22006198 021

سکس تراپیست خوب در شرق تهران

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(17 رای)
سکس تراپیست خوب در شرق تهران

جهت رزرو فوری وقت مشاوره در مورد اختلالات جنسی یا انحرافات جنسی از سکس تراپیست خوب در شرق یا شمال تهران وقت بگیرید. مشاوره زناشویی، مشاوره جنسی و یا سکس تراپی از یک گروه می باشند که هدف درمان مشکل زوجین است. اختلالات جنسی معمولا عملکرد جنسی افراد را دچار مشکل میکند. مثل زود انزالی، دیر انزالی یا واژینیسموس و از این چنین موارد. و انحرافات جنسی شامل عورت نمایی، مازوخیسم جنسی، سادیسم جنسی، تماشاگری جنسی و غیره میباشد.

پیشنهاد می کنیم انجام دهید: تست آنلاین شخصیت جنسی

شناخت مسائل جنسی در شرق تهران

از منظر سکس تراپی یکی از مهم ترین راه های جلوگیری از خطای جنسی و اختلالات جنسی، شناخت مسائل جنسی و آگاهی نسبت به آنها است. این که چه رفتارهایی آسیب جنسی محسوب میشوند و چه رفتارهایی اختلال طبیعی جنسی هستند. همچنین از منظر سکس تراپیست شرق تهران نشانه سلامت روانی و جنسی میتواند زوجها را پویا تر کند. توجه داشته باشید بسیار از مشکلان جنسی به سادگی قابل درمان است، پس همسر خود را نا امید نکنید.

انواع خدمات و درمانهای سکس تراپیست

 1. زوج درمانی
 2. درمان کمبود علاقه جنسی در زنان
 3. درمان کمبود میل جنسی در مردان
 4. درمان زود انزالی
 5. درمان دیر انزالی
 6. درمان واژینیسموس
 7. مشاوه اختلالات ارگاسمی در زنان
 8. مشاوره آمیزشی زوجین
 9. مشاوره بر طرف کردن مقاربت دردناک (دیسپارونیا)
 10. مشاوره و درمان انواع اختلالات جنسی
 11. اعتیاد جنسی
 12. مشاوره پیش از ازدواج در مورد رابطه جنسی سالم
 13. مشاوره بهبود نارضایتی جنسیتی از همسر
 14. مشاوره علت نارضایتی از اندام همسر
 15. خود ارضایی در کودکان
 16. سکس تراپیست خوب در شرق تهران

جدول شیوع اعمال پارافیلیک در بیماران دچار پارافیلیا

جدول شیوع پارافیلیک

شرق تهران که دارای سکس تراپیست و مشاوره جنسی است از مقوله های روز دنیا استفاده میکنند. از آنجایی که تفکر نابجای سوال کردن در مورد رابطه جنسی، امروزه در حال از بین رفتن است و به گونه ایی اشتباه و غلط افراد همیشه درگیر احساس گناه و شرم از سوال کردن در مورد سکس و روابط جنسی نمیباشند. از اینرو سوال در مورد روانشناس بالینی و سکس تراپیست رو به افرایش است. یکی از مهمترین راه های جلوگیری از خطای جنسی و اختلالات جنسی، شناخت مسائل جنسی و آگاهی به آنهاست.

اینکه چه رفتارهایی جنسی محسوب میشوند، چه رفتارهایی اختلال جنسی هستند و چه رفتارهایی آمیزش عاطفی جنسی هستند و یا اینکه کدامشان غلط، آسیب رسان و پر خطر هستند و کدامشان درست، نشانه سلامت روانی و جنسی هر انسانی می تواند باشد.

مسائل جنسی در شرق تهران یا شمال تهران و صحبت درباره آنها به دلیل آنکه در خانه، مدرسه و محیط هایی که باید در مورد آنها آموزش می دیدیم، تابو محسوب شده و در سکوت و خفاء هر کسی به میزان فهم خودش، وارد روابط جنسی میشود؛ بنابراین بیشترین میزان دغدغه، اضطراب و آسیب را به دنبال دارد.

