22006198 021

آثار و پیامدهای سکس چت چیست؟

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(6 رای)
آثار و پیامدهای سکس چت چیست؟

سکس چت یکی از روش های وحشتناک و خطرناک است که می تواند افراد را دچار اعتیاد به سکس چت کند در این مقاله 5 دسته از آنها را به شما معرفی خواهیم کرد. سکس چت معمولا در جهت ارضای نیاز های جنسی می باشد که امروزه در بین نوجوانان و جوانان متاسفانه دیده شده است و دخترها و پسرهای زیادی برای ارضای نیازهای خود اقدام به انجام این کار می کنند. در این روش طرفین با استفاده از تکنولوژی هایی همچون موبایل، رایانه اقدام به سکس چت می کنند و با استفاده از فیلم، صدا، عکس و کلمات شروع به تحریک یکدیگر می کنند و در نهایت ارضا می شوند.

علت روی آوردن افراد به سکس چت چه عواملی می باشد؟

افرادی که به سکس چت روی می آورند چند دسته می باشند که در ادامه مطلب به آنها می پردازیم و آنها را بررسی می کنیم.

دسته اول:

آن دسته از افرادی هستند که از همسر خود به دلیل مسائل کاری و یا مسافرت دور هستند و نمی توانند زیاد یکدیگر را ببینند و برای ارضای نیاز های جنسی خود به سکس چت روی می آورند و در نتیجه یکدیگر را ارضا می کنند.

دسته دوم:

افراد متاهلی هستند که فکر می کنند سکس چت به دلیل اینکه از نظر جسمی به یکدیگر نزدیک نیستند و کاری نمی کنند خیانت محسوب نمی شود و برای ارضای نیازهای خود و خوش گذرانی به سکس چت روی می آورند و دور از چشم همسر خود این کار را انجام می دهند. اما خوب است بدانید که سکس چت به غیر از همسر خود با افراد دیگر یک خیانت محسوب می شود. پس در ادامه ممکن است کار به طلاق رسمی یا طلاق عاطفی بینجامد.

دسته سوم:

آن دسته از افرادی هستند که نمی توانند یک رابطه واقعی را با فرد مورد نظر خود ایجاد کنند و به رابطه های مجازی روی می آورند این افراد ممکن است دچار کمبود اعتماد به نفس، مشکلات جسمی، ترس از جنس مخالف را داشته باشند بنابراین برای ارضای نیازهای روحی و روانی و جنسی خود به رابطه های مجازی روی می آورند.

پیشنهاد می کنیم انجام دهید: تست شخصیت جنسی

دسته چهارم:

آن دسته از افرادی هستند که برای تنوع و وقت گذرانی به رابطه های مجازی روی می آورند زیرا در رابطه مجازی مسئولیت پذیری کمتر می باشد و فرد فقط برای اینکه برای چند ساعت لذت ببرد و خوش گذرانی کند به رابطه های مجازی و سکس چت روی می آورد.

دسته پنجم:

آن دسته از افرادی هستند که به دلیل مشکلات اقتصادی و نداشتن شرایط کافی نمی توانند اقدام به ازدواج کنند و برای رفع نیاز های جنسی خود به رابطه های مجازی و یا سکس چت روی می آورند و این رابطه برای آنها جایگزین خوبی برای رابطه جنسی واقعی می شود. ولی نکته در اعتیاد به این عمل است که پس از ازدواج دیگر به حالت طبیعی قادر به انزال نخواهند بود.

