ورود / عضویت
021-22004925
تعیین وقت مشاوره
مرکز مشاوره مکث
تعیین وقت مشاوره

زنان متولد خرداد ماه

زنان متولد خرداد ماه

اگر مایل به شناخت چند زن در غالب یک زن هستید، بی شک باید با طالع زنان خرداد ماهی آشنا شوید. زنان متولد خرداد ماه، زنانی شاد، پرنشاط و پرانرژی هستند که گاهاً خود را نیز غافلگیر میکنند. این غافلگیری به آن دلیل است که میتوانند سریعاً احساسات خود را تغییر دهند و در یک مود جدید روانی قرار بگیرند، آرام و بی حوصله و یا در مواردی غمگین و افسرده باشند.

/// شماره های تماس ///

اخلاق زنان متولد خرداد ماه

زنان متولد خرداد مانند باران های بهاری گاهی آرام، نمناک و درخشان هستند و گاهی طوفانی، سرد و سخت.

زنان متولد خرداد

از این رو وجه های مختلف وجودی زنان متولد خرداد باعث میشود هر فردی که با این زنان در معاشرت باشد، گاهاً چند زن را متصور شود و این تعارض در او به وجود میاید؛ آیا واقعاً این همان زن است که بسیار آرام، صبور و متین بود و امروز پر جنب و جوش و در حرارت و غیر قابل کنترل است.

قابلیت های زنان خرداد ماهی

قابلیت وجودی زنان خرداد ماه زمانی که در مود پر جنب و جوش خود قرار دارند به طرز شگفت انگیزی بالا است. تلاشگری و بودن در شغل های سخت و درآمدزایی بالا در وجه پر نشاط و هیجانی زنان خرداد ماهی است. زمانی که صبور و آرام هستند، خلاقیت، هنر و موسیقی به وجود می آورند و در وجه زنانه و بسیار آرام تر خود زنی خانه دار، کمی غمگین و بی حوصله هستند.

بنابراین نباید از زنان متولد خرداد ماه تصور یک زن در یک غالب را داشته باشید و با شناخت یک زن متولد خرداد ماه به دنبال همان تصور اولیه خود بمانید، قطعاً در این شرایط از شناخت زنان مختلف و وجوه مختلف یک زن خرداد ماه تعجب خواهید کرد.

معاشرت با زنان متولد خرداد

زنان متولد خرداد ماه دوستانی شاد، فعال و پر انرژی هستند، هم قدم برای فعالیت های جدید و پر انرژی برای اتفاقات نامنتظره هستند. از این رو باید بدانید با داشتن چنین معاشرتی هیچگاه حوصله تان سر نمیرود. اما نکته مهم در معاشرت با زنان خرداد ماه، مود آنها است که ممکن است در عین شادی، هیجان و نشاط فراوان یکباره تصمیم بگیرند آرام باشند، مهمانی را ترک کنند و یا در خود فرو بروند.

اما اگر شما دوستان زنان خرداد ماه باشید باید بدانید این احوالات صرفاً به وجوه مختلف روانی آنها بر میگردد و قطعاً نباید اتفاقی سخت افتاده باشد که زنان خرداد ماه در خود فرو بروند و یا احساس کنند بهتر است در جمع نباشند.

/// شماره های تماس ///

خلاقیت در زنان خرداد ماه

چند وجهی بودن اخلاقیات زنان خرداد ماه، خلاقیت بی نظیری را در آنها به وجود می آورد. اگر به زن صرفاً به عنوان وسیله ایی برای آسایش نگاه نکنیم و فرصتی به او داده شود که خود را با تمام وجود خود ابراز کند، قطعاً زنان خرداد ماه خلاقان بزرگی در هنر، ادبیات، موسیقی و یا آشپزی خواهند بود.

