ورود / عضویت
021-22004925
تعیین وقت مشاوره
مرکز مشاوره مکث
تعیین وقت مشاوره

مردان متولد خرداد ماه

مردان متولد خرداد ماه

اگر به دنبال آسایش روان و بودن به دنبال یک زندگی یکدست و آرام هستید قطعاً ازمردان متولد خرداد ماه دور بمانید. اما نکته مهم در مردان متولد خرداد ماه محبت مثال نزدنی و بی بدیل آنهاست. زمانی که یک مرد متولد خرداد را میبینید قطعاً از این حجم از محبت شگفت زده خواهید شد و می توانید به این فکر کنید مرد رویاهایتان را دیده اید.

/// شماره های تماس ///

اخلاق مردان متواد خرداد ماه

مردان متولد خرداد بسیار دوست داشتنی، خوش زبان و مهربان هستند. میتوانند به هر طریقی احساس خود را ابراز کنند و از ابراز آن هیچ اباعی ندارند. شناخت این مردان از اطراف خود بسیار واضح و دقیق است و به هیچ عنوان در توهم نمی مانند.

مردان متولد خرداد ماه

معاشرت مردان خرداد ماه

نکته مهم در مردان متولد خرداد دو وجهی بودن آنهاست. دقیقاً همین نکته باعث میشود که بگوییم مردان خرداد ماهی آرامش را از شما سلب میکنند. زیرا زمانی که وجه دوم مردان خرداد ماهی نمایان میشود به هیچ وجه میلی به انجام کارهای قبل نداشته اند و به دنبال رفتارهایی کاملاً نامرتبط به رفتار های قبلی خود هستند. از این رو افرادی که با مردان خرداد ماهی در معاشرت هستند همیشه در این تعارض می مانند که:

  • آیا منظور او حقیقی بود؟
  • چرا این حرف را زد؟
  • چرا قبلاً اینگونه رفتار نکرده بود؟
  • چرا من را رها کرد؟
  • چرا من را دوست داشت و در کنارم نماند؟

و چراهایی دیگر که در اثر تغییر رفتار یکباره و عجیب مردان خرداد ماهی اتفاق میافتد به وجود میاید. از این رو اگر معاشران مردان خراد ماهی هستید خود را برای هر لحظه و یک اتفاق و برخورد جدید آماده کنید.

مردان خرداد ماهی چه زنانی را دوست دارند؟

پیش از اینکه این سوال مطرح شود باید بگوییم چه زنانی میتوانند با خصوصیات مردان خرداد ماهی کنار بیایند. مردان متولد خرداد ماه از آنجایی که کاملاً متغیر و مودی رفتار میکنند، نمیتوانند زنی را در مدت زمان طولانی در کنار خود حفظ کنند. اگر شما زنی صبور و بزرگوار هستید و همچنین اگر کنترلگر نیستید و میتوانید با تغییر رفتار و همچنین رفتارهای تکانه ایی مردان خرداد ماهی کنار بیایید، میتوانید زن محبوب این گروه از مردان باشید.

چرا زنان صبور مناسب مردان خرداد ماهی هستند

صبور بودن زنانی که در کنار مردان خرداد ماهی باقی می مانند از آن جهت مهم است که این مردان در هر لحظه می توانند نظری متفاوت و احوالی متغیر نسبت به شما، زمان و مکان داشته باشند. مثلاً اگر روزی در خانه نشسته باشید ممکن است برای خرید از منزل خارج شوند و دو روز دیگر بازگردند، تعجب نکنید.

زمان هایی ممکن است در سفر باشند و برای انجام کار خود از سفر بازگردند و توجهی به بقیه و اتفاقاتی که میافتد، نکنند. از این رو زنان کنترلگر، حساس و غیر صبور در فرصت های بی اخلاق عمل کردن مردان خرداد ماهی در جنگ مداوم با آنها به سر میبرند. بنابراین بهتر است با شناخت از این گروه مردان و شناخت از صبوری و تحمل خود در کنار مردان خرداد ماهی قرار بگیرید.

/// شماره های تماس ///

تشابهات مردان خرداد ماه با شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ

طبق تعاریف قبل، مردان خرداد ماه از دو وجه شخصیت کاملاً متفاوت و مجزا برخوردار هستند. مهربانی، دوست داشتن و توجه بی نظیر این مردان در مقابل بی توجهی، دوری گزینی و نامهربانی است که به دیگران منتقل میکنند. از این رو تشابهات مردان خرداد ماه با دو کهن الگوی: هرمس، هفائستوس است. در واقع ترکیب این دو وجه از شخصیت مردان خرداد ماه در رده اول کهن الگوی یونگی آنها قرار میگیرد.

