22006198 021

زنان متولد فروردین یا زن آرتمیس چه خصوصیاتی دارند؟

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(43 رای)
زنان متولد فروردین یا زن آرتمیس چه خصوصیاتی دارند؟

خصوصیات و ویژگی های زنان متولد فروردین آنها را به جذاب ترین زنان بین تمام ماها بدل کرده است. پس می توان گفت مردان متولد فروردین و زنان متولد فروردین در جایگاه نخست بین ماهها قرار می گیرد. زنان متولد فروردین خصوصیات جالبی دارند که اگر در ذهن خود تصویری از زنانی باشکوه که سرشار از اقتدار و توانایی هستند ساخته اید، باید بدانید زن متولد فروردین سرشار از این شکوه و اقتدار هستند. در این مقاله همچنین در مورد علایق زنان فروردینی و اینکه چگونه یک زن فروردینی را جذب کنید نیز صحبت خواهیم کرد. پس برای شناخت کامل زن فروردینی و شناخت آرکتایپ مخصوص این ماه یعنی آرکتایپ آرتمیس تا انتها با ما باشید.

هیجانی بودن زنان فروردینی

نکته مهم در خصوصیات زنان متولد فروردین احساسات و سوار بودن تمام رفتارهای آنها بر پایه هیجان است. زنانی که آزادی و اقتدار خود را در اجرای هیجانات خود میدانند، قطعاً این بینش را دارند که چگونه از هیجانات خود در برآورده کردن خواسته هایشان استفاده کنند.

شباهت مردان با خصوصویات زنان متولد فروردین

به همان میزان که مردان متولد فروردین هیجانی و احساساتی هستند، معمولا خصوصیات زنان متولد فروردین نیز به همین شکل است. خود را آزاد و رها از هر وابستگی دست و پا گیری می دانند. نیمی از زنان فروردینی همانند مردان فروردینی تنها به دنبال کسب قدرتند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید: زنان هیستریونیک یا نمایشی چگونه هستند؟

آزادی خواهی زنان فروردینی

نکته ایی که در آزادی خواهی در زنان فروردینی وجود دارد، میل به یکی شدن با فردی است که بتواند همراه و هم قدم او باشد. زنان متولد فروردین به هیچ وجه تحت سلطه مردی قرار نمیگیرند، خود را توانمند میدانند و در جهت آن تلاش میکنند.

مهربان بودن زنان فروردینی

مهربانی و حامی بودن خصوصیت اصلی زنان متولد فروردین است. در سختی ها تلاش میکنند خود و اطرافیان خود را به سمت راهی امن بکشانند. نیروی هیجانی زنان فروردین مملو از عشق و صلح است. اگر در راه پیدا کردن صلح در خود و اطرافیانشان موفق شوند، باید حتما با آنها هم قدم شد نه اینکه سد راهشان باشید.

مهربان بودن زنان فروردینی

رویارویی با مشکلات در زنان فروردینی

زنان متولد فروردین با تمام توانایی های ذاتی خود در بی همتا بودن، توانا بودن و برآمدن از پس مشکلاتشان، میل قلبی به داشتن مردی دارند که به او متعهد و وفادار باشند. متعهد بودن از خصلت های ذاتی زنان فروردین است، گر چه همیشه در فضایی به سر میبرند که باید برای آن بجنگند و خود را اثبات کنند. از این رو همیشه شعله هایی از عشق در درون زنان متولد فروردین در حال زبانه کشیدن است که مرد رویاهای خود که متعهد، مهربان و بزرگوار است را پیدا کنند.

پیشنهاد میکنیم بخواید: احساس تنهایی در دنیای پوچ امروز

کم بودن مردان لایق زنان فروردینی

حقیقتاً زنان متولد فروردین به حدی از خود توانایی نشان میدهند که گویا هیچ مردی شایسته آنها نیست و یا باید در آخر حامی یک مرد باشند. زنان متولد فروردین ساده تر از آنچه که در تصور میگنجد از پس مشکلاتشان بر می آیند و نمی توانند یک جا بنشینند و از دیگران کمک بخواهند. این زنان تصور های عاشقانه و خیال پردازانه خود را رها نمیکنند. امکان تحقق تمام این تصورات را به عهده خودشان میگذارند و مدام در حال تلاش برای دستیابی به خانه و خانواده ای امن، دوستانی واقعی و همسری وفادار هستند.

زنان فروردینی همیشه در کنار شما خواهند بود

اگر شما زنی که متولد فروردین است را در کنار خود داشته باشید میتوانید از این بایت که در تمام سختی ها، نداری ها و کمبودها در کنارتان همراه و همقدم است، تا حدی مطمئن بمانید. البته زنان فروردینی تنها در کنار شما باقی نمیمانند که نظاره گر شما باشند، بلکه مدام در تلاش و کوشش هستند تا خواسته های شما و اطرافیانشان را برای بهبود شرایط فراهم کنند. قدرت مندی، ظهور هیجانات و احساسات شفاف و یکدست از دیگر خصلت های زنان متولد فروردین است.

