22006198 021

مردان متولد شهریور و مقایسه آنها با کهن الگوی هادس

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(15 رای)
مردان متولد شهریور و مقایسه آنها با کهن الگوی هادس

اگر به دنبال شناخت مردانی با ویژگی های سرد، خشک و غیر قابل پیش بینی هستید، قطعاً خواندن طالع مردان متولد شهریور خالی از لطف نیست. مردان متولد شهریور در نگاه اول مردانی سرد و خشک و بی روح به نظر می آیند که میتوانند در بی تفاوت ترین حالت ممکن در کنار افرادی که با آنها در معاشرت هستند، وقت و زمان خود را بگذرانند. بی تفاوتی در رفتار و نگاه و حالات این گروه از مردان تصنعی و ساختگی نیست بلکه آنچه که در ذات مردان متولد شهریور وجود دارد باعث این دسته از رفتارها میشود. از افراد مشهور شهریوری می توان به گوته شاعر آلمانی و نری فورد صاحب کارخانه ماشین سازی فور اشاره کرد.

بهترین روانشناس گروه روانشناسی اینجا مکث در سال 1402: بهزاد متین

اگر مایل هستید در کنار مردان متولد شهریور بمانید و رابطه ایی صمیمانه و دوستانه با آنها برقرار کنید قطعاً نیازمند صبر و حوصله بسیار زیادی هستید. از آنجایی که مردان شهریور ماهی علاقه ایی به ابراز علاقه های کلامی و حتی غیر کلامی نمیبینند. بنابراین مایل هستند اگر کسی میخواهد در کنار آنها بماند، خود شخصاً مسئولیت همه چیز را بپذیرد و از نادیده گرفته شدن نیز گلایه ایی نکند، شاید به مرور زمان مرد متولد شهریور ماه احساس کند علاقه ایی قلبی پیدا کرده و میتواند زمان بیشتری را با شما صرف کند.

رفتار مردان متولد شهریور ماه

سرد خویی و بی تفاوتی در مردان متولد شهریور ماه باعث میشود در بسیاری از موارد جذاب نیز به نظر بیایند.

  • اینکه کسی نداند آیا مورد قبول واقع شده یا نه؟
  • دوست داشتنی هست یا نه؟
  • میتواند در کنار او باقی ماند یا نه؟

همه مواردی هستند که باعث میشود مرد متولد شهریور ماه برای اطرافیان خود جذاب تر به نظر بیایند. نادیده گرفته شدن صرف نه تنها به معنی دوست داشتنی نبودن نیست، بلکه به معنای بیشتر تلاش کنید تا دیده شوی میتواند باشد. از این رو کسانی که تشنه ایجاد رابطه صمیمانه با مردان شهریور ماه هستند لازم است بدانند ماندن و تلاش کردن میتواند نتیجه مثبتی در تداوم رابطه شان ایجاد کند.

مردان متولد شهریور یا مردان درونگرا

چگونگی تأثیر افراد مختلف بر مردان شهریور ماه

مردان متولد شهریور ماه در اکثر مواقع به دنبال ظواهر و صحنه سازی و شوآف از دیگران نیستند. به هر میزان که فردی در رابطه خود با مردان شهریور ماه شفاف تر، ساده تر و بدون نقشه رفتار کند، قطعاً در دل او بیشتر اثر میکند و نگاه واقع بینانه تری به این گروه از افراد پیدا خواهد کرد.

مردان شهریور ماه هر چیزی را از لحاظ کیفی بررسی میکنند حتی رابطه شان را

اگر شما به عنوان معاشران مرد متولد شهریور انتخاب شده اید بهتر است خود خودتان باشید و از هر گونه رفتارهای سطحی و نمایشی دوری کنید. بنابراین میتوانید دوست بهتر و مورد تأیید تری برای مردان شهریور ماه باشید.

