22006198 021

مردان متولد فروردین چه خصوصیاتی دارند؟

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(61 رای)
مردان متولد فروردین چه خصوصیاتی دارند؟

خصوصیات مردان متولد فروردین از نگاه دختران به جذاب ترین مردها بین تمام متولدین ماهها بدل میشود. پس اگر شما به دنبال شناخت خصوصیات مردان متولد فروردین هستین که چه ویژگی های دارند، با خواندن این مطلب قطعاً متعجب خواهید شد. جالب است بدانید، خصوصیات مردان متولد فروردین بدون خواندن هیچ مطلبی گاهی میتواند از دور هم بسیار واضح و آشکار باشد. جالب است بدانید که مردان فروردینی با آرکتایپ پوزیدون همایندی بسیار زیادی دارند که این موضوع می تواند نقاط ضعف و قوط آنها را برای شما آشنا کند.

بهترین روانشناس گروه روانشناسی اینجا مکث در سال 1402: بهزاد متین

قدرت تشخیص راحت مردان فروردینی

مردان فروردینی به قدری آشکار، واضح، پر جنب و جوش و خلاق هستند که در اولین برخورد شاید بتوانید حدس بزنید این مرد متولد فروردین است. همچنین عصبی بودن و قدرت طلبی آنها را نیز نادیده نگیرید.

مردان متولد فروردین چه خصوصیاتی دارند؟

مردان متولد فروردین، در مواردی بسیار مردانی گاه درونگرا و گاه برونگرا، جدی، پر حرارت و پر از انرژی هستند. قدرت طلبی بخش مهمی از خصوصیات اخلاقی این مردان است. همیشه میل زیادی به رهبری در گروه، اثبات حرف هایشان و جاه طلبی بسیار زیاد دارند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید: جاه طلبی خوب است یا بد؟

مردان متولد فروردین

نگاه متفاوت مردان فروردینی به دیگران

این گروه از مردان از یک جا ماندن و نظاره کردن دیگران قطعاً در عذاب خواهند بود. تحمل شنیدن حرف های دیگران را به عنوان دستور ندارند. زیرا خود یک دستور دهنده مداوم هستند و باید یک هدف تعیین شده را دنبال کنند.

گاهی بخشنده و مهربان

مردان متولد فرودین به غیر از جاه طلبی و دستور دهنده بودن، گاهی بسیار بخشنده و مهربان نیز هستند. البته این بخشندگی زمانی معنی پیدا میکند که خودشان تشخیص دهند چه زمانی لازم است و برای چه کسی باید بخشنده باشند. در واقع این مردان اصول واضحی به جز خودشان در ذهن ندارند و خود، الگوی رفتاری خود هستند.

چالش بزرگ با مردان فروردینی

اگر مایل به معاشرت با مردان فروردینی هستید این نکته را فراموش نکنید که خود را در چالش بزرگی انداخته اید. مردان فروردینی نسبت به شور و هیجان بالایی که دارند قطعاً نمیتوانند سر به راه یکنواخت عمل کنند. همچنین مدام در حال انجام اتفاقات و رخداد هایی جدید هستند.

امکان رشد کنار مردان فروردینی

اما نکته مهم در این میزان از هیجان، شور، شوق و جاه طلبی در مردان فروردینی در این است که هر فردی در کنار این مردان فروردینی میتواند رشد کند و در هیچ فرصتی جا نماند. در واقع شما با یک مرد فرصت طلب مواجه نیستید، بلکه با یک فرد با انگیزه، خلاق و پر هیجان مواجه شده اید و اگر به دنبال هیجانات، خلاقیت و چالش هستید انتخاب درستی داشته اید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید: کاکولدیسم یا سکس بی غیرتی چیست؟

مردان فروردینی، بی انگیزه و خوش خیال نیستند و تنبلی، یک جا ماندن و خیال پردازی از منفورترین رفتارها در نظر آنها است. ماندن در گذشته و فکر کردن به آنچه که دیگر تمام شده نیز از جمله رفتار هایی است که یک مرد فروردینی از آن دوری میکند. بنابراین با میزان بالایی از خواسته ها به سمت به دست آوردنشان در شتاب هستند. این خواسته میتواند یک شغل، یک خانه، یک زن و یا هر چیز دیگری باشد.

تشابهات مردان فروردین با شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ

طبق شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ، مردان متولد فروردین تشابهات بسیار زیادی با شخصیت پوزیدون دارند.

