22006198 021

مردان متولد تیر یا آپولو چه زنانی را دوست دارند؟

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)
مردان متولد تیر یا آپولو چه زنانی را دوست دارند؟

اگر به دنبال شناخت مردی با اصول و قواعد خاص و نظم و ترتیبی همیشگی هستید، بهتر است طالع مردان متولد تیر ماه را مطالعه کنید. مردان متولد تیر مردان سخت و پرتلاشی هستند و در عین حال زمان های دلخوشی و آرامششان کم است. آنها به صورت روتین خندان و خوش مشرب نیستند. معمولا بیشتر انرژی خود را صرف از دست ندادن وقت، در جهت تلاش و پشتکار برای رسیدن به هدفشان می کنند.

معمولا مردان متولد تیر اخمو، قهر کن و تودار، پول دوستی هستند که ایده هالایشان در زندگی بسیار متفاوت از دیگران است. در واقع مردان متولد تیری برای لذت جویی و پیدا کردن راه هایی برای خوش گذرانی همیشه عقب هستند. اما برای برنامه ریزی و داشتن چهارچوب مردان موفقی میباشند. از افراد معروف تیر ماهی می توان به ولادمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و جان گلن فضا نورد امریکایی اشاره کرد.

مرد متولد تیر ماه

دوستان و معاشران مردان متولد تیر

یکی از مهم ترین خصلت های مردان متولد تیر، به غیر از اخمو بودن و پر تلاش بودن و در خود بودن، داشتن مهارت تغییر خلق و خوی خود است. اگر شما به عنوان دوست برای مرد تیر ماه انتخاب شده اید، کمی صبور باشید و از ترش رویی و بچه مسلکی مرد تیر ماه تعجب نکنید و منتظر زمان مناسبی برای برقراری ارتباط صمیمانه با آنها باشید.

زمان صمیمیت برای مردان متولد تیر زمانی است که قلبا با شما احساس نزدیک بودن کنند. در این صورت شما با دوستی فوق العاده، همراهی دوست داشتنی و مردی خنده رو مواجه میشوید که به ندرت پیش از آن چنین تصوری را از او داشته اید. در واقع معاشرت با مردان متولد تیر به مثابه گذشتن از یک پل است. زمانی که توانستید با جلب اطمینان و صمیمیت از این پل گذر کنید قطعا به عنوان دوستی واقعی و همنشینی همیشگی در کنار مردان متولد تیر باقی خواهید ماند.

/// شماره های تماس ///

حسابگری در مردان متولد تیر

شاید در هر طالع بینی با حسابگری و پول دوستی مردان متولد تیر آشنا شده باشید. اما نکته مهم در این خصلت مردان متولد تیر، پس انداز، صرفه جویی و ماندن در تعادل مالی است. اگر فردی در کنار خود یک مرد تیر ماهی داشته باشد قطعا در تمام مراحل زندگی خود با این احساس اطمینان خاطر مواجه خواهد بود که هیچ گاه از لحاظ اقتصادی و مالی در تنگنا و نداری محض قرار نمیگیرد. از اینرو مردان متولد تیر در هر زمانی مشغول به کار و فعالیت و انگیزه ایی برای صرفه اقتصادی خود و خانواده شان هستند. در واقع تامین مالی و هدفمندی اقتصادی یک فرد و یک خانواده میتواند بر دوش مردان متولد تیر باشد و از آن بابت مطمئن باشند که هیچ گاه در رنج اقتصادی قرار نمیگیرند.

مردان متولد تیر چه زنانی را دوست دارند؟

مردان متولد تیر مردان کم حرف و قابل اعتمادی هستند. شما هیچ گاه از مردان متولد تیر رفتارهای تکانه ایی و هیجانی نمیبینید. اما باید بدانید مردان متولد تیر قابلیت عاشق شدن و دوست داشتن از صمیم قلب را دارند و صرفا به دنبال پناهی برای این ابراز علاقه میگردند. مردان متولد تیر مایل هستند در عشق غرق شوند و مانند کودکی آنها را دوست داشته باشند اما همیشه این تعارض را در طرف مقابل خود ایجاد میکنند.

  • آیا واقعا عاشق شده اند؟
  • آیا واقعا مایل هستند دوست داشته شوند؟
  • آیا باید با آنها مهربان باشیم یا سخت گیر باشیم و نادیده شان بگیریم؟

اما نکته مهم در عشق ورزی و علاقه مندی در مردان متولد تیر، قطعی بودن یک رابطه است که بواسطه آن میتوانند همه عشق و علاقه خودشان را در آن رابطه بگذارند و حتی در مواردی به ازدواج فکر کنند. مردان متولد تیر در اقدام اولیه برای برقراری رابطه بسیار خجول و پر از فکر و خیال هستند. اما زمانی که هدف خود را در یک رابطه صمیمانه پیدا کردند و به این شناخت از کسی دست پیدا کردند که او زنی است که دوستش دارند، هیچ کسی نمیتواند جلو دار آنها باشد.

