22006198 021

بهترین دکتر روانشناس زن شمال تهران

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(36 رای)
بهترین دکتر روانشناس زن شمال تهران

بهترین دکتر روانشناس زن شمال تهران دکتر روانشناس ژاله بحرایی و دکتر روانشناس بالینی مریم موسوی نیک در مرکز مشاوره اینجا مکث می باشند که جهت تعیین وقت شما می توانید با اینجا مکث تماس بگیرید. برای پیگیری از روانشناسان مجموعه های شمالی تهران که خانم هم باشند باید از روانشناسان مجربی که در این منطقه ها مشغول فعالیت هستند، کمک بگیرید. در واقع دکتر روانشناس زن شمال تهران که در تمامی مناطق تهران مشغول فعالیت هستند و هر فردی به عنوان مراجع در هر منطقه ایی میتواند به مشاور روانشناس مورد علاقه خود مراجعه کند. اما از آنجایی که مشاوره روانشناسی در مناطقی که در محدوده زندگی یا محل کار ما هستند فرصت مناسب تری است، میتوانیم از مشاوران روانشناس همان منطقه کمک بخواهیم.

بهترین دکتر روانشناس زن شمال تهران

به هرمجموعه روانشناسی که بخواهیم به آن مراجعه کنیم، مسیر کوتاه تر و مناسب تری داشته باشد، از بار مقاومت ما در درمان به میزانی کم میکند. دکتر روانشناس زن شمال تهران در زمینه های افسردگی، اضطراب، وسواس و سکس تراپی خانواده و مشکلات زناشویی می تواند به شما مشاوره های روانشناختی با رویکرد های Approach جدید بسیار اثر بخشی دهد. البته در نظر بگیرید که با توجه به ارزیابی اولیه و تست های شناسایی شخصیت و آسیب شناسی روانپزشکی رویکرد مورد نظر در جهت رواندرمانی صورت می گیرد. پیش از این از مقاومت در درمان صحبت کرده بودیم. مقاومت در درمان به نوعی رفتار گفته میشود که به صورت ناخودآگاه در درمان هر فردی که احساس نیاز به درمان دارد تاثیر میگذارد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید: زمان بهتر زندگی کردن فرا می رسد.

روانشناس زن شمال تهران

راهکارهای حفظ کردن انگیزه

افرادی که برای شغل هایی نام نویسی می کنند که روی کاغذ ایده آل است اما در کل برای آن ها زیاد جالب نیست تعجب برانگیز هستند زیرا علاقه آنها به سرعت تمام می شود و به زودی خسته می شوند. زیرا هیچ حس الهام و اشتیاقی که آن ها را با انگیزه نگه دارد به ویژه در دوره های سختی که به عنوان صاحبان مشاغل با آن ها روبرو هستند ندارند.

استراتژی های انگیزشی

  • اهداف روشنی را تعیین کنید. اهداف روزانه، هفتگی، ترم و بلند مدت را شامل شود.
  • به خود کمک کنید که توجه و تمرکز خود را با انجام تکنیک های فرا شناختی افزایش دهید.
  • سریع تر راه بروید اگر گام های آهسنه ای دارید.
  • اولویت بندی کنید.
  • مکانهای سالم را انتخاب کنید.
  • به اندازه کافی بخوابید.
  • یک عادت روتین و سالم بسازید.
  • سالم بخورید و بنوشید.

چگونه انگیزه مجموعه خود را بالا را نگه دارید؟

کلیدهای حفظ انگیزه و انضباط بالا:اهداف واضح تعیین کنید

اطمینان حاصل کنید که همه می دانند اهداف چیست و نقش آنها در دستیابی به قله کجاست. یک هدف مشترک به تیم شما کمک می کند تا به طور مؤثرتری با هم کار کنند. برگزاری جلسات گاه به گاه و مختصر برای بررسی همسویی اهداف و پیشرفت، راهی عالی برای تقویت حفظ و انگیزه کارکنان است. الهام و اشتیاق برای یافتن و حفظ انگیزه بسیار حیاتی است. اگر کسب و کار شما علاقه شما را به اوج نرساند، سطح انگیزه شما هرگز به درجاتی که می توانستید با مشاغلی که الهام بخش شما باشد نخواهید رسید. اگر در مسیر به مشکل خوردید از یک روانشناس صنعتی و سازمانی استفاده کنید.

چرا نمی توانم انگیزه خود را حفظ کنم؟

وقتی انگیزه ای برای انجام هیچ کاری ندارید چه کاری باید انجام دهید؟

آنچه باعث فقدان انگیزه می شود در افراد مختلف متفاوت است، اما اغلب به افکار منفی، رضایت ضعیف از زندگی یا افسردگی مربوط می شود. مبارزه با انگیزه غیرطبیعی نیست و به این معنا نیست که شما محکوم به راکد و بی انگیزگی هستید.

پیشنهاد می کنیم بخوانید: درمان افسردگی شدید در زنان.

