22006198 021

دکتر روانشناس در ظفر

دکتر لیلا رضایی - دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه تهران

لیلا رضایی
تهران

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناس ورزشی و درمان تخصصی اعتیاد به قمار

بهزاد متین
تهران

ساراناز مقیمی - روانشناس، روان درمانگر تحلیلی یونی برای درمانی مشکلات فردی، خانواده و زوجی و همچنین آموزش مهارت های زندگی WHO

ساراناز مقیمی
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران

مهسا بشار
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(3 رای)
دکتر روانشناس در ظفر

دنبال بهترین دکتر روانشناس بالینی در ظفر یا مرکز مشاوره در ظفر میگردید؟ ادامه متن را پس حتماً بخوانید. ما به شما مرکز مشاوره اینجا مکث با داشتن بهترین روانشناسان و که در همسایگی شما است را پیشنهاد می کنیم. جهت تعیین وقت فوری با دکتر روانشناس در خیابان ظفر با مرکز مشاوره اینجا مکث تماس حاصل کنید.

عواملی که بر رابطه مراجع و درمانگر تأثیر می گذارد

هیچ فرمول جهانی ضد شکست برای انتخاب درمانگر وجود ندارد. با این حال، ما ده عامل را که فکر می کنیم برای نتایج درمانی کلیدی هستند، شناسایی کرده ایم و آنها را در اینجا گنجانده ایم تا در نظر بگیرید.

1. جو

اتاق های درمانگر بسیار متفاوت است. ما ممکن است به یک اندازه نسبت به محیط اطرافمان حساس نباشیم، اما همه ما تحت تأثیر قرار می گیریم. فقط متفاوت یک نفر که به مشاوره ازدواج می رود ممکن است اتاق کوچکی دنج و دلپذیر پیدا کند.

ممکن است شریک زندگی او در همان فضا احساس انقباض کند. دیوارهای با رنگ روشن ممکن است برای برخی ترسناک باشد و برای برخی دیگر ترجیح داده شود.

در حالی که محیط فیزیکی زمینه ای را برای برداشت کلی شما فراهم می کند، در نهایت این کیفیت حضور است که توسط درمانگر ایجاد می شود که صحنه را تنظیم می کند.

 • آیا آنها حضوری آرام و ریلکس را نشان می دهند؟
 • یا حضوری پرانرژی و پرشور؟
 • کدام سبک با شما همخوانی دارد؟

2. جنسیت

بسته به تجربه زندگی و دلایلی که برای جستجوی درمان دارند، جنسیت برای برخی افراد مورد توجه قرار خواهد گرفت، اما برای دیگران نه. برخی از ما احساس راحتی بیشتری می کنیم که با فردی از یک جنس خاص صحبت کنیم. اگر برای شما مهم است که با یک درمانگر مرد یا زن کار می کنید، این چیزی است که باید در هنگام انتخاب یک پزشک در نظر بگیرید.

3. سن

اگرچه تاریخ تولد بخشی از معادله درمانی است، اما نیازی نیست که نقش مهمی در پویایی یک رابطه داشته باشد.

درمان خوب مبتنی بر روابط خوب است. برخی از افراد ممکن است از تفاوت سنی که دیدگاه تازه یک درمانگر جوان تر را به ارمغان می آورد، یا بینش های جدیدی که توسط مشاوری با بلوغ و تجربه زندگی ارائه می شود، استقبال کنند. دیگران بیشتر به سمت تمرین کننده ای با سن مشابه جذب می شوند. هیچ قانونی وجود ندارد... فقط ترجیحات!

4. پیشینه فرهنگی

درمانگران برای کار با افرادی با پیشینه های فرهنگی و زبانی متنوع در رویکردهای شایسته فرهنگی آموزش دیده اند. اگر برای شما مهم است که با فردی با پیشینه قومی یا فرهنگی مشابه کار کنید، این چیزی است که باید در نظر بگیرید.

