22006198 021

روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(28 رای)
روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا

با توجه به شرایط آب و هوایی نزدیک کالیفرنیا به ایران بسیاری به قصد مهاجرت به شهرهای این ایالت مانند، سن دیگو، لس آنجلس، ساکرامنتو، سان فرانسیسکو و شهرهای کوچکتری مانند؛ ایرواین و پالم اسپرینگز رفته اند. اما مشکلات روانشناختی مردم ایرانی ساکن غرب آمریکا با شرق آمریکا متفاوت است. مثلا در شهری مانند لس آنجلس روابط بین فردی و مشکلات بین فردی بیشتر به چشم می آید تا افسردگی های که در شرق امریکا شکل میگیرد. این موضوع با توجه به سختی کار برای ایرانیانی که تازه مهاجرت کرده اند بسیار بیشتر است. نکته دیگر مهم موضوعات تجملاتی و اجتماعی است که باعث فشار زیادی به صورت ناخودآگاه به افراد میشود. مثلا تلاش برای رسیدن به منطقه ای مانند بورلی هیلز بسیاری را تحت فشار سنگینی جسمی و ذهنی قرار میدهد. همین موضوع در صورت عدم مهارتهای ذهنی لازم باعث ایجاد استرس، فرسودگی شغلی، مشکلات سایکو سوماتیک، خستگی مزمن و اختلال در روند کلی زندگی میشود.

روانشناس در سان فرانسیسکو آمریکا

تراپی با روانشناس خوب در ایالت کالیفرنیا و شهرهای آن مانند سان فرانسیسکو و لس آنجلس بصورت تصویری با اپلیکیشن های واتساپ، زوم و اسکایپ انجام میشود. خدمات کلینیک مکث شامل موارد بسیار زیادی می باشد که به تعدادی از آنها اشاره میکنیم. مشاوره فردی، انواع اضطراب، انواع افسردگی، انواع وسواس، انواع اختلالات جنسی، انواع مشکلات ارتباطی، اختلالات کودکان و یا مشاوره بین زوج ها. از اینرو اگر شما نیاز به مشاوره دارید؛

 • در گام اول می توانید با مرکز مشاوره مکث آشنا شوید
 • در گام دوم جهت هماهنگی اولیه با ما از طریق واتساپ ارتباط برقرار کنید.
 • سپس در گام آخر با توجه به اختلاف زمانی، مناسب ترین زمان جهت تراپی برای شما در نظر گرفته خواهد شد.
راحت ترین روش ارتباط با ما کلیک بر روی آیکون واتساپ است که به صورت مستقیم بتوانید به کلینیک مکث پیام دهید.

روانشناس در لس آنجلس

روانشناس و روانپزشک در آمریکا که ایرانی باشد نیز وجود دارد. اما یک نکته امروزه با توجه تفاوت چندین برابری هزینه تراپی یا یک متخصص حرفه ای روانشناسی در ایران و آمریکا بسیار از ایرانیان انتخاب خود را عوض کرده اند و با روانشناسان ساکن ایران صحبت میکنند. از این رو بهتر است نه تنها به خاطر درمان بلکه در جهت توسعه فردی که به شناخت خود، هیجانات نیز ارتباط دارد خود را در جهت رشد فردی قرار دهیم.

روانپزشک در آمریکا یا تراپیست

تفاوت روانشناسانی که در ایران هستند با سایر روانشناسانی که در خارج از کشور و یا لس آنجلس هستند در چه چیزی می تواند باشد، به غیر از اینکه محل اقامتشان با دیگر روانشناسان در ایران متفاوت است و در جایی دیگر ساکن هستند.

از آنجایی که این اندیشه در ذهن ما تثبیت شده که هر آنچه از متریالی غیر از ایران تهیه شود و یا تحصیلاتی که در مکانی غیر از ایران باشد، حتماً دستاوردی متفاوت دارد، بنابراین در مورد دکترهای روانشناس نیز به همین منوال تصمیم می گیریم.

