22006198 021

مشاوره ازدواج در تهران به سبک جولی گاتمن

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران و دارای پروانه از سازمان نظام روانشناسی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا.

مهسا بشار
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

ساراناز مقیمی - روانشناس، روان درمانگر تحلیلی یونی برای درمانی مشکلات فردی، خانواده و زوجی و همچنین آموزش مهارت های زندگی WHO

ساراناز مقیمی
تهران

دکتر لیلا رضایی - دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه تهران

لیلا رضایی
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(10 رای)
مشاوره ازدواج در تهران به سبک جولی گاتمن

با مشاوره ازدواج در تهران به سبک (جولی گاتمن) را در اینم قاله به شما توضیح می دهیم تا دیگر وارد ازدواجی که مانند خربزه یا هندوانه در بسته است نشوید. مرکز مشاوره اینجا مکث با داشتن بهترین مشاور ازدواج و مشاور خوب قبل از ازدواج مسیر را برای شما بسیار روشن می کند. در مرکز مشاوره ازدوا مکث که مشاوره ازدواج در تهران به سبک (جولی گاتمن) انجام می گردد، با انجام (چهار جلسه مشاوره و گرفتن 16 تست) بالاترین سطح از شناخت را برای شما فراهم می کند. مشاوره ازدواج در تهران تفاوتهایی با سایر شهرها دارد، زیرا از تمام فرهنگهای مختلف در تهران زندگی می کنند که همین موضوع کار مشاوره را سخت تر می کند.

اما دکتر جولی گاتمن کیست؟ یکی از بنیانگذاران و رئیس مؤسسه گاتمن و یکی از بنیانگذاران نرم افزار افکتیو به همراه همسرش جان گاتمن است. نظریه گاتمن چیست؟ روش گاتمن چگونه است؟ از منظر او اهداف زوج درمانی به روش گاتمن خلع سلاح ارتباط کلامی متضاد است. افزایش صمیمیت، احترام و محبت رکت اصلی است. او موانعی که باعث ایجاد احساس رکود می شوند را برمیدارد و ایجاد حس همدلی و تفاهم در متن رابطه را ایجاد می کند.

خدمات مشاوره ازدواج در تهران

  • مشاوره پیش از ازدواج حضوری در تهران
  • مشاوره ازدواج آنلاین ازدواج
  • آموزشهای پیش از ازدواج
  • شخصیت شناسی پیش از ازدواج

خدمات ویژه خود را ارائه می دهد. مشاوره از ازدواج در تهران، یک مشاوره بسیار مهم است که معمولاً توسط مشاوره خانواده ارائه می گردد. این مشاوره به نفع همه زوجینی است که در نظر دارند تعهد طولانی مدت با هم داشته باشند. به طور معمول، هدف از مشاوره ازدواج در تهران شناسایی و رسیدگی به همه موارد پر ابهام و مخفی مانده برای شما توسط بهترین مشاور روانشناس قبل ازدواج بهزاد متین میباشد.

میزان موفقیت مشاوره ازدواج چقدر است؟

حدود 70%، بر اساس گزارش مجله زناشویی و خانواده درمانی اروپا، میزان موفقیت مشاوره ازدواج حدود 70% است.

مفهوم مشاوره ازدواج چیست؟

مشاوره ازدواج که به عنوان مشاوره شناسایی نقاط ضعف و قوط میزان شخصیت همسان، صمیمت، باورهای منطقی و غیر منطقی و آسیب های روانپزشکی را می سنجد بدن شک و 100% برای مشاوره پیش از ازدواج حتی با روایی 70% به شدت به شما کمک می کند. مشاوره رابطه یا زوج درمانی نیز شناخته می شود، نوعی درمان است که از افراد در روابط صمیمانه حمایت می کند. درمان ممکن است برای زوجینی که به جدایی فکر می کنند یا به دنبال بهبود صمیمیت و تفاهم هستند بسیار مفید باشد.

سخت ترین دوران ازدواج چه زمانی است؟

چه زمانی ازدواج برای زوج ها سخت می شود؟ معمولاً مشکلات مالی، خیانت، گسست در ارتباطات، تعارضات والدین، اختلاف نظر در مورد انتخاب های اصلی زندگی، غم و اندوه یا مسائل بهداشتی برخی از شرایطی هستند که تحت این آسیب ها حفظ یک ازدواج دشوار است.

