22004925 021

تکنیکهای مهم اولین رابطه جنسی بعد از ازدواج

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(33 رای)
تکنیکهای مهم اولین رابطه جنسی بعد از ازدواج

تکنیکهای مهم اولین رابطه جنسی بعد از ازدواج نیاز به آموزش دارد. زیرا اولین رابطه جنسی می تواند آسیب های جسمی و روحی به همراه داشته باشد. برای آموزش اولین رابطه جنسی تا انهای این مقاله علمی با ما همراه باشید.

در این مقاله به این سوالات پاسخ داد می شود:

  • انواع پوزیشن های ارتباط جنسی چگونه است؟
  • نکات مهم برای اولین رابطه زناشویی؟
  • آموزش رابطه شب اول ازدواج
  • تکنیکهای مهم اولین رابطه جنسی بعد از ازدواج
پیشنهاد می کنیم انجام دهید: تست آنلاین شخصیت جنسی

تکنیکهای مهم اولین رابطه جنسی بعد از ازدواج

روابط جنسی واژینال

مقاربت جنسی واژنی و یا سکس واژنی یکی از انواع روابط جنسی است که با ورود آلت تناسلی سفت شده مرد به واژن زن انجام می شود. سکس واژنی می تواند به روش های مختلفی انجام شود. صحیح ترین و راحت ترین آن بدین صورت است که زن به پشت خوابیده و پاهای خود را باز می کند تا مرد بین پاهای زن قرار گرفته و آلت تناسلی خود را وارد واژن نماید. در این پوزیشن آلت تناسلی مرد به راحتی وارد واژن شده و از آن خارج می شود.

یکی دیگر از روش های سکس واژنی که معمولاً برای دخول کامل تر انجام می شود، بدین صورت است که زن به پشت خوابیده و پاهای خود را روی شکم خود تا می کند. مرد بین پاهای زن قرار گرفته و آلت تناسلی خود را وارد واژن می کند. در این پوزیشن سینه ها و آلت جنسی زن به طور کامل در معرض دید مرد قرار گرفته و علاوه بر تحریک بیشتر مرد این امکان را به مرد می دهد که بطور کامل با بدن زن در تماس باشد.

دخول از پشت

روش دیگر برای سکس واژنی، دخول از پشت است. بدین صورت که زن به روی شکم خوابیده و پاهایش را روی شکمش خم می کند و مرد از پشت آلت تناسلی خود را وارد واژن زن می کند. در این پوزیشن قرار گرفتن باسن زن بین مرد و زن باعث می شود که دخول بصورت کامل انجام نشود. زیرا شکم مرد با باسن زن در تماس است. این پوزیشن اغلب برای رفع خستگی حین انجام رابطه جنسی انجام می شود.

سکس ضربدری

سکس ضربدری یکی دیگر از روش های دخول می باشد. در این پوزیشن، زن به پهلو خوابیده و پاهای خود را دراز می کند. مرد بین پاهای زن می نشیند و پاهای خود را دراز کرده و آلت تناسلی خود را وارد واژن زن می کند.

پوزیشن زن سوارکار

پوزیشن زن سوارکار روش دیگری برای انجام دخول است که برای زنان دارای اضافه وزن یا حامله و اولین تجربه رابطه جنسی زن (شب زفاف) مناسب نمی باشد. این پوزیشن بدین صورت است که مرد به پشت خوابیده و زن روی الت تناسلی نشسته و آن را وارد واژن خود می کند و با بالا و پایین کردن خود آلت تناسلی مرد را در واژن خود به حرکت در می آورد. در این روش بدن زن و مرد میتوانند کاملاً با هم در تماس باشند.

دخول به صورت پهلو به پهلو

یکی دیگر از پوزیشن های دخول بصورت پهلو به پهلو است. در این روش مرد و زن به پهلو می خوابند و بعد از کمی بالا بردن پای زن، مرد الت تناسلی خود را وارد واژن می کند. در این روش فشار کمتری به زن وارد می شود و یکی از روش های مناسب برای بارداری است. یکی از پوزیشن های مناسب برای زمان بارداری که در این دوره نباید فشار زیادی به زن وارد شود. بدین صورت است که زن روی پشت خود خوابیده و پاهای خود را باز می کند تا مرد بین پاهای زن بنشیند. بعد زن می تواند پاهای خود را روی ران مرد قرار دهد و مرد عمل دخول را انجام دهد.

اولین رابطه جنسی در کشورهای اروپایی و تفاوت آن با ایران

در کشورهای اروپایی اولین راطه جنسی کاملاً متفاوت از کشور ما میباشد. راطه جنسی برای فرهنگ ما یک مقوله شخصی نیست، مگر اینکه در غالب ازدواج، تعهد و قرارداد زناشویی باشد. به همین دلیل هر رابطه ایی که پیش از ازدواج صورت بگیرد در خفا و به دور از شأن ذهنیت اجتماعی است.

/// شماره های تماس ///

تکنیکهای مهم اولین رابطه جنسی بعد از ازدواج

مهم ترین تکنیک صبر و برد باری برای آقایان و مدیریت هیجانات است. واقعا لازم نیست همه اتفاقها دقیقا شب عروسی با کلی استرس و خستگی بی افتد. توجه داشته باشید ذهن زنها با مرد ها متفاوت است و نیاز به آرامش به جای هیجان برای اولین رابطه جنسی بعد از ازدواج دارند. معمولا روابط جنسی پیش از ازدواج به دلیل ذهنیت غالب جامعه مذموم شمرده میشود. اما پس از ازدواج برای همه امکان پذیر نیست که همه کارها و فانزی های ذهنیشان را پیاده سازی کنند.

