22006198 021

مردان متولد بهمن و مقایسه آنها با کهن الگوی یونگ

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(15 رای)
مردان متولد بهمن و مقایسه آنها با کهن الگوی یونگ

اگر میخواهید در مورد حساس ترین گروه از مردان مطالبی بخوانید قطعاً باید طالع بینی مردان متولد بهمن ماه را مطالعه کنید. یکی از جالب ترین نکاتی که در مورد خصوصیات مردان متولد بهمن ماه میتوان دانست این است که این گروه از مردان به این حجم از حساسیت خود افتخار میکنند. در واقع این احساس را دارند که همه چیز تحت کنترلشان است و میتوانند آنچه را که لازم است و میخواهند به دست بیاورند و آنچه که به نظرشان سطحی و پیش پا افتاده است را نادیده بگیرند.

مرد متولد بهمن ماه تقریباً در همه موارد زندگی خود خونسرد و بی تفاوت به نظر میرسد. این سطح از خونسردی بیشترین ضربه را به معاشران این گروه از مردان وارد میکند. اما نکته مهم در مرد متولد بهمن ماه و این دست از اخلاقیاتش این است که در هر چیزی دخالت نمیکند و تمام تمرکزش در اهدافش و خواسته های خود در زندگی اش است.

بهترین روانشناس گروه روانشناسی اینجا مکث در سال 1402: بهزاد متین

خصوصیات مردان متولد بهمن ماه

اگر بخواهیم اخلاقیات مثبت مرد متولد بهمن ماه را بشماریم باید به این باور برسیم که مرد بهمن ماهی میتواند جزو شاد ترین و پر هیجان ترین گروه مردان باشد. میزان سرحالی و خوش گذرانی مردان متولد بهمن ماه به شرایطی که در آن قرار دارد ربط واضحی ندارد و میتوانند با تمام انرژی هر شرایطی را برای خودشان و دیگران پر از نشاط کنند.

بهترین تراپیست گروه روانشناسی اینجا مکث در سال 1402:بهزاد متین

مردان متولد بهمن ماه میخندند و از اینکه دنیا را به کام خودشان ببینند لذت میبرند. هر فردی بخواهد و توانایی لذت بردن از زندگی را داشته باشد قطعاً در کنار یک مرد متولد بهمن ماه میتواند از لحظه های زندگی خود بیشترین لذت را ببرد.

مرد متولد بهمن ماه

خصوصیات منفی مردان متولد بهمن ماه

اگر به دنبال خصوصیات منفی مردان متولد بهمن ماه هستید باید بدانید برای پیدا کردن خصوصیات منفی این گروه از مردان باید وقت بسیاری بگذاریم. از آنجایی که مردان متولد بهمن ماه بیشترین اوقات خود را صرف خوشگذرانی و احساس خوشایند داشتن در زندگی میکنند خصوصیات منفی شان را بسیار دیر به نمایش میگذارند. اما در عین حال باید از دیدن خصوصیات منفی این گروه از مردان کمی هراس کنید.

از آنجایی که مرد متولد بهمن ماه به ندرت عصبانی میشود و نمیخواهد مدام به دنبال تجربه این احساس باشد در زمان عصبانیت دیگر کسی را نمیشناسد. همچنین هر آنچه را پیش از این نادیده گرفته است میبیند. مردان بهمن ماه بسیار به ندرت عصبانی میشوند اما در عین حال میتوانند جبران دیر عصبانی شدنشان را در یک روز داشته باشند.

مردان متولد بهمن ماه در ازدواج

اگر شما یکی از معاشران مردان متولد بهمن ماه هستید و به ازدواج با او دل بسته اید قطعاً از خواندن این مطلب غمگین خواهید شد. مردان متولد بهمن ماه به هیچ وجه در هیچ یک از معاشرت هایشان به دنبال ازدواج نیستند. خوشحال بودن و سرزنده بودن این گروه از مردان یکی از عمده دلایلی است که نمیتوانند به راحتی تن به ازدواج بدهند. زیرا به قول خودشان ازدواج مانند زنجیری به دست و پایشان است.