ناگفته نماند که اکثر دکترهای مجرب روانشناسی که در خارج از ایران در حال فعالیت هستند، تحصیلات دانشگاهی خود را در ایران گذرانده اند و برای مرحله دکتری در خارج از ایران اقدام نموده اند.

دکتر روانشناس ایرانی در آمریکا

مثلاً یک دکتر روانشناس آمریکایی می تواند یک ایرانی را نیز درمان کند، اما به دلیل آنکه در درمان های روانشناسی صحبت از ناخودآگاه، احساسات و آنچه در کودکی به ما گذشته است، بهتر است روانشناسی ما را تحت درمان قرار بدهد که از فرهنگ، نوع زندگی و بوم ما مطلع باشد.

روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا

بنابراین در حال حاضر نیز وقتی به دنبال مشاوره و راهی برای درمان هستیم باز هم بهتر است از مشاورینی که در کنار ما زندگی میکنند و از شرایط فعلی ما و محیط اطرافمان مطلع هستند درخواست کمک کنیم.

پیشنهاد می کنیم بخوانید: زندگی بهتر با اصول روانشناسی

درمان اختلالات شخصیت

اختلالات شخصیت از پیچیده ترین اختلالات روانی هستند. درمان اختلالات شخصیت نیز زمان بر و پیچیده است. روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا می تواند در بهبود علائم اختلالات شخصیت مفید باشد. اختلالات شخصیت عبارتند از:

 • اختلال شخصیت مرزی
 • اختلال شخصیت خودشیفته
 • اختلال شخصیت نمایشی
 • اختلال شخصیت وابسته
 • اختلال شخصیت اجتنابی
 • اختلال شخصیت وسواسی اجباری
 • اختلال شخصیت ضداجتماعی
 • اختلال شخصیت پارانوئید
 • اختلال شخصیت اسکیزوئید
 • اختلال شخصیت اسکیزوتایپال

دکتر روانشناس خوب در لس آنجلس یا روانپزشک در آمریکا می تواند در درمان این اختلالات به صورت تخصصی به شما کمک کند.

روانشناس در ساکرامنتو

ناگفته نماند مشاوران روانشناس در ساکرامنتو یا غرب آمریکا مانند لس آنجس و یا دیگر شهرها مانن سن خوزه از مهارت های زیادی در درمان برخوردار هستند و نمی توان این نکته را نادیده گرفت.

اما کمک گرفتن آن ها از رسانه های جمعی، بی پروایی در صحبت کردن در رسانه های جمعی، شفاف بودن و بدون سانسور بودن به نیت کمک و درمان به مراجعین باعث می شود بیش از دیگر مشاورینی که در ایران در حال فعالیت هستند به چشم بیایند و مورد توجه واقع بشوند.

در کلیت ماجرا دکترهای لس آنجلسی نیز زمانی در همین سرزمین تحصیل کرده اند و به آن دلیل که قصد و هدف یک دکتر روانشناس درمان و کمک و بهبود است، می توانیم با هر روانشناسی که با او احساس بهتری در درمان داریم به مشاوره بپردازیم.

چرا بهتر است با مکث به مشاوره بپردازید؟

1. اعتماد

مرکز مشاوره مکث زیر نظر سازمان بهزیستی استان تهران (http://moshaver.behzisti.ir) با داشتن قرار داد با سازمان ها و بانک های مختلف و داشتن بهترین متخصص ها در زمینه مشاوره و روانشناسی بهترین گزینه برای شما در کشور ایران می باشد.

2. هزینه

با توجه به تغییرات ارزی طی سالهای گذشته هموطنان ما در اروپا، آمریکا، کانادا، استرالیا می توانند با پرداخت کمترین هزینه نسبت به مشاورین حاضر در کشور خودشان از خدمات روانشناسی با بهترین روانشناسان کشور به صورت تلفنی یا تصویری ارتباط برقرار کنند.

