22006198 021

زبان بدن مردان عاشق و نشانه های عشق پنهان مردان

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(2 رای)
زبان بدن مردان عاشق و نشانه های عشق پنهان مردان

وقتی میدانید یک مرد شما را دوست دارد، میتوانید احساسات او را از چشمانش حس کنید. اما همیشه به این سادگی نیست! زمانیکه شما مطمئن نباشید که مردی شما را دوست دارد یا خیر، احساس خوبی از آن رابطه دریافت نخواهید کرد. فهمیدن اینکه آیا او شما را دوست دارد نیز گیج کننده است. در این موقعیت، میخواهید فقط یک ترفند جادویی وجود داشته باشد که به شما کمک کند از این موقعیت خلاص شوید! این وضعیت آسانی نیست. احساسات و حس ششم شما میگوید شما را دوست دارد اما کلمه ای به این معنا از او نمیشنوید. به همین علت در این مقاله میخواهیم به زبان بدن مردان عاشق و نشانه های عشق پنهان مردان بپردازیم:

منظور از زبان بدن مرد عاشق چیست؟

وقتی مردی عاشق باشد ممکن است برای او مشکل باشد که افکارش را جمع کند و احساساتش را به صورت عاشقانه بیان کند. بنابراین بهترین راه برای فهم احساسات او، توجه به علائم عشق او است. این علائم در زبان بدن مرد بروز پیدا میکند. به طور کلی زبان بدن را میتوان با موارد زیر رمزگشایی کرد:

  • حالات چهره
  • ارتباط چشمی
  • رفتار فیزیکی
  • لحن صدا
  • حرکات دست

نشانه های زبان بدن این قدرت را دارند که احساسات او را به طور مؤثرتری نسبت به کلمات او منتقل کنند.

نشانه های زبان بدن مردان عاشق

19 نشانه عشق پنهان مردان

1. تماس چشمی طولانی

اگر مردی خیلی اوقات با شما تماس چشمی برقرار میکند یا چشمانش را از شما بر نمیدارد، ممکن است عاشق شما شده باشد. او میخواهد به شما خیره شود و شما را تحسین کند.

2. سعی میکند نزدیک شما بماند

وقتی مردی عاشق شما باشد، در کنار شما خواهد ماند. به عنوان مثال، اگر هر دوی شما با گروهی از دوستانتان نشسته اید، او ممکن است صندلی خود را ترک کند و یکی را که کنار شماست انتخاب کند.

3. او شما را آینه خود میکند

یکی از نشانه های اصلی ناخودآگاه که مرد شما را دوست دارد این است که شما را آینه خود میکند. اگر لبخند بزنید، لبخندی بر لبانش نقش میبندد. اگر با پاهایتان روی هم بنشینید، او هم بدون اینکه متوجه شود همین کار را میکند. این سیگنال های ناخودآگاه نشان میدهد که او جذب شما شده و فعالانه درگیر گفتگو است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید: بررسی راهکارهای عاشق کردن یک پسر

4. در حین مکالمه به سمت شما خم میشود

آیا در یک اتاق ساکت هستید و با یک مرد صحبت میکنید؟ اگر او عاشق شما باشد، به طور غریزی به سمت شما متمایل میشود، حتی اگر نیازی به آن نداشته باشد. این نشان میدهد که او علاقه مند به صحبت با شما است و میخواهد به شما نزدیکتر باشد.

5. ابروهایش با دیدنتان بالا میرود!

میتوان گفت این یکی از جالب ترین نشانه های یک مرد عاشق است. وقتی مردی عاشق شماست، با دیدن شما ابروهایش بالا میرود. او احساس هیجان میکند و نمیتواند از شما سیر شود.

6. از نیازهای شما آگاه است

اگر مردی عاشقتان باشد، مرزها و علایقتان را به یاد خواهد داشت و به آنها احترام میگذارد. این چیزیست که برای هر رابطه سالمی لازم است.

7. به تلفن خود نمیچسبد!

تصور کنید چقدر آزاردهنده است زمانی که با فردی بیرون میروید و آن شخص دائماً با تلفن است. اما زمانی که مردی عاشق شما باشد، گوشی خود را کنار میگذارد. حتی ممکن است اعلان هایش را چک نکند.

8. دست هایش سرد و مرطوب است!

اگر مردی هر وقت با شما معاشرت میکند کف دستش عرق میکند، ممکن است به این دلیل باشد که او در اطراف شما کمی عصبی است. این احتمال وجود دارد که او عاشق شما باشد و از اعتراف به احساسات واقعی خود میترسد.

9. در کنارتان راه خواهد رفت

در تمام فیلم های عاشقانه یک پیاده روی طولانی و زیبا را شاهد هستیم. همچنین همراه این پیاده روی یک گفتگوی طولانی نیز اتفاقمی افتد.

