22006198 021

بهترین روانشناس در قلهک و خیابان شریعتی

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران

مهسا بشار
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

ساراناز مقیمی - روانشناس، روان درمانگر تحلیلی یونی برای درمانی مشکلات فردی، خانواده و زوجی و همچنین آموزش مهارت های زندگی WHO

ساراناز مقیمی
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

دکتر لیلا رضایی - دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه تهران

لیلا رضایی
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)
بهترین روانشناس در قلهک و خیابان شریعتی

به گفته بسیاری از کاربران بهترین روانشناس در قلهک جنب مترو همانجا در گروه روانشناسی مرکز مشاوره اینجا مکث است. کلینیک روانشناسی اینجا مکث با داشتن کادر درمانی و آموزشی بسیار مجرب شامل: متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)، دکتر روانشناس بالینی، روانشناس شخصیت، روانشناس سلامت، روانسنج، کوچینگ، سکس تراپیست، زوج درمانگر و مشاوره خانواده در قلهک آماده ارائه انواع خدمات درمانی و توسعه فردی به شما عزیزان است.

بهترین روانشناس در قلهک و خیابان شریعتی

مرکز مشاوره اینجا مکث با داشتن چندین روانشناس در قلهک که بسیار باسابقه و مجرب در زمینه های مشاوره ای آماده انجام خدمات گوناگون روانشناسی برای همشهریان محترم می باشند. در صورتی که شما با توجه به مشکلی که دارید متخصص خود را انتخاب کنید یا از مشاوره رایگان برای دریافت اطلاعلت بیشتر که با توجه مشکل شما چه روانشناسی در قلهک برای شما مناسب تر است میتواند از همان جلسه اول یک تراپیست مناسب را برای خود استفاده کنید. در سایت مکث به رزومه روانشناسان و رواپزشک ها اشاره شده است همچنین شما می توانید فعالیت های مختلف مجموعه مکث را مشاهده فرمایید.

دسترسی راحت به مرکز مشاوره روانشناسی مکث برای ساکنین قلهک تهران

1. مترو

با توجه به اینکه مرکز مشاوره اینجا مکث جنب مترو قلهک می باشد، مراجعین می توانند از این وسیله با توجه به ترافیک آزار دهنده شهر تهران استفاده کنند.

2. تاکسی

با توجه به بودن وسایل حمل نقل زیاد در محدوده خیابان شریعتی، شما می توانید با این گونه وسایل به مرکز مکث مراجعه نمایید.

3. پارکینگ

افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مشاوره اینجا مکث را دارند، دو گزینه در پیش رو دارند.

استفاده از سینمای فرهنگ و پارک کردن در کنار رودخانه قلهک که ورودی آن از کوچه یزدانیان میباشد.

یا در انتهای کوچه خلیل پور.

راهکارهای مقاله با تنبلی

شاید یکی از علت هایی که به روانشناس مراجعه نمی کنید تنبلی یا افسردگی باشد و اینکه حوصله ندارید هر هفته پیش تراپیست خود بروید، هر چند راه دیگری مانند مشاوره آنلاین هم وجود دارد اما آیا مشکل افسردگی یا تنبلی ناشی از آن نباید حل شود؟. شما باید مطمئن شوید که می دانید مرز بین کمی وقت گذاشتن برای شارژ مجدد ذهن، افسردگی و تعلل کامل کجاست. اگر روزهای مورد علاقه شما آن هایی است که به دور از کسب و کار خود سپری می کنید و تنها کاری که احساس می کنید می خواهید انجام دهید این است که ساعت های بیشماری جلوی تلوزیون و دیدن سریال بنشینید، پس انتظار نداشته باشید که کسب و کار خانگی شما جلو برود.