محاسن و معایب مردان هرمس و هفائستوس

مردان هرمس

مردانی خوش زبان، خوش شانس، تنوع طلب، شوخ طبع، سخنور، باهوش و زرنگ، چهارچوب شکن، خوش سفر، بی زار از مسئولیت، کمی حقه باز و دور از ازدواج هستند. از این رو این گروه از مردان را میتوانیم در صفات بارزی از آن وجه مردان خرداد ماه را که دور از مسئولیت و دارای رفتار تکانه ایی هستند ،ببینیم.

مسئولیت پذیری در مردان هرمس

مردان هرمس میتوانند در جذب یک گروه با یک سخنوری کوتاه نقش مهمی داشته باشند. بی مسئولیت بودن و گریز از هر چهارچوبی که بتواند آنها را در تنگای رفتار مسئولانه قرار بدهد از جمله خصلت های مهم آنهاست.

هوش در مردان هرمس

این مردان با ذهنی باز و فعال عمل میکنند و مدام در حال اجرای ایده های جدید هستند، فعال بودن و انجام فعالیت های جدید او بی حد است. ذهن فعال و پر جنب و جوش و در حال تغییر و تحول مردان هرمس آنها را از بندها رها میکند و به دنبال ایده آلهای ذهنیشان سوق میدهد. مردان هرمس، پیام رسان های خوبی هستند و بدون قضاوت و پیش فرض میتوانند ناقل یک پیام مهم باشند و به درستی آن را بیان کنند.

مردان هرمس در رابطه با زنان

مردان هرمس در رابطه با زنان بسیار دوست داشتنی، جذاب و هیجان انگیز هستند. آنها به یکباره در زندگی زنی قرار میگیرند و او را مدت ها شاد میکنند، اما از آنجایی که مرد هرمس در هیچ قید و بندی قرار نمیگیرد، به یکباره نیز از زندگی هر زنی بیرون میرود و دلیل واضحی برای آن بیان نمیکند.

مردان هرمس در رابطه با زنان

بی حوصلگی از روابط تکراری و نماندن در واقعیت یک رابطه از دلایل دور شدن آنها از زن ها میباشد. اگر بخواهید مردان هرمس را در دست داشته باشید به اندازه نگه داشتن یک ماهی در دستانتان سخت است. اما نکته مهم در اینجاست که پیوستگی او به زن ها و ایجاد ارتباط مجدد برای او بسیار آسان است و در هیچ شرایطی بدون مخاطب و معاشرت نمیماند.

عشق در مردان هرمس

مردان هرمس میتوانند عشق را نیز تجربه کنند و از آن لذت ببرند اما پس از مدتی خود را نیازمند تجربه جدیدی میدانند. اما در وجه دوم رفتار و شخصیت مرد خرداد ماه، کهن الگوی هفائستوس نهفته است. این همان وجه از شخصیت مردان خرداد ماه است که میتواند هر زنی را با صلح، آرامش و محبت در کنار خود نگه دارد. اگر این گروه از مردان در فاز شخصیتی هفائستوس خود باشند، مهربان بزرگوار دوست داشتنی و با ملاحظه و همدل هستند.

از این رو موسیقی، شعر و ادب را میشناسند و برای هر فردی میتوانند محبوب و مقبول باشند. این وجه مردان خراد ماهی آنها را به پدرانی مهربان، همسرانی دوست داشتنی و مردانی با گذشت تبدیل میکند تا زمانی که در مود شخصیتی هرمس خود قرار بگیرند و یکباره بدون چهارچوب، نظم و قانون و بی پروا عمل کنند.

نکته آخر

رفتار های تکانه ایی، هیجانی، پایبند نبودن و تعلق خاطر نداشتن یکی از وجه های شخصیتی مردان هرمس و در مواردی تشابهات آنها با مردان خرداد ماهی است. در اینصورت مردان هرمس میتوانند برای رشد وجه مثبت خود: (هفائستوس) تلاش بیشتری بکنند و با شناخت خود از موهبت ها، احساس آرامش و تعلق خاطر در این کهن الگوی شخصیتی در رفتارهای خود تجدید نظر کنند و بتوانند بعد مسئول تر و مهربان تر روان و رفتار خود را پرورش دهند.

شناخت از هر کهن الگویی که هر فردی در آن قرار دارد باعث میشود به نقاط قوت و ضعف خود پی ببرد و بتواند دلیلی برای رشد و رفتار بهتر خود به وجود بیاورد.

نویسنده: مرکز مشاوره مکث

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
(7 رای)
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

امتیاز دهی به مطلب: مردان متولد خرداد ماه

خیلی بدبدمتوسطخوبعالی