22006198 021

روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(27 رای)
روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا

مشاوره با روانشناس خوب در لس آنجلس و تمام ایالت های آمریکا از ایران بصورت تصویری با اپلیکیشن های واتساپ، زوم و اسکایپ. خدمات کلینیک مکث شامل مشاوره و درمان این موارد میشود: مشاوره فردی، انواع اضطراب، انواع افسردگی، انواع وسواس، انواع اختلالات جنسی، مشکلات ارتباطی،اختلالات کودکان و مشاوره بین زوج ها. از اینرو اگر شما نیاز به مشاوره دارید، در گام اول می توانید با مرکز مشاوره مکث آشنا شوید و در گام دوم جهت هماهنگی اولیه با ما از طریق واتساپ ارتباط برقرار کنید. سپس در گام آخر با توجه به اختلاف زمانی، مناسبترین زمان جهت مشاوره برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

تفاوت روانشناس ها

تفاوت روانشناسانی که در ایران هستند با سایر روانشناسانی که در خارج از کشور و یا لس آنجلس هستند در چه چیزی می تواند باشد، به غیر از اینکه محل اقامتشان با دیگر روانشناسان در ایران متفاوت است و در جایی دیگر ساکن هستند.

از آنجایی که این اندیشه در ذهن ما تثبیت شده که هر آنچه از متریالی غیر از ایران تهیه شود و یا تحصیلاتی که در مکانی غیر از ایران باشد، حتماً دستاوردی متفاوت دارد، بنابراین در مورد دکترهای روانشناس نیز به همین منوال تصمیم می گیریم.

ناگفته نماند که اکثر دکترهای مجرب روانشناسی که در خارج از ایران در حال فعالیت هستند، تحصیلات دانشگاهی خود را در ایران گذرانده اند و برای مرحله دکتری در خارج از ایران اقدام نموده اند.

دکتر روانشناس آمریکایی

مثلاً یک دکتر روانشناس آمریکایی می تواند یک ایرانی را نیز درمان کند، اما به دلیل آنکه در درمان های روانشناسی صحبت از ناخودآگاه، احساسات و آنچه در کودکی به ما گذشته است، بهتر است روانشناسی ما را تحت درمان قرار بدهد که از فرهنگ، نوع زندگی و بوم ما مطلع باشد.

روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا

بنابراین در حال حاضر نیز وقتی به دنبال مشاوره و راهی برای درمان هستیم باز هم بهتر است از مشاورینی که در کنار ما زندگی میکنند و از شرایط فعلی ما و محیط اطرافمان مطلع هستند درخواست کمک کنیم.

پیشنهاد می کنیم بخوانید: زندگی بهتر با اصول روانشناسی

درمان اختلالات شخصیت

اختلالات شخصیت از پیچیده ترین اختلالات روانی هستند. درمان اختلالات شخصیت نیز زمان بر و پیچیده است. روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا می تواند در بهبود علائم اختلالات شخصیت مفید باشد. اختلالات شخصیت عبارتند از:

  • اختلال شخصیت مرزی
  • اختلال شخصیت خودشیفته
  • اختلال شخصیت نمایشی
  • اختلال شخصیت وابسته
  • اختلال شخصیت اجتنابی
  • اختلال شخصیت وسواسی اجباری
  • اختلال شخصیت ضداجتماعی
  • اختلال شخصیت پارانوئید
  • اختلال شخصیت اسکیزوئید
  • اختلال شخصیت اسکیزوتایپال

دکتر روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا می تواند در درمان این اختلالات به صورت تخصصی به شما کمک کند.

مهارت دکتر روانشناس در لس آنجلس یا آمریکا

ناگفته نماند مشاوران روانشناس در لس آنجس و یا دیگر کشورهای دنیا از مهارت های زیادی در درمان برخوردار هستند و نمی توان این نکته را نادیده گرفت.

اما کمک گرفتن آن ها از رسانه های جمعی، بی پروایی در صحبت کردن در رسانه های جمعی، شفاف بودن و بدون سانسور بودن به نیت کمک و درمان به مراجعین باعث می شود بیش از دیگر مشاورینی که در ایران در حال فعالیت هستند به چشم بیایند و مورد توجه واقع بشوند.

در کلیت ماجرا دکترهای لس آنجلسی نیز زمانی در همین سرزمین تحصیل کرده اند و به آن دلیل که قصد و هدف یک دکتر روانشناس درمان و کمک و بهبود است، می توانیم با هر روانشناسی که با او احساس بهتری در درمان داریم به مشاوره بپردازیم.

چرا بهتر است با مکث به مشاوره بپردازید؟

1. اعتماد

مرکز مشاوره مکث زیر نظر سازمان بهزیستی استان تهران (http://moshaver.behzisti.ir) با داشتن قرار داد با سازمان ها و بانک های مختلف و داشتن بهترین متخصص ها در زمینه مشاوره و روانشناسی بهترین گزینه برای شما در کشور ایران می باشد.

2. هزینه

با توجه به تغییرات ارزی طی سالهای گذشته هموطنان ما در اروپا، آمریکا، کانادا، استرالیا می توانند با پرداخت کمترین هزینه نسبت به مشاورین حاضر در کشور خودشان از خدمات روانشناسی با بهترین روانشناسان کشور به صورت تلفنی یا تصویری ارتباط برقرار کنند.

هزینه برای هر جلسه 1 ساعته 19 دلار آمریکا می باشد.
واتساپ جهت هماهنگی 98351671664+

نحوره واریز از طریق سایت www.paypal.com به نشانی injamax_canada@yahoo.com می باشد.

در نظر داشته باشید که پس از انتخاب زمان مشاوره تا 24 ساعت می توانید مبلغ واریزی را به حساب اعلام شده انتقال دهید.

نقش تبلیغات

اما باید در نظر داشت باشیم تبلیغات و رسانه های جمعی ابزار مهمی در بروز دانش و یافته ها هستند که بسیاری از مشاوران روانشناس ایرانی به دلیل نداشتن این ابزار و یا آزادی عمل در آنها نمی توانند توانایی و مهارت خود را نشان بدهند. از این رو بهتر است به شناخت خودمان و احساسمان از درمان و نیازمان به درمان اکتفا کنیم و هر فردی را چه در داخل کشور و یا چه در خارج از کشور که بتواند درمان و بهبودی را در ما حاصل کند، بدون سوگیری و اندیشه های متفاوت از این دست انتخاب کنیم تا بتوانیم به خودمان کمک کنیم.

ارتباط شما با ما

روانشناس خوب در لس آنجلس یا آمریکا را می توانید با ارتباط با مرکز مشاوره مکث با داشتن امکانات مبادلاتی و ارتباطی آمادگی خود که برای دادن مشاوره با هزینه بسیار کمتر برای ایرانی های مقیم آمریکا را دارا می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

افزودن نظر:
captcha