22006198 021

7 ترفند شگفت انگیز برای جذب دختر مورد علاقه

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(6 رای)
7 ترفند شگفت انگیز برای جذب دختر مورد علاقه

مطالعات زیادی در مورد ارتباط روانشناسی رنگ با عشق انجام شده است - یکی از اصلی ترین آنها از دانشگاه کمبریج است. محققان در اینجا از نمونه آفتاب پرست ها یا مارمولک های دیواری دریای اژه برای یافتن پاسخ در مورد عشق و رنگ ها استفاده کردند. 76٪ خانمها رنگهای سرد را ترجیح می دهند. در مردان، فقط 56٪ سایه های خنک تری مانند آبی و خانواده آن را ترجیح می دهند. خانم ها رنگ بنفش، نارنجی، زرد، سبز و قرمز را دوست دارند. برای راه های جذب دختر مورد علاقه رنگی که انتخاب می کنید باید با رنگ پوست شما نیز متناسب باشد. رنگی که می پوشید می تواند تاریخ شما را درباره چیزهای زیادی بگوید. این می تواند به او بینشی در مورد شخصیت شما بدهد. در ادامه مطلب درباره 7 مورد از رفتارهای مردانه که زنان را جذب میکند صحبت خواهیم کرد:

7 ترفند برای اینکه دختری شما را دوست داشته باشد

در این مقاله، ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه از 7 ترفند روانشناختی جذب یک دختر استفاده کنید. جذب یک دختر به سمت شما می تواند به آسانی داشتن یک زندگی شگفت انگیز و درخواست از او برای پیوستن آسان باشد، اما بسیاری از روش های اغوای دیگر و روش های اقناع وجود دارد که باعث می شود او دوست داشته باشد دوست دختر شما شود. برای دریافت راه های جذب دختر مورد علاقه ادامه مطلب را بخوانید:

جذب دختر مورد علاقه از راه دور

اول از همه، ما میخواهیم بگوییم اینها اخلاقی هستند و دستکاری نمی شوند، اما در نهایت باعث میشود دختری ناخودآگاه جذب شما شود و بخواهد بیشتر در اطراف شما باشد. در راه های جذب دختر مورد علاقه یادگیری چگونگی ساختن دختری مانند شما، همراه با افزایش علاقه شخصی شما، در نهایت زندگی شما را بسیار بسیار آسان می کند و احتمالاً لذت بیشتری از آن خواهید برد!

1. زندگی خود را داشته باشید

برای جذب یک دختر ابتدا باید خود را دوست داشته باشید. این موضوع به معنای واقعی کلمه، بنیان شروع یک رابطه عالی است تا او را مانند شما دوست بدارد. برای اینکه واقعاً جذاب باشید، باید روی زندگی شخصی خود کار کند!

2. سرگرمی یا علاقه جالبی داشته باشید

یکی دیگر از راه های جذب دختر مورد علاقه در اینجا وجود دارد که به سختی میتوان آن را در جای دیگر اینترنت پیدا کرد. به معنای واقعی کلمه داشتن فقط یک علاقه شما را جالب تر نشان می دهد، به علاوه به نکته شماره 1 احترام می گذارد، شما زندگی خود را شروع می کنید. سرگرمی شما میتواند هر چیزی باشد که به آن علاقه دارید، فقط مطمئن شوید که این اشتیاق واقعی است و جعلی نیست. اگر بگویم که در اوقات فراغت خود اره برقی و تراش اره برقی را دوست داشتم، اما در واقع این کار را نکردم، درخشش آنجا نخواهد بود.

در راه های جذب دختر مورد علاقه ترفند این است که شما در واقع باید کاری را شروع کنید که از آن لذت می برید و سپس روی آن کار کنید. هرچه با انجام آن کار بهتر شوید و مهارت خود را بیشتر کنید... این اشتیاق بیشتر می شود و یک دختر جذابیت بیشتری درون شما پیدا میکند.

3. بهداشت عالی داشته باشید

یکی دیگر از راه های جذب دختر مورد علاقه رسیدگی به بهداشت فردی خود است. دوش بگیرید، از صابون بدن استفاده کنید، موهای خود را شامپو بزنید، خود را خشک کنید، مایع خوشبو کننده بزنید، لباس های تمیز بپوشید و لباس خود را مرتب کنید. در راه های جذب دختر مورد علاقه میتوانید از ادکلن استفاده کنید. این تمام چیزی است که برای بوی عالی لازم است و دختران همیشه به دنبال پسرهایی با بوی عالی می روند. راستش را بخواهید، این ترفند به تنهایی کافی است تا شانس شما برای قرار ملاقات با یک دختر را بیش از دو برابر افزایش دهد.

ترفندهایی برای جذب دختر مورد علاقه

4. از او بخواهید کارهایی را برای شما انجام دهد

از دیگر راه های جذب دختر مورد علاقه این است که از او بخواهید کاری برای شما انجام دهد. بنابراین این قطعاً یک نکته مخفی است. فقط از او بخواهید که کاری برای شما انجام دهد. یک اثر روانشناختی به نام اثر بنجامین فرانکلین وجود دارد که به همین شکل پیش می رود. در راه های جذب دختر مورد علاقه اگر از یک دختر میخواهید کاری برای شما انجام دهد او این کار را میکند، ناخودآگاه کمی بیشتر شما را دوست دارد. شاید بپرسید «چرا» خب، وقتی کارهایی برای مردم انجام میدهیم، مغز ما فکر میکند از آنجا که برای شخصی کاری انجام میدهیم، باید آنها را دوست داشته باشیم. بنجامین فرانکلین از این فنون برای رقبای خود و مخالفان سیاسی خود استفاده میکرد تا آنها را بیشتر دوست داشته باشد. این ترفند بسیار خوب کار کرد، آنها نام آن را اثر بنیامین فرانکلین گذاشتند.

