ماه در برابر خواسته و انگیزه شان است. این گروه از زنان صبر و مقاومت بالایی برای رسیدن به خواسته هایشان به خرج میدهند اما در عین حال این صبر و مقاومت به معنای جنگیدن خودشان نیست، آنها فردی را انتخاب میکنند که برای رسیدن به هدف هایشان بجنگد و صبورانه منتظر اعلام نتیجه مینشینند.

خواسته های زنان تیر ماهی

زنان متولد تیر خواسته های خود را با صبر کردن از دیگران به دست می آورند، منبع رسیدن به خواسته ها برایشان کسی است که او را برای زندگی انتخاب میکنند. بنابراین منفعت طلبی و انتخابگری یکی دیگر از خصلت های زنان تیر ماه است که در عین حال میتواند آنها را به زنان صبور و مقاومی تبدیل کند.

این گر‌وه از زنان برای رسیدن به خواسته هایشان قدم بر میدارند و تمام عیار منتظر اعلام نتیجه هستند و با هیچ نشانه غیره منتظره ایی دست از پا نمیکشند.

همراه بودن در زنان متولد تیر

در واقع اگر بخواهید یک همراه همیشگی در زندگی خود داشته باشید بهتر است به زنان متولد تیر فکر کنید، زیرا منفعت و دستاوردهای شما دستاوردهای زنان متولد تیر نیز خواهد بود.

نیاز به جلوه گری در زنان متولد تیر ماه

یکی دیگر از خصلت های بارز زنان تیر ماه، بها دادن به ظواهر زندگی و نشان دادن دستاوردهایشان به دیگران است. پول یکی از کلیدی ترین منابع آرامش زنان تیر ماه است که میتواند خیال آنها را در زندگی از هر لحاظی آرام کند. اما نکته مهم این است که خودشان برای به دست آوردن پول تلاش نمیکنند، اما همیشه فردی را انتخاب میکنند که برای به دست آوردن پول تلاش میکند.

اقتصادی بودن زنان متولد تیر ماه

آیا زنان تیر ماهی اقتصادی هستند؟

زنان متولد تیر میتوانند مانند یک بانک تمام عیار عمل کنند، آنها تلاش شما را برای به دست آوردن پول بیشتر ستایش میکنند و میتوانند فرد مورد اعتمادی برای نگه داشتن پول شما در زندگی باشند.
از آنجایی که خود پول برای این گروه از زنان ارزشمند تر از هر وسیله تجملاتی دیگری است بنابراین صحبت درباره پول، میزان درآمد و کسب درآمد میتواند صحبت های خوشایندی برایشان باشد.

نکته مهم در زنان متولد تیر ماه
به هیچ وجه مایل به از بین بردن تلاش دیگران برای به دست آوردن پول نیستند و میتوانند شما را تشویق به کسب دارایی بیشتر نیز بکنند. از آنجایی که زنان متولد تیر ماه به هر وسیله ایی به عنوان دارایی نگاه میکنند میتوانند قدیمی ترین و یا کهنه ترین وسایل را به بهترین شکل نگهداری کنند و در زمانی که به آنها نیاز باشد از این وسایل استفاده کنند.

زندگی راحت مالی با زنان تیر ماهی

زنان تیر ماه افراد مهمی برای خیال راحت هر فردی در زندگی هستند که میخواهند با تلاش و بدون هیچ هزینه اضافی مداومی به زندگی خود سر و شکلی بدهند که در اطمینان خاطر در آن باقی بمانند، زیرا منفعت زنان تیر ماه میتواند منفعت دیگران نیز باشد، بنابراین تلاش های شما نادیده گرفته نمیشود و برای دستاوردهای بیشتر قطعاً همراهی مداوم تر خواهید داشت.

/// شماره های تماس ///

مقایسه زنان تیر ماه با کهن الگوی یونگی

شاید در قیاس اول از زنان تیر ماه با کهن الگوی یونگی زنی با خصلت آتنایی را متصور شوید. (زنان آتنا، زنانی پول دوست هستند که برای به دست آوردن پول و هزینه های خود بیشترین تلاش را میکنند و معیار اولیه آنها برای خودشان نه راحتی، بلکه به دست آوردن پول برای هر آسایش و راحتی خیال است)

ویژگی زنان با کهن الگوی آتنا

از آنجایی که زنانی با کهن الگوی آتنا مدام در تلاش هستند که از لحاظ اقتصادی خود را قوی و نیرومند کنند تا به تمام خواسته های خودشان دست پیدا کنند امکان دارد زنان متولد تیر در نگاه اول با کهن الگوی آتنا قیاس پیدا کنند، اما نکته مهم دقیقاً در اینجاست که زنانی با کهن الگوی آتنا خودشان در تلاشی مداوم و خستگی ناپذیر برای به دست آوردن پول و بهتر کردن اقتصادشان تلاش میکنند، اما زنان متولد تیر به دنبال فردی هستند که بتوانند نیازهای اقتصادیشان را با او برطرف و کامل کنند. در واقع زمانی که حرف از پول دوستی و تلاش برای به دست آوردن پول میشود تفاوت کهن الگوی یونگی و زنان متولد تیر واضح میشود.

اما بهتر است بدانیم زنان متولد تیر با وجه پول دوستی و نگاه اقتصاد آتنایی به دنبال فردی هستند که نیازهایشان را برطرف کند، که در اینجا کهن الگوی (هرا) در زنان متولد تیر ماه ظهور بیشتری پیدا میکند.