علامت های زبان بدن مردان عاشق

10. انعکاس خود در آینه را بررسی میکند

یکی از مهمترین نشانه های زبان بدن مردی که شما را دوست دارد، آینه ها و پنجره های شیشه ای است. به عنوان مثال، هنگامی که نزدیک آینه ای میشوید، این مرد به انعکاس خود در آینه نگاه میکند و ظاهر خود را بررسی میکند. هدف از این کار، این است که میخواهد مطمئن شود که ظاهرش در بهترین حالت خود است.

11. او عاشق این است که شما عجیب و غریب هستید!

اگر زمان هایی که شما عجیب و غریب رفتار میکنید به سمتی دیگر نمیدود، میتواند دلیلی باشد که او شما را دوست دارد! او این رفتار شما را دوست داشتنی و جذاب میبیند و به همین علت عاشق شما است. پسرهای زیادی ممکن است این واکنش را نشان ندهند و ممکن است فکر کنند شما نازپرورده هستید! اما این رفتار به معنای آن است که او میتواند شما را به خوبی درک کند و زمانی که احساس ناراحتی میکنید، شما را بپذیرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید: عشق دختر به پسر و نشانه های تشخیص سریع آن

12. میخواهد «قهرمان» شما باشد

یک راه مطمئن برای اینکه بتوانید پی ببرید که دوستتان دارد این است که برای محافظت از شما تلاش کند. رفتارهایی ظریف مانند اولویت قرار دادن شما هنگام عبور از یک خیابان شلوغ، روشی است که او میگوید که شما را دوست دارد و میخواهد که در امنیت باشید.

البته باید بگوییم که در این روزگار، زنان به فردی نیاز ندارند که آنها را نجات دهد. اما این رفتار به طور غریزی وجود دارد. به این معنا که در DNA آنها تعبیه شده است تا به دنبال روابطی بگردند که به آنها اجازه میدهد مانند یک محافظ رفتار کنند. به این غریزه، «غریزه قهرمان» گفته میشود.

13. مدام لباس هایش را مرتب میکند

زمانی که مردی عاشق شما باشد، میخواهد همیشه در مقابلتان با لباس های شیک و تمیز حاضر شود. زیرا از این طریق میخواهد او را تحسین کنید. ممکن است دکمه پیراهنش را چک کند، موهایش را مرتب کند، گره کراواتش را درست کند یا جورابش را صاف کند. اینها نشانه های جالبی هستند که نشان میدهد مردی شما را دوست دارد.

نشانه های عشق پنهان در مردان

14. به شما لبخند میزند و میخندد

یکی از آشکارترین علائم عشق از سوی یک مرد ممکن است همین مورد باشد! تشخیص این مورد نیز آسان است. تنها با یک نگاه به چهره او متوجه خواهید شد که واقعاً در اطراف شما خوشحال است. زمانی که در کنار شما است، چهره او درخشش خاصی را دارد و از صمیم قلب میخندد.

15. همیشه روبه روی شما است

زمانی که یک مرد عاشق شما باشد، میخواهد تمام توجه شما را جلب کند. به همین علت هر زمان که در حال صحبت با شما است، سعی میکند کاملاً روبه روی شما باشد.

16. مردمک چشمش گشاد میشود

چشم ها هیچگاه دروغ نمیگویند. شاید بتوان گفت چشم ها اصلی ترین کاربرد را در زبان بدن مردان عاشق دارند! اگر پسری نسبت به شما احساساتی داشته باشد، مردمک چشم او گشاد میشود. زیرا بودن در کنار شما باعث افزایش هورمون های شادی مانند دوپامین و اکسی توسین در سیستم بدن او میشود که باعث گشاد شدن مردمک ها میشود.

17. میتوانید دستانش را ببینید!

یکی از سیگنال هایی که میتواند تشخیص آن راحت باشد، دست ها هستند! اگر مردی دست هایش را در جیب خود پنهان نکند یا دست هایش را پشت سر نگذارد، نشانه بزرگی است که در حضور شما راحت است و انرژی شما را دوست دارد.

18. از اینکه خودش باشد نمیترسد

او میتواند کنارتان خود واقعی اش باشد. زیرا به شما اعتماد دارد و احساس راحتی میکند. این یک ویژگی خیلی مهم است. اعتماد از پایه های هر رابطه ای است، بدون آن دو نفر نمیتوانند رابطه ای ماندگار داشته باشند.

19. صدایش لحنی دلسوزانه دارد

زمانی که با شما صحبت میکند لحنی دلنشین و آرام دارد. از لحن او، شما احساس خواهید کرد که با شما صادق است. نحوه صحبت او موجب میشود که احساس خاصی داشته باشید و در تمام طول روز لبخند بزنید.

منابع: bonobology.com، hackspirit.com

نظرات کاربران:
هدیه
پاسخ به این نظر
1402/10/21

من با اقایی درارتباط هستم که این خصوصیات رو دارد یعنی بیشترشو داره چطورمیتونم از این حسها مطمین بشم ایادر جلسه مشاوره مشخص میشود؟

0 0
نازیلا
پاسخ به این نظر
1402/9/5

چه جالب ٫اینا یعنی واقعیت داره ؟!هرکی این زبان بدن داشت یعنی عاشق ماست ؟

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