با این حال، همه درمانگران خوب به این نکته توجه خواهند داشت که چگونه هویت ها و دیدگاه های نژادی، قومی، فرهنگی و مذهبی یک فرد بر افکار و اعمال آنها تأثیر می گذارد. آنها درباره پیشینه فرهنگی، هویت و مفروضات خود تأمل خواهند کرد و از آن آگاه خواهند شد. و اینها را در عمل خود ادغام کنید.

گرچه سعی می کنم از نظر فکری جهانی باشم، اما از نظر غریزه و تمایل اروپایی هستم. -آلبرت انیشتین

5. گرایش فلسفی

هیچ دو نفر دقیقاً دیدگاه ها و ارزش های مشابهی ندارند، همه ما منحصر به فرد هستیم. به نظر نمی رسد این حقیقت مانع از این نمی شود که ما این باور را داشته باشیم که دیگران دقیقاً مانند ما هستند یا باید باشند. بسیاری از فرضیات ما زیرزمینی عمل می کنند. این فقدان آگاهی، دیدن تعصبات ما در کار را دشوار می کند.

 • آیا می خواهید درمانگر شما یک روح خویشاوند باشد؟
 • این به چه طریق ممکن است بر انتظارات شما در مورد چگونگی ادامه درمان تأثیر بگذارد؟

اگر از ایده به چالش کشیدن کسی که جهان بینی متفاوتی دارد ناراحت هستید، ممکن است به «خرید کردن» منجر شود تا زمانی که درمانگری را پیدا کنید که ایده هایش با شما سازگار باشد.

6. نگرش شخصی

تحقیقات نشان می دهد که شخصیت تأثیر قابل توجهی در نحوه ارزیابی درمان دارد. اگر فردی را که به نظر ما یک درمانگر می دانیم دوست نداشته باشیم، احتمال کمی وجود دارد که بخواهیم این شخص را در سطح معناداری درگیر کنیم. به خصوص اگر بیزاری به خصوص قوی باشد. این پاسخ ممکن است با این باور که درمانگر می تواند کمک کند، تعدیل شود. آیا درمانگر حس امید واقعی را القا می کند؟

7. ظاهر، طرز و صدا

چه بخواهیم آن را تصدیق کنیم و چه نخواهیم، قضاوتی که در مورد شخص دیگری انجام می دهیم تحت تأثیر نحوه درک ما از ظاهر، زبان بدن و کیفیت صدای او است. وقتی برای اولین بار توسط درمانگرتان به صورت حضوری از شما استقبال می شود، متوجه می شوید که به جلو کشیده می شوید یا می خواهید عقب بکشید؟

زمانی که با کسی آشنا می شویم، تغییر ادراک ما غیرعادی نیست. کسی که در ابتدا کاملاً معمولی به نظر می رسد ممکن است زمانی که در جمع او گذرانده ایم در نظر ما زیبا شود. البته این اتفاق می تواند برعکس هم بیفتد. فاصله استقامت اسب را می آزماید. زمان شخصیت یک مرد را آشکار می کند.

8. رویکرد درمانی

مکاتب فکری زیادی در درمان وجود دارد، و امکانات بی شماری می تواند دلهره آور باشد. با این حال، بسیاری از ما متوجه می شویم که روش ها و روش های خاص بیشتر از بقیه جذاب هستند.

چه ما با احساسات قوی انگیزه داشته باشیم، چه اشتیاق به درک تجربیاتمان داشته باشیم، چه تحت تأثیر عمل گرایی کاری که کار می کند، تمایل داریم به یک سبک خاص متمایل شویم. این ممکن است از زمان به زمان تغییر کند. آنچه قبلا برای ما جذاب بود ممکن است آن چیزی نباشد که اکنون می خواهیم.

اهداف درمان:

 • خودآگاهی
 • خودشکوفایی
 • شفقت به خود تحقیق شده و به طور گسترده در مورد آن نوشته شده است.

با این حال، فرآیندهای یادگیری، شفا، ادغام و فردیت ممکن است هرگز به طور کامل درک نشوند. بینش ها و جابجایی ها اغلب زمانی رخ می دهند که ما کمتر از آن انتظار داریم و به روش هایی که توضیح را به چالش می کشند. برای مروری جامع از رویکردهای درمانی مختلف، به انواع درمان مرکز مشاوره اینجا مکث مراجعه کنید.

