22006198 021

زنان متولد خرداد یا زنان آرتمیس، هستیا و پرسفون

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(17 رای)
زنان متولد خرداد یا زنان آرتمیس، هستیا و پرسفون

اگر مایل به شناخت چند زن در غالب یک زن هستید، بی شک باید با طالع زنان متولد خرداد ماه آشنا شوید. زنان خرداد ماهی، زنانی شاد، پرنشاط و پرانرژی هستند که گاهاً خود را نیز غافلگیر میکنند. این غافلگیری به آن دلیل است که میتوانند سریعاً احساسات خود را تغییر دهند و در یک مود جدید روانی قرار بگیرند، آرام و بی حوصله و یا در مواردی غمگین و افسرده باشند.

اخلاق زنان متولد خرداد ماه

زنان متولد خرداد مانند باران های بهاری گاهی آرام، نمناک و درخشان هستند و گاهی طوفانی، سرد و سخت. از این رو وجه های مختلف وجودی زنان متولد خرداد باعث میشود هر فردی که با این زنان در معاشرت باشد، گاهاً چند زن را متصور شود و این تعارض در او به وجود میاید؛ آیا واقعاً این همان زن است که بسیار آرام، صبور و متین بود ولی امروز پر جنب و جوش و پرحرارت و غیر قابل کنترل است.

قابلیت های زنان خرداد ماهی

قابلیت وجودی زنان خرداد ماه زمانی که در مود پرجنب و جوش خود قرار دارند به طرز شگفت انگیزی بالا است. تلاشگری و بودن در شغل های سخت و درآمدزایی بالا در وجه پر نشاط و هیجانی زنان خرداد ماهی است. زمانی که صبور و آرام هستند، خلاقیت، هنر و موسیقی به وجود می آورند و در وجه زنانه و بسیار آرام تر خود زنی خانه دار، کمی غمگین و بی حوصله هستند. بنابراین نباید از زنان متولد خرداد ماه تصور یک زن در یک غالب را داشته باشید و با شناخت یک زن متولد خرداد ماه به دنبال همان تصور اولیه خود بمانید، قطعاً در این شرایط از شناخت زنان مختلف و وجوه مختلف یک زن خرداد ماه تعجب خواهید کرد.

زنان متولد خرداد

معاشرت با زنان متولد خرداد

زنان متولد خرداد ماه دوستانی شاد، فعال و پر انرژی هستند، هم قدم برای فعالیت های جدید و پر انرژی برای اتفاقات نامنتظره هستند. از این رو باید بدانید با داشتن چنین معاشرتی هیچگاه حوصله تان سر نمیرود. اما نکته مهم در معاشرت با زنان خرداد ماه، مود آنها است که ممکن است در عین شادی، هیجان و نشاط فراوان یکباره تصمیم بگیرند آرام باشند، مهمانی را ترک کنند و یا در خود فرو بروند. اما اگر شما دوستان زنان خرداد ماه باشید باید بدانید این احوالات صرفاً به وجوه مختلف روانی آنها بر میگردد و قطعاً نباید اتفاقی سخت افتاده باشد که زنان خرداد ماه در خود فرو بروند و یا احساس کنند بهتر است در جمع نباشند.

تست MBTI

خلاقیت در زنان خرداد ماه

چند وجهی بودن اخلاقیات زنان خرداد ماه، خلاقیت بی نظیری را در آنها به وجود می آورد. اگر به زن صرفاً به عنوان وسیله ایی برای آسایش نگاه نکنیم و فرصتی به او داده شود که خود را با تمام وجود خود ابراز کند، قطعاً زنان خرداد ماه خلاقان بزرگی در هنر، ادبیات، موسیقی و یا آشپزی خواهند بود.