نکته مهم این است که امروزه ما متخصصانی داریم که علم آنها در مورد مسائل جنسی، پاسخ دادن به سوال های جنسی، و آموزش مهارت های جنسی و شناخت آسیب ها و اختلالات جنسی با رویکردهای 2022 در دنیا مطابقت دارد. زیرا همواره بررسی و خواندن جدیدترین پژوهش های بین المللی توسط روانشناسان مرکز مشاوره مکث انجام میگید.

این افراد متخصص روانشناس با گرایش سکس تراپی یا درمان جنسی، می توانند در هر حوزه ایی که مربوط به جنس و نیازهای جنسی است، به افرادی که نیازمند آموزش و دانستن و تربیت مسائل جنسی هستند، کمک کنند.

سکس بی عشق یا کاریزا چیست؟

سکس بی عشق یا کاریزا رابطه جنسی بدون هدف ارگاسم زنانه یا انزال مردانه است. با کاریزا، عاشقان از مزایای عشق جنسی بدون احساس انرژی از دست رفته برخوردار میشوند. و بدون نوسانات هورمونی موقت که به طور طبیعی به دنبال رابطه جنسی مرسوم مبتنی بر ارگاسم است. پس چه ارتباطی بین karezza و رفاه وجود دارد؟

بسیاری از مردم ادعا می کنند که ارگاسم "هورمون های آنها را متعادل می کند". در واقع، انزال و ارگاسم آغازگر چرخه ای از نوسانات هورمونی قابل اندازه گیری است. چند روز بعد، بدن به تعادل (هوموستاز) باز می گردد.

هدف اولیه از رابطه جنسی در انسان و سایر حیوانات تولید مثل است. از منظر ژنتیک، جنسیت انسان اساساً همان هدفی را دارد که جنسیت در حیوانات دیگر از منظر تنها تولید مثل. کشش جنسی مانند یک آهنربا عمل می کند و جفت ها را به هم نزدیک می کند. حداقل برای مدت طولانی که بچه دار شود.

با این حال، هنگامی که "کار انجام می شود"، عاشقان اغلب حفظ جذابیت طولانی مدت را چالش برانگیز می دانند. این حتی برای گونه های پیوندی مانند ما نیز صادق است. Karezza یک راه حل ممکن ارائه می دهد.

آیا به دلیل تأثیرات آن بر فیزیولوژی انسان کار می کند؟

تثبیت متابولیسم مفید

من که در کشور مادری خود به عنوان یک پزشک آموزش دیده ام، گمان می کنم که کاریزا ممکن است متابولیسم بدن را به روش های مفیدی تثبیت کند. ما می دانیم که رابطه جنسی مرسوم و مبتنی بر ارگاسم، فعالیت هورمونی را برای مدت کوتاهی به سطوح بالایی سوق میدهد. احساسات خوب و لذت در دوران عشق ورزی بیشتر از این تغییرات در سراسر بدن ناشی می شود.

در رابطه جنسی متعارف، احساسات شادی بخش به هنگام ارگاسم یا انزال «ترک می کنند». به سرعت، ما بسیار متفاوت احساس می کنیم. این تغییر نتیجه طبیعی عواقب هورمونی است.

عشق ورزی در طول رابطه جنسی معمولی اغلب مکانیکی است و بر تلاش برای رسیدن به اوج ارگاسم متمرکز است. در مقابل، عشق ورزی کاریزا آهسته است، با اوج کم یا بدون اوج شدید. شما روی خود و شریک زندگی تان تمرکز می کنید.

مدیتیشن آرامش بخش یا داروی آرامش بخش

به نظر می رسد که این رویکرد کندتر به رابطه جنسی ممکن است تا زمانی که هر دوی شما بخواهید، فعالیت هورمونی مفید را در سطح لذت بخشی حفظ کند. عشق ورزی را مانند نوشیدن یک مدیتیشن آرامش بخش برای ساعت ها با معشوق خود در نظر بگیرید. در مقابل، رابطه جنسی معمولی مانند داروی آرامیش بخش سریع عمل می کند.