پیامدهای سکس چت

آیا سکس چت مضر است و پیامد های منفی دارد؟

 • رابطه مجازی برای زن و شوهر هایی که به دلیل تحصیل، اشتغالاز هم دور هستند اصلاً مضر نمی باشد زیرا آنها برای رفع نیاز های جنسی خود چون از هم دور هستند مجبورند که رابطه مجازی و یا سکس چت داشته باشند.
 • اما برای افرادی که متاهل هستند و به غیر از همسر خود وارد رابطه مجازی با افراد دیگر می شوند علاوه بر اینکه نوعی خیانت محسوب می شود بسیار زیان آور می باشد.
 • زمانی که افراد به رابطه مجازی روی می آورند به مرور زمان به آن اعتیاد پیدا می کنند و دیگر نمی توانند رابطه های واقعی را تجربه کنند.
 • زیاده روی در این رابطه ها آسیب های فردی و اجتماعی زیادی را به همراه دارد.
 • این رابطه ها باعث کاهش اعتماد به نفس در افراد می شود و در نتیجه افراد در دنیای واقعی نمی توانند با جنس مخالف خود وارد رابطه شوند.
 • این رابطه ها باعث می شود که بسیاری از افراد از عکس های شما سوء استفاده کنند و در نتیجه با عکس هایتان از شما اخاذی کنند.
 • با گذشت زمان این رابطه ها به شکل یک اختلال ایجاد می شوند و فرد بدون سکس چت به هیچ عنوان نمی تواند ارضا شود.
 • به عنوان یک روش خیانت به همسر در آمده است.
 • سکس چت می تواند باعث به وجود آمدن انحرافات جنسی شود زیرا فانتزی ها و قسمت ناخودآگاه مغز را فعال می کند. همچنین سکس چت ذهن فرد را دچار مشکل می کند.
 • از دیگر اعوامل آسیب زای سکس چت می توان به اختلال عملکرد کاری و زندگی اشاره کرد. زیرا باعث می شود که توجه و تمرکز افراد بر هم بخورد.
 • سکس چت ممکن است در ابتدا به ارضای نیازهای شما کمک زیادی کند و همانطور که می دانید در این رابطه ها فرد اقدام به خود ارضایی می کند زمانی که رابطه شما طولانی شود و خود ارضایی فرد بیشتر شود فرد در آینده نمی تواند در رابطه واقعی با همسر خود ارضا شود و حتماً باید با خود ارضایی خودش را ارضا کند.
 • افراد را از ازدواج و رابطه واقعی بی نیاز می کند و افراد فکر می کنند که حتماً باید از طریق سکس چت ارضا شوند و کم کم از رابطه واقعی فاصله می گیرند.
/// شماره های تماس ///

اعتیاد پیدا کردن به رابطه های مجازی و سکس چت چه علائمی دارد؟

 • اعتیاد به رابطه مجازی علائم روانی زیادی دارد که در ادامه مطلب به آنها می پردازیم.
 • اعتیاد به رابطه های مجازی باعث می شود که فرد نتواند یک رابطه سالم با افراد دیگر برقرار کند.
 • فرد همیشه به تنها بودن تمایل دارد و از تنها بودن خود لذت می برد و با گذشت زمان فرد دچار افسردگی می شود.
 • فرد زمان زیادی از وقت خود را در چت روم ها سپری می کند.
 • ممکن است فرد هزینه های زیادی را برای خرید اینترنت و برقراری سکس چت بپردازد.
 • اعتیاد به رابطه های مجازی در زندگی شخصی و اجتماعی فرد اختلال ایجاد می کند.
 • اعتیاد به سکس چت باعث می شود که فرد با هر کسی بدون آنکه شرایط او را در نظر بگیرد رابطه مجازی داشته باشد.
 • اعتیاد پیدا کردن به رابطه های مجازی باعث می شود فرد در صورتی که در بعضی از مواقع به اینترنت دسترسی نداشته باشد اضطراب و بی قراری به سراغ او بیاید.
 • زمانی که افراد به رابطه های مجازی و سکس چت اعتیاد پیدا می کنند به راحتی عکس و فیلم هایی از خود انتشار می دهند که ممکن است باعث سوء استفاده شود.

اگر مدت هاست درگیر این رابطه ها شده اید و نمی توانید آن را ترک کنید و در حال اذیت شدن می باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای حل مشکل خود حتماً به یک روانشناس خوب مراجعه کنید تا با شما صحبت کند و راهکار های مختلفی برای رهایی از رابطه های مجازی و سکس چت به شما ارائه دهد تا شما از آن کناره بگیرید.