هر فردی که با میل قلبی خود برای درمان اقدام میکند، پس از یک یا دو جلسه، دلایلی برای خود می آورد که جلسات رواندرمانی یا تراپی را یا نادیده میگیرد و یا به کل ساعت جلسات را فراموش میکند و یا دیر به جلسات خود میرسد و این اتفاقات هر چند برای خود مراجع عادی به نظر بیاید اما یک روانشناس زبده تشخیص میدهد که این رفتار مقاومت در درمان است که به صورت ناخودآگاه در مراجع حضور پیدا کرده است.

توصیه مهم

توصیه میکنیم که اگر مشاور روانشناسی که انتخابتان بوده و با او میتوانند ارتباط مؤثری برقرار کنند، هر چقدر به محل سکونت و یا محل کارتان نزدیک تر باشد، برای کل روند پروسه درمان روند و کیفیت بهتری خواهد داشت.

اما اگر دور بود چه کار کنم؟

به غیر از این نکته، در شرایطی که بیشتر به چشم می آید، مشاوران روانشناسی که انتخاب میکنید و یا میل به درمان با او را دارید ممکن است به مسیر کار و یا محل سکونت شما نزدیک نباشند اما اگر بحث مقاومت در درمان را بشناسید و بدانید هر جلسه ایی که دلیلی واقعی و یا غیر واقعی برایمان پیش می آورد که دقیقه ایی از درمان را از دست نمی دهیم، اما اگر واقعا مسیر پر ترافیک یا دور بود روانشناس زن شمال تهران خودمان رادر هر منطقه ایی از تهران و با برقراری ارتباط آنلاین میتوانید انتخاب کنید.

شناخت و آگاهی

از آنجایی که شناخت و آگاهی اولین قدم در درمان است، آگاهی از اینکه مقاومت ناخود آگاه ما در درمانمان تاثیر گذار است، میتوانیم این مقاومت را کم کنیم و به خودمان بگوییم این رفتار مقاومتی است و هر چه زودتر برای رفتن به جلسات مشاوره ایی می توانید اقدام کنید.

انتخاب روانشناس زن

نکته مهم دیگر انتخاب روانشناس زن است؛ توصیه ایی که در این مورد برای درمان صورت میگیرد این است که انتخاب روانشناس زن یا مرد ابتدا به نظر خود مراجع است. بعضی از مراجعین از ابتدا احساس میکنند با یک روانشناس زن بهتر میتوانند ارتباط برقرار کنند و حرفشان را شفاف تر بزنند و برخی احساس میکنند با یک روانشناس مرد رابطه مؤثرتری را ایجاد میکنند؛ از این رو انتخاب اولیه به دست خود مراجع است.

در مواردی افرادی که خشم پنهانی زیادی به مرد و یا زن داشته باشند و این خشم ریشه در کودکیشان دارد، برقراری ارتباط با مشاور زن یا مرد (به تشخیص مشاور روانشناس) مؤثر نمیباشد.

بر فرض مثال مردی که در کودکی مورد بی مهری مادر واقع شده، در بزرگسالی هر چند با مادر خود مهربان باشد اما در رابطه با زنها همیشه مشکل خواهد داشت؛ از این رو به دکتر روانشناس زن شمال تهران مراجعه میکند و طی دوره درمان به صورت ناخودآگاه همچنان رابطه قهر آمیز و پر از خشمی را با روانشناس خود برقرار میکند. بنابراین اگر این خشم کنترل نشود و مقاومت درمانی فرد هم زیاد باشد، بهتر است به توصیه خود روانشناس، فرد مراجع با یک روانشناس مرد ادامه درمان خود را پیگیری کند.

به این دلیل که در جلسات درمان، مراجع کمتر از قبل درگیر فرافکنی احساس ناخوشایند و خشم خود از زنان به مشاور زن میشود؛ بنابراین باید به تشخیص مشاورمان اعتماد کنیم و خودمان را برای درمان و بهبود به مشاوران سپاریم و قلبا به آنها اعتماد کنیم.

نظرات کاربران:
بیتا
پاسخ به این نظر
1400/6/28

بهترین هدیه ای که به خودم دادم این بود که تصمیم گرفتم به خودم بیام و برم روان درمانی . سالهاا بی حوصله و بی انگیزه بودم و نمیدونستم از زندگیم چی میخام درس خونده بودم به زور اما هیچ کاری نمیکردم و چند سال پیش هم یه شکست عاطفی داشتم که نمیتونستم باهاش کنار بیام یک روز اتفاقی توی اینستا یه پیج دیدم و تصمیم گرفتم زنگ بزنم و باعث شد شیش ماه هر هفته برم پیش یه روانشناس . خیلی طول کشید اما کم کم بهتر شدم و تصمیم گرفتم کار کنم البته همزمان دارو هم میخوردم و خیلی تاثیر داشت و همیشه همه جا میگم این بزرگترین لطفی بود که به خودم کردم چون فکر میکردم قراره حرفای کلیشه ای بشنوم اما اصلا اینجوری نبود و الان خیلی خوووووبممممم

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