زیرا داشتن وجوه مختلف در روان هر فردی باعث میشود بتواند ابعاد مختلفی را در خود زندگی کند و به واسطه هدفمندی بتواند به خلق آثار زیادی دست پیدا کند. مادرانی که دختران متولد خرداد ماه دارند، نباید از چند وجهی بودن اخلاق فرزند خود نگران باشند و بهتر آن است که او را در شرایط رشد در غالب هنر، موسیقی، ادبیات و ورزش قرار بدهند تا یکباره شاهد دختری توانا و خلاق باشند که در حال رشد است.

این گروه از زنان صرفاً به دنبال خانه داری، تمیز کاری و ماندن در خانه نیستند، اما اگر لازم باشد تمام این فعالیت ها را به بهترین شکل خود انجام میدهند و در فرصت هایی که به دنبال خانه داری هستند نیز میتوانند خلاقانه عمل کنند.

تشابهات زنان خرداد ماه با شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ

زنان متولد خرداد ماه ترکیب کاملی از زنان: آرتمیس، هستیا، پرسفون هستند. شاید کمی غیر منتظره باشد، اما تعجب نکنید، زیرا وجوه مختلف شخصیتی یک زن خرداد ماه ایجاب میکند که با سه کهن الگوی یونگی تناسب داشته باشد.

زنان آرتمیس

زنانی جنگجو، مبارز و تلاشگر هستند.

زنان هستیا

زنان هستیا زنانی آرام، ساکت و با بعدی معنوی و روحانی هستند که در نهایت آرامش دستاورد های معنوی خود را دنبال میکند.

زنان خرداد ماهی

زنان پرسفون

در واقع کهن الگوی پرسفون و یا دختر نامیده میشوند که زنانی با تمام وجوه دخترانه، لوس، وابسته و محتاج به کمک والدین و دیگران هستند که از تنهایی هراس دارند و همیشه نیازمند کمک یک والد حمایتگر هستند. از این رو کمی گیج کننده است چگونه یک زن در عین آرتمیس بودن و جنگنده بودن میتواند پرسفون و دختر گونه و محتاج باشد و به دنبال حامی بگردد و در عین حال بسیار آرام و معنوی و منزوی باشد.

نکته دقیقاً همینجاست که دختران متولد خرداد ماه، تمام این احساسات و احوالات را در خود شاید در طول یک روز و یا در طول یک ماه تجربه کنند و خود نیز از آن متعجب باشند. اما دقیقاً نکته کاربردی در دختران خرداد ماه این است که بتوانند از بعد های کاربردی احساسات و روان خود استفاده کنند و نباید در ابهام این همه تغییر بمانند.

زنان خرداد ماه چه مردانی را دوست دارند

از آنجایی که تغییرات احوالی زنان خرداد ماه مشهود است و میتوانند در طول یک روز و یا یک ماه چند خصوصیات اخلاقی متفاوت داشته باشند، قطعاً مردی را دوست خواهند داشت که بتواند با او در تمام خصوصیات و مود های اخلاقیشان هم قدم باشد. اگر او زنی عاشق طبیعت است و نیاز به سفر دارد، مرد مورد علاقه او نیز باید همراه و پر انرژی باشد.

اگر در فرصت هایی نیاز به سکون، و آرامش ‌و یک جا نشستن دارد، مرد مورد علاقه او نباید تعجب کند و به او انگ افسرده و غمگین بزند و در مواردی که احساسات دخترانه و به دنبال حامی بودن او گل میکند قطعاً مرد مورد علاقه او باید حامی، دلسوز و مهربان باشد. زنان متولد خرداد ماه زنانی آسان هستند که تمام وجوه روان خود را زندگی میکنند.

بنابراین با بودن در کنار آنها فقط کافی است نسبت بهشان شناخت داشته باشید و از وجه های مختلف روانشان تعجب نکنید. از رو میتوانید همراهی دلنشین، جذاب، روحانی و معنوی و یا دختری کوچک و مهربان را در کنار خود داشته باشید.

نویسنده: مینا حسن زاده

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
(10 رای)
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

امتیاز دهی به مطلب: زنان متولد خرداد ماه

خیلی بدبدمتوسطخوبعالی