زنان متولد تیر ماه یا زنان هرا

زنان با کهن الگوی هرا

با تعاریف کهن الگوهای یونگ اگر یک زن وجود داشته باشد که بخواهد تمام تلاش خود را خرج به دست آوردن یک مرد و نگه داشتن او در زندگی بکند زنانی با کهن الگوی هرا میتوانند آن زن باشند.

همسر دوستی و حسادت زنان تیر ماهی

زنان هرا با خصلت های زنانه که مملو از حسادت، خانه دوستی، همسر دوستی و داشتن جایگاه و پایگاه مشخص برای تشکیل خانواده هستند که به هیچ فردی اجازه حضور در زندگیشان نمیشوند که مبادا خللی در ساخته شان ایجاد شود. یک زن با کهن الگوی هرا میتواند تمام عمر در تلاش برای حفظ یک زندگی با معیارهای متوسط باشد اما خود احساس کند که خانه و خانواده دارد و با تمام قدرت در عین صبوری و حسادت های عمیق زنانه از زندگی خود محافظت کند.

ارتباط نزدیک زنان تیر ماهی با کهن الگوی آتنا و هرا

بنابراین باید بدانیم زن متولد تیر دقیقاً بین کهن الگوی آتنا و کهن الگوی هرا در نوسان است.
در واقع وجه آتنای زن متولد تیر ماه پول دوستی و حفظ منفعت و تلاش برای به دست آوردن پول است و وجه هرا زن متولد تیر ماه گشتن به دنبال فردی است که بتواند نیاز قلبی زن متولد تیر ماه را به او برساند.

عجیب بودن زنان تیر ماهی برای مردان

شاید از مواجه با این خصلت زنان متولد تیر شکه شوید، اما اگر خودتان زنی متولد تیر ماه هستید باید با مواجه و آشنایی با خصوصیات اخلاقی و کهن الگویی خود به دنبال رفع ایرادات و اشکالات خود باشید.

تیپ شناسی زنان متولد تیر بر اساس تست MBTI

درونگرا، شهودی، منطقی، ادراکی

زنان متولد تیر ماه بر اساس شخصیت شناسی یونگی و طالع بینی ماه سالشان میتوانند در گروه تیپ های درونگرا شهودی منطقی ادراکی تقسیم بندی شوند.

این گروه از زنان همانگونه که پیش از این بیان کرده ایم زنانی مستقل و هدفمند هستند که تمام تلاش خود را برای به دست آوردن نیازهایشان به کار میبندند، از این رو درونگرایی میتواند خصلت اصلی این گروه از زنان باشد، زیرا برونگرا ها در اکثر مواقع وقت و انرژی خود را صرف دیگران میکنند و اهدافشان بر اساس انرژی اطرافیانشان تنظیم میشود.

زنان متولد تیر ماه توانایی انجام فعالیت های مختلف را در خود اجرایی میکنند اما مهمترین خواسته شان فعالیت های فردی است که بر اساس شهود خود به آن ایمان داشته باشند تا بتوانند به طور کامل به آن خواسته دسترسی پیدا کنند.

زنان متولد تیر ماه مایل هستند شرایط کاری خود را خود تعیین کنند و از ضوابط دیگران و چهارچوب هایی که برایشان تعیین میشود گریزان هستند، اما میتوان به طور کامل به این یقیین دست پیدا کرد که این گروه از زنان میتوانند با چهارچوب و ضوابط خود به آنچه که مایل هستند دسترسی پیدا میکنند.

زنان متولد تیر ماه با تیپ شناسی درونگرای شهودی منطقی ادراکی در روابط خود با دیگران بسیار محتاط عمل میکنند اما زمانی که با فردی صمیمی میشوند قطعاً رابطه دوستانه شان را حفظ میکنند و میتوانند صمیمی ترین دوستان یکدیگر باقی بمانند.

زنان متولد تیر ماه با این تیپ شخصیتی به طور متناوب یاد گیرنده هستند و در تلاش مداوم برای بهبود روابط خود و رشد خود هستند، تنبل نبودن و پشتکار داشتن در شرایط فعلی از جمله خصلت هایی است که در زنان تیر ماه قابل ستایش است و مصرانه برای بهبود شرایط خود تلاش میکنند.

چند نکته مهم برای زنان تیر ماهی

نکته مهم در دانستن طالع بینی ماه های سال و مقایسه آنها با کهن الگو های یونگ در به دست آوردن نقاط قوت و ضعف ما است که به مرور و با تلاش و آگاهی بخواهیم به رفع و رجوع این نقاط بپردازیم.

اگر در زندگیتان مدام احساس دلزدگی، پس زده شدن و یا غمگین شدن میکنید در دستاوردهای خود تجدید نظر کنید و فردیت اطرافیان خود را به دور از هیچ منفعتی در نظر بگیرید.

خصلت های آتنایی و تلاش برای جمع آوری و به دست آوردن یک نیاز اساسی در زندگی امروز انسان است اما باید بدانید جایگزین کردن منفعت های مالی به جای افراد انسانی میتواند آسیب های بیشتری در زندگی برای ما به همراه داشته باشد.

نویسنده: مینا حسن زاده

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
(3 رای)
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

امتیاز دهی به مطلب: زنان متولد تیر یا زنان هرا

خیلی بدبدمتوسطخوبعالی