رگ خواب مردان متولد بهمن

اما فراموش نشود که مردان متولد بهمن ماه معاشران بسیار جالبی هستند و اگر مایل هستید دوست و معاشری سالم و سرحال داشته باشید قطعاً نمیتوانید به این راحتی از مردان متولد بهمن ماه چشم پوشی کنید. اما بدانید ازدواج به هیچ وجه دغدغه مرد متولد بهمن ماه نبوده است. اما با این وجود آنها نیز رک خواب دارند، هر چه بعضی از این افراد که از منظر کنتاب روانپزششکی آمریکا DSM-5احتمال ایجاد وسواس در آنها میتواند بیشتر باشد بهتر است تا میتوانید صادق باشید زیرا تنها یک روغ می تواند این افراد به شدت آشفته و بدبین (پارانوئید) کند.

مردان متولد بهمن ماه

نکته مهمتر که باید در مورد مردان بهمن ماه مد نظر داشت این است که به یکباره تصمیم میگیرند زنی را به همسری در کنار خود داشته باشند. به راحتی میتوان اینگونه تعریف کرد که اگر آن روز روز شانس شما باشد و مرد بهمن ماه میل به ازدواج داشته باشد میتواند تصمیم به ازدواج بگیرد. پس بهتر است در کنار مرد متولد بهمن ماه صبور و با حوصله باشید تا قرعه شانس به شما بیافتد.

شغلهای مناسب مردهای متولد بهمن ماه

از آنجایی که مرد بهمن ماه یک مرد خوشحال و شاد و سرزنده هستند. لازم است بدانید ممکن است در ماه دو بار این احساس را داشته باشند که شغل خود را دوست ندارد و مایل هستند در حرفه ایی دیگر فعالیت کنند. این گروه از مردان به راحتی توانایی پول درآوردن و خرج کردن پول را دارند اما ضعفشان قطعاً در پایداری و انسجام در یک شغل واحد یا همان ثبات کاری است.

خصوصیات مردان متولد بهمن ماه تقریباً در اکثر مواقع بیش فعال به نظر میرسند و این حالت در مردان بهمن ماه باعث میشود مدام به دنبال ماجراجویی و پیدا کردن شغل جدید و کار جدید هستند. بنابراین احساس سرخوردگی را ممکن است چند وقت یکبار تجربه کنند و مدام به دنبال فعالیتی جدید باشند. اما در همین رفتار و واکنش های مرد متولد بهمن ماه نیز نوعی درخشش وجود دارد. این موضوع نشان از هوش سرشار مردان بهمن ماه است، اگر نیازمند به انجام یک فعالیت یکباره و تکانشی هستید قطعا میتوانید به مردان متولد بهمن ماه اعتماد کنید.

به طور مثال اگر همین یک روز آخرین زمان شما برای انجام یک فعالیت مهم است بدون هیچ فکری میتوانید این امکان را بدهید که مرد متولد بهمن ماه میتواند به بهترین شکل ممکن به شما در انجام فعالیتتان کمک کند. تنوع طلبی شغلی یکی از ویژگی های بارز مردان بهمنی است.

مقایسه شخصیت مرد متولد بهمن ماه با کهن الگوی یونگی

اگر به دنبال شناخت کهن الگوی مردانه در مرد متولد بهمن ماه هستید لازم است بدانید کهن الگوی پوزیدون در مردان متولد بهمن ماه میتواند بسیارپر رنگ باشد. اما دومین کهن الگوی مهم در مردان متولد بهمن ماه هرمس است. در واقع یک مرد بهمن ماهی میتواند با درصدهایی مشابه از کهن الگوی پوزیدن و هرمس را در خود داشته باشد. این گروه از مردان به همان میزان که شاد و سرخوش و تکانه ایی هستند به همان میزان نیز تنوع طلب و خوش سخن و باهوش و زرنگ نیز هستند.