یکی از نقاط ضعف مهم مردان متولد تیر دلبستگی آنها به مادران خود است.

مردان متولد تیر به نحوی به مادران خود وابستگی عاطفی دارند که روزی نیست که از تعلق عاطفی خود به مادرانشان دور بمانند. از این رو همیشه در حال فکر کردن و یا حرف زدن با مادران خود هستند و یا به دنبال راهی برای شاد نگه داشتن مادران خود هستند. این وجه از رفتار مردان متولد تیر زمانی نقطه ضعف محسوب میشود که متاهل باشد و یا در یک رابطه عاطفی عمیق قرار گرفته باشد. از این رو مدام در این چالش قرار میگیرد که با همسر خود وقت بگذراند و یا به ملاقات مادر خود برود. البته مرد متولد تیر ماه باید برای حفظ تعادل روابط خود و از دست ندادن هیچ کدام از رابطه های خود کاملا آگاهانه و روشن در برابر هر کدام از معاشران خود رفتار کند.

طالع بینی مردان تیر ماهی

تشابه مردان متولد تیر با شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ

کهن الگوی آپولو (خدای خورشید)

یکی از نزدیک ترین کهن الگوهای یونگ به مردان متولد تیر کهن الگوی آپولو میباشد. این گروه از مردان در ظاهر خشک و مرتب و منظم هستند. برای هر رفتاری که انجام میدهند دلیل واضح و مشخصی دارند. درس خواندن و مثبت بودن وجه اصلی مردان آپولو است. این گروه از مردان توانایی خاصی در درس خواندن و کشف استعدادهای خود دارند و هدف خود را مشخص میکنند و به سمت آن قدم های راسخ بر میدارند.

/// شماره های تماس ///

سردرگمی، بی برنامه بودن و خیال پردازی در مردان آپولو بسیار کم و محدود است. اگر در هنر غرق باشند موسیقی دان ها و یا نقاش هایی با برنامه و منظم و مرتب خواهند بود. محافظه کاری و غیر قابل ریسک پذیری از خصلت های مهم این مردان است. قانون مندی و عملکردهای دقیق را به هر بی قانونی و بی عملی ترجیح میدهند.

از این رو مردان آپولو واضحا در خواسته های مشخص خود قرار دارند. مردان آپولو بی احساس و خشک به نظر میرسند اما قلبا افرادی مهربان هستند. بی احساس بودن مردان آپولو دلیلی به جز هدفمندی و قانون مندی و بودن در فاز منطق گرایی ندارد. ایده آلگرایی و کسب موفقیت در مردان آپولو به قدری مشهود است که حتی اگر در شغلی کم و درجه دو باشند میتوانند خود را به خواسته هایشان برسانند. اما از هر ریسک کردن و انجام فعالیت های یکباره و تکانه ایی دوری میکند.

مردان آپولو در رابطه با زن ها

مردان آپولو در مواجه با زن ها خشک و سرد هستند. وارد نقش های عاطفی و عاشق پیشگی نمیشوند اما همیشه به دنبال بهترین انتخاب برای ازدواج خود هستند. از اینرو زنان مستقل و هدفمند، بهترین انتخاب های مردان آپولو هستند و در کنارشان جفت خوبی را تشکیل میدهند. زنان مستقل و هدفمند به دلیل نزدیک بودن انرژی روانیشان به مردان آپولو آرامش سطحی و یکدستی را برای مردان آپولو فراهم میکنند.

تیپ شناسی مرد تیر ماه بر اساس تست MBTI

درونگرا شهودی منطقی قضاوتی

مردان متولد تیر ماه بر اساس تیپ شناسی MBTI میتوانند در اکثر مواقع جزو این گروه از تیپ شخصیتی قرار بگیرند. اما لازم است بدانیم هر فردی بر اساس شرایط روحی، اجتماعی و جغرافیایی خود میتواند احساسات متفاوتی را تجربه کند که باعث تغییر در تست شخصیت شناسی میشود. اما آنچه که میخوانید طرحی از تیپ کلی مردان تیر ماه است.

مردان تیر ماه در تست شخصیت شناسی میتوانند در اکثر مواقع افرادی درونگرا باشند که تلاش زیادی برای رسیدن به اهداف خود میکنند و در کنار آن به اهداف و خواسته های دیگران نیز فکر میکنند و مایل هستند آنها را نیز به خواسته شان برسانند. مردان متولد تیر در اکثر مواقع مستقل عمل میکنند و واقع گرا هستند اما در کنار واقع گرایی میتوانند در مواردی به شم و شهود خود اکتفا کنند و راه های جدیدتری را انتخاب کنند که بتواند در موفقعیتشان بهتر عمل کند.