پوزیدون و یا خدای دریاها

شخصیت پوزیدون فردی در حال جوش و خروش و در حال جریان است. مردان پوزیدن که تشابهات فراوانی با مردان متولد فروردین دارند، نمیتوانند در یک محدوده ساکن باشند و به دنبال بررسی دیگران باشند. هیجان، قدرت نمایی و قدرت طلبی یک مرد پوزیدون به میزانی بالا است که میتواند رهبری بالقوه و یا حامی تعداد زیادی از افراد باشد.

خصوصیات پوزیدون

حمایت کردن، سر گروه بودن و دستور دادن از خصوصیات اصلی مردان پوزیدون و مشابه آنها مردان فروردینی است. پوزیدون کهن الگویی است که زیبایی و زشتی را با یکدیگر دارد. این دسته از مردان اگر در حالت نابالغانه خود قرار بگیرند، صرفاً در جهت خرابکاری، ویرانگری، عصبانیت و خشم هستند. اما اگر مرد پوزیدون به سمت بالغانه رفتار کردن هدایت بشود، در عین اقتدار دارای بخشندگی و درکی از اطراف خود است که میتواند با دیگران بزرگوارانه رفتار کند.

خشم مردان پوزیدون

خشم مردان پوزیدون مثال نزدنی و غیر قابل درک است، اما در عین حال میتوانند به طرزی شگفت انگیز حامی، مهربان و دلجو باشند. اساس شخصیت مردان پوزیدون بر پایه احساسات بنا شده، این احساسات یا میتواند عشق، شعف و شادی و یا خشم و عصبانیت و ویرانگری باشد.

سر گروه بودن مردان فروردینی

شخصیت پوزیدون و شخصیت مرد فروردینی (کینه توزی)

نقطه عطف تشابهات فراوان مردان فروردین با کهن الگوی شخصیت پوزیدون در تلافی جویی و گاهی کینه توزی این مردان است. همانطور که مردان فروردینی در گذشته نمی مانند، باید بدانیم به همان میزان گذشته را از لحاظ هیجانی مرور خواهند کرد. هیچ اتفاقی در گذشته به اندازه احساسات و هیجانات برایشان مهم نیست.

هر آنچه احساس خوب و بد را به خاطر میسپارند و در هر زمان به دنبال تسویه حساب با احساساتشان هستند. اگر با این مردان خوب بوده باشید قطعاً جبران بالایی از خوبی برای شما خواهند داشت. یا اگر بد بوده باشید، قطعاً بیش از بدی خودتان با خشم و کینه مردان پوزیدون و یا فروردین مواجه میشوید.

مردان فروردین با تشابهات کهن الگوی پوزیدون چه زنانی را دوست دارند

اگر شما زنی آرام، بی حوصله، نامرتب و یا کسل هستید قطعاً مردان فروردینی کم و یا هیچ مرد فروردین جذب شما نشده است و اگر این جذب اتفاق افتاده باشد، باید نشانه هایی از جذابیت را در خود ببینید. زنانی که به دنبال آرامش و زندگی یکنواخت هستند جذب مردان پوزیدون نمیشوند و به همین میزان، مردان سلطه گر، پدر سالار، حامی و در غالب هایی خشن و پر حرارت جذب زنانی با انگیزه هیجانی بالا میشوند.

سلطه گری بر زنان

اما نکته مهم در این جذبه، سلطه گری و کنترل گری مردان فروردین با کهن الگوی پوزیدون است که به سمت زنانی با هیجان، جذاب و زیبا کشیده میشوند و مایل به سلطه گری بر روی آنها هستند. مردان فروردین و یا پوزیدون اگر نتوانند زن زیبایی را که انتخاب کرده اند، تحت سلطه و کنترل خود در بیاورند با رابطه عاطفی خدشه داری مواجه میشوند.