زیرا داشتن وجوه مختلف در روان هر فردی باعث میشود بتواند ابعاد مختلفی را در خود زندگی کند و به واسطه هدفمندی بتواند به خلق آثار زیادی دست پیدا کند. مادرانی که دختران متولد خرداد ماه دارند، نباید از چند وجهی بودن اخلاق فرزند خود نگران باشند و بهتر آن است که او را در شرایط رشد در غالب هنر، موسیقی، ادبیات و ورزش قرار بدهند تا یکباره شاهد دختری توانا و خلاق باشند که در حال رشد است. این گروه از زنان صرفاً به دنبال خانه داری، تمیز کاری و ماندن در خانه نیستند، اما اگر لازم باشد تمام این فعالیت ها را به بهترین شکل خود انجام میدهند و در فرصت هایی که به دنبال خانه داری هستند نیز میتوانند خلاقانه عمل کنند.

تشابهات زنان خرداد ماه با شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ

زنان متولد خرداد ماه ترکیب کاملی از زنان: آرتمیس، هستیا، پرسفون هستند. شاید کمی غیر منتظره باشد، اما تعجب نکنید، زیرا وجوه مختلف شخصیتی یک زن خرداد ماه ایجاب میکند که با سه کهن الگوی یونگی تناسب داشته باشد.

زنان آرتمیس

زنانی جنگجو، مبارز و تلاشگر هستند.

زنان هستیا

زنان هستیا زنانی آرام، ساکت و با بعدی معنوی و روحانی هستند که در نهایت آرامش دستاورد های معنوی خود را دنبال میکند.

زنان خرداد ماهی

زنان پرسفون

در واقع کهن الگوی پرسفون و یا دختر نامیده میشوند که زنانی با تمام وجوه دخترانه، لوس، وابسته و محتاج به کمک والدین و دیگران هستند که از تنهایی هراس دارند و همیشه نیازمند کمک یک والد حمایتگر هستند. از این رو کمی گیج کننده است چگونه یک زن در عین آرتمیس بودن و جنگنده بودن میتواند پرسفون و دختر گونه و محتاج باشد و به دنبال حامی بگردد و در عین حال بسیار آرام و معنوی و منزوی باشد.

نکته دقیقاً همینجاست که دختران متولد خرداد ماه، تمام این احساسات و احوالات را در خود شاید در طول یک روز و یا در طول یک ماه تجربه کنند و خود نیز از آن متعجب باشند. اما دقیقاً نکته کاربردی در دختران خرداد ماه این است که بتوانند از بعد های کاربردی احساسات و روان خود استفاده کنند و نباید در ابهام این همه تغییر بمانند.

زنان خرداد ماه چه مردانی را دوست دارند

از آنجایی که تغییرات احوالی زنان خرداد ماه مشهود است و میتوانند در طول یک روز و یا یک ماه چند خصوصیات اخلاقی متفاوت داشته باشند، قطعاً مردی را دوست خواهند داشت که بتواند با او در تمام خصوصیات و مود های اخلاقیشان هم قدم باشد. اگر او زنی عاشق طبیعت است و نیاز به سفر دارد، مرد مورد علاقه او نیز باید همراه و پر انرژی باشد.

اگر در فرصت هایی نیاز به سکون، و آرامش و یک جا نشستن دارد، مرد مورد علاقه او نباید تعجب کند و به او انگ افسرده و غمگین بزند و در مواردی که احساسات دخترانه و به دنبال حامی بودن او گل میکند قطعاً مرد مورد علاقه او باید حامی، دلسوز و مهربان باشد. زنان متولد خرداد ماه زنانی آسان هستند که تمام وجوه روان خود را زندگی میکنند. بنابراین با بودن در کنار آنها فقط کافی است نسبت بهشان شناخت داشته باشید و از وجه های مختلف روانشان تعجب نکنید. از رو میتوانید همراهی دلنشین، جذاب، روحانی و معنوی و یا دختری کوچک و مهربان را در کنار خود داشته باشید.

