22004925 021

آموزش ارتباط جنسی پس از ازدواج با سکس تراپ

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(31 رای)
آموزش ارتباط جنسی پس از ازدواج با سکس تراپ

جهت تعیین وقت برای آموزش ارتباط جنسی پس از ازدواج با سکس تراپ با کلینیک مکث تماس حاصل کنید. روابط جنسی پس از ازدواج مانند هر مهارت دیگری نیاز به شناخت و آموزش جنسی توسط سکس تراپ دارد. آموزش ندید باعث بروز یسیاری از مشلات زناشویی می شود که در ادامه عوارض خاص خودش را به همراه دارد. از جمله عوارض جنسی می توان به (اختلالات جنسی و انحرافات جنسی مانند واژینیسموس و زود انزالی) اشاره کرد. اگر رابطه ایی که در آن رابطه جنسی برقرار است، رابطه سالم و رو به رشدی نباشد دیگر مقوله های روابط نیز در آن به مشکل میخورد.

پیشنهاد می کنیم انجام دهید: تست آنلاین شخصیت جنسی

آموزش ارتباط جنسی پس از ازدواج با سکس تراپ

رابطه جنسی از دسته روابطی است که خود میتواند پایه و اساس دیگر اصول رابطه را مستحکم کند. در واقع زوجهایی که از رابطه جنسی خوبی برخوردارند در دیگر روابطشان اگر جایی به اشکال بر بخوردند میتوانند صرف نظر کنند و با مهربانی از سر برخی از موارد بگذرند. آموزش ارتباط جنسی می تواند توسعه فردی و آرامش را برای زوج ها به همراه داشته باشد.

/// شماره های تماس ///

رابطه جنسی یکی از اصولی ترین روابط زناشویی است و موفقیت و احساس آرامش در این رابطه یکی از مهمترین دستاوردهای رابطه جنسی است. آگاهی داشتن در مورد مسائل جنسی باعث میشود زوجها در توهمی از یک رابطه جنسی خوب قرار نگیرند و به رشد هر چه بهتر رابطه شان فکر کنند.

رفع اختلال در رابطه جنسی

این که چرا و چگونه به برقراری رابطه جنسی بپردازند و از تعاریف و مثالهای قدیمی و بدون مطالعه دور بمانند و در زمینه روابط جنسی به تحقیق و کسب علم در حدی که مجبور به قبول حرف هر کسی نباشند بپردازند، میتوانند اگر اختلالی و یا کمبودی در رابطه شان به وجود آمده باشد آن را رفع و رجوع کنند و به دنبال راهکاری برای بهتر بودن و مؤثر شدن رابطه جنسیشان باشند.

آموزش رابطه جنسی برای هر زوجی

رابطه جنسی برای هر زوجی نیاز به آموزش دارد. این که هر فرد به چه میزانی میل به انجام عمل جنسی داشته باشد دلیلی برای برقراری ارتباط جنسی خوب نیست.

ارتباط جنسی خوب رابطه ایی است که هر یک از زوجها چه در زمان رابطه و چه پس از آن احساسی از هیجان، آرامش و رضایتمندی را تجربه کند. به دور از هر گونه نمایشی از شادی و راضی نگه داشتن سطحی طرف مقابل.

البته یکی از وظایف اصلی هر زوجی در رابطه جنسی از خود گذشتگی، قبول عشق و احترام طرف مقابل و قبول فانتزی های جنسی سالم فرد مقابل است. معمولا دو نفری که در ارتباط جنسی بی کیفیت قرار بگیرند پس از آن در موارد دیگر زندگی به مشکل بر می خورند. زیرا سرخوردگی، دلزدگی و سردی بین دو نفر را به وجود میاورد و یا زوجها به سکوت و راه حلهای شخصی پناه میبرند و یا به بحث و گفتگوهای طولانی مینشینند.

آموزش جنسی با سکس تراپ

آموزش جنسی توسط سکس تراپ

روابط جنسی برای شناخت نیاز به آموزش جنسی توسط سکس تراپ دارند و به آن دلیل که رابطه خوب یک مهارت است، بنابراین هر مهارتی نیاز به آموزش و یادگیری دارد و این یادگیری از اتاقهای درمان سکس تراپی و همچنین مشاوران روانشناس سکس تراپ، مشاوره جنسی پیش از ازدواج، کتابهایی در مورد مسائل جنسی و مهر ورزیدن شروع میشود.

در دوره های سکس تراپی و آموزش جنسی پیش از ازدواج و همچنین پس از ازدواج مهارت های ایجاد ارتباط در زمینه جنسی به تفصیل به زوجها آموزش داده میشود و توصیه هایی در مورد اینکه راضی نگه داشتن زوجها به عهده طرف مقابلشان است و از خودگذشتگی و با محبت بودن یکی از پایه های این رابطه است.

آموزش جنسی بسته به نوع درخواست مراجعه

آموزش ارتباط جنسی بسته به نوع درخواست مراجعه و نوع مشکلاتشان در رابطه جنسی صورت میگیرد، در برخی موارد مراجع به دلیل ترس، خاطرات بد کودکی، اضطراب، تصویر ذهنی و یا اتفاقاتی از این دست به رابطه جنسی گرایش ندارد که روانشناس سکس تراپ میتواند پس از متوجه شدن این موضوع، فرد را به یک مشاور روانشناس و یا روانکاو ارجاع دهد که مراجع پس از طی دوره درمانی میتواند بهبود را تجربه کند.

مشاوره های جنسی در امر روابط زناشویی و آموزش ارتباط جنسی بسیار کاربردی عمل میکنند، زیرا گاهی تابو هایی که در امر جنسی در ذهن افراد شکل گرفته باعث روابط ناصحیح و غلط میشود، به همین دلیل مشاوران میتوانند با بررسی و درمان این تابوها را شناخته، از بین برده و با تغییر نگرش ایجاد شده بتوانند سلامت را در مراجع ببینند.

افزودن نظر:
captcha