ارتباط بین مرد پوزیدونی و خانواده

مردان پوزیدون علی رغم اینکه مردانی به شدت احساساتی هستند، اما به دلیل حس قدرت طلبی که دارند، تمایل دارند احساسات خود را نسبت به خانواده شان نشان ندهند. آنها می خواهند همواره فردی قدرتمند و قابل تکیه و جدی برای خانواده خود جلوه کنند. به همین دلیل این مردان زیاد با خانواده خود صمیمی نمی شوند. آن ها بسیار مهربان و عاطفی هستند و می خواهند به همه کمک کنند. مردان پوزیدون ممکن است احساسات خود را نسبت به کسی که دوست دارند به شیوه های مختلف بیان کنند. آنها کمتر از کلمات و گفتار برای بیان احساسات خود استفاده می کنند. بلکه مردان آرکتایپ پوزیدون تلاش می کنند تا با برطرف کردن نیازها، خرید کادو گران قیمت و برآورده کردن آرزوها به همسر خود نشان دهند که او را عاشقانه دوست دارند.

بازرگان بودن و رئیس بودن در مردان پوزیدون

از خصوصیات مردان متولد فروردین می توان به قدرت مالی و شغل هایی مانند بازرگان بودن و رئیس بودن اشاره کرد. این موضوع در مردان پوزیدون باعث میشود زنان کنترل خود را به دست این گروه از مردان فروردینی بسپارند و اجازه سلطه آنها را به خود بدهند. خصوصیات مردان فروردین اگر در موقعیت مناسب اجتماعی قرار نگیرند و شغل مناسبی نداشته باشند، مملو از خشمی میشوند که مدام به دنبال جبران این خشم هستند. بنابراین کار و فعالیت مناسب این افراد میتوانند جنبه مثبت روحی پوزیدون ها و یا مردان فروردینی را به نمایش بگذارد.

جذبه جنسی مردان فروردینی

مردان فروردین با کهن الگوی پوزیدون، از جذبه جنسی و توانایی بالای جنسی برخوردار هستند که زنان را میتوانند جذب خود کنند. اما همیشه به دنبال ازدواج و کنترل یک خانه و خانواده هستند. آنها معمولا به سختی به دنبال ازدواج می روند زیرا بسیار کمال گرا هستند. یکی از مواردی که در خصوصیات مردان فروردین باعث آسیب پذیری آنها می شود میل جنسی بسیار زیاد آنها است.

زنانی که مردان فروردینی را دور می کنند

زنانی که در عین بی حوصلگی و رخوت باشند مردان فروردینی را به مرور از خود دور میکنند و بدون هیچ آلارمی از قبل، تنها می مانند و میتوانند مطمئن باشند به آنها خیانت میشود. از این رو اگر زنی زیبا هستید که تنها وسیله ماندن در یک رابطه با مرد فروردینی را زیبایی خود میدانید باید کمی عجله کنید و شور، هیجان، انگیزه و احساسات خود را خرج کنید تا رابطه تان را حفظ کنید. مردان فروردینی و یا پوزیدون، با احساسات، انگیزه و هر شیوه ای سعی می کنند به قدرت برسند و باید بدانید زنان آرام و یا زنان زورگو میتوانند مردان فروردین را از خود دور کنند و صرفاً زنانی که میدانند با هیجانات و احساسات خود چگونه مواجه شوند زنان مناسب این گروه از مردان هستند.

افراد مشهور فروردینی

  • آدولف هیتلر (رایش سوم آلمان)
  • هنری جیمز (نویسنده آمریکایی)
  • بیسمارک (صدر اعظم آلمان)
  • مارلون براندو (هنر پیشه)
  • لئوناردو داوینچی (نقاش و مجسمه ساز ایتالیایی)
  • توماس جفرسون (سومین رئیس جمهور آمریکا)
  • علی دایی (اسطوره فوتبال آسیا)

سوالات متداول

1. خصوصیات بارز مرد فروردین چیست؟
مردانی شاد، پر انرژی و سرشار از زندگی هستند. مایل به فتح قله ها و پر انرژی برای به دست آوردن زندگی. مرد متولد فروردین رهبر است و میتواند هر گروهی را به فرمان خود در بیاورد.

2. رگ خواب مرد فروردین چیست؟
به دست آوردن احساس پیروزی رگ خواب مرد فروردین است. مرد فروردین در هر جایی که احساس قدرت کند رگ خواب اش به دست آمده و میتواند به راحتی دیگر حرفهایی که مایل به شنیدنش نیست را بشنود.

3. زن مناسب مرد فروردین چه کسی است؟
زنانی خلاق پر شور و با سلیقه اما در عین حال مطیع میتواند زن مناسبی برای مرد فروردین ماه باشد. اما مهم این است مطیع بودن در این زنان خود خواسته و با کمال میل باشد و نه اجبار.