امروزه در اکثریت جوامع اروپایی روانشناسان معتقد هستند که اگر فردی را مناسب ازدواج میدانیم از برقراری سکس با او جلوگیری کنیم. زیرا رابطه جنسی مانع از شناخت واقعی میشود و سر و شکل رابطه را از سمت و سویی که میرود، دور میکند.

اگر معیار و ملاکمان بر اساس شناخت برای ازدواج باشد، ایجاد رابطه جنسی باعث میشود معیارها، احساسات و عواطفمان تغییر کند و آنچه را که باید با روشن بینی ببینیم، در هاله ایی از بار عاطفی و جنسی میبینیم که برای انتخاب در ازدواج مانع محسوب میشود.

برقراری ارتباط جنسی در شی اول عروسی

برقراری ارتباط جنسیمانند هر رفتار دیگری یک تصمیم شخصی است و مهم این است که بتوانیم مسئولیت عمل خود را قبول کنیم. اگر زمانی در این رابطه بدون هیچ قرارداد و تعهدی قرار گرفتیم، دیگر نمیتوانیم خودمان را مغموم و شکست خورده بدانیم و ابراز کنیم خواست ما نبوده است. هر طرفی از این رابطه مسئول انجام عمل خود است و پس از آن نمیتوانیم کسی را مورد سرزنش قرار بدهیم.

سکس یا اولین رابطه جنسی

بنابراین مهم است که بدانیم به چه دلیلی و چرا رابطه جنسی برقرار میکنیم و هدف ما از ایجاد این رابطه چیست. به غیر از احتمال آسیب جسمی در برقراری روابطی که جدای از روابط زناشویی است (روابط پر خطر) میتوانیم به آسیب روحی و از دست دادن عزت نفس و خود کم بینی نیز اشاره کنیم.

اهمیت ارتباط جنسی در زندگی زناشویی

مهم این است که بدانیم ما با هر کسی که در اطرافمان است وارد معاشرت و هم کلام نمیشویم، پس چطور ممکن است بدنمان را با فردی شریک شویم که شناختی از او نداریم و یا پس از ایجاد رابطه دیگر مایل به برقراری ارتباط با او نیستیم.

این افکار فرضیات و تفکرات دینی نیستند، بلکه نگاهی روانشناسانه و جامعه شناسانه به موضوع رابطه جنسی هستند که برای استحکام روابط تعیین شده اند و احتمال آسیب های روحی و جسمیو همچنین اجتماعی را پایین میاورند.

اهمیت اولین رابطه جنسی پس از ازدواج

بنابراین ایجاد اولین رابطه جنسی باید با اصول و قواعد خود باشد و در هر فرهنگی بسته به نوع فرهنگ غالب آن جامعه و قوانین فرهنگی و اخلاقی آن جامعه برقرار شود. ما نمیتوانیم در ایران زندگی کنیم و طبق اصول اروپا رفتار کنیم، زیرا پس از شکست در رابطه مان قوانین اروپا نیست که از ما حمایت میکند، قوانین کشور خودمان است که بنا به تعاریف خود از ما حمایت میکند و یا رفتارمان را غلط میشمارد.

بنابراین به تمام دلایل گفته شده باید بدانیم اولین رابطه جنسی یا سکس خود را چگونه و چطور ایجاد میکنیم که در آن رابطه متضرر نشویم.

تفاوت سکس در زنان

رابطه جنسی برای زنها بیشتر از آنکه جنبه جنسی و تأمین نیاز جنسی داشته باشد جنبه برطرف کردن یک نیاز روحی، میل قلبی و عاطفی دارد، به همین دلیل زنها پس از ایجاد رابطه جنسی و ترشح هورمنی؛ اصطلاحاً به نام هورمن دلبستگی، باعث میشود پس از رابطه در یک احساس عمیق عاطفی قرار بگیرند.

تفاوت سکس در مردان

اما این احساس در مردها کاملاً متفاوت است و بیش از آن که هورمن اکسیدوسین (هورمن دلبستگی) ایجاد شود هورمن (آدرنالین) ترشح میشود و دچار هیجان، شور، شوق و سرخوشی میشوند. به دلیل تفاوت های جسمی بین زن و مردها، ایجاد اولین رابطه جنسی باز هم بهتر است بر اساس شرایط و ضوابط خاص خودش باشد که در هر فرهنگی تعریف شده است. در انتها لازم به ذکر است پیش از ازدواج آموزش مهارت های جنسی را توسط یکی سکس تراپیست در نظر بگیریم.

نظرات کاربران:
مینا
پاسخ به این نظر
17:07 - 9 فروردین 99

سلام من دارم ازدواج میکنم و نگفتم که قبلا با یکی سکس زیاد داشتم حالا تو اول ازدواجم نمیدونم باید خودمو چه جوری نشون بدم خیلی سخته میترسم یه کاری کنم و بفهمه که قبلا سکس زیاد داشتم، هیچ وقت مثل من دروغ نگین که انقدر بعدش استرس نگیرین

1 4
مرکز مشاوره مکث
21:40 - 12 مهر 99

سلام، بله صداقت و راستگویی بخصوص در مورد ازدواج کاملا ضروریه. اگر قبل ازدواج راجب اصول اخلاقی خود به توافق برسیم، بعد ازدواج خیلی آسوده تر خواهیم بود. توصیه میکنیم گذشته رو فراموش کنید و بر زندگی فعلی خود تمرکز نمایید.

1 0
افزودن نظر:
captcha