22006198 021

مشاوره آنلاین پیش از ازدواج (با واتساپ)

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(28 رای)
مشاوره آنلاین پیش از ازدواج (با واتساپ)

مشاوره آنلاین پیش از ازدواج با واتساپ، برای مشاوره آنلاین یا مشاوره تلفنی با روانشناس در تهران یا ایران شما می توانید با مرکز مشاوره اینجا مکث به شکل بسیار راحتی ارتباط برقرار کنید. ابتدا شماره واتساپ 98351671664+ را سیو کنید، سپس به این شماره پیام دهید و در آخر وقت مشاوره خود را مشخص کنید. مشاوره آنلاین خانواده و مشاوره آنلاین پیش از ازدواج نوعی از مشاوره است که تنها به دلیل دوری مسافت، مشغله کاری و همچنین جلوگیری از شیوع کرونا ویروس انجام می شود. مشاوره آنلاین ازدواج در شرایطی که مراجعین امکان حضور یافتن در جلسه را نداشته باشند و دسترسی به مشاور ازدواج برایشان مقدور نباشد، امکان مناسبی است که بتوانند به مشاوره خود بپردازند.

در مشاوره های آنلاین ازدواج از طریق برنامه های تصویری مانند واتساپ و یا مشاوره های تلفنی از طریق تلفن مراجعین پای جلسات مشاوره ازدواج غیر حضوری حاضر میشوند. همچنین با سوالاتی که مشاور از آنها میپرسد به مشاوره مشغول میشوند. اگر چه مشاوره های حضوری همیشه بهتر و مؤثرتر خواهند بود، اما چون مشاوره ازدواج، بحث درمان را در کنار خود ندارد و فقط مقوله شناخت در آن مطرح است روند آسانتری خواهد داشت.

مشاوره آنلاین پیش از ازدواج (با واتساپ)

از آنجایی که در مواردی امکان درمان نیز در مشاوره آنلاین میباشد، اما هم خود مراجع و هم مشاور میداند، درمان در فضایی صمیمی و نزدیک جواب بهتری از شرایط دور و با وسایل ارتباط جمعی است.

مشاوره آنلاین ازدواج

تستهای پیش از ازدواج در مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین ازدواج، تستهای پیش از ازدواج هم دارد که آنها را هم میتوانند از راه دور جواب بدهند و برای مشاور ازواج خود بفرستند و جواب تست و یا تفسیر تست را هم بشنوند.

امروزه به دلیلی مشغله های کاری فراوان شاید ترجیح بیشتر افراد، انجام کارها به صورت آنلاین و یا تلفنی باشد که این امکان از طریق مشاوره های آنلاین ازدواج فراهم شده است.

پیشنهاد می کنیم: تست ازدواج

مشاوره آنلاین خانواده و اولین اصل در هر مشاوره

اما همانطور که اصل صداقت و شفافیت در هر مشاوره ایی اولین اصل است، در مشاوره آنلاین پیش از ازدواج هم باید صادقانه و شفاف عمل کنیم که جواب بهتری برای خودمان داشته باشیم. گرچه که حضور در یک جلسه مشاوره، نوع نگاه مراجع، نوع رفتار اولیه او و یا نوع پوشش او میتواند یک روانشناس مجرب را از خیلی از مسائل آگاه کند. دیگر نیازی به سوال های فراوان و بررسی های موشکافانه نداشته باشد و یا حتی اختلالاتی را هم در مراجع تشخیص دهد. در ادامه راه مشاوره بسیار اثرگذار است، اما به هر حال مشاوره های آنلاین باز هم میتواند در برخی از موارد جوابگو باشد.

مثلاً دکتر روانشناس زبده ای که در کشور دیگری زندگی میکند، بهترین وسیله برای مشاوره گرفتن از او میتواند یک مشاوره آنلاین پیش از ازدواج و صرف وقت دو یا سه ساعته با او باشد که بتواند تا حدودی، مسائل را بررسی کند و تشخیص هایی بدهد.

به این دلیل که هیچ فردی نمیتواند با پنهان کاری، غیر شفاف بودن اختلالات و یا آنچه را که میخواهد از یک روانشناس مخفی کند، را مخفی کند. زیرا علم یک روانشناس و تجربه کاری او ثابت کرده که میتواند با چندین سوال از شرایط خانوادگی و گذشته و کمی از حال یک مراجعه به مواردی دست پیدا کند که خود مراجعه از آن نیز بی خبر است. همچنین در مشاوره های آنلاین نیز مشاور مجرب میتواند به همه این موضوعات دست پیدا کند و مشاوره خوبی را برای مراجعینش داشته باشد.

بنابراین میتوانیم نتیجه بگیریم که یک مشاور روانشناس با مهارت، چه از طریق آنلاین و یا چه از طریق مشاوره حضوری میتواند بررسی های خود را انجام بدهد و در مواردی که مراجعه احساس نیاز و یا کمک میکند به او کمک کند.

مزایای مشاوره آنلاین ازدواج با واتساپ

  1. رسیدن بدون تأخیر در محل مشاوره اگر راه های ارتباطی به مشکل برنخورده باشند، میشود دقیقاً در همان لحظه در همان جایی حاضر باشیم که مشاوره شروع میشود.
  2. دور بودن از ترافیک، تحمل استرس، اضطراب محیط بیرون از خانه، نادیده گرفتن دوری مسیر و انتخاب راه مناسب برای رسیدن به محل مرکز مشاوره.
  3. دسترسی به مشاورانی که مورد علاقه مان هستند و یا به آنها شناخت داریم اما در شهر یا کشور ما حاضر نیستند.
  4. کم شدن میزانی از هزینه های جانبی در مشاوره های آنلاین.
  5. در مواردی بیان آنچه که از خودمان میخواهیم بگوییم و یا در ذهنمان از طرف مقابلمان است بدون هیچ شرمی، به این دلیل که در مکانی جدید حضور نداریم و با خودمان نیز تنها هستیم، میتوانیم آنچه را که در ذهنمان می آید بدون هیچ شرم و خجالتی بیان کنیم.

این پنج مورد از مواردی هستند که با مشاوره های آنلاین برایمان امکان پذیر است و تفاوت خود را با مشاوره حضوری نشان میدهد.

نظرات کاربران:
نسترن
پاسخ به این نظر
1400/6/28

سلام من دختری 26 ساله هستم . شاغلم و 5 سال هست با اقایی که 34 سالشون هست دوست هستیم به قصد ازدواج . اما مدتیه چند تا مسئله ذهن منو درگیر کرده اولیش این هست که نمیدونم اختلاف سنی من و ایشون خوبه یا بد؟ دومین مسئله این هست که من ارشد دارم و این اقا دیپلم هستن و شغلشون ازاده ایا ممکنه این مسئله بعدا دردسر ساز بشه ؟ سومین مسئله این هست که این اقا پدرشون یه خونه سه طبقه دارن و میخان یک طبقه به ما بدن . و ایشون دوتا خواهر مجرد دارن ایا مشکلی ایجاد میتونه بشه بخاطر اینکه تو یه ساختمون هستیم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