9. اعتباربخشی

حتماً از یک درمانگر در مورد مدارک تحصیلی و آموزشی، ثبت نام آنها در ارگان های دولتی مربوطه و سطح عضویت در انجمن های حرفه ای سؤال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف درمانگران شاغل در استرالیا، به صفحه انواع درمانگران کلینیک مکث مراجعه کنید.

10. در دسترس بودن

در زندگی پرمشغله ما، مسائل عملی، مانند موقعیت مکانی، یافتن یک زمان قرار ملاقات مناسب برای دو طرف، و مذاکره در مورد هزینه قابل قبول، نگرانی های مهمی هستند. در درازمدت، نزدیکی، انعطاف پذیری و یا مقرون به صرفه بودن این پتانسیل را دارند که به عوامل بازدارنده اصلی برای ادامه درمان تبدیل شوند.

اگر موقعیت جغرافیایی یا ترفایک مانعی دارد، همیشه می توانید از راه دور یا از راه دور درمانی برای ارتباط با یک درمانگر استفاده کنید. در حال حاضر بیش از 10 درمانگر در فهرست راهنمای مرکز مشاوره اینجا مکث فهرست شده اند که مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین و روان درمانی ارائه می دهند. این به ویژه برای دانستن اینکه آیا در یک منطقه روستایی ایران زندگی می کنید. یا به هر دلیلی نمی توانید شخصاً در یک جلسه درمانی شرکت کنید بسیار مفید است.

چرا انتخاب مرکز مشاوره ظفر (مکث)؟

مرکز مشاوره اینجا مکث طرف قرار داد با (بیمه ها، سازمانها و بانکهای مرکزی، سپه، صادرات، تجارت، کشاورزی و صنعت و معدن و بسیار از مهرها و مدارس) می تواند هزینه شما را از درمان تا حد زیادی کاهش دهد. مرکز مشاوره اینجا مکث همچنین با داشتن دکتر روانشناس بالینی، روانسنج، مشاور و روانپزشک با دقت بالایی روند ارزیابی و درمان فرد را شروع می کند و پیش می برد.

روانشناسان متخصص و مشاوران زبده مرکز مشاوره ظفر با تمرکز بسیار زیاد بر روی فرآیند ارزیابی و تشخیص سعی کرده اند تا روند درمان را تسریع کنند که همین موضوع باعث می شود مراجعین محترم نیاز به زمان کمتری برای روند درمان خود داشته باشند.

ارتباط شایستگی و انجام کارها

به ندای درونتان گوش کنید. شما می دانید که چه می خواهید. هنگامی که ایمیلی دریافت می کنید یا دوستتان پیامی می فرستد یا یکی از همکارانتان نزد شما می آید و درخواستی دارد، شما در برابر درخواست آن ها واکنشی هیجانی از خود نشان می دهید. اما نکته مهم این است که چه به ندای درونتان گوش کنید و چه نه، در هر حال پیش از هر پاسخی به خودتان فرصت دهید و کمی در مورد آن درخواست، فکر کنید.

هر گاه احساس کردید برای پاسخ مثبت دادن باید بیش از اندازه فکر کنید، احتمالا پاسختان منفی است و تمایلی به انجام آن ندارید که شاید وحشتناک به نظر برسد. سراغ کارهایی نروید که شما را می ترساند، زیرا جز استرس، دودلی، تردید، دلهره و دست آخر احساس گناه چیزی برای شما ندارد.

مرکز مشاوره رودهن

بهترین دکتر روانشناس بالینی در ظفر (انواع خدمات)