مشاوره ازدواج

زوجینی که زمان زیادی با هم بودند نیز احساس نیز به شناخت علمی تر از هم را دارند و به دنبال مشاوره ازدواج در تهران هستند. زیرا مشاوره قبل از ازدواج می تواند به آنها کمک کند تا شناختسان واقعی و منطقی شود و نه احساسی.

مزایای مشاوره ازدواج در تهران چیست؟

مشاوره ازدواج در تهران میتواند به زوجین صمیمی کمک کند تا نگرانی هایی را که در جریان روابطشان به وجود می آید را در نظر بگیرند. اما مشاوره قبل از ازدواج در تهران می تواند به زوجین کمک کند تا مناطقی را که بعداً منجر به درگیری شوند را شناسایی کنند. مثلا در امور مالی، روشهای فرزندآوری، اهداف شغلی و پویایی خانواده. یک مطالعه منتشر شده در مجله روانشناسی ازدواج، که از طریق بررسی تلفنی انجام شده است. نشان داد که زوجینی که در نوعی برنامه مشاوره قبل از ازدواج شرکت کرده بودند، 31٪ احتمال طلاق را کمتر داشتند.

مشاوره ازدواج در تهران به سبک (جولی گاتمن)

به گفته درس جان و جولی گوتمن، درمانگران زوج شناخته شده ای که مؤسسه گوتمن را هدایت میکنند. و کارگاه های زوج و سایر مشاوره های قبل از ازدواج را برگزار می کنند، می توانند از ابتدا به زوجین خود کمک کنند تا از همان اول یک رابطه سالم را برقرار و ایجاد کنند. تحقیقات این موسسه نشان می دهد، زوج هایی که مشکل دارند، بطور متوسط مشاوره ازدواج را انجام نداده اند.

آیا گاتمن هنوز ازدواج کرده است؟

او در سال 1987 با جولی گوتمن خواهر شوارتز، روان درمانگر ازدواج کرد. دو ازدواج قبلی او به طلاق ختم شده بود و همین موضوعی برای بررسی علت طلاق زوجین در او شد. او یک دختر به نام موریا گاتمن دارد. جان و جولی گاتمن در حال حاضر در ایالت واشنگتن زندگی می کنند.

آیا مشاوره ازدواج برای همه مناسب است؟

مشاوره قبل از ازدواج به طور کلی برای همه زوجها توصیه می شود، حتی آنهایی که رابطه بدون مشکل دارند. شروع تعهدی مانند ازدواج همراه با مشاوره زوجین بسیار مفید است. زیرا می تواند به هر یک از زوجین کمک کند تا افکار، نگرانیها و انتظارات خود را از این مشارکت برطرف کنند. همچنین به این دلیل که در صورت بروز مشکل در زوجین به زوجین کمک می شود تا احساس راحتی بیشتری داشته باشند. مشاوره ازدواج در تهران به سبک (درس جان و جولی گاتمن) در مرکز اینجا مکث،با استفاده از رویکرد آنها و تسهای بین المللی بومی شده تلاش شده است که دقیق ترین ارزیابی را از شما داشته باشند.

در جلسات مشاوره زوجین فرصت صحبت در چه اموری را دارند؟

در جلسات مشاوره قبل از ازدواج، زوجین این فرصت را دارند که موضوعاتی مانند امور مالی، بحث تعداد فرزندان و صمیمیت را بررسی کنند. همچنین سه زمینه ای که بسیاری از زوجین با آنها مشکل دارند. زن و مرد همچنین می توانند مهارت های ارتباطی و حل و فصل تعارض را توسعه دهند و هرگونه نگرانی را که ممکن است در مورد ازدواج داشته باشد، برطرف کنند. خواه این نگرانی ها ناشی از سابقه ارتباط شخصی، سابقه خانوادگی یا موارد دیگر است.

مشاور ازدواج

چه کسی مشاوره ازدواج در تهران را ارائه می دهد؟

مراجعه به مشاور زوجین می تواند خود را برای آماده شدن برای ازدواج یا سایر تعهدات طولانی مدت یاری کند و بسیاری از مجوزهای ازدواج و خانواده های تحت درمان اجازه مشاوره قبل از ازدواج را به عنوان بخشی از عمل خود ارائه دهند. زوجین صمیمی که به دنبال مشاوره قبل از ازدواج در تهران هستند، می توانند مشاوره با یک درمانگر را انتخاب کنند. در یک کارگاه یا جلسه درمانی گروهی شرکت کنند یا در یک برنامه جامعه شرکت کنند. کتابهای خودیاری، دی وی دی و سایر منابع نیز برای کسانی که مایل به شرکت در جلسات درمانی نیستند و یا به مشاوره قبل از ازدواج دسترسی ندارند، در دسترس است.

