22004925 021

بهره مندی از خدمات کلینیک سکس تراپی

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(2 رای)
بهره مندی از خدمات کلینیک سکس تراپی

سکس تراپی چیست؟ چه زمانی باید به کلینیک سکس تراپی مراجعه کنید؟ در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی برخی از مهمترین اطلاعات در این زمینه بپردازیم. با ما همراه باشید.

ممکن است افراد بسیاری به منظور مراجعه به کلینیک سکس تراپی واهمه داشته باشند زیرا معمولاً مسائل مربوط به امور جنسی چندان در جامعه ما جا نیفتاده است و افراد ترس بسیاری در زمینه ارائه مشکلات خود دارند ولی این امر سبب نادیده گرفته شدن مشکلات آنها شده که با گذر زمان تشدید می یابد. سکس تراپی نوع درمان روانی می باشد که در ارتباط با تمایلات عاطفی فرد است. یک متخصص سکس تراپیست به راحتی می تواند با بررسی های لازم وجود هرگونه اختلال در این زمینه را بررسی کند. در جامعه افرادی بسیاری هستد که به احتمال از مشکلات مربوط به این موضوع رنج می برند و عدم مراجعه آنها به یک مرکز مشاوره جنسی سبب تشدید شدن اوضاع موجود می شود.

دکتر درک پولانسکی به عنوان یک روانشناس از دانشگاه هاروارد، در یک سخنرانی ابزار کرده است که 35 تا 50 درصد از افراد در یک بازه زمانی طولانی، یک مشکل جنسی خاصی را تجربه کرده اند. عدم درمان شدن به موقع این نوع از مشکلات می تواند نه تنها زندگی فرد بلکه برای دیگران نیز مشکل ساز باشد. با دریافت مشاوره لازم توسط یک متخصص از کلینیک سکس تراپی می توانید درمان های مربوط را به تنهایی دنبال کنید و در بهبود مشکلات گام موثری بردارید.

کلینیک سکس تراپی

موارد استفاده از کلینیک سکس تراپی

اینکه فرد بنا به دلایل مختلفی گرفتار مشکلات مربوط به مسائل جنسی باشد امر طبیعی است، فرد نباید از مطرح کردن این نوع از مشکلات، نگرانی داشته باشد. بهره مندی از کلینیک سکس تراپی به شما کمک می کند تا بتوانید اعتماد به نفس بیشتری به منظور ابراز مشکلات خود در این زمینه داشته باشید. به همین دلیل از این نوع درمان به منظور بهبود بخشیدن سلامت جنسی نیز استفاده می شود. زوج هایی که به دنبال دستیابی به لذت جنسی هستند می توانند به آسانی با مراجعه به کلینیک سکس تراپی و دریافت درمان های لازم در بهبود رابطه خود گام موثری داشته باشند. از جمله مهمترین زمانی که میتوان به کلینیک سکس تراپی مراجعه کرد، میتوان موارد زیر را نام برد:

 • فقدان میل جنسی
 • برقراری رابطه پس از خیانت
 • اختلاف زن و شوهر در مسائل مربوط به امور جنسی
 • برقراری رابطه پس از داشتن فرزند
 • مقاربت دردناک
 • پارافیلیا
 • اعتیادهای جنسی یا رفتارهای اجباری
 • مشکلات در رسیدن به ارگاسم

در کلینیک سکس تراپی، متخصص مربوط می تواند در جلسات مختلف با دریافت داده های مورد نیاز به طور دقیق مشکل فرد را شناسایی کند و درمان های مطلوبی را برای این مورد ارائه دهد. با در اولویت قرار دادن این نوع از درمان ها از نگرانی و دغدغه های مسائل جنسی خلاص شود زیرا این نوع مشکلات می تواند با گذر زمان زندگی شخصی و اجتماعی شما را به طور نامطلوب تحت کنترل قرار دهد. کیفیت زندگی افراد به طور ویژه به سلامت روابط جنسی او وابسته است. افراد بسیاری هستند که راهکارهای مطلوب برای کنار آمدن با مشکلات جنسی خود نمی دانند، این نوع افراد می توانند با دریافت مشاوره لازم از یک تراپیست متخصص در این زمینه به راحتی با افزایش دانش خود، مراحل بهبودی را طی کند.

مزایای کلینیک سکس تراپی

مراجعه به کلینیک سکس تراپی مزایای بسیاری دارد. پرداختن به مسائل جنسی متاسفانه با توجه به فرهنگ جامعه ما بین افراد به همین سادگی انجام نمی شود و افراد بسیاری هستند که از ارائه اطلاعات در مورد این نوع از مسائل به دیگران دچار نگرانی هستد ولی کلینیک سکس تراپی با ایجاد شرایط مطلوب می تواند انگیزه افراد را برای ارائه مشکلات مربوط به سلامت روابط جنسی خود را افزایش دهند.

زوجین بسیاری هستند که به خاطر حل نشدن این مشکلات زندگیشان تا دم جدایی و طلاق نیز کشیده می شود. شما نیز با همسر خود در این زمینه مشکل دارید؟ چرا راهکارهای درمان را در پیش نمیگیرید؟ فروپاشی یک زندگی می تواند آسیب های بسیاری برای همه اعضای خانواده داشته باشد، به همین دلیل به طور جدی توصیه می شود زوج ها که در این نوع از مسائل مشکلاتی دارند، حتماً در ابتدا راهکارهای درمان را در پیش بگیرند. از جمله مهمترین مزایای مراجعه به کلینیک سکس تراپی میتوان موارد زیر را نام برد:

 • افزایش اعتماد به نفس فرد
 • بهبودی سلامت جنسی
 • بهبودی روابط اجتماعی
 • برطرف شدن نگرانی و دغدغه های فردی
 • بهبودی سلامت روانی

تردید نکنید همین اکنون به منظور درمان مشکلات خود گام بردارید. مطمئن باشید که برطرف نشدن هرگونه نگرانی جنسی در فرد می تواند با گذر زمان زندگی او را تحت کنترل قرار دهد. حتماً در ارائه اطلاعات صادق باشید زیرا تراپیست کلینیک سکس تراپی زمانی می تواند بهترین روش های درمانی را به شما معرفی کند.

