22006198 021

سکس تراپیست خوب در شمال تهران

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(103 رای)
سکس تراپیست خوب در شمال تهران

سکس تراپی روشی یا رویکرد درمانی است که در آن مسائل، نگرانیها، مشکلات جنسی، بیماریهای جنسی و احساسات و عواطف جنسی توسط سکس تراپیست و متخصصان این زمینه مورد بررسی قرار میگیرد. در هنگام دوره درمان و همچنین انواع روشهای درمانی سکس تراپیست و متخصصان بصورت فعالانه حضور دارند. بطور دقیق تر و حرفه ای تر باید گفت که انواع روشهای درمانی سکس تراپیست، ارتقا بهبود عملکرد جنسی، درمان اختلالات جنسی زوجین، انزال زودرس، تاخیر در عمل انزال، اختلالات نعوظ، کاهش میل جنسی و مشکل در تحریک مورد بررسی قرار میگیرند و سکس تراپیست به درمان آنها کمک میکند.

در درمان سکس تراپی دو نکته مهم وجود دارد. نکته اول شامل تفاوت میان انحراف جنسی و اختلال جنسی است. نکته دوم تفاوت در مدت زمان درمان اختلالات جنسی و انحرافات جنسی است. مرکز مشاوره اینجا مکث با داشتن چندین روانپزشک و روانشناس بالینی با رویکرد سکس تراپی یا درمان مشکلات جنسی در شمال تهران به شکل حضوری و غیرحضوری خدمات خود را ارائه میدهد.

ارزش زمان در موفقیت

هرچه بیشتر درباره افراد موفق میخوانیم متوجه میشویم که همه آنها یک نقطه مشترک دارند و آن هم این است که برای زمان خود ارزش بسیاری قائل هستند. دائما در تلاش هستند تا کنترل و ساماندهی بیشتری داشته باشند. موفقیت بدون مهارت کافی در کنترل زمان، غیرممکن است. موفقیت زمانی حاصل میشود که تمام کارها و برنامه ها طبق برنامه مشخصی پیش رود و زمان کاملا مدیریت شود. توسعه مهارتهای کافی مدیریت زمان، هنگامی شروع میشود که شما متوجه شوید مدیریت زمان و کسب و کارتان در واقع مدیریت زندگی شماست. هنگامیکه شما بر مدیریت زمان مسلط شوید بطور همزمان کنترل کامل بر کسب و کار، آینده و کل زندگی خود را آغاز میکنید.

سکس تراپیست کیست؟

سکس تراپیست، روانشناس یا روانپزشکی است که باید در انواع روشهای درمانی سکس تراپیست، تخصص، مهارت و دانش لازم را دارد. سکس تراپیست به مهارتهای بسیاری برای فعالیت در این زمینه لازم دارد. از مهمترین آنها این است که باید یک سکس تراپیست ماهر در مسائل روانی و جنسی بطور کامل تسلط داشته باشد. اگر شما نیز از مشکلات جنسی فوق رنج یا اختلال و انحرافاتی که در ادامه توضیح خواهیم داد، رنج میبرید؛ کافی است به یک سکس تراپیست ماهر مراجعه کنید. در کشور ما سکس تراپیست های محدودی وجود دارند که میتوانید به آنها مراجعه کنید. برای مثال چند سکس تراپیست در شمال تهران وجود دارند که از رویکردهای شناختی استفاده میکنند. ولی نکته مهم و بارز وجود همکاری بین روانشناس و روانپزشک است که میتواند به مراجع کننده کمک بسیاری کند.

