22006198 021

بررسی راهکارهای عاشق کردن یک پسر

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(5 رای)
بررسی راهکارهای عاشق کردن یک پسر

اگر در یک رابطه دوستانه با پسری هستید و به او علاقه مند شدید راهکار مشخصی برای علاقه مند کردن او وجود ندارد. اما نکاتی وجود دارد که هر پسری را به شما علاقه مند می کند. این نکات همان راهکارهای عاشق کردن یک پسر هستند. در حالی که شما نمی توانید احساس یک مرد نسبت به خود را کنترل کنید اما می توانید برخی کارها را انجام دهید تا توجه او را جلب کرده و به او نشان دهید که شما خاص و دوست داشتنی هستید. در واقع میتوان گفت عاشق شدن یک فرد درست همانند پختن یک کیک چند طبقه است. شما باید تمام موارد لازم را به درستی انجام دهید تا پایه محکمی داشته باشد. سپس لایه لایه آن را به آرامی بسازید و در صورت لزوم بخش هایی از آن را تراش دهید. در متن زیر به بررسی راهکارهای عاشق کردن یک پسر خواهیم پرداخت.

بررسی راهکارهای عاشق کردن یک پسر

1. یکدیگر را زیاد ببینید

تحقیقات نشان می دهد هر چه کسی را بیشتر ببینید، بیشتر او را به سمت خود جذب می کنید. این مورد صرف نظر از جذابیت های ظاهری شما می باشد. قانون مجاورت نیز دقیقاً همین امر را بیان می کند. طبق این قانون ما مجبور به جذب افرادی می شویم که از نظر جسمی به ما نزدیک هستند. اگر در کلاس های مشترکی شرکت می کنید و یا در یک اداره کار می کنید به احتمال زیاد او بیشتر و بیشتر متوجه شما خواهد شد. بالطبع هر چه بیشتر همدیگر را ببینید، شانس بیشتری برای جذب او دارید. این مورد یکی از مهمترین راهکار های عاشق کردن یک پسر است.

2. خودتان را دوست داشته باشید

انجام کارهایی از قبیل ورزش منظم، داشتن تغذیه سالم، رسیدگی و مراقبت از پوست، موها و ناخن ها و توجه به خوشبو بودن و استفاده از عطرها و ادکلن های خوشبو باعث می شود اعتماد به نفس شما بیشتر شود و احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید و این حس را به طرف مقابل نیز القا کنید. به او نشان دهید که به ظاهر و سلامتی خود اهمیت می دهید. در این صورت اعتماد به نفس شما بیشتر خواهد شد.

3. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید

همانقدر که روی اهمیت دادن به ظاهر خود و عشق ورزیدن به خود حساسیت نشان می دهید باید برای تقویت اعتماد به نفس خود نیز تلاش کنید. اگر اعتماد به نفس شما بالا باشد و با طرف مقابل راحت باشید حس بسیار خوبی در طرف مقابل خود ایجاد خواهید کرد. زیرا اعتماد به نفس بالا همیشه جذاب است. به یاد داشته باشید که بین اعتماد به نفس و غرور تفاوت زیادی وجود دارد و باید قادر باشید مرز بین این دو را حفظ کنید.

عاشق کردن یک پسر

4. برقراری تماس چشمی مکرر

برقراری ارتباط چشمی یکی از اجزای مهم رابطه عاشقانه است و می تواند جذابیت شما را برای طرف مقابل افزایش دهد. وقتی طرف مقابلتان با شما صحبت می کند به چشمان او نگاه کنید و از قفل شدن نگاهتان روی هم نترسید حتی اگر هر دو ساکت هستید. اگر احساس می کنید هنوز نمی توانید این کار را انجام دهید ابتدا به مدت چند ثانیه با او نگاه کنید، سپس به دور دست نگاه کنید. با این کار می توانید به او نشان دهید که به او علاقه مند هستید.

5. تاکید روی شباهت ها

یکی از دلایل مهمی که افراد جذب یکدیگر می شوند داشتن شباهت ها و نقاط مشترک است. اگر می بینید که در برخی موارد با هم اشتراکاتی دارید، سعی کنید در مکالمات خود به این موضوع تاکید کنید. به عنوان مثال اگر هر دو سبک خاصی از موسیقی را دوست دارید در این مورد با او صحبت کنید. فقط مطمئن شوید در مورد نقاط مشترک زیاد تاکید نمی کنید. زیرا انجام این کار بیش از حد لازم ممکن است باعث ناامیدی طرف مقابل شود.

