22006198 021

آموزش ارتباط جنسی پس از ازدواج با سکس تراپ

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(33 رای)
آموزش ارتباط جنسی پس از ازدواج با سکس تراپ

جهت تعیین وقت برای آموزش ارتباط جنسی پس از ازدواج با سکس تراپ با کلینیک مکث تماس حاصل کنید. روابط جنسی پس از ازدواج مانند هر مهارت دیگری نیاز به شناخت و آموزش جنسی توسط سکس تراپ دارد. آموزش ندیدن باعث بروز یسیاری از مشلات زناشویی می شود که در ادامه عوارض خاص خودش را به همراه دارد. از جمله عوارض جنسی می توان به (اختلالات جنسی و انحرافات جنسی مانند واژینیسموس و زود انزالی) اشاره کرد. اگر رابطه ای که در آن رابطه جنسی برقرار است، رابطه سالم و رو به رشدی نباشد دیگر مقوله های روابط نیز در آن به مشکل می خورد.

پیشنهاد می کنیم انجام دهید: تست آنلاین شخصیت جنسی

آموزش ارتباط جنسی پس از ازدواج با سکس تراپ

رابطه جنسی از دسته روابطی است که خود می تواند پایه و اساس دیگر اصول رابطه را مستحکم کند. در واقع زوجهایی که از رابطه جنسی خوبی برخوردارند در دیگر روابطشان اگر جایی به اشکال بخورند می توانند صرف نظر کنند و با مهربانی از سر برخی از موارد بگذرند. آموزش ارتباط جنسی می تواند توسعه فردی و آرامش را برای زوج ها به همراه داشته باشد.

رابطه جنسی یکی از اصولی ترین روابط زناشویی است و موفقیت و احساس آرامش در این رابطه یکی از مهمترین دستاوردهای رابطه جنسی است. آگاهی داشتن در مورد مسائل جنسی باعث می شود زوج ها در توهمی از یک رابطه جنسی خوب قرار نگیرند و به رشد هر چه بهتر رابطه شان فکر کنند.

رفع اختلال در رابطه جنسی

این که چرا و چگونه به برقراری رابطه جنسی بپردازند و از تعاریف و مثال های قدیمی و بدون مطالعه دور بمانند و در زمینه روابط جنسی به تحقیق و کسب علم در حدی که مجبور به قبول حرف هر کسی نباشند بپردازند، می توانند اگر اختلالی و یا کمبودی در رابطه شان به وجود آمده باشد آن را رفع و رجوع کنند و به دنبال راهکاری برای بهتر بودن و مؤثر شدن رابطه جنسیشان باشند.

آموزش رابطه جنسی برای هر زوجی

رابطه جنسی برای هر زوجی نیاز به آموزش دارد. این که هر فرد به چه میزانی میل به انجام عمل جنسی داشته باشد دلیلی برای برقراری ارتباط جنسی خوب نیست.

ارتباط جنسی خوب رابطه ایی است که هر یک از زوج ها چه در زمان رابطه و چه پس از آن احساسی از هیجان، آرامش و رضایتمندی را تجربه کند. به دور از هر گونه نمایشی از شادی و راضی نگه داشتن سطحی طرف مقابل.

البته یکی از وظایف اصلی هر زوجی در رابطه جنسی از خود گذشتگی، قبول عشق و احترام طرف مقابل و قبول فانتزی های جنسی سالم فرد مقابل است. معمولا دو نفری که در ارتباط جنسی بی کیفیت قرار بگیرند پس از آن در موارد دیگر زندگی به مشکل بر می خورند. زیرا سرخوردگی، دلزدگی و سردی بین دو نفر را به وجود می آورد و یا زوج ها به سکوت و راه حل های شخصی پناه می برند و یا به بحث و گفتگوهای طولانی می نشینند.

آموزش جنسی با سکس تراپ

چه کسانی باید به سکس تراپ مراجعه کنند؟

افراد با هر سن، جنسیت، مذهب یا فرهنگی ممکن است به سکس تراپ مراجعه کنند. سکس تراپی در موارد زیر لازم است:

  • افرادی که می خواهند با مسائل مربوط به هویت جنسی کنار بیایند.
  • زوج هایی که می خواهند ارتباط جنسی را بهبود ببخشند.
  • افرادی که می خواهند با بازداری جنسی مقابله کنند.
  • افرادی که از عملکرد جنسی خود ناراضی هستند.

سکس تراپی می تواند برای همه زوج ها مفید باشد و باعث بهبود ارتباط آن ها شود.

آموزش جنسی توسط سکس تراپ

روابط جنسی برای شناخت نیاز به آموزش جنسی توسط سکس تراپ دارند و به آن دلیل که رابطه خوب یک مهارت است، بنابراین هر مهارتی نیاز به آموزش و یادگیری دارد و این یادگیری از اتاق های درمان سکس تراپی و همچنین مشاوران روانشناس سکس تراپ، مشاوره جنسی پیش از ازدواج، کتاب هایی در مورد مسائل جنسی و مهر ورزیدن شروع می شود.

در دوره های سکس تراپی و آموزش جنسی پیش از ازدواج و همچنین پس از ازدواج مهارت های ایجاد ارتباط در زمینه جنسی به تفصیل به زوج ها آموزش داده می شود و توصیه هایی در مورد اینکه راضی نگه داشتن زوج ها به عهده طرف مقابلشان است و از خودگذشتگی و با محبت بودن یکی از پایه های این رابطه است.

آموزش جنسی بسته به نوع درخواست مراجعه

آموزش ارتباط جنسی بسته به نوع درخواست مراجعه و نوع مشکلاتشان در رابطه جنسی صورت میگیرد، در برخی موارد مراجع به دلیل ترس، خاطرات بد کودکی، اضطراب، تصویر ذهنی و یا اتفاقاتی از این دست به رابطه جنسی گرایش ندارد که روانشناس سکس تراپ می تواند پس از متوجه شدن این موضوع، فرد را به یک مشاور روانشناس و یا روانکاو ارجاع دهد که مراجع پس از طی دوره درمانی می تواند بهبود را تجربه کند.

مشاوره های جنسی در امر روابط زناشویی و آموزش ارتباط جنسی بسیار کاربردی عمل می کنند، زیرا گاهی تابو هایی که در امر جنسی در ذهن افراد شکل گرفته باعث روابط ناصحیح و غلط می شود، به همین دلیل مشاوران می توانند با بررسی و درمان این تابوها را شناخته، از بین برده و با تغییر نگرش ایجاد شده بتوانند سلامت را در مراجع ببینند.

نظرات کاربران:
zahra ahmadian
پاسخ به این نظر
10:54 - 28 شهریور 00

سلام میخاستم بپرسم که بعد از 18 سال زندگی و با توجه به اینکه حدود 4 سال هست من و همسرم به شدت باهم سردیم ایا مراجعه به مشاور میتونه زندگی مارو بهبود بده ؟ من 4 سال پیش مادرمو از دست دادم و افسردگی گرفتم و از همسرم دور شدم و بعد از اون دوباره نتونستیم به هم نزدیک شیم . ایا ممکنه ایشون رابطه دیگه ای پیدا کرده باشه ؟؟؟؟ ما قبل از اون دوره باهم خیلی خوب بودیم و مشکلی نداشتیم اما الان هرچقدر باهاش صحبت میکنم خیلی بهم گوش نمیده و میگه من سرم شلوغ شده فکرم درگیر کاره اما خب قبلا هم کار میکرد خیلی نگرانم که رابطه جدیدی پیدا کرده باشه نمیدونم چجوری باید این موضوعو بفهمم

0 0
افزودن نظر:
captcha