/// شماره های تماس ///

مراحل سکس تراپی

مراحل سکس تراپی با توجه به میزان مشکل و اطلاعات دریافتی در چندین جلسه دنبال می شود. در کلینیک سکس تراپی پزشک مربوط می تواند با بررسی های لازم یک پروسه درمانی صحیح را ارائه دهد. در مراجعه به کلینیک سکس تراپی حتماً منظم باشید و سعی کنید در جلسات پیش بینی شده با انجام همه درمان های قبلی حضور داشته باشید. اگر چه یک تراپیست برای درمان این نوع از مشکلات آموزش دیده و تجربه کافی به دست آورده است ولی بهبودی شما تا حدود قابل ملاحظه ای به انگیزه تان بستگی دارد.

هر چه روحیه قوی برای دنبال کردن راهکارهای درمانی داشته باشید به مراتب در یک مدت زمان کوتاهتر می توانید بهبودی کامل به دست آورید. تراپیست معمولاً در جلسات برگزار شده سعی می کند با ارائه سخنرانی مطلوب ابتدا آمادگی ذهنی لازم را برای فرد ایجاد کند. سپس از او درخواست می شود که در مورد مشکلات خود حرف بزند. با برقراری تعامل بین بیمار و پزشک، متخصص مربوط می تواند به راحتی راهکارهای درمانی سودمندی را پیشنهاد کند.

ممکن است در برخی از مواقع تراپیست به منظور نتیجه بخش درمان ها، از زوجین بخواهد برخی از تمرین ها را در منزل انجام دهند ولی توجه کنید در به کارگیری هر یک از تمرین ها نباید اجبار صورت بگیرید زیرا همین عامل نیز می تواند به دردسرهای بسیار منجر شود.

کلینیک سکس تراپی

خدمات کلینیک سکس تراپی

همین اکنون می توانید به منظور بهره مندی از خدمات کلینیک سکس تراپی با ما با شماره های موجود در تماس باشید و راهنمایی کامل را به دست آورید. همکاران بخش پذیرش ما، اطلاعات و راهنمایی لازم را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد. با حضور در جلسات مشاوره می توانید به طور کامل در یک بازه زمانی کوتاه به بهبودی کامل در مشکلات جنسی خود دست یابید.

اعتماد شما، سرمایه ما است به همین دلیل در صدد آن بهترین خدمات کامل را ارائه دهیم. ما مفتخر آن هستیم که در همه این سال ها توانسته ایم با ارائه بهترین و کاملترین خدمات در خدمت شما بوده و رضایت کامل را به دست آوریم. بهره مندی از متخصصین با تجربه در کلینیک سکس تراپی مکث به ما اجازه داده است که در درمان مشکلات کاربران عزیزمان بسیار پیشرفته عمل کنیم. دیدگاه های سیاسی، مذهبی و شخصیتی فرد در ارائه مشکلات مربوط به مسائل جنسی محدودیت های بسیاری را به وجود آورده است. به همین دلیل ممکن است در مراجعه به کلینیک سکس تراپی فرد دچار تردید باشد ولی لازم به ذکر است که همه اطلاعات دریافتی از شما به طور کامل به صورت محرمانه دنبال می شود.

هیچ فردی غیر از شما نمی تواند به چنین اطلاعاتی دست یابد. از سوی دیگر شما باید به فکر سلامت خود باشید نه حرف دیگران. سرکوب کردن مشکلات با گذر زمان می تواند سلامت روانی شما را به خطر بیاندازد. به همین دلیل در اولین مرحله به جای تفکر در مورد نظرات دیگران، به فکر خودتان باشید. انگیزه فرد و یا زوجین در کیفیت سکس تراپی بسیار موثر است. به همین دلیل حتماً سعی کنید انگیزه لازم را به دست آورید، در صورتی که در این زمینه مشکل دارید حتماً در جلسات مشاوره با تراپیست خود در میان بگذارید. یک فرد متخصص و با تجربه به راحتی می تواند راهکارهای مطمئنی را به شما معرفی کند.

سوالات متداول

1. چه زمانی به کلینیک سکس تراپی مراجعه شود؟
هر گاه احساس می کنید در مسائل مربوط به امور جنسی دچار اختلال های خاصی هستید و این مسائل سلامت روانی شما را تهدید می کند و آرامشتان را به هم زده است، در اسرع وقت سعی کنید با دریافت وقت قبلی و مراجعه به کلینیک های مربوط، اقدامات لازم را دنبال کنید.

2. هزینه درمانی سکس تراپی چقدر است؟
هزینه لازم برای سکس تراپی متفاوت است، اطلاعات کامل در این زمینه قبل از در اختیار شما قرار می گیرد. هزینه درخواستی برای درمان با توجه به فاکتورهای مختلف از جمله تعداد جلسات درمانی می تواند متفاوت باشد همکاران ما راهنمایی لازم را ارائه خواهند داد.

افزودن نظر:
captcha