اهمیت دو کهن الگوی پوزیدون و هرمس در متولدین بهمن ماه

اگر بخواهیم مرد متولد بهمن ماه را با دو کهن الگوی پوزیدن و هرمس در نظر بگیریم میتوانیم این راهنمایی را برای او داشته باشیم. که بهتراست بر روی کهن الگوی آپولوی خود بسیار تمرکز کند و به دنبال رشد کهن الگوی آپولوی خود باشد. کهن الگوی آپولو در بهترین نوع خود میتواند از لحاظ اقتصادی مرد متولد بهمن ماه را بسیار رشد دهد.

مرد متولد بهمن

زیرا مرد بهمن ماه از آنجایی که مدام مشغول خوشگذرانی و ولخرجی و تنوع طلبی است بهتر است بر روی شغل و حرفه مشخص و همچنین به دست آوردن پول و پس انداز داشتن تمرکز لازم را داشته باشد. اگر نتواند اینگونه رفتار کند در سالهای میانسالی خود که انرژی جوانی اش را ندارد نمیتواند خود را به درستی تامین کند و ناچارا وابسته خانوا ده و اطرافیان خود میشود.

مرد متولد بهمن با شخصیت ISTP در MBTI

مرد متولد بهمن ماه بر طبق MBTIمیتواند در گروه مردانی با شخصیت ISTP قرار بگیرد یرای شناخت بهتر شخصیت خود این تست را همانگونه که واقعا هستید بزنید. این گروه از مردان درونگرا، حسی، منطقی و ادراکی هستند. این گروه از مردان، مردانی با شخصیت جذاب و مطمئن هستند و در عین حال بسیار صریح، واضح و رک عمل میکنند. مرد متولد بهمن ماه نیازی به تغییر مداوم در رفتارش ندارد و در زمان حال تصمیم خود را میگیرد و به آن عمل میکند و همچنین عواقب رفتار خود و مسئولیت رفتار خود را نیز قبول میکند.

مرد متولد بهمن در شغل

مرد متولد بهمن با شخصیت ISTP از مشاغل پر استرس و پر هیجان لذت میبرد. این شغل ها میتواند سرمایه گذاری در بورس باشد و یا میخواهد بودن در مسابقه موتورسواری باشد. هر آنچه که برای او در همان لحظه خوشایند باشد انجام خواهد داد. مرد بهمن ماه زیر فشارهای کاری بسیار خونسرد و منطقی عمل میکند و توانایی کنترل تکانه خود و مدیریت احساسات را نیز دارد.

مرد بهمن ماه و انتخاب شغل

پیش از این توضیح داده ایم که فعالیت هایی که مملو از هیجان و استرس باشد حتی اگر آتش نشان شدن باشد میتواند شغل مورد علاقه مرد بهمن ماه باشد. مردان بهمن ماه در شغل خود بسیار حامی و منطقی هستند و میتوانند در هر کاری که باشند بر روی توانایی های آنها حساب کرد.

مرد بهمن ماه و معاشرت با زنان

مرد بهمن ماه طبق شخصیت MBTI در معاشرت های خود بسیار سرخوش و هیجان زده عمل میکند اما در عین حال دارای درک منطقی از اوضاع و شرایطی که در آن قرار دارد میباشد. رفتارهای تکانه ایی که مملو از هیجان باشند در مرد بهمن ماه کمتر دیده میشود اما قطعاً در هر شرایط و با هر فردی میتوانند شاد و پر از انرژی باشند. این گروه از مردان با افراد زیادی در معاشرت هستند زیرا دارای اعتبار زیادی در معاشرتهایشان با دیگران میباشند و قادر هستند بیشتر افرادی را که در کنارشان هستند را شاد و راضی نگه دارند.

نکته مهم مردان متولد بهمن و مقایسه آنها با کهن الگوی یونگ

مرد متولد بهمن ماه لازم است بداند از چه روشی میتواند هم شاد و راضی به نظر بیاید و هم بتواند شغل و حرفه مناسب خود را داشته باشد و هم کسب درآمد کند. فعالیت های پروژه ایی و شاد میتواند یکی از بهترین انتخاب های مردان متولد بهمن ماه باشد که باعث شود مدت زمان بیش تری در شغل خود باقی بمانند و نخواهند به دنبال فعالیت جدید تری بگردند.