سکس تراپیست

انواع خدمات و درمانهای سکس تراپیست

 1. زوج درمانی
 2. درمان کمبود علاقه جنسی در زنان
 3. درمان کمبود میل جنسی در مردان
 4. درمان زود انزالی
 5. درمان دیر انزالی
 6. درمان واژینیسموس
 7. مشاوه اختلالات ارگاسمی در زنان
 8. مشاوره آمیزشی زوجین
 9. درمان عورت نمایی
 10. برده خواهی و مازوخیسم جنسی
 11. درمان تمایل مالش دوستی
 12. درمان تمایل جنسی به کودکان
 13. درمان تمایل به دید زنی
 14. درمان اعتیاد جنسی
 15. درمان خود ارضایی در بزرگسالان
 16. درمان اختلال نعوظ
 17. مشاوره بر طرف کردن مقاربت دردناک (دیسپارونیا)
 18. مشاوره و درمان انواع اختلالات جنسی
 19. اعتیاد جنسی
 20. مشاوره پیش از ازدواج در مورد رابطه جنسی سالم
 21. مشاوره بهبود نارضایتی جنسیتی از همسر
 22. مشاوره علت نارضایتی از اندام همسر
 23. خود ارضایی در کودکان

علائم مهم مراجعه به سکس تراپیست

1. کاهش تمایل به رابطه جنسی و یا عدم تمایل به آن

در انواع روشهای درمانی سکس تراپیست، این موضوع بسیار در زوجین قابل مشاهده است. طرفین ممکن است بدلیل خستگی، بیماری، استرس های روحی روانی، تغییرات هورمونی و تغییرات به وجود آمده در شرایط فیزیکی و جسمانی دچار کاهش میل جنسی به طرف مقابل خود و یا حتی عدم تمایل به برقراری رابطه جنسی با آنها شوند. در انواع روشهای درمانی سکس تراپیست و همچنین زیر نظر بهترین سکس تراپیست در شمال تهران، این مشکلات بطور کامل رفع خواهند شد.

2. سکس و رابطه های غیر قابل تحمل

در رابطه جنسی باید زوجین از رابطه و شریک خود لذت ببرند و این رابطه بدون هیچگونه درد و احساسات ناخوشایندی باشد. اگر این احساسات دردناک و ناخوشایند به وجود بیاید، یعنی برای آن شخص مشکلی وجود دارد که باید به انواع روشهای درمانی سکس تراپیست و متخصصان روی آورد.

3. عدم رسیدن به ارگاسم برای زوجین

نتیجه رابطه جنسی و سکس ارگاسم و حس خوشایند آن میباشد. اگر فرد در حین رابطه جنسی و یا پس از آن دچار ارگاسم و رضایت نشود و همچنین این وضعیت ماه ها و سالها طول بکشد، یعنی مشکل بزرگی وجود دارد که باید بر اساس انواع روشهای درمانی سکس تراپیست، به درمان آن پرداخت.

4. نشناختن نیاز شما از رابطه جنسی

هر فرد باید میل جنسی خود و خواسته هایش را از رابطه جنسی و سکس بشناسد. این شناسایی میل جنسی به شما کمک میکند هم در رابطه خود به آرامش برسید و هم از رابطه خود لذت ببرید. اگر دچار سردرگمی در این باره شده اید پس به یک سکس تراپیست و انواع روشهای درمانی سکس تراپیست پناه ببرید و کمک بخواهید.

5. رابطه جنسی برای شما لذت بخش نیست

اگر این حس به شما دست داده شد؛ نباید از آن غافل شوید چرا که غافل شدن از میل جنسی یعنی سرکوب آن که نتیجه ای جز خاموشی آن احساس در وجود شما نخواهد داشت. در انواع روشهای درمانی سکس تراپیست، بهبود این وضعیت ناخوشایند به خوبی اتفاق می افتد؛ پس از مراجعه به یک سکس تراپیست در حل این مشکل که ممکن است مشکلات بزرگی را به وجود آورد؛ امتناع نکنید.

جدول شیوع اعمال پارافیلیک در بیماران دچار پارافیلیا

جدول شیوع پارافیلیک

ارتباط جنسی، سکس و پیدا کردن مشاور سکس تراپیست خوب در شمال تهران از مقوله های قابل پرسش امروزی میباشد. تفکر نابجای سوال کردن در مورد سکس و رابطه جنسی، امروزه در حال از بین رفتن است. به گونه ایی اشتباه و غلط، افراد همیشه درگیر احساس گناه و شرم از سوال کردن در مورد سکس و روابط جنسی میباشند. از اینرو سوال در مورد سکس و مشاوره سکس تراپ رو به افزایش است. یکی از مهمترین راه های جلوگیری از خطای جنسی و اختلالات جنسی، شناخت مسائل جنسی و آگاهی به آنهاست.

