22006198 021

مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده

نازنین خوشبخت: مشاور زوج درمانی، سکس تراپیست، مشاوره فردی

نازنین خوشبخت
تهران

نسرین زارعی: مشاور کودک، سنجش هوش و استعدادیابی کودکان، روانشناس کودک

نسرین زارعی
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی، روانشناس بالینی

بهزاد متین
تهران

آزیتا دریای لعل: مشاور خانواده، مشاور زوج درمانی، مشاور نوجوان، مشاور فردی

آزیتا دریای لعل
تهران

سهیلا عیسایی:روانشناس مشاور فردی، نورو تراپیست، مشاور خانواده

سهیلا عیسایی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

دکتر هلیا کریم روانپزشک و دستیار فلوشیپ روان تنی

هلیا کریم
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(32 رای)
مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده

مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده به صورت فوری یا غیر فوری با مرکز مشاوره مکث. مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده در زمان شیوع کرونا رواج بسیار بیشتری پیدا کرده است. مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده از دسته مشاوره هایی هستند که امروز کاربرد فراوانی پیدا کرده اند. در مشاوره آنلاین روانشناسی مشاوران روانشناس زبده ایی هستند که توانایی ایجاد ارتباط با تماس گیرنده (مراجع) را داشته باشند. پای حرف های مراجعی که احساس میکند بیان مسئله اش با یک تماس تلفنی باعث بهبود میشود، میتوانند به مراجعین آنلاین پاسخگو باشند. مشاوره آنلاین روانشناسی مکث با واتساپ انجام می شود.

مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده

مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده امروزه به این دلیل کاربردی است که با دغدغه های فراوان، سطح ازدحام و شلوغی شهرها میتواند آسایش را برای مراجعین به همراه داشته باشد. فرد مراجع از محل کار و یا از منزل به راحتی میتواند با برقراری رابطه تلفنی و یا اینترنتی با یک مشاوره زبده به بیان مسئله و مشکل خود بپردازد.

مشاوره آنلاین

در واقع مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده به صورت فوری یا غیر فوری با مرکز مشاوره مکث. مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده در زمان شیوع کرونا رواج بسیار بیشتری پیدا کرده است. کارکرد مهم و عمیق مشاوره های حضوری را نخواهند داشت. اما در حدی که یک مراجعه و تماس گیرنده بداند در مراحل ابتدایی مشکل خود باید چه کاری انجام دهد و یا به مشاور تلفنی روانشناسی معرفی شود. یا بداند مسئله او به قدری حساس است که نیاز به پیگیری های بیشتر و ایجاد رابطه حضوری دارد بسیار مفید است.

دسترسی آسان به مشاوره تلفنی روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی خانواده برای کسانی که دسترسی آسانی برای ایجاد ارتباط با مشاور مورد علاقه خود را ندارند بسیار اثرگذار است. مثلاً فردی در داخل کشور مشاوره حضوری با یک مشاور روانشناس داشته اما پس از مهاجرت دسترسی به مشاور خود ندارد. اما میتواند با برقراری مشاوره آنلاین مراحل درمان خود را مجدد پیگیری کند و درمان را به پایان برساند.

مشاوره های آنلاین روانشناسی همچنین برای افرادی که به صورت کلی مشاور متخصصشان در کشوری دیگر است بسیار مفید است. از طریق مشاوره آنلاین، پیام های صوتی و تصویری میتوانند به ایجاد رابطه بپردازند.

همچنین در شهرهای مختلف مشاوره های آنلاین روانشناسی این امکان را ایجاد میکند که مراجعین بتوانند دسترسی خود را به مشاورانی که مهارت دارند و مورد علاقه ما هستند اما دسترسی آسانی به آنها نداریم را ایجاد کنند. اما لازم به توضیح است که در مشاوره های آنلاین هر چند که تداوم داشته باشد و برقراری رابطه آنلاین زیاد باشد اما در مرحله مشاوره کفایت میکند. مگر اینکه پیش از آن مراجع به صورت حضوری روانشناس خود را دیده باشد و با او دوره درمانی گذرانده باشد.

به همین منوال در مشاوره های تلفنی روانشناسی با اینکه در تشخیص اولیه نوع بیماری، سطح اضطراب و یا نشان هایی از اختلال کاربردی است. همچنین میتواند در مراحل ابتدایی و تشخیص کاربردی باشد اما به این دلیل که مراجع ارتباط حضوری با روانشناس خود ندارد، برای ادامه درمان و تشخیص های صحیح بعدی بهتر است حضور مراجع در کنار روانشناس باشد و ارتباط حضوری برقرار کنند.