شغل هایی که این گروه از مردان بتوانند با مردم در معاشرت باشند نیز یکی دیگر از مشاغلی است که مردان بهمن ماهی میتوانند با دلخوشی بیش تری در آن باقی بمانند و بتوانند در آن کسب درآمد داشته باشند. بنابراین رشد در این گروه از مردان پیدا کردن شغل مناسب و به دست آوردن پول کافی برای تامین زندگی در آینده است.

سوالات متداول

1. خصوصیات بارز مرد بهمن ماه چیست؟
خوشگذران و ولخرج است. کاملاً بی تفاوت به آنچه که در اطرافش میگذرد و تنها به لحظه حال خود اکتفا میکند. به همه اطرافیان خود اعتماد میکند و از هیچ فردی انتظاری ندارد و مایل است شاد باشد.

2. رگ خواب مرد بهمن ماه چیست؟
اگر شما فردی شاد، سر حال و پر انرژی هستید قطعاً رگ خواب مرد بهمن ماه را به دست گرفته اید. احساس شادی حتی اگر به صورت نمایشی باشد میتواند باعث رضایت مرد بهمن ماه شود.

3. چه زنی مناسب مرد بهمن ماه است؟
زنان خلاق و خوش انرژی که بتوانند باهوش نیز باشند زنان مناسبی برای مرد بهمن ماه هستند. زن آرام، صبور، بی حوصله و یا کم حوصله فقط باعث رنجش مرد بهمن ماه و دوری از او میشود.

4. تعریف کهن الگوی مرد بهمن ماه چیست؟
کهن الگوی پوزیدن پر انرژی و هیجانی با تصمیم های تکانه ایی و یکباره. آرام و قرار ندارد و بسیار برونگرا است. به همه اعتماد میکند و دلیلی برای ناراحتی از کسی پیدا نمیکند.

نظرات کاربران:
پریا
پاسخ به این نظر
1403/2/19

هم پدر هم همسرم بهمنی هستن مضخرف ترین مردا بهمنی هستن بشدت مرموزن و می‌خوان خودشونو اونیکه نیستن نشون بدن بشدت غریبه پرستن و با افراد خانواده برخورد خوبی ندارن فقط دنبال جلب توجه هستن خلاصه که اصلا سمتشون نرین که بدبخت میشین

0 0
غزاله
پاسخ به این نظر
1403/1/11

من دوست پسر بهمن ماهی داشتم.یروز اومد گفت تو همون دختری هستی که میتونه همسر من باشه و بغض داشت شدید حین گفتنش.ولی فقط یکی دو بار ازش دوست دارم شنیدم.در نهایت خودم کات کردم چون اصلا در دسترس نبود.تقریبا هیچوقت نبود.برخلاف من.خودم مهر ماهی هستم.اینکه میگه زن پرانرژی همیشه پرانرژی بودم همیشه جوری که گاهی بهم میگفت یکم اروم باش.دوست صمیمی دختر داشت که خب یکی از دلایلی که من سرد میشدم همین بود.صبور هم نبودم اصلا.درمورد تنوع طلبیشون هم کاملا موافقم.توی گذشتش تجربیاتش خیلی خیلی بیشتر از من بود و با اینکه چندین بار نزاشت من کات کنم ولی درست یک ماه بعد کات رفت با همونی که خودمم فکرشو میکردم.یعنی نفر بعدی کاملا از پیش تعیین شده بود براش.بنظرم توی رابطه عاطفی و عاشقانه تعادل ندارن و مناسب نیستن.