اینکه چه رفتارهایی جنسی محسوب میشوند، چه رفتارهایی اختلال جنسی هستند و چه رفتارهایی آمیزش عاطفی جنسی هستند. یا اینکه کدامشان غلط، آسیب رسان و پر خطر هستند و کدامشان درست، نشانه سلامت روانی و جنسی هر انسانی میتواند باشد. مسائل جنسی و صحبت درباره آنها بدلیل آنکه در خانه، مدرسه و محیط هایی که باید در مورد آنها آموزش می دیدیم، تابو محسوب شده و در سکوت و خفاء هر کسی به میزان فهم خودش، وارد روابط جنسی میشود. بنابراین بیشترین میزان دغدغه، اضطراب و آسیب را به دنبال دارد. امروزه ما متخصصانی داریم که علم آنها در مورد مسائل جنسی، پاسخ دادن به سوال های جنسی، و آموزش مهارت های جنسی و شناخت آسیب ها و اختلالات جنسی است (سکس تراپ).

این افراد متخصص روانشناس با گرایش سکس تراپی یا درمان جنسی، میتوانند در هر حوزه ایی که مربوط به جنس و نیازهای جنسی است، به افرادی که نیازمند آموزش و دانستن و تربیت مسائل جنسی هستند، کمک کنند.

پیشنهاد میکنیم انجام دهید: تست آنلاین شخصیت جنسی

تابو بودن مسائل جنسی

پیش از همه این موارد باید بدانیم تابو بودن و زشت و قبیح دانستن مسائل جنسی و صحبت درباره آنها، افراد بسیاری و از جمله خود و جامعه را متضرر میکند. هر چقدر فردی در مورد مسائل جنسی اطلاعات بیشتری داشته باشد، احتمال آسیب برای او و به همین منوال جامعه او کمتر است. مشاوران سکس تراپی، اشخاصی هستند که میتوان از طریق مشاوره تلفنی (مشاوران مرد و زن) در مورد مسائل جنسی از آنان سوال کرد و مشکلات را حل نمود.

صحبت در مورد روابط

امروزه هر فردی میتواند به راحتی در مورد روابط خود و احساساتش اطلاعات کسب کند و بداند در چه مواردی درست و یا غلط عمل میکند. اگر فردی همیشه ذهنش درگیر روابط جنسی است و احساس میکند چیزی در این بین کم یا زیاد است، دیگر مانند گذشته نیازمند پنهان کاری و خجالت و شرم نیست. سکس تراپیست خوب در شمال تهران که تعدادی از آنها در مرکز مشاوره اینجا مکث فعال هستند معتقدند «اختلالات جنسی امروزه یکی از شایع ترین معضلات مسائل جنسی است که ریشه در ناآگاهی و ترس از گفتن دارد».

بررسی انواع روشهای درمانی سکس تراپیست

در انواع روشهای درمانی سکس تراپیست،که امروزه بصورت مدرن و قطعی صورت میگیرد؛ از روشهای دارویی و روان درمانی های زیر نظر روانشناسان و سکس تراپیست بهره گرفته میشود.