انتخاب شخصی برای ازدواج

مردان شهریور ماه در انتخاب فردی برای ازدواج بسیار سخت عمل میکنند. نادیده گرفته شدن اطرافیان یکی از دلایل مهم این دسته از رفتارهای مرد متولد شهریور است. بنابراین اگر در کنار مردان شهریور ماه زمان میگذرانید، باید با صبوری و مقاومت بالایی که گاهاً از ناراحتی به شما دست میدهد، دوری کنید. اجاز دهید زمان بگذرد تا مرد شهریور ماه به این نتیجه برسد که آیا مایل به ازدواج هست یا خیر. اما مسئله اصلی در مردان شهریور رسیدن به این مرحله است که بتوانند شخصی را مناسب خود تشخیص دهند.

نگرش مردان شهریور به زندگی

مردان شهریور ماه سبک زندگی مشخص خود را دارند. شاید با دیدن آنها این احساس به دیگران دست دهد که سرخورده و دور از دنیا هستند؛ اما به هیچ وجه اینگونه نیست. مردان شهریور ماه در اوج احساس بالندگی و شکوفایی خود میخواهند آرام باشند و این احساس را در آرامش دنبال میکنند. شور و هیجان و شوق زندگی در این گروه از مردان مانند مزه کردن از زندگی است. به این نحو که با تمام شوق خود میتوانند هر آنچه را میخواهند تجربه کنند و در عین حال آرام و قرار داشته باشند.

تأثیر رفتار مردان شهریور بر دیگران

مردان شهریور ماه نیازمند تأثیرگذاری بر دیگران نیستند و به هیچ وجه مایل نیستند برای جلب توجه دیگران رفتاری غیر از رفتار همیشگی خود داشته باشند. از این رو تأثیر بسزایی نیز بر مخاطبان خود میگذارند.

تصمیم گیری در مردان شهریور ماه

زمانی که یک مرد شهریور ماهی به این یقین دست پیدا میکند که آنچه که میخواهد همانی است که باید، قطعاً به مرحله تصمیم گیری دست پیدا کرده است. هیچ کسی نمیتواند او را از تصمیم و خواسته اش منصرف کند.

عزت نفس در مردان شهریور ماه

عزت نفس در مردان شهریور ماه یکی از پایه ایی ترین خصلت های این گروه از مردان است، شاید هر فردی برای داشتن این میزان از عزت نفس تمام مدت در تلاش باشد، اما مردان شهریور ماه کافی است که بخواهند در اوج عزت نفس قرار بگیرند. دروناً آرام خواهند بود و کنترل خود و شرایط را به عهده خواهند داشت، از بی توجهی و نادیده گرفته شدن هراس ندارند و میتوانند به تنهایی از کلیه امکانات محیطی و خودشان استفاده کنند.

مقایسه مردان شهریور ماه با کهن الگوی یونگ

اگر بخواهیم وجوه مشترک بین مردان شهریور ماه و کهن الگو های یونگ پیدا کنیم قطعاً مردان شهریور ماه با کهن الگوی هادس تشابهات بسیار زیادی خواهند داشت. اما مهمترین و اصلی ترین تمایز بین مردان شهریور ماه و کهن الگوی هادس در ذاتی بودن خصلت های مردان شهریور ماه است، اما هادس ها در بیشتر مواقع بر اساس شکست ها و ضربه هایی که به آنها وارد شده است خصلت های خود را فعال میکنند.

مردان متولد شهریور یا مردان هادس

مردان هادس

مردان هادس مردانی سرد با شخصیت هایی دست نیافتنی هستند که نشان از عمیق بودن این گروه از مردان در روانشان است. مردان هادس بسیار درونگرا و عمیق هستند، درک بالایی دارند و تقریباً در اکثر مواقع احتیاجی به جلب توجه و نشان دادن خود به دیگران ندارند. آنچه که از درون یک مرد هادس تراوش میکند، نشانه عزت نفس و دارایی درونی است که یک امکان ذاتی برای مرد هادس به حساب می آید.