0 0
سحر
پاسخ به این نظر
1402/7/20

سلام من طی زندگی ام دوتا دوست پسر بهمن ماهی داشتم و بشدت درون گرا بود ن و کم حرف اما همزمان هم رفیق باز به نظر میان چون با همجنس هاشون بیشتر حال میکنن. خیلی مرموز به نظر میان چون افکارشان توی ذهنشان هست و درباره اش با همسر یا دوست دخترش بندرت صحبت میکنن مخصوصا اگر درگیر شرایط بد باشن. از احساساتشون اصلا صحبت نمیکنند. بشدت غیرتی و حسود هستن ولی اصلا بروز نمیدن و نمیخوان اینطور شناخته بشن. بعد از مدتها متوجه میشی که چه برداشت هایی کردن و چقدر سوتفاهم پیش آمده. اینکه دنبال شادی هستن خیلی خاص نیست چون تمام انسانها دنبال شاد بودن هستن. برای من که یک دختر فروردینی هستم ارتباط با بهمن های ها از یک زمانی به بعد عجیب و پرچالش میشه علی رغم اینکه حس کردم یکجورایی عاشقشون شدم . به راحتی هم واقعیت را پنهان میکنند. و با کسی دشمنی نمیکنن حتی اگر ارتباط با ناراحتی تمام بشه بعد از مدتی دوست خوب و دلسوز باقی میمونن. چون شخصا آدمهای بخشنده و صبور هستن .

0 0
منصور
پاسخ به این نظر
1402/3/25

سلام من یک بهمن ماهی هستم و تقریبا تمام مطالب بالا در من صدق می‌کنه. بعنوان تفریح رفتم سراغ سقوط آزاد و پاراگلایدینگ که اوج استرس و هیجانه. مادی نیستم و تمام خونه و زندگی ام رو بنام همسر آذری حسود خودم کردم تا نگرانی نداشته باشه و روی اعصاب من نباشه. عشق رو تجربه نکردم و نمی‌دونم کلا چی هست! دوست و آشنا خیلی دارم و حتی دوستان صمیمی دوره دبستانم رو تا الان حفظ کردم. رابطه ام با دو تا دخترام عالی هستند و به همه کمک میکنم. هیچ کاری رو پست نمی‌دونم و مدتی هم دستفروشی کردم. خیلی از این شاخه به اون شاخه پریدم. از تحصیل در حوزه علمیه تا مهندسی مخابرات و مهندسی عمران و مدرک فرانسه. الان هم کریپتوکرانسی کار میکنم و کلا عشق دنیا رو میکنم. شاد باشید

1 1
سارا
1403/2/16

آذر ماهی حسود؟! ارتباط مرد بهمن با زن آذرماهی جه جوریه

0 0
پیمان
پاسخ به این نظر
1402/3/23

ضمناً ما بهمنیا خیلیم خودمونو دوس داریم و بیزاریم ک چیزی یا کسی حسه شادی و سرزنده بودنمونو خراب کنه حتی اگه اون شخص نزدیکترین شخصه بهمون باشه... بقیه رو نمیدونم ولی از اول میگفتم و الانم میگم.خوش بحال زنی ک من شوهرش میشم... البته تازگیا یه خانوم خوشبختو هم پیدا کردم????????

0 0
عليمن
پاسخ به این نظر
1402/1/27

من هم یک بهمنی هستم.. 41 سالمه تنها جایی که دیدم میگه بهمن ماهی‌ها برون‌گرا هستند اینجا بوده در صورتی که کاملا درون‌گرا بوده و همیشه در حال کنکاش افکار و تراوشات ذهنی خودشون هستن.. زندگی واسه بهمن ماهی به مانند یه شوخی هست... همه چی رو راحت میبینه و به چیزی و کسی سخت نمیگیره..

0 0
Sepide
پاسخ به این نظر
1402/1/25

دوست پسر من بهمنیه من خودمم بهمنیم ، اکثر حرفای سایت درموردشوک درسته، بسیار مغرورو جذابن و من هیچوقت از دهنش نشنیدم ک دوسم داره! ولی وقتی ک میرم و دلگیر میشم میاد سراغم و کوچکترین محبتش به چشمم میاد کاملا وسواسیه و گاهی وقتا تحمل کردنش سخت میشه ، اصلا پتانسیل نه شنیدن نداره و همیشا حرف حرف خودشه ، من کنارش اصلا خودم نیستم و یه ادم دیگه م ، اعتماد بنفسم پایین میاد ، هرکاری انجام میدم منتظرم واکنش تشون بده ، خیلی سخته کنار اومدن با همچین ادمایی ، یروز باهام خوب رفتار میکنه روز بعد شمارمو پاک میکنه بدون هیچ دلیلی در کل صبر زیاد میخواد رابطه داشتن با مردای بهمنی