آگاهی سطحی با مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین روانشناسی برای درمان های عمیق روانکاوی و یا رفتار درمانگری کاربرد ندارد. اما برای مشاوره گرفتن و پیدا کردن راه حلی که بتواند فرد را به میزانی از آگاهی سطحی برساند مؤثر است و میتواند کمک رسان باشد. به هر صورت زمانی است که هر فردی با یک مشاوره کوتاه میتواند به دست آوردی مهم برسد که مشاوره آنلاین این امکان را برای مراجعه آنلاین به وجود می آورد.

مشاوره آنلاین روانشناسی، مشاوره ایی است به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن هایی که میتوان بوسیله آنها با مشاور روانشناس ارتباط برقرار کرد. همچنین مراجع میتواند به صورت غیرحضوری با مشاور مورد نظر خود صحبت کند.

مشاوره حضوری روانشناسی

البته مشاوره حضوری روانشناسی و حاضر شدن در مراکز مشاوره بسیار کارآمدتر از هر گونه مشاور دیگری است. زیرا ارتباط مستقیم برقرار میکنیم و از حالت بدنی مان و حالات روحیمان میتوانیم مشاورمان را مطلع سازیم.

در واقع در مواردی که مراجع در حالت مقاومت درمانی قرار میگیرد. در مشاوره های غیر حضوری و مشاوره آنلاین روانشناسی بهتر میتواند این مقاومت را اعمال کند تا زمانی که به صورت حضوری در جلسه مشاوره قرار گیرد.

ویژگی های جلسه مشاوره روانشناسی

در جلسه مشاوره با حضور درمانگر و نشانه ها و علامت های بدن، نفس های عمیق، لرزش دست ها، عرق کردن و دستشویی رفتن، خود آثاری از مقاومت بدن در برابر درمان را نشان میدهد که درمانگر با مشاهده آنها متوجه میشود چه زمانی درمان را قطع کرده و یا چه زمانی به درمان ادامه دهد.

محاسن مشاوره آنلاین روانشناسی

در هر صورت مشاوره آنلاین نیز محاسن خود را دارد که بدلیل دور بودن راه و در دسترس نبودن مشاور روانشناس مورد تاییدمان و یا مشاور روانشناسی که وقت هایش پر است و تنها زمانی را برای مشاوره آنلاین سفارش داده اند، باعث میشود در این شرایط بتوانیم از مشاوره آنلاین استفبال کنیم.

مشکل مسافت

مشاوره های آنلاین به دلیل از بین بردن مسافت برای مشاوره، به نوبه خود نوعی از مقاومت در درمان را از بین برده است و باعث میشود مراجعی که هفته ایی یک جلسه مشاوره آنلاین دارد، حتما در جلسات مشاوره خود حضور پیدا کند.

از این رو مشاوره های آنلاین بنابه درخواست مراجعه کننده و نوع نگرش او به درمان و تشخیص روانشناس میتواند به نوبه خود مشاوره بسیار کاربردی و مفیدی باشد. زیرا یکی از الویت های درمان همکاری مراجع است و بدون حضور قلبی و خواست مراجع و همکاری او در درمان، اگر مشاوره حضوری روانشناسی و یا مشاوره روانشناسی آنلاین و یامشاوره روانشناسی تلفنی باشد به هیچ وجه پیش نخواهد رفت و درمان، یک جا متوقف خواهد شد.

مشاوره آنلاین

بنابراین باید بدانیم اگر مایل هستیم زمانی را برای روح و روان خود صرف کنیم، باید در آن پشتکار و همت داشته باشیم. درمان های روانشناسی با تحمل رنج همراه است که در آخر به بهبود میرسد و مهم ایناست که بدانیم هیچ راهی بدون رنج، دستآوردی نخواهد داشت، مخصوصا راهی که برای درمان روح و روانمان گذاشته میشود.

مشاوره آنلاین چگونه میتواند در حال خوب ما اثر گذار باشد؟

به همان میزان که مشاوره حضوری میتواند در بهبود حال هر فردی مؤثر باشد، مشاور آنلاین نیز میتواند در بهبود حال افرادی که به مشاوره آنلاین میپردازند کمک کند، زیرا در هر دو مورد فرد مراجع در حال مشاوره گرفتن از یک متخصص است.