داشتن روش مشخص در مردان تیر ماه یکی از اصول کارکردیشان است که ریشه در استقلال آنها دارد، آنها مایل هستند روش خود را به همراه چهارچوب و نظم خود به کار ببندند تا به اهداف خود دست پیدا کنند. مردان متولد تیر ماه در روابط و معاشرت هایشان بسیار محتاط عمل میکنند، به سختی با اطرافیان خود صمیمی میشوند اما واضح است پس از انتخاب خود برای صمیمیت میتوانند بهترین دوست و معاشر باشند. روابط سنتی و از پیش تعیین شده میتواند یکی از بهترین روابط برای این گروه از مردان باشد تا بتوانند اعتماد خود را به رابطه از دست ندهند. مردان متولد تیر ماه بر اساس تیپ شخصیتی درونگرایی خود مایل هستند بیشترین اوقاتشان را به تنهایی بگذرانند و در تنهایی خود نیز میتوانند بسیار خلاق و هدفمند نیز عمل کنند.

نکته آخر در مورد مردان متولد تیر

با شناخت کهن الگوی آپولو و تشابهات نسبی مردان آپولو با مردان متولد تیر میتوانیم به نقاط ضعف و قدرت مردان متولد تیر پی ببریم. اگر شما مردی تیر ماهی هستید میتوانید با رشد نقاط مثبت خود خود را رشد داده و با کمرنگ کردن نقاط ضعف خود را متعالی تر کنید. از اینرو یکی از وجه های اصلی مردان آپولو خشکی و قانونمندی بیش از حد آنها است. این گروه از مردان میتوانند کمی منعطف تر نسبت به مسائل اطراف خود عمل کنند. با گذشت از برخی از مسائل پیش پا افتاده و جدی نگرفتن هر آنچه که میتواند برای آنها جدی و مهم باشد، درصدی از انعطاف را برای خود به وجود بیاورند که با این رفتار میتوانند آرامش بیشتری را نیز به دست بیاورند.

سوالات متداول

1. خصوصیات بارز مرد تیر ماه چیست؟
بداخلاقی و بدخلقی از بارز ترین خصوصیات مرد تیر ماه است. در واقع هر مردی را با اخمی دائم در کنار خود دیدید حتم داشته باشید که متولد تیر ماه است.

2. رگ خواب مردان تیر ماه چیست؟
یک انسان نمونه بودن رگ خواب مردان تیر ماه است. در واقع زمانی که شما در کنار مردان تیر ماه هستید بهتر است رفتارهای انسانی خود را بیشتر کنید.

3. زن مناسب مرد تیر ماه چه کسی است؟
زنانی که پر از احساس سرخوشی و نشاط هستند زنان مناسبی برای مرد متولد تیر ماه هستند، این گروه از زنان احساس زنده بودن را به مردان تیر ماه منتقل میکنند.

4. تعرف کهن الگوی مرد تیر ماه چیست؟
کهن الگوی آپولو کهن الگوی اکثریت مردان تیر ماه است که میتوان آن را به مردانی پول دوست و منضبط نسبت داد که بیش از دیگران احساس نیاز به رشد میکنند و در این احساس توان مالی برایشان مهم است.

نظرات کاربران:
محمد
پاسخ به این نظر
20:33 - 21 اردیبهشت 99

من متولد تیر هستم و خیلی از مواردی که در متن بود با من مطابقت داره ، عاااالی بود ، دروووود . بخش آخر هم خیلی جالب بود " نکته آخر در مورد مردان متولد تیر "

6 1
زهرا
پاسخ به این نظر
09:19 - 27 شهریور 99

ولادیمیر پوتین متولد 7 اکتبر 1952 مصادف با 15 مهر 1331 هستش . اشتباه نوشتید متولد تیر نیست.

2 1
مرکز مشاوره مکث
20:54 - 14 مهر 99

سلام، ممنون از اطلاع رسانی تون. حتما اصلاح میشه.

1 1
محمد
پاسخ به این نظر
18:36 - 7 اردیبهشت 00

ولادیمیر پوتین مهرماهیه ولی آنجلا مرکل صدر اعظم آلمان تیر ماهی هست میتونستین اونو بیارین جای ولادیمیر پوتین یا حتی نیکولا تسلا اونم تیر ماهیه

2 0
علی
پاسخ به این نظر
17:04 - 16 تیر 00

حاجی هرچی حرف درمورد تیر ماهی ها زدی برعکس کن گی گفته ما خسیس و اخمو هستیم .بلد نیستی سایت نزن

3 1
سامی راد
پاسخ به این نظر
02:03 - 24 شهریور 00

کاملا درسته ،من متولد تیر ماه هستم دقیقا ادمی اخمو و منظبط ، و…

1 0
افزودن نظر:
captcha