0 0
پروانه
1402/2/12

شوهر من بهمنیه پدر منو درآورده خیلی آدم سختیه زندگی باهاش سخته افکارپوسیده‌ای داره خسته‌شدم از دستش انگار مامان می‌خواد نه زن پرهیاهوی آزار دهmh9q5

0 0
صادق
پاسخ به این نظر
1401/11/17

من پسر بهمن ماهی هستم اگه دوست دارید شخصیت من بخونید خوب گوش کنید از حسودی بیزارم،دوست دارم ازدیگران یاد بگیرم،از کسایی که بهم خیانت می کنند بیزارم،دوست دارم به دیگران کمک کنم، دوست ندارم دیگران منو بیش‌از حد انتظار توقع دارند ببینند چون من متواضع ام وبه همه ی انسان ها احترام می گذارم واعتقاد دارم همه‌ی انسان ها با اینکه استعدادهایش باهم متفاوت است اما همه باهم برابر هستند ودوست ندارم کسی رو خودش رو از اون بهتر بدونه چون اگر بفهمم چنین حسی داره بشدت از اون شخص بیزار میشم نمی‌تونید با حرفاتون گولم بزنید واگر بفهمم کلک بزنید تلافی رو سرتون در می یارم حتی چند برابر بدتر ازخودت دوست دارم وقتی ضعفی دارم به خودم گفته بشه نه درجمع واگر ضعفی دارم ازش سوء استفاده بشه خدا بدادت برسه چون کله پات نکنم ولت نمی کنم در کل سرت درد نمی آرم دوست دارم باهمه به خوبی رفتار بشه در غیر این صورت خدا بدادت برسه خیلی ویژگی های دیگه هم دارم فقط مختصریش گفتم با آرزوی سلامتی برای همه امیدوارم همه در سلامتی کامل باشند موفق وپر امید باشید ان شاءالاه

1 3
هاله
پاسخ به این نظر
1401/7/2

علي چقد دقيق و درست جواب ميدي !!!!

3 0
نسیم
پاسخ به این نظر
1400/9/25

در عاشقی مزخرف هستند و ترک کننده

5 4
یوسف
1401/10/2

منم بهمن ماهیم. بهمنی ها اصلا هم مزخرف نیستند اگه عاشق بشن خیلی رمانتیک میشن. زنای آرام، صبور، بی حوصله و یا کم حوصله اصلا با بهمن ماهی سازگار نیستن.

3 0
علی
1400/11/7

اگه ازت خوشش نیاد و بچسبونی خودتو یا اونی که میخواد نباشی اره خیلی سرد میشه و دور

1 0
negar
پاسخ به این نظر
1400/6/24

برادر من هم بهمنیه و به شدت خوش گذران و خیلی هم برون گراست

1 1
علی
1400/11/7

اشتباه فکر میکنی درون گراشت برون گرا نشون میده وگرنه بشینه اون چیزی که درونشرو بگه دهنت باز میمونه که چجوری این همرو پنهون کرده

2 0
مریم
پاسخ به این نظر
1400/4/13

سلام من با همسر بهمن ماهیم ۱۵ ساله زندگی میکنم فکر کنم تعبیر دقیق تر اینه ک مردان بهمن ماهی اصولا درونگرا هستند ولی تمایل دارند ک دیگران تصور کنند برونگرا هستن.بهمین خاطر با دوستان و حتا افراد غریبه بسیار خوش مشرب و با روابط عمومی هستن ولی با افراد نزدیگ زندگی مثل همسر بسیار مرموز و درونگرا رفتار میکنند،بطوری ک همسرانشون در رنج دائمی ناشی ازین احساس هستند ک همه بابت داشتن این همسر خوش اخلاق و مودب و شاد بهشون حسرت میخورند ولی در داخل روابط عاطفی خبری از این شور و نشاط و شعله ی عشق نیست.ممنونم از نویسنده این مطلب.

