22004925 021

سکس تراپیست خوب در شرق تهران

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)
سکس تراپیست خوب در شرق تهران

برای مشاوره گرفتن از سکس تراپیست خوب در شرق تهران با کلینیک مکث تماس بگیرید. مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بیمه های مختلف خدمات روانشناسی و روانپزشکی می باشد. مشاوره های جنسی یا سکس تراپی شامل درمان اختلالات جنسی و انحرافات جنسی می شوند. اختلالات جنسی معمولا در عملکرد جنسی افراد مشکلی دیده می شود مثل زود انزالی، دیر انزالی یا واژینیسموس و غیره. ولی انحرافات جنسی شامل عورت نمایی، مازوخیسم جنسی و بسیاری از موارد دیگر می شود.

پیشنهاد می کنیم انجام دهید: تست آنلاین شخصیت جنسی

شناخت مسائل جنسی

از منظر سکس تراپیست خوب در شرق تهران یکی از مهم ترین راه های جلوگیری از خطای جنسی و اختلالات جنسی، شناخت مسائل جنسی و آگاهی نسبت به آنها است. این که چه رفتارهایی هنجار جنسی محسوب میشوند، چه رفتارهایی اختلال جنسی هستند، و چه رفتارهایی آمیزش عاطفی جنسی هستند، و یا اینکه کدامشان غلط، آسیب رسان و پر خطر هستند و کدامشان درست. همچنین ا نظر سکس تراپیست خوب در شرق تهران نشانه سلامت روانی و جنسی هر انسانی می تواند باشد. مسائل جنسی و صحبت درباره آنها به دلیل آنکه در خانه، مدرسه و محیط هایی که باید در مورد آنها آموزش میدیده ایم تابو محسوب می شده و در سکوت و خفا، هر کسی به میزان فهم خود وارد روابط جنسی شده، بنابراین بیشترین میزان دغدغه، اضطراب و آسیب را به دنبال دارد.

/// شماره های تماس ///

حفظ انگیزه در مسیر شغلی

شما به یک مربی انگیزشی احتیاج دارید که شما را نسبت به کار مشتاق کند و سازمان شما را ارتقا ببخشد. از شبکه همکاری تجاری خود بپرسید یا با یک مربی صحبت کنید تا بفهمید چه کسی را به شما توصیه می کنند. از صنعت پیرامون امور انگیزشی، سخنرانان و نویسنده ها بیشتر آگاه شوید. روش هایی را که به واسطه آن ها می توان به شما کمک کرد تا در مورد کسب و کار خود مشتاق تر شوید درک کنید.

به تنهایی برای یافتن چند سخنران و نویسنده که ممکن است برای شما جالب باشند وقت بگذارید و تحقیقات کافی را انجام دهید. سریع نروید و کل پول خود را صرف اولین بسته انگیزشی که پیدا کردید نکنید. کتابخانه محلی خود را بررسی کنید، مرکز پخش عمومی محلی را بررسی کنید.

انواع خدمات و درمانهای سکس تراپیست

 1. زوج درمانی
 2. درمان کمبود علاقه جنسی در زنان
 3. درمان کمبود میل جنسی در مردان
 4. درمان زود انزالی
 5. درمان دیر انزالی
 6. درمان واژینیسموس
 7. مشاوه اختلالات ارگاسمی در زنان
 8. مشاوره آمیزشی زوجین
 9. مشاوره بر طرف کردن مقاربت دردناک (دیسپارونیا)
 10. مشاوره و درمان انواع اختلالات جنسی
 11. اعتیاد جنسی
 12. مشاوره پیش از ازدواج در مورد رابطه جنسی سالم
 13. مشاوره بهبود نارضایتی جنسیتی از همسر
 14. مشاوره علت نارضایتی از اندام همسر
 15. خود ارضایی در کودکان
 16. سکس تراپیست خوب در شرق تهران

جدول شیوع اعمال پارافیلیک در بیماران دچار پارافیلیا

جدول شیوع پارافیلیک

سکس و مشاوره سکس تراپ از مقوله های قابل پرسش امروزی میباشد. از آنجایی که تفکر نابجای سوال کردن در مورد رابطه جنسی، امروزه در حال از بین رفتن است و به گونه ایی اشتباه و غلط افراد همیشه درگیر احساس گناه و شرم از سوال کردن در مورد سکس و روابط جنسی نمیباشند، از اینرو سوال در مورد مشاوره سکس تراپ و سکس تراپیست خوب در شرق تهران رو به افرایش است. یکی از مهمترین راه های جلوگیری از خطای جنسی و اختلالات جنسی، شناخت مسائل جنسی و آگاهی به آنهاست.