 • درمان انواع افسردگی
 • درمان انواع اضطراب
 • درمان انواع وسواس
 • درمان انواع فوبیا
 • مشاوره زوج درمانی
 • مشاوره پیش از طلاق
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • مشاوره سکس تراپی
 • مشاوره بهبود ارتباط جنسی
 • مشاوره جلوگیری و راهکارهای شناسایی خیانت
 • مشاوره بهبود ارتباط فرزندان و والدین
 • مشاوره تربیت جنسی کودک
 • مشاوره فرزند پروری و آموزش والدین
 • مشاوره جلوگیری از طلاق عاطفی
 • مشاوره بهبود ارتباط با خانواده همسر
 • مشاوره ترس از تنهایی و جدایی همسر
 • درمان کمبود علاقه جنسی در زنان
 • درمان کمبود میل جنسی در مردان
 • درمان زود انزالی
 • درمان دیر انزالی
 • درمان واژینیسموس
 • مشاوه اختلالات ارگاسمی در زنان
 • مشاوره آمیزشی زوجین
 • مشاوره بر طرف کردن مقاربت دردناک (دیسپارونیا)
 • مشاوره و درمان انواع اختلالات جنسی
 • درمان اعتیاد جنسی
 • مشاوره پیش از ازدواج در مورد رابطه جنسی سالم
 • مشاوره بهبود نارضایتی جنسیتی از همسر
 • مشاوره علت نارضایتی از اندام همسر
 • خود ارضایی در کودکان

لزوم مراجعه به روانشناس خوب در ظفر

ساکنین خیابان ظفر و خیابان شریعتی همانند سایر نقاط تهران مشکلات و دغدغه های دارند که این مشکلات برای هر فردی میتواند به میزانی، سخت و دست و پا گیر باشد. که شاید این احساس نیاز باعث شود فرد به دکتر روانشناس مراجعه کند و از مشکلات و دغدغه های خود حرف بزند.

فعالیت روانشناسی بسیار گسترده است و گرفتن مشاوره انواع مختلفی دارد و این نکته مهم است که حتماً نباید فرد مشکل خلقی یا ارتباطی داشته باشد که بخواهد به دکتر روانشناس در ظفر مراجعه کند.

مرکز مشاوره اینجا مکث با داشتن چندین دکتر روانشناس باسابقه و مجرب در زمینه های مشاوره ای آمده انجام خدمات گوناگون روانشناسی برای شما مردم عزیز می باشد که در سایت ما شما می توانید فعالیت های مختلف را مشاهده کنید.

دسترسی راحت به مرکز مشاوره روانشناسی مکث برای ساکنین ظفر:

 1. مترو: با توجه به این که مرکز مکث جنب مترو قلهک می باشد مراجعین می توانند از این وسیله با توجه به ترافیک تهران استفاده کنند.
 2. تاکسی: با توجه به بودن وسایل حمل نقل زیاد در محدوده شریعتی شما می توانید با این گونه وسایل به مرکز مکث مراجعه کنید.
 3. پارکینگ: افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مکث را دارند 2 گزینه را دارند استفاده از سینمای فرهنگ و یا پارک کردن در کنار رودخانه قلهک که ورودی آن از کوچه یزدانیان می باشد.

جمع بندی...

"درمان خوب" به عنوان یک مفهوم معنادار است زیرا گاهی اوقات، علی رغم بهترین نیت همه، درمان چندان خوب نیست. اینکه هر فرد دقیقاً چگونه تعیین می کند که یک لحظه از درمان در چه نقطه ای از تداوم خوب. نه چندان خوب قرار می گیرد، حتی تیزبین ترین ذهن ها را نیز گیج می کند. این بدان معنا نیست که ما باید اشتیاق خود را برای درک نادیده بگیریم. برعکس: باشد که در مهربانی و راستی، با خود و با دیگران استقامت کنیم... باشد که با نیت در مسیر تفاهم حرکت کنیم.

نادیا بولانژر (آهنگساز، رهبر ارکستر و معلم فرانسوی که به بسیاری از آهنگسازان و نوازندگان برجسته قرن بیستم تعلیم داده است) در پاسخ به سوالی درباره تفاوت بین یک اثر خوش ساخت و یک شاهکار، پاسخ داد:

"من می توانم بگویم که آیا یک قطعه خوب ساخته شده است یا نه، و معتقدم شرایطی وجود دارد که بدون آنها نمی توان به شاهکارها دست یافت، اما همچنین معتقدم که نمی توان آنچه را که یک شاهکار را تعریف می کند، تعیین کرد. من نمی گویم که ملاک است. زیرا شاهکار وجود ندارد، اما من نمی دانم چیست.»