7 0
پارسا محبی
1402/2/3

بله دقیقا درست گفتین من خودم بهمنی هستم با این حرف شما موافقم.

0 0
علی
1400/11/7

بهمنیا کلا همینجورین میگن وقتی اومدم باهات ازدواج کردم و تورو همسر خودم دونستم و دارم خرجت میکنم باید بدونی که دوست دارم و عاشقتم دیگه نیازی به گفتن و نشون دادن نیست اگه نبود ازدواجیم نمیکردن با مستقلی خودم حالمو میکردم. همین که وارد زندگی من شدی خودش خییلیییه

2 1
بهار
1400/10/28

بله کاملا باهاتون موافقم خیلی مرموزن. بعد حرفاشون دوپهلوئه و خیلی سردن اصلا خبری عشقی و عاشقی تو وجودشون نیست یه روز یه جوری رفتار می‌کنن انگار عاشقتن فرداش یه طوری دیگه انگار هیچ حس و علاقه ایی ندارن بهت

1 0
داریوش پارسا
پاسخ به این نظر
1398/10/13

به نظر مياد بيشتر نظريه پردازنه نقد و بررسي شده تا شناخت هسته اي و جزء به جزء. -------------------------------- برونگراي شما يعني چه؟ يعني مردان بهمن متصورند: هرآنچه مي بينم داراي همان معناست؟ اگر بر چنين تفکريد,تعبيرتان سطحي و غلطي است. چرا که ما معتقديم: دنياي دروني ما تا کانکت جهانه بنيادي ديگري نباشه, نبايد با دنياي بيروني ديگران رابطه اي رو رقم بزنيم. چ برسه به معناي راحتي در ايجاد ارتباطي دوستانه يا فراتر از آن يعني اقدام به ازدواج!!! --------------- مردان بهمني بسيار حساس, نکته سنج, ريزبين و ژرف انديش هستن. --------------- پس ما بي تفاوت به هيچ رخدادي در محيط پيرامونمان نيستيم فقط چون غرورمندانه زندگي مي کنيم تلاش ميکنيم اولويت نبخشيم به اشخاصي که تلاش نمي کنن ما اولويتشان باشيم. اما تعريف شما از مُهم را نمي دانم!!! -------- اگر دوستان بهمن ماهي تلاش کنن خويشتن خويش را در کامنتي بگنجانن بي شک با من هم انديش خواهند بود پيرامونِ عرايض کليم. اما همينکه شهامته قلمي جديد در زمينه شناخت مردان بهمني را در دستتان ديدم, خرسند شدم و از اين رو به شما تبرک گفته و از شما سپاسگزارم -------------- در بخش سوالات متداول بخش سوم نوشتین: زنان خلاق و خوش انرژی که بتوانند باهوش نیز باشند زنان مناسبی برای مرد {{{دی ماه}}}} هستند. صحبت از مردان بهمن ماه است نه دی ماه اصلاح بفرمایید.

5 2
داریوش پارسا
1400/4/15

سلام اُمید جان خیلی ممنونم که وقت گذاشتی و کامنتم رو خوندی.ببخش اشکالات تایپی ی زیادی داشت.من خوشحال میشم با شما بیشتر در این باره گفتگو داشته باشم.خیلی وقتا در شرایطِ تصمیم گیری های خاص و ناگهانی, با خودم می گم, چند درصد ممکنه خصوصیات ماه و یا سالِ ما باعث این واکنش ها باشه و خیلی خوشحال می شدم اگه با انسان تفکر گرای هم ماهَم می شد این موضوع رو بررسی کنیم من ایمیلم رو در انتها قرار میدم, شاید برای شما هم این موضوع دارای اهمیت بود. daryush.parsa20@gmail.com حق یارت

1 0
امید
1400/4/12

من بهمنی هستم.و کاملا با شما در کامنت هم نظر هستم.و به نظر بنده خیلی از تعاریف این سایت راجع به مرد بهمن اشتباه و غلطه.مثال همان جایی که میگه مرد بهمن برونگراست.درحالی که کاملا درونگراست.

7 1
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