22006198 021

خصوصیات زنان قدرتمند (11 ویژگی یک زن قوی)

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(3 رای)
خصوصیات زنان قدرتمند (11 ویژگی یک زن قوی)

خیلی ها مطمئن هستند که بسیاری از افراد متوجه شده اند که در جامعه جهانی هنوز زنان از دیدگاه مرد سالارانه دیده میشوند. پشت این موضوع، تاریخ بسیار خاصی وجود دارد که ناشی از ترس از مردانی است که زنان را با مجازات آنها از طریق سوزاندن، آزار و اذیت، تبعیض جنسی و زن ستیزی مجازات می کردند (نفرت علیه زنان). در بعضی جوامع مردم کسی را که خصوصیات زنان قدرتمند را دارد، بعنوان شکلی از زن بدکاره یا رهایی یافته، کسیکه کارهای بد میکند، درک میکنند. برخی دیگر زن قوی را کسی میدانند که خود را فدای دیگران میکند و کسی که شجاعانه سرنوشت خود را بر دوش می کشد نگاه عمیقی میکنند.

در واقع قدرت واقعی زن از درون او سرچشمه میگیرد و ربطی به بدکاره بودن یا از خودگذشتگی او ندارد. قدرتمند بودن زن مربوط به شهامتی است که زنان برای یافتن گفتگوی جدید با دیگران به کار می برند که راه حل های کاربردی جدیدی را می گشاید. زنان اغلب با اعتماد به نفس پایین، اعتیادهای مختلف و همچنین ترس از تنهایی سر و کار دارند.

پیشنهاد میکنیم انجام دهید: تست آنلاین میزان توانمندی

چند نشانه از زن قوی شامل چه مواردی می شود؟

1. او آزاد است و می داند که چه می خواهد

یک زن قدرتمند به چیزی کمتر از شادی، عشق و آرامش درونی رضایت نمی دهد. او تسلیم باج گیری عاطفی نمی شود، نمی توان به حریم او وارد شد یا او را مجبور به کاری کرد.

2. خود را در موقعیت یک قربانی قرار نمی دهد

یک زن قدرتمند هیچوقت شاکی نیست و تظاهر نمی کند که یک زن فقیر و بیچاره است، او دیگران را سرزنش نمی کند. او از رفتارهای دیگران آگاه است و مسئولیت کامل رفتار خود را بر عهده می گیرد. او می داند که برای دوست داشته شدن نیازی به انجام کاری و یا دستکاری خود ندارد. او به سادگی زندگی اش را به عنوان خودش زندگی می کند و هرگز به عشق دیگران شک نمی کند، زیرا خودش را دوست دارد.

3. آگاه است که در هر لحظه در حال خلق دنیای خود با تفکر خود است

یک زن قدرتمند از برنامه ریزی ذهنی آگاه است و می داند که نیازی به هدایت آنها ندارد، زیرا می تواند هر زمان که بخواهد آنها را تغییر دهد. او قادر است انگیزه هایی را در پشت اعمال خود تشخیص دهد که از فضای عشق بی قید و شرط ناشی نمیشوند. او می داند که چگونه به خودش بازگردد و چگونه نیازهایش را که در کودکی اش برآورده نشده است برآورده کند. او می داند انرژی ای که به افکارش می دهد انرژی است که با آن روابط خود را ایجاد می کند و شرایط را در زندگی خود جذب می کند.

خصوصیات زنان قدرتمند

4. از نشان دادن احساسات خود و نشان دادن آسیب پذیری هراسی ندارد

یک زن قدرتمند، وقتی می ترسد این را نشان می دهد. او می تواند درد را به طور کامل نشان دهد و تجربه کند، آزادی بیان خود را احساس می کند. او سعی نمی کند وانمود کند که یک قهرمان است و هرگز احساسات خود را سرکوب نمی کند. او مایل است نقاب را بردارد تا نشان دهد که واقعاً کیست. به لطف این موضوع، او به تدریج احساسات محدود کننده ترس، گناه و شرم را رها می کند و غرور را رها می کند و می تواند اشتباه خود را بپذیرد.