مردان هادس درونگرا و نکته بین هستند اما لازم است بدانید این میزان از درونگرایی بسیار زیاد است. نکته مهم در این است که هیچ فردی نمیتواند به تنهایی هادس باشد و مردان شهریور ماه خصلت های اساسی و کلیدی مردان هادس را دارند. انزوا طلبی، درونگرایی، بی توجهی به اطراف، عزت نفس، کارایی های نفسی و دورنی و برقراری ارتباط قلبی و درونی با دیگران و ایجاد علاقه قلبی از خصلت های این گروه از مردان است.

تیپ شناسی مردان شهریور ماه بر اساس تست شخصیت شناسی MBTI

مردان شهریور ماه با خصوصیات غالب کهن الگوی هادس در بیشتر مواقع در تست های شخصیت شناسی MBTI در گروه درونگرا حسی احساسی قرار میگیرند. این افراد دارای نظم هستند اما غالب شخصیتشان بر اساس درونگرایی بالا و حسی بودن پایه ریزی شده است. این گروه از افراد بیشتر زمان خود را صرف خود و افکار منظمشان میکنند. دیگران میتوانند به راحتی به این گروه از افراد اعتماد کنند و آنها پذیرای مسئولیت زیادی هستند. درونگرایی زیاد آنها باعث میشود در مواجه با موقعیت های جدید هراس داشته باشند و نتوانند کنترل اوضاع را آنگونه که هست در دست بگیرند.

افرادی با چنین شخصیت هایی در قالب حامی دیگران قرار میگیرند و در درون خود نیاز مبرم به حمایت از دیگران دارند. سکوت و آرامش در این افراد باعث میشود دیگران بتوانند به آنها اعتماد کنند و احساس آرامش شدیدی را در کنارشان تجربه کنند.

سوالات متداول

1. خصوصیات بارز مرد شهریور ماه چیست؟
سرد مزاجی، بی تفاوتی و نادیده گرفتن دیگران از خصوصیات بارز مردان شهریور ماه است. اما اگر در کنارشان صبور بمانید قطعاً بهترین دوستان و همدم شما باقی خواهند ماند.

2. رگ خواب مردان شهریور ماه چیست؟
صبوری و غر نزدن رگ خواب مرد متولد شهریور ماه است. اگر بتوانید با عطوفت و مهربانی بدون هیچ غر زدنی در کنار مرد شهریور ماه باشد قطعاً رگ خواب او را به دست آورده اید.

3. چه زنانی مناسب مرد شهریور ماه هستند؟
واضح است زنانی که بتوانند غر نزنند و صبری بالا داشته باشند و همچنین احساس محبت را در دل مرد شهریور ماه روشن کنند و بتوانند آرامش ایجاد کنند زن مناسبی برای مرد شهریور ماه هستند.

4. تعریف کهن الگوی مرد شهریور چیست؟
کهن الگوی هادس کهن الگوی درونگرا و عمیقی است که بیشتر مواقع در دوری گزینی از اطرافیان خود به سر میبرد و نیازمند داشتن دوره های تنهایی طولانی مدت است.

نظرات کاربران:
حسین
پاسخ به این نظر
1400/6/12

من.32سالمه متاهل هم.هستم..باورتون نمیشه حدود 4ساعت تو دستشویی میشینم.فری فایر بازی میکنم.و مغزم شرطی شده تا فری بازی نکنم.عمل دفع نمیتونم انجام بدم..تو خیابون.ماشینا میزنم کنار و تا ساعت ها درگیر بازی میشم.و بعد میبینم به همه جا دیر میرسم.خیلی بد اوضاعی دارم… خدارا شکر خانومم را به یک بازی موبایلی عادتش دادم.که هی به من گیر نده.و الان اونم همش داره بازی میکنه

0 2
Shadi
1401/4/14

باید بهتون بگم گند زدین.منم یه مدت معتاد این بازی شده بودم. اما الان دیگه ب پشمم هم نیس بازی کنم یانه. باید خودتونو مشغول یچیز دیگه کنید وگرنه زندگیتون ب فنای ابدی میره

2 0
ارر
1400/8/12

خسته نباشید

1 0
جلال ولدی
پاسخ به این نظر
1399/5/3

سلام.

3 1
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