اما نکته مهم در مشاوره آنلاین دسترسی سریع و در آن واحد است. در فرصت هایی که فرد میخواهد با کسی صحبت کند و از او راهنمایی بگیرد مشاوره آنلاین میتواند به او کمک ویژه ایی کند. در اینگونه مشاوره ها نیازی به گذراندن زمان کافی برای وقت دهی وجود ندارد و مراجع به صورت تلفنی و یا به صورت آنلاین میتواند با مشاور خود صحبت کند و راهکاری درمانی را از او بگیرد. بنابراین مشاور آنلاین توانسته است در ایجاد فضایی مناسب به درمان مراجع خود کمک کند.

آیا مشاوران آنلاین مهارت لازم را برای درمان مراجع دارند؟

قطعاً مشاوران آنلاین مهارت های لازم و کافی را برای انجام مشاوره دارند که در جایگاه مشاوره قرار گرفته اند. اما همانطور کهپیش از این درباره تفاوت مشاوره آنلاین و حضوری صحبت کرده ایم باید بدانیم مشاوره های حضوری به همان علت که مراجعه کننده به صورت چهره به چهره با مشاور خود در حال صحبت است در خیلی از موارد قادر به پنهان کاری و یا پاسخ ندادن به سوالات نمیباشد. اما در مشاوره های آنلاین مراجعه میتواند هر زمان که در حالت مقاومت در درمان قرار گرفت مشاوره خود را به زمان دیگری موکول کند.

بنابراین سنجش مهارت مشاوران حضوری و مشاوران آنلاین به محیط و فضایی که در آن مشغول به فعالیت هستند نیز بسیار مرتبط است، در صورتی که هر دو مشاور میتوانند به یک میزلن از مهارت برخوردار بوده باشند و یا در مواردی یک مشاور از دیگری در زمینه ایی بخصوص مهارت بیشتری نیز داشته باشد.

مرکز مشاوره آنلاین مکث

 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صادرات
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک سپه
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک تجارت
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صنعت و معدن
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک مرکزی
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک سپه
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با مهدکودکهای جیکو و پازل

خدمات مرکز مشاوره مکث به پرسنل محترم بانکهای صادرات، تجارت، صنعت و معدن و سپه

 • مشاوره روانپزشکی و یا روان درمانی هر جلسه 45 دقیقه توسط روانپزشک
 • مشاوره روانشناختی و روان درمانی توسط فوق لیسانس روانشناسی به مدت 45 دقیقه
 • مشاوره روانشناختی و روان درمانی توسط دکترای روانشناسی به مدت 45 دقیقه
 • گفتار درمانی هر جلسه به مدت 30 دقیقه
 • نوروفیدبک برای افزایش توجه و تمرکز و درمان بیش فعالی برای افراد زیر 14 سال

سوالات متداول

1. تعیین وقت مشاوره تلفنی چگونه است؟
برای تعیین وقت با شماره های 02122623687 یا 02122618473 تماس حاصل کنید

2. مشاوره آنلاین یا ویدئو کال چگونه انجام می شود؟
مشاورههای آنلاین از طریق واتساپ و به راحتی قابل انجام است.

3. مشاوره تلفنی در چه زمینه های مفید است؟
در این نوع از مشاوره فردی، زناشویی، خانواده، جنسی و مهارتی را می توان پیگیری کرد.

نازنین خوشبخت: مشاور زوج درمانی، سکس تراپیست، مشاوره فردی

نازنین خوشبخت
تهران

نسرین زارعی: مشاور کودک، سنجش هوش و استعدادیابی کودکان، روانشناس کودک

نسرین زارعی
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی، روانشناس بالینی

بهزاد متین
تهران

آزیتا دریای لعل: مشاور خانواده، مشاور زوج درمانی، مشاور نوجوان، مشاور فردی

آزیتا دریای لعل
تهران

سهیلا عیسایی:روانشناس مشاور فردی، نورو تراپیست، مشاور خانواده

سهیلا عیسایی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

دکتر هلیا کریم روانپزشک و دستیار فلوشیپ روان تنی

هلیا کریم
تهران
نظرات کاربران:
پرهام
پاسخ به این نظر
19:45 - 12 فروردین 99

سلام خواستم بدونم شماره واتساپ برای مشاوره انلاین روانشناسی را از کجا بگیرم

0 0
افزودن نظر:
captcha