واتساپ جهت هماهنگی 98351671664+

در نظر داشته باشید که پس از انتخاب زمان مشاوره تا 24 ساعت می توانید مبلغ واریزی را به حساب اعلام شده انتقال دهید.

ارتباط شما با ما

روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا را می توانید با ارتباط با مرکز مشاوره مکث با داشتن امکانات مبادلاتی و ارتباطی آمادگی خود که برای دادن مشاوره با هزینه بسیار کمتر برای ایرانی های مقیم آمریکا را دارا می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. راه های ارتباطی با روانشناس؟
ابتدا شماره واتساپ 989351671664+ را سیو کنید سپس به این شماره در واتساپ پیام دهید موضوع مشاوره خود را اعلام کنید نکته؛ مشاوره روانشناسی یا روانپزشکی، به دلخواه شما از طریق واتساپ، به شکل تلفنی یا تصویری می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02122004925 و 226184739 تماس حاصل کنید.

2. چرا مردم به روانشناس مراجعه نمی کنند؟
افراد از قضاوت، تغییر، ناشناخته ها و آنچه ممکن است در درمان کشف کنند می ترسند. علاوه بر این، آن‌ها بیش از حد مغرور هستند که اعتراف کنند که به کمک نیاز دارند. بعلاوه، برخی از افراد در مورد اثربخشی درمان سلامت روان شک دارند: آنها مطمئن نیستند که این درمان موثر خواهد بود یا نحوه عملکرد آن را اشتباه درک

3. طرحواره در کلمات ساده چیست؟
طرحواره ای در روانشناسی و سایر علوم اجتماعی یک مفهوم ذهنی را توصیف می کند. اطلاعاتی را در مورد انتظارات از تجربیات و شرایط مختلف به فرد ارائه می دهد. این طرح‌واره‌ها بر اساس تجربیات زندگی ایجاد می‌شوند و راهنمای فرآیندها و رفتار شناختی فرد هستند.

4. آیا طرحواره درمانی برای اضطراب خوب است؟
نتایج نشان داد که طرح‌واره‌درمانی می‌تواند به اثرات مفیدی در علائم خاص اختلال و طرح‌واره‌های ناسازگار اولیه منجر شود. با این حال، ما همچنین محدودیت های روش شناختی قابل توجهی را در اکثر مطالعات کشف کردیم. نتیجه گیری: طرحواره درمانی یک درمان امیدوارکننده برای اضطراب، OCD و PTSD است.

5. هزینه یک روانشناس در لس آنجلس چقدر است؟
هزینه ها از 30 تا 150 دلار در ساعت برای درمان فردی متغیر است و براساس یک مقیاس کشویی با توجه به درآمد ناخالص ماهانه و تعداد افراد وابسته است. در کلینیک مکث با متخصص ترین روانشناسن کشور هزینه کمتر به دلیلن اختلاف ارز حدود 10 دلار می باشد.

6. کدام کشور بیشتر به روانشناس نیاز دارد؟
ایالات متحده تقاضای زیادی برای فارغ التحصیلان روانشناسی با طیف گسترده ای از گزینه های شغلی برای انتخاب دارد.

7. تماس با روانشناس ایرانی در لس آنجلس چگونه است؟
ابتدا شماره واتساپ 989351671664+ را سیو کنید سپس به این شماره در واتساپ پیام دهید موضوع مشاوره خود را اعلام کنید نکته؛ مشاوره روانشناسی یا روانپزشکی، به دلخواه شما از طریق واتساپ، به شکل تلفنی یا تصویری می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02122004925 تماس حاصل کنید.

نظرات کاربران:
LALEH ALIPOOR
پاسخ به این نظر
21:49 - 3 شهریور 01

به دنبال مشاور ازدواج خانواده در لوس انجلس هستم.

0 0
افزودن نظر:
captcha