مقایسه زنان فروردین با شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ (زنان آرتمیس)

آرکتایپ آرتمیس یک اسطوره یونانی است. درباره کلمه آرکتایپ که از دو کلمه آرک و تایپ تشکیل شده است که کلمه آرک به معنی اصیل بودن، قدیمی بودن است و تایپ یا تیپ هم به معنی الگو، مدل و مفاهیمی همچون این ها است که در زبان فارسی مفهوم کلی آرکتایپ به معنا کهن الگو به کار می رود. در واقع آرکتایپ یک الگو یا نمونه است که الگو ها و نمونه های دیگر از آن تقلید کرده و یا شباهت های زیادی به هم دارند.

واضح است که خصوصیات زنان فروردین در شخصیت شناسی کهن الگویی یونگ به زنان آرتمیس بسیار نزدیک است. زنان آرتمیس، زنانی پر قدرت، حامی، توانا و پر از انرژی هستند که در واقع میتوان گفت، بُعد مردانه وجودشان به قدری قدرت یافته و توانا است که باید از پس هر کاری بربیایند و برای تمام خواسته هایشان در تلاش باشند.

توجه به بُعد مردانه در زندگی زنان آرتمیس

از آنجایی که هر فردی در درون خود بُعد مردانه و زنانه دارد، زنان آرتمیس بُعد مردانه وجودشان را بیش از دیگر زنان زندگی میکنند. آموختن مهارت ها، آزادی خواهی، قدرت نمایی و دستیابی به خواسته ها نشان از وجود پر رنگ این بعد در وجود زنان آرتمیس است.

زنان آرتمیس حامی مادران

زنان آرتمیس میتوانند حامی مادران خود باشند، اگر در هر شرایطی مادر خود را ناتوان از به دست آوردن خواسته هایشان ببینند، دست او را میگیرند و به سمت هر آنچه که لازم است او را هدایت میکنند.

وجود زن آرتمیسی در خانواده

خانواده هایی که زنان آرتمیسی در درون خود دارند همیشه در این چالش قرار میگیرند بعد از این باید چگونه تلاش جدیدی را آغاز کنیم و هیچگاه در به دست آوردن یک امر جدید در هیچمشکلی در نمی مانند.

زنان آرتمیس

زنان آرتمیس معطوف به هدف هستند

از آنجایی که تنها رسیدن به هدف برای زنان آرتمیس دستاورد محسوب میشود، روش های جنگجویانه خود را برای رسیدن به هدف انتخاب میکنند، گاهی با آرامشی مصنوعی و گاهی با هیجانی کاملاً شفاف و نیرویی زیاد برای رسیدن به هدف خود تلاش میکنند. طبیعت، جنگل و کوه میتواند انرژی زنان آرتمیس را به بالا ترین سطح ببرد، زیرا درون پر جوش و خروش این زنان به واسطه طبیعت همگام و یکدست میشود.

زنان متولد فروردین چه مردانی را دوست دارد

از آنجایی که خصوصیات زنان متولد فروردین بسیار هیجانی، پر قدرت و رک هستند و مدام در حال به دست آوردن، کسب قدرت بیشتر و اجرایی کردن اهداف خود، قطعاً مردان تنبل در گروه مردانی هستند که سریعاً از انتخاب آنها حذف میشوند. اما نکته مهم در انتخاب زنان فروردینی از مردان مورد علاقه خود مردانی قوی و با پشتکار است که خودخواهی و غرور نداشته باشند. در واقع خودخواهی و غرور مانند ترمز دستی برای ارتباط عاطفی بین زنان متولد فروردین و دیگر مردان است.

هر چند که مردان قوی میتوانند در مواردی خود خواه باشند اما باید پذیرنده و با احساس نیز رفتار کنند که در کنار زنان فروردین دوام بیاورند. زنان فروردین به دلیل حامی بودن و هدفمند بودنشان برای مردان خود میتوانند مادری مهربان نیز باشند، او را کودکی فرض میکنند و برای رشد او تلاش میکنند، اما اگر مرد محبوب زنان متولد فروردین بخواهد همیشه کودک بماند قطعاً از نظر زنان فروردین می افتد و پس زده میشود. مهربانی و تلاش زنان متولد فروردین فقط برای رشد است و میخواهد همه در یک تلاش دسته جمعی به خواسته هایشان برسند.

چه مردانی زنان فروردینی را از خود دور می کنند

مردان بی حال و حوصله قطعاً میتوانند زنان فروردینی را به روزهای آخر خوشحالیشان نزدیک کنند، جنب و جوش و هیجان از صفات اصلی زنان فروردین است، اما باید بدانید زنان فروردین در عین جنب و جوش و هیجان عاقلانه نیز رفتار میکنند، از این رو اگر مرد همراه زنان فروردین در مواردی به زنان خود تکیه کنند او را قوی تر نیز جلوه میدهند. عاشق بودن بیش از حامی بودن برای یک نظر فروردین به چشم میاید، مردان عاشق که بتوانند بُعد زنانه وجود زنان فروردین را آگاه و بیدار کنند قطعاً در بهترین انتخاب های زنان فروردین جای میگیرند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید: چه کنیم دیگران عاشق ما شوند؟

مردانی که به دنبال زنان فروردینی هستند باید چه کار کنند؟

از این رو مردانی که میخواهند محبوب زنان فروردین باشند، نباید بی عرضه، تنبل و مغرور باشند و زمانی که بتوانند قلب فتح نکرده زنان فروردین را به دست بیاورند تا آخرین لحظه های عمر خود یک همسر مهربان، با اقتدار و از خود گذشته را در کنار خود خواهند داشت که میتوانند از وفاداری و بر آمدن از مشکلات در کنار او مطمئن باشند.