پس از درگیر شدن در عشق ورزی، شما احساس خستگی، تخلیه یا فرسودگی نمی کنید. شما احساس می کنید پرانرژی، درخشان، و گویی مغز شما شاداب تر است فعالیت می کنید.

سکس تراپیست زن در شرق تهران

شما می توانید با انتخاب سکس تراپیست زن که همجنس شما است راحت تر مشکلات خود را بیان کنید. این موضوع شامل آقایان نیز می شود که از سکس تراپیست مرد استفاده کنند. هر چند از منظر حرفه ای تفاوتی بین آنها وجود ندارد.

مشاوران سکس تراپی، اشخاصی هستند که میتوان از طریق مشاوره تلفنی، آنلاین یا حضوری (مشاوران مرد و زن) در مورد مسائل جنسی از آنان سوال کرد و مشکلات را حل نمود.

صحبت در مورد روابط

امروزه هر فردی میتواند به راحتی در مورد روابط خود و احساساتش اطلاعات کسب کند و بداند در چه مواردی درست و یا غلط عمل میکند. اگر فردی همیشه ذهنش درگیر روابط جنسی است و احساس میکند چیزی در این بین کم یا زیاد است، دیگر مانند گذشته نیازمند پنهان کاری و خجالت و شرم نیست.

بهزاد متین، سکس تراپیست خوب در شمال تهران معتقد است «اختلالات جنسی امروزه یکی از شایع ترین معضلات مسائل جنسی است که ریشه در ناآگاهی و ترس از گفتن دارد».

روانشناس سکس تراپ بالینی

نکته مهم دیگری که وجود دارد حضور روانشناس سکس تراپ بالینی است. سکس تراپیست بالینی معمولا درک عمیق تری از مشکلات جنسی افراد دارد. امروزه، ما متخصصانی داریم که علم آنها در مورد مسائل جنسی، پاسخ دادن به سوال های جنسی، آموزش مهارت های جنسی، شناخت آسیبها و اختلالات جنسی است. این روانشناسان سکس تراپیست بالینی با گرایشهای مختلف میتوانند در هر حوزه ایی که مربوط به نیازهای جنسی، به افرادی که نیازمند آموزش و دانشتن و تربیت مسائل جنسی هستند کمک کنند.

سکس تراپیست

آسیب مشاوره نگرفتن از سکس تراپ

پیش از همه این موارد باید بدانیم، تابو بودن و زشت و قبیح دانستن مسائل جنسی و صحبت نکردن درباره آنها افراد بسیاری و از جمله خودمان و جامعه را متضرر میکند. هر چقدر هر فردی در مورد مسائل جنسی اطلاعات بیش تری داشته باشد، احتمال آسیب برای او و به همین منوال جامعه او کم تر است. مشاوران سکس تراپ کلینیک مکث میتوانند از طریق مشاوره تلفنی، آنلاین یا حضوری مشکلات جنسی شما را بر طرف کنند.

اختلالات جنسی امروزه یکی از شایع ترین معضلات مسائل جنسی است، که ریشه در ناآگاهی، و ترس از گفتن دارد. مثلا زوجی که نمیتوانند با یکدیگر رابطه جنسی خوبی برقرار کنند، به مرور به سردی و جدایی از یکدیگر می رسند، اما اگر همین زوج با شناخت خودشان، بدنشان، و مسائل جنسی که میتواند ارتباط همسری این دو را استحکام ببخشد آشنا بشوند میتوانند از زندگی در کنار یکدیگر لذت بیش تری ببرند و رابطه شان را انسجام ببخشند.

آگاهی از نوع لذت بردن از رابطه با همسر خود، خجالت نکشیدن از خودمان، بدنمان و دانستن آنچه که می تواند ایرادات ما را در این مسائل بشناسد و بررسی کند و پس از آن راهکار درستی را در جلوی پای ما قرار بدهد، به وسیله یک مشاوره سکس تراپ و یا مشاوره مسائل جنسی به دست می آید.