همچنین در راه های جذب دختر مورد علاقه، چیزی به نام تعصب سازگاری وجود دارد. بعد از اینکه شخصی دو بار کاری برای شما انجام داد، بیشتر احتمال دارد که کارهای بیشتری برای شما انجام دهد فقط به این دلیل که نمیخواهد متناقض به نظر برسد.

نکته: مواردی مانند برداشتن مداد، یادداشت برداری در کلاس، دادن کاغذ به کسی و حتی کارهای کوچک را بخواهید. در این کار زیاده روی نکنید در غیر این صورت احساس میکند که از او استفاده میکنید.

5. او را بخندانید

این نکته بسیار عالی است! در راه های جذب دختر مورد علاقه ممکن است فکر کنید خنده دار نیستید، اما واقعیت اینطور نیست، هرچه بیشتر بگویید، بهتر خواهید شد. دختران عاشق خندیدن هستند (مطالعات زیادی در این باره انجام شده است - شوخ طبعی بسیار با وضعیت اجتماعی بالا ارتباط دارد) و هرچه بیشتر بتوانید آنها را بخندانید، در زنجیره اجتماعی بالاتر به نظر می رسید. همچنین در راه های جذب دختر مورد علاقه ثابت میکند که شما از نظر فکری قوی و شوخ طبع هستید، که ویژگی مطلوبی در یک همسر آینده است. همچنین، به شما این فرصت را میدهد تا ببینید وقتی او می خندد چشم های او به کجا می رود، تشخیص دهید به شما علاقه دارد یا خیر.

یک راه عالی برای تشخیص اینکه دختری شما را دوست دارد یا عاشقانه به شما علاقه مند است این است که هنگام خندیدن به جایی که چشمانش تیر می زند نگاه کنید. در راه های جذب دختر مورد علاقه این یک ترفند شگفت انگیز است که هر کس را دوست دختر خود کنید، اما همچنین باعث میشود پسران شما را نیز دوست داشته باشند، رتبه شما را در سلسله مراتب سلطه افزایش دهند... و در نهایت وضعیت شما را در نظر یک دختر افزایش دهند.

جذب دختر مورد علاقه

6. دوست او باشید

از دیگر راه های جذب دختر مورد علاقه تفاوت زیادی بین دوست بودن و دوست داشتن او وجود دارد. مسافت بیشتری را طی کنید و کارهایی انجام دهید که باعث لبخند او شود. یادداشت هایی در ماشین او بگذارید. برای او متن های صبح بخیر ارسال کنید. در راه های جذب دختر مورد علاقه با مشکلاتش صحبت کنید و با او همدردی کنید. در واقع، با انجام این کارها، شما در حال حاضر در نیمه راه دوست داشتن با او هستید. شما فقط باید به او بگویید که او را برای تمام زندگی خود می خواهید.

7. رازهای او را بگویید

به او رازی در مورد خود بگویید، چیزی شخصی که خیلی ها نمی دانند. این راه اعتماد را باز میکند و هنگامی که به او چیزهایی راجع به خود می گویید، او متوجه میشود که شما به او اعتماد دارید، که به نوبه خود باعث اعتماد بیشتر شما خواهد شد. در راه های جذب دختر مورد علاقه از نظر روانشناسی، ما افرادی را که ابتدا به ما اعتماد دارند دوست داریم و به آنها اعتماد داریم، زیرا غریزه طبیعی ما این است که نسبت به افراد جدید احتیاط کنیم و به آنها اعتماد نکنیم. بنابراین وقتی ثابت کنید که به او اعتماد دارید، او شروع می کند به همان شیوه متقابل. اگر در حال تعجب هستید که «چگونه می توانم او را دوست داشته باشم؟» سپس با نکته شماره 1 شروع کنید و تا وقتی که به این مرحله می رسید، باید با یک راز اعتماد او را جلب کنید.

نظرات کاربران:
مینا
پاسخ به این نظر
1402/10/18

سلام من مدتیه با یه اقایی اشنا شدم که خیلی از معیارهایی که من درنظر دارم رو داره اما راستش من همش میترسم که واقعی نباشه و بخواد من و گول بزنه از اینکه همه تصوراتم خراب بشه خیلی میترسم لطفا من و راهنمایی کنید که گه جوری متوجه بشم اینهایی که میگن واقعیت داره یا خیر

0 2
Melad
پاسخ به این نظر
1401/12/23

عشق عشق ای پدر عشق بسوزد که مارو اینجوری کرد ....

4 0
مهرنوش
پاسخ به این نظر
1400/6/23

بنظرم مهم ترین چیز اینه که احترام بذارن و درک کنن و بتونن به حرفای طرف مقابل گوش کنند اینا خیلی مهمه

3 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