زنان مشهور متولد فروردین

  • ماریا شاراپوا (تنیسور روسی)
  • باربارا هیل (بازیگر آمریکایی)
  • ماریا کری (خواننده)
  • شیموس هنی (نویسنده مشهور)
  • فرتنسیس فورد

سوالات متداول

1. خصوصیات بارز زن فروردین چیست؟
احساس سرزندگی و هیجانات بالا از خصوصیات بارز زن متولد فروردین است. زن متولد فروردین میتواند پر از احساس زندگی و بالندگی باشد، به این گروه از زنان در سختی ها میتوان اعتماد کرد.

2. رگ خواب زن فروردین چیست؟
رگ خواب زنان متولد فروردین احساس امنیت است. شاید ظاهراً اینگونه نشان ندهند و خود نماد احساس اعتماد باشند و مایل باشند پشتوانه ایی قوی داشته باشند. اما در جایی که احساس اعتماد نکنند سرگردان میمانند.

3. تعریف کهن الگوی زن فروردین چیست؟
آرتمیس کهن الگویی است مملو از هیجانات و احساس سرزندگی و قدرت. زنان آرتمیس به تنهایی میتوانند احساس خوشایندی را از قدرتی که دارند تجربه کنند.

نظرات کاربران:
ساقی
پاسخ به این نظر
1401/3/30

من یه تیرماهی infp آرتمیس هستم D:

0 1
رضا دیبائی آرا
پاسخ به این نظر
1400/10/13

با سلام. سالها پیش علاقه وافری به روانشناسی و روانکاوی داشتم و الان هم دارم منتها در مورد ارتباط شخصیت و خلق و خو با زمان تولد هنوز برام یکسری مسائل مبهم هست.ناگفته نماند که پیش آمده در مواجه با زنان موجود در زندگی ام مانند مادر خاله زن دای و همسر که تنشی پیش آمده یا نه خواستم از قبل جزئیات اخلاقی رو بدونم کاملا منطبق دراومده.یک سوال مبهم برام اینکه این شکل شخصیت شناسی دارای زمینه های متفاوت در کشورهای متفاوت هست .مانند طالع بینی یا شخصیت شناسی خورشیدی،چینی هندو میباشد که تنها وجه مشترک اقوام این کشورها در قدمت تمدن و زبان و قومیت شان هست ولی مابقی تفاوت بسیار زیاد هست و نکته اینجاست که ستارگان و طالع و هستی همه یکی است و شب و روز و فضول در همه جا ی دنیا اتفاق میافتد در زمان خاص خودش پس چطور نگاهشان منباب ماه تولد انسانها دارای تفاوت هست.

2 1
aria
پاسخ به این نظر
1400/6/24

خانوم من فروردینیه کاملا درست بود

3 3
آتوسا
پاسخ به این نظر
1400/3/20

کاملا درسته خیلی جالبه که می‌بینم هر چیزی که در درونم هست اینجا گفته شده اما یک نکته در مورد مردان مورد علاقه ی زنان فروردینی که اینجا واضح گفته نشده این هستش که به همان اندازه که یک زن فروردینی دوست دارد که مرد مورد علاقه اش در عین صمیمیت تمام و کمال و ثابت قدم بودن در عشق و تکیه گاه و حامی و پشتوانه ای محکم بودن و همچنین همیشه همراه و همقدم بودن با زنش به همان اندازه مغرور بودن تمام و اقتدار وصلابتش در مقابل بقیه، بسیار برای یک زن فروردینی حایز اهمیت است

4 2
طوبی ام
پاسخ به این نظر
1400/2/19

بله، یک فروردینی ام . و ذره ذره از حرفاو کلمه ها که نوشته شده کاملن درسته، انگار خودم همه ویژگی های خودم رو با دستای خودم اینجا پیاده کردم

6 3
H
پاسخ به این نظر
1400/1/13

واقعا تمام و کمال نوشته شده و من فروردینی هستم

8 3
عرفان
پاسخ به این نظر
1398/10/9

من مرد فروردینی ای هستم که خانم فروردینی ای رو دوست دارم به این طالع بینی و خصوصیات مربوط به هر ماه و اینا اعتقاد نداشتم ولی یکم که خوندم فهمیدم واقعا خانومای فروردینی همینجورین که توی این متن نوشته شده دقیقا اون بنده خدایی که مارو اسیر خودش کرده همین خصوصیات رو داره و کارم واقعا سخته...

13 3
َشیما
پاسخ به این نظر
1398/1/14

خیلی جالب بود

5 1
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