اگر کار شما، خصوصا نتایجی که از انجام کار مشاهده می کنید، همچنان به شما انگیزه می دهد برای دستیابی به اهداف بیشتر، شما نقشه بسیار بهتری برای دستیابی هر چه بیشتر نتایج ایجاد خواهید کرد. نگذارید علف زیر پایتان سبز شود، بلند شوید و با کسب و کار خانگی خود حرکت کنید.

روانشناس خوب

روانشناس عالی چه کسی است؟

داشتن اطلاعات کافی در زمینه رویکرد درمانی و مهم ترین موضوع برقرای ارتباط صحیح درمانی بین روانشناس و مراجع یک روانشناس عالی را به شما هدیه می دهد. در واقع وقتی صحبت از یک روانشناس خوب در میان است، گاهی نحوه برخورد و گرایش درمانی او نیز بررسی میشود اما یک روانشناس در منطقه قلهکیا هر جای دیگر دنیا کسی است که فقط با رویکرد و تخصص خود مراجع را پذیرش کند و در غیر این صورت ارجاع دهد. تراپیست نمی تواند روش درمانی مناسبی را برای هر کدام از مراجعین خود داشته باشد. بنابراین در کلینیک اینجا مکث ابتدا توسط روانشناسی که به صورت اختصاصی تنها کار ارزیابی و تشخیص را انجام می دهد!! کار شما را بسیار آسان تر می کند، زیرا شما به متخصص روانشناسی ارجاع داده خواهید شد که بتواند به بهترین شکل و با رویکرد مناسب موضوع مشاوره شما را برطرف کند.

آیا هر فردی به یک روش درمان احتیاج دارد؟

مسئله مهم در درمان های روانشناسی، به نوع بینش و آگاهی یک روانشناس زبده بازمیگردد. همانطور که کارل گوستاو یونگ بیان کرده: «هر مراجعی یک روش درمانی مخصوص به خود را دارد»، یک روانشناس خوب و با مهارت نیز میتواند به این قدرت در درمان های خود دست پیدا کند که هر مراجعی را نباید با توجه به رویکرد اصلی خود پروتوکل اجراییش را کمی تغییر دهد.

دلیل این نیازمندی، روان پیچیده هر انسان است که از اشخاص دیگر متفاوت است. بنابراین در یک گرایش درمانی مشخص، رواندرمانگر میتواند روش های متفاوتی از درمان را بکار بندد که مراجع بتواند مراحل درمان را بهتر و مؤثرتر پشت سر بگذارد. البته نکته ای که مهم است انجمن روانپزشکی آمریکا برای بسیاری از اختلالات رویکرد درمانی مناسبی را به عنوان خط اول درمان پیشنهاد داده است.

چگونه یک روانشناس خوب را تشخیص بدهیم؟

تشخیص یک مشاور روانشناس خوب برای هر فردی متفاوت از فرد دیگر است. زیرا ممکن است یک مراجع در برخورد اولیه با یک درمانگری، با او احساس صمیمتی را داشته باشد که مراجع دیگر تا چندین جلسه و یا حتی تا آخرین روز درمان این احساس صمیمیت را نداشته باشد.

یکی از مهمترین نکات این است که مراجه بتواند با تراپیست خود ارتباط خوبی بگیرد اگر این اتفاق نیفتد بهترین روانشناس دنیا هم کاری از پیش نمی برد. از این رو درمان هایی که با برخورد اولیه و ایجاد احساس صمیمیت آغاز نشود، مراجع را به سمت مقاومت در درمان سوق پیدا می کند و درمان دچار چالش میشود.

بنابراین اگر فردی به دنبال درمان خود با بهترین روانشناس در قلهک است، بهتر است با راهنمایی از کسانی که روانشناس در قلهک را میشناسند و با این سطح از آگاهی، مشاوری را انتخاب کند و به احساس خود در اتاق درمان اکتفا کند که به چه میزان میتواند صمیمت و شفافیت را با درمانگر خود تجربه کند.