سوالات متداول

1. خصوصیات بارز زن خرداد ماه چیست؟
تغییر در انواع احساسات از خصوصیات بارز زنان خرداد ماه است. زن متولد خرداد ماه به صورت متناوب احساسات مختلفی را تجربه میکند و پر از تغییر اشت.

2. رگ خواب زن خرداد ماه چیست؟
احساس مسئولیت داشتن میتواند رگ خواب زن خرداد ماه باشد. در واقع اگر شما فردی بی مسئولیت هستید به هیچ وجه نمیتواند رگ خواب این گروه از زنان را به دست بگیرید.

3. چه مردانی برای زنان خرداد ماه مناسب هستند؟
زنان خرداد ماه زنان دمدمی مزاجی هستند که البته در احساس عشق ماندگار هستند. از این رو اگر شما فردی هستید که سریعاً از خواسته خود منصرف میشوید قطعاً نباید اطراف زنان خرداد ماه باشید.

4. تعریف کهن الگوی زن خرداد ماه چیست؟
زن خرداد ماه به طور متوسط از سه کهن الگوی آرتمیس، هستیا پرسفون خود به طور همزمان استفاده میکند. زن قهرمان و جنگجو در عین حال روحانی و همچنین دختری کوچک و مهربان است.

نظرات کاربران:
ناشناس
پاسخ به این نظر
1402/3/30

چقدر جالبه که خصوصیات رو دارم صبح یه جورم ظهر یه جور،بعدازظهر آفتابی ام شب ابری،،همزمان چندین شخصیت رو دارم..درلحظه که متین و با اعتدال برخورد میکنم یهو میرم رو شخصیت شوخ طبعی و بزن و بکوبی،بعد در لحظه میتونم غمگین بشم،اما همه اینا جوری نیست که ترسناک باشه اتفاقا اطرافیانم براشون جالبه میگن بازیگر خوبی می‌شدی..یه جورایی حوصلشون سر نمیره،هیچ‌کس رو نمیرنجونیم سعی میکنیم تا جایی که امکان داره خاطره خوش به جا بذاریم

0 0
نهال
پاسخ به این نظر
1401/3/31

سلام خيلي جالب بود سه شخصيت در يك غالب من خرداديم واقا گاهي باخودم سر تصميم گيري تصاد دارم

1 0
لیلا
پاسخ به این نظر
1401/3/10

خردادی ها خیلی خیلی خوبند.مهربون و صادق و پاک و نمونه.همه عاشقشون میشن.

5 0
نازلی
پاسخ به این نظر
1400/12/10

من خرداد ماهی هستم و تمام ویژگی های خرداد ماهی ها رو دارم درسته این خصوصیات اخلاقی واقعا جذاب و شگفت انگیزه ولی گاهی زندگی برای خودمون سخت میشه چون به شدت تنوع طلب هستیم و دنبال تکامل و ایده آل بودن :) به خصوص که من متولد سال موش هم هستم و در کنارش سرشت معتدل و تیپ شخصیتی چند گانه هم دارم یعنی درصد درونگرایی و برونگراییم خیلی به هم نزدیکه و... و این باعث میشه یجاهایی خودم از دست خودم شگفت زده بشم از ترکیب هنر و ادبیات و موسیقی و ورزش تو زندگیم نهایت لذت رو میبرم ولی تو انتخاب شریک زندگیم و عشقم واقعا عذاب میکشم بین مرد بهمنی و مهرماهی گیر افتادم :||| از طرفی کنار مرد بهمنی خیلی شاد و خوشحالم ولی از رمانتیک و عاشقانه رفتار نکردنش حرص میخورم از مرد مهرماهیه عاشق پیشه خوشم میاد اما چون زیاد اهل هیجان و شور و نشاط نیست و شخصیت ورزشکارمو پوشش نمیده اذیت میشم :|||

4 0
armin
پاسخ به این نظر
1400/6/24

خردادی ها کلا خوبن

8 1
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