لوگوی اینجامکث

موفقیت در کار

موسسه گالوپ (GALLUP) آمریکا که میلیون ها نفر در سراسر دنیا را استعدادیابی کرده است، طی تحقیقات منظم و طولانی به این نتیجه رسیده است که چنانچه فردی مسیر شغلی و تحصیلی خود را هم سو با استعدادش انتخاب کند، 6 برابر موفق تر از بقیه افراد جامعه خواهد بود. نمونه آن را در مسابقات المپیک توکیو دیدید که یک دختر ژاپنی تنها با 13 سال سن، به مدال طلای مسابقات اسکیت دست پیدا کرد. آیا این نمونه یک کشف بارز استعداد نیست؟

مشاوره روانشناسی

خدمات روانشناسی موفقیت در کار

1

روانشناسی صنعتی و سازمانی

2

روانشناسی ورزشی

3

کوچینگ فردی و سازمانی

4

استعداد یابی

5

تدوین و اجرای کانون ارزیابی

6

ارزیابی سلامت روان و شخصیت

7

آموزش و یادیگری شایستگی ها

8

آموزش و یادگیری مهارت های شغلی

9

تدوین شناسنامه شغلی برای سازمانها

10

تجزیه و تحلیل شغل

چرا اینجا مکث؟

مرکز مشاوره مکث تنها به درمان نمی پردازد بلکه تخصص بسیار ویژه ای در زمینه همکاری با سازمان ها مدیران پرسنل در زمینه هایی مختلفی که پیش تر به آن اشاره کردیم دارد. گروه مکث سابقه بسیار درخشان و افتخار همکاری با سازمانهای بزرگی را در کارنامه خود دارد. شما عزیزان نیزمی توانید در جهت رشد و توسعه فردی خود یا شرکتتان از خدمات مختلف مرکز مشاوره مکث استفاده کنید. مرکز مشاوره مکث را می توان در بین مراکز مشاوره، سرآمد و پیشرو در زمینه روانشاسی صنعتی و سازمانی دانست که افراد مشغول در این مرکز، هر کدام دارای سابقه بسیار درخشانی در این زمینه می باشند. اگر برای شرکت خود نیاز به مشاوره دارید که با روند و رزومه گروه مکث هم بیشتر آشنا بشوید، این مژده را به شما می دهیم که جلسه اول که شامل آسیب شناسی و دادن پلن می شود را به صورت رایگان برای مجموعه شما در نظر گرفته ایم. اگر هم نیاز به جلساتی در زمینه روانشناسی ورزشی و روانشناسی کار دارید می توانید با یک جلسه ارزیابی و انجام تست های لازم وضعی فعلی خود را ارزیابی کرده و در صورت لزوم در کنار یک روانشناس ادامه مسیر خو را بروید.

تست موفقیت شغلی:

تست موفقیت شغلی

تست رضایت شغلی:

تست رضایت شغلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
در کمتر از 3 دقیقه وقت مشاوره خود را بصورت آنلاین تعیین نمایید...
پنج شنبه
3 خرداد
شنبه
5 خرداد
یکشنبه
6 خرداد
دوشنبه
7 خرداد
سه شنبه
8 خرداد
چهارشنبه
9 خرداد
اینجا مکث

مرکز سکس تراپی مکث

مرکز مشاوره مکث با داشتن روانشناس بالینی و روانپزشک در زمینه مدیریت و حل اختلالات و انحرافات جنسی به شما کمک زیادی می کند، یکی از مهمترین نکات در حل مشکلات جنسی تشخیص صحیح و دقیق پس از ارزیایبی اولیه است. به این مورد توجه داشته باشید که در بیشتر مواقع مراجع کننده برچشسب اشتباهی به مشکل جنسی خود می زند و به همین دلیل مسیری اشتباه را برای درمان خود انتخاب می کند.

روند انجام مشاوره روانشناسی در کلینیک مکث

ارزیابی و تشخیص

ارزیابی و تشخیص

ارزیابی اولیه توسط روانشناس متخصص

1
اجرای تستهای تکمیلی

اجرای تستهای تکمیلی

تفسیر تستها توسط روانسنج، بررسی نتایج توسط گروه روانشناسی و سپس اعلام تعداد جلسات مورد نیاز مراجع کننده

2
شروع درمان

شروع درمان

شروع درمان یا مشاوره توسط روانشناس متخصص در حوزه مورد نظر

3

طرف های قرارداد با مرکز مشاوره مکث

Sepah Bank
Tejarat Bank
Saderat Bank
Industry and Mine Bank
Keshavarzi Bank
Central Bank

سوالات متداول

آیا مرکز مکث کوچ توسعه فردی هم دارد؟

بله مرکز مشاوره مکث، کوچ توسعه فردی در زمینه مهارت های روانشناختی و مدیریت منابع انسانی را دارد که در این صورت به عوان کوچ با منترو خدمات خود را ارائه می دهند.

آیا خدمات روانشناسی صنعتی سازمانی گروهی است یا فردی؟

در صورتی که مخاطب سازمان باشد گروه مکث با داشتن تیمی متخصص خدمات خود را ارئه می دهد ولی در صورتی که مدیر یا پرسنلی نیاز به مشاوره شغلی داشته باشد توسط روانشناسهای روه مکث به صورت انفرادی با او کار می شود.

روانشناس ورزشی چه نقشی دارد؟

نقش روانشناسی ورزشی در دنیای حرفه ای به قدری مهم است که تقریبا تمام تیم های دنیا در هر هر رشته ای یک روانشنناس را به صورت کامل یا به صورت پروژه ای در اختیاز می گیرند تا بتوانند بهترین عملکرد را در زمان مسابقات داشته باشند.

آیا بین سلامت روان و موفقیت شغلی هم ارتباط وجود دارد؟

بله ارتباط بسیار زیادی بین نوع شخصیت سلامت روان و موفقیت در کار دیده می شود به گونه ای که می تواند راه رسیدن به هدف را بسیار کوتاه کند. در نظر داشته باشدی که روانشناسی علمی در کار چیزی جدا از روانشناسی زرد انگیزشی است که تنها و به صورت یکباره شما را مانند بادکنکی باد می کند و پس از چند روز باد آن بادکند می خوابد. که به قول معروف می توان گت همان آش و همان کاسه.

تماس با مرکز مشاوره مکث

برای دریافت خدمات مشاوره روانشناسی با ما تماس بگیرید...