4. تعریف کهن الگوی مرد فروردین چیست؟
کهن الگوی پوزیدن خدای دریاها، هیجانات تند و سریع، پدر سالار و حامی. طوفانی و ناگهانی با حافظه عاطفی قوی. خود را از همه برتر میداند و تقریباً کم احساس هستند.

نظرات کاربران:
سما
پاسخ به این نظر
1402/12/10

من خردادی هستم چرا خرداد نیس؟ چرا خیلیا خذدادی هارو خونسرد و بیمزه میدونن ؟! منکه اینارو دوس ندارم

0 0
R
پاسخ به این نظر
1402/9/22

سلام وقت همگی بخیر پسرای فروردین از چه دختری خوششون میاد و بهش پیشنهاد میدن؟فانتزیاشون در مورد دختر مورد علاقشون چیه؟ ممنون میشم نظرتونو بگین

0 0
سیده هانیه
پاسخ به این نظر
1401/2/6

باسلام تشکر از سایت خوبتون و مطالب صحیح و کاملا عالی شما .یه بانوی دی ماهی هستم و همسرم یه جنتلمن تمام عیار فروردینی هست خیلی اهل زندگی و پایبند به رابطمون هست کاملا هواسش به نکات جزیی رفتارام هست خیلی واقع بینانه وشفاف حرفاشو بهم میگه منم خیلی دوسدارم که بااحترام و از رو علاقه میخاد روزبروز بهتروعالیتر بشم خیلی بهم انگیزه میده کلییییییی باهم حالمون خوبه

2 1
مرکز مشاوره مکث
1401/2/7

سلام خیلی خوشحالیم که حالتون با هم خوبه. موفق باشید

0 0
محسن
پاسخ به این نظر
1400/5/4

سلام من یک فروردینی هستم و جدیدا از یک دختر خرداد ماهی خواستگاری کرده ام دختر خوب هست اما مطالعاتی که انجام داده ام باخرداد ماهی ها نتجه اش بد هست ایا این درست است یعنی ادامه ندهم ؟ اما بیشتر فکر میکنم این حرفها کلی گویی است و استثنا هم وجود دارد

9 2
سیدرضا
پاسخ به این نظر
1399/12/28

ممنون از مشاوران خوب و مجرب منو اگه بتونی باهام ارتباط برقرار کنید خصوصیات جدید فروردین ماهی رو کشف میکنید

2 0
saiede
1403/1/22

مایلم

0 0
سپیده
پاسخ به این نظر
1399/10/30

سلام من دی ماهی ام و یک مرد فروردینماه ازم خاستگاری کرده چجوری رفتار کنم ک همیشه خوب باشیم اخه نوشته دی با فروردین بد چرا .... من خوشم اومد ازش

5 5
ناشناس
1401/1/11

سلام خواهرم باهاشون ازدواج کنید به این حرفا هم توجه نکنید هیجانی باشید ولی به هیچ وجه سر همسرتون داد نزنید سعی کنید مطیع باشید ولی خودتون رو خار و ذلیل نکنید ابراز عشق زیادی داشته باشید کلمه دوستت دارم معجزه خداست و زیبا ترین هدیه خداوند به بشر موفق و خوشبخت باشید

0 2
خانم میرزایی
پاسخ به این نظر
1399/10/16

سلام من همسر مرد فروردینماهی هستم .۱۷ ساله باهم زندگی میکنیم.علی رقم مشکلات زیادی که تاحالا داشتیم الحمدلله زندگی بدی نداریم.ولی تازگیا احساس میکنم نمیتونم با همسرم درست حرف بزنم ورفتار کنم .نمیدونم منظورم چطور بگم از خودخواهی بیش از حد شوهرم ناراضی.من اونو خیلی دوست دارم.دوست دارم زندگیم بهتر بشه .کمکم کنید

4 0
فرشاد محقق زاده
پاسخ به این نظر
1399/7/29

ممنونم از مشاوره شما من خودم یک مرد فروردینماهی هستیم هرچی مطالب شمارو خوندم واقعا درست و با خصوصیات اخلاقی من درست بود . سسسپپپااسسس فروان و تقدیم احترام فرشاد محقق زاده از شیراز متولد 1362/1/1

4 1
مرکز مشاوره مکث
1399/7/29

با سلام و درود، ممنونیم از اظهار لطف شما. موفق باشید.

1 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