22006198 021

مشاوره تلفنی و آنلاین تحصیلی (کنکور)

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(51 رای)
مشاوره تلفنی و آنلاین تحصیلی (کنکور)

مشاوره تلفنی و آنلاین تحصیلی (کنکور) و روانشناختی همانند دیگر مشاوره هایی است که به صورت حضوری و یا مشاوره آنلاین انجام میشود. در مشاوره تلفنی تحصیلی دانش آموزانی که نیازمند راهنمایی گرفتن در مورد نحوه درس خواندن و یا انتخاب رشته تحصیلی شان هستند میتوانند از مشاوران تحصیلی به صورت تلفنی، راهنمایی و مشاوره بگیرند.

مشاوره های تحصیلی تلفنی تفاوت چشمگیری با دیگر مشاوره ها دارند؛ زیرا مشاوره فردی و یا مشاوره زوج و یا مشاوره خانواده نیازمند شناخت و آگاهی است اما در مشاوره تحصیلی مرکز اصلی توجه بر روی تحصیل و زمانی که برای آن سپری میشود و هدفی که دانش آموز مایل است به آن دست پیدا کند، است.

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی یا مشاوره تحصیلی آنلاین به این گونه است که دانش آموز با شناخت مشاوری که در آن گرایش تحصیلی مهارت دارد، تماس میگیرد و در مورد آنکه چه رشته ایی بنا به استعداد، هدف و خواست قلبی او و نیز زمانی که برای مطالعه میگذارد، دست یافتنی است.

مشاور تحصیلی میتواند با شناخت از احوالات دانش آموز، بنا به تعاریف خود و والدینش و نیز بسته به این که چه استعدادی دارد و چگونه زمان و هدفش را در راه این استعداد گذاشته است، میتواند دانش آموز را به بهترین انتخاب نزدیک کند.

مشاوره تلفنی و آنلاین تحصیلی (کنکور)

همه ما دانشجوها و یا فارغ التحصیلانی دیده ایم که میگویند این رشته خواست قلبی من نبوده یا اصلاً من در این رشته استعداد ندارم و یا اینکه ای کاش وقتم را صرف درس خواندن در این رشته نمیکردم.

بنابراین یک مشاور تحصیلی میتواند نقش مهمی را در آینده و هدف گذاری یک دانش آموز ایفا کند؛ چیزی که باعث شود دانش آموز نگرش خود را به خواست اشتباهش تغییر دهد و یا با انتخاب صحیح راه درست را ادامه دهد.

نحوه کار مشاوران تحصیلی

مشاوران تحصیلی تلفنی با پیگیری های مدام خود، با شناخت از نحوه درس خواندن محصلان، چگونگی فهم بهتر مطالب برای هر دانش آموز را برای آنها توضیح می دهند و در مورد نحوه درس خواندن و چگونه درس خواندن و یا اینکه در چه ساعتی و به چه میزانی درس بخوانند آموزش های سیار کاربردی میدهد.

مثلاً دانش آموزانی که به صورت بصری (کسانی که با دیدن عکس و تصویر ارتباط مؤثرتری برقرار میکنند) باید در هنگام مطالعه در درس با تصاویر آنها آشنا شوند و یا برای درس های که نیاز به حفظ کردن مطالب دارد، از تصویر سازی ذهنی استفاده کنند.

چیزی شبیه داستان سازی در ذهن که با حفظ کردن جملات کمک میکند و یا افرادی که غالباً سمعی هستند (با شنیدن کلمات و جملات ارتباط مؤثرتری با آنها برقرار میکنند و برای حفظ کردن جملات از طریق شنیدن راحت تر و بهتر عمل میکنند) میتوانند با خواندن با صدای بلند به فهم بهتر و حفظ کردن جملات و کلمات بیشتری داشته باشند.

نکته اینجاست که در برخی از موارد مشاوران تحصیلی میتوانند هدف گذاری صحیح را به دانش آموز یاد دهند.

اثر مخرب فشار خانواده

دانش آموزی که به درستی هدف خود را انتخاب نکرده و تحت تاثیر اطرافیان و والدین قرار گرفته، باید به این روشن بینی برسد که هدفش یا درست است و با امکانات و استعداد و روان او سازگار است و یا هدف او خیالی است که سرانجامی به جز سرخوردگی ندارد.

دانش آموزانی که تحت تاثیر خانواده تنها میل به درس خواندن در رشته پزشکی دارند؛ این افراد حتی اگر در رشته مورد علاقه خود قبول هم شوند، ممکن است راه را تا آخر نروند که خانواده شان احساس متضرر بودن پیدا میکند یا ممکن است راه را تا آخر بروند اما سعی در موفقیت و کسب درآمد در آن رشته نکنند.

هزینه کمتر با مشاوره تلفنی

بنابراین نگاهی جامع، کامل، بدون غرض و بدون خیال پردازی و خواست اطرافیان، نگاهی است که یک مشاور تحصیلی با مهارت میتواند به دانش آموز دهد تا او را در راه خود و هدف گذاری صحیح هدایت کند.

اینکار می تواند با همکاری مشاورین برجسته به صورت مشاوره تلفنی تحصیلی یا مشاوره تحصیلی آنلاین با هزینه کمتر و از دست دادن وقت کمتر به بهترین شکل انجام شود.

مشاوران چگونه کسب درآمد می کنند؟

برخی از مشاوران نرخ ساعتی را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر به ازای هر پروژه یا بر اساس یک نگهدارنده هزینه دریافت می کنند. می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید از قبل حقوق دریافت کنید یا در نقاط عطف خاصی در طول مسیر. روش های پرداخت مختلفی نیز وجود دارد که می توانید بپذیرید، از پول نقد و چک گرفته تا کارت های اعتباری و کیف پول دیجیتال.

آیا مشاوران در خانه کار می کنند؟

در دنیای کار مدرن، کار از خانه در چند سال اخیر به طور فزاینده ای محبوب شده است، به ویژه در میان مشاوران. مشاوران به جای نیاز به بازدید روزانه از یک دفتر، اکنون می توانند کار خود را از راه دور انجام دهند.

آیا می توانم یک مشاور آنلاین باشم؟

اگر می خواهید یک مشاور کسب و کار یا مشاوره روانشناسی در حوزه خارج از کشور داشته باشید می توانسد با شروطی مشاوره آنلاین در خارج از کشور یا داخل کشور را بدهید، به مدرک لیسانس یا فوق لیسانس در حوزه تخصصی خود یا یک موضوع تجاری عمومی مانند مدیریت بازرگانی نیاز دارید.

آیا مشاور بودن شغل است؟

مشاوره شغلی است که در آن یک متخصص تخصص و راهنمایی را به یک شرکت، اغلب به صورت قراردادی، ارائه می دهد. یک کسب و کار ممکن است یک مشاور برای یک دوره خاص یا یک پروژه خاص استخدام کند.

افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