در پیدا کردن یک روانشناس خوب، گرفتن اطلاعات از افرادی که با یک درمانگر به بهبودی دست پیدا کرده اند، بسیار مؤثر است؛ زیرا شرایط اقتصادی و زمان هیچ کسی به او این امکان را نمی دهد که مدت های طولانی به دنبال درمانگری باشد که نمیشناسد. بنابراین شناخت اطرافیان و مخصوصاً کسانی که در درمان خود بهبود یافته اند، راه مناسبی برای پیدا کردن یک مشاور خوب است.

مشاوران خوب در مراکز درمانی خوب هستند

قطعاً باید بدانیم یک مرکز درمانی روانشناسی که عملکرد خوبی داشته است، مشاوران روانشناس با مهارت و زبده ایی را نیز گرد می آورد. ریسک گردآوری مشاوران روانشناسی که درمان های مناسبی ندارند، در مراکز درمانی که مدت ها مشغول به فعالیت هستند و مراجعین آنها سلامت و بهبود را در آن مراکز تجربه کرده اند، بسیار کم است. مثلا مرکز مشاوره اینجا مکث با توجه به رزومه قوی که دارد برای انتخاب روانشناس فیلترهای زیادی را مشخص کرده است همچنین در طول زمان باز همه روانشناسان مورد آموزش های پیوسته قرار میگیرند.

مشاور روانشناس خوب با انواع گرایش ها

در واقع برای پیدا کردن یک روانشناس در قلهک که بتواند درمان مناسبی را برای یک مراجع داشته باشد و همچنین به هیچ وجه در خود سوگیری، غرض ورزی و خشم نداشته باشد، مهم گرایش درمانی روانشناس نیست. گرایش های درمانی، راهکارهای درمانی متفاوتی هستند که در انتهای هر درمان صرفاً هدفشان بهبود مراجع کننده است؛ بنابراین اگر روانشناسی که با او در جلسات درمانی قرار گرفته ایم با هر گرایش درمانی (روانکاوی یونگی، رفتار درمانگر، شناختی، اکت، طرحواره درمانی) باشد، بهتر است به عنوان مراجع تنها متوجه این امر باشیم که آیا پس از چندین جلسه بهبود را در خود احساس میکنیم یا خیر.

صبور بودن در درمان

درمان های روانشناختی نیاز به صبوری و مبادرت و همکاری در درمان دارد. همانطور که مشکلات، رنج ها، اضطراب ها و ترس ها به مرور از سال های کودکی تا بزرگسالی در هر فردی اثرات مخرب خود را میگذارد، تا فردی عمیقاً احساس ناراحتی و دلشوره و حتی اختلالات شخصیتی را پیدا کند، به همان میزان درمان های روانشناسی نیازمند صبر، تحمل و بردباری مراجع است.

صبر و شکیبایی

حتی گاهی با بهترین روانشناس اگر مراجعی نتواند اتاق درمان را تحمل کند و به قدری از مشکلات خود به عجز نرسیده باشد که به دنبال درمان روانشناسی خود باشد، قطعاً نمیتواند بهبود و درمان را تجربه کند. بنابراین باید در رواندرمانی تحمل رنج آگاهی و گذر زمان و همچنین هزینه های مالی درمان را بهتر است قبول کنیم و به دنبال دستاورد مهم و مفیدی برای خود تا آخر عمر باشیم.

رشد فردی در رواندرمانی

زمانی که یک مراجع برای درمان خود به رواندرمانی یا توسعه فردی میپردازد، با سطحی از بینش و آگاهی مواجه میشود که در طول درمان برای او اتفاق میافتد. صراحتاً باید بیان شود که مراجعینی که مراحل درمانی خود را میگذرانند، به مراحل رشدی وجودی خود نیز پرداخته اند و پس از دوره های درمانی قطعاً آن فرد قبلی نیستند و نگاهشان به اطراف و دنیای پیرامونشان بسیار متفاوت از گذشته است. سرگردانی، بلاتکلیفی، گیجی و ندانستن ها، همه و همه ریشه در ناآگاهی از خود و ناشناخته بودن هر فرد برای خود دارد.