سکس چت

برای کنار گذاشتن رابطه های مجازی چه کارهایی باید انجام داد؟

در اولین قدم شما خودتان باید به خود کمک کنید تا بتوانید از آن رهایی یابید. باید سعی کنید هر چیزی که شما را به این سمت می کشد از خود دور کنید و خود را سرگرم کارهای دیگری کنید. وقتی به طور مداوم این کار را انجام دهید به مرور زمان از سر شما در می آید و تمایلات شما کم کم نسبت به رابطه های مجازی از بین می رود. سعی کنید وارد رابطه های واقعی شوید تا بتوانید رابطه های مجازی را کنار بگذارید. اگر مشکل شما خیلی حاد بود و خودتان نتوانستید به خود کمک کنید حتماً برای رفع مشکل به یک روانشناس خوب مراجعه کنید تا راهکارهای زیادی را در اختیار شما بگذارد و به شما کمک کند.

روانشناسان ابتدا علت اصلی این مشکل را پیدا می کنند و مشکل شما را ریشه یابی می کنند تا ببینند چه چیزی باعث شده است که شما به این رابطه ها روی بیاورید بنابراین بعد از پیدا کردن علت اصلی تلاش می کنند تا مشکل شما را در چندین جلسه حل کنند.

درمان اعتیاد به سکس چت با مرکز مشاوره مکث

مرکز مشاوره مکث در زمینه های اعتیاد به سکس، اعتیاد به فیلم های پورن، اعتیاد به سکس چت و تمام مشکلاتی که به اختلالات جنسی و انحرفات جنسی بر میگردد با داشتن تیمی تخصصی متشکل از روانشناسان بالینی و روانپزشکان اینگونه مشکلات را درمان می کنند.

از دیگر مشکلات جنسی به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 1. درمان کمبود علاقه جنسی در زنان
 2. درمان کمبود میل جنسی در مردان
 3. درمان زود انزالی
 4. درمان دیر انزالی
 5. درمان واژینیسموس
 6. مشاوه اختلالات ارگاسمی در زنان
 7. مشاوره آمیزشی زوجین
 8. درمان عورت نمایی
 9. برده خواهی و مازوخیسم جنسی
 10. درمان تمایل مالش دوستی
 11. درمان تمایل جنسی به کودکان
 12. درمان تمایل به دید زنی
 13. درمان اعتیاد جنسی
 14. درمان خود ارضایی در بزرگسالان
 15. درمان اختلال نعوظ
 16. مشاوره بر طرف کردن مقاربت دردناک
 17. مشاوره و درمان انواع اختلالات جنسی
 18. مشاوره پیش از ازدواج در مورد رابطه جنسی سالم
 19. مشاوره بهبود نارضایتی جنسیتی از همسر
نظرات کاربران:
معین
پاسخ به این نظر
02:14 - 28 شهریور 00

ببینید چرا درک نمی کنید انسان نیاز هایی داره حالا یکی کمتر یکی بیشتر شما گرسنت میشه غذا نمی خوری؟ من زن دارم اما همسرم اصلا بهم توجهی نداره از طرفی نیازم زیاده شما بگو چکار کنم؟ انقدر فیلم دیدم که حالم از فیلم بهم می خوره تنها راه سکس چت هست وگرنه مجبورم تو دنیای واقعی بهش خیانت کنم که اینم عواقبش خیلی بیشتر از مجازی هست

0 0
ایمان
پاسخ به این نظر
10:36 - 28 شهریور 00

سلام چرا شما پزشکان ، کارشناسان و روانشناسهای ایران اینهمه همه چیز را اختلال و حرام و نامتعارف و بد جلوه می آید؟ یا سر در میارید ، یا می ترسید واقعیت را بگید ، اینه که همه چی بد و منفی است. شما فکر میکنید همه باید رباط باشند و شمایک برنامه در آنها قراردهید و با همان پیش بروند.

0 0
پرهام
پاسخ به این نظر
08:49 - 17 آبان 00

سلام من با این سکس چت و فیلم خود ارضایی خودم رو نابود کردم واقعا بدنم انرژی نداره دیگه بعدشم کلی غذا می خورم ولی بد تر دارم چاق میشم.

1 0
افزودن نظر:
captcha