سوالات متداول

1. تفاوت انحراف جنسی با اختلال جنسی در چیست؟
اختلال جنسی یک مشکل در عملکرد جنسی می باشد که هنجار است مثل زود انزالی یا واژینیسموس. ولی انحراف جنسی مشکلی آسیب زننده برای خود فرد و دیگران است، مانند عورت نمایی یا سادیسم جنسی.

2. آیا زود انزالی قابل درمان است؟
زود انزالی معمولا با تکنیکهای سکس تراپیست و کمک های داروی روانپزشک قابل درمان می باشد.

3. برای درمان واژینیسموس باید چه کار کرد؟
با توجه به علت های مختلف شکل گیری واژینیسموس ابتدا موضوع بایستی توسط یک روانشناس ارزیابی شود و بعد از آن مداخله درمانی صورت یرد.

4. برای درمان انحرافات جنسی چه کار باید کرد؟
معمولا درمان یا مدیریت انحرافات جنسی سخت است ولی در صورت همکاری مراجع کننده قابل اصلاح رفتاری یا شناختی می باشد.

5. آیا خوب است که فردی شکاک باشیم؟
شک و تردید مثبت به تفکر انتقادی دامن می زند - شما را تشویق می کند تا درک عمیق تری از رویدادها یا چیزها به دست آورید. به جای اینکه حقیقت را بدیهی بدانید، آن را زیر سوال می برید.

6. نقش تفاوت های جنسی در رشد و عملکرد مغز چیست؟
زنان دارای حجم بیشتری در قشر جلوی پیشانی، قشر اوربیتوفرونتال، قشر تمپورال فوقانی، قشر جداری جانبی و اینسولا بودند. نرها به طور متوسط حجم بیشتری در ناحیه گیجگاهی و پس سری شکمی داشتند. هر یک از این مناطق مسئول پردازش انواع مختلف اطلاعات هستند.

7. عملکرد اجرایی چگونه با رشد مغز مرتبط است؟
این واقعیت که قشر جلوی مغز هم آهسته رشد می‌کند و هم برای کنترل اجرایی مهم است، به این پیشنهاد منجر شده است که توسعه عملکرد اجرایی ارتباط نزدیکی با بلوغ قشر جلوی مغز دارد.

8. نظریه جنسی مغز چیست؟
نظریه انتخاب شغلی مغز-جنس نشان می‌دهد که مردان و زنان در مشاغل معمولی مردانه، الگوی مردانه توانایی شناختی را از نظر عملکرد فضایی بهتر از کلامی در آزمون‌های شناختی با الگوی معکوس برای زنان و مردان در مشاغل معمولی زن نشان می‌دهند.

9. چرا مغز ما به رابطه جنسی نیاز دارد؟
برخی از محققان نتیجه می‌گیرند که به این دلیل است که رابطه جنسی رشد سلول‌های مغز را در مناطقی از مغز که با حافظه مرتبط است افزایش می‌دهد، در حالی که برخی دیگر پیشنهاد می‌کنند که این به دلیل «درخشش پسین» جنسی است که ما را مملو از دوپامین و اکسی توسین پمپ می‌کند.

10. رابطه جنسی چه تاثیری بر مغز دارد؟
برخلاف تصور رایج، هورمون‌های جنسی در سراسر مغز مردان و زنان از طریق گیرنده‌های ژنومی و غیر ژنومیک عمل می‌کنند. بسیاری از عملکردهای عصبی و رفتاری تحت تأثیر استروژن ها قرار می گیرند، از جمله خلق و خو، عملکرد شناختی، تنظیم فشار خون، هماهنگی حرکتی، درد و حساسیت به مواد افیونی.

11. آیا رابطه جنسی می تواند عملکرد مغز را بهبود بخشد؟
از منظر سکس تراپیست شرق تهران؛ رابطه جنسی منظم ممکن است عملکرد شناختی کلی را در افراد مسن بهبود بخشد. این فقط حافظه شما نیست که از لغزش های منظم بین ورق ها سود می برد - رابطه جنسی مکرر همچنین برای تسلط کلامی، زبان، تسلط بصری، و توانایی دیداری-فضایی یا توانایی قضاوت در مورد فضای بین اشیا مفید است.