اینکه چه رفتارهایی جنسی محسوب میشوند، چه رفتارهایی اختلال جنسی هستند و چه رفتارهایی آمیزش عاطفی جنسی هستند و یا اینکه کدامشان غلط، آسیب رسان و پر خطر هستند و کدامشان درست، نشانه سلامت روانی و جنسی هر انسانی می تواند باشد.

مسائل جنسی و صحبت درباره آنها به دلیل آنکه در خانه، مدرسه و محیط هایی که باید در مورد آنها آموزش می دیدیم، تابو محسوب شده و در سکوت و خفاء هر کسی به میزان فهم خودش، وارد روابط جنسی میشود؛ بنابراین بیشترین میزان دغدغه، اضطراب و آسیب را به دنبال دارد.

نکته مهم سکس تراپیست خوب در شمال تهران (بهزاد متین) این است که امروزه ما متخصصانی داریم که علم آنها در مورد مسائل جنسی، پاسخ دادن به سوال های جنسی، و آموزش مهارت های جنسی و شناخت آسیب ها و اختلالات جنسی است (سکس تراپ).

این افراد متخصص روانشناس با گرایش سکس تراپی یا درمان جنسی، می توانند در هر حوزه ایی که مربوط به جنس و نیازهای جنسی است، به افرادی که نیازمند آموزش و دانستن و تربیت مسائل جنسی هستند، کمک کنند.

تابو بودن مسائل جنسی

پیش از همه این موارد باید بدانیم تابو بودن و زشت و قبیح دانستن مسائل جنسی و صحبت درباره آنها، افراد بسیاری و از جمله خود و جامعه را متضرر میکند. هر چقدر فردی در مورد مسائل جنسی اطلاعات بیشتری داشته باشد، احتمال آسیب برای او و به همین منوال جامعه او کمتر است.

مشاوران سکس تراپی، اشخاصی هستند که میتوان از طریق مشاوره تلفنی (مشاوران مرد و زن) در مورد مسائل جنسی از آنان سوال کرد و مشکلات را حل نمود.

صحبت در مورد روابط

امروزه هر فردی میتواند به راحتی در مورد روابط خود و احساساتش اطلاعات کسب کند و بداند در چه مواردی درست و یا غلط عمل میکند. اگر فردی همیشه ذهنش درگیر روابط جنسی است و احساس میکند چیزی در این بین کم یا زیاد است، دیگر مانند گذشته نیازمند پنهان کاری و خجالت و شرم نیست.

بهزاد متین، سکس تراپیست خوب در شمال تهران معتقد است «اختلالات جنسی امروزه یکی از شایع ترین معضلات مسائل جنسی است که ریشه در ناآگاهی و ترس از گفتن دارد».

خانم النا باقر زاده روانشناس بالینی

نکته مهم سکس تراپیست خوب در شرق تهران (خانم النا باقر زاده روانشناس بالینی) این است که امروزه، ما متخصصانی داریم که علم آنها در مورد مسائل جنسی، پاسخ دادن به سوال های جنسی، آموزش مهارت های جنسی، شناخت آسیب ها و اختلالات جنسی است (سکس تراپ). این افراد متخصص روانشناس با گرایش سکس تراپی، یا درمان جنسی، می توانند در هر حوزه ایی که مربوط به جنس، و نیازهای جنسی است، به افرادی که نیازمند آموزش و دانشتن و تربیت مسائل جنسی هستند کمک کنند.

رزومه کاری و حرفه ای

 • عضو انجمن روانشناسی
 • عضو سازمان تئوری انتخاب در موسسه ویلیام گلاسر
 • سکس تراپیست
 • خانواده درمانگر
 • زوج درمانگر
 • بهبود روابط بین فردی
 • درمان آسیبهای خیانت
 • مشاور پیش از ازدواج
 • مشاور پیش از طلاق
 • سابقه 10 ساله در زوج درمانی