 • در حال حاضر و طی چند دهه اخیر داروهایی مانند سیلدنافیل (ویاگرا) و پاروکستین (PAXIL) در انواع روشهای درمانی سکس تراپیست و همچنین تجویز های کلینیک و مراکز سکس تراپیست در شمال تهران جای گرفته اند.
 • در انواع روشهای درمانی سکس تراپیست، سکس تراپیست ها و متخصصان جنسی معاینه های جسمی و روانی را انجام میدهند. زیرا رابطه جنسی و سکس هم به روان و هم به جسم افراد مربوط میشود.
 • در جلسات سکس تراپی، بر اساس انواع روشهای درمانی سکس تراپیست باید آموزش های لازم و صحیح برقراری رابطه جنسی داده شود. گاه ممکن است هیچ اختلال روانی و جنسی برای طرفین رابطه وجود نداشته باشد و تنها دلیل آن ندانستن برقراری رابطه درست و معاشقه های قبل و رفتارهای بعد آن باشد.
 • ارتباط های کلامی به اندازه ارتباط جسمانی در رابطه جنسی موثر است. بر اساس انواع روشهای درمانی سکس تراپیست و مرکز مشاوره ها، ارتباط کلامی به افراد در برقراری رابطه جنسی آموزش داده میشود.
 • اعتماد به نفس و حس رضایت هر یک از زوجین از ظاهر خود و بسیاری از چیزهایی که دارند و یا در آنها وجود ندارد، بسیار مهم و حائز اهمیت است. اعتماد به نفس و رضایت از خودتان، به شما کمک میکند که رابطه با کیفیت تری را داشته باشید. اگر دچار فقدان اعتماد به نفس نسبت به خود شده اید حتماً به یک سکس تراپیست و مشاور جنسی مراجعه کنید و از انواع روشهای درمانی سکس تراپیست بهره لازم را ببرید.
 • طبق بررسی های انجام شده در انواع روش های درمانی سکس تراپیست، محققان به این نتیجه رسیدند که اضطراب و استرس تاثیر بسیار منفی بر روی رابطه جنسی خواهد گذاشت. سعی کنید اگر در هنگام رابطه جنسی دچار اضطراب میشوید، درباره آن با شریک خود صحبت کنید تا احساسات منفی از شما دور شوند ولی اگر مشکل به صحبت کردن حل نمیشود، یک سکس تراپیست به شما در این زمینه کمک خواهد کرد.
 • در انواع روش های درمانی سکس تراپیست این موضوع بسیار توصیه میشود که برای افزایش کیفیت و لذت رابطه جنسی خود، با شریکتان فانتزی پردازی کنید. با این کار شما به شریک خود و خواسته و نیازهایش نزدیک میشوید.

نقش آموزش مسائل جنسی در روابط زناشویی

پس از ازدواج نیز میتوان مسئله خود را با یک مشاور روانشناس سکس تراپ در شمال تهران مطرح کرد. مسئله ارتباط جنسی در کشور ما همیشه مسئله ایی بوده که هر کسی در آن پیش از ازدواج، با اطلاعات کمی از مادر و یا پدر، دوست و آشنا و پس از ازدواج به گفته ها و یا شنیده های خود از آن افراد اتکا میکند. واضح است که بدانیم افراد زیادی پیش از این با کسب چنین اطلاعات و پیش زمینه ذهنی در روابط جنسی خود بصورت مدام در حال اشتباه کردن و خطا بوده اند.

زوجی که نمیتوانند با یکدیگر رابطه جنسی خوبی برقرار کنند، به مرور به سردی و جدایی از یکدیگر میرسند. اما اگر همین زوج با شناخت خود، بدنشان و مسائل جنسی که میتواند ارتباط همسری این دو را استحکام بخشد، آشنا شوند، میتوانند از زندگی در کنار یکدیگر لذت بیشتری برده و رابطه شان را انسجام بخشند.

جنبه غریزی سکس

گفته های دیگران و شنیده های نصفه و نیمه ما در رابطه بسیار مهم زناشویی و سکس نمیتواند اثرگذاری مطلوب را داشته باشد. به غیر از جنبه غریزی ارتباط جنسی و برقراری رابطه، همه افراد اشتباهاتی در این رابطه را از سر ناآکاهی دارند و انجام میدهند. در ساده ترین حالت میتوانیم افرادی را مثال زنیم که نمیدانند چگونه میتوانند بهتر و بیشتر لذت برند و از بیان آن خود را شرمگین ندانند. یا چگونه میتوانند رابطه سالمی را برقرار کنند و اگر در رابطه، فردی ناخشنود است، دلایل آن بررسی شود تا بتواند رابطه بهتری را ایجاد کند.