به دنبال یک درمانگر هستید؟ لطفاً قبل از استفاده از راهنمای مرکز مشاوره در ظفر، این را بخوانید

فقط به این دلیل که یک پزشک نمایه ای در وب سایت مرکز مشاوره اینجا مکث دارد، به این معنی نیست که توسط کلینیک مکث استرالیا توصیه یا تأیید شده است. در حالی که ما درخواست های پزشکانی را که در کلینیک روانشناسی میرداماد ثبت نام می کنند بررسی می کنیم، نمی توانیم و نمی توانیم صلاحیت ها، خدمات یا شایستگی پزشکان را تضمین کنیم.

هنگامی که یک درمانگر درخواست می کند تا نمایه خود را به فهرست راهنمای مرکز مشاوره در میرداماد اضافه کند، ما بررسی های اولیه را انجام می دهیم

اگر یک پزشک یک روانشناس، کاردرمانگر سلامت روان یا پزشک باشد، بررسی می کنیم که آنها در فهرست سازمان تنظیم مقررات پزشکان سلامت استرالیا آمده باشند. هر کسی می تواند یک پزشک خاص را با نام خانوادگی یا شماره ثبت در وب سایتکلینیک روانشناسی میرداماد جستجو کند.

اگر یک پزشک مددکار اجتماعی سلامت روان باشد، بررسی می کنیم که در انجمن مددکاران اجتماعی استرالیا ثبت نام کرده باشد. وب سایت کلینیک مکث صفحه جستجویی را ارائه می دهد که هر کسی را قادر می سازد تا یک مددکار اجتماعی را با نام جستجو کند.

اگر یک پزشک مشاور یا روان درمانگر یا دکتر روانشناس در ظفر است، ما باید عضو حداقل یکی از انجمن های حرفه ای در لیست ما باشند. تعدادی انجمن روان درمانی و مشاوره استرالیایی و بین المللی وجود دارد که مستقل از یکدیگر فعالیت می کنند.

هدف یک انجمن حرفه ای تعیین استانداردهای حرفه ای برای آموزش و تمرین و اتخاذ گام هایی برای اطمینان از رعایت این استانداردها توسط اعضای آن است. انجمن ها چارچوبی را فراهم می کنند که در آن شاغلین عضو ملزم به ادامه تحصیل، نظارت، به روز بودن از پیشرفت های این رشته و همچنین پیروی از دستورالعمل ها و مقررات مربوط به اخلاق، بیمه غرامت حرفه ای و سایر موارد مهم هستند.

علاوه بر بررسی صلاحیت حرفه ای،کلینیک روانشناسی میرداماد به وب سایت پزشکان نگاه می کند تا مطمئن شود که مکان های تمرین، شماره تلفن، مدارک تحصیلی، عکس و اطلاعات عمومی آن ها همگی با کاربرد آن ها مطابقت دارند. همچنین ممکن است با آن ها تماس بگیریم تا درباره اعتبار، تجربه شان گپ بزنیم و هر سؤالی که ممکن است داشته باشیم بپرسیم.

اگرچه برای محافظت از افرادی که در فهرست راهنمای مزکز مشاوره و روانشناسی میرداماد نمایه می شوند، بررسی هایی انجام داده ایم، اکیداً توصیه می کنیم که بررسی های خود را انجام دهید.

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین

تفاوت دکتر روانشناس با روانپزشک

دکتر روانشناس در ظفر معتقد است که یکی از متداول ترین سوال های مردم تفاوت دکترروانشناس با روانپزشک است. واضحا دکترهای روانشناس به صحبت و راهکارهای درمانی برای مراجع میپردازند، اما دکتر روانپزشک صرفا با تجویز دارو و در واقع (دارو درمانی) میتواند مشکلات را در بخش ذهنی و نوروسایکولوژیک مغز درمان کند.

درمان روانشناسی

دکتر روانشناس در ظفر معتقد است با تحلیل و بررسی مشکلات افراد و ایجاد راه کارهای جدید درشناخت مراجع او را به سمتی میکشانند که خود برای خود تصمیم گیرنده باشد و از انفعال حاصل از کرختی و بی مسئولیتی رها بشوند و بتواند تصمیم گیرنده باشند.