5. او اعتماد به نفس دارد

او به ارزش بالای خود پی می برد و می داند که به چیزی که از بیرون می آید وابسته نیست. او می داند که نظرات دیگران چیزی نیست که او را تعیین کند.او همچنین جنبه های منفی شخصیت خود را می پذیرد و به خاطر کامل نبودناحساس گناه نمی کند. همچنین می تواند از اشتباهات خود درس بگیرد. او فقط روابطی را تغذیه می کند که دیگران برایاو ارزش قائل باشند و دوستش داشته باشند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید: زنان دوست داشتنی چگونه هستند؟

6. مرزهای خود را می داند

زن قوی قلب باز دارد، او حساس و همدل است، اما اگر کسی با او خشن باشد، می تواند از خود دفاع کند و مرزهای مشخصی را تعیین کند. او می تواند با همان انرژی، حمله را دوباره مهار کند. او تظاهر به معنویت نمی کند که اجازه دهد رویکرد منفعلانه اش به درون او آسیب برساند.

7. او خودش را دوست دارد و برای خودش ارزش قائل است

او برای دریافت قدردانی یا تعریف و تمجید دیگران تلاش نمی کند. بلکه خود از خودش قدردانی می کند. او فریب صحبت های شیرین مردان را نمی خورد، او برنامه پنهان آنها را برای سوءاستفاده از او احساس می کند و فقط به روی مردانی میخندد که سعی می کنند او را بشناسند و صادقانه او را دوست داشته باشند، بنابراین مردان بالغ و آگاه را جذب می کند.

8. برای مردان ارزش قائل است و به آنها احترام می گذارد

او می داند که چگونه از مردش حمایت کند و چگونه ایمان جدیدی به او بیاورد، او قوی است و تمام آنچه را که می خواهد مدیریت خواهد کرد. مردان از نشان دادن آسیب پذیری یا نقص خود در مقابل زن قوی خجالت نمی کشند. آن ها می دانند که زنان قوی بی خطر هستند، زیرا احساس می کنند که این زن به هر حال می تواند او را درست ببیند و به هر حال بدون قضاوت او را می پذیرد و دوستش دارد. زن قوی متوجه می شود که مردان کمتر احساساتی هستند و می داند که چگونه او را با احساسات خود راهنمایی کند تا از دستکاری او نیز جلوگیری کند.

9. او خودش را می شناسد و برای هیچ چیز احساس گناه نمی کند

زن قوی از سایه خودش آگاه است و آن را سرکوب نمی کند، او همه آن را می پذیرد و به هماهنگی می رساند. او قوی است فقط به این دلیل که سایه خود را می پذیرد، آن را کاملاً تجربه می کند و با لطف دریافتش می کند. همچنین او احساس گناه یا شرم ندارد.

زن قوی

10. در روابط ناکارآمد باقی نمی ماند

یک زن قوی متوجه است که روابط به رشد ما کمک می کنند، بنابراین به صدای درونی خود گوش می دهد و هرگز در روابطی نمی ماند که به هر قیمتی احساس ناراحتی کند و برای اینکه تنها نباشد یا به دلیل اینکه جامعه او را مجبور به انجام این کار می کند. او در هر رابطه ای یاد می گیرد و اقدامات لازم را برای تغییر درونی انجام می دهد تا مطمئن شود که به جلو حرکت می کند و از تکرار مجدد همان مشکل جلوگیری می کند.

11. می داند که چگونه نیازهای خود را بیان کند

او تظاهر به زن قویخوب بودن نمی کند زیرا به هیچ چیز نیاز ندارد و متواضع است.او می داند که چگونه چیزی را که می خواهد بخواهد و به دست بیاورد. مردان عاشق برآوردن خواسته های این نوع زن هستند، زیرا عشق، قدردانی و آزادی او را احساس می کنند.

یافتن مواهب درونی و منبع قدرت درونی، وظیفه ما زنان است. این یک فرآیند نسبتاً چالش برانگیز و طولانی مدت است که به انتخاب درونی واقعی نیاز دارد تا چیزی کمتر از عشق بی قید و شرط عمیق را تحمل نکنیم و اغلب با زخم های عاطفی پنهان در درون خود روبرو شویم. زخم هایی که اغلب در دوران کودکی ما وارد می شوند، زخم هایی که برای مادران و همه زنان جامعه ما ایجاد می شود. اگر ما بر آن غلبه کنیم، نه تنها قلب های آسیب دیده خود و عزت نفس تخریب شده خود را التیام می دهیم، بلکه دیگران را نیز التیام خواهیم بخشید. زن عشق است و قدرت زیادی دارد. با استفاده از این نیرو، انرژی یک زن قدرتمند یکی از کلیدهای اساسی افزایش عشق، ارتباط و شادی در سیاره ماست.

منبع: luciahoxha.com

افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