یکی از دلایل مهم طلاق

یکی از دلایل مهم طلاق در کشور، مسئله جنسی و سکس است. زیرا افراد بدلیل ناآگاهی نمیتوانند رابطه سالم و شادی را برقرار کنند و مدام در شرمی به سر میبرند که نمیتواند آنها را از بند تفکرات اخلاقی غلط نجات دهد. بنابراین ایجاد نشدن یک رابطه جنسی سالم باعث میشود زن و مرد نتوانند و نخواهند با یکدیگر در صلح باشند و اتفاقات ناخوشایند دیگری مدام ظهور پیدا میکنند.

سکس تراپیست خوب شمال تهران

مشاور سکس تراپ

در رابطه جنسی تنها یک مشاور سکس تراپ در شمال تهران میتواند بهترین توصیه و راهنمایی را داشته باشد. مشاوران سکس تراپ بدون هیچ قضاوتی و هیچ برداشتی، مسئله را بررسی میکنند و راهکارهای درمانی و مؤثر را مطرح میکنند. آگاهی از نوع لذت بردن از رابطه با همسر خود، خجالت نکشیدن از خود، بدن و دانستن آنچه که میتواند ایرادات ما را در این مسائل بشناسد و بررسی کند و پس از آنراهکار درستی را جلوی پای ما قرار دهد، بوسیله یک مشاوره سکس تراپ و یا مشاور مسائل جنسی بدست میآید.

امروزه مرکز مشاوره اینجا مکث که مشاوره فردی و یا ازدواج و پیش از آنرا ارائه میدهد، مشاوران سکس تراپی هم دارد که میتوانند در این حوزه به افرادی که نیازمند کمک هستند راهنمایی رساند. بنابراین باید بدانیم مسائل جنسی و دانستن در مورد آنها، نه تنها هراسندارد بلکه احتمال آسیب را برای هر فردیو همچنین یک جامعه پایین می آورد. هر چقدر این احتمال آسیب کمتر باشد، دنیای کم خطرتر، روان سالمتر و احساس خوشایندتری را تجربه خواهیم کرد. با این تعاریف است که باید بدانیم اگر در روابطمان احساس ناخوشایندی داریم و یا احساس رضایتمندی نمیکنیم و یا مدام در حال سرزنش خود و فرد مقابلمان هستیم، نیاز به مشاوره گرفتن از یک مشاور روانشناس سکس تراپ داریم که بتوانیم با اعتماد و اطمینان، مسئله مان را برایش مطرح کنیم و به دنبال راه حل و همچنین درمان خود و یا رابطه مان باشیم.

سوالات متداول

1. درمان اختلالات جنسی چگونه است؟
معمولا با استفاده از تکنیکهای رفتاری و دارو درمانی قابل بر طرف شدن است.

2. تفاوت انحراف جنسی و اختلال جنسی در چیست؟
انحراف جنسی مشکلاتی عمیق و ریشه ای است که می تواند برای خود فرد و دیگران مشکلاتی را به همراه داشته باشد مثل عورت نمایی یا مازوخیسم جنسی. ولی اختلالات جنسی مشکل در عملکرد جنسی فرد می باشد مثل واژینیسمووس یا زود انزالی.

3. آیا واژینیسموس یا اختلال نعوظ قابل درمان است؟
هر دو مشکل با درمانی ترکیبی همراه با شناخت درمانی، رفتار درمانی و دارو قابل درمان می باشد.

4. مشاوره زناشویی و سکس تراپیست در چه زمینه های می توانند به ما کمک کنند؟
فراموش نکنید، تمام مشکلات زناشویی که در آن بین زن و مرد اختلاف وجود دارد قابل درمان یا مدیریت می باشد.