تفاوت درمان روانپزشک و روانشناس

روانپزشکها و همچنین روانشناسها به درمان مراجع میپردازند. در واقع مراجعینی که در افسردگی های شدید و اضطراب های غیرقابل کنترل و وسواس های اختلالی قرار دارند میتوانند با تشخیص روانشناس ابتدا به مرحله دارودرمانی بپردازند و پس از ایجاد ثبات در هورمن های مغزی و به دست آوردن میزانی از سلامت روانی و بهبود به مشاوره های روانشناسی و فردی بپردازند.

دکتر های روانشناس این قابلیت را دارند که تشخیص دهند آیا مراجع نیاز به دارو درمانی دارد و یا خیر. اما خود به شخصه نمیتوانند دارویی را برای مراجع تجویز کنند.

گرایش های روانشناسی

گرایش های روانشناسی یکی دیگر از عمده سوالهای مراجعین به روانشناسان است، که البته به دست آوردن این اطلاعات از جمله حقوق یک مراجع میباشد. روانشناسان (عمومی، بالینی) میتوانند در درمان های خود از گرایش هایی که در آن تخصص لازم را به دست آورده اند استفاده کنند.

روانکاوی

یکی از اصلی ترین و پایه ایی ترین گرایش های درمانی است که به دو شاخه کلاسیک و کوتاه مدت تقسیم میشود. که در واقع مراجع با صحبت کردن در ساعات طولانی با روانکاو درمان خود را آغاز میکند.

رفتار درمانگری

از گرایش هایی است که به واسطه آن مراجع پس از صحبت و بیان مسئله اصلی، راهکارهایی برای درمان خود دریافت میکند که باید به این راه کارها عمل کند و هر هفته در ملاقات های جدید خود تغییرات رفتاری خود را برای روانشناس بازگو کند. در واقع در این درمان تمرکز بر ایجاد یک رفتار جدید و یا از بین بردن رفتارهای قبلی است.

شناخت درمانی

درمان های شناختی بر روی شناخت، بینش و نگرش مراجع تمرکز دارد. به واسطه این درمان مراجع با بیان مسئله میتواند در هر هفته با تکلیف هایی که به او داده میشود به بینش جدیدی نسبت به مسئله خود دست پیدا کند و با این بینش جدید و نگرش به دست آورده قطعا مسئله و مشکلات او، بار سنگین قبل را برای او به همراه ندارد.

نوروساینس

درمان های نوروسایکولوژیک بر روی ذهن و مغز تمرکز دارد. در واقع این درمانگران مشکلات و مسئله اصلی را در فیزیک مغز جستجو میکنند و با بالا و پایین بردن هورمن های مغزی و یا دریافت نویزهای در مغز که تولید کننده هورمن های فعال ذهن هستند با استفاده از (نوروفیدبک) میتوانند درمان را با روش شرطی سازی مغر بر روی بیمار انجام دهد.

نکته مهم در درمان های روانشناسی

تمام شاخه ها و گرایش های روانشناسی تلاش برای بهبود مراجع دارند و قطعا هر فردی از یک روش درمانی جواب بهتری میگیرد تا روش های دیگر. این اتفاق کاملا شخصی است. البته که هر روانشناسی برای درمان بهتر نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد، هر فردی به عنوان مراجع باید به این آگاهی دست پیدا کند که هر فردی ممکن است با یک گرایش درمانی در درمان خود جواب بهتری بگیرد.

لزوم مراجعه به روانشناس

یکی از دستاوردهای جامعه صنعتی امروزه لزوم مراجعه به روانشناس و تغییر در دیدگاه مردم به روانشناسان از قبل شده است. شاید پیش از این هر فردی با مراجعه به روانشناس دچار این دلهره میشده که شاید مشکلات اساسی روانی دارد و یا شاید فردی بیمار است که کسی نباید از بیماری او با خبر باشد پس شما اگر نیاز به دکتر روانشناس در ظفر دارید می توانید با مرکز مشاوره روانشناسی مکث ارتباط بگیرید.