برگزار کننده دوره ها و سمینارهای

 • رمز و رازهای وفاداری
 • رهایی از باجگیری عاطفی
 • سیاستهای جذاب زنانه
 • زنان و معجزه اعتماد به نفس
 • مدیریت گفتگو در روابط
 • روابط خاص زناشویی
 • آموزش والدین برای ارتقا هوش هیجانی کودکان
 • پایان نامه برتر (بررسی رابطه رضایت جنسی، تعهد و رضایت زناشویی)
 • (رابطه نوع فرزند پروری والدین و اعتماد به نفس در کودکان)

بخشی از دوره های گذرانده شده

 • باجگیری عاطفی
 • دوره های نظریه انتخاب با تدریس استاد دکتر علی صاحبی
 • اینیاگرام (تیپ شناسی شخصیت)
 • رنگ درمانی
 • افسردگی و درمان آن
 • خانواده درمانی
 • تربیت جنسی کودکان
 • شناخت اختلالات و انحرافات جنسی
 • طرحوار درمانی

سکس تراپیست

آسیب در نگرفتن مشاوره از سکس تراپ

پیش از همه این موارد باید بدانیم، تابو بودن و زشت و قبیح دانستن مسائل جنسی و صحبت نکردن درباره آنها افراد بسیاری و از جمله خودمان و جامعه را متضرر میکند. هر چقدر هر فردی در مورد مسائل جنسی اطلاعات بیش تری داشته باشد، احتمال آسیب برای او و به همین منوال جامعه او کم تر است. مشاوران سکس تراپی هستند که میتوان از طریق مشاوره تلفنی(مشاوران مرد، و زن) در مورد این مسائل نیز ازشان سوال کرد و مشکلاتمان را حل کنیم.

خانم النا باقر زاده سکس تراپیست خوب در شرق تهران معتقد است؛ اختلالات جنسی امروزه یکی از شایع ترین معضلات مسائل جنسی است، که ریشه در ناآگاهی، و ترس از گفتن دارد.

مثلا زوجی که نمیتوانند با یکدیگر رابطه جنسی خوبی برقرار کنند، به مرور به سردی و جدایی از یکدیگر می رسند، اما اگر همین زوج با شناخت خودشان، بدنشان، و مسائل جنسی که میتواند ارتباط همسری این دو را استحکام ببخشد آشنا بشوند میتوانند از زندگی در کنار یکدیگر لذت بیش تری ببرند و رابطه شان را انسجام ببخشند.

آگاهی از نوع لذت بردن از رابطه با همسر خود، خجالت نکشیدن از خودمان، بدنمان و دانستن آنچه که می تواند ایرادات ما را در این مسائل بشناسد و بررسی کند و پس از آن راهکار درستی را در جلوی پای ما قرار بدهد، به وسیله یک مشاوره سکس تراپ و یا مشاوره مسائل جنسی به دست میآید. امروزه هر مرکز مشاوره ایی که مشاوره فردی و یا ازدواج و پیش از آن را ارائه میدهد، مشاوران سکس تراپی هم دارد که می توانند در این حوزه به افرادی که نیازمند کمک هستند راهنمایی برسانند. بنابراین، باید بدانیم، مسائل جنسی و دانستن در مورد آنها نه تنها هراسندارد بلکه احتمال آسیب را برای هر فردیو همچنین یک جامعه پایی می آورد. و هر چقدر این احتمال آسیب کم تر باشد، دنیای کم خطر تر، روان سالم تر و احساس خوشایندتری را تجربه می کنیم.

سوالات متداول

1. تفاوت انحراف جنسی با اختلال جنسی در چیست؟
اختلال جنسی یک مشکل در عملکرد جنسی می باشد که هنجار است مثل زود انزالی یا واژینیسموس. ولی انحراف جنسی مشکلی آسیب زننده برای خود فرد و دیگران است، مانند عورت نمایی یا سادیسم جنسی.

2. آیا زود انزالی قابل درمان است؟
زود انزالی معمولا با تکنیکهای سکس تراپیست و کمک های داروی روانپزشک قابل درمان می باشد.

3. برای درمان واژینیسموس باید چه کار کرد؟
با توجه به علت های مختلف شکل گیری واژینیسموس ابتدا موضوع بایستی توسط یک روانشناس ارزیابی شود و بعد از آن مداخله درمانی صورت یرد.

4. برای درمان انحرافات جنسی چه کار باید کرد؟
معمولا درمان یا مدیریت انحرافات جنسی سخت است ولی در صورت همکاری مراجع کننده قابل اصلاح رفتاری یا شناختی می باشد.

افزودن نظر:
captcha