نظرات کاربران:
زهرا
پاسخ به این نظر
1402/10/17

من 42 سالمه و چند روزه که بشدت فکرم درگیره و همسرم نزدیک 50 سالشه /من چند روز پیش یهو ورد حموم شدم و دیدم اره از پایین تنه خودش فیلم میگیره تا منو دید گوشیشو خاموش کرد و انکار کرد نمیدونم سکس چت بوده یا خود ارضایی یا خیانت واقعا دارم دیوونه میشم

0 0
ایدا
پاسخ به این نظر
1401/11/3

من دوست پسرم اختلال تماشاگری جنسی داشت

1 0
fardin
پاسخ به این نظر
1401/8/6

سلام من انحراف جنسی دارم باید چیکار کنم؟

0 1
mohammad
1402/12/14

حتما به یک تراپیست متخصص در حوزه موضوع مشاورتون مراجعه فرمایید.

0 0
علی
پاسخ به این نظر
1401/8/4

سلام من دارای زودانزالی و ذهنم درگیر رابطه با شخص دیگری است !

1 0
بهنوش
پاسخ به این نظر
1400/11/24

سلام من ۷ سال هست ک ازدواج کردم و تقریبا ۱ سال میشه که دیگه میل جنسی ندارم و تو زندگیم دچار مشکل شدم چه طوری میتونم این مشکل رو حل کنم چون داره به کل زندگیم اسیب میزنه و من به شدت استرس گرفتم

0 0
دینا
1401/6/21

پارفیلیا داشت همسرم فوت فتیشولی درمان شد با داروی روانپزشکی

0 0
ساناز
پاسخ به این نظر
1400/3/23

سلام من واژینیسموس داشتم چندین سال و نمیدونستم مشکل جیه تا با کمک سکس تراپیست توستم مشکلمو حل کنم ممنون از شما.

0 0
مسی
پاسخ به این نظر
1400/2/2

سلام من فوت فتیش دارم ولی همسرم اصلا با من کنار نمیاد و دوست نداره باید چی کار کنم تا حالا چند بار خواستم که خیانت کنم

0 0
مهدی غفاریان
پاسخ به این نظر
1400/1/28

زود انزالی بسیار شدید وکوچکی الت تناسلی با حدود 5.5 سانتیمتر طول الت تناسلی دارم لطفا راهنمایی نمایید

0 0
farmo
پاسخ به این نظر
1399/11/26

سلام خیلی وقته که مشکل زود انزالی دارم باید چی کار کنم؟

0 1
Reza
پاسخ به این نظر
1399/11/11

سلام من چند وقتیه دچار شهوت زدگی شدم باید چه کاری انجام بدم لطفاً کمکم کنید

0 1
فرناز
پاسخ به این نظر
1399/8/4

سلام من هم با بچه هام مشکل دارم هم با همسر تو موضوع جنسی که همسرم توانش بسیار کم شدهو. باید چیکار کنم پیش سکس تراپ برم یا زوج درمانی؟

1 0
مهبا
پاسخ به این نظر
1399/1/25

سلام من یک مسکلی پیدا کردم الان 1سال با دوست پسرم که 4 سال بود با هم دوستیم ناکزد کردم. ولی الان جدید چند وقت هستش که به من داره میگه بیا سکس سه نفره بکنیم. الان من نمیدونم باید چی کار کنم اگه این کار بکنیم چی میشه و گیر داده به من که خودتم یه خانم پیدا کن من 24 سالمه و خیلی الان از این موضوع ترسیدم هیچ وقت از این حرفا نمی زد حالا که ناکزد کردیم و همه میشناسنش داره اینارو میگه

0 1
مرکز مشاوره مکث
1399/7/17

سلام، توصیه میکنیم به همراه نامزدتون به یک مشاور خانواده مراجعه کنید. پشیمانی بعدا دیگر فایده ای نداره. لطفا با دقت بیشتری مسیر زندگی تون رو انتخاب کنید.