6. استقلال خود را نشان دهید

وابستگی و عدم استقلال ویژگی های جذابی نیستند. در عوض سعی کنید به او نشان دهید شما یک زن قوی و مستقل هستید. باید به او نشان دهید که زندگی موفق دارید و برای خوشبختی به شخص دیگری نیاز ندارید.

7. به او نشان دهید برایش ارزش قائل هستید

یکی از مهمترین نکات برای جلب توجه مردان این است که به مرد خود نشان دهید به او اهمیت می دهید. به عنوان مثال به او بگویید در طول روز به فکر او هستید. مرد شریکی را می خواهد که او را تحسین کند و احساس خوشایندی به او دهد. بنابراین بهتر است خصوصیات برجسته او را به او گوشزد کنید. این نکته یکی از تاثیرگذارترین راهکارهای عاشق کردن یک پسر است.

راهکارهای برخورد با پسر خودشیفته

روابط خودشیفتگی زمانی شکل می گیرد که یک یا هر دو طرف در رابطه شخصیت خودشیفته داشته باشند. اختلال شخصیت خودشیفته نوعی اختلال روانی است که در آن فرد دارای حس خودبزرگ بینی است و نیاز عمیق به تحسین و تمجید دیگران دارد. کسانی که دچار این اختلال هستند معتقدند که آنها از دیگران برترند و به احساسات دیگران توجه چندانی ندارند. اگر در یک رابطه عاشقانه با فرد خودشیفته هستید با چالش های بسیاری مواجه خواهید شد. افراد خودشیفته معمولاً در دوست داشتن شخص دیگر مشکل دارند؛ زیرا آنها حتی خود را واقعاً دوست ندارند. با این حال بسیاری از افراد به سمت رابطه با افراد خودشیفته می روند. اما راهکارهایی برای برخورد با پسر خودشیفته وجود دارد که به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

چرا رابطه با افراد خودشیفته دشوار است؟

در اختلال شخصیت خودشیفته فرد نیاز بیش از حد به توجه، تحسین و تمجید دیگران دارد و به همین دلیل اغلب روابط ناموفقی تجربه می کنند. رابطه با این افراد می تواند بسیار ناامید کننده باشد زیرا این افراد معمولاً احساسات طرف مقابل را درک نمی کنند و این امر را آنقدرها مهم نمی دانند.

1. عصبانیت های او را تا حد امکان نادیده بگیرید

یک پسر خودشیفته معمولاً با گرفتن واکنش های مناسب از سمت شما احساس خوشایندی پیدا می کند. یکی از موثرترین راه های مقابله با این رفتار نادیده گرفتن عصبانیت اوست. بهتر است در چنین مواقع از فرد دور شوید و به پیاده روی بروید.

2. از او تعریف و تمجید کنید

بر خلاف تصورات افراد مبتلا به اختلال خودشیفتگی فاقد عزت نفس هستند. آن ها به تعریف و تمجید زیاد نیاز دارند و اگر به آنها توجه نکنید احساس بدی پیدا می کنند. به همین دلیلدائما منتظرند تا به آنها بگویید چقدر عالی هستید.

بررسی راهکارهای عاشق کردن یک پسر

3.نقش مهم خود را در رابطه کشف کنید

درک نقش شما در رابطه با فرد خودشیفته بسیار مهم است. سپس می توانید خود را به چالش بکشید تا روابط خود را بهبود بخشید. شما می توانید شکنندگی و ضعف عزت نفس شریک زندگی خود را تشخیص دهید و نسبت به این واقعیت که احساس خودبزرگ بینی او روشی برای پوشاندن کمبود عزت نفس و عدم کفایت اوست دلسوز و حامی او باشید.

4. با خودتان صادق باشید

اگر طرف مقابل شما مبتلا به اختلال شخصیت خودشیفتگی باشد، آنچه که در مورد فرد مقابل خود دوست دارید به خاطر بسپارید و این دو سوال را از خود بپرسید:

  • آیا نقاط قوت طرف مقابل شما این نقطه ضعف را جبران می کند؟
  • آیا می توانید این رفتارهای ناشی از خودشیفتگی را تحمل کنید؟
نظرات کاربران:
حامد
پاسخ به این نظر
1400/6/23

پسرا اصلاااا از دخترای بدون اعتماد به نفس خوششون نمیاد نمونه ش خود من

1 2
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