12. آیا رابطه جنسی مکرر برای مغز مفید است؟
هم مردان و هم زنانی که فعالیت جنسی بیشتری داشتند، در این آزمایشات بهتر از آنهایی که رابطه جنسی کمتری داشتند، عمل کردند. در یک مطالعه بعدی، محققان دریافتند که داشتن رابطه جنسی حداقل یک بار در هفته به شدت پیش بینی کننده بهبود عملکرد شناختی، به ویژه روانی کلامی است.

13. آیا رابطه جنسی باعث افزایش دوپامین می شود؟
صمیمیت جنسی همچنین می تواند به کاهش احساس اضطراب و افسردگی کمک کند زیرا باعث ترشح سه ماده شیمیایی تقویت کننده خلق و خو می شود - دوپامین، اندورفین و اکسی توسین.

14. آیا رابطه جنسی باعث افزایش سروتونین می شود؟
رابطه جنسی باعث افزایش سروتونین می شود که به بهبود خلق و خوی شما و مبارزه با افسردگی کمک می کند. علاوه بر این، یکی از هورمون‌هایی که در طول ارگاسم ترشح می‌شود، سروتونین است که باعث می‌شود از استرس و اضطراب خلاص شوید.

15. از منظر سکس تراپیست شرق تهران چند بار رابطه جنسی در هفته سالم است؟
یک زن و شوهر چقدر باید رابطه جنسی داشته باشند؟ کارشناسان می گویند یک بار در هفته یک پایه معمول است. این آمار تا حدودی به سن بستگی دارد: افراد 40 و 50 ساله معمولاً در حدود آن خط پایه قرار می گیرند، در حالی که افراد 20 تا 30 ساله معمولاً دو بار در هفته به طور میانگین می رسند.

16. آیا مردان به رابطه جنسی نیاز دارند؟
یکی از بزرگترین تفاوت های بین شما و شوهرتان این واقعیت است که او رابطه جنسی را به عنوان یک نیاز فیزیکی مشروع تجربه می کند. همانطور که بدن شما به شما می گوید که چه زمانی گرسنه، تشنه یا خسته هستید، بدن شوهرتان نیز به او می گوید که چه زمانی نیاز به رهایی جنسی دارد.

17. عدم رابطه جنسی در مرد چه تاثیری دارد؟
مردانی که رابطه جنسی را متوقف می کنند در معرض خطر بیشتری برای مشکلات پروستات، اختلال عملکرد جنسی و سایر عوارض جانبی قرار دارند. خبر خوب این است که این مشکلات قابل کنترل هستند و زندگی جنسی شما می تواند بهبود یابد. یک سبک زندگی سالم برای عملکرد جنسی مناسب و سلامت قلب بسیار مهم است.

18. آیا رابطه جنسی باعث افزایش نوروپلاستیسیته می شود؟
اینکه رابطه جنسی می‌تواند باعث ایجاد نوروپلاستیسیته در سراسر مغز شود، اهمیت درک مکانیسم‌های عصبی وابسته به جنسیت مغز در حال تغییر را برای بهبود تفسیر نتایج در مورد مردان و زنان برجسته می‌کند.

19. چه ماده شیمیایی بعد از رابطه جنسی آزاد می شود؟
اکسی توسین در هیپوتالاموس تولید می شود و در طول رابطه جنسی، زایمان و شیردهی برای کمک به عملکرد تولید مثل آزاد می شود. تأثیرات جسمی و روانی از جمله تأثیرگذاری بر رفتار و احساسات اجتماعی دارد.

20. کدام هورمون مسئول رابطه جنسی است؟
یافته‌ها: تستوسترون نقش اصلی را در کنترل و هماهنگ‌سازی میل و برانگیختگی جنسی مردان دارد و در سطوح چندگانه عمل می‌کند. بر این اساس، متاآنالیز نشان می دهد که درمان با تستوسترون برای افراد هیپوگنادال می تواند میل کم و اختلال نعوظ را بهبود بخشد.

افزودن نظر:
captcha