خودآگاهی در درمان

یکی از قدم های مهم در درمان های روانشناسی، شناخت خود و دستیابی به نقاطی از ناخودآگاه است. یک روانشناس و یا روانکاو خوب میتواند با پیدا کردن مسئله اصلی مراجع که باعث شده او را به اتاق درمان بکشاند، ریشه مشکلات او را حل کند.

خود آگاهی

اهمیت خودآگاهی

خودآگاهی در هر درمان روانشناسی باعث میشود مراجع به مرور بتواند خود را بشناسد و بازتاب های رفتاری خود را مورد بررسی قرار دهد. اینگونه است که هر فردی میتواند درمانگر خویش باشد و با راهنمایی یک مشاور روانشناس با مهارت، با بینشی جدید و آگاهی از آنچه که بر او میگذرد و واکنش های خود، بتواند نگاه عمیق تر و واضح تری به مسائل داشته باشد.

فرض کنید دختری به عنوان مراجع به درمانگری مراجع میکند که از سطح بالایی از اضطراب در رنج است؛ ریشه یابی و رنج به عهده روانشناس در قلهک است و پس از آن با تفسیر مناسب از اضطراب مراجع و دلایل آن، مراجع کننده را به این آگاهی میرساند که دلیل اضطراب او تعارضی بوده است که با پدرش داشته است. بنابراین مراجع به این نکته مهم و حیاتی پی میبرد که خشم او ریشه اضطراب و حل تعارض است و با این آگاهی سطح قابل توجهی از اضطراب مراجع کاهش پیدا میکند.

آگاهی اولین قدم در درمان

زمانی که مراجع به آگاهی از دلایل مشکلات خود دست پیدا کند، نیمی از مشکلات برای او حل میشود و پس از آن قدم به قدم میتواند با آگاهی های بعدی و راه حل های درمانی پیشنهادی درمانگر به ادامه درمان خود بپردازد. یعضی از مراجعین نسبت به مشکل خود بینش کامل دارند گروهی بینش نسبی و تعدادی دیگر هیچ بینشی ندارند که اصلا برای برای درمان در مراکز مشاوره مناسب نیستند.

تراپیست در قلهک

قطعاً امروزه در هر شهری میتوان تراپیست یا همان رواندرمانگر با مهارت و زبده ایی را پیدا کرد که به درمان مراجعین خود مشغول است. اگر این امکان برای برخی به دلیل دوری راه فراهم نشود، افراد میتوانند به جای وقت گرفتن از تراپیست در قلهک با مشاوره های آنلاین و تلفنی با مراکز درمانی مشاوره روانشناسی ارتباط برقرار کنند و درمان خود را آغاز کنند. از این رو مراکز درمانی از جمله اینجا مکث که امکان مشاوره های آنلاین را ایجاد میکنند، تراپیست خوب و با مهارت خود را در ساعاتی از شبانه روز به صورت آنلاین و تلفنی در برقراری ارتباط با مراجعین اینترنتی خود قرار میدهند تا بتوانند همان خدمات مشاوره حضوری را بصورت آنلاین و یا تلفنی برای مراجعین فراهم کنند.

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران

مهسا بشار
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

ساراناز مقیمی - روانشناس، روان درمانگر تحلیلی یونی برای درمانی مشکلات فردی، خانواده و زوجی و همچنین آموزش مهارت های زندگی WHO

ساراناز مقیمی
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

دکتر لیلا رضایی - دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه تهران

لیلا رضایی
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
نظرات کاربران:
دریا
پاسخ به این نظر
1402/12/12

من برای مشاوره ازدواج به مرکز مشاوره اینجا مکث مراجعه کردم و واقعا همینجا از اقای دکتر متین تشکر میکنم که بسیار حرفه ای من و راهنمایی کردن

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