0 0
پرستو
پاسخ به این نظر
1399/1/6

سلام 25 سالمه و عاشق یک مرد متاهل شدم هر کاری میکنم نمیتونم فراموشش کنم باید چی کار کنم؟؟

0 2
مرکز مشاوره مکث
پاسخ به این نظر
1398/6/6

سلام آقای محمد خود ارضایی میتونه عوارض زیادی داشته باشه

1 1
الی
پاسخ به این نظر
1398/6/3

سلام. شوهرم فقط با سکس دهانی ارگاسم میشه اونم خیلی طول می کشه. هر بار منو با دستش ارگاسم می کنه و بعد ازم میخواد ساک بزنم تا اون هم ارگاسم بشه. من این کارو واسه تنوع تو سکس دوست دارم و به مدت کم. نه اینکه اون شرطی شده و فقط همینطوری ارگاسم میشه. وقتی دخول داره آلات زود از نعوظ خارج می شه. من دلم میخواد سکس طبیعی داشته باشیم. به نظرتون چیکار کنم؟

1 0
ممد
پاسخ به این نظر
1398/5/13

با سلام دوست من ۲۱ ساله و مجردم از۱۵ سالگی و تا چند ماه اوایل ۱۹ سالگی اردیبهشت سال ۹۶ خود ارضایی داشته و ازم پرسید که ترک که کرده دوسالیه و انجام نمیده اما عوارض روانی یا جسمی داره؟با ورزش کردن جبران پذیره و هر چند خونده بودم تو اینترنت براش که عارضه جسمی نداره اما صحیحه واقعاً که میخوام ببینمش بهش بگم چی بگم شهرستان زندگی میکنه فک نکنم بتونه هزینه مشاوره ای چیزی بده یه جواب خلاصه ای که مناسب باشه بخوام بهش بدم میتونید در همین جا یا به ایمیلم ارسال کنید

1 0
مرکز مشاوره مکث
پاسخ به این نظر
1398/4/24

سلام آقای محمد بله معمولا توسط زوج درمانی و سکس تراپی این کار انجام می شود

1 0
مرکز مشاوره مکث
پاسخ به این نظر
1398/4/24

سلام آقای علی حتما قبل از شروع کار درمان باید چنتا آزمایس بدین تا توسط روانپزشک ما بررسی شود

2 0
محمد
پاسخ به این نظر
1398/4/18

سلام درباره نارضایتی از اندام همسرمیخوام راهنمایی کنید.همسرم در همیشه بعد از رابطه نسبت به اندامم بیان نارضایتی داره و گاهی حتی تحقیر میکنه و با بقیه مقایسه میشم که این موضوع همیشه باعث بحث و عدم آرامشم میشه .میخوام بدونم حل این مسئله از طریق مشاوره ممکنه؟

1 0
علی
پاسخ به این نظر
1398/4/16

سلام الان حدود ۵ سال است هیچ حس جنسی و تمایلی ندارم یعنی حتی تحریکی در آلت دیده نمی شود بخاطر همین هم حتی معاشقه هم ندارم چون گرایشی نیست ممکنه راهنمایی بفرمایید آیا امکان درمان هست یا نه همچنان محروم از این نعمت الهی

1 0
مرکز مشاوره مکث
پاسخ به این نظر
1398/4/16

سلام آقای پرهام حتما باید چک و ارزیابی شود این مشکل. شما می توانید برای گرفتن اطلاعات بیشتر با مرکز مکث تماس بگیرید

1 0
پرهام
پاسخ به این نظر
1398/4/16

سلام آیا اختلال نعوظ درمان داره؟

2 0
مرکز مشاوره مکث
پاسخ به این نظر
1398/1/21

بله خانم ساناز. برای اطلاعات بیشتر با شماره هایای کلینیک تماس بگیرید

0 0
علی
پاسخ به این نظر
1398/1/21

سلام زود انزالی درمانش طولانی هست ؟ و ایا قرص داره؟

4 0
ساناز
پاسخ به این نظر
1398/1/21

خیلی جالب بود، آیا مشاوره تلفنی هم دارین؟

1 0
پریسا
پاسخ به این نظر
1398/1/18

سلام واقعا ممنون به خاطر کمکی که کردین

1 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