بهترین مشاوره ازدواج در تهران و مرکز مشاوره ازدواج و خانواده مکث در تهران در زمینه مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره آنلاین ازدواج خدمات ویژه خود را ارائه می دهد.

مشاوره ازدواج در تهران، یک نوع مشاوره خاص است که معمولاً توسط روانشناس و یا مشاور خانواده ارائه می شود. این مشاوره به نفع همه زوجینی است که در نظر دارند تعهد طولانی مدت مانند ازدواج را داشته باشند. به طور معمول، هدف از مشاوره قبل از ازدواج در تهران، شناسایی و رسیدگی به شخصیت، هوش جنسی، هوش هیجانی، تفاوت های فردی، درون گرایایی و برون گرایی، میزان باورهای منطقی و غیر منطقی به ازدواج بررسی می شود.

مرکز مشاوره ازدواج در تهران

مشاوره ازدواج در تهران ممکن است برای برخی از افراد مشکلاتی ایجاد کند. زوجین در ابتدا ممکن است از ترس یا اضطراب در مورد آنچه ممکن است آشکار شود، از مشاوره ترس یا اضطراب خودداری کنند. موضوعات دشوار یا زمینه های قابل توجه نگرانی ممکن است در جلسات مشاوره مطرح شود. برخی از زوجین ممکن است برای اولین بار در مورد ارزشها و باورهای فردی یا نقشهای مشارکت ایده آل خود بحث کنند. در حالی که مطرح کردن اختلاف نظر برای بحث و گفتگو ممکن است به برخی از آدرس ها کمک کرده و آنها را با موفقیت در درمان حل کند، برخی دیگر ممکن است تصمیم بگیرند که برخی مسائل غیر قابل مقایسه هستند و تصمیم به ازدواج ندارند. ما به شما بهزاد متین مشاوره ازدواج تهران از گروه روانشناسی مرکز مشاوره اینجا مکث را پیشنهاد می دهیم.

مشاوره ازدواج در تهران

فضای امن اتاق مشاوره پیش از ازدواج مکث در تهران

مشاوره پیش از ازدواج تهران به شرکت کنندگان فضای امن را برای بحث و گفتگو در مورد نگرانی ها ارائه می دهد. اما شنیدن شریک زندگی موضوعاتی را مطرح می کند یا افکار خود را در مورد رابطه و نقش هر دو شریک در آن رابطه بیان می کند و ممکن است منجر به احساسات صدمه دیده یا ایجاد درگیری شود. راستگو بودن در مورد شبهات رابطه، انتظارات یا اهداف آینده ممکن است منجر به درگیری کوتاه مدت بین شرکا شود، اما بسیاری از زوجین می توانند با کمک یک درمانگر از این طریق کار کنند و مشارکت خود را با یک پایه محکم آغاز کنند.

هر زوج ممکن است نتواند به مشاوره قبل از ازدواج دسترسی پیدا کند. برخی از مراکز ممکن است بیمه را بپذیرند. دیگران ممکن است نپذیرند. برخی از مراکز جامعه یا بیمارستان ها ممکن است خدمات مشاوره ای کم هزینه ارائه دهند. روانشناسان یا سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی همچنین ممکن است قادر به ارائه اطلاعات در مورد منابع مشاوره کم هزینه باشند. مشاوره قبل از زناشویی همچنین به یک تعهد زمان نیاز دارد و ممکن است زوج های مشغول تهیه وقت مشاوره را با مشکل مواجه کنند. برخی از درمانگران ممکن است برنامه ریزی انعطاف پذیر ارائه دهند.

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران و دارای پروانه از سازمان نظام روانشناسی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا.

مهسا بشار
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

ساراناز مقیمی - روانشناس، روان درمانگر تحلیلی یونی برای درمانی مشکلات فردی، خانواده و زوجی و همچنین آموزش مهارت های زندگی WHO

ساراناز مقیمی
تهران

دکتر لیلا رضایی - دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه تهران

لیلا رضایی
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
نظرات کاربران:
مینو
پاسخ به این نظر
1402/8/30

سلام نامزد من خیلی در مسائل شخصیم دخالت میکنه و میشه گفت برای هر تصمیم که حتی خیلی شخصی ام باشه باید باهاش صحبت کنم احساس میکنم اعتماد به نفسمو پایین آورده میشه با جلسات تراپی قبل از ازدواجمون مشکلمون حل بشه؟

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