مشاوران روانشناس در چه زمینه هایی مشاوره میدهند؟

 • مشاوره فردی: مشاوره در مورد مشکلات و مسائل فردی (تغییرات خلقی)
 • مشاوره زوج: زوج درمانی و مشکلات بین زوج ها
 • مشاوره خانواده: خانواده درمانی و مشکلات بین خانواده، والدین و کودکان
 • مشاوره پیش از ازدواج: بررسی موردی دو فردی که میخواهند ازدواج کنند به همراه تست های شخصیت شناسی
 • مشاوره کودک: هر آنچه که به کودکان، مشکلات کودک، اختلالات ارثی و رفتاری کودک مربوط میشود
 • مشاوره سکس تراپ: در زمینه اطلاعات جنسی، درمان اختلالات جنسی
 • مشاوره تحصیلی: مشاوره انتخاب رشته تحصیلی و نحوه صحیح درس خواندن برای قبولی
 • مشاوره شغلی: راهنمایی برای انتخاب شغل بر اساس شخصیت فرد، زمینه های مساعد شغلی برای فرد

دکتر روانشناس خوب در پیروزی

آیا یک مشاور روانشناس تمام مشکلات ما را حل میکند؟

جواب دکتر روانشناس سهیلا عیسایی به این دست سوال ها این است که، مشاوران روانشناس در واقع حل کننده تمام مسائل و مشکلات یک فرد نیستند، آنها صرفا با شناخت روحیه و اخلاقیات فردی که به آنها مراجعه میکند میتوانند بهترین راه کار را برای حل مسئله فرد ارائه دهند.

از این رو فرد مراجع با بینش و آگاهی که به واسطه روانشناس خود از مسئله و مشکل خود پیدا میکند میتواند بپذیرد که مشکلات خود را از این طریق کم تر کند و خود را در راه بهبود و سلامت قرار بدهد یا خیر.

تغییر نگرش گام مهم درمان

در واقع مهم ترین عامل درمان خود فرد است که به دکتر روانشناس مراجعه کرده است. بنابراین یکی از پایه ایی ترین راهکارهای درمان نیز از طریق روانشناس بررسی و ارائه میشود که آن تغییر نگرش است.

ایجاد تغییر نگرش مستلزم صرف زمانی است که تشخیص آن به عهده روانشناس است و برای هر فردی نسبت به مقاومت او در درمان متفاوت است. پس شما اگر فکر میکنید نیاز به تغییر نگرش دارید می توانید با دکتر روانشناس در ظفر یا مرکز مشاوره روانشناسی مکث ارتباط بگیرید.

نکته مهم در درمانهای روانشناسی

هر فردی با مراجعه به دکتر روانشناس و سعی و تلاش و مبادرت خود در درمان میتواند به بهبود دست پیدا کند. نکته مهم در درمان در واقع خود مراجع است که مراجع برای درمان و ایجاد بهبود، میتواند با تلاش خود و راهنمایی و مهارت یک روانشناس زبده به آن دست پیدا کند.

در واقع هیچ فردی نیست که بخواهد و درمان نشود. حتی مشکلات و اختلالات رفتاری و شخصیتی و روانی میتوانند با گذر زمان در درمان های صحیح به بهبود برسند.

دکتر لیلا رضایی - دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه تهران

لیلا رضایی
تهران

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناس ورزشی و درمان تخصصی اعتیاد به قمار

بهزاد متین
تهران

ساراناز مقیمی - روانشناس، روان درمانگر تحلیلی یونی برای درمانی مشکلات فردی، خانواده و زوجی و همچنین آموزش مهارت های زندگی WHO

ساراناز مقیمی
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران

مهسا بشار
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
نظرات کاربران:
رحمان
پاسخ به این نظر
1402/12/12

من دچار سردرگمی و اضطراب شدیدی شده بودم که واقعا برام ازار دهنده بود از طریق سایت مرکز مشاوره اینجا مکث رو پیدا کردم و با کمکها و راهنمایی های مفید اقای دکترمتین الان شرایطم کمی بهتر شده و جلساتم رو ادامه میدم تشکر میکنم برای لطف بزرگتون اقای دکتر

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