22006198 021

مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران و دارای پروانه از سازمان نظام روانشناسی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا.

مهسا بشار
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(52 رای)
مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده

مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده به صورت فوری یا مشکلات به وجود آمده را حل کند. مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده در زمان شیوع کرونا رواج بسیار بیشتری پیدا کرده بود و همچنان در سال 2022 ادامه دارد. مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده از دسته مشاوره هایی هستند که امروز کاربرد فراوانی پیدا کرده اند زیرا چند مزایا دارد (مشکل رفت و آمد، کاهش هزینه، از دست ندادن زمان اضافی و غیره.) در رواندمانی آنلاین، مشاوران خانواده و روانشناسان زبده ایی هستند که توانایی ایجاد ارتباط با تماس گیرنده (مراجع) را داشته باشند. پای حرف های مراجعی که احساس میکند بیان مسئله اش با یک تماس تلفنی باعث بهبود میشود، میتوانند به مراجعین آنلاین کمک شایانی کنند. مشاوره آنلاین روانشناسی مکث با واتساپ، زوم، اسکایپ و تلفن داخلی ثابت یا همراه انجام می گردد.

مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده

مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده امروزه به این دلیل کاربردی است که با دغدغه های فراوان، سطح ازدحام و شلوغی شهرها میتواند آسایش را برای مراجعین به همراه داشته باشد. فرد مراجع از محل کار و یا از منزل به راحتی میتواند با برقراری رابطه تلفنی و یا اینترنتی با یک مشاوره خبره به بیان مسئله و مشکل خود بپردازد. این کار حداقل پس از ارزیابی روانشناس دیتای مناسبی رادر جهت تشخیص مشکل و روند درمان به شما می دهد.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین خانواده به صورت فوری یا غیر فوری میتواند از حوادث تلخ جلوگیری کند. مشاور خانواده در پیشگیری مشکلات نقش بسیار پر رنگی دارد. خیلی از افراد به خاطر مشکلات فامیلی متاسفانه همکنون در زندان حضوز دارند. حال شما فکر کنید یک فرد مدریت خشم یا قدرت کنترل تکانه داشت یا حداقل چند کلام با یک روانشناس صحبت می کرد تنها چند دقیقه، همین کار باعث حضور او در پشت میله های زندان نمیشد. مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده در زمان شیوع کرونا رواج بسیار بیشتری پیدا کرده است. هر چند کارکرد مهم و عمیق مشاوره های حضوری را نخواهند داشت. اما در حدی که یک مراجعه و تماس گیرنده بداند در مراحل ابتدایی مشکل خود باید چه کاری انجام دهد و یا به مشاور تلفنی روانشناسی معرفی شود. یا بداند مسئله او به قدری حساس است که نیاز به پیگیری های بیشتر و ایجاد رابطه حضوری دارد بسیار مفید و ضروری است.

دسترسی آسان به مشاوره تلفنی روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده برای کسانی که دسترسی آسانی برای ایجاد ارتباط با مشاور مورد علاقه خود را ندارند بسیار اثرگذار است. مثلاً فردی در داخل کشور یا خارج از کشور مشاوره حضوری با یک مشاور روانشناس داشته اما پس از مهاجرت به شهری دیگر دسترسی به مشاور خود ندارد. اما میتواند با برقراری مشاوره آنلاین مراحل درمان خود را مجدد پیگیری کند و درمان را به پایان برساند.

مشاوره های آنلاین روانشناسی همچنین برای افرادی که به صورت کلی مشاور متخصصشان در کشوری دیگر است بسیار مفید است. مراجع کننده از طریق مشاوره آنلاین تصویری میتوانند به ایجاد رابطه بپردازند.

همچنین در شهرهای مختلف مشاوره های آنلاین روانشناسی این امکان را ایجاد میکند که مراجعین بتوانند دسترسی خود را به مشاورانی که مهارت دارند و مورد علاقه آنها هستند اما دسترسی آسانی به آنها ندارند را ایجاد کند. اما لازم به توضیح است که در مشاوره های آنلاین هر چند که تداوم داشته باشد و برقراری رابطه آنلاین زیاد باشد اما در مرحله مشاوره کفایت میکند. مگر اینکه پیش از آن مراجع به صورت حضوری روانشناس خود را دیده باشد و با او دوره درمانی چند جلسه ای را سپری کرده باشد.

به همین منوال در مشاوره های تلفنی روانشناسی با اینکه در تشخیص اولیه نوع بیماری، سطح اضطراب و یا نشان هایی از اختلال کاربردی است. همچنین میتواند در مراحل ابتدایی و تشخیص کاربردی باشد اما به این دلیل که مراجع ارتباط حضوری با روانشناس خود ندارد، برای ادامه درمان و تشخیص های صحیح بعدی بهتر است حضور مراجع در کنار روانشناس باشد و ارتباط حضوری برقرار کنند.

آگاهی سطحی با مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین روانشناسی برای درمان های عمیق روانکاوی کاربرد ندارد ولی برای درمانهای شناختی رفتار اثر بخش است. اما برای مشاوره گرفتن و پیدا کردن راه حلی که بتواند فرد را به میزانی از آگاهی سطحی یا بینش نسبی برساند مؤثر است و میتواند کمک رسان باشد. به هر صورت زمانی است که هر فردی با یک مشاوره کوتاه میتواند به دست آوردی مهم برسد که مشاوره آنلاین این امکان را برای مراجعه کننده غیر حضوریفراهم میکند.

نکته مهم؛ مشاوره آنلاین روانشناسی از طریق اپلیکیشن هایی ایمن صورت میگیرد که امنیت آن توسط بسیاری از مراکز کنترلی دنیا اثبات شده است. همین نکته باعث ایجاد ارتباط بهتر درمانی برای مراجع کننده می شود.

مشاوره حضوری روانشناسی

البته مشاوره حضوری روانشناسی و حاضر شدن در مراکز مشاوره بسیار کارآمدتر از هر گونه مشاور دیگری است. زیرا ارتباط مستقیم برقرار میکنیم و از زبان بدن و چهره هم از سمت روانشناس و هم مراجع ارتباط بهتری شکل میگیرد. همچنین مقاومت های درمانی در رواندمانی حضوری کمی زود تر از مشاوره پانلاین شکسته می شود. هر چند در چند سال اخیر با تکنیک های جدیدی که آموزش داده شده

ویژگی های جلسه مشاوره روانشناسی

در جلسه مشاوره با حضور درمانگر و نشانه ها و علامت های بدن، نفس های عمیق، لرزش دست ها، عرق کردن و دستشویی رفتن، خود آثاری از مقاومت بدن در برابر درمان را نشان میدهد که درمانگر با مشاهده آنها متوجه میشود چه زمانی درمان را قطع کرده و یا چه زمانی به درمان ادامه دهد. توجه داشته باشید که تغییر سخت است ولی بعد از سپری کردن این سختی و رسیدن به خواسته ها همه چی برای شما رویایی میشود زیرا تجربه موفقیت را با تمام وجود احساس کرده اید.

محاسن مشاوره آنلاین روانشناسی

در هر صورت مشاوره آنلاین نیز محاسن خود را دارد که بدلیل دور بودن راه و در دسترس نبودن مشاور روانشناس مورد تاییدمان و یا مشاور روانشناسی که وقت هایش پر است و تنها زمانی را برای مشاوره آنلاین سفارش داده اند، باعث میشود در این شرایط بتوانیم از مشاوره آنلاین استفبال کنیم.

مشکل مسافت

مشاوره های آنلاین به دلیل از بین بردن مسافت برای مشاوره، به نوبه خود نوعی از مقاومت در درمان را از بین برده است و باعث میشود مراجعی که هفته ایی یک جلسه مشاوره آنلاین دارد، حتما در جلسات مشاوره خود حضور پیدا کند.

از این رو مشاوره های آنلاین بنابه درخواست مراجعه کننده و نوع نگرش او به درمان و تشخیص روانشناس میتواند به نوبه خود مشاوره بسیار کاربردی و مفیدی باشد. زیرا یکی از الویت های درمان همکاری مراجع است و بدون حضور قلبی و خواست مراجع و همکاری او در درمان، اگر مشاوره حضوری روانشناسی و یا مشاوره روانشناسی آنلاین و یامشاوره روانشناسی تلفنی باشد به هیچ وجه پیش نخواهد رفت و درمان، یک جا متوقف خواهد شد.

مشاوره آنلاین

بنابراین باید بدانیم اگر مایل هستیم زمانی را برای روح و روان خود صرف کنیم، باید در آن پشتکار و همت داشته باشیم. درمان های روانشناسی با تحمل رنج همراه است که در آخر به بهبود میرسد و مهم ایناست که بدانیم هیچ راهی بدون رنج، دستآوردی نخواهد داشت، مخصوصا راهی که برای درمان روح و روانمان گذاشته میشود.

مشاوره آنلاین چگونه میتواند در حال خوب ما اثر گذار باشد؟

به همان میزان که مشاوره حضوری میتواند در بهبود حال هر فردی مؤثر باشد، مشاور آنلاین نیز میتواند در بهبود حال افرادی که به مشاوره آنلاین میپردازند کمک کند، زیرا در هر دو مورد فرد مراجع در حال مشاوره گرفتن از یک متخصص است.

اما نکته مهم در مشاوره آنلاین دسترسی سریع و در آن واحد است. در فرصت هایی که فرد میخواهد با کسی صحبت کند و از او راهنمایی بگیرد مشاوره آنلاین میتواند به او کمک ویژه ایی کند. در اینگونه مشاوره ها نیازی به گذراندن زمان کافی برای وقت دهی وجود ندارد و مراجع به صورت تلفنی و یا به صورت آنلاین میتواند با مشاور خود صحبت کند و راهکاری درمانی را از او بگیرد. بنابراین مشاور آنلاین توانسته است در ایجاد فضایی مناسب به درمان مراجع خود کمک کند.

آیا مشاوران آنلاین مهارت لازم را برای درمان مراجع دارند؟

قطعاً مشاوران آنلاین مهارت های لازم و کافی را برای انجام مشاوره دارند که در جایگاه مشاوره قرار گرفته اند. اما همانطور که پیش از این درباره تفاوت مشاوره آنلاین و حضوری صحبت کرده ایم باید بدانیم مشاوره های حضوری به همان علت که مراجعه کننده به صورت چهره به چهره با مشاور خود در حال صحبت است در خیلی از موارد قادر به پنهان کاری و یا پاسخ ندادن به سوالات نمیباشد. اما در مشاوره های آنلاین مراجعه میتواند هر زمان که در حالت مقاومت در درمان قرار گرفت مشاوره خود را به زمان دیگری موکول کند.

بنابراین سنجش مهارت مشاوران حضوری و مشاوران آنلاین به محیط و فضایی که در آن مشغول به فعالیت هستند نیز بسیار مرتبط است، در صورتی که هر دو مشاور میتوانند به یک میزلن از مهارت برخوردار بوده باشند و یا در مواردی یک مشاور از دیگری در زمینه ایی بخصوص مهارت بیشتری نیز داشته باشد.

مرکز مشاوره طرف قرار داد با بانک صادرات

 • مرکز مشاوره اینجا مکث طرف قرار داد با بانک صادرات
 • مرکز مشاوره اینجا مکث طرف قرار داد با بانک سپه
 • مرکز مشاوره اینجا مکث طرف قرار داد با بانک تجارت
 • مرکز مشاوره اینجا مکث طرف قرار داد با بانک صنعت و معدن
 • مرکز مشاوره اینجا مکث طرف قرار داد با بانک مرکزی
 • مرکز مشاوره اینجا مکث طرف قرار داد با بانک سپه
 • مرکز مشاوره اینجا مکث طرف قرار داد با سازمانها و شرکت ها
 • مرکز مشاوره اینجا مکث طرف قرار داد با مدارس و مهدها

مرکز مشاوره طرف قرار داد با بانک سپه

 • مشاوره روانپزشکی و یا روان درمانی هر جلسه 45 دقیقه توسط روانپزشک
 • مشاوره روانشناختی و روان درمانی توسط فوق لیسانس روانشناسی به مدت 45 دقیقه
 • مشاوره روانشناختی و روان درمانی توسط دکترای روانشناسی به مدت 45 دقیقه
 • گفتار درمانی هر جلسه به مدت 30 دقیقه
 • نوروفیدبک برای افزایش توجه و تمرکز و درمان بیش فعالی برای افراد زیر 14 سال

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران و دارای پروانه از سازمان نظام روانشناسی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا.

مهسا بشار
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
نظرات کاربران:
کامران
پاسخ به این نظر
1402/12/13

مشاوره انلاین برای خارج از کشور هم امکانش هست؟ به چه صورت میتونم نوبت بگیرم؟

0 0
پرهام
پاسخ به این نظر
1399/1/12

سلام خواستم بدونم شماره واتساپ برای مشاوره انلاین روانشناسی را از کجا